Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 16:11   #2671
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kotka oj szkoda, racja. robiłam palette color intensive cream a10, wiem, że ciepły, ale Bunny mówi, że się jeszcze wypuczę, spróbuje przez kilka dni fioletowym szamponem na odrost, jak nie pomoże to nałożę n&e 522
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 16:18   #2672
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Obiacałam Wam fotki jak włosy wyschną, to proszę bardzo
Właśnie podobnie odrosty mi wyszły po mieszance deluxe+syoss - te włosy z tyłu to identycznie, z wierzchu trochę jaśniej ale jak to możliwe, że wtedy ci wyszły takie bielusie, a teraz nie?

Ja po stonowaniu popielatym garnierem jestem zadowolona. Od spodu odrosty są trochę żółtawe (ale przyznam się, że mam fizia na punkcie żółtego blondu i choćby wszyscy mówili, że jestem siwa to ja wypatrzę zawsze jakieś żółciejsze pasmo ), ale dzisiaj umyłam fioletowym szamponem i jest git no ale nie będę przecież co miesiąc 3 farb kupować, więc kombinuje dalej

Co do fryzjerów, to ja też nie ufam im niestety. Czasami kupuję i testuję tyle farb, że taniej by mnie wyszło farbowanie w salonie co z tego jak nigdy nie byłam do końca zadowolona z ich usług, nie mówiąc o tym, że zawsze siedziałam tam po kilka godzin i umierałam z nudów, a podczas farbowania w domu mogę robić tyle ciekawych rzeczy
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 16:37   #2673
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Snow no właśnie też się nad tym zastanawiałam z tą wodą 9 na długości ale to jak już kupię to będę się martwic
no na tej palecie, którą wkleiłaś to beznadziejny, a ten 10,21 majirel też mi się podoba, ale z tego co wiem to do nich nie można stosowac wody 12, czyli dla mnie niedobrze ale bardzo mi się podoba ten kolorek
a Ty masz piękne te włoski, na tym zdjęcu co wkleiłaś

Yattamanka no wasience wyszedł jaśniejszy, ale nie które dziewczyny tu pisały, że po 00a wychodzi śnieżnobiały, dlatego spodziewałam się lepszego efektu, ale może dlatego, że za krótki trzymała

Bunny kochana doradź mi proszę co z tymi majiblond
chciałabym miec dalej bardzo jasny blondzik, ale na poziomie gdzie 10
i nie robic dwoma farbkami, powiedz mi czy ten pomysł co wcześniej napisałam jest dobry, czy miałabyś inne roziązanie??
a co myślisz o farbach goldwell topchic, jak widziałam na żywo paletę to mi się podobał 10BS, 10V i 10P, ale najbardziej ten pierwszy
jakby coto na dole jest link do palety

wasienka no to skoro to było zamierzone to jest oki

xladyx syoss wychodzi biało, później wkleje kilka fotek

enchanted no tragedii nie ma jak już wyschły, ale mam już dośc tak jasnych włosów, takie jasne moim zdaniem są dla osób, u których nie przebija żółtko, tylko jest ładny biały blond i tyle
ja też się zastanawiam czy woda 12 sobie ładnie poradzi z moim włosami i mam taki sam pomysł jak Ty, jeżeli chodzi o te profesjonalne, bo do takich ciemnych jak ma Adzi to na pewno nie zejdę
czyli mówisz, że nie za fajne te majiblond, kurczę no, a tak już się na nie nastawiłam
no to nie wiem jakie profesjonalne fajnie wyglądają, ja widziałam na żywo paletę goldwell'a topchic i są bardzo ładne kolorki, ślicznie wyglądał 10BS, 10V i 10P ale najładniej ten pierwszy
http://allegro.pl/goldwell-topchic-p...237570942.html
Ewciu kolorki z Majiblond są ładne, tylko, że wyglądają ciemniej niż na tej palecie co tutaj wklejałyście. Ale z drugiej strony tubka 50ml - 25 zł, jeszcze woda i przesyłka, troszke dużo.. ja to bym potrzebowała z 1,5 tubki, i Ty chyba też bo masz dużo tych włosków, więc mało ekonomiczna opcja.
Ja jak bym się zdecydowała na farbke prof. to wybrałabym raczej coś z ósmego poziomu. Ale znowu nie chce, żeby było aż tak ciemno bo ta farbka co Adzio nią robiła z moim odrostem rady nie da i znów muszę podkład dawac. Jejjj czy blond musi byc tak skomplikowany?

