Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 16:12   #3781
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Nie bylam na rowerze, jechalam autem do rossmanna i mialam stluczke nic sie nikomu nie stalo, nawet wina nie moja szczescie w nieszczesciu stuknal mnie wlasciciel salonow toyoty wiec od razu auto do nich i robic beda a ja przez tydzien bede sobie jezdzic kazdego dnia innym autem, potestuje wszystko zalatwiaja za mnie, nawet sie nie gniewalam tylko powiedzialam, ze przeciez sie zdarza

Jade do domu na pierozki, odezwe sie pozniej
ale szczescie w sumie
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ten moj kolor nie dosc ze sam w sobie beznadziejny to i zdjęcia beznadziejne, aparat beznadziejny...przed chwila myłam wlosy, mam lekko wilgotne, ale zdjecia juz zrobilam.
Z lampa i bez lampy.
Teraz na wyjeździe pewnie bedziemy robili zdjęcia to po powrocie dam lepsze. Bo tych jakośc jest srednia. Aczkolwiek jednak cos widac
zloty blond ale jasno jak dla mnie



tz pojechal na basen , a ja wyciagam nogi i chyba poleze sobie jutro musze wpasc w odwiedziny do kolezanki , ktora miala dzis usuwana z nogi zyle , bo jakis zakrzep sie zrobil

wpadne do klubu zobacze co slychac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:13   #3782
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
całe życie ścinałam na prosto, ale u Snow tak mi się efekt po U podobał, że musiałam spróbować
widzialam na blogu i bardzo podoba mi sie twoje cięcie - odrazu włosy jakby odżyły i wyglądają zdrowiej
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:16   #3783
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
aaa no to faktycznie, masz łeb
dajesz zdjęcia z furami, z tym, że Ty też musisz na nich być, no bo co to za wożenie się
kurczę, ale wiesz... obawiam się, że te auta będą poobklejane różnymi napisami to mogą mi nie uwierzyć
ale czasami to jestem w szoku co ludzie wymyślają, pokazać im jakąś rzecz, a im się od razu wścieklizna włącza

aaa właśnie u Ciebie w SP też są Revlony?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:24   #3784
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kurczę, ale wiesz... obawiam się, że te auta będą poobklejane różnymi napisami to mogą mi nie uwierzyć
ale czasami to jestem w szoku co ludzie wymyślają, pokazać im jakąś rzecz, a im się od razu wścieklizna włącza

aaa właśnie u Ciebie w SP też są Revlony?
Są, są ale chyba nie wszystkie odcienie... najlepiej iść do douglasa, wybrać odcień a w sp kupić, bo teraz jest w promocji za 39.99
i jeśli się zdecydujesz to pamiętaj, że ten sam odcień np. 220 dla cery tłustej/mieszanej będzie jaśniejszy niż do w wersji suchej/normalnej

faktycznie, właśnie przeglądam komentarze na Twoim blogu... ehhh... zawiść...

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

tu są fajnie opisane http://da24.republika.pl/rcso.htm aczkolwiek lepiej dobrać w sklepie, jeśli masz taką możliwość
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:28   #3785
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Są, są ale chyba nie wszystkie odcienie... najlepiej iść do douglasa, wybrać odcień a w sp kupić, bo teraz jest w promocji za 39.99
i jeśli się zdecydujesz to pamiętaj, że ten sam odcień np. 220 dla cery tłustej/mieszanej będzie jaśniejszy niż do w wersji suchej/normalnej

faktycznie, właśnie przeglądam komentarze na Twoim blogu... ehhh... zawiść...
pamiętam, dziękuję
chciałam w sumie kupić podkład Manhattanu ten matujący, na KWC naprawdę sporo dobrych opinii przeczytałam, średnia prawie 4, więc chciałam spróbować, ale nie dojechałam do tego Rossa, a Douglasa i Sephorę mam w trójmieście a nie wiem kiedy będę, może pod koniec tygodnia

to chyba Tobie ten Manhattan nie pasował, prawda? maskę po nim miałaś?
ja mam tłustą cerę, więc pewnie inaczej będzie się zachowywał i wyglądał...
nie wiem, trochę boję się tego revlona, piszą, że taki ciężki a ja mam trochę problemów z cerą

