Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-20, 13:20   #3721
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
mam identyczne włosy!!!
jakiś czas je prostowałam bo bez prostowania wyglądałam jak nieszczęście każdy kosmyk w inną strone.
i jeszcze wieczorem wyprostowałam. a rano jak myłam twarz związałam gumną to już sie od gumki wywinęły a znowu żeby sie ułożyły jak ja chce to nie ehhh... i zadowolona jesteś z tych rzeczy do włosów
Szamponów uzywam na zmianę i tak:
1.Farmonu pokrzywowy robi mi taką fajną czuprynę , podnosi i usztywnia włosy - nie obciążą , włosy są świeże , sypkie
2.Yes to - zdecydowanie większa objętość , włosy mięsiste , nawilżone
3.Z brązowym cukrem - podobnie jak pomidorowy ale chyba bardziej obciąża jednak efekt bujnych włosów wart jest codziennego mycia .

Odżywka Alterra - mam wlosy do żuchwy i nakładam przed rozczesaniem malutko wilkości groszku i nie spłukuję . Wlosy ladnie błyszczą i dobrze się układają Z odzywkami tylko taka metoda się u mnie sprawdziła . Jesli nakładam większą ilość , trzymam zalecany czas i spłukuję włosy są obciążone i szybciej się przetłuszczają . Sprawdzałam to na innych odzywkach i efekt za każdym razem był taki sam.

Odżywka Potter's z aloesem - do mycia włosów , raz umyłam i coś mnie podkusiło by na koniec spłukać żelem z siemienia lnianego i to nie był dobry pomysł włosy ciężkie , matowe do kitu. Mycie tą odzywką napewno powtórze.

Po myciu obowiązkowo okrągła szczotka i suszarka.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jakby Ci to powiedzieć przeważnie w ogóle nie używam kremów na dzień pod minerały a jeśłi juz to niedużo i jeszcze po kwadransie przecieram twarz hydrolatem - takiego mam bzika po prostu na punkcie świecenia paszczy
Hauschke będę miała
A jakie minerały sa Twoim zdaniem najlepsze? Najtrwalszę, nie wałkuja sie i ładnie i na długo matują?
No nie wiem .. Myślę , że nie błyszczysz się od kremu tylko od własnego sebum. Efekt ciasta i spływającego podkładu o jakim pisałaś mam na czole , które mocno mi się przetłuszcza i czego tym czasem nie mogę wyregulować . Ale ja mam suchą/odwodnioną skórę - jak się po myciu nie posmaruję to słyszę jak trzeszczy a po jakimś czasie zaczynam się świecić -skóra się broni i sama natłuszcza . Spróbuj jednak czymś się posmarować mogą to być np. cztery krople oleju wspaniałego nałożonego na mokrą skórę poczekaj aż się wchłonie , ewentualnie nadmiar odciśnij chusteczką i na to minerały i jeszcze jedna opcja : buzię z minerałami popsikaj hydrolatem.
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-20 o 13:22
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 13:30   #3722
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
juz sie wypadalo, ale do polski to tym chmurom daleko, wiec sie nie martw
moze kiedys otworza u was dm... albo jak ktoras mieszka blisko niemieckiej granicy i sie wybierze, to zrobi zbiorowe zakupy i potem rozesle... ja patrzylam na ceny przesylki stad do polski i niestety kiepski bylby to interes
a moze alterra zrobi serie do stylingu wlosow w koncu?

nic to, ide z moim przeostrzonym makijazem do ludzi zobaczymy, czy ktos ucieknie, chociaz mlode niemki tak sie maluja... doklejaja sobie nawet rzesy na codzien ze im sie tak chce...
Jakby były takie ładne jak Ty, to by sie nie musiały tak pindrzyc na codzień.... a że nie są.....
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Tzn nałożyć oczywiście dam radę ale rano nie mam czasu na zabawy z włosami, pozatym nie wyschłyby a całych wysuszyć suszarką nie mogę bo bym miała kopkę siana


Ale niektóre ciekawe mają rzeczy
A weekend? Ja zawsze w weekend nakładam na noc.
Khadi ma bardzo dużo fajnych rzeczy - chodziło mi o to, że ten sklep ma tylko khadi. Asortyment jest dostępny w innych sklepach, które dodatkowo maja mnóstwo innych fajnych firm

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość

No nie wiem .. Myślę , że nie błyszczysz się od kremu tylko od własnego sebum. Efekt ciasta i spływającego podkładu o jakim pisałaś mam na czole , które mocno mi się przetłuszcza i czego tym czasem nie mogę wyregulować . Ale ja mam suchą/odwodnioną skórę - jak się po myciu nie posmaruję to słyszę jak trzeszczy a po jakimś czasie zaczynam się świecić -skóra się broni i sama natłuszcza . Spróbuj jednak czymś się posmarować mogą to być np. cztery krople oleju wspaniałego nałożonego na mokrą skórę poczekaj aż się wchłonie , ewentualnie nadmiar odciśnij chusteczką i na to minerały i jeszcze jedna opcja : buzię z minerałami popsikaj hydrolatem.
Nie chodziło mi o to, że błyszczę się od kremu. Może zastosowałam skrót myślowy niepotrzebnie. Zbieram nadmiar kremu, bo inaczej nie dałabym rady nałożyć minerałów. To, że twarz błyszczy sie z powodu wydzielanego sebum wiem - tyle, że u mnie sebum pod minerałami wydzielane jest w większej ilości niz pod innymi produktami do makijazu , bo po innych podkładach nie mam efektu błyszczenia w takim natężeniu.
Ja z reguły nie używam kremu na dzień, robię to tylko w okresach, kiedy skóra tego potrzebuje. Po wieczornym nakarmieniu moja skóra po prostu nie przyjmuje kremu - najzwyczajniej w świecie nie wchłaniaja mi sie wtedy. Używam teraz podkładu naturado - on ma taki skład, że nawilżanie i pielęgnacja w pakiecie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 13:42   #3723
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[QUOTE=anula_ga
Nie chodziło mi o to, że błyszczę się od kremu. Może zastosowałam skrót myślowy niepotrzebnie. Zbieram nadmiar kremu, bo inaczej nie dałabym rady nałożyć minerałów. To, że twarz błyszczy sie z powodu wydzielanego sebum wiem - tyle, że u mnie sebum pod minerałami wydzielane jest w większej ilości niz pod innymi produktami do makijazu , bo po innych podkładach nie mam efektu błyszczenia w takim natężeniu.
Ja z reguły nie używam kremu na dzień, robię to tylko w okresach, kiedy skóra tego potrzebuje. Po wieczornym nakarmieniu moja skóra po prostu nie przyjmuje kremu - najzwyczajniej w świecie nie wchłaniaja mi sie wtedy. Używam teraz podkładu naturado - on ma taki skład, że nawilżanie i pielęgnacja w pakiecie [/QUOTE]


