Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-02, 01:19   #211
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

też allepaznokcie w dziennym świetle.polecam, skórki nie moja robota bo ja skórek nie wycinam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niva.jpg (56,9 KB, 143 załadowań)
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 08:29   #212
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
też allepaznokcie w dziennym świetle.polecam, skórki nie moja robota bo ja skórek nie wycinam.

nie, dziekuje, nie skorzystam. Mam juz swoje produkty,ktore darze zaufaniem i tez nie sa najdrozszymi zelami na swiecie, a pazurki trzymaja sie super.. Zreszta sama nazwa Allepaznokcie... brrr... zenujaca...
a tak na zakonczenie dodam, ze akurat twoje pytanie odnosnie moich prac bylo zadane po to, aby sie przekonac czy ja jestem z tych, ktore mysla, ze duzo wiedza a kiepsko robia ...

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2011-09-02 o 08:31
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 08:34   #213
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

taaak właaśnie widzę
juz nie masz do czego to czepiasz sie do nazwy... generalnie to żenadą są twoje posty od jakiegoś czasu..

Skąd wiesz...jakie było moje zamierzenie zadania tego pytania?nie wkładaj mi w klawiaturę tego co nie napisałam. Ale skoro sie upierasz to na piszę
,że propo Twojej dużej wiedzy mogła bym duzo polemizować i wiele błędów jakie popełniasz wytyknąć Sunniva 2007 ,ale napisałam ,że nie będę NIKOGO oceniać tu na forum .Więc umywam od tego ręce..
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-09-02 o 09:48
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 23:44   #214
ewed28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Czesc dziewczyny!!!!!!!
Widze,ze ostra walka sie tu toczy.Co wy tak bojowo nastawione???
Ja wlasnie zakupilam caly zestaw z tej firmy,no i zobaczymy jak mi pojdzie. Tak naprawde sama nie wiem co wnioskowa.Czytajac fora jedni sobie chwala te zele,inni mowia,ze g........ Najwyzej zostane z cala reszta a zele zakupie z innej marki.
Jakie marki zeli mozecie mi polecic ( zele dla poczatkujacych),tak zebym sie zachecial, anie zniechecila
ewed28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 14:45   #215
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez ewed28 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!!!!!!!
Widze,ze ostra walka sie tu toczy.Co wy tak bojowo nastawione???
Ja wlasnie zakupilam caly zestaw z tej firmy,no i zobaczymy jak mi pojdzie. Tak naprawde sama nie wiem co wnioskowa.Czytajac fora jedni sobie chwala te zele,inni mowia,ze g........ Najwyzej zostane z cala reszta a zele zakupie z innej marki.
Jakie marki zeli mozecie mi polecic ( zele dla poczatkujacych),tak zebym sie zachecial, anie zniechecila
spoko, z abra doszlysmy do porozumienia
co do polecania itd- wydaje mi sie, ze zadna z nas, nie jest w stanie polecic ci super produktow, bo dla kazdej, to na czym pracuje to swietny wybor.. A zanim tak sie stalo, to wiekszosc z nas dochodzila do tego dluga droga, nauka na zasadzie prob i bledow, dodatkowymi kosztami itd, itd..Niektore nadal poszukuja Poza tym, nie wydaje mi sie, aby jakis zel byl dobry dla poczatkujacych - rzadsze zele moga byc trudne do ogarniecia , zazwyczaj jak sie jest poczatkujaca to sie wolniej pracuje, mozesz sie denerwowac, ze zel ci splywa itd.. z kolei gestsze zele moga byc trudne , bo nie zawsze beda sie ukladaly same na paznokciu...
Wszystko zalezy od tego jakie sa twoje kryteria, jaki musi byc produkt, aby dobrze ci sie z nim wspolpracowalo a praca byla przyjemnoscia i przynsila efekty... Ja uwielbiam trzy firmy - Mistero Milano, Dobra Rade (i-nails) i Perfect Beauty (kolejnosc przypadkowa), kazda z nich ma swoje perelki i produkty, ktorych nigdy nie kupie (bo raz juz zakupilam i sie sparzylam).. Probowalam pracy na wszystkich gestosciach zelkow, jakie tylko moga byc w ofercie roznych firm i dopiero po 3 latach dotarlo do mnie, ze najcudowniej pracuje mi sie na zelach srednio-gestych, z naciskiem na srednio(moj faworyt to violet z DR, byl tez blush z PB, ale bardzo parzyl w lampie) z arylem nie polubilam sie, wiec lepie tylko kwiatki i to tez od niedawna zawod -pozwole sobie uzyc tego okreslenia -stylistki paznokci wiaze sie z ciagla nauka, wiecznym probowaniem nowych produktow , wydawaniem pieniedzy na nowosci, ktore nie zawsze sa fajne a moze inaczej, sa fajne, ale nie kazda dogaduje sie z danym produktem..W tym zawodzie caly czas sie uczysz, probujesz, uczysz, probujesz, uczysz, probujesz...)