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość


tu są fajnie opisane http://da24.republika.pl/rcso.htm aczkolwiek lepiej dobrać w sklepie, jeśli masz taką możliwość
dziękuję
widziałam kiedyś tę stronę, ale nie zaryzykuję i tak, bo z tego co wiem to ciężki podkład, nie jest transparentny i nie stapia się z cerą, więc musi być dobrany idealnie, nie chcę być kolorowa, szyja inna, japa inna, dłonie inne (chociaż te zawsze mam blade )
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:29   #3786
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
pamiętam, dziękuję
chciałam w sumie kupić podkład Manhattanu ten matujący, na KWC naprawdę sporo dobrych opinii przeczytałam, średnia prawie 4, więc chciałam spróbować, ale nie dojechałam do tego Rossa, a Douglasa i Sephorę mam w trójmieście a nie wiem kiedy będę, może pod koniec tygodnia

to chyba Tobie ten Manhattan nie pasował, prawda? maskę po nim miałaś?
ja mam tłustą cerę, więc pewnie inaczej będzie się zachowywał i wyglądał...
nie wiem, trochę boję się tego revlona, piszą, że taki ciężki a ja mam trochę problemów z cerą
to wypróbuj ten Manhattan nie jest drogi, w razie czego płakać nie będziesz Ja mam cerę suchą, dlatego nie byłam zadowolona, ale posiadaczki cer mieszanych/tłustych bardzo sobie chwalą
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:55   #3787
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to wypróbuj ten Manhattan nie jest drogi, w razie czego płakać nie będziesz Ja mam cerę suchą, dlatego nie byłam zadowolona, ale posiadaczki cer mieszanych/tłustych bardzo sobie chwalą
jak już uda mi się w końcu dojechać do Rossmanna to kupię bo szafa Manhattanu jest oczywiście tylko w jednym rossie, tym najdalej mnie
tylko ma 4 odcienie i nie wiem czy coś dobiorę

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

jadę po jakieś śmieszne auto, nie wiem z czym wrócę, niespodzianka
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 18:10   #3788
aniulek87
Rozeznanie
 
Avatar aniulek87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 838
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Hej blondaski!
Jestem na moment.
Napisze w klubie.
U mnie dalej trochę lipa, z dziadkiem najmocniej... Imieniny miałam super, spilis.y się wszyscy. Wczoraj byliśmy u rodziny tz, nafarbowalam się trochę
Nie wiem kiedy teraz do was zajrzę...
A co z kitka miała farbować?
Trzymaj się

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
aaaa zapomnialam sie pochwalic ze ,dolaczylam do fanek conversow i od soboty jestem szczesliwa posiadaczka trampek z malymi cwiekami do tego
no coz zmienia mi sie co nieco nie no ,tak na serio to potrzebowalam czegos wygodnego i pasujacego do dzinsow , baleriny jakos mi sie odwidzialy juz i znudzily a jakie fajne na zime widzialam skorzane i z futerkiem w srodku
wyzsze obuwie zostawiam na okazje i wyjscia , bo na codzien nie dam rady w nich wyrobic prawie caly dzien za bardzo bola mnie stopy i puchna lydki

mam na telefonie foto zaraz przesle
świetne są też mnie kusząale jak coś to raczej na wiosne
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja to jestem mistrz fotografii co

nie no chwila, zaraz coś cyknę, ale nie znam się na tym aparacie, jak robię z lampą to wychodzi beznadziejnie, więc włączam jakieś naświetlanie, chwila
Twoje włosy czy długaśne, czy krótsze
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ten moj kolor nie dosc ze sam w sobie beznadziejny to i zdjęcia beznadziejne, aparat beznadziejny...przed chwila myłam wlosy, mam lekko wilgotne, ale zdjecia juz zrobilam.
Z lampa i bez lampy.
Teraz na wyjeździe pewnie bedziemy robili zdjęcia to po powrocie dam lepsze. Bo tych jakośc jest srednia. Aczkolwiek jednak cos widac
mi się podoba
__________________

aniulek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 18:22   #3789
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko mnie sie kolor calkiem podoba taki zloty blond poziom 9/10
Dziekuje


Dziekuje Dziewczyny za opinie

A ja jade dopiero w nocy wyjazd ok 2-3 wiec do tej pory spac nie idę to sobie posiedze na watku i w klubie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 18:53   #3790
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

wróciłam
zaczynam testowanie od najmniejszego smroda, o dokładnie od takiego
http://www.google.pl/imgres?q=toyota...81&tx=45&ty=38

tylko mam błękitny, nie wiem, jutro jeszcze nim pojeżdżę, a w czwartek może zmienię
aleee! ma automatyczną skrzynię to najważniejsze, bo z manualną już chyba bym nie dała rady, musiałabym sobie poprzypominać i poćwiczyć
no i to hybryda, więc jestem EKO!
śmieszne autko, już nim pośmigałam po mieście i na ekspresowej drodze, mały, wszędzie się mieści, umiem parkować i ma kamerę cofania nawet, kurde dali mi taki wypasiony
śmieszny
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 20:14   #3791
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Adzi- heeej fajnie, ze sie odezwalas

