Guerlain - kolorówka część IV - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-08, 13:14   #2401
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
wklep sobie w wyszukiwarkę cienie są chwalone od dawna w wątku

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

kolekcja wiosna 2011 do kupienia w nordstrom

http://shop.nordstrom.com/s/3149442?origin=category
... oraz review prasowanca:
http://www.musingsofamuse.com/2011/0...tml#more-30773

Chyba sie dzis przejde do jakiegos saksa na macansko, skoro nordstrom ma, to oni pewnie tez
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 13:33   #2402
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
... oraz review prasowanca:
http://www.musingsofamuse.com/2011/0...tml#more-30773

Chyba sie dzis przejde do jakiegos saksa na macansko, skoro nordstrom ma, to oni pewnie tez
idź idź, i daj znać, czy warto oszczędzać

a teraz pytanie do użytkowniczek terracotta 4 seasons!
czy używacie pudru na całą buzię, czy tylko jako bronzer? muszę znaleźć sobie coś lekkiego i "opalającego" na lato, bo zawsze mam bladą twarz a opalone ciało i tak dumam nad terracottą a nowym kompaktem.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 15:05   #2403
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
idź idź, i daj znać, czy warto oszczędzać

a teraz pytanie do użytkowniczek terracotta 4 seasons!
czy używacie pudru na całą buzię, czy tylko jako bronzer? muszę znaleźć sobie coś lekkiego i "opalającego" na lato, bo zawsze mam bladą twarz a opalone ciało i tak dumam nad terracottą a nowym kompaktem.

ja mam, używam na całą buzię dużym pędzlem ale w bardzo znikomych ilościach, bo jest dosyć ciemny, przy czym + za wydajność. Zawsze możesz użyć jednego koloru z 4 Właściwie to możesz się nim malować wg swojego 'widzi mi się' bo idealnie nim wyrzeźbisz twarz, nadasz opalenizny Puder ten jest raczej matowy i buźka wygląda po nim zdrowo i promiennie mam odcień dla brunetek.

PS. nowy kompakt pewnie będzie półtransparentny, jak meteoryty, więc jeśli chcesz uzyskać efekt opalenizny, to skłaniałabym bardziej ku 4seasnons.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html

Edytowane przez madzialenn
Czas edycji: 2011-01-08 o 15:08
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:57   #2404
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
ja mam, używam na całą buzię dużym pędzlem ale w bardzo znikomych ilościach, bo jest dosyć ciemny, przy czym + za wydajność. Zawsze możesz użyć jednego koloru z 4 Właściwie to możesz się nim malować wg swojego 'widzi mi się' bo idealnie nim wyrzeźbisz twarz, nadasz opalenizny Puder ten jest raczej matowy i buźka wygląda po nim zdrowo i promiennie mam odcień dla brunetek.

PS. nowy kompakt pewnie będzie półtransparentny, jak meteoryty, więc jeśli chcesz uzyskać efekt opalenizny, to skłaniałabym bardziej ku 4seasnons.
w zasadzie to czegoś takiego potrzebuję... co by za makijaż całej buzi robił. nie mam dużo do ukrycia, raz na jakiś czas coś wyskoczy a takto tylko troszkę pory rozszerzone. natomiast strasznie się wyświecam. ten puder daje radę z matowieniem? nadaje się do poprawek? jak pisałam na sephorowym, szkoda wydawać tyle pieniędzy jeśli okaże się, że nie spełnia w 100% oczekiwań.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 18:43   #2405
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
w zasadzie to czegoś takiego potrzebuję... co by za makijaż całej buzi robił. nie mam dużo do ukrycia, raz na jakiś czas coś wyskoczy a takto tylko troszkę pory rozszerzone. natomiast strasznie się wyświecam. ten puder daje radę z matowieniem? nadaje się do poprawek? jak pisałam na sephorowym, szkoda wydawać tyle pieniędzy jeśli okaże się, że nie spełnia w 100% oczekiwań.

