Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-19, 09:42   #2221
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Hej hej, to które zapachy z tych Deo pH polecacie spróbować? zamówię sobie próbki

Ktoś próbował shibuya i waldnebel?

Ps. Sorki, mogłam skorzystać z przeglądarki ale nie ona odmawia współpracy w aplikacji :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2017-05-19 o 09:57
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 09:57   #2222
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Skoncentrowany aloes jest super zmieszany z hydrolatem używałam jako toniku. Nawilża skórę i łagodzi. Muszę jeszcze sobie zmieszać. Tymczasem używam toniku polecanego przez Korah Imbir i Trawa cytrynowa z Orientany. Też jest super. Nawilża, ściąga pory i nic nie podrażnia.
Teraz jest promo w Skarbcu Natury na toniki i mleczka, więc zawsze parę złoty taniej.
Tonik imbirowy orientany miałam późnym latem zeszłego roku - bardzo fajny!
Skoncentrowany aloes często kupuje, pomimo tego, że zazwyczaj mam tez sok aloesowy w domu ale sok za bardzo mi rozrzedza wiele kosmetyków, koncentrat pod tym względem zdecydowanie lepszy
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Odpuściłam na razie. Więc wszelkie sugestie są mile widziane. Wszystko notuję na zaś.

Na mazidłach było taniej i darmowa dostawa. I mnie pokarało.

Tę wodę też mam na liście.



Ja się ukarałam za wczorajsze zachwyty nad serum nawilżającym lavery..... własnie sobie je kupiłam
tak więc obie mamy karę

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej hej, to które zapachy z tych Deo pH polecacie spróbować? zamówię sobie próbki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wszystkie
polecam męskie mam teraz waldnebel i używam go najchętniej. Szykuję się na króla olch .
na lato pewnie jakies cytrusowe beda fajne - fresh&fruity jest mandarynkowy , ale dziewczyny pisały, że szybko zapach znika. ja go jeszcze nie znam.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2017-05-19 o 10:00
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 10:13   #2223
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A z jakiej firmy miałaś hydrolaty? Ja na razie z ecospa i BU (były w porządku) oraz truskawkowy z mazideł (ten pachnie jak stara ścierka )
Mam próbkę truskawkowego z Mazideł i rzeczywiście śmierdzi jak ściera, ale malinowy świetnie pachnie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 10:36   #2224
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile zazwyczaj czekałyście na Ekokrem od dnia zamówienia?
Przeważnie około tydzień. Jeśli zależy Ci, żeby doszedł na konkretny termin, warto do nich napisać i zapytać, czy dadzą radę przygotować i wysłać kremy

Jeszcze a propos podrażniających hydrolatów, to gdzieś czytałam, że w takim wypadku warto spróbować rozcieńczyć go pół na pół z wodą destylowaną. Jeśli to kwestia PH, to powinno pomóc
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 10:47   #2225
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja się ukarałam za wczorajsze zachwyty nad serum nawilżającym lavery..... własnie sobie je kupiłam
tak więc obie mamy karę
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam próbkę truskawkowego z Mazideł i rzeczywiście śmierdzi jak ściera, ale malinowy świetnie pachnie
A już się zastanawiałam czy z moim węchem jest cos nie tak.
Może kiedyś odważę się spróbować.

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Kiedy ta darmowa dostawa była? też chcę złożyć zamówienie
W okolicach dnia darmowej dostawy (chyba koniec listopada?) i jeszcze rabat dali.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 11:32   #2226
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Przestańcie już o tych peelingach bo kusicie na maksa a ja już w tym miesiącu mam szlaban zresztą kupiłam właśnie enzym z dyni, mam nadzieję że będzie coś robił jednak.
Na e-naturalne weekend darmowej dostawy od 50zł.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 13:16   #2227
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
7-10 dni. choć oficjalnie powiedziane jest, że 14 dni.
A dostałyście mejla o wysyłce?
U mnie w poniedziałek mija 14dni, a o przesyłce nic nie wiadomo...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 13:22   #2228
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej hej, to które zapachy z tych Deo pH polecacie spróbować? zamówię sobie próbki

Ktoś próbował shibuya i waldnebel?