Kitka-ale akcja no ale ta Yaris super heh ja bym sie chciala zderzyć z włascicielem salonów Volvo i przetestować c30 http://de.allcardb.com/wp-content/up...volvo-c301.jpg

Agatko-omg ale jasne !! jestem w szoku, bo przed chwilą miałaś brąz konkretny
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 20:21   #3792
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ten moj kolor nie dosc ze sam w sobie beznadziejny to i zdjęcia beznadziejne, aparat beznadziejny...przed chwila myłam wlosy, mam lekko wilgotne, ale zdjecia juz zrobilam.
Z lampa i bez lampy.
Teraz na wyjeździe pewnie bedziemy robili zdjęcia to po powrocie dam lepsze. Bo tych jakośc jest srednia. Aczkolwiek jednak cos widac
mnie się podoba i to bardzo a szczególnie na 3 foto jest dokładnie taki jak mój teraz na odrostach po garnierku długości coś niechcą mi ładnie złapać
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Nie bylam na rowerze, jechalam autem do rossmanna i mialam stluczke nic sie nikomu nie stalo, nawet wina nie moja szczescie w nieszczesciu stuknal mnie wlasciciel salonow toyoty wiec od razu auto do nich i robic beda a ja przez tydzien bede sobie jezdzic kazdego dnia innym autem, potestuje wszystko zalatwiaja za mnie, nawet sie nie gniewalam tylko powiedzialam, ze przeciez sie zdarza

Jade do domu na pierozki, odezwe sie pozniej
ale fuksiara
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wróciłam
zaczynam testowanie od najmniejszego smroda, o dokładnie od takiego
http://www.google.pl/imgres?q=toyota...81&tx=45&ty=38

tylko mam błękitny, nie wiem, jutro jeszcze nim pojeżdżę, a w czwartek może zmienię
aleee! ma automatyczną skrzynię to najważniejsze, bo z manualną już chyba bym nie dała rady, musiałabym sobie poprzypominać i poćwiczyć
no i to hybryda, więc jestem EKO!
śmieszne autko, już nim pośmigałam po mieście i na ekspresowej drodze, mały, wszędzie się mieści, umiem parkować i ma kamerę cofania nawet, kurde dali mi taki wypasiony
śmieszny
no ekstra bryczka testuj jak się da
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 20:21   #3793
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jak już uda mi się w końcu dojechać do Rossmanna to kupię bo szafa Manhattanu jest oczywiście tylko w jednym rossie, tym najdalej mnie
tylko ma 4 odcienie i nie wiem czy coś dobiorę

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

jadę po jakieś śmieszne auto, nie wiem z czym wrócę, niespodzianka
dobierzesz
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wróciłam
zaczynam testowanie od najmniejszego smroda, o dokładnie od takiego
http://www.google.pl/imgres?q=toyota...81&tx=45&ty=38

tylko mam błękitny, nie wiem, jutro jeszcze nim pojeżdżę, a w czwartek może zmienię
aleee! ma automatyczną skrzynię to najważniejsze, bo z manualną już chyba bym nie dała rady, musiałabym sobie poprzypominać i poćwiczyć
no i to hybryda, więc jestem EKO!
śmieszne autko, już nim pośmigałam po mieście i na ekspresowej drodze, mały, wszędzie się mieści, umiem parkować i ma kamerę cofania nawet, kurde dali mi taki wypasiony
śmieszny
ale fajny
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Adzi- heeej fajnie, ze sie odezwalas

Kitka-ale akcja no ale ta Yaris super heh ja bym sie chciala zderzyć z włascicielem salonów Volvo i przetestować c30 http://de.allcardb.com/wp-content/up...volvo-c301.jpg

Agatko-omg ale jasne !! jestem w szoku, bo przed chwilą miałaś brąz konkretny
ooo tak, c30
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 20:31   #3794
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dobierzesz

ale fajny

ooo tak, c30
piekniusie, a ten tył...
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 22:02   #3795
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Kitka to fajny masz ten woz, no szczescie w nieszczesciu.

