henna kontra farba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-02, 17:37   #1
Magiuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 103

henna kontra farba


mam pytanie i prosilabym o odp. nawet na prywatnego maila magiusa@o2.pl. Dotychczas uzywalam farby do wlosow, chcialabym to zmienic na henne. Słyszalam jednak, ze po farbie nie wolno przez jakis czas uzywac henny bo to bardzo niszczy wlosy..przez jaki czas? Tzn. ile czasu musze odczekac by po farbie uzyc henny? Pozdrawiam
Magiuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 19:38   #2
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: henna kontra farba

ok 2 tyg... sama uzywam henny(a raczej barwiacej odzywki z henna ) i jestem bardzo zadowolona,wlosy bardzo sie wzmocnily
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 00:07   #3
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: henna kontra farba

Nie wiem czy akurat niszczy ale spotkanie sie chemii z natura moze przybrac nieoczekiwany efekt kolorystyczny
Ja kiedys przeszlam z farby na henne i nie mialam specjalnych problemow tylko, ze jakis czas odczekalam bez farbowania... troche meczace bo mialam takie byle co kolorystyczne ale przynajmniej po nalozeniu po raz pierwszy henny nie mialam problemow.
Teraz tez przestawiam sie z normalnej farby na roslinna, ktorej skladnikami sa barwniki jak henna i indygo ale juz od ponad 5 miesiecy nie uzywalam farby tylko szamponow koloryzacyjnych a od poltora miesiaca nie kladlam na wlosy nic... i tak mysle ze w tym miesiacu wyprobuje ta roslinna
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.