Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30 z plusem

Notka

Kobieta 30 z plusem Forum dla Kobiet trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek; Problemy, porady i tajemnice bycia kobietą świadomą :-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-10-14, 16:14   #3661
SovaEvree
Rozeznanie

Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Uklika pstrykaj foto
Podpisuje sie pod tym rekami i nogami....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2018-10-14, 16:29   #3662
uklika
Zadomowienie

Wrzuce zdjecie dziewczyny, ale poniewaz jestem zalogowana do wizaza na starym laptopie to musze miec chwile, zeby to ogarnac.
Zeby nie bylo tak kolorowo, musze napisac, ze mojego syna (nastolatka) piekno przyrody juz tak nie zachwyca i on wolalby mieszkac, gdzies, gdzie jest wiecej atrakcji dla mlodych ludzi
Ale cos za cos W kazdym razie, gdy przyjdzie mi sie stad wyprowadzic, tego widoku bedzie mi brakowac.

Zamek kupila jakas para z Australii i w 2019 bedzie w nim otwarty hotel, wiec gdyby kiedys zawialo was w te strony, to wiecie...

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2018-10-14 o 16:30
uklika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 16:35   #3663
Michell72
Zakorzenienie

Uklika czekamy

Kasztanka jaki masz kolor Fenty?
Michell72 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 17:32   #3664
Anyzkowa
Zadomowienie

Kama różowa czekolada i doczytałam, że naturalna
napisz czy smaczna

Miszka serdecznie zapraszam
dziś rano biegając po psutej plaży bardzo się zgrzałam i ... pochodziłam po wodzie
to niesamowite w połowie października

a galerie w nadmiarze męczą i nużą
często też mnie głowa boli

krem Egyptian Magic bardzo ciekawy

LaMary mam już na wykończeniu rozświetlacz Mac i jestem bardzo zadowolona. To jakaś edycja limitowana i już go nie ma w regularnej sprzedaży, ale kolor super.

Uklika wstaw zdjęcie, koniecznie.
Anyzkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 18:12   #3665
Michell72
Zakorzenienie

Uklika Ty mieszkasz.....?
Przypomnij Miszce z demencją
Stary 2018-10-14, 23:36   #3666
kasztanka3
Pani Mizantrop

Cytat:
Napisane przez michell72 Pokaż wiadomość
uklika czekamy

kasztanka jaki masz kolor fenty?
110
Stary 2018-10-15, 07:20   #3667
uklika
Zadomowienie

LaMary, nalozylam wczoraj Dermaquest, bez niczego pod spodem i wchlonal sie duzo lepiej. Moze przesadzalam z warstwami pod lub moze sobotnia mikrodermabrazja poprawila wchlanianie. Dziekuje za polecenie tego kremu Poniewaz Kasztanka nie chwali Drunk Elephant, to pewnie kupie ponownie Dermaquest Gdzie kupujesz? U mnie bardzo drogi na stronie producenta. Dajesz pod ten krem jakies serum?

Kler zaliczony, jesli tak jest naprawde, to jest to przerazajace....
Stary 2018-10-15, 07:40   #3668
LaMary
Zadomowienie

Witam z poranną kawą.

Uklika cieszę się, że krem tobie służy, bo to różnie bywa, jak z tymi podkładami

Również czekam na zdjęcie pięknego widoku. Pisząc o krajobrazie wyobraziłam sobie od razu widok gór z lasem, z bawarskim zamkiem, który zainspirował W. Disneya
https://www.wykop.pl/wpis/20086493/z...amkiboners-ar/

A co do tego serum to powinni dodawać w pakiecie maszynkę do golenia

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość

krem Egyptian Magic bardzo ciekawy

LaMary mam już na wykończeniu rozświetlacz Mac i jestem bardzo zadowolona. To jakaś edycja limitowana i już go nie ma w regularnej sprzedaży, ale kolor super.