A moje wlosy sa bardzo jasne teraz, praktyczmie takie jak mialam...

Asiu wlasnie jak kilka dni temu widzialam Twoje zdjecie będąc w klubie miałam pisac ze mam taki kolor jaki Ty tam na zdjeciu, taki zloty.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Kitka kupilas podklad?

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Mialam napisac jak wracam ide do roska i kupie sobie szampon john frieda rozswietlajacy do wlosow platinium to champagne. i odzywke. dam znac jak sie spisuje, oby nie uczulil. ciekawe czy rzeczywiscie cos rozswietla, nablyszcza. moze usuwa zanieczyszczenia bo ma pelno detergentow i dlatego jest taki efektprzetestuje, zobacze
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 07:48   #3796
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dzien dobry w ten deszczowu (bynajmniej u mnie dzien)
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ale szczescie w sumie

zloty blond ale jasno jak dla mnie



tz pojechal na basen , a ja wyciagam nogi i chyba poleze sobie jutro musze wpasc w odwiedziny do kolezanki , ktora miala dzis usuwana z nogi zyle , bo jakis zakrzep sie zrobil

wpadne do klubu zobacze co slychac
matko ostatnio kolezanka z pracy (26 lat) opowiedziała mi swoja historie jak to po nabiciu sobie zwyklego siniaka na nodze skończyło się...zatorem płucnym
Mało nie zeszła z tego świata

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
pamiętam, dziękuję
chciałam w sumie kupić podkład Manhattanu ten matujący, na KWC naprawdę sporo dobrych opinii przeczytałam, średnia prawie 4, więc chciałam spróbować, ale nie dojechałam do tego Rossa, a Douglasa i Sephorę mam w trójmieście a nie wiem kiedy będę, może pod koniec tygodnia

to chyba Tobie ten Manhattan nie pasował, prawda? maskę po nim miałaś?
ja mam tłustą cerę, więc pewnie inaczej będzie się zachowywał i wyglądał...
nie wiem, trochę boję się tego revlona, piszą, że taki ciężki a ja mam trochę problemów z cerą

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------


dziękuję
widziałam kiedyś tę stronę, ale nie zaryzykuję i tak, bo z tego co wiem to ciężki podkład, nie jest transparentny i nie stapia się z cerą, więc musi być dobrany idealnie, nie chcę być kolorowa, szyja inna, japa inna, dłonie inne (chociaż te zawsze mam blade )
Ja mialam ten podkład w odcienu Sand.
Powiem Ci tak, trzeba bardzo uważać z nakładaną ilością, bo można sobie taki szpachel zafundować, ze klękajcie narody
On jest bardzo matujący, ale po czasie skóra jednak sie świeci, wiadomo
Jak dla mnie to miał bardzo takie "pudrowe" wykończenie

U mnie dzisiaj ciag dalszy Winobrania, mam wolne a pogoda się zepsuła.
Mogłamsie tego spodziewać.
Wczoraj była taka burza,że masakra

Bunny
jak bedziesz miała chwile to skrobnij PW

Włosy mi sie jakos ozłocily-zazółciły
chyba woda im nie pasuje w nowym miejscu, co chwila musze je myc, bo sie strasznie tłuszcza.
Chyba pomysle o zmianie na Alfe

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-09-12 o 07:49
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 08:29   #3797
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej

u mnie też była wczoraj burza, taka ogromna, wyszłam aż pojeździć tym pierdkiem w czasie ulewy, bo ma tylko jedną wycieraczkę z przodu i chciałam zobaczyć jak sobie radzi

Agatko już Cię nie ma, ale pisałam, że nie kupiłam podkładu, bo nie dotarłam do Rossmanna

Kylie tak wiem, czytałam właśnie, że niezłą machę można sobie zrobić, jakoś może się wprawię i dam radę, a przetestować chciałam go już dawno wiadomo, że po czasie po każdym będzie błysk
u mnie pogoda też się schrzaniła, wczoraj i w poniedziałek po 32 stopnie, a wczoraj przyszła burza i już się nie rozpogodziło ale w sumie zapowiadali, że tak będzie. Podobno znowu po weekendzie ma się ładniej zrobić.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 09:42   #3798
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej

u mnie też była wczoraj burza, taka ogromna, wyszłam aż pojeździć tym pierdkiem w czasie ulewy, bo ma tylko jedną wycieraczkę z przodu i chciałam zobaczyć jak sobie radzi