No to faktycznie problem nie wiem co jeszcze poradzić
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 13:43   #3724
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Asortyment jest dostępny w innych sklepach, które dodatkowo maja mnóstwo innych fajnych firm

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------


Nie chodziło mi o to, że błyszczę się od kremu. Może zastosowałam skrót myślowy niepotrzebnie. Zbieram nadmiar kremu, bo inaczej nie dałabym rady nałożyć minerałów. To, że twarz błyszczy sie z powodu wydzielanego sebum wiem - tyle, że u mnie sebum pod minerałami wydzielane jest w większej ilości niz pod innymi produktami do makijazu , bo po innych podkładach nie mam efektu błyszczenia w takim natężeniu.
Ja z reguły nie używam kremu na dzień, robię to tylko w okresach, kiedy skóra tego potrzebuje. Po wieczornym nakarmieniu moja skóra po prostu nie przyjmuje kremu - najzwyczajniej w świecie nie wchłaniaja mi sie wtedy. Używam teraz podkładu naturado - on ma taki skład, że nawilżanie i pielęgnacja w pakiecie
Na wszelki wypadek nie szukam innych sklepów z khadi, bo znowu coś kupię. Mam to szczęscie, że w oleje do włosów zaopatruje się w hinduskim sklepie spożywczym Do tej pory wpadałam, chwytałam oleje i wypadałam, ale widzę, ze muszę tam poszperać intensywniej

Na minerały trzeba znaleźć sposób - mam takie, które nakładam na goła skórę, inne lepiej trzymają się na hydrolacie, pod inne muszę koniecznie nałożyć lekki nawilżacz wchłaniający się do matu. Najlepiej oswoiłam Lucy Minerals - idzie na krem, trzyma się jak głupie cały dzień. Na początku tez sporo minerałów mi sie ważyło - ale przede wszystkim zadbałam o dobre nawilżenie do tego stopnia, że moja cera z mieszanej zrobiła się normalna.
Ostatnio trochę zaniedbałam proszki na rzecz bb, ale z bb jest to samo - jedne lepiej się trzymają na gołej skórze, inne na kremie.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 13:50   #3725
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

A weekend? Ja zawsze w weekend nakładam na noc.
Khadi ma bardzo dużo fajnych rzeczy - chodziło mi o to, że ten sklep ma tylko khadi. Asortyment jest dostępny w innych sklepach, które dodatkowo maja mnóstwo innych fajnych firm
W weekendy też pracuję ale coś wykombinuję z tymi olejami
Najpierw muszę kupić a potem będę się zastanawiać kiedy

A ja jestem zdania że grazkako ma rację.Masz mało nawilżoną skórę i się broni wydzielajac nadmiar sebum.Ja mam to samo
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 13:51   #3726
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Na minerały trzeba znaleźć sposób - mam takie, które nakładam na goła skórę, inne lepiej trzymają się na hydrolacie, pod inne muszę koniecznie nałożyć lekki nawilżacz wchłaniający się do matu. Najlepiej oswoiłam Lucy Minerals - idzie na krem, trzyma się jak głupie cały dzień. Na początku tez sporo minerałów mi sie ważyło - ale przede wszystkim zadbałam o dobre nawilżenie do tego stopnia, że moja cera z mieszanej zrobiła się normalna.
Ostatnio trochę zaniedbałam proszki na rzecz bb, ale z bb jest to samo - jedne lepiej się trzymają na gołej skórze, inne na kremie.
annje jaki masz patent na dobre nawilżanie ? Z moją kaprysną cerą mam z tym troche problemu .

anula to by się nawet zgadzało naturado nawilża = mniejsze błyszczenie , minerały zwłaszcza bez primera wysuszają = większe błyszczenie tylko co tu wymyslić abu Twoja skóra chciała ten nawilżacz przyjąć ? Pomyśle .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-20 o 13:58
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 13:54   #3727
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
No to faktycznie problem nie wiem co jeszcze poradzić
Dziękuję Ci kochana za wszystkie mądre porady
ja mam po prostu głupi ryj
Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Na wszelki wypadek nie szukam innych sklepów z khadi, bo znowu coś kupię. Mam to szczęscie, że w oleje do włosów zaopatruje się w hinduskim sklepie spożywczym Do tej pory wpadałam, chwytałam oleje i wypadałam, ale widzę, ze muszę tam poszperać intensywniej

Na minerały trzeba znaleźć sposób - mam takie, które nakładam na goła skórę, inne lepiej trzymają się na hydrolacie, pod inne muszę koniecznie nałożyć lekki nawilżacz wchłaniający się do matu. Najlepiej oswoiłam Lucy Minerals - idzie na krem, trzyma się jak głupie cały dzień. Na początku tez sporo minerałów mi sie ważyło - ale przede wszystkim zadbałam o dobre nawilżenie do tego stopnia, że moja cera z mieszanej zrobiła się normalna.
Ostatnio trochę zaniedbałam proszki na rzecz bb, ale z bb jest to samo - jedne lepiej się trzymają na gołej skórze, inne na kremie.
Dokładnie - pixie i rhea to by mi chyba skórę na twarzy zjadły jakbym nie użyła pod nie kremu, bez kremu okropnie mnie wysuszały. Natomiast edm i lumiere wręcz nie tolerowały kremów. Ach.......