Ps. Sorki, mogłam skorzystać z przeglądarki ale nie ona odmawia współpracy w aplikacji :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mam zamówioną próbkę shibuya więc jeszcze nie wiem jak pachnie. Ale moim zdaniem Perfect Matcha jest dość uniwersalny świeży i cytrusowy, lekki zapach. Przypomina mi trochę jakiś zapach z lat 90. takie były dezodoranty Impulse czy coś i trochę mi przypomina lata młodości- może dlatego mi się podoba
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 13:57   #2229
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wszystkie
polecam męskie mam teraz waldnebel i używam go najchętniej. Szykuję się na króla olch .
na lato pewnie jakies cytrusowe beda fajne - fresh&fruity jest mandarynkowy , ale dziewczyny pisały, że szybko zapach znika. ja go jeszcze nie znam.
Być może to cecha cytrusowych zapachów, bo Citrus Fizz też jest okropnie nietrwały, bardzo szybko wietrzeje na skórze jak i po otwarciu w opakowaniu.
Chętnie bym wypróbowała sztyft, ale Perfect Match(a) to akurat w ogóle nie moja bajka. Zresztą i tak już wyprzedany.
Mam wielką ochotę na Sommermädchen oraz Rock-a-Hula, ale muszę zużyć Dandyrellę lub Erlkönig, bo inaczej naotwieram tylko słoiczków, które mi potem zwietrzeją.
Odkąd używam szczotki do mycia ciała, problem z osadem pod pachami się zmniejszył. Podoba mi się ten rodzaj mycia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 14:03   #2230
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Być może to cecha cytrusowych zapachów, bo Citrus Fizz też jest okropnie nietrwały, bardzo szybko wietrzeje na skórze jak i po otwarciu w opakowaniu.
Chętnie bym wypróbowała sztyft, ale Perfect Match(a) to akurat w ogóle nie moja bajka. Zresztą i tak już wyprzedany.
Mam wielką ochotę na Sommermädchen oraz Rock-a-Hula, ale muszę zużyć Dandyrellę lub Erlkönig, bo inaczej naotwieram tylko słoiczków, które mi potem zwietrzeją.
Odkąd używam szczotki do mycia ciała, problem z osadem pod pachami się zmniejszył. Podoba mi się ten rodzaj mycia.
Nie miałam jeszcze od nich nic cytrusowego. Ale coś jest w tym co napisałas...
Na rock a hula tez mam ochotę
A jak król olch???? Bo na niego jestem prawie zdecydowana.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 14:15   #2231
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Nie miałam jeszcze od nich nic cytrusowego. Ale coś jest w tym co napisałas...
Na rock a hula tez mam ochotę
A jak król olch???? Bo na niego jestem prawie zdecydowana.
Anula, Rock a Hula mi nie leżał, choć opis skusił Za mdły był na mnie. Król Olch bardzo fajny, mąż miał dwa razy, a ja mu z ochotą podbierałam Zielony, leśny, fajny. Teraz kupię ten drugi męski wal..cos tam, bo leżą mi te nuty.

Potwierdzam cytrusy szybko wietrzeją, Perfect Matcha ulatniał się bardzo szybko i już go nie kupię A to moje nuty i kuszą inne zapachy.

Ciekawe, czy jakaś promocja będzie na Dzień Matki, chętnie bym się obkupiła ;-)
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-05-19 o 14:18 Powód: błąd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 14:45   #2232
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Anula, Rock a Hula mi nie leżał, choć opis skusił Za mdły był na mnie. Król Olch bardzo fajny, mąż miał dwa razy, a ja mu z ochotą podbierałam Zielony, leśny, fajny. Teraz kupię ten drugi męski wal..cos tam, bo leżą mi te nuty.