Powiem tak, puder matuje, jednak nie wydaje mi się, aby puder brązujący był odpowiednim kosmetykiem do matowienia tłustych stref/świecących się w ciągu dnia, bo jest to za ciemny kosmetyk i będzie robił placki.
Jeśli zależy Ci na matowieniu to polecam guerlain Les Voilettes.
Dostępne w wersji prasowanej i sypkiej, więc wg uznania, są one transparentne w połączeniu z 4seasons byloby idealnie. Tzn 4 seasons jako podstawowy kosmetyk a Les Voilettes jako puder do poprawek w ciągu dnia + ewentualne matowienie Tylko to znów dodatkowe koszty
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:33   #2406
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Powiem tak, puder matuje, jednak nie wydaje mi się, aby puder brązujący był odpowiednim kosmetykiem do matowienia tłustych stref/świecących się w ciągu dnia, bo jest to za ciemny kosmetyk i będzie robił placki.
Jeśli zależy Ci na matowieniu to polecam guerlain Les Voilettes.
Dostępne w wersji prasowanej i sypkiej, więc wg uznania, są one transparentne w połączeniu z 4seasons byloby idealnie. Tzn 4 seasons jako podstawowy kosmetyk a Les Voilettes jako puder do poprawek w ciągu dnia + ewentualne matowienie Tylko to znów dodatkowe koszty
ja w zeszłym roku miałam super zestaw - prasowaniec 03 oraz bronzer Nouby. niestety 03 mi pękł więc szukam czegoś zastępczego ten prasowany lest voilettes to mi się nie podoba strasznie

jak wejdzie wiosenna, to sobie pójdę i pomacan nowy kompakt i tę terracottę i podejmę decyzję dziękuję bardzo za porady
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 21:23   #2407
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ten prasowany lest voilettes to mi się nie podoba strasznie
A czemu ja właśnie chciałam kupić tylko że nie mogłam dostać 03
potrzebuję czegoś do poprawek w ciągu dnia do tej pory używałam sensi compact ale ostatnio bardzo przesuszyłam skóre triacnealem i bardzo uwydatnia mi skórki

Edytowane przez dejona
Czas edycji: 2011-01-08 o 21:26
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 23:08   #2408
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
A czemu ja właśnie chciałam kupić tylko że nie mogłam dostać 03
potrzebuję czegoś do poprawek w ciągu dnia do tej pory używałam sensi compact ale ostatnio bardzo przesuszyłam skóre triacnealem i bardzo uwydatnia mi skórki
to weź meteoryty prasowane les voilletes na mojej buzi wygląda tępo... albo się już przyzwyczaiłam do meteorków
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 01:58   #2409
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Bylam, macalam, wrazenia strasznie letnie Moim zdaniem Guerlain zaczyna troche schodzic na psy Zawsze podobaly mi sie u nich porzadnie wykonane opakowania nadajace kosmetykom takiego luksusu ... odkad wypuscili te dziadowsko drogie piatki czy szostki (czy co to tam jest), to sie przerzucili na tandetny plastik. I konsekwentnie przy nim trwaja.

Puder prasowany - gdy go wzielam do reki myslalam, ze pekne ze smiechu. Jest tak lekki, ze wydaje sie, ze prawie nic nie kupujemy. Zawartosc prasowanca - 7g, czyli niby ok, ale naprawde mialam wrazenie, ze trzymam w reku puder z bazaru za 3 zlote. Efekt - na twarzy nie testowalam, ale na reku wygladaly w miare ladnie ... taki puder prasowany z odrobina drobinek Podejrzewam, ze ladnie zmiekcza rysy, ale sorry - nie potrafilam sie przemoc. Stosunek wrazenia ogolne - cena ... jakby ktos wylal mi kubel zimnej wody na glowe. Rozczarowanie dnia.

Roz - to samo. Kolor niby fajny, niby ciekawy, niby kul ... ale wszystko to nieadekwatne do ceny. Cieni nawet nie dotykalam.

