Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-08, 13:08   #1
jumping
Przyczajenie
 
Avatar jumping
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23

Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?


Pech chciał, że urodę zamiast po mamie odziedziczyłam po tacie i wszystko by grało, gdybym była chłopcem. Ale jestem brzydką dziewczynką.
To tak słowem wstępu.
Nie mam wątpliwości, że posiadam męski typ urody... Bez makijażu wyglądam, jak brzydki chłopiec, a z... jak trochę mniej brzydki chłopiec. Może dramatyzują, ale wiem jedno. Nie znam drugiej dziewczyny, które miałaby tak samo masywne dłonie jak ja. Mniejsza o to. Największym problem jest twarz. Wysokie czoło, małe (ale wyłupiaste) głęboko osadzone oczy, garbaty nos, szerokie brwi i kanciasta, szeroka twarz, zakola. Próbuję to ukryć makijażem, ale jedynym rozwiązaniem wydaje się być przeszczep twarzy albo klasztor.
Nie denerwowałabym się z takiego błahego powodu, ale będąc młodym, uroda jednak jest trochę potrzebna. Nie od dziś wiadomo, że wygląd ma duży wpływ na to, jak postrzegają nas inni ludzie.
Stąd moje pytanie, jak sprawić, żeby ukryć te wszystkie mankamenty, które wymieniłam wyżej, a w zamian uwidocznić zalety (których osobiście nie dostrzegam)?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WM5xm2xz.jpg (60,9 KB, 695 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IDCv7wI8.jpg (62,1 KB, 673 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7JAPePDB.jpg (56,5 KB, 585 załadowań)
jumping jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 14:08   #2
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Cytat:
Napisane przez jumping Pokaż wiadomość
Pech chciał, że urodę zamiast po mamie odziedziczyłam po tacie i wszystko by grało, gdybym była chłopcem. Ale jestem brzydką dziewczynką.
To tak słowem wstępu.
Nie mam wątpliwości, że posiadam męski typ urody... Bez makijażu wyglądam, jak brzydki chłopiec, a z... jak trochę mniej brzydki chłopiec. Może dramatyzują, ale wiem jedno. Nie znam drugiej dziewczyny, które miałaby tak samo masywne dłonie jak ja. Mniejsza o to. Największym problem jest twarz. Wysokie czoło, małe (ale wyłupiaste) głęboko osadzone oczy, garbaty nos, szerokie brwi i kanciasta, szeroka twarz, zakola. Próbuję to ukryć makijażem, ale jedynym rozwiązaniem wydaje się być przeszczep twarzy albo klasztor.
Nie denerwowałabym się z takiego błahego powodu, ale będąc młodym, uroda jednak jest trochę potrzebna. Nie od dziś wiadomo, że wygląd ma duży wpływ na to, jak postrzegają nas inni ludzie.
Stąd moje pytanie, jak sprawić, żeby ukryć te wszystkie mankamenty, które wymieniłam wyżej, a w zamian uwidocznić zalety (których osobiście nie dostrzegam)?
Ja tam nie widzę "męskości" w Twojej twarzy
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 15:03   #3
jumping
Przyczajenie
 
Avatar jumping
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;84053106]Ja tam nie widzę "męskości" w Twojej twarzy [/QUOTE]

Cieszę się, że tak uważasz, aczkolwiek myślę, że to po prostu wina zdjęć...
jumping jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 15:16   #4
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

masz bardzo duże oczy, które podkreślone dobrym makijażem będą wyglądać obłędnie
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 17:18   #5
jumping
Przyczajenie
 
Avatar jumping
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Masz na myśli rzęsy? Zawsze je maluję tuszem i podkręcam zalotką, a mimo tego nie widać ich za bardzo
jumping jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 17:48   #6
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Wiem, że wyjdę na buca i że nie to chciałaś usłyszeć, ale chyba "męskiej" urody nie widziałaś. Według mnie jesteś bardzo ładna, masz ciekawe rysy twarzy i w życiu nie pomyślałabym, że masz "męski" typ urody.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 23:36   #7
GdyMnieSenZmorzy
Raczkowanie
 