No i najlepiej palete oglądac na żywo, bo albo monitor strasznie te kolorki przekłamuje, albo zdjecia są nie tak zrobione.
Tak samo jak palete Matrixa oglądałam, to nijak miały się te odcienie do tych ze stron internetowych.

I nie martw się tym odrostem spróbuj tak jak Mysia poradziła z tym pędzelkiem dobry patent

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam zdjeia fryzury z wesela... ale tylko z przodu... bo głupia nie uwieczniłam ich z tyłu a były takie piękne!!!
loki robione nas prostownicę
No śliczne loczęta Szkoda, że z tyłu nie cykłaś.
Ale co tam, chyba jeszcze nie jedno weselicho przed Wami
To się chyba wybawiłaś na całego?

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem po farbowaniu palette a10, no i w sumie średnio zadowolona jestem.. trochę mnie szczypała głowa,ale to wina tego, że za mało przetłuściłam włosy, no ale się doczekać już nie mogłam.. odrost jest złoty,jak sobie leżą to jeszcze ok, ale jak naciągnę to zaczyna się dramat.. widzę, że Ewciu też miałaś jakieś pechowe farbowanie tym razem.. ja poczekam,pomyje fioletowym szamponem ten odrost może się ochłodzi, a jak się bardzo źle z nim będę czuła to wrzucę n&e 522 bo mam jedno opakowanie w szafce... dodaje zdjęcia
#1 odrost przed
#2 po z lampą
#3 po bez
#4 po bez z naciągnięciem

Kotka bardzo ładną fryzurkę miałaś
No jest lekka różnica, ale jak sobie włoski spokojnie leżą to nawet tego nie widac Najlepiej wyszło na 3 zdjęciu
A jaką wode ma ta a10? i do jakich włosków przeznaczona?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 16:48   #2674
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny na kursie prawa jazdy poznalam nowego kolege , z naprawde powalajacym blondem na glowie . Jak sie okazalo nowy kolega jest fryzjerem, wiec kiedy go poprosilam o rady, z palet profesjonalnych polecil Luocolor. Moze ktorejs z Was sie przyda, bo widze coraz wiecej osob zaczyna sie rozgladac za profesjonalnymi farbami http://www.vision-hair.net/catalog/i...r_luocolor.jpg
P02 z pasteli, 9.1 i 10.01 z popieli i 9.12 z bezy wygladaja naprawde ladnie. Ten p02 to nawet chyba jest podobny do tego blondu ze zdjecia wklejonego przez Ewcie, gdzie mi sie odcien bardzo podobal.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 16:54   #2675
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Enchanted a10, ma 12% jest od jasnego blondu do jasnego brązu. swoje naturalne mam dość ciemne wklejałam zdjęcie kilka stron temu jak chcesz zobaczyć.
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 16:56   #2676
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Dziewczyny na kursie prawa jazdy poznalam nowego kolege , z naprawde powalajacym blondem na glowie . Jak sie okazalo nowy kolega jest fryzjerem, wiec kiedy go poprosilam o rady, z palet profesjonalnych polecil Luocolor. Moze ktorejs z Was sie przyda, bo widze coraz wiecej osob zaczyna sie rozgladac za profesjonalnymi farbami http://www.vision-hair.net/catalog/i...r_luocolor.jpg
P02 z pasteli, 9.1 i 10.01 z popieli i 9.12 z bezy wygladaja naprawde ladnie. Ten p02 to nawet chyba jest podobny do tego blondu ze zdjecia wklejonego przez Ewcie, gdzie mi sie odcien bardzo podobal.
a czy to nie jest tzw. koloryzacja ton w ton?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 17:07   #2677
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a czy to nie jest tzw. koloryzacja ton w ton?
Kolorki bardzo ciekawe, ale również wydaje mi się, że Luo to koloryzacja ton w ton

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Enchanted a10, ma 12% jest od jasnego blondu do jasnego brązu. swoje naturalne mam dość ciemne wklejałam zdjęcie kilka stron temu jak chcesz zobaczyć.