Ogolnie - bida z nyndza

Macalam tez Diora - cienie po prostu brzydkie i wtorne. Blyszczyki za to bardzo fajne

I Chanel - dla mnie rozczarowanie. Te cienie w paletce maja jakas dziwna kosystencje ... jak dla mnie sa zbyt kremowe ... Czworki z kolei na zywo nie wygladaja juz tak wow jak online ...
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 07:58   #2410
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

jesli chodzi o puder do poprawek to moim skromnym zdaniem kadzego guerl, ktorego mialam - prasowane motyle oraz pryszcze - bije na glowe 3 kolorowy shiseido luminizing 3 kolory - mozna modelowac twarz, jest poltransparentny, ma super pedzelek [co sie rzadko zdarza w pudrach przenosnych], jest meeeeeeeeeeeega drobno zmielony, cudnie matuje i ogolnie to go wielbie.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 10:14   #2411
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Bylam, macalam, wrazenia strasznie letnie Moim zdaniem Guerlain zaczyna troche schodzic na psy Zawsze podobaly mi sie u nich porzadnie wykonane opakowania nadajace kosmetykom takiego luksusu ... odkad wypuscili te dziadowsko drogie piatki czy szostki (czy co to tam jest), to sie przerzucili na tandetny plastik. I konsekwentnie przy nim trwaja.

Puder prasowany - gdy go wzielam do reki myslalam, ze pekne ze smiechu. Jest tak lekki, ze wydaje sie, ze prawie nic nie kupujemy. Zawartosc prasowanca - 7g, czyli niby ok, ale naprawde mialam wrazenie, ze trzymam w reku puder z bazaru za 3 zlote. Efekt - na twarzy nie testowalam, ale na reku wygladaly w miare ladnie ... taki puder prasowany z odrobina drobinek Podejrzewam, ze ladnie zmiekcza rysy, ale sorry - nie potrafilam sie przemoc. Stosunek wrazenia ogolne - cena ... jakby ktos wylal mi kubel zimnej wody na glowe. Rozczarowanie dnia.

Roz - to samo. Kolor niby fajny, niby ciekawy, niby kul ... ale wszystko to nieadekwatne do ceny. Cieni nawet nie dotykalam.

Ogolnie - bida z nyndza

Macalam tez Diora - cienie po prostu brzydkie i wtorne. Blyszczyki za to bardzo fajne

I Chanel - dla mnie rozczarowanie. Te cienie w paletce maja jakas dziwna kosystencje ... jak dla mnie sa zbyt kremowe ... Czworki z kolei na zywo nie wygladaja juz tak wow jak online ...
ajajaj Urbanku, nie wiem czy się cieszyć czy płakać po przeczytaniu Twojej recenzji. z jednej strony potrzebę różu sobie trochę wmówiłam pewnie kupię sobie różowy ze standardowej kolekcji. ale puder naprawdę jest mi potrzebny i liczyłam na niego

a zwróciłaś może uwagę na kolorki? bo są 3 raptem, to 1 na pewno dla bladziochów. a dla takiego opalonego bladziocha?

ciekawe, ile sobie zaśpiewają za te produkty w Polsce

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jesli chodzi o puder do poprawek to moim skromnym zdaniem kadzego guerl, ktorego mialam - prasowane motyle oraz pryszcze - bije na glowe 3 kolorowy shiseido luminizing 3 kolory - mozna modelowac twarz, jest poltransparentny, ma super pedzelek [co sie rzadko zdarza w pudrach przenosnych], jest meeeeeeeeeeeega drobno zmielony, cudnie matuje i ogolnie to go wielbie.
naaaaa, do buzi tylko guerlain jakbym miała brać inną firmę, to tylko ze względu na budżet i pewnie byłby to L'oreal, bo koleżanka miała ich pudry i chwaliła sobie. no i jaśniutkie są
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 11:30   #2412
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
to weź meteoryty prasowane les voilletes na mojej buzi wygląda tępo... albo się już przyzwyczaiłam do meteorków
u mnie prasowańce 03 jakoś do poprawek się nie sprawdziły chociaz takie było ich pierwotne przeznaczenie za to kocham sypańca LesVoilettes ale nieporęcznie zabierać go do kosmetyczki meteorytki kuleczki 02 i pszczółki -też nie dokońca się sprawdzaja u mnie do poprawek
czeka na nowości -podobnoż już w lutym