Avatar GdyMnieSenZmorzy
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 202
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Ja też uważam,że nie ma w Tobie nic męskiego Jesteś śliczną dziewczyną!
Co do wysokiego czoła-może grzywka? Masz ładne usta,podkreśl je fajną szminką sukienki,delikatne sandałki,fajne perfumy zawsze dodają uroku.
Moim zdaniem nie powinnaś mieć kompleksów

Więcej wiary w siebie!
__________________
Sometimes it's a rainy day
Just to let you know
Everything's going to be all right
All right...
GdyMnieSenZmorzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-09, 08:24   #8
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Po tytule i wstępie spodziewałam się naprawdę męskiej twarzy. Ale po zdjęciach nic takiego nie dostrzegłam
Podkreślaj oczy! Masz jakieś zdjęcie z grzywką?
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 19:01   #9
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Cytat:
Napisane przez jumping Pokaż wiadomość
Stąd moje pytanie, jak sprawić, żeby ukryć te wszystkie mankamenty, które wymieniłam wyżej, a w zamian uwidocznić zalety (których osobiście nie dostrzegam)?
Męską urodę to ma na przykład Pink KLIK.

U Ciebie nie widać ani śladu męskości, masz dość pucołowatą, okrągłą buzię (zdjęcie nr 1), a wszelkie krągłości są kobiece. Może i masz wysokie czoło, ale też chyba dość szeroką twarz (nr 3), więc to by się równoważyło. Nic nie piszesz o sylwetce.
Wysokie czoło można albo eksponować, albo zakrywać grzywką.

Moim zdaniem jesteś dla siebie zbyt surowa i przez to, że skupiasz się na wadach, nie potrafisz dostrzec zalet. Sama to przerabiałam (też mam duże dłonie, wysokie czoło i zakola), przez moje wady nie widziałam tego, ża przede wszystkim jestem proporcjonalnie i symetrycznie zbudowana, a te pojedyncze wady i tak jakoś specjalnie nie wpływają na odbiór ogółu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 19:38   #10
jumping
Przyczajenie
 
Avatar jumping
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 23
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
Po tytule i wstępie spodziewałam się naprawdę męskiej twarzy. Ale po zdjęciach nic takiego nie dostrzegłam
Podkreślaj oczy! Masz jakieś zdjęcie z grzywką?
Grzywkę już przerabiałam - stanowczo mi nie pasuje i to nie tylko moja opinia
jumping jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 07:17   #11
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Cytat:
Napisane przez jumping Pokaż wiadomość
Grzywkę już przerabiałam - stanowczo mi nie pasuje i to nie tylko moja opinia
Twoje czoło wygląda na duże tylko na środkowym zdjęciu, bo to selfie, które zaburza proporcje i nietrudno wyglądać na tego typu zdjęciach jak kartofel. Na pozostałych zdjęciach masz normalne proporcje i to co określasz jako szeroka twarz jest właśnie zaletą, bo równoważy czoło, które przy szczuplej twarzy pewnie rzucałoby się w oczy, a tak wygląda normalnie.
Twoje oczy co prawda są głęboko osadzone, ale nie widzę żadnej wyłupiastości.
Masz bardzo ładne usta, ale tego chyba nie dostrzgasz
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-12, 15:13   #12
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Cytat:
Napisane przez jumping Pokaż wiadomość
Masz na myśli rzęsy? Zawsze je maluję tuszem i podkręcam zalotką, a mimo tego nie widać ich za bardzo
na zdjęciach tego nie widać tak, podkreślone, ładnie wywinięte rzęsy, może też lekko przyciemnić jakimś cieniem w kącikach?
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 15:57   #13
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Coś Ty, nie masz męskiego typu urody. Jesteś dla siebie zbyt krytyczna. Bardzo ładne, kobiece włosy - rysy twarzy też jak najbardziej ok. Musisz się pozbyć tego kompleksu, bo jest totalnie znikąd wzięty .
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 15:02   #14
Gomko
Przyczajenie
 