Uklika wstaw zdjęcie, koniecznie.
Niewielkie pudełko kremu Magic kiedyś oglądałam ale skład mimo że krótki (chyba dobrze zapamiętałam) to mnie szczególnie nie przekonał. Wyobraziłam sobie tłuste mazidło... ale może jestem w błędzie

Rozświetlacz z Maca chyba jest w stałej ofercie bo opinie ciągną się już od kilku lat, a produkt leży w szeregu innych rozświetlaczy. Zresztą konsultantka powinna poinformować mnie o produkcie w ilości ograniczonej a tego nie zrobiła.
Jedno jest pewne, rozświetlacz zrobił na mnie wrażenie muszę się przyjrzeć marce bliżej

Wczoraj byłam na imprezie urodzinowo-imieninowej. Wróciłam obżarta i moje nieumiarkowanie w jedzeniu i ... nie było picia... tylko pociągnęło za sobą problemy ze snem i koszmarne sny

Miłego dnia
LaMary jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 13:32   #3669
Kamlisa
Zakorzenienie

Ostatnio po upieczeniu ( i zjedzeniu sporej porcji) ciepłej drozdzowki - tez miałam koszmary :"D
Kamlisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 16:43   #3670
LaMary
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Kler zaliczony, jesli tak jest naprawde, to jest to przerazajace....
Anyż chyba moje poranne logiczne myślenie nie było jeszcze zharmonizowane ze mną bo sens twojej wypowiedzi o rozświetlaczu zrozumiałam opacznie Pisałaś o swoim rozświetlaczu z Maca a ja pomyślałam, że masz taki sam jak ten przeze mnie testowany

Byłam dzisiaj do południa na Klerze...
Mocny, oj tak... przyznaję ale mnie w ogóle nie zadziwił... chociaz fikcja to była niemniej jednak o różnych takich sytuacjach (prawdziwych, mających miejsce w realu) można było już przeczytać, czy oglądać w TV.
Info o aferze w Pensylwanii, o gwałtach w Irlandii, na dzieciach w Australii itd mną bardziej wstrząsnęły. Na pewno bardziej...
Niewłaściwe, tragikomiczne, złe, niedopuszczalne zachowania co rusz poruszają...ale dobrz że o tym się mówi, a teraz robi film... Kościół... i przepaść a nawet otchłań pomiędzy głoszeniem kazań o moralności itd. a hipokryzją na co dzień ma się nijak do wiary. Uzależnienia tytułowego Kleru do alkoholu, pieniędzy, władzy, seksu i inne nadużycia robią miażdżące wrażenia.
Heloł... ktoś tu ślubował i ma wcielać w życie przykazania... nie oczekuję, żeby ksiądz żył w ubóstwie i odżywiał się strączkami bo i czasy mamy inne ale na litość... (nie wzywać Boga nadaremno) gdzie podziało się sumienie albo refleksja, bo chyba mało który ksiądz (ten który nie przestrzega żadnych przykazań) w sumienie nie wierzy. Pytanie, czy w ogóle w coś wierzy? W coś czyli w mamonę?
Czy winny celibat? Bo słyszę takie głosy... że ojcowie kościoła (bo przecież kobieta to tylko puch marny, skusiła Adama jabłkiem tudzież innym smakowitym owocem i tego się przez wieki kościół trzyma) wprowadzając celibat w średniowieczu sami żyli grzesznie... ktoś (papież Grzegorz VII?) może miał dobre intencje, żeby uporządkować pewne zasady współżycia społecznego. Ale to było średniowiecze...potępieni e żądzy, seks gawiedzi bez przyjemności, umartwianie ciała itd, etc. Ach te biedne zawiedzione macice Ale te obowiązujące kiedyś zasady mają się dobrze jeszcze dzisiaj są nadal głoszone, tyle, że słowa są bardziej wykwintne ale sens jest ten sam ( czytaj o podręcznikach dla dzieci-wychowanie do życia w rodzinie itd). Chociaż przez wieki następował rozwój w każdej dziedzinie poza celibatem i grzesznym życiem reszty świata
A że człowiek nie samym chlebem żyje jak głosi Ewangelia to i księża o wszelakim ubóstwie wiedzą coraz mniej...

Nie zaproponuję rodzicom pójście do kina...