Cytat:
Napisane przez ilios
jesli chodzi o puder do poprawek to moim skromnym zdaniem kadzego guerl, ktorego mialam - prasowane motyle oraz pryszcze - bije na glowe 3 kolorowy shiseido luminizing 3 kolory - mozna modelowac twarz, jest poltransparentny, ma super pedzelek [co sie rzadko zdarza w pudrach przenosnych], jest meeeeeeeeeeeega drobno zmielony, cudnie matuje i ogolnie to go wielbie.
Muszę go popróbować
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 11:39   #2413
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
u mnie prasowańce 03 jakoś do poprawek się nie sprawdziły chociaz takie było ich pierwotne przeznaczenie za to kocham sypańca LesVoilettes ale nieporęcznie zabierać go do kosmetyczki meteorytki kuleczki 02 i pszczółki -też nie dokońca się sprawdzaja u mnie do poprawek
czeka na nowości -podobnoż już w lutym
sypaniec jest genialny zwłaszcza kolor 01 w tej starej wersji, absolutnie transparentny. ja mam teraz prasowane 01, miałam 03 i oba sobie bardzo chwalę! a kulki to w domku tylko nawet w podróż ich nie zabieram bo się boję o moje maleństwa
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 13:35   #2414
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ajajaj Urbanku, nie wiem czy się cieszyć czy płakać po przeczytaniu Twojej recenzji. z jednej strony potrzebę różu sobie trochę wmówiłam pewnie kupię sobie różowy ze standardowej kolekcji. ale puder naprawdę jest mi potrzebny i liczyłam na niego

a zwróciłaś może uwagę na kolorki? bo są 3 raptem, to 1 na pewno dla bladziochów. a dla takiego opalonego bladziocha?

ciekawe, ile sobie zaśpiewają za te produkty w Polsce
Zwrocilam
1 jest pieknie jasniutka - dla mnie bylaby w sam raz. 2 jest nieco ciemniejsza, ale podejrzewam, ze jakbym nalozyla ja na twarz, tez wygladalaby dobrze. 3 natomiast jest ciemna, ale tez bez przesady Zalezy jak bardzo jestes opalona
W ogole z tymi kolorami to taka troche paranoja - podklady w plynie (nawet te najjasniejsze) maja ciemne jak , a prasowance nagle slicznie biale Hmmm ...

Co do rozu - on jest bardzo ladny. Kolorki sa fajniusie i w ogole, wiec jesli potrzebujesz rozu, to mozesz byc z niego bardzo zadowolona Ja sie wypowiadalam jako rozoholiczka, ktora tego dziadostwa posiada wiecej niz czegokolwiek innego
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 14:21   #2415
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Zwrocilam
1 jest pieknie jasniutka - dla mnie bylaby w sam raz. 2 jest nieco ciemniejsza, ale podejrzewam, ze jakbym nalozyla ja na twarz, tez wygladalaby dobrze. 3 natomiast jest ciemna, ale tez bez przesady Zalezy jak bardzo jestes opalona
W ogole z tymi kolorami to taka troche paranoja - podklady w plynie (nawet te najjasniejsze) maja ciemne jak , a prasowance nagle slicznie biale Hmmm ...

Co do rozu - on jest bardzo ladny. Kolorki sa fajniusie i w ogole, wiec jesli potrzebujesz rozu, to mozesz byc z niego bardzo zadowolona Ja sie wypowiadalam jako rozoholiczka, ktora tego dziadostwa posiada wiecej niz czegokolwiek innego
dobra, przestałam się oszukiwać - i tak kupię sobie i ten puder, i terracottę i pewnie odcień 3 puderku , bo ciało zawsze mam opalone

ja tez zwróciłam uwagę na ten kontrast zwłaszcza, że to jedna z jedynych firm o tak szlachetnych jasnych kolorkach pudrów. ostatnio ktoś tu pisał, że wchodzi 01 fluidu parure gold do Europy, ale pozostałych parurków/lingerie to chyba nigdy nie dadzą

nieee, ten róż to sobie naprawdę wmówiłam wolę bronzery i edelikatny różyk na "jabłuszka" ewentualnie, a taki już mam (niby słynny bourjois, a szlag trafia, bo szybko twardnieje i trzeba go ścierać ). nie jestem wielkim fanem różów, bo średnio umiem się nimi posługiwać i zawsze mi znikają w ciągu dnia a jeszcze jak się niespodzianka w tym miejscu trafi, to już katastrofa

a, jeszcze tylko dodam, że ta recenzja też mnie zniechęciła:
http://www.temptalia.com/guerlain-bl...hotos-swatches
za mocny dla mnie...
__________________
Wymianka

