Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-08, 21:42   #211
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

M@rt@: jasne, że możesz poczekać, ale myślę, że nie pozostanie to bez wpływu na skuteczność kolejnych zabiegów. Te odstępy są określone stosownie do faz wzrostu włosa, dzięki nim łatwiej się wpasować w odpowiedni moment. Przy regularnym wykonywaniu depilacji jest większe prawdopodobieństwo, że te włosy, które przy pierwszym zabiegu były już za "stare" przy kolejnym będą już w fazie wzrostu.
Dlatego lepiej uskładać sobie pieniądze wcześniej, a potem zrobić serię.

A z opinią o zakazie golenia spotkałam się po raz pierwszy, mi golenie było wręcz nakazane (oczywiście po kilku dniach od zabiegu), żeby wzmocnić żywe włoski przed kolejnym zabiegiem (im zdrowsza i mocniejsza cebulka tym lepiej działa na nią laser).
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 12:32   #212
Kohezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 35
Dot.: depilacja laserowa

I jakie efekty?
Kohezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 12:39   #213
Kohezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 35
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

I jakie efekty? Napisz, proszę, czy jesteś zadowolona po tym czasie od zabirgów.
Kohezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 18:03   #214
i_ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

Witaj Kohezja

W chwili obecnej jestm po wszystkich zabiegach, na dzień dzisiejszy jestem cholernie zadowolona, jeszcze nigdy nie miałam tak gładkiej skóry, włosy praktycznie nie rosną wcale, ostatnie zabiegi Pani zrobiła mi już laserem do jasnych włosów ( rzadko które gabinety to stosują ), ponieważ te włoski które wyrosły (ok 5%) były już bardzo jasne prawie niewidoczne na nogach.
Ale o efeckie całkowitym to ci powiem dopiero za kilka miesięcy.
i_ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 13:14   #215
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez smarcoola
nie wolno opalac sie przed i po zabiegu 6 tygodni, nie moze byc opalenizny bo laser reaguje z barwnikiem wlosa ktory "uwidacznia sie" rowniaz na skorze w postaci opalenizny.jesli wiec bedziesz opalona oparzenie masz jak w banku
No to nie jest źle, 6 tygodni bez opalania można przeżyć
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-14, 16:27   #216
Mrowkasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 375
Depilacja laserowa - gdzie w Krakowie

Mam pytanko jak w tytule. Czy gdzie się dziwczyny depilowały laseram w krakowie, gzdie jest dobrze i względnie tanio??
Dzięki za odpowiedz, pozdrawiam
Mrowkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 10:03   #217
martycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

czy ktos moze mi doradzic do jakiego salonu w Łodzi mozna by sie udac na laserowe usuwanie owlosienia (bikini) prosze o szybka odpowiedz
martycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-29, 12:05   #218
jaksu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Ja robiłam sobie bikini dwa lata temu w jednym z gabinetów w Toruniu. Było o połowę taniej, niż w drugim, więc wybrałam tańszy. Tam kazano mi włosy zgolić tak, by miały około 1-2 milimetrów. Lekarz uświadomił mnie, że po zabiegu włoski zaczną wychodzić po kilku dniach i to miejsce się oczyści, oczywiście powoli zaczną wyrastać kolejne włoski, które będą niecierpliwie czekały na kolejny zabieg ;>. Włoski wyszły.... chyba ze trzy, może pięć. Reszta została. W kolejnym roku poszłam do tego drugiego gabinetu, gdzie mają inny laser i kazali się zgolić do skóry; znów zrobiłam sobie bikini, na łysola . No, ale tam zabieg kosztował już 400. Włosy po nim rzeczywiście wyszły po kilku dniach. Fajnie było patrzeć, jak zostaje gołe ciałko . Potem przez jakieś dwa miesiące miałam spokój, prawie zupełnie czysto, a potem już zaczęły powoli rosnąć. Fakt, że bolało trochę, a w najwrażliwszych miejscach miałam strupki. No, ale czego się nie zrobi, żeby się tego pozbyc .
Potem nie miałam kasy, żeby pójść kolejny raz i wybralam się teraz, 5 dni temu, po roku przerwy. Zafundowałam sobie nie tylko bikini, ale i łydki. I jestem przerażona, bo zapłaciłam 900 za to, a włoski nie wychodzą. Odrastają sobie dumnie tak, jakbym je tylko maszynką zgoliła :/. Ktoś tu pisał, że też na początku były takie, jakby rosły i mocno się trzymały, ale po dwóch tygodniach wypadły. I jest to moja ostatnia nadzieja. Bo jeśli one zostaną, to się załamię - dla mnie to strrrrasznie dużo kasy :-/. Pani w studio mówi, że mam się nie martwić, bo po kolejnym zabiegu może być lepiej, ale wiem, że poprzednio efekt był inny. Jak mam się nie martwić, jeśli straciłam dziewięć stów, a ani jeden włos nie pofatygował się, żeby pójść na "tamten świat"?
Co o tym sądzicie? Czy coś poszło nie tak? A może niepotrzebnie panikuję?