Hinduski sklep spożywczy ale masz fajnie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 14:00   #3728
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Brawo grazkaprzekon ać syna do naturalnych kosmetyków to nie lada wyzwanie musisz mieć siłę przekonywania

Co do minerałów to ja mam wrażenie że one mnie wysuszają i brzydko na twarzy to wygląda.
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 14:02   #3729
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
annje jaki masz patent na dobre nawilżanie ? Z moją kaprysną cerą mam z tym troche problemu .
Przede wszystkim odstawiłam wszystkie rzeczy, które maja w opisie "matujący". Na dzień stosuję lekki krem nawilżajacy (mojego nie będe polecać bo właśnie zacząl mnie podrażniać i szukam czegoś innego) a na noc to różne mieszanki z tego co mam - kremy nawilżające, kwas hialuronowy, różne oleje no i muszę dokładać coś na naczynka obowiązkowo. I dużo nawilżających maseczek

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Hinduski sklep spożywczy ale masz fajnie
Taaaaaki wielki supermarket
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 14:45   #3730
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
W weekendy też pracuję ale coś wykombinuję z tymi olejami
Najpierw muszę kupić a potem będę się zastanawiać kiedy

A ja jestem zdania że grazkako ma rację.Masz mało nawilżoną skórę i się broni wydzielajac nadmiar sebum.Ja mam to samo
No dobrze, jeśłi mam za mało nawilżoną skórę to czemu ona reaguje większym wydzielaniem sebum tylko przy minerałach? Stosuję inne produkty i nie mam z nimi az takiego problemu, świece się mniej i później.....
I jak ja mam bardziej nawilżyc ryja skoro on nie przyjmuje więcej..... Jak skóra chce to krem mi sie wchłonie a jak sie zaprze i twierdzi, że ma dosyć to za cholere nie dam rady kremu wklepać.... Z maseczkami mam tak samo - maska nawilżająca ładnie się wchłonie jak moja twarz uważa, że jej potrzebuje, a nieraz jak nałożę to mogę i 2 dni w niej chodzic i skóra nic nie przyjmuje - taką ilość jaką nałożyłam taką samą zmywam po godzinie.
Może zmienić twarz?

Zapomniałam sie pochwalić, że wczoraj dostałam paczke z mazideł - zakupy skromne, tylko henna dla Młodej i płynna wit C, ale zawsze jak jeszcze dotrze paczuszka z bio-beauty to wrzuce fotkę. Wczoraj oczywiście od razu rzuciłam sie na witC - miałam wrażenie, że olej z dodatkiem C łatwiej i szybciej sie wchłonął. Muszę dokładniej przyjrzec sie temu zjawisku, może to byłaby jakas radę na lepsze nawilżenie tego mojego ryła Może to jakiś grubszy problem z wnikaniem w głąb skóry?

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Przede wszystkim odstawiłam wszystkie rzeczy, które maja w opisie "matujący". Na dzień stosuję lekki krem nawilżajacy (mojego nie będe polecać bo właśnie zacząl mnie podrażniać i szukam czegoś innego) a na noc to różne mieszanki z tego co mam - kremy nawilżające, kwas hialuronowy, różne oleje no i muszę dokładać coś na naczynka obowiązkowo. I dużo nawilżających maseczek



Taaaaaki wielki supermarket
Weź już przestań z tym sklepem z hinduskimi cudami, bo mnie zazdrość zżera
Też zauważyłam, że kremy matujące bardziej szkodza niż pomagają.
A jakie masz sprawdzone maseczki nawilżające? Coś naturalnego może?

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
annje jaki masz patent na dobre nawilżanie ? Z moją kaprysną cerą mam z tym troche problemu .

anula to by się nawet zgadzało naturado nawilża = mniejsze błyszczenie , minerały zwłaszcza bez primera wysuszają = większe błyszczenie tylko co tu wymyslić abu Twoja skóra chciała ten nawilżacz przyjąć ? Pomyśle .
No właśnie... A nawet jak nakładałam krem pod minerały (pixie, rhea) to i tak ryj sie świecił. Ale może za krótko trwał wtedy proces nawilżania... zresztą i tak skóra nie chciała przyjąć większej ilości kremu i własnie dlatego musiałam zbierać niewchłonięta część hydrolatem...
Ale Ci dałam zagadkę Jak coś wymyślisz, żeby przechytrzyc moją zawzięta i upartą mordkę to będę wielce zobowiązana
HA, hydromanil, mocznik, nmf, b3, B5, jedawb hydrolizowany, algi bioferment - niewiele pomogły. Coś co by zwiększało i poprawiało wnikanie w głąb skóry.....?

