Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-22, 19:15   #3541
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
ja używąłam, jedno oko czekałam aż wyschnie i na to tusz, a drugie zaraz po odżywce nie czekałam na wyschnięcie, i u i tu wyszło tak samo, długość była, pogrubienia nie, muszę spróbować z innym tuszem
Dzieki tez tak wyprobuje





Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaczęłam dopiero nadrabiać. Zanim dotrę do końca, chciałam tylko oznajmić - UWIELBIAM WAS. Tak pozytywne, życzliwe i bezinteresowne nastawienie do drugiej osoby jest rzadkością:ro za:

Paulina_aurora klask i:



Ja mam.

Lecę nadrabiać.

Podpisuje sie pod tym, brak humoru to wystarczy kilka postow poczytac i juz jest lepiej







Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Jak mi informatyk w pracy naprawi pisanie postów na wizazu, to będę bardziej na bieżąco







Chciałam jeszcze napisać już bez cytowania, że komunikat Pauliny do handlar i Neverowy Boguś zrobiły mi dziś dzień, aż oplułam monitor

Tak piszecie o organizerach, że przypomniało mi się, że kiedyś na jakiejś stronie znalazłam takie, jak z kryształu, piękne, chciałam wam wkleić, tylko nie pamiętam strony

a co Ci sie dzieje z postami? Moze to ustawienia bezpieczenstwa w przegladarce?




Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź z clinique:
"Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Po konsultacji z naszym działem logistycznym musimy niestety poinformować, iż zestaw Concer Kit Pore Refining Solutions został usunięty z Twojego zamówienia, gdyż jego zapas w magazynie został wyczerpany.
W wyniku błędu jaki pojawił się na naszej stronie, można było dodać produkt do koszyka, pomimo iż jego zapas w magazynie został już wyczerpany.
Kwota 49,00 PLN zostanie oczywiście przelana z powrotem na Twoja kartę kredytową.
Próbki, które zostały Tobie przesłane możesz oczywiście zatrzymać.

Za zaistniałe niedogodności pragniemy serdecznie przeprosić."

No to nie ma co psów na tej firmie wieszać. Mieli błąd, ale w sumie i tak dobrze na tym wyszłam. Dostanę zwrot kasy, i mam miniatury - chybby, korektor na przebarwienia (chociaż smaruje je witaminą A z kapsułki i są coraz jaśniejsze), nowy krem pod oczęta i szminkę. Z wszelkiego rodzaju różami jestem oswojona. Teraz trzeba się przyzwyczaić do czerwieni - podoba mi się kolor, formuła, krycie, efekt
Oklaski dla nich, ladnie z ich strony
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:15   #3542
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Uzywala ktoras z was juz tej bazy z Smashboxa na rzesy? Jak ja nakladacie? Czekacie az wyschnie i dopiero wtedy malujecie rzesy czy od razu? Bo sama nie wiem jak sie do niej zabrac
Ja używam od 2 dni.
Maluję bazą od razu jedno i drugie oko, zaraz potem nakładam tusz. Nie czekam, aż baza wyschnie. Z moich doswiadczeń (stosowałam tego typu bazy m.in. z Dior, Lancome czy Estee Lauder) wynika, że jak baza zastygnie na rzęsach, to po nałożeniu tuszu efekt jest odwrotny do zamierzonego - nie dość, że tusz będzie się trudniej aplikował, to jeszcze szybciej się będzie kruszył.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:15   #3543
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki!


Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ooo helix, super ja mam od 2 lat tragusa i go uwielbiam
Tragus też mi się podoba

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Witam wieczorkiem

Nacytowałam się w pracy, nie miałam kiedy pisać i przepadło


Ja też muszę oszczędzać, tylko jak to zrobić?

Ja też, ja też!

Ja też uwielbiam, aż szkoda mi ich używać

Też mam prep+prime z Maca i polecam Poza tym bardzo wydajny jest.


Fajny ten pojemnik na próbki Przydałby mi się taki.





Ładnie to wygląda, ale ja bym się bała.
Skąd ja to znam
A co do "bania się" to aż się zdziwiłam, ale w sumie to się nie bałam wiedziałam, ze zaboli więc już nie miałam sie o co innego bać, bo i kłułam się u bardzo dobrego piercera. Teraz wszysko w moich rękach, żeby się zagoiło w miarę szybko i bez komplikacji

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Fotki organizerów i pędzli.