Avatar Gomko
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 8
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Jesteś przecież piękna i ja też nie widzę w Tobie nic męskiego Jak tylko wyregulujesz brwi, żeby miał wyraźniejszy kształt i ładnie pomalujesz oczy cieniami i do tego jakaś delikatna trochę ciemniejsza szminka to będziesz wyglądała pięknie pięknie
Gomko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 17:11   #15
LiinaKaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Po opisie spodziewałam się chłopca z makijażem na zdjęciach Dziewczyno, nie wiem skąd wzięły się Twoje kompleksy. Nie wyglądasz męsko.
LiinaKaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 13:58   #16
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Nie masz grama męskiego pierwiastku w twarzy.... serio. Wiem coś o tym, bo mój kumpel lubi męskie babki i zawsze je wyłapuję wzrokiem na ulicy.

Wyglądasz jak dziewczyna. Koniec kropka.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 21:57   #17
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Nie ma w tobie ani grama męskiej urody, nie wiem skąd to wytrzasnęłaś. Męskie rysy u kobiety to kwadratowa, masywna dolna szczęka a u ciebie tego nie ma.
Faktycznie masz wysokie czoło, myślę że grzywka byłaby dobrym pomysłem. Poza tym nie widzę jednak ani jednej z tych rzeczy które opisałaś, nie masz głęboko osadzonych oczu bo widać ci ruchomą powiekę (tę górną), brwi masz ładne a nos też nie widać żeby był garbaty, przynajmniej na tych zdjęciach. Masz bardzo ładną, proporcjonalną twarz z dość szeroko rozstawionymi kośćmi policzkowymi, co jest teraz modne i uważane za atrakcyjne. Tylko pozazdrościć.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 07:24   #18
ArelK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 10
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Uwierz mi, są bardziej "męskie" kobiety. Dzisiaj np. widziałam jedną dziewczynę w autobusie i myślałam (aż mi było wstyd): "Ale ta dziewczyna ma brzydką twarz".
ArelK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 18:44   #19
Vesheia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 9
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Cytat:
Napisane przez jumping Pokaż wiadomość
Pech chciał, że urodę zamiast po mamie odziedziczyłam po tacie i wszystko by grało, gdybym była chłopcem. Ale jestem brzydką dziewczynką.
To tak słowem wstępu.
Nie mam wątpliwości, że posiadam męski typ urody... Bez makijażu wyglądam, jak brzydki chłopiec, a z... jak trochę mniej brzydki chłopiec. Może dramatyzują, ale wiem jedno. Nie znam drugiej dziewczyny, które miałaby tak samo masywne dłonie jak ja. Mniejsza o to. Największym problem jest twarz. Wysokie czoło, małe (ale wyłupiaste) głęboko osadzone oczy, garbaty nos, szerokie brwi i kanciasta, szeroka twarz, zakola. Próbuję to ukryć makijażem, ale jedynym rozwiązaniem wydaje się być przeszczep twarzy albo klasztor.
Nie denerwowałabym się z takiego błahego powodu, ale będąc młodym, uroda jednak jest trochę potrzebna. Nie od dziś wiadomo, że wygląd ma duży wpływ na to, jak postrzegają nas inni ludzie.
Stąd moje pytanie, jak sprawić, żeby ukryć te wszystkie mankamenty, które wymieniłam wyżej, a w zamian uwidocznić zalety (których osobiście nie dostrzegam)?
Nie masz męskiej urody, tylko ostre rysy twarzy. Żeby je złagodzić, radziłabym jak najbardziej podkreślić Twoje atuty w makijażu, np. duże oczy. Grzywka także złagodzi rysy i inteligentnie zakryje czoło. Dobrym przykładem takiej metamorfozy jest aktorka Troian Bellisario (https://i.pinimg.com/originals/a8/aa...a73b4577fb.jpg), która ma dosyć podobną urodę. Przy grzywce przeciętny człowiek nie zwróci nawet uwagi na jej niezgrabny nos.
Vesheia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 14:47   #20
568c8150e7b8ce8d406aa0f7ddc270b2ae3c94b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 10
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