Edytowane przez evenstar
Czas edycji: 2011-01-09 o 14:23
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:58   #2416
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

też kupię puder 03 i ten rożyk. wszystko spoko fajnie, ale mogliby jakieś lepsze opakowanie tego różu zrobić, te w ogóle mi się nie podoba. jakieś takie - fe.
dobrze, że chociaż zmienili opakowania meteorytów.
UrbanWarrior powiedz mi proszę czy puderniczka w tym nowym pudrze jest plastikowa? aaaa, mam nadzieje, ze jakaś porządniejsza, bo kupuję z zamiarem noszenia w torebce.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 22:14   #2417
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Mnie się nic już z Guerla nie podoba,co miałam kupić to już kupiłam Brązer 4seasons trochę kusi, ale zanim zużyję swoje brązery to...
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 22:15   #2418
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24274706]Mnie się nic już z Guerla nie podoba,co miałam kupić to już kupiłam Brązer 4seasons trochę kusi, ale zanim zużyję swoje brązery to... [/QUOTE]

no właśnie, ja mam tylko 1
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 04:06   #2419
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
UrbanWarrior powiedz mi proszę czy puderniczka w tym nowym pudrze jest plastikowa? aaaa, mam nadzieje, ze jakaś porządniejsza, bo kupuję z zamiarem noszenia w torebce.
Juz pisalam, ze tak.
Do torebki puder w sam raz - przynajmniej bedzie lekki
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 14:04   #2420
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Dziewczynki mam 1 question
Kupiłam sobie wczoraj w promocji -50% meteorites voyage imperial- i mam pytanko- czy pasuje do niego standardowy wkład, czy tester ( bez tej plastikowej ramówki ) też bedzie pasowal?. Wydaje mi się, zetester to to samo co "wklad"- tzn tak wygląda a na Allegro można czasem dostać po fajnej cenie te testerki. Zastanawiam sie dlatego,że imperial- gramature ma 7,7 g, a "standard" 8 g ( ale moze to kwestia zmielenia pudru ).Zapłacilam za to cacko 300 zł i boję się, że po zużyciu pudru nie włożę tam nic, poza tymi imperialami, które są niedostępne. Chociaż myślę sobie, ze skoro to limitowana wersja, do której nie produkowali "wkladów", wiec mam nadzieje producent wypuścił to z myślą, ze mozna tam włożyć każdy wkład.... sama nie wiem
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 14:27   #2421
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
no właśnie, ja mam tylko 1
No to koniecznie musisz coś jeszcze mieć! Ten tylko 1 nie może się czuć samotny!

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam 1 question
Kupiłam sobie wczoraj w promocji -50% meteorites voyage imperial- i mam pytanko- czy pasuje do niego standardowy wkład, czy tester ( bez tej plastikowej ramówki ) też bedzie pasowal?. Wydaje mi się, zetester to to samo co "wklad"- tzn tak wygląda a na Allegro można czasem dostać po fajnej cenie te testerki. Zastanawiam sie dlatego,że imperial- gramature ma 7,7 g, a "standard" 8 g ( ale moze to kwestia zmielenia pudru ).Zapłacilam za to cacko 300 zł i boję się, że po zużyciu pudru nie włożę tam nic, poza tymi imperialami, które są niedostępne. Chociaż myślę sobie, ze skoro to limitowana wersja, do której nie produkowali "wkladów", wiec mam nadzieje producent wypuścił to z myślą, ze mozna tam włożyć każdy wkład.... sama nie wiem
Gdzie tak tanio dorwałaś?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 14:39   #2422
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Marrionaud
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 14:41   #2423
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24283762]No to koniecznie musisz coś jeszcze mieć! Ten tylko 1 nie może się czuć samotny!