Edytowane przez jaksu
Czas edycji: 2006-07-29 o 14:30
jaksu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 19:46   #219
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Jaksu: jest jeszcze szansa, że wyjdą, mi po pierwszym zabiegu zaczęły wyłazić po 4 dniach a po drugim gdzieś po tygodniu jeśli nie lepiej i tak jeszcze przez tydzień albo dwa liniałam

Jakim laserem miałaś to robione?
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 20:40   #220
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Ja też się chyba zdecyduje na bikini. Czy robila ktoras z was na Śląsku?
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 21:40   #221
jaksu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Vivien, dzięki wielkie, podtrzymałaś mnie na duchu. Będę cierpliwie czekała. Jutro minie tydzień, więc może jeszcze nie wszystko stracone

Na stronie piszą, że to laser Light Sheer, ja się tym szczególnie nie zajmowałam
http://www.laser.day.pl/
jaksu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 12:24   #222
jaksu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Coś się zaczyna dziać - powoli i nieśmiało, ale pojedyncze włoski zaczynają wychodzić . Mam nadzieję, że wyjdą wszystkie Vivien, jeszcze raz dzięki
jaksu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 16:50   #223
trOLka
Przyczajenie
 
Avatar trOLka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

M-m.. ciekawy temat ukazał się moim oczom - epilacja laserowa. Przeczytałam wasze posty, dziewczyny. Zaciekawił mnie stopień "podrażnien" jakie występują tuż po zabiegu, czy są dotkliwe, czy b. widoczne, czy kłóje, piecze, swędzi.. it.p. - hahaha.. mniejsza o to. Po moich obliczeniach wyszło, że do idealnego wyniku trzeba "poświęcić" 8-m m-cy .. np. na strefę bikini. U-u.. długo
trOLka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 19:06   #224
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Długo i sporo kosztuje, ale jak sobie wyobrażę ten komfort..wyjazd na wakacje bez tych męczarni wszystkich, bez tych podrażnień, czarnych i czerwonych kropek...bez ścierniska żyć nie umierać, chyba się zdecyduje
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 08:31   #225
jaksu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Przy zabiegu kłuje, już w trakcie i kilka godzin po- piecze okropicznie (oczywiście zależy, jak głęboko się depiluje - same pachwiny, to luzik, ale jak "na łyso", to do przyjemnych zabieg nie należy). W ogóle zauważyłam, że ból bywa różny. Ja przy pierwszym zabiegu czułam się lepiej, drugi bardziej bolał i chyba nawet nie było to bardzo uzależnione od dawki światła lasera, bo pani próbowała zmniejszyć, to efekt był taki sam. Kiedyś koleżanka mi mówiła, że ona nie jest w stanie przelecieć nóg depilatorem przed miesiączką. Może coś w tym jest.... Ja akurat z depilowaniem nóg nie miałam problemu, ale ostatnie bikini bardzo dało mi się we znaki, a byłam rzeczywiście przed menstruacją. A może to upał się przyczynił... Nie wiem... Potem u mnie pojawiło się trochę strupków w najwrażliwszych miejscach - to znowu swędzi do czasu wygojenia się. Ale to może przez tydzień, nie dłużej. No i włoski, zanim wypadną, to muszą wyrosnąć - więc pojawia się ściernisko, co też nie jest przyjemne. Ale jeśli porównam wszelkie plastry, maszynki, potem wrastanie, jakieś mniejsze czy większe ropiejące krostki.... To jednak jest komfort pełny