jesteś ładną dziewczynką i nie ma w tobie nic brzydkiego. odnoszę wrażenie, że coś majstrowałaś przy brwiach, szczególnie na środkowym zdjęciu to widać, bo wyróżniają się na tle twojej twarzy. dopiero dojrzewasz i przejawiasz typowe zaburzenia postrzegania. to naprawdę mija z wiekiem, przychodzi spokój, pewność siebie, przestajesz zwracać uwagę na swoją urodę, docenia się swoje cechy szczególne, które wcześniej się nam nie podobały albo na co nie zwracaliśmy uwagi. a w zakresie wyglądu człowiek się zmienia, za 5 lat będziesz miała inne rysy i tylko oczy pozostaną na miejscu . dbaj o cerę i włosy, dobrze się odżywiaj, zaprocentuje to za kilka lat, gdy zakończysz dojrzewanie - a to i tak będzie się musiało stać i tak, teraz jesteś w okresie przejściowym. dojrzewanie to nie tylko zmiany w zakresie układu rozrodczego i bardziej kobieca figura, zmienia się wszystko, nawet włosy potrafią się zmienić mocno w zakresie koloru, albo z prostych zrobić się kręcone czy na odwrót.
568c8150e7b8ce8d406aa0f7ddc270b2ae3c94b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 16:13   #21
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Cytat:
Napisane przez jumping Pokaż wiadomość
Pech chciał, że urodę zamiast po mamie odziedziczyłam po tacie i wszystko by grało, gdybym była chłopcem. Ale jestem brzydką dziewczynką.
To tak słowem wstępu.
Nie mam wątpliwości, że posiadam męski typ urody... Bez makijażu wyglądam, jak brzydki chłopiec, a z... jak trochę mniej brzydki chłopiec. Może dramatyzują, ale wiem jedno. Nie znam drugiej dziewczyny, które miałaby tak samo masywne dłonie jak ja. Mniejsza o to. Największym problem jest twarz. Wysokie czoło, małe (ale wyłupiaste) głęboko osadzone oczy, garbaty nos, szerokie brwi i kanciasta, szeroka twarz, zakola. Próbuję to ukryć makijażem, ale jedynym rozwiązaniem wydaje się być przeszczep twarzy albo klasztor.
Nie denerwowałabym się z takiego błahego powodu, ale będąc młodym, uroda jednak jest trochę potrzebna. Nie od dziś wiadomo, że wygląd ma duży wpływ na to, jak postrzegają nas inni ludzie.
Stąd moje pytanie, jak sprawić, żeby ukryć te wszystkie mankamenty, które wymieniłam wyżej, a w zamian uwidocznić zalety (których osobiście nie dostrzegam)?