Ja mam jeszcze ciemniejsze naturalne, więc chyba niefajnie złapie mi farba z wodą 12
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 17:10   #2678
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a czy to nie jest tzw. koloryzacja ton w ton?
Rozjasnia 2,5 do 3 tonow i pokrywa 70% siwych wlosow wiec raczej ton w ton to nie jest. Pewnie mozna dodac silniejszy oksydant i rozjasni bardziej. Uzywa sie ich do tonowania wlosow w sensie impregnowania ich pigmentami, ale kolor jest z grupy III, czyli trwaly. Wiadomo i tak blond sie bedzie wymywal.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 17:10   #2679
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

luocolor to koloryzacja utleniająca o 2-3 tony.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 17:26   #2680
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Potrzymaj na odroscie tak z 35min i 10 min na calosci mysle ze powinno wystarczyc, masz juz bardzo jasna baze.
dziekuje Ci bardzo za porady
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 17:27   #2681
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam zdjeia fryzury z wesela... ale tylko z przodu... bo głupia nie uwieczniłam ich z tyłu a były takie piękne!!!
loki robione nas prostownicę
Faktycznie, mało widać.. Pozasłaniałas tak tą buzię Ale z tego co da się dojrzeć musiało faktycznie ślicznie wyglądać

Cytat:
Napisane przez EwCiA000
Wiecie co dziewczyny tak sie przed chwilą wkurzyłam
dzwoniłam do tego salonu gdzie pracuja na goldwell'u i się zapytałam czy ten odcień 9NA wyszedłby na moich wlosach, mam teraz mniej więcej na 11-12 poziomie a odrost na 5-6 i ile by to kosztowało? to koleś powiedział, że przez telefon nie potrafi tego określic, musiałby zobaczyc i ceny też nie potrafi podac, ale go przycisnęłam troche i powiedział, że około 100zł...aha i powiedział jeszcze, że te kolory wychodzą zazwyczaj cieplej i dośc szaro...
jezu jak nie tacy fryzjerzy wkurzają....maskara!!! on nigdy nic nie potrafi określic, kiedyś nawet się do niego przeszłam to mi łaskawie wstępnie powiedział, a przecież widział moje włosy na żywo!!!
Kurczę, którego koloru bym sobie nie wybrała to źle, ten nie złapie ten szaro wychodzi, ten ciepło, ten za ciemny, ten nie będzie pasował, juz mam powoli dośc...z czarnym nie ma problemu, jest jeden i koniec tylko firmę się wybiera, a tutaj nie dośc, że firmę to jeszcze kolor, a jak już się człowiek na coś zdecyduje to znowu źle...
O tym samym pisałam już wcześniej -dokładnie te same miałam spostrzeżenia, czarnym to sie machnęło i nawet jak za odrost się wyjechało to tragedii nie było - nawet mąż mi farbował tył głowy - a tu tyle pitolenia - jak mówisz.. i producent i kolor i oksydant Koszmarek

Cytat:
Napisane przez Kotka17
ewciu taki jest blond to jego uroki moja kolezanka robi palette skandynawskim i wychodzi jej biały nie wiem jak ale tak jej wychodzi!!!
a naturalne włosy ma tak ciemne ze prwie czarne!! albo kłamie...
mnie tez po skandynawskim wyszło biało (jak i po 00A XXL zresztą) w końcu rozjaśnia od 4do6 tonów - ale czy to oznacza, że Stockholm też wyszedł by mi ładnie bez żółci czy rudości ???

Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 17:39   #2682
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny, ale piszecie !!! tempo iście zawrotne

ja dziś cały dzien na wydziale, miałam potem obskoczyć drogerie w poszukiwaniu excell 8.13 ale już padnieta jestem i nici z polowań

Adzi-ja też przeczytałam ten wątek i trzy wnioski:
1. kolory wychodzą ciemniej
2.nie wypłukują się szybko (u niektorych nawet po 3 tyg kolor nic nie puszcza) 3.farba nie niszczy włosów

Jutro wznawiam poszukiwania bo środa, czw i pt mam maraton imprezowy no i trzeba jakoś wyglądac heh takze jak znajde-to farbuje mysle, ze bede trzymac ok 7-8min

PS. widziałas ze 7.13 wychodzi raczej z ciepłym refleksem?? jak dla mnie to trzymaj się 8.13 z excellence. ew. pomieszaj potem 8.13 z excell z 7.0
btw - śliczne sa te blondy z poziomu 10 widzialas je u siebie? w pl chyba jest tylko 10.13 - z inna kobitka na pudełku

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-10-18 o 17:49
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 17:49   #2683
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny oki dziękuję no to za miesiąc kupuję goldwell'a i wtedy będę się dalej Ciebie radzic
a jak myślisz jakaś farba sklepowa wyszłaby mi jakbym dokupiła wodę 12%??
napisz proszę

cynamonowaania ja miałam dokładnie tak samo z tym szamponem dlatego teraz dam na sam odrost

Snow własnie tak zrobię z tym szamponem, ale to na mokre włosy go dac czy mogę na suche?
nie wiem co się stało, że tak wyszło
Dzięki za pocieszenie

marejta a już na pewno chcesz robic goldwell'em??

kreolkaa no nie mam pojęcia co się stało...:confus ed:

enchanted dziękuję powiem Ci, że paleta z goldwell'a wygląda dokładnie tak samo w internecie jak i w salonie i zdecyduję się chyba na nia za miesiąc

TLU 9,12 jest bardzo ładny, a ten P02 masz rację jest praktycznie identyczny do tego zdjęcia co wkleiłam, ale zapewne na moich włosach nie wyjdzie...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-18 o 18:42
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 18:12   #2684
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale piszecie !!! tempo iście zawrotne

ja dziś cały dzien na wydziale, miałam potem obskoczyć drogerie w poszukiwaniu excell 8.13 ale już padnieta jestem i nici z polowań

Adzi-ja też przeczytałam ten wątek i trzy wnioski:
1. kolory wychodzą ciemniej
2.nie wypłukują się szybko (u niektorych nawet po 3 tyg kolor nic nie puszcza) 3.farba nie niszczy włosów

Jutro wznawiam poszukiwania bo środa, czw i pt mam maraton imprezowy no i trzeba jakoś wyglądac heh takze jak znajde-to farbuje mysle, ze bede trzymac ok 7-8min

PS. widziałas ze 7.13 wychodzi raczej z ciepłym refleksem?? jak dla mnie to trzymaj się 8.13 z excellence. ew. pomieszaj potem 8.13 z excell z 7.0
btw - śliczne sa te blondy z poziomu 10 widzialas je u siebie? w pl chyba jest tylko 10.13 - z inna kobitka na pudełku
A wiesz wybrałam się dziś pooglądać te farbki i moja reakcja jest taka ze już bym ja wzięła ale mam jeszcze czas do farbowania to poczekam na promocje.To był chyba jakiś znak z nieba bo nigdzie dziś nie widziałam 7.13 ale jak zobaczyłam na opakowaniu jak wgląda sama 7 to miałam dość.Zdecydowanie za ciemny a jeszcze trzeba się liczyć z tym ze wychodzi jeszcze ciemniej.Wiedz takim sposobem kupie 8,13.Musze przyznać ze exellence nie pokryl mi tego odrostu co robiłam belle color i na 1,5 cm odrostu zrobił mi się rudy odrost ale taki ciemny.Podejrzewam ze ta farbka mi to wszystko fajnie wyrówna.Juz nie mogę się doczekać kiedy jej użyje.
P.S.Tak na marginesie dziś śniło mi się ze położyłam ta farbkę i jeszcze do końca jej nie położyłam a już mi się włosy zaczęły plątać i wyglądały jak by się paliły,wywijały w takie kołtuny jak by je ktoś podpalał.Ale to dobry znak,bo przed farbowaniem pierwszym razem 8.13 to tez miałam koszmary a wyszedł przecudownie.