To sie napracowałam czas sie zbierać do domu
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-20 o 14:47
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 14:50   #3731
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula bo nie wszystkie kremy będą dobre dla Twojej skóry, jedne się ładnie wchłona inne ni cholery mimo że mają się wchłaniać.To nie o ilość kremu chodzi a o wnikanie w głąbZależy co Twojej skórze potrzeba.Może Twoja skóra tak właśnie reaguje na skladniki mineralów albo tylko na jeden składnik?
Swego czasu dodawałam mocznik ale boję się przedobrzenia bo atedy zacznę się łuszczyć.
Mądra nie jestem bo sama mam z tym ogromny problem .Ciągle szukam kremów cud

O może Grażynka coś wykombinuje
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-10-20 o 14:53
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 14:51   #3732
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
margoltka witamy
Kurcze kolejna osoba z duuużym i wspaniałym zbiorem pojawia się ot, tak z zaniecki... Gdzie wy się Dziewczyny dotąd chowałyście???
Ja również witam Rozgość się Może herbatki?
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
DZiewczyny widziałyście gdzieś pastę do zębów l'angelicę? u mnie w SP juz nie ma
A sprawdzałaś na dozie? Bo chyba widziałam, że można zamówić.
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość


nie pamietam, kto pytal o maseczke-peeling z glinka od alverde - zrobilam dzisiaj i trudno poki co powiedziec o efektach, ale w uzyciu przyjemna, troche peelinguje, ale ogolnie jest kremowa w konsystencji i przyjemnie pachnie (spodziewalam sie blotnego smrodku ).
siedze sobie z nowym makijazem... podklad alverde w kompakcie dosc ciezko nalozyc, ale z kolorem to trafilam pierwszorzednie! kryje bardzo dobrze, bo jest gesty praktycznie jak korektor. na codzien pewnie wlasnie jako korekora bede go uzywac, a na cala twarz dam sobie go nalozyc na scene
roz mineralny alverde jest kochany sprawdzam, ile bedzie sie trzymal... nalozylam go dosc sporo, mam tez okropnie mocno pomalowane oczy... no ale musze zrobic hardcore'owy test... i jak tu teraz isc na zakupy
Ja pytałam i dziękuję za pamięć czuję się skuszona.
Ooo i na kompakt też!
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
juz sie wypadalo, ale do polski to tym chmurom daleko, wiec sie nie martw
moze kiedys otworza u was dm... albo jak ktoras mieszka blisko niemieckiej granicy i sie wybierze, to zrobi zbiorowe zakupy i potem rozesle... ja patrzylam na ceny przesylki stad do polski i niestety kiepski bylby to interes
a moze alterra zrobi serie do stylingu wlosow w koncu?

nic to, ide z moim przeostrzonym makijazem do ludzi zobaczymy, czy ktos ucieknie, chociaz mlode niemki tak sie maluja... doklejaja sobie nawet rzesy na codzien ze im sie tak chce...
Ja nie mieszkam blisko niemieckiej, ale mam całkiem blisko do Cieszyna. Od jakiegoś czasu wyciągam męża (m.in. na zakupy...) więc jak pojadę to mogę wam trochę zakupków porobić, no i przesyłka polska, więc niedroga.
Daj znać jak reakcje ludzi Choć pewnie nie wzbudzisz żadnej sensacji przy Niemkach
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość


Ależ ja to wszystko rozumiem, fakt nie raz musi być alkohol ale czy musi być na 2!miejscu?gdzieś z tyłu by się nie dało go opchnąć?



Też się nad tym zastanawiałam..
Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Na wszelki wypadek nie szukam innych sklepów z khadi, bo znowu coś kupię. Mam to szczęscie, że w oleje do włosów zaopatruje się w hinduskim sklepie spożywczym Do tej pory wpadałam, chwytałam oleje i wypadałam, ale widzę, ze muszę tam poszperać intensywniej
Hinduski sklep
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 14:54   #3733
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość


Ależ ja to wszystko rozumiem, fakt nie raz musi być alkohol ale czy musi być na 2!miejscu?gdzieś z tyłu by się nie dało go opchnąć?
Czy to nie jest tak,że sam alkohol w składzie (w przeciwieństwie do alkoholu denat nie sieje wielkiego spustoszenia?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 14:58   #3734
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A jakie masz sprawdzone maseczki nawilżające? Coś naturalnego może?
Supernaturalne i mnie ładnie nawilża to - pół banana, trochę zmielonych owsianych płatków, olej (myśle, ze dowolny, u mnie ze słodkich migdałów) i kapka HA . Inna którą lubię to kakao+miód+jogurt (resztki wyjadam pędzlem z miskiku uciesze tżta) - też fajnie nawilża, ale bananowo-owsiana jest lepsza. Z tubki nic fajnego nie znalazalm, wole już sobie wyprodukować sama.

Z "nienaturalnych" ostatnio mam pakiet azjatyckich maseczek, o takich, też są świetne.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 15:20   #3735
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

A ja szukając sklepu hinduskiego stacjonarki w Krakowie natrafilam na info że olejek Sesa ma sztuczny barwnik i lepszy jest olejek Jiva.Co o tym sadzicie?