Agatko już Cię nie ma, ale pisałam, że nie kupiłam podkładu, bo nie dotarłam do Rossmanna

Kylie tak wiem, czytałam właśnie, że niezłą machę można sobie zrobić, jakoś może się wprawię i dam radę, a przetestować chciałam go już dawno wiadomo, że po czasie po każdym będzie błysk
u mnie pogoda też się schrzaniła, wczoraj i w poniedziałek po 32 stopnie, a wczoraj przyszła burza i już się nie rozpogodziło ale w sumie zapowiadali, że tak będzie. Podobno znowu po weekendzie ma się ładniej zrobić.
zawsze nakładałam go paluchami, wiec moze z pędzlem czy gabeczką inaczej współpracuje
zreszta ja podkłady (mimo posiadania zestawu pedzli) nadal nakładam paluchami
mam wrazenie,że ciepło dłoni lepiej dziala na podkład,zreszta w szkole też mnie tak uczyli, lepiej sie stapia z cerą wtedy
Pogoda to w ogole tragedia u mnie
ehhh...ale dzisiaj spotykam sie na mała libacje ze znajomymi z byłej pracy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 09:45   #3799
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej
u mnie pogoda fajna ale bez upalu
dzis znow mam pare spraw do zalatwienia , takze moge byc przelotem
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 09:50   #3800
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
zawsze nakładałam go paluchami, wiec moze z pędzlem czy gabeczką inaczej współpracuje
zreszta ja podkłady (mimo posiadania zestawu pedzli) nadal nakładam paluchami
mam wrazenie,że ciepło dłoni lepiej dziala na podkład,zreszta w szkole też mnie tak uczyli, lepiej sie stapia z cerą wtedy
Pogoda to w ogole tragedia u mnie
ehhh...ale dzisiaj spotykam sie na mała libacje ze znajomymi z byłej pracy
ja zdecydowanie wolę pędzlem palcami nigdy nie udało mi się dokładnie rozsmarować, krycie też słabsze. Gąbką było fajnie, ale pochłaniała sporo podkładu, odkąd mam pędzle to tylko pędzlem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 09:53   #3801
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja zdecydowanie wolę pędzlem palcami nigdy nie udało mi się dokładnie rozsmarować, krycie też słabsze. Gąbką było fajnie, ale pochłaniała sporo podkładu, odkąd mam pędzle to tylko pędzlem
możne,po prostu muszę pędzel zmienić
i znowu leje u mnie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 09:53   #3802
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kitka to fajny masz ten woz, no szczescie w nieszczesciu.

A moje wlosy sa bardzo jasne teraz, praktyczmie takie jak mialam...

Asiu wlasnie jak kilka dni temu widzialam Twoje zdjecie będąc w klubie miałam pisac ze mam taki kolor jaki Ty tam na zdjeciu, taki zloty.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Kitka kupilas podklad?

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Mialam napisac jak wracam ide do roska i kupie sobie szampon john frieda rozswietlajacy do wlosow platinium to champagne. i odzywke. dam znac jak sie spisuje, oby nie uczulil. ciekawe czy rzeczywiscie cos rozswietla, nablyszcza. moze usuwa zanieczyszczenia bo ma pelno detergentow i dlatego jest taki efektprzetestuje, zobacze
daj znac koniecznie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzien dobry w ten deszczowu (bynajmniej u mnie dzien)

matko ostatnio kolezanka z pracy (26 lat) opowiedziała mi swoja historie jak to po nabiciu sobie zwyklego siniaka na nodze skończyło się...zatorem płucnym
Mało nie zeszła z tego świata


Ja mialam ten podkład w odcienu Sand.
Powiem Ci tak, trzeba bardzo uważać z nakładaną ilością, bo można sobie taki szpachel zafundować, ze klękajcie narody
On jest bardzo matujący, ale po czasie skóra jednak sie świeci, wiadomo
Jak dla mnie to miał bardzo takie "pudrowe" wykończenie

U mnie dzisiaj ciag dalszy Winobrania, mam wolne a pogoda się zepsuła.
Mogłamsie tego spodziewać.
Wczoraj była taka burza,że masakra