Potwierdzam cytrusy szybko wietrzeją, Perfect Matcha ulatniał się bardzo szybko i już go nie kupię A to moje nuty i kuszą inne zapachy.

Ciekawe, czy jakaś promocja będzie na Dzień Matki, chętnie bym się obkupiła ;-)
król olch będzie mój zatem
wal coś tam ja mam teraz fajny, taki leśny, trochę ziołowy, lekko kwiatowy - przyjemny, choć niewyszukany
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 14:46   #2233
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah ile dajesz tego peelingu enzymatycznego na raz? Usilowalam się tego doszukać ale bezskutecznie. Zamówię chyba korzystając z dd ale nie wiem czy jest sens np 10g .
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 14:57   #2234
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Anula, Rock a Hula mi nie leżał, choć opis skusił Za mdły był na mnie. Król Olch bardzo fajny, mąż miał dwa razy, a ja mu z ochotą podbierałam Zielony, leśny, fajny. Teraz kupię ten drugi męski wal..cos tam, bo leżą mi te nuty.

Potwierdzam cytrusy szybko wietrzeją, Perfect Matcha ulatniał się bardzo szybko i już go nie kupię A to moje nuty i kuszą inne zapachy.
Dokładnie taki ten zapach jest, leśny, raczej męski. Mnie się podoba, ale że mam równolegle wodną Dandyrellę, to już mi się trochę te zielska "owąchały", nieważne czy leśne czy z bagien.

Miałam A perfect Match(a) w wersji body latte i ten zapach się po prostu zepsuł po 4 miesiącach od otwarcia (leżał nieużywany). Kosmetyk sam mi nie zaszkodził, więc przypuszczam, że nie był jeszcze zepsuty, ale zapach zrobił się okropny, jechał takim zleżałym olejem. Dlatego reszta pielęgnacji od PH, głównie ta, gdzie jest też woda w składzie, w ogóle mnie nie kusi

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-05-19 o 14:58
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:06   #2235
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
król olch będzie mój zatem
wal coś tam ja mam teraz fajny, taki leśny, trochę ziołowy, lekko kwiatowy - przyjemny, choć niewyszukany
Wiem Anuś, że go masz, dlatego ja też chcem Lubię zielone, najchętniej "podmokłe" zapachy. Choć ostatnio, na starość, idę też w stronę słodszych woni, których całe życie unikałam.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dokładnie taki ten zapach jest, leśny, raczej męski. Mnie się podoba, ale że mam równolegle wodną Dandyrellę, to już mi się trochę te zielska "owąchały", nieważne czy leśne czy z bagien.

Miałam A perfect Match(a) w wersji body latte i ten zapach się po prostu zepsuł po 4 miesiącach od otwarcia (leżał nieużywany). Kosmetyk sam mi nie zaszkodził, więc przypuszczam, że nie był jeszcze zepsuty, ale zapach zrobił się okropny, jechał takim zleżałym olejem. Dlatego reszta pielęgnacji od PH, głównie ta, gdzie jest też woda w składzie, w ogóle mnie nie kusi
A Dandyrella, jak pachnie wg Ciebie kochana?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:12   #2236
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Wiem Anuś, że go masz, dlatego ja też chcem Lubię zielone, najchętniej "podmokłe" zapachy. Choć ostatnio, na starość, idę też w stronę słodszych woni, których całe życie unikałam.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------