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Czy to nie jest tak,że sam alkohol w składzie (w przeciwieństwie do alkoholu denat nie sieje wielkiego spustoszenia?
Nie wiem Małgosiu ale wiem że jak jest wysoko w składzie to jest go duuużo.Kupiłam krem z Orchideą(wybitnie mi ten kwiat nie słuzy)posmarowałam twarz na noc i jeszcze nie wyszłam z łazienki a naczynka miałam tak widoczne i czerwone jakby namalowane były.
Mój bląd bo nie patrzyłam na skład tylko poczytałam na Wizażu
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 17:19   #3736
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie wiem Małgosiu ale wiem że jak jest wysoko w składzie to jest go duuużo.Kupiłam krem z Orchideą(wybitnie mi ten kwiat nie słuzy)posmarowałam twarz na noc i jeszcze nie wyszłam z łazienki a naczynka miałam tak widoczne i czerwone jakby namalowane były.
Mój bląd bo nie patrzyłam na skład tylko poczytałam na Wizażu
Ano - na naczynka,to rzeczywiście hard core

Warszawianki może któraś chętna do zamówienia z naturalisa???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 17:46   #3737
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Supernaturalne i mnie ładnie nawilża to - pół banana, trochę zmielonych owsianych płatków, olej (myśle, ze dowolny, u mnie ze słodkich migdałów) i kapka HA . Inna którą lubię to kakao+miód+jogurt (resztki wyjadam pędzlem z miskiku uciesze tżta) - też fajnie nawilża, ale bananowo-owsiana jest lepsza. Z tubki nic fajnego nie znalazalm, wole już sobie wyprodukować sama.

Z "nienaturalnych" ostatnio mam pakiet azjatyckich maseczek, o takich, też są świetne.
Dziękuję bardzo jutro skocze do spożywczaka po zakupy kosmetyczne.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

A teraz moje ostatnie nabytki wklejam tylko to, czego nie pokazywałam wczesniej (darowałam sobie 3 butle micela i druga buteleczke podkładu)
1 zdjęcie:
- błyszczyki naturado
- henna z mazideł a na niej witC
- scrub solny
- alva: spray regenerujący, krem do rak, krem oczyszczający i próbki

2 zdjęcie to próbki róży edm, rhea - róże, puder rozswietlający i pudry brązujące.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 025.jpg (121,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 027.jpg (168,0 KB, 35 załadowań)
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-20 o 17:53
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 17:47   #3738
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że mam kolejny napad chęci stosowania podkładów mineralnych tak mnie co jakiś czas nachodzi..... W każdym razie wczoraj użyłam lumiere - porażka spływa, warzy się, świece się po godzinie. Dzisiaj nałożyłam edm - lepiej, lepiej.....ale nie chwalmy dnia ....... bo ledwo sie zaczął.
Anula, nic nie chce mówić ale sama nas prosiłaś ostatnio kiedy definitywnie porzucałaś minerały, żebyśmy Ci wybiły z głowy, jeśli wpadłabyś na pomysł nowych testów a więc:

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
No to tylko się cieszyć, bo sproszkowana cuchnie
A powiedz, skąd masz, jak działa i co z nią robisz?
No własnie cały czas zastanawiałam się o co chodzi z tym zapachem spiruliny bo moja w ogóle nie śmierdzi Ja mam taką z ecospa: http://www.ecospa.pl/spirulina-ekstr...owy-p-147.html Dodaje ją do maseczki z glinki, bardzo ładnie nawilża i odżywia skórę, zapobiega podsuszeniu przez glinkę zieloną ale za to trochę słabiej wtedy oczyszcza. W ogóle maseczka z glinki jest wtedy ciemniejsza w sensie ciemnej zieleni i taka zostaje do zmycia, jakby nie wysycha do końca. Też tak jest ze sproszkowaną?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Odłączyć anuli internet, odłączyć anuli internet
Kijanka - to Twoja wina!!! Wrzucałam Ci link do olejku khadi i całkiem niechcący mój wzrok przykuły maseczki do włosów khadi amla i shikakai..... Kurcze, jakie one fajne
Tak - to zdecydowanie Twoja wina
Też już wylukałam te maseczki Strasznie fajnie wyglądają Za fajnie, trafiły na liste

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
A ja już sobie nie wyobrażam życia bez minerałków. Nie wróciłabym do tradycyjnych podkładów za żadne skarby.
zai a używasz czegoś pod minerałki żeby dłużej się trzymały? Próbowałaś już nową formułę Pixie, bo chyba ich używasz albo już coś pomyliłam? Bo ja właśnie je testuję (starą wersję wolałam bo bardziej nawilżała mi buziaka a dla mnie to lepiej i lepiej się trzymały) i czasami jestem zadowolona a czasami (np. jak jestem na zakupach i non stop jest na zmianę zimno i ciepło) spływają i już A minerały chyba nie szkodzą filtrom chemicznym prawda?

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
myślę, że mogę do Was dołączyć.

poniżej wklejam tylko mały wycinek naszych zbiorów kosmetyków ekologicznych/naturalnych. długo zajęłoby mi zebranie ich wszystkich w jednym miejscu
Zapraszamy i witamy

Piękny zbiór Pozazdrościć, tych minerałków też

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
mam identyczne włosy!!!
jakiś czas je prostowałam bo bez prostowania wyglądałam jak nieszczęście każdy kosmyk w inną strone.
i jeszcze wieczorem wyprostowałam. a rano jak myłam twarz związałam gumną to już sie od gumki wywinęły a znowu żeby sie ułożyły jak ja chce to nie ehhh... i zadowolona jesteś z tych rzeczy do włosów?
Moje włoski też lubią się odgniatać od gumki, przeszłam na spinanie klamerką

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
siedze sobie z nowym makijazem... podklad alverde w kompakcie dosc ciezko nalozyc, ale z kolorem to trafilam pierwszorzednie! kryje bardzo dobrze, bo jest gesty praktycznie jak korektor. na codzien pewnie wlasnie jako korekora bede go uzywac, a na cala twarz dam sobie go nalozyc na scene
roz mineralny alverde jest kochany sprawdzam, ile bedzie sie trzymal... nalozylam go dosc sporo, mam tez okropnie mocno pomalowane oczy... no ale musze zrobic hardcore'owy test... i jak tu teraz isc na zakupy
ja chce do Ciebie! Serio ten podkład taki fajny jest? A jaki masz kolorek bo z tego co pamiętam to tak jak ja nie lubisz różowych odcieni a skoro kolorek jest dla Ciebie taki fajny, w ogóle fajną mają kolorystykę?