Czasu też trochę potrzeba, ale w sumie wygląda to w ten sposób, że po depilacji masz przez jakiś czas spokój, nic nie musisz robić. Potem zaczną odrastać, to albo nie idzesz na basen przez chwilę, albo tradycyjnie golisz, więc też nie ma większego problemu. Jedynie to, że na ten czas odpada usuwanie plastrami i opalanie - to da się wytrzymać, chyba że nałogowo chodzisz do solarium ;>
jaksu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 12:08   #226
Ainom
Raczkowanie
 
Avatar Ainom
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 83
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

No tak.... wszystko mozna wytrzymac dla pozbycia sie tych wloskow, ale cena mnie przeraza..... 400 zl za jeden zabieg..... co 2 miesiace.... 1200 zl za 3 ..... nie mam tyle ...;( i nie bede chyba miec. Czy ktos zna jakies tanie "dobre" gabinety w Krakowie. Moze gdzies jest promocja ???
Ainom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 14:12   #227
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

ja tez sie napalilam na ta depliacje i mam zamiar zrobic sobie bikini ale dopiero za rok jak zarobie kase wiec teraz chcialam chodzic do kosmetyczki na wosk ale ktos napisal ze jak wlosy byly wyrywane to jest jakies zaburzenie i trzeba wiecej zabiegow wiec lepiej zrezygnowac z wosku ja moge sie poswiecic jezeli pozniej przez to bede musiala miec wiecej zabiegow prosze o odpowiedz jak ktos wie wiecej na ten temat
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 19:15   #228
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Smarcoola, ja jestem juz zdecydowana na zabieg, tylko muszę poczekać na nadejście jesieni... Jak się nazywała babeczka, u której robiłaś? Bo ja się pytałam mojej dermatolog (to nie pierwsza lepsza babka, tylko znana profesor...) i mi poleciła epicentrum i jedną konkretną lekarkę. Tylko że tam chcą za zwykłe bikini 400zł - a ja chcę głębokie i pachy A w tym twoim przynajmniej ceny są jakieś sensowniejsze
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 09:28   #229
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Depilacja laserowa w Lublinie???

Cytat:
Napisane przez sunset217
Również w gabinecie "Dr Eris" robią depilację laserową.
Ja mam uraz do gabinetów "Dr Eris" wiec omijam je szerokim łukiem

Cytat:
Napisane przez sunset217
Ja osobiście chciałam zapytać o depilację okolic bikini, a konkretnie czy można w gabinecie kosmetycznym wydepilować włoski z tylnej części naszego ciała (i nie chodzi mi tutaj o całe pośladki) , czy również jest to w ofercie?
Konkretnie o jaką czesc chodzi??
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 10:33   #230
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa
ja tez sie napalilam na ta depliacje i mam zamiar zrobic sobie bikini ale dopiero za rok jak zarobie kase wiec teraz chcialam chodzic do kosmetyczki na wosk ale ktos napisal ze jak wlosy byly wyrywane to jest jakies zaburzenie i trzeba wiecej zabiegow wiec lepiej zrezygnowac z wosku ja moge sie poswiecic jezeli pozniej przez to bede musiala miec wiecej zabiegow prosze o odpowiedz jak ktos wie wiecej na ten temat

up
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 18:20   #231
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Depilacja laserowa w Lublinie???