A Dandyrella, jak pachnie wg Ciebie kochana?
Bierz Dandyrellę Widzę, że Bioana ma ją jako nowość. To jest właśnie typowy wodny zapach z nutą wody z wazonu stojącego już kilka dni Zieleń, zioła, łodygi. Lubię od czasu do czasu takie coś niuchnąć.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:28   #2237
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bierz Dandyrellę Widzę, że Bioana ma ją jako nowość. To jest właśnie typowy wodny zapach z nutą wody z wazonu stojącego już kilka dni Zieleń, zioła, łodygi. Lubię od czasu do czasu takie coś niuchnąć.
Ojojoj... podjarałam się Ja słoiczki puste, zużyte trzymam, co by se niuchnąć od czasu, do czasu i utwierdzić w przekonaniu, że dany zapach lubię, a innego nie chcę Fetyszysta ze mnie zapachowy. Tak ogólnie
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-05-19 o 19:30 Powód: błąd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:46   #2238
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny tęskno mi za forum, ale kompletnie nie mam czasu teraz, może się to zmieni?
Chciałam polecić krem Martina Gebhardt, z limitowanej serii Tassilo Linde, normalnie boski jest, jeden z lepszych MG, jakie miałam. Super odżywia, nawilża tak dogłębnie, nawet jak byłam nie wyspana, to cera taka gładka, nie szara , odbudowana, zmarszczki jakby poznikały. Jestem cały czas pod wrażeniem tych kosmetyków i chyba nigdy mi nie minie, jak na razie to nie znalazłam dla siebie lepszej marki.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:57   #2239
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny prawda to Ponoć do Rossmanna wchodzi Lavera, Organic Shop, Natura Siberica i Vianek. Ponoć w niektórych roskach już jest szafa z nimi, a od jutra promo 2+2 gratis z apką.

A na Ekokrem zestawy na dzień matki 15% taniej.

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Korah ile dajesz tego peelingu enzymatycznego na raz? Usilowalam się tego doszukać ale bezskutecznie. Zamówię chyba korzystając z dd ale nie wiem czy jest sens np 10g .
Trudno mi powiedzieć ile, ale nie więcej na pewno, niż pół łyżeczki. Myślę, że 10 g starczyłoby na jakieś 7 razy moim sposobem (tak na oko).

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałam A perfect Match(a) w wersji body latte i ten zapach się po prostu zepsuł po 4 miesiącach od otwarcia (leżał nieużywany). Kosmetyk sam mi nie zaszkodził, więc przypuszczam, że nie był jeszcze zepsuty, ale zapach zrobił się okropny, jechał takim zleżałym olejem. Dlatego reszta pielęgnacji od PH, głównie ta, gdzie jest też woda w składzie, w ogóle mnie nie kusi
Perfect matcha dla mnie jest nieładny. Ten zapach spokojnie mogłabym nazwać nijakim i psuł mi się, ale na skórze. Rock a hula też bez szału, ale już lepszy.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tęskno mi za forum, ale kompletnie nie mam czasu teraz, może się to zmieni?
Chciałam polecić krem Martina Gebhardt, z limitowanej serii Tassilo Linde, normalnie boski jest, jeden z lepszych MG, jakie miałam. Super odżywia, nawilża tak dogłębnie, nawet jak byłam nie wyspana, to cera taka gładka, nie szara , odbudowana, zmarszczki jakby poznikały. Jestem cały czas pod wrażeniem tych kosmetyków i chyba nigdy mi nie minie, jak na razie to nie znalazłam dla siebie lepszej marki.
W greenline-sklep jest teraz promo 20% na fluid awokado pod oczy, to nowość też.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-05-19 o 19:59
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 21:24   #2240
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ciekawe produkty wchodzą teraz do Rossmana http://www.rossmann.pl/wyszukaj?sear...Size=24&sort=0
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 05:31   #2241
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny prawda to Ponoć do Rossmanna wchodzi Lavera, Organic Shop, Natura Siberica i Vianek. Ponoć w niektórych roskach już jest szafa z nimi, a od jutra promo 2+2 gratis z apką..
Mam nadzieje ze nie bo przy takiej promocji i moim nowym szalenstwie z kosmetykami to poplyne
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 07:41   #2242
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bierz Dandyrellę Widzę, że Bioana ma ją jako nowość. To jest właśnie typowy wodny zapach z nutą wody z wazonu stojącego już kilka dni Zieleń, zioła, łodygi. Lubię od czasu do czasu takie coś niuchnąć.