hahah, sorki ale naprawdę parsknęłam śmiechem jak przeczytałam opis i potem skonfrontowałam go ze zdjęciami.
Męska twarz - naprawdę...? Masz nieuzasadnione kompleksy, z których wyrośniesz, o ile nie będziesz się za bardzo i zbyt długo babrać w tej brei głupot.
Jedyne co się zgadza, to tak - masz delikatnie wyłupiaste oczy. I tyle. Ale akurat to nie jest problem, wystarczy nauczyć się takie oczy podkreślać.
Masz delikatną twarz, normalny nos, ładne usta, wydaje się, że ładną cerę. Nie masz powodu by narzekać.
Jak już koniecznie chcesz optycznie skrócić czoło, a nie pasuje Ci grzywka, to konturuj/używaj brązera na linii włosów.
Pokusiłabym się o pokombinowane z włosami, bo masz trochę smętny "uliz", jeszcze z przedziałkiem na środku.. może dobry fryzjer coś doradzi.
I przede wszystkim - uśmiechaj się, bo jak masz taką zbolałą minę, jak na pierwszym zdjęciu, to nie dodaje Ci to urody ani uroku.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 22:10   #22
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 109
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Cytat:
Napisane przez jumping Pokaż wiadomość
Pech chciał, że urodę zamiast po mamie odziedziczyłam po tacie i wszystko by grało, gdybym była chłopcem. Ale jestem brzydką dziewczynką.
To tak słowem wstępu.
Nie mam wątpliwości, że posiadam męski typ urody... Bez makijażu wyglądam, jak brzydki chłopiec, a z... jak trochę mniej brzydki chłopiec. Może dramatyzują, ale wiem jedno. Nie znam drugiej dziewczyny, które miałaby tak samo masywne dłonie jak ja. Mniejsza o to. Największym problem jest twarz. Wysokie czoło, małe (ale wyłupiaste) głęboko osadzone oczy, garbaty nos, szerokie brwi i kanciasta, szeroka twarz, zakola. Próbuję to ukryć makijażem, ale jedynym rozwiązaniem wydaje się być przeszczep twarzy albo klasztor.
Nie denerwowałabym się z takiego błahego powodu, ale będąc młodym, uroda jednak jest trochę potrzebna. Nie od dziś wiadomo, że wygląd ma duży wpływ na to, jak postrzegają nas inni ludzie.
Stąd moje pytanie, jak sprawić, żeby ukryć te wszystkie mankamenty, które wymieniłam wyżej, a w zamian uwidocznić zalety (których osobiście nie dostrzegam)?
Czy ten temat nie został czasem założony dla podbudowania ego?
Bo widzę ładną, wyrazistą twarz. Duże oczy, cera bez pieprzyków i innych udziwnień, pełne usta. Nie wiem czy twarz męska, ale jeśli ma coś męskiego w sobie, to tylko plus! O ile mnie pamięć nie myli, kobiety o jakimś męskim zarysie to są kobiety najpiękniejsze i wielokrotnie czytalam, że męskie rysy twarzy ma Angelina Jolie.

Zadbaj jeszcze żeby ząbki były jak u celebrytek i będziesz totalnie ponadprzeciętna.
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 02:15   #23
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 109
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

*połechtania
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 10:59   #24
kojolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 19
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

nie masz męskiego typu urody, ja widzę kobiecą twarz.
kojolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 20:30   #25
AnitkaAndrzejkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Kolejna śliczna dziewczyna , która sobie ubzdurała coś niesamowitego. Przerabiałam to. masz bardzo dziewczęca urodę. Jesteś bardzo ładna. Selfie nie można ufać. zaprzyjaźnij się z konturowaniem. Obniż nim czoło , złagodnieje, choć jest całkiem normalne. Możesz je zmierzyć. Jeśli od włosów do linii brwi jest nie więcej niż 7 cm to nie jest wysokie czoło. Jest też o tym wątek na wizażu. Zobacz ile mają inne dziewczyny.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Kolejna śliczna dziewczyna , która sobie ubzdurała coś niesamowitego. Przerabiałam to. masz bardzo dziewczęca urodę. Jesteś bardzo ładna. Selfie nie można ufać. zaprzyjaźnij się z konturowaniem. Obniż nim czoło , złagodnieje, choć jest całkiem normalne. Możesz je zmierzyć. Jeśli od włosów do linii brwi jest nie więcej niż 7 cm to nie jest wysokie czoło. Jest też o tym wątek na wizażu. Zobacz ile mają inne dziewczyny. Ps. Najpiękniejsze kobiety mają w twarzy 'coś' męskiego.
AnitkaAndrzejkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 08:18   #26
Alaku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 51
Dot.: Jak ukryć "męski" typ urody u kobiety?

Spokojnie, nie martw się. Dziewczęcego uroku dodasz sobie makijażem jak i pięknym i zwiewnym upięciem włosów. Najlepiej postaw na romantyczne fale, a makijaż niech uwydatnia twoje piękne oczy.
Alaku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-23 09:18:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.