Tyle, że te z IKEA są dość drogie. Polecam minikomódki z Pepco chyba po 19zł. Widziałam motywy z różami.
Super te organizery, cholibka, pewnie jutro już nic nie będzie
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:17   #3544
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
słaba kara
Dla mnie to nagroda więc no, wieprzowine jakbyś mi kazała zjeść albo jajecznice to co innego
Albo relegowanie z listy mailingowej
10 punktów karnych i git. A za informowanie o kodach i promocjach punkty karne się kasują
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Cytowanie mi sie psuje, chyba dosc pisania na dzisiaj

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------



Przeczytaj kilka postow temu co dziewczyny pisaly
Ale to chyba chodziło o testowy mail
Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Trzeba wejść do Tchibo przez stronę Payback i przy wejściu wpisać nr P. w okienku. Jak nikt się nie zgłosił to ja jestem chętna na punkty.




Moje dziecko zawsze chce wciskać te buźki



To bardzo przykre, nawet nie próbuję sobie wyobrazić co czułaś





Sephora to się cieszy ze zbytu, im to wszystko jedno kto ile kupuje, byle tego było dużo.
Ale dobrze jakby zrobili limity na osobę.

Jakiego masz kotka



Bolało? Kiedyś też chciałam mieć więcej kolczyków w uchu, ale skończyło się tylko na 3 w miękkiej części, boję się przekuwać chrząstki

Za maile testowe i nie tylko dziękuję
Bryśkę. Później wrzucę zdjęcie
Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dobry wieczór szanownym Paniom!

Pozdrawiam z 62iej strony i spadam szukać raportów Amyz, bo prędzej umrę, niż to wszystko nadrobię

Chciałam się Wam pochwalić, że dzwoniła dziś do mnie babeczka z tej pracy, na której mi zależy i powiedziała, że przeprowadzili już rozmowy ze wszystkimi kandydatkami i wybrali mnie i jeszcze jedną kobietkę, w związku z czym zaprasza mnie na piątek na "dogrywkę" Bardzo się cieszę i mocno wierzę w to, że dostanę tę pracę Ale trzymajcie kciuki dalej, żeby nie było
Super! To trzymam nadal kciuki!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:19   #3545
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja używam od 2 dni.
Maluję bazą od razu jedno i drugie oko, zaraz potem nakładam tusz. Nie czekam, aż baza wyschnie. Z moich doswiadczeń (stosowałam tego typu bazy m.in. z Dior, Lancome czy Estee Lauder) wynika, że jak baza zastygnie na rzęsach, to po nałożeniu tuszu efekt jest odwrotny do zamierzonego - nie dość, że tusz będzie się trudniej aplikował, to jeszcze szybciej się będzie kruszył.
dziekuje, tez to zauwazylam, ze najlepiej nakladac od razu - powinni pisac instrukcje obslugi, to samo do tej odzywki do paznokci, oddalam mamie, bo juz czaila na mini szminke, ale ja chyba tez jej oddam, bo chce pelnowymiarowa aaa i bronzer TF tez do niej pojdzie, bo karnacja to jej ten bronzer jako puder by bardziej pasowal, tylko ja taka krolewna sniezka z moja cera w rodzinie
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:19   #3546
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta

Edytowane przez 44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Czas edycji: 2016-02-22 o 19:24
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:19   #3547
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytowanie nie działa

Meredith85, gratulacje

Liv87, IrminaR, Paulincia1234, Baletnica_Natasza, Aniyam, Neath, Maarthusia, Aabelia, AnoIi, dziękuję za wsparcie, dziewczyny Pochwalę się w piąteczek, jak poszło

Edytowane przez nate
Czas edycji: 2016-02-22 o 19:21
nate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 19:21   #3548
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość

Po bogdanach zostają mi niestety czerwone punkciki. Smaruję je tym olejem wyciśniętym z kapsułki zwykłej witaminy A+E. Przez kilka dni codziennie, a potem co drugi - trzeci, aż znikną. Ta metoda u mnie sprawdza się najlepiej. I jest tania!!
Ale jaka to witamina? Podeślesz info?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:25   #3549
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dziewczyny. Nie nadrabiam nie mam sił. .. jestem po masażu kur.. jak boli wewnętrzna strona ud miałam uda przód i tył, boczki i brzuch w pewnym momencie miałam już megaaaaa dość. ... ale mam siniaki... Tż się wkurzył na mnie,że to nie zdrowe itd Ale ja idę w środę, podobno ma być gorzej... ale efekty są po 3 razach, zobaczymy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:27   #3550
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56171608]Treść usunięta[/QUOTE]

Podoba Ci się to?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:28   #3551
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Nie nadrabiam nie mam sił. .. jestem po masażu kur.. jak boli wewnętrzna strona ud miałam uda przód i tył, boczki i brzuch w pewnym momencie miałam już megaaaaa dość. ... ale mam siniaki... Tż się wkurzył na mnie,że to nie zdrowe itd Ale ja idę w środę, podobno ma być gorzej... ale efekty są po 3 razach, zobaczymy
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 19:29   #3552
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:31   #3553
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56172278]Treść usunięta[/QUOTE]

Gorszego gunwa dawno nie widzialam:brzyda l:.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:32   #3554
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

Skąd ja to znam
A co do "bania się" to aż się zdziwiłam, ale w sumie to się nie bałam wiedziałam, ze zaboli więc już nie miałam sie o co innego bać, bo i kłułam się u bardzo dobrego piercera. Teraz wszysko w moich rękach, żeby się zagoiło w miarę szybko i bez komplikacji



Super te organizery, cholibka, pewnie jutro już nic nie będzie

Na dobre gojenie polecam Octenisept
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:32   #3555
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
dziekuje, tez to zauwazylam, ze najlepiej nakladac od razu - powinni pisac instrukcje obslugi, to samo do tej odzywki do paznokci, oddalam mamie, bo juz czaila na mini szminke, ale ja chyba tez jej oddam, bo chce pelnowymiarowa aaa i bronzer TF tez do niej pojdzie, bo karnacja to jej ten bronzer jako puder by bardziej pasowal, tylko ja taka krolewna sniezka z moja cera w rodzinie
Brązer TF to już mój trzeci (jeden kupiłam w takim zestawie z mini tuszem, zanim pojawił się w boxach), więc na pewno poleci do kuzynki (siostra już ma ).
A z resztą miniatur to będzie jak zwykle - najważniejsze, że zdobyłam i mam, a jak mi się kiedyś tam przypomni, to po nie sięgnę . Szkoda tylko, że ciągle zapominam, że coś mam i gubię się w tym towarze
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:33   #3556
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Nie nadrabiam nie mam sił. .. jestem po masażu kur.. jak boli wewnętrzna strona ud miałam uda przód i tył, boczki i brzuch w pewnym momencie miałam już megaaaaa dość. ... ale mam siniaki... Tż się wkurzył na mnie,że to nie zdrowe itd Ale ja idę w środę, podobno ma być gorzej... ale efekty są po 3 razach, zobaczymy
To aż tak brutalne ma być Ja się sama masuję chińską bańką na naoliwioną skórę, też się nie szczypię ze sobą, ostro tarmoszę skórę i czasem jakiś siniak się pojawi, ale kurczę - nie aż tak. A efekty są
Teraz zgłębiam temat szczotkowania ciała na sucho, muszę gdzieś dorwać porządną drapako - szczotę
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:34   #3557
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Bolało? Kiedyś też chciałam mieć więcej kolczyków w uchu, ale skończyło się tylko na 3 w miękkiej części, boję się przekłuwać chrząstki
No bolało, w końcu kłucie ale naprawdę spodziewałam się jakiegoś mega bólu i nieprzyjemnych odczuć w trakcie przebijania, a wcale tak nie było. Pierwsza dziurka to aż się zdziwiłam, że tylko tyle. Druga dziurka bolała bardziej, bo tak nasz mózg i układ nerwowy podobno działa i zawsze druga będzie gorsza. Ale bardziej nieprzyjemnie niż przekłucie było dla mnie to, jak mi się słabo zrobiło po. Aż się zdziwiłam, bo i nie wiedziałam czemu raczej nie jestem z tych mocno reagujących

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Dobra jesteś, ja utknęłam na 57 stronie

Witam wieczorem,
dziś do mnie przyszedł box, ale przyjęłam go bez większych emocji, naemocjonowałam się z wami w piątek, refleksję mam taką, że kolejnego boxa wolałabym w większości pielęgnacyjnego

Dziewczyny, co ile mniej więcej są VIP-y, wczoraj ze względów pogodowych i wszeobecnego lenistwa odpuściłam wizytę w S. i się zastanawiam, kiedy będzie kolejne 20% w stacjonarkach.