Cytat:
Napisane przez sunset217
Ja osobiście chciałam zapytać o depilację okolic bikini, a konkretnie czy można w gabinecie kosmetycznym wydepilować włoski z tylnej części naszego ciała (i nie chodzi mi tutaj o całe pośladki) , czy również jest to w ofercie?
Ale w gabinecie kosmetycznym woskiem??? Czy laserem?
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 20:21   #232
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Depilacja laserowa w Lublinie???

Cytat:
Napisane przez wunia83
Ale w gabinecie kosmetycznym woskiem??? Czy laserem?
Hmmm... watek jest o depilacji laserowej wiec chyba laserem.

sunset217 czy chodzi Ci o to czy zabieg depilacji laserowej wykonywany jest między posladkami??
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 19:48   #233
zukov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Depilacja laserem Katowice i okolice.

Witam. Mam w planach depilację laserem, ale nie chciałabym w ciemno na chybił trafił iść do "pierwszego lepszego" gabinetu. Czy są może tu jakies Wizażanki, które mogłby mi polecić sprawdzony gabinet w Katowicach lub okolicach??? Będę bardzo wdzięczna za takie informacje. Pozdrawiam.
zukov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 15:03   #234
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Depilacja laserowa - gdzie w Krakowie

up up podbiję i jeszcze pytanie w jakiej cenie
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 12:14   #235
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

a ja wlasnie znalazlam gdzies w necie wypowiedz pewnej pani doktor, ktora stwierdzila, ze dzis alternatywa dla lasera (czyli zabiegow przeprowadzanych przez lekarzy) jest fotoepilacja (usuwanie wloskow polaczeniem swiatla i ciepla), ktora jest rownie skuteczna na ciemnych wlosach co laser (jak stwierdzily przedmowczynie, nawet laser nie daje sobie rady z jasniejszymi wlosami), ale tansza niz laser i moze ja przeprowadzic kosmetyczka bez konsultacji lekarskiej (bo nie ma ryzyka uszkodzenia czegokolwiek, jak w przypadku zle uzytego lasera). wiec jak, ktos stosowal? bo ja sie zastanawiam nad zabiegiem w salonie Tais na paszki (195 zl jeden). to jest dla mnie kwota do przyjecia. ktos moze sie wypowiedziec na ten temat?
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 16:05   #236
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

ale co chcesz wiedziec? masz racje fotoepilacja jest to metoda łacząca energie cieplną i świetlną.

mieszek włosowy zostaje zaatakowany swietlną energią, melanina z kolei pochłania ja, energia cieplna przechodzi przez trzonek włosa , temperatura mieszka wzrasta, nastepuje koagulacja brodawki włosa. czyli te dwie energie wpływają niszcząco na włosek. zabieg faktycznie skuteczny
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 10:52   #237
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Ooo a to ciekawe, nie słyszałam o takiej metodzie jak foroepilacja.
Jeśli mogę to ja bym chciała wiedzieć, która metoda (laserowa czy fotoepilacja) jest bardziej skuteczna, mniej bolesna, bardziej trwała, czym to się różni, plusy i minusy.
Zaraz poszperam po google, ale nie ma to jak pomoc kosmetyczki
pozdrawiam
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 10:52   #238
Ainom
Raczkowanie
 
Avatar Ainom
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 83
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

A po ilu przeciętnie takich zabiegach, można pozbyć sie włosków raz na zawsze z bikini?
Ainom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 17:21   #239
hhhggg
Raczkowanie
 
Avatar hhhggg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: LUBELSKIE
Wiadomości: 84
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Dziewczyny a wiecie cos o gabinecie slimline w lublinie bo za tydzien mam pierwszy zabieg i troche sie boje ze tylko srace kase?
hhhggg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 17:34   #240
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

podczepiam sie pod Gosiaczka. sama mysle powaznie o epilacji tej zimy (najlepszy czas, by na przyszle lato byc piekna i gladka . ale mysle, czy dla oszczednosci paru zlotych na zabiegu nie zafunduje sobie mniej sutecznej epilacji i kilku zabiegow wiecej.
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.