niezwykle poetycko opisałaś zapach
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 07:58   #2243
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny prawda to Ponoć do Rossmanna wchodzi Lavera, Organic Shop, Natura Siberica i Vianek. Ponoć w niektórych roskach już jest szafa z nimi, a od jutra promo 2+2 gratis z apką.
Tym razem Rossmann wyszedł nam na przeciw i pomagając w zadbaniu o portfel i konto umożliwia tylko jeden zakup zestawu 2+2 gratis Potem już tylko 2+1 gratis

Ja planowałam serię Biały Jeleń Organic, akurat są 4 kosmetyki w tej samej cenie (32 albo 33 zł), ale nie mam już gdzie trzymać zapasów.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 08:38   #2244
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

I Phenome przygotowało promo na Dzień Mamy.

Specjalnie z okazji Dnia Mamy oferujemy Ci zniżkę -20% na wszystkie kosmetyki do pielęgnacji dla kobiet.
kod rabatowy: #mama
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 09:39   #2245
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
A dostałyście mejla o wysyłce?
U mnie w poniedziałek mija 14dni, a o przesyłce nic nie wiadomo...
Zawsze dostawałam maila o wysyłce. Pisałaś do nich?
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 09:43   #2246
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Zawsze dostawałam maila o wysyłce. Pisałaś do nich?
Napiszę w poniedziałek, jak minie 14 dni od złożenia zamówienia...

Edit: chyba ktoś z Ekokremu czyta nasz wątek 😁 minutę temu dostałam mejla, że zamówienie zostało wczoraj wysłane 😁
__________________
co jem
czym się smaruję

Edytowane przez moooniek
Czas edycji: 2017-05-20 o 10:13
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 13:43   #2247
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej hej, to które zapachy z tych Deo pH polecacie spróbować? zamówię sobie próbki

Ktoś próbował shibuya i waldnebel?

Ps. Sorki, mogłam skorzystać z przeglądarki ale nie ona odmawia współpracy w aplikacji :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shibuya nie miałam, a waldnebel mi nie podszedł za bardzo. Według mnie erlkonig jest trochę ładniejszy, złamany miętą, ale też z tych "męskich". Najładniejszy jest dla mnie blütenzauber - kwiatowy, słodki, ale świeży.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 13:46   #2248
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ciekawe produkty wchodzą teraz do Rossmana http://www.rossmann.pl/wyszukaj?sear...Size=24&sort=0
Trochę oszukane, ale mogą być

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze nie bo przy takiej promocji i moim nowym szalenstwie z kosmetykami to poplyne
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tym razem Rossmann wyszedł nam na przeciw i pomagając w zadbaniu o portfel i konto umożliwia tylko jeden zakup zestawu 2+2 gratis Potem już tylko 2+1 gratis

Ja planowałam serię Biały Jeleń Organic, akurat są 4 kosmetyki w tej samej cenie (32 albo 33 zł), ale nie mam już gdzie trzymać zapasów.
Ta seria chyba nie jest organiczna, kolejne kłamstwo

Wracam z największego Roska w mojej okolicy w CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej. To wszystko prawda, są te marki Vianek, Natura Siberica, Lavera, Organic shop. Capnęłam 2 scruby do ciała tej ostatniej marki, mango i kawowy po 11 zł. Wprawdzie na razie są jakieś wybiórcze produkty, z Vianka widziałam tylko odżywczą serię, z Lavery krem do rąk Basis, ale wszystko w naprawdę spoko cenach Niestety, nie stoi wszystko razem, tylko porozrzucane jest po wszystkich działach. Dla mnie akurat na minus, że są to już bardzo dobrze mi znane kosmetyki, ale na plus, że inni będą mieć do nich lepszy dostęp, no i w razie czego można skoczyć i kupić, jeśli coś się skończy. Jeśli chodzi o Vianka, to można wejść na stronę i mają mapę sklepów i rossmannów, w których są, też Nie miałam czasu się przyglądać, ale Petal Fresh i Be Organic jest w promocji.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Napiszę w poniedziałek, jak minie 14 dni od złożenia zamówienia...