A i jeszcze dzisiaj o 10 rano zdałam bardzo ważny dla mnie test, na piątkę
Gratulacje
No przydałyby się VIPy, szanele chcę kupić

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dobry wieczór szanownym Paniom!

Pozdrawiam z 62iej strony i spadam szukać raportów Amyz, bo prędzej umrę, niż to wszystko nadrobię

Chciałam się Wam pochwalić, że dzwoniła dziś do mnie babeczka z tej pracy, na której mi zależy i powiedziała, że przeprowadzili już rozmowy ze wszystkimi kandydatkami i wybrali mnie i jeszcze jedną kobietkę, w związku z czym zaprasza mnie na piątek na "dogrywkę" Bardzo się cieszę i mocno wierzę w to, że dostanę tę pracę Ale trzymajcie kciuki dalej, żeby nie było
Gratuluję i trzymam kciuki to piąteczek będzie na wątku dniem rozmów o pracę bo i ja będę szła

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź z clinique:
"Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Po konsultacji z naszym działem logistycznym musimy niestety poinformować, iż zestaw Concer Kit Pore Refining Solutions został usunięty z Twojego zamówienia, gdyż jego zapas w magazynie został wyczerpany.
W wyniku błędu jaki pojawił się na naszej stronie, można było dodać produkt do koszyka, pomimo iż jego zapas w magazynie został już wyczerpany.
Kwota 49,00 PLN zostanie oczywiście przelana z powrotem na Twoja kartę kredytową.
Próbki, które zostały Tobie przesłane możesz oczywiście zatrzymać.

Za zaistniałe niedogodności pragniemy serdecznie przeprosić."

No to nie ma co psów na tej firmie wieszać. Mieli błąd, ale w sumie i tak dobrze na tym wyszłam. Dostanę zwrot kasy, i mam miniatury - chybby, korektor na przebarwienia (chociaż smaruje je witaminą A z kapsułki i są coraz jaśniejsze), nowy krem pod oczęta i szminkę. Z wszelkiego rodzaju różami jestem oswojona. Teraz trzeba się przyzwyczaić do czerwieni - podoba mi się kolor, formuła, krycie, efekt
Super się zachowali, tak właśnie powinno być
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:34   #3558
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Cytowanie nie działa

Meredith85, gratulacje

Liv87, IrminaR, Paulincia1234, Baletnica_Natasza, Aniyam, Neath, Maarthusia, Aabelia, AnoIi, dziękuję za wsparcie, dziewczyny Pochwalę się w piąteczek, jak poszło
Dołączam się do kibicujących. Powodzenia !
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:35   #3559
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

A ja muszę się pochwalić, że jeden brązer mini too faced wykończylam juz .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 19:35   #3560
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:36   #3561
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ale jaka to witamina? Podeślesz info?
Witaminy A+E. Jak poprosisz w aptece to farmaceutka Ci poda bez problemu.
Ja mam akurat taką: http://www.aptekagemini.pl/witamina-...-kapsulek.html
Ona jest w formie kapsułek. Przekłuwam taką kasułkę i tym olejem (w którym są zawieszona witamina A i witamina E) smaruję przebarwienie. Nie twierdzę, że znikają od razu, ale akurat te witaminy w dużej mierze odpowiadają za regenerację skóry.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:38   #3562
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5617250 3]To aż tak brutalne ma być Ja się sama masuję chińską bańką na naoliwioną skórę, też się nie szczypię ze sobą, ostro tarmoszę skórę i czasem jakiś siniak się pojawi, ale kurczę - nie aż tak. A efekty są
Teraz zgłębiam temat szczotkowania ciała na sucho, muszę gdzieś dorwać porządną drapako - szczotę [/QUOTE]