A o lakierze już nawet nic nie mów bo zaraz przyjadę

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja nie mieszkam blisko niemieckiej, ale mam całkiem blisko do Cieszyna. Od jakiegoś czasu wyciągam męża (m.in. na zakupy...) więc jak pojadę to mogę wam trochę zakupków porobić, no i przesyłka polska, więc niedroga.
Nawet się nie oferuj bo jak mąż zobaczy listę to pomyśli, że w całej Polsce zabrakło kosmetyków

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A ja szukając sklepu hinduskiego stacjonarki w Krakowie natrafilam na info że olejek Sesa ma sztuczny barwnik i lepszy jest olejek Jiva.Co o tym sadzicie?
jak znajdziesz to proszę daj znać


A moje włoski są dzisiaj po maseczce olejowej (argan, jojoba, rycyna) i powiem, że wyglądają jak nie moje Nieprzyzwoicie błyszczące, prościutkie, sprężyste i jakby troszkę cięższe (ale w pozytywnym sensie bo nie obciążone) przez co wydają się grubsze i zdrowsze

Wczoraj wieczorkiem testowałam też krem myjący alvy z glinką (), zostawiłam go na chwilkę na buzi, potem zmyłam i powiem, że pozytywnie mnie zaskoczył, mam teraz bardzo wysuszoną skóre dlatego się martwiłam a on bardzo ładnie skórę oczyścił a przy tym wręcz ekspresowo ją nawilżył
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 17:53   #3739
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
jak znajdziesz to proszę daj znać
Wiem że niektóre naturalne kosmetyki, oleje i pasty do zębów są na Małym Rynku w sklepie CUD.ale dawno tam nie byłam więc mogło się coś zmienić.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 18:04   #3740
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Anula, nic nie chce mówić ale sama nas prosiłaś ostatnio kiedy definitywnie porzucałaś minerały, żebyśmy Ci wybiły z głowy, jeśli wpadłabyś na pomysł nowych testów a więc:



A moje włoski są dzisiaj po maseczce olejowej (argan, jojoba, rycyna) i powiem, że wyglądają jak nie moje Nieprzyzwoicie błyszczące, prościutkie, sprężyste i jakby troszkę cięższe (ale w pozytywnym sensie bo nie obciążone) przez co wydają się grubsze i zdrowsze

Wczoraj wieczorkiem testowałam też krem myjący alvy z glinką (), zostawiłam go na chwilkę na buzi, potem zmyłam i powiem, że pozytywnie mnie zaskoczył, mam teraz bardzo wysuszoną skóre dlatego się martwiłam a on bardzo ładnie skórę oczyścił a przy tym wręcz ekspresowo ją nawilżył
Aaaauuuuuuuuu!!!!!!!!!
Ale masz rację całkowitą.....
Wiedziałam, że włoski docenią Twoje starania napewno pięknie wyglądają
Ciesze się, że kremik myjący pasuje
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 18:18   #3741
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
No własnie cały czas zastanawiałam się o co chodzi z tym zapachem spiruliny bo moja w ogóle nie śmierdzi
moje po dodaniu do maski pachną mi sushi

mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie
czytam od dawna, notuję, edukuję się
mój zbiorek na tą chwile niewielki, ale muszę zużyć to co mam bo nie dałabym rady przecisnąc się pod prysznic gdybym się rzuciła na wszystko o czym piszecie
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 18:42   #3742
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
moje po dodaniu do maski pachną mi sushi

mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie
czytam od dawna, notuję, edukuję się
mój zbiorek na tą chwile niewielki, ale muszę zużyć to co mam bo nie dałabym rady przecisnąc się pod prysznic gdybym się rzuciła na wszystko o czym piszecie
Witamy, witamy
Przyjmiemy z przyjemnością
Pochwal się zbiorkiem - chętnie zobaczymy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 18:50   #3743
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
zai a używasz czegoś pod minerałki żeby dłużej się trzymały? Próbowałaś już nową formułę Pixie, bo chyba ich używasz albo już coś pomyliłam? Bo ja właśnie je testuję (starą wersję wolałam bo bardziej nawilżała mi buziaka a dla mnie to lepiej i lepiej się trzymały) i czasami jestem zadowolona a czasami (np. jak jestem na zakupach i non stop jest na zmianę zimno i ciepło) spływają i już A minerały chyba nie szkodzą filtrom chemicznym prawda?
Ja pod minerały używam oleju (ostatnio z pestek arbuza, tylko coś się buntuje i nie chce wchłaniać więc mieszam z hialuronowym)/filtr (azjatycki)/ krem z owocem noni (niepotrzebne skreślić). W wakacje nakładałam pod minerałki bambus z jedwabiem, ale teraz nie ma takiej potrzeby. Po nałożeniu minarałki spryskuje hydrolatem a nadmiar wody odciskam płatkiem kosmetycznym i trzymają się całkiem nieźle.
Z pixie się pogniewałam. Jakoś nie mogliśmy się ostatnio dogadac. Robiły mi maskę na twarzy. Przerzuciłam się na Meow. Nowej formuły nie testowałam bo ma dla mnie za długi skład. Jakoś mnie do niej nie ciągnie. Boje się, że zrobi mi krzywdę. Po za tym skoro mam Meow...
Ja przestałam się bawić w analizowanie czy minerały się gryzą z jakimś filtrem czy nie. Mój filtr działa i to mi wystarczy. Do tego ładnie współpracuje z minerałami więc jestem całkiem szczęśliwa.