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2011-09-15 o 14:51
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 17:57   #216
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 18:28   #217
annajagiello
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Ja robiłam zakupy w tej hurtowni przez allegro. Koszmar. Dodzwonić się bardzo ciężko. Płaciłam przeszło 200 zł, więc dowóz teoretycznie miał być gratis, a praktycznie to sama jechałam 50 km po te rzeczy. Lakiery do paznokci okropne!! Ciągną się w nich nitki, szybko zasychają. Cążki do paznokci po kilku użyciach nadaja się do wyrzucenia. W szkole kosmetycznej nauczycielka też opowiadała, że kupowała u nich żele i są marnej jakości. Ale najgorsze jest podejście do klienta. Wystawiłam na allegro jeden komentarz neutralny opisując wady lakieru, to w odwecie wystawili mi negatyw. Kolejne komentarze wystawiłam pozytywne, ale szczerze opisałam w nich marną jakość produktów. Nigdy więcej nie zrobię tam zakupów!!
annajagiello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 17:05   #218
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

mam pytanie dotyczace ich hurtowni. konkretnie interesuje mnie ta w Dąbrowie. mozna tam isc i normalnie sobie kupic wszystko po takiej cenie jak na stronie? czy jak?
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 13:30   #219
agad28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 179
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Dusia normalnie idziesz bo to sklep jest a ceny chyba takie jak na stronie ale bez prezentów za większe zakupy( jak na stronie inter.)
agad28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 17:58   #220
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

ooooooo no to super! to jutro jade
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 19:54   #221
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

U mnie w mieście (Nowy Targ) w sklepie jest drożej niż na ich stronie. Różnica w cenie wynosi od kilku (pędzelki, żele, pilniki...) do kilkunastu (lampy, kuferki...) złotych.
No i w sumie to nie uważam firmy AllePaznokcie za godną polecenia. Kupiłam tam kilka razy - więcej tego nie zrobię.
__________________
meine kleine eine schweine.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 19:25   #222
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

a ma ktoras z Was ich brokaty neonowe? nie wiem czy brac normalne czy matowe fluorescencyjne?
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 21:39   #223
Rara_Avis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Ponieważ jestem w 100% amatorką w zakładaniu paznokci i kupiłam zestaw od kogoś za śmieszne pieniądze, to do sklepu wysyłam męża Zaleta tego jest taka że zna się tak jak ja, czyli wcale, a panie w sklepie widząc mężczyznę kupującego żonie żel, tipsy czy klej miękną... Ostatnio kupił mi żel z Alle i jak na razie nie narzekam, choć używałam lepszych. Kupił też ich tipsy i pani od razu powiedziała, że jak tylko wejdzie do domu to ma wywalić klej, bo ten z tipsami jest do bani. Tipsy były mleczne i jeśli dobrze się orientuję to z dużą kieszonką. Nie znam fachowego słownictwa i pokazałam mu gdzie mają być wypukłe żel co prawda jeszcze nigdy mi się nie pokruszył, ale jakoś nie poleciłabym go. Zresztą nawet nie interesując się specjalnie tematem obiło mi się o uszy że nie warto.
Rara_Avis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 15:09   #224
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Ja też używałam produktów z alle i faktem jest, że większosc z nich to kiszka ale trafiaja sie rowniez dobre, ktore z calym sercem moge polecić.
żele:
- cover
- ice blue
Nie sprawily nawet mi, poczatkujacej, zadnych problemow.
Badziewia:
- luster
- white (chyba, że chce wam się zamrażać każdy pazur)
Dobre akcesoria i lakiery:
- miseczki do manicure
- pilnik koreanski lodka
- oliwki
- szablony (tak!)

Ogolnie wszystkie lakiery nazwalabym "a idz pan w ****". Pomimo niskiej ceny, naprawde nie warto zawracac sobie nimi glowy . Top coat matujący to też jedna wielka porażka.
Lakiery pekajace nie pekaja. To znaczy pekaja ale jak im sie zachce

Takie akcesoria jak bloczki, polerki czy nawet patyczki czasami są ok a czasami trafi się na badziew. Nie wiem skad to sie bierze...

Ogolnie jakby zmienili nazwe, design opakowan i strony to smialo sprzedawaliby swoje produkty o 50 procent drozej.
Jak bede miala czas to postaram sie napisac osobny watek z ich produktami i postaram sie je opisać jakbyscie chcialy zeby w razie czego nie wtopić.

Teraz dłubię na żelach z firmy, w której robiłam kurs i fajnie jest mieć swiadomość, że nic się stanie. A mi taka świadomość, na tym etapie mojej 'edukacji paznokciowej' jest bardzo potrzebna ale jak widać Abra i z alle potrafi zrobić cudeńka więc nie jest to wina produktu a cierpliwości i może umiejetności stylistki.

A co do tanich produktów - Activ też sprzedaje żele za 5 zeta (Genco bodajże) i clear jest spoko
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 12:00   #225
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

lakiery hybrydowe jak z jakoscia?
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 19:55   #226
monikacaramida1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

jako początkująca stylistaka jakiś rok temu, zakupilam w allepaznokcie żele kolorowe , hybrydy, primer i pare akcesoriów. zamawialam jakies 3 razy, zawsze był problem,

hybrydy nie trzymają, wyżucilam, taki niski poziom ze och...
kolorowe żele dostałam POOTWIERANE. lub ROZLANE lub NA WYKOŃCZENIU, BO BYLU JUZ WCZESNIEJ PRZEZ KOGOS UŻYWANE lub Z DATA WAŻNOŚCI KOŃCZĄCĄ SIE ZA MIESIĄĆ ALBO ZA 5 MIESIĘCY, jak sie żel rozlał to wszystko zamazane, bo wszystko było wsadzone w jedną folie! co za profezjonalizm..hhee DODATKOWO wzorniki połamane i tak za każdym razem, jaka ja głupia byłam ze aż 3 razy u ich zamówiłam, oczywiście nie chcieli mi zwrócić pieniędzy mimo że wysłałam zdjęcia wszystkiego w takim stanie jak dostałam. kłuciłam sie i kazałam przesłać żele z kończącą sie datą ważności i [przysłali po 3 miesiącach i 2 razach upominania sie z data na kolejne 5 mies. porażka. nie polecam. widac po moim opisiee ze nic nie dostaniecie takie jak zamawiacie. o jakości nie wspomne!
monikacaramida1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.