Edit: chyba ktoś z Ekokremu czyta nasz wątek �� minutę temu dostałam mejla, że zamówienie zostało wczoraj wysłane ��
Czyta, czyta, nawet wiem kto Jeszcze jest myk taki, że 14 dni roboczych
Super!
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-05-20 o 13:48
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 20:11   #2249
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Trochę oszukane, ale mogą być




Ta seria chyba nie jest organiczna, kolejne kłamstwo
Sprawdzałam składy i wydawały mi się w porządku

np. koncentrat pod oczy:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cichorium Intybus Root Oligosaccharides, Glycerin, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Isopropyl Isostearate, Dimethyl Isosorbide, Butyrospermum Parkii Butter, Silybum Marianum Seed Oil, Hydrolyzed Collagen, Sesamum Indicum Seed Extract, Caesalpinia Spinosa Gum, Passiflora Edulis Fruit Extract, Saccharum Officinarum Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Rosa Centifolia Flower Extract, Jasminum Officinale Flower Extract, Bellis Perennis Flower Extract, Dicetyl Phosphate, Tocopherol, Ceteth-10 Phosphate, Xanthan Gum, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutene, Caprylyl/Capryl Glucoside, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Triethanolamine.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 20:30   #2250
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Sprawdzałam składy i wydawały mi się w porządku

np. koncentrat pod oczy:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cichorium Intybus Root Oligosaccharides, Glycerin, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Isopropyl Isostearate, Dimethyl Isosorbide, Butyrospermum Parkii Butter, Silybum Marianum Seed Oil, Hydrolyzed Collagen, Sesamum Indicum Seed Extract, Caesalpinia Spinosa Gum, Passiflora Edulis Fruit Extract, Saccharum Officinarum Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Rosa Centifolia Flower Extract, Jasminum Officinale Flower Extract, Bellis Perennis Flower Extract, Dicetyl Phosphate, Tocopherol, Ceteth-10 Phosphate, Xanthan Gum, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutene, Caprylyl/Capryl Glucoside, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Triethanolamine.
Aqua, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cichorium Intybus Root Oligosaccharides, Glycerin, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Isopropyl Isostearate, Dimethyl Isosorbide, Butyrospermum Parkii Butter, Silybum Marianum Seed Oil, Hydrolyzed Collagen, Sesamum Indicum Seed Extract, Caesalpinia Spinosa Gum, Passiflora Edulis Fruit Extract, Saccharum Officinarum Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Rosa Centifolia Flower Extract, Jasminum Officinale Flower Extract, Bellis Perennis Flower Extract, Dicetyl Phosphate, Tocopherol, Ceteth-10 Phosphate, Xanthan Gum, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutene, Caprylyl/Capryl Glucoside, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Triethanolamine

Średnio na jeża, niby w porządku, bo lepsze od reszty drogeryjnych, w miarę ok, tak, jak powyższe Venus czy np. Evree, czyli do organicznych trochę im brakuje. Nie lubię tej firmy, bo się lansuje od dawna/zawsze na naturalność i bezpieczeństwo, a wcale naturalnych i hipoalergicznych kosmetyków nie ma i nigdy nie miała, a ta nowa seria to już przesada, takie piękne opakowania, ale czy naprawdę nie potrafią stworzyć kosmetyku bez tych kilku zbędnych syfów, żeby to miało ręce i nogi, było prawdziwe po prostu i zgodne z oczekiwaniami Nie żebym się czepiała, bo np. parfum czy phenoxyethanol mi jakoś szczególnie nie przeszkadza w składach, o ile nie są przesadnie i sztucznie pachnące, przeszkadza mi cały wydźwięk
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.