Zobaczymy co będzie w środę dam znać.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:39   #3563
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Na dobre gojenie polecam Octenisept
Jutro napadam na aptekę, bo dziś już nie dałąm rady jeszcze po drodze do domu wstąpić. A ile mi Morbid sprzedał sposobów na Octenisept podobno jest genialny na podrażnienia po goleniu, również intymnym dobry dla dzieci, zwierząt, wszystko można nim praktycznie jechać. Kupuję dużą butlę szczególnie że mój mąż często głowę goli i zawsze ma podrażnienia. To mu będę banię psiukać

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5617250 3]To aż tak brutalne ma być Ja się sama masuję chińską bańką na naoliwioną skórę, też się nie szczypię ze sobą, ostro tarmoszę skórę i czasem jakiś siniak się pojawi, ale kurczę - nie aż tak. A efekty są
Teraz zgłębiam temat szczotkowania ciała na sucho, muszę gdzieś dorwać porządną drapako - szczotę [/QUOTE]

To dobrze działa na celulit ta bańka chińska? Jak tak to mi by się przydało, jak nigdy nie miałam tak ostatnio tak mi wlazł na uda i tyłek że szok
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:39   #3564
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Brązer TF to już mój trzeci (jeden kupiłam w takim zestawie z mini tuszem, zanim pojawił się w boxach), więc na pewno poleci do kuzynki (siostra już ma ).
A z resztą miniatur to będzie jak zwykle - najważniejsze, że zdobyłam i mam, a jak mi się kiedyś tam przypomni, to po nie sięgnę . Szkoda tylko, że ciągle zapominam, że coś mam i gubię się w tym towarze
Siostrze nie dawalam, bo dla niej byl osobny box taka tym bylam podniecona, ze moja siostra myslala, ze bralam tylko jednego boxa, a dopiero w pt jak przyszla przesylka, byla ucieszona, ze ona tez ma swoj box

Ja mam liste kosmetykow jakie mam, bo juz dawno bym wsrod nich plywala liste mam od dawna, cos kolo 8 lat o ile nie dluzej, dopisuje nowe, a stare skreslam w notesie, zapisuje tez daty waznosci
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:41   #3565
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja muszę się pochwalić, że jeden brązer mini too faced wykończylam juz .
Niezła jesteś
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:41   #3566
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

A, Macintosh, jak znajdziesz porządną szczotkę do suchego szczotkowania to daj proszę znac. Temat znam od dawna, ale jakoś się jeszcze nie zebrałam żeby wypróbować...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:43   #3567
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Gratuluję i trzymam kciuki to piąteczek będzie na wątku dniem rozmów o pracę bo i ja będę szła
Dziękuję no i powodzenia! Ja na rozmowie już byłam, teraz czeka mnie kolejny etap, więc mam stresa, ale wierzę, że będzie dobrze

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5617258 3]Dołączam się do kibicujących. Powodzenia ![/QUOTE]

Dziękuję bardzo!
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:44   #3568
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Albo relegowanie z listy mailingowej
10 punktów karnych i git. A za informowanie o kodach i promocjach punkty karne się kasują

Ale to chyba chodziło o testowy mail

Bryśkę. Później wrzucę zdjęcie

Super! To trzymam nadal kciuki!
A to cofam
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:44   #3569
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dziękuję no i powodzenia! Ja na rozmowie już byłam, teraz czeka mnie kolejny etap, więc mam stresa, ale wierzę, że będzie dobrze



Dziękuję bardzo!


A na czym ten kolejny etap ma polegać? Bo myślałam, że to kolejna rozmowa właśnie
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 19:45   #3570
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja używam od 2 dni.
Maluję bazą od razu jedno i drugie oko, zaraz potem nakładam tusz. Nie czekam, aż baza wyschnie. Z moich doswiadczeń (stosowałam tego typu bazy m.in. z Dior, Lancome czy Estee Lauder) wynika, że jak baza zastygnie na rzęsach, to po nałożeniu tuszu efekt jest odwrotny do zamierzonego - nie dość, że tusz będzie się trudniej aplikował, to jeszcze szybciej się będzie kruszył.
Potwierdzam
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.