Szatanko sklep Khadi to to samo co helfy. Oni realizują zakupy właśnie przez helfy. Tak jak banlab i kilka innych sklepów. To ten sam dystrybutor.

Mój brat w szpitalu. Ma odmę opłucnową. W szoku jestem. Jakoś tak....
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:13   #3744
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Zai przykro mi. Mam nadzieje, że brat szybko do siebie dojdzie i wróci do zdrowia. Trzymajcie się
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:15   #3745
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

margoltka, kamanda77

Anula co robisz z witaminką? Kręcisz sama coś czy tylko dodajesz do gotowców?
Co do minerałów - ja osobiście nakładam wyłącznie na treściwe kremy z filtrem (aktualnie to jest filtr 30+ Phenome a i na wszystkich Avenkach mi się trzymały jak złoto (generalnie im większy klajster na twarzy,tym lepiej

Zai trzymam kciuki za brata

W Phenome 50% znżki na asortyment Mama i dziecko.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:19   #3746
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz moje ostatnie nabytki wklejam tylko to, czego nie pokazywałam wczesniej (darowałam sobie 3 butle micela i druga buteleczke podkładu)
1 zdjęcie:
- błyszczyki naturado
- henna z mazideł a na niej witC
- scrub solny
- alva: spray regenerujący, krem do rak, krem oczyszczający i próbki

2 zdjęcie to próbki róży edm, rhea - róże, puder rozswietlający i pudry brązujące.
Pięknie się to wszystko razem prezentuje A te minerały, cudo

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Wiem że niektóre naturalne kosmetyki, oleje i pasty do zębów są na Małym Rynku w sklepie CUD.ale dawno tam nie byłam więc mogło się coś zmienić.
Dziękuje Przy okazji rozglądnę się za tym sklepem Chciałabym znaleźć jakieś fajne stacjonarne sklepy

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Aaaauuuuuuuuu!!!!!!!!!
Ale masz rację całkowitą.....
Wiedziałam, że włoski docenią Twoje starania napewno pięknie wyglądają
Ciesze się, że kremik myjący pasuje
Oj aż tak mocno miało nie być Tylko tak troszeczke dla przypomnienia
Włoski doceniły olejowanie jak najbardziej, będę sobie takie mieszanki robiła
Kremik myjący jak najbardziej się spodobał

Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
moje po dodaniu do maski pachną mi sushi

mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie
czytam od dawna, notuję, edukuję się
mój zbiorek na tą chwile niewielki, ale muszę zużyć to co mam bo nie dałabym rady przecisnąc się pod prysznic gdybym się rzuciła na wszystko o czym piszecie
To ja już wolę bezzapachową

Pewnie, witamy!! Coraz nas więcej

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja pod minerały używam oleju (ostatnio z pestek arbuza, tylko coś się buntuje i nie chce wchłaniać więc mieszam z hialuronowym)/filtr (azjatycki)/ krem z owocem noni (niepotrzebne skreślić). W wakacje nakładałam pod minerałki bambus z jedwabiem, ale teraz nie ma takiej potrzeby. Po nałożeniu minarałki spryskuje hydrolatem a nadmiar wody odciskam płatkiem kosmetycznym i trzymają się całkiem nieźle.
Z pixie się pogniewałam. Jakoś nie mogliśmy się ostatnio dogadac. Robiły mi maskę na twarzy. Przerzuciłam się na Meow. Nowej formuły nie testowałam bo ma dla mnie za długi skład. Jakoś mnie do niej nie ciągnie. Boje się, że zrobi mi krzywdę. Po za tym skoro mam Meow...
Ja przestałam się bawić w analizowanie czy minerały się gryzą z jakimś filtrem czy nie. Mój filtr działa i to mi wystarczy. Do tego ładnie współpracuje z minerałami więc jestem całkiem szczęśliwa.

Mój brat w szpitalu. Ma odmę opłucnową. W szoku jestem. Jakoś tak....
Dzięki
Nie no skoro meow Ci tak służy to nie ma sensu kombinować z Pixie skoro się ich boisz. Ciekawa jestem tylko dlaczego akurat jak do tej pory tylko one (pomimo długiego składu) mi służą A po inne mnie zapychają Nigdy nie pojmę mojego buziaka
Zazdroszczę współpracy filtra z minerałami!

O rany!! To straszne Dużo zdrowia życzę!
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:23   #3747
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Małgosiu, witC użyłam raz - dodałam kropelke do oleju różanego. Specjalnie wzięłąm forme płynną żeby móc własnie do gotowych kremów albo do olejów dodawać bez dodatkowego kombinowania Ciekawa jestem bardzo jak sie sprawdzi przy dłuższym stosowaniu.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:28   #3748
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ależ ja to wszystko rozumiem, fakt nie raz musi być alkohol ale czy musi być na 2!miejscu?gdzieś z tyłu by się nie dało go opchnąć?
no niestety, dalej to by juz bylo zbyt niskie stezenie ale da sie znalezc naturalne kremy, w ktorych zamiast alkoholu sa inne skladniki... albo alkohol jest w otoczeniu substancji, ktore go zlagodza. wlasnie zerknelam na sklad fluidu witaminowego alverde, ktorego sobie obmacalam wczoraj i strasznie chcialam go miec... poczatek skladu to woda, olej sojowy i dopiero na trzecim alkohol. nie bylo go wcale czuc! pomyslalam jednak, ze jak sobie to cos kupie, to moje zakupy nie beda juz sie skladac z samych potrzebnych rzeczy... smarowidel do twarzy to ja nie potrzebuje echh... zebym miala wieksza twarz, albo zeby sprzedawali kremy/fluidy itp w tubeczkach 5 ml...
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jakby były takie ładne jak Ty, to by sie nie musiały tak pindrzyc na codzień.... a że nie są.....
ach tam opowiadasz bylam i patrzac w lustra w swietle reflektorow sklepowych wygladalam naprawde normalnie! wyraznie, ale normalnie... czyli na scene moge jeszcze ciut wiecej nalozyc a jak wrocilam do domu, to moj facet powiedzial: co ty taka czerwona? i dlaczego masz takie wielkie oczy?!
ja mu tlumacze: to makijaz! troche brazera i wyrazisty roz... no i krecha nad okiem z ogonkiem... tak scenicznie, testy!
po tym, jak wszystko zmylam, on stwierdzil: tak tez ladnie wygladasz.
no wiec ja sie pytam was, moje drogie... PO CO wymyslono makijaz??? strata czasu i kasy... no ale dobra, na scene bedzie
anulka, ty mi zdawaj relacje z alvowych cudeniek, tak na dluzsza mete szczegolnie. moze sie kiedys bym znow skusila, jak zahacze o ten bio-market, tam maja alvy pod dostatkiem