Moje myśli są jeszcze nieuporządkowane ale muszę je z siebie wyrzucić bo mnie uwierają i tak mogłabym gadać w nieskończoność...
Stary 2018-10-15, 17:45   #3671
uklika
Zadomowienie

LaMary, kremik fajny Nie wiem tylko dlaczego u mnie taki drogi W Polsce na stronie firmy 278zl, a u mnie, tez na stronie firmy rownowartosc 365zl. co prawda pierwsza tubke kupilam nieco taniej, bo w promocji, ale i tak sporo drozej niz w Polsce. Reign, ile u Ciebie? Musze moze znalezc opcje z wysylka z Polski i/lub wypracowac jakies znizki. Myslalam, ze moze Drunk Elephant bedzie rownie dobry (i jest u mnie tanszy), ale Kasztanka ostudzila moj zapal.

A co do Kleru, to jak myslicie, bardzo przerysowany?

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2018-10-15 o 17:46
Stary 2018-10-15, 18:36   #3672
Michell72
Zakorzenienie

Oglądając różne seriale historyczne,często zauważamy jaki kościół ma wpływ na władzę,państwo,ludzi.
Dokładając do tego wiadomości z kraju i ze świata o pedofilii,o rozpustach,o grzechach księży to Kler jest tylko podsumowaniem tych iście niestosownych zachowań

Teraz głośno o świątobliwych dewiantach !

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Uklika może będzie promocja w Topestetic,to wtedy też kupię kremik.
Dam Ci znać

La Mary dostajesz powiadomienia kiedy te 20% serwują?

Peptydzicie i peptydzicie..miałam się nie skusić

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Marjolka jak psinka?

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: Wczoraj o 15:07
Stary 2018-10-15, 20:19   #3673
Anyzkowa
Zadomowienie

tak tak LaMary - ja mam edycję limitowaną rozświetlacza Mac, zresztą nie kupioną w Polsce
ale jest super

ja na Klerze jeszcze nie byłam
no nie składa mi się, niby mam wolne od pracy a doba za krótka

a czy bardzo przerysowany Kler ? ciężko mi powiedzieć bo jeszcze nie obejrzałam, ale myślę że nie
mam koleżankę która ma syna z księdzem
żyło jej się bardzo dobrze, marzyła o drugim dziecku z tym księdzem i może by było kolejne, gdyby nie fakt że ksiądz już kilka dzieci miał
dziś ich syn jest studentem, ma swoje mieszkanie w stolicy, auto- wszystko od taty
do tego kościół to męski świat w którym kobiety pełnią funkcję służby (zakonnice, panie prowadzące plebanię)
i kościół nie popiera edukacji kobiet
a jak kobiety otrzymują wykształcenie to spada bieda
więc jak bieda spada to wiernych jest mniej
a ja nie popieram instytucji które hamują rozwój kobiet
sama kobiety popieram, wspieram i w takim duchu wychowałam swoją córkę
obie nie chodzimy do kościoła

nie mogę nacieszyć się piękną jesienią
jest cudnie
Stary 2018-10-15, 20:36   #3674
uklika
Zadomowienie

To, ze ksieza maja dzieci to mnie akurat nie dziwi, bo sama znam przypadki. Co mnie natomiast dziwi i przeraza, to pedofilia i jej powszechnosc Tego ani zrozumiec, ani usprawiedliwic nie mozna.

Anyzkowa, zarazilas mnie mysla wyprawy nad morze. Blisko mam, bo tylko 16 km, a wieki nie bylam, ciagle czasu brak. Musze sie koniecznie wybrac w najblizszym czasie, poki pogoda dopisuje.

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2018-10-15 o 21:09
Stary Wczoraj, 08:41   #3675
Michell72
Zakorzenienie

Mnie przeraża ,że ludzie mający kontakt z dziećmi mogą wyrządzić tyle krzywdy.
Nie wyobrażam nawet sobie co by było ,gdyby to spotkało moje dziecko.
Przecież ufnie idzie taki maluch jako ministrant,jedzie na wycieczkę z księdzem czy opiekunem..

Nie chcę wchodzic w szczegóły,bo jeszcze nie wszystkie dziewczyny oglądały film.

Takim zwyrodnialcom zafundowałabym karę najwyższego wymiaru!