Bunny
jak bedziesz miała chwile to skrobnij PW

Włosy mi sie jakos ozłocily-zazółciły
chyba woda im nie pasuje w nowym miejscu, co chwila musze je myc, bo sie strasznie tłuszcza.
Chyba pomysle o zmianie na Alfe
zaraz skrobne ale w sumie nie ma bardzo o czym bo nic nowego nie wiem...
mysl mysl o alfie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 09:55   #3803
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
możne,po prostu muszę pędzel zmienić
i znowu leje u mnie
a jakie masz pędzle?
ja hakuro

u mnie też co chwilę pada
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 10:01   #3804
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
daj znac koniecznie


zaraz skrobne ale w sumie nie ma bardzo o czym bo nic nowego nie wiem...
mysl mysl o alfie
myślałam,ze coś nie dobrego sie u Ciebie dzieje
Myślę kochana myślę o tym namiętnie:
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...1110-1120.html
albo
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...1111-1120.html
ciekawe jak na 9% wodzie by mni pociagneła taka kombinacja

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a jakie masz pędzle?
ja hakuro

u mnie też co chwilę pada
mam Lancrone.
Właśnie chyba muszę Hakuro zamówić to może się przekonam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 10:17   #3805
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
myślałam,ze coś nie dobrego sie u Ciebie dzieje
Myślę kochana myślę o tym namiętnie:
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...1110-1120.html
albo
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...1111-1120.html
ciekawe jak na 9% wodzie by mni pociagneła taka kombinacja


mam Lancrone.
Właśnie chyba muszę Hakuro zamówić to może się przekonam
myślę że lepiej 11.11 z 11.20 albo 11.11 z 11.10.
zawsze można sprobowac na 9%, jak bedzie buba to sie naprawi.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 10:27   #3806
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
myślę że lepiej 11.11 z 11.20 albo 11.11 z 11.10.
zawsze można sprobowac na 9%, jak bedzie buba to sie naprawi.
of course,ze sie naprawi
tylko ja jakos nie moge sie przekonac do zamawiania.
Lubie iść do sklepu kupić i juz
mam hurtownie u siebie w mieście ale jak dziewczyna zaczęła mi wmawiać ze farba z poziomu 9 rozjaśni wlosy o 5 tonow na wodzie 9 to sie roześmiałam i wyszłam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 10:32   #3807
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
of course,ze sie naprawi
tylko ja jakos nie moge sie przekonac do zamawiania.
Lubie iść do sklepu kupić i juz
mam hurtownie u siebie w mieście ale jak dziewczyna zaczęła mi wmawiać ze farba z poziomu 9 rozjaśni wlosy o 5 tonow na wodzie 9 to sie roześmiałam i wyszłam
zamaaawiaj
ja też się nie mogłam przekonać, ale wzięłam i zamówiłam te Majirele i po dwóch dniach były

jeśli dzisiaj będą sprzyjające warunki to się farbnę, chociaż najchętniej to bym się zdrzemnęła
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 10:37   #3808
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
of course,ze sie naprawi
tylko ja jakos nie moge sie przekonac do zamawiania.
Lubie iść do sklepu kupić i juz
mam hurtownie u siebie w mieście ale jak dziewczyna zaczęła mi wmawiać ze farba z poziomu 9 rozjaśni wlosy o 5 tonow na wodzie 9 to sie roześmiałam i wyszłam
jaka agentka ta sprzedawczyni
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zamaaawiaj
ja też się nie mogłam przekonać, ale wzięłam i zamówiłam te Majirele i po dwóch dniach były

jeśli dzisiaj będą sprzyjające warunki to się farbnę, chociaż najchętniej to bym się zdrzemnęła
farbuj bo sie nie doczekam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 10:38   #3809
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zamaaawiaj
ja też się nie mogłam przekonać, ale wzięłam i zamówiłam te Majirele i po dwóch dniach były

jeśli dzisiaj będą sprzyjające warunki to się farbnę, chociaż najchętniej to bym się zdrzemnęła
mam jeszcze 2 tyg do farbowania,chociaż przydało by się w przyszłym tygodniu ale wolny mam dopiero przyszły weekend i wtedy do mamy pojadę i zrobi mnie na bóstwo
jeszcze ten cholerny net mi siada z plusa

Musze głowę umyć, a póki co siedzę z kokiem samuraja na łbie i ani myślę wykonać kroki w stronę łazienki

Jestem taka ciekawa jak Ci wyjdzie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 10:39   #3810
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
farbuj bo sie nie doczekam
jak Tata wróci to go poproszę, oby był czas, dzisiaj Mama ze szpitala wychodzi, więc jesteśmy trochę w biegu, ale włosy specjalnie przetłuściłam, więc jest dobry moment
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.