gayenka, no tak, w cieszynie to sie mozesz obkupic kompakt alverde krycie utrzymal, nie scieral sie, ale po paru godzinach sie swiecilam juz. oczywiscie zadna to dla mnie nowosc, po prostu trzeba to odcisnac w bibulke i przypudrowac. zaleta taka, ze nie zwarzylo sie, czyli podklad zostal na twarzy, a nie na bibulce. trzeba z nim troche tez uwazac przy suchych skorkach, mysle tez, ze w zmarszczkach moze sie uzbierac. ale raz dwa rozetrzec mozna - ogolnie za ta cene to fajna sprawa. po zmyciu skora jest calkiem fajna, czyli nie dusila sie pod podkladem. na zbyt ciezkie, nieciekawe skladowo podklady moja skora reaguje w ciagu godzin, wiec tutaj moge byc juz spokojna
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Czy to nie jest tak,że sam alkohol w składzie (w przeciwieństwie do alkoholu denat nie sieje wielkiego spustoszenia?
tego to pewna nie jestem. ale sa substancje jak np. cetearyl alcohol, ktory niektorych odstrasza, a w sumie to on jest emolientem. wiem na pewno, ze w tych naturalnych kosmetykach alkohol jest pochodzenia roslinnego, nie jakis tam syntetycznie wytworzony. czy on ma jakies inne dzialanie niz denaturat? musialabym doczytac... ale mi nie przeszkadza
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
ja chce do Ciebie! Serio ten podkład taki fajny jest? A jaki masz kolorek bo z tego co pamiętam to tak jak ja nie lubisz różowych odcieni a skoro kolorek jest dla Ciebie taki fajny, w ogóle fajną mają kolorystykę?

A o lakierze już nawet nic nie mów bo zaraz przyjadę

A moje włoski są dzisiaj po maseczce olejowej (argan, jojoba, rycyna) i powiem, że wyglądają jak nie moje Nieprzyzwoicie błyszczące, prościutkie, sprężyste i jakby troszkę cięższe (ale w pozytywnym sensie bo nie obciążone) przez co wydają się grubsze i zdrowsze
hihi o podkladzie pisalam juz wyzej, teraz o kolorkach: mam sredni, moim zdaniem zaden nie jest rozowy, wszystkie raczej neutralne. nie sprawdzalam, czy ciemnieje, bo bylam przypudrowana i przybrazowiona... moge jutro sie temu jeszcze przyjrzec, zanim znikne na premiere
a co do lakieru alverde to nie psikalam go duzo, tylko pare razy puscilam mgielke na te moje fale... wgniotlam go troche potem i na poczatku sie przerazilam, ze je rozprostowal. ale po calym dniu wygladaja dalej dobrze - nieposklejane, naturalne fale a po zelu nivea mialam najpierw fajne sprezynki, a po godzinie juz takie nie-wiadomo-co (w sumie to cos miedzy lekkimi falami a prostymi drutami). jestem baaaardzo na tak!

ciesze sie, ze z wloskami ci sie udalo czyli mieszanka jak najbardziej nadaje sie do zniszczonych! postaraj sie min. co tydzien taka kuracje robic bedzie dobrze
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:30   #3749
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Co do minerałów - ja osobiście nakładam wyłącznie na treściwe kremy z filtrem (aktualnie to jest filtr 30+ Phenome a i na wszystkich Avenkach mi się trzymały jak złoto (generalnie im większy klajster na twarzy,tym lepiej
Dzięki A wiesz coś może o filtrach Biodermy czy one mogą być łączone z minerałami?

Dostałam paczuche z Biolandera, takich pare drobiazgów, postaram się jutro wrzucić fotki
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-20 o 19:45
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:41   #3750
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

zai, czytam wlasnie o tej odmie, okropne chorobsko... ale bedzie dobrze, lekarze pozbeda sie swinstwa. niech tylko braciszek na siebie uwaza...

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dzięki A wiesz coś może o filtrach Biodermy czy one mogą być łączone z minerałami?

Dostałam pachuche z Biolandera, takich pare drobiazgów, postaram się jutro wrzucić fotki
ja wiem... w sumie to teoretycznie nie nawet nowe avenki nie mozna...
tzn. mozna, tylko sie dzialanie jednego filtra prawdopodobnie oslabi. parsol jest destabilizowany nie tylko przez talk i mike, ale wlasnie przez glowne skladniki mineralow: dwutlenek tytanu i tlenek cynku. ja bym jednak nie robila paniki i smarowala sie tym, co sluzy i chroni. czyli jak nie pojawiaja sie przebarwienia i opalenizna, to znaczy, ze mieszanka dziala i nie ma co panikowac
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.