Kiedy masz zamiar się farbować?

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Do dziewczyn które walczą z tym okropnym żółtym odrostem Jak tak was czytam i oglądam fotki to tak jak bym czytała i widziała siebie z przed roku,szkoda mi was bo wiem co przezywacie.U mnie farby niestety nie zdały egzaminu ale teraz to nawet nie chce mi się myśleć o tym co było.Jetem happy ze mam to już za sobą.Trzymajcie się i życzę znalezienia sposobu na wasze odrosty.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-10-18 o 18:27
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 18:19   #2685
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Jak zwykle zapisane 2 strony

Przyszedł do mnie zestaw Bellhair ten dopalacz na włosy, bede zdawac relacje

Kotka piekna fryzura ja nie umiem zrobic loków prostownicą.

jesli chodzi o ten szampon co kupilam (co snowhitee testowała) na objętośc włosow mi sie podoba Jest dość tani bo 350ml to koszt 30 zł, rzeczywiscie nadaje puszystośc, wygładza włosy, mi nie obciążył, ale kwestia włosa. Jak którejś brakuje objętości polecam spróbować

blond bunny jak tam Twoje włoski? Jak odrost? czym teraz zrobisz?

Ja też współczuje tych zoltych odrostów. Nie martwcie sie Dziewczyny, ja tez z tym walczylam ale jakoś teraz mam dość ładny kolor, co się u mnie rzadko zdarza
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 18:39   #2686
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Do dziewczyn które walczą z tym okropnym żółtym odrostem Jak tak was czytam i oglądam fotki to tak jak bym czytała i widziała siebie z przed roku,szkoda mi was bo wiem co przezywacie.U mnie farby niestety nie zdały egzaminu ale teraz to nawet nie chce mi się myśleć o tym co było.Jetem happy ze mam to już za sobą.Trzymajcie się i życzę znalezienia sposobu na wasze odrosty.
dlatego ja kupuję teraz goldwell'a 9NA i jak mi nie wyjdzie to przyciemniam na...nie wiem na jaki, może na swój naturalny...bo blond jest fajny, ale jak komuś wychodzi...a ja już mam dośc żółtości i jeszcze najgorsze że jestem latem i lepiej mi w chłodnych
ale swoją drogą ze sklepowych bardzo mi się podoba stockholm
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-18 o 18:41
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 19:10   #2687
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny mam pytanko..

To o ile tonów rozjaśnia farba zależy tylko od oxydantu ? Czy skład farby ma na to jakiś wpływ?
Przykładowo o ile tonów rozjaśnia woda 6% o ile 9% no i 12% ?


P.s Jak rozrobię farbę z oxydantem to od tego czasu ile farba może stać i będzie zdatna do użytku ?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-10-18 o 19:20
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 19:34   #2688
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Bunny mam pytanko..

To o ile tonów rozjaśnia farba zależy tylko od oxydantu ? Czy skład farby ma na to jakiś wpływ?
Przykładowo o ile tonów rozjaśnia woda 6% o ile 9% no i 12% ?


P.s Jak rozrobię farbę z oxydantem to od tego czasu ile farba może stać i będzie zdatna do użytku ?
Yatamanka ja czytalam ze oksydant można stosowac slabszy i trzymac dluzej. Ja np kiedys jak sama robilam nalozylam 9%, trzymalam chyba 40 min, a potem 6% na odrost i trzymalam chyba 80min i wzielo tak samo
To jak rozjasnia zalezy od oksy, nie od farby.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 19:35   #2689
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia na mokre, po prostu jak bedziesz myc wloski, juz nalozysz odzywke/maske i zmyjesz to stan przed lustrem rozczesz przedzialek i pocieraj tym wacikiem czy tam pedzelkiem, potrzymaj tak troche i pozniej zmyj
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 19:39   #2690
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka ja czytalam ze oksydant można stosowac slabszy i trzymac dluzej. Ja np kiedys jak sama robilam nalozylam 9%, trzymalam chyba 40 min, a potem 6% na odrost i trzymalam chyba 80min i wzielo tak samo
To jak rozjasnia zalezy od oksy, nie od farby.