Kawa!
Zaraz jadę do fryzjera.
Miłego dnia

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: Wczoraj o 16:18
Stary Wczoraj, 08:54   #3676
kasztanka3
Pani Mizantrop

Cytat:
LaMary, kremik fajny Nie wiem tylko dlaczego u mnie taki drogi W Polsce na stronie firmy 278zl, a u mnie, tez na stronie firmy rownowartosc 365zl. co prawda pierwsza tubke kupilam nieco taniej, bo w promocji, ale i tak sporo drozej niz w Polsce. Reign, ile u Ciebie? Musze moze znalezc opcje z wysylka z Polski i/lub wypracowac jakies znizki. Myslalam, ze moze Drunk Elephant bedzie rownie dobry (i jest u mnie tanszy), ale Kasztanka ostudzila moj zapal.

Mysle, ze powinnas sprobowac, bo jednak ta popularnosc skads sie bierze, duzo osob daloby sie za kosmetyki Drunk Elephant pokroic, jedna moja kolezanka je tak uwielbia, ze prawie wszystko ma tej marki.
Stary Wczoraj, 12:26   #3677
Anyzkowa
Zadomowienie

Miszka co zrobiłaś z włosami ?
Stary Wczoraj, 13:31   #3678
gosia261282
Gang Iren

Rocky wpadł do Toffee z wizytą IMG_20181016_132326_962.jpeg
Stary Wczoraj, 14:52   #3679
LaMary
Zadomowienie

Cytat:

A co testowałaś z tej marki w Stanach?

Uklika, cały czas ten film siedzi mi w głowie...
A ty miałaś takie odczucia, że reżyser za bardzo szarżuje obrazami ?
Momentami sama zadawałam sobie takie pytanie... bo demoralizacja (chciałam napisać dewiacje ale nie chcę od razu uderzać w wiadome tony...) ściele się gęsto... ale z drugiej strony wyobraź sobie, że nie dotyczy to duchownych tylko inne środowisko i jakby mniejsze zadziwienie, prawda? Na to wychodzi, że zło w pewnym sensie okiełznaliśmy ( nieludzkie to stwierdzenie) ale w naszych głowach świat kościoła kojarzy się nam z czymś dobrym, nie śmiem napisać świętym O! Już wybrzmiało Bo kościół powinien dawać ZAWSZE świadectwo a odziera nas okrutnie z tego jeszcze istniejącego dobra. A potem dziwi się, że wierzący uciekają w ateizm lub inną wiarę. Ale skoro bojaźń boża staje się zeszmaconym frazesem to co sie dziwić?
Zacytuję za Marjolką, nie jestem kościółkowa ale tylko dlatego że w kościół nie wierzę. Co nie oznacza, że nie mam czasami potrzeby wdepnąć do światyni i pobyć z własnymi myślami, bo taka medytacja mnie zwyczajnie wzmacnia.
W końcu jestem chrześcijanką, zawdzięczam wiarę determinacji mojej mamy. Zresztą, w czasach gdy dorastałam zbyt wiele atrakcji nie było, a mnie roznosiła energia. zawody w bieganiu i bliskość kościoła aż do studiów to były na tamte czasy nie lada atrakcje
nauka kościoła mnie niestety nie przekonała... skostniała do bólu i to traktowanie kobiet...
czy kościół nie popiera edukacji kobiet? Akurat w tej dziedzinie wiele się zmieniło, życie pokazało że inaczej się nie da. Moje dwie koleżanki zakonnice bez problemu otrzymały kiedyś zgodę (!) na podjęcie studiów wyższych. Tyle, że po co im studia... (satysfakcja?) jak dalej niczym służki czy duchy pojawiają się i znikają w kościele. Taka siostra zapali ogarek , poprawi w wazonie kwiatki i posprząta po mszy... a cały czas jest niewidzialna... ale to ja tak kiedyś rejestrowałam siostry zakonne w kościele... może się coś zmieniło na lepsze
A najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, ze mam pogańskie przekonanie, że zmiany (na lepsze oczywiście) są odległe jak nieznane nam planety...

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Oglądając różne seriale historyczne,często zauważamy jaki kościół ma wpływ na władzę,państwo,ludzi.
Dokładając do tego wiadomości z kraju i ze świata o pedofilii,o rozpustach,o grzechach księży to Kler jest tylko podsumowaniem tych iście niestosownych zachowań

Teraz głośno o świątobliwych dewiantach !

A wiecie gdzie najwięcej dewiantów?

W jakiej grupie ?

Nauczycieli !