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------


Gdzie tak tanio dorwałaś? [/QUOTE]

no właśnie mruczy do mnie
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 17:34   #2424
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam 1 question
Kupiłam sobie wczoraj w promocji -50% meteorites voyage imperial- i mam pytanko- czy pasuje do niego standardowy wkład, czy tester ( bez tej plastikowej ramówki ) też bedzie pasowal?. Wydaje mi się, zetester to to samo co "wklad"- tzn tak wygląda a na Allegro można czasem dostać po fajnej cenie te testerki. Zastanawiam sie dlatego,że imperial- gramature ma 7,7 g, a "standard" 8 g ( ale moze to kwestia zmielenia pudru ).Zapłacilam za to cacko 300 zł i boję się, że po zużyciu pudru nie włożę tam nic, poza tymi imperialami, które są niedostępne. Chociaż myślę sobie, ze skoro to limitowana wersja, do której nie produkowali "wkladów", wiec mam nadzieje producent wypuścił to z myślą, ze mozna tam włożyć każdy wkład.... sama nie wiem
Zazdroszczę, że kupiłaś je tak tanio.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 18:26   #2425
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, że kupiłaś je tak tanio.
Zazdrość zazdrością, ale jak to bedzie o tyłek ubić i nie będę mogła włożyć tam innego wkładu, to po co mi taka piękna puderniczka z białego złota z cudownymi kryształkami swarovskiego

Btw... szukam pudru matującego na moją zarówę.... co sądzicie o les Voilettes?? Ktoś już tutaj pisał cosik, ale chciałabym taką konkretną opinię o nowej wersji
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 19:04   #2426
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Zazdrość zazdrością, ale jak to bedzie o tyłek ubić i nie będę mogła włożyć tam innego wkładu, to po co mi taka piękna puderniczka z białego złota z cudownymi kryształkami swarovskiego

Btw... szukam pudru matującego na moją zarówę.... co sądzicie o les Voilettes?? Ktoś już tutaj pisał cosik, ale chciałabym taką konkretną opinię o nowej wersji
To będziesz miała piękne lusterko . Coś mi się wydaje, że raczej będą pasować. Jak dla mnie to oni te puderniczki nawet limitowane to "odlewają" z jednych wzorców i ozdabiają wierzchy i już się różnią .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 19:43   #2427
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Btw... szukam pudru matującego na moją zarówę.... co sądzicie o les Voilettes?? Ktoś już tutaj pisał cosik, ale chciałabym taką konkretną opinię o nowej wersji
Mnie matuje w zadawalający sposób tzn ok 7h się nie wyświecam i nie wybłyszczam a tak jest po Giorgio Armani -Micro-fil Loose Powder czy Kanebo/Sensai Triple Touch Compact gdzie świecę się już po ok.4h i ten drugi dodatkowo podkreśla mi suche skórki natomiast Kanebo/Sensai Loose Powder (Translucent) matowi mnie w zadawalajacy sposób podobnie jak mineralny Les Voilettes z tym że Les mam w odcieniu o3 który idealnie współgra z moim odcieniem skóry i podkładu
Polecam też wypróbować Smashbox, Halo Hydrating
mnie zadawala jako podkład a i w dostateczny sposób matowi
Sumując ja jestem z niego bardzo zadowolona ale najlepiej samemu przetestować gdyż każda skóra inaczej reaguje
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:35   #2428
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Les Voilettes - fakt, pięknie matują tak samo dobrze jak bare minerals połowę tańsze.
Ja jednak inaczej matuję twarz - sztyft matujący firmy x, na to podkład Guerlain Parure Extreme i ciut MUFE HD ) i/lub meteorytki na policzki.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 21:54   #2429
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Les Voilettes - fakt, pięknie matują tak samo dobrze jak bare minerals połowę tańsze.
Ja jednak inaczej matuję twarz - sztyft matujący firmy x, na to podkład Guerlain Parure Extreme i ciut MUFE HD ) i/lub meteorytki na policzki.
fakt że bare minerals matują ok ale one tak pięknie nie pachną
zdradź co to za sztyf
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 22:04   #2430
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
fakt że bare minerals matują ok ale one tak pięknie nie pachną
zdradź co to za sztyf
a gdzie mozna poczytac o Bare Minerals?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.