Mhm, dziękuję.
A co z tym jak długo farba może sobie stać w miseczce po rozrobieniu jej z wodą?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:23   #2691
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Absolutnie się nie zgadzam.
Przetrzymywać to sobie można rozjaśniacz z mniejszą wodą i weźmie jak wyższe stężenie, ale farba absolutnie nie.
Farba osiąga kolor zależny od oksydantu czyli:
3%- przyciemnia, tonuje
6%-tonuje, rozjaśnia o 1 ton
9%- rozjaśnia 1-2 tony
12%-rozjaśnia 3-4 tony
Przy czym przetrzymywanie farby daje to ze pigment lepiej się osadza i utlenia w całości- dlatego nie wolno skracać czasu działania bo może wyjść jakiś nieoczekiwany kolor.
Włosy rozjaśniane są przez pierwsze 15-20 minut a potem to już wywoływanie pigmentów i osadzanie we włosie.
A gotowa mieszanka powinna być zużyta w około godziny po rozrobieniu bo z każdą minutą traci moc. Dlatego jak robi sie odrost na innym stężeniu niż resztę to 2x rozrabia się farbę.
Są też farby superrozjaśniające i one coś tam mają w sobie dodatkowo rozjaśniającego-prócz oksydantu.
Lepiej zacząć od mocnego stężenia i jak weźmie w porządku to co np. miesiąc przy odrostach obniżać stężenie o 1% aż dojdziemy do optymalnego rozjaśniania.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:42   #2692
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Absolutnie się nie zgadzam.
Przetrzymywać to sobie można rozjaśniacz z mniejszą wodą i weźmie jak wyższe stężenie, ale farba absolutnie nie.
Farba osiąga kolor zależny od oksydantu czyli:
3%- przyciemnia, tonuje
6%-tonuje, rozjaśnia o 1 ton
9%- rozjaśnia 1-2 tony
12%-rozjaśnia 3-4 tony
Przy czym przetrzymywanie farby daje to ze pigment lepiej się osadza i utlenia w całości- dlatego nie wolno skracać czasu działania bo może wyjść jakiś nieoczekiwany kolor.
Włosy rozjaśniane są przez pierwsze 15-20 minut a potem to już wywoływanie pigmentów i osadzanie we włosie.
A gotowa mieszanka powinna być zużyta w około godziny po rozrobieniu bo z każdą minutą traci moc. Dlatego jak robi sie odrost na innym stężeniu niż resztę to 2x rozrabia się farbę.
Są też farby superrozjaśniające i one coś tam mają w sobie dodatkowo rozjaśniającego-prócz oksydantu.
Lepiej zacząć od mocnego stężenia i jak weźmie w porządku to co np. miesiąc przy odrostach obniżać stężenie o 1% aż dojdziemy do optymalnego rozjaśniania.
Czyli jak po XXL Mroźnym blondzie (ponoć rozjasnia o 2-4 tony - nie pamiętam jaką to miało wodę) wyszło mi beżowo rudo.. to pewnie nie mam co marzyć, że po stockholmie który ma 9% wyjdzie mi bez rudości?
W sumie w skandynawskim też jest 9% a wyszło bez żółci i rudości - no ale tam jest ten aktywator rozjasniacza :/ On aż tak dużo daje?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 21:56   #2693
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

pewnie blond bunny ma racje, ja wiem że rozjasniacz tak dziala ze mozna na słabszej wodzie. Pomyliłam się widocznie

Yatamanka spróbuj z tym Stockholmem bo spokoju Ci nie da
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 21:58   #2694
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ten aktywator to proszek, działa jak rozjaśniacz, więc silniej rozjaśni ale zniszczy.

farby palette z aktywatorami mają 9% a niektóre tonujące popielate bez aktywatora mają 12%, trochę dziwne
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 22:11   #2695
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
pewnie blond bunny ma racje, ja wiem że rozjasniacz tak dziala ze mozna na słabszej wodzie. Pomyliłam się widocznie

Yatamanka spróbuj z tym Stockholmem bo spokoju Ci nie da
Jutro go kupie i spróbuje na pasemku
Czy jeśli wyjdzie znośnie - mogę przeciągnąć po całości (bez rozcieńczania) i zostawić tak na 10-15 min i nie narazić się na większe szkody ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 07:04   #2696
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatta spróbować zawsze można
Tylko nie rób sobie wielkich nadziei.
Sama woda 9 jest dość słaba...
a proszek to cały sekret rozjaśniania w palette- żadna inna firma tego nie opatentowała.
Moja instruktorka nawet nie wiedziała ze tak można była w szoku.
Rudość nie musi ci wyjść, po prostu nie licz na rozjaśnienie większe niż poziom 8 to się nie zawiedziesz.


fryz co tzn. tonujące popielate na wodzie 12%?
rozjaśniające a nie tonujące.
jak rozjaśniający może być tonujący zarazem?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 07:34   #2697
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow dziękuję dzisiaj się za to wezmę

Bunny a mogłabyś odpowiedziec na moje pytanko wcześniej??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 07:35   #2698
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Witam w nowym dniu!!!
Chyba dziewczyny jeszcze śpią lub ciężko pracują.
A ja wlasnie siedzie z maska z jajka i o.rycynowego na głowie.Niech się teraz regenerują.Za 3 i pól tyg.kolejne farbowanie

Mam pytanie do Mysi M powiedz mi skąd wzięłaś i jak uzasadniasz to ze olej lniany działa na włos jak silikon oklejając go a nie regenerując.Nie żebym poważała Twoja wiedzę ale właśnie byłam przekonana ze olej lniany właśnie bardzo dobrze robi włosom.
Pragnę podkreślić ze moje pytanie absolutnie nie ma złych intencji.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 07:55   #2699
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia trudno powiedzieć co by wyszło przy wymieszaniu farbki sklepowej z wysoką wodą. Zależy jak producent by to widział, a tego się nie dowiesz bo nikt ci tego na pudełku nie napisze.
Zawsze można spróbować.
Np. kupić stokholm i zamienić mu wodę na 12% i nałożyć na jedno pasemko i zobaczyć kolor po zwykłej mieszance i tej wymienionej.
Powinno wyjść bo przecież farba to tylko farba, ale 100% pewności nie ma...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 08:15   #2700
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam w nowym dniu!!!
Chyba dziewczyny jeszcze śpią lub ciężko pracują.
A ja wlasnie siedzie z maska z jajka i o.rycynowego na głowie.Niech się teraz regenerują.Za 3 i pól tyg.kolejne farbowanie

Mam pytanie do Mysi M powiedz mi skąd wzięłaś i jak uzasadniasz to ze olej lniany działa na włos jak silikon oklejając go a nie regenerując.Nie żebym poważała Twoja wiedzę ale właśnie byłam przekonana ze olej lniany właśnie bardzo dobrze robi włosom.
Pragnę podkreślić ze moje pytanie absolutnie nie ma złych intencji.
wzięłam to z forum dla zakręconych, nie odgrzebie póki co, w którym dokąłdnie miejscu, ale stosunkowo niedawno to wyczytałam. Wczesniej faktycznie utrzymywano, ze ten olej ma genialne własciwosci regeneracyjne, ale okazało się, ze jednak tak nie jest, ze ma za duze cząsteczki i nie wnika we włos, tylko pozostaje na zewnątrz. Działa jednak pozytywnie, bo wygłądza łuski włosa i ten staje się gładszy i ładniejszy.

moze niepotrzebnie porównałam to do silikonu, bo silikon nie robi nic poza oklejaniem, a lniany jednak działa, ale tylko na powierzchni.

ale jestem tylko zwykła wizażanką i mogłam cos pokręcic jak coś to mnie nie bijcie, bo nie chce nikogo wprowadzac w bład!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.