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Uklika może będzie promocja w Topestetic,to wtedy też kupię kremik.
Dam Ci znać

La Mary dostajesz powiadomienia kiedy te 20% serwują?

Peptydzicie i peptydzicie..miałam się nie skusić

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Marjolka jak psinka?
Miszka, nie dostaję powiadomień o 20 % zniżce, śledzę jakie marki biorą udział weekendach zniżek i wtedy na gwałt kupuję.
W Topestetic zbiera się punkty, czasami dają 10% zniżkę... Natomiast w SklepieEstyka zdarzyło się, że dostawałam pocztą do domu info, że mam 3% zniżki. Aż żal że nigdy nie skorzystałam

Gosia, Twój kociak ma ogromną ochotę zaopiekować się kolegą/koleżanką

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: Wczoraj o 14:53
Stary Wczoraj, 16:29   #3680
Michell72
Zakorzenienie

Anyżku odrost i parę refleksów dla odświeżenia koloru.
Kupiłam szampon

https://www.fryzomania.pl/loreal-blo...ond-300ml.html
Mówili,że dobry.

La Mary 10 % to mam u nich,liczyłam na 20
Stary Dzisiaj, 20:17   #3681
Reign of light
Zakorzenienie

Dzien dobry

alez tu dzis cicho co sie dzieje?

Dzis zaliczylam jeden egzamin i zostal mi jeszcze jeden ostatni w przyszla srode ufff
Juz nie moge sie doczekac wakacji, a lecimy na Kajmany wiem, miala byc Aruba, ale na Kajmanach lepsze plaze

Dziekuje za gratki dziewczyny

Mar-jolka przykro mi, ze psinka cierpi

Uklika a co studiujesz, jesli to nie tajemnica? Tez zmieniasz zawod?

Anyzkowa niestety, nie udalo mi sie zdobyc bulgura, ale zrobilam z kuskusem
nigdy nie jadlam keebe, pewnie pycha? Maz sie najezdzil, ale znalazl spora noge jagnieca, wyszla swietna, zrobilam specjalnie zdjecie

Tyle piszecie o tym filmie 'Kler', ze mnie zaciekawil Trzymam sie z dala od kosciola, nic mnie w sumie juz nie zdziwi, ale chetnie bym obejrzala ten film.

Kama czy Ty nie mialas kredki clarinsa? takiej 4 kolorowej? Sprawdza sie?
ale bym sobie zjadla takie pyzy z mieskiem, mniam

Dircikowa i jak to serum? ja w koncu dostalam w poniedzialek to maelove, ktore polecala Uklika i bardzo dobre pierwsze wrazenie zrobilo na mnie

Co bys polecila z Caudalie? Dobre sa? zauwazylam, ze pojawily sie te kosmetyki i u mnie w macys i jestem ciekawa ich

Aussie a co to za charytatywny fitness? Fajnie bylo?

LaMary mam nadzieje, ze z corka lepiej

Mishka i co zdecydowalas sie na ten krem?
Jak po wizycie u fryzjera?

Uklika u nas Dermaquest kosztuje $84 czyli +/- 310 zl. Ja rowniez jestem zachwycona tym kremem i bede sobie kupowac. Z The Ordinary mam ten Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3% tylko. Innych nie mialam, ale ten jest calkiem fajny, ja go lubie, i tez bede kupowac. Lubie go na noc. Ten maelove, dopiero zaczelam uzywac od wczoraj, ale poki co, mnie odpowiada

Kasztanka hehe, pamietam ta afere z wasikiem, lol
Ja nadal mecze Genegique, jest ok, ale wole inne. chyba najbardziej shiseido w tej czerwonej buteleczce. choc te nowe sera, ktore zaczelam uzywac, sa calkiem niezle tez.
Masz juz cieplo u siebie?

Gosia Oba futrzaki slodkie

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Zepsula nam sie centralna klimatyzacja. Facet siedzi juz od kilku godzin, goraco jak cholera, okazuje sie, ze trzeba wymienic, a wymienialismy jakies 2 lata temu. Na szczescie jeszcze na gwarancji, ale za robocizne trzeba bedzie zaplacic i to jakies $500-600, az mnie serce zaklulo, wrrrr
Reign of light jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30 z plusem

Ten wątek obecnie przeglądają: 6 (0 użytkowników i 6 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości