Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-27, 22:40   #1
Kariinkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kariinkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 86

Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy


Witam,
szukam sali na wesele w okolicach Legnicy. Proszę o propozycje i opinie
Kariinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 14:19   #2
natseb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 28
Gdzie urządzić wesele w okolicy Legnicy?

WitamMieszkam w Legnicy i szukam sali na wesele. Czy ktoś mógłby mi doradzić gdzie są fajne sale w okolicach Legnicy?
natseb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 18:51   #3
Atiya
Raczkowanie
 
Avatar Atiya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 95
Dot.: Gdzie urządzić wesele w okolicy Legnicy?

Ja i moj TZ urzadzamy wesele w Legnicy, w hotelu Majorka. W cenie mamy zapewnione cieple i zimne posilki, tort i ciasta, orkiestre oraz dekoracje sali. Jedyne czym musimy sie sami zajac, to kupno napojow i alkoholu. Znajomi w tym roku urzadzali tam swoje wesele i byli zadowoleni.
Mam nadzieje, ze my rowniez bedziemy.
Atiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 20:15   #4
mysiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 94
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

ja mam wesele w chacie karczowiska - na trasie legnica-lubin....polecam... objechalismy cala legnice i okolice aby znalezc sale na ponad 100 osob z noclegami...wiem ze bardzo fajna jest sala "magnolie" niestety nie wybralismy jej bo nie miala tyle noclegow co potrzebujemy...ciekawa jest tez arkadia., ale z niej takze zrezygnowalismy bo kierownik z ktorym rozmawialismy i chcielismy dowiedziec sie jak najwiecej nie byl w stanie odpowiedziec nam na wiekszosc pytan, na pytanie o proporcje jedzenia (daje przykladowe menu-bez ilosci) odpowiedzial nam "jedzenia jest duzo"...nam to nic nie mowilo, no ale coz...sale ktora odradzam wg mojego gustu to ta na koskowickiej (jest jednak najtansza)...jest tez sporo sal wygladajacych jak bar mleczny...jak ktos jest zainteresowany sala w ktorej bede miec wesele to prosze pisac na priva...mam menu i podesle linki do kilku stron z jej zdjeciami (na oficjalnej stronie sa zdjecia bardzo stare)...mam z kilku sal menu i przykladowe ceny (nie mieli jeszcze dokladnych cen na 2010)-mowa o salach w legnicy...wiec kto potrzebuje to pisac do mnie prywatna wiadomosc...pozdrawiam i zycze powodzenia w poszukiwaniach...dodam jeszcze ze warto zadawac duzo pytan np. co do korkowego itd., bo jesli sie nie zapytacie o takie rzeczy to moga wam o tym nie powiedziec, a po podpisaniu umowy mozecie byc zdziwieni...
__________________


Edytowane przez mysiulek
Czas edycji: 2008-12-29 o 20:17
mysiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:20   #5
natseb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 28
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Witam czy ktos miał wesele w sali bankietowej "Tęcza" w Bielanach?co o niej sądzicie?
natseb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:24   #6
natseb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 28
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Dzieki Mysiulek za odpowiedz
natseb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 18:23   #7
@licja
Raczkowanie
 
Avatar @licja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 118
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

dziewczyny co myslicie o sali rycerskiej i na kawaleryjskiej?
__________________

@licja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 20:52   #8
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Witam, widzę, że dużo nas Legniczanek i przyszłych PM2009.

Kiedy wasze śluby jeśli można wiedzieć?

Cytat:
Napisane przez natseb Pokaż wiadomość
Witam czy ktos miał wesele w sali bankietowej "Tęcza" w Bielanach?co o niej sądzicie?
Widziałam tą salę, naprawdę śliczna, ale chyba bez noclegów. Ogólnie firma ta jest bardzo zachwalana, pełen profesjonalizm.

Moje wesele będzie w klubie nauczyciela na Jordana, sala jest odremontowana. Teraz robią elewację na zew. Do tego mam obsługę, sprawdzoną już

@licjo, nie wiedziałam, że w sali rycerskiej odbywają się wesela. Co do tej na kawaleryjskiej, to ja bym się nie zdecydowała. Osobiście nie byłam tam na weselu, tylko na 100dniówce kiedyś, ale widziałam kasetę z wesela. Jeśli masz mało gości np do 100 osób, to tą salę przedzielają na pół, albo nawet tylko 1/3 udostępniają i nie ma już takiego efektu. Jedzenia nie za wiele a cena naprawdę wysoka.

Edytowane przez anuulaa
Czas edycji: 2009-03-13 o 20:57
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 21:47   #9
Morasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Witam wszystkich serdecznie
Planujemy zorganizować wesele na około 130 osób z ok. 20-30 noclegami, w ładnej, dużej sali, ze smacznym jedzonkiem( Legnica i okolice).
Jeśli ktoś ma jakieś dobre doświadczenia, proszę o kontakt, najlepiej z nr tel. do konkretnych miejsc.

Próbowałam znaleźć informacje kontaktowe do sali przy ul. Koskowickiej, oraz do Malibu,ale bezskutecznie, więc jeśli ktoś ma jakieś namiary na właścicieli, to będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
Morasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 15:11   #10
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Cytat:
Napisane przez Morasek Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie
Planujemy zorganizować wesele na około 130 osób z ok. 20-30 noclegami, w ładnej, dużej sali, ze smacznym jedzonkiem( Legnica i okolice).
Jeśli ktoś ma jakieś dobre doświadczenia, proszę o kontakt, najlepiej z nr tel. do konkretnych miejsc.

Próbowałam znaleźć informacje kontaktowe do sali przy ul. Koskowickiej, oraz do Malibu,ale bezskutecznie, więc jeśli ktoś ma jakieś namiary na właścicieli, to będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
Hej, a kiedy konkretnie bierzesz ślub? Mam zdjęcia z Koskowickiej, ale osobiście nie polecam tego miejsca,z tego względu, że cena nie jest tam adekwatna do warunków. Toalety stare i brzydkie, na podłodze w sali jest popękane już gumoleum. Cena o ile pamiętam coś ok 125zł/os. Niestety gdzieś już wyrzuciłam ich numer tel. Jeśli chcesz to mogę wysłać Ci fotki tego miejsca, wyślij mi adres email na PW
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:18   #11
mali21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

reklama/spam

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-03-22 o 21:41
mali21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 22:50   #12
luz maria z guadelupy
Przyczajenie
 
Avatar luz maria z guadelupy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 16
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

A gdzie jest to Malibu w legnicy?
luz maria z guadelupy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 16:29   #13
ania120kg
Raczkowanie
 
Avatar ania120kg
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 183
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Sala u Tęczy w Bielanach!!! Ja wybrałam właśnie tę salę, jest prześliczna! Wesele mam w październiku i mam nadzieje, że wszystko będzie Oki, ogólnie słyszałam ,że wszystko jest na wysokim poziomie , cała bsługa! Rezerwację zrobiliśmy chyba 2 lata temu i już nie było,żadnego miejsca 2009 , a i na 2010 nie wiele zostało! Naprawdę polecam!

Edytowane przez ania120kg
Czas edycji: 2009-05-19 o 16:32
ania120kg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 19:38   #14
basiekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

CZesc wszystkim. Planuje małe wesele/ przyjecie na 25 osób. Czy mógłby mi ktos podrzucić jakies propozycje? jakąś restauracje, hotel ? A co myslicie o hotelu Kamieniczka, Adria czy Majorka ( Majorka to chyba jest duza sala co nie?). A wiecie cos o "karczmie na skarpie" ? Dziekuje za odpowiedzi.
basiekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 00:22   #15
nimfi2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

czesc jarobilam takie przyjecie w sumie na 50 osob i polecam kamieniczke bardzo fajni ladny wystroj na wesele i profesjonalna obsluga jak bylam zadowolona i jedzenie przepyszne kazdy wyszedl najedzony jak umawiasz sie na spotkanie daja ci menu do wyboru i na nim jest napisane ile czego bedzie alkohol i napoje oraz ciasta na wlasny koszt ale jest tam w miare niedrogo i tansze pokoje dla gosci weselnych oni maja tam dwie sale na 50 i na chyba 30 osob polecam
nimfi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 19:23   #16
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

A ja odstapie sale Dolce Vita w Kunicach na wesele 22 maja 2010 cena
1000zl kaucji, ktora wplacilismy. Cena wesela za osobe 170zl z
poprawinami, mozliwosc wesela bez poprawin, dzieci do lat 8
bezplatnie... sala piekna polozona nad jeziorem kunickim, piekny ogrod.
sala miesci do 200 osob.W cenie tort weselny, chleb weselny i szampan
wiecej informacji na priv, albo na meila
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 17:35   #17
Foczusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 10
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Cytat:
Napisane przez ania120kg Pokaż wiadomość
Sala u Tęczy w Bielanach!!! Ja wybrałam właśnie tę salę, jest prześliczna! Wesele mam w październiku i mam nadzieje, że wszystko będzie Oki, ogólnie słyszałam ,że wszystko jest na wysokim poziomie , cała bsługa! Rezerwację zrobiliśmy chyba 2 lata temu i już nie było,żadnego miejsca 2009 , a i na 2010 nie wiele zostało! Naprawdę polecam!

Witam, masz może jakieś fotki tej sali, przykładowe menu ? juz pare soób chwali ta sale, a ja nic w necie znaleźć nie mgoę byłabym wdzięczna mój mail: foczkoludek@gmail.com
Foczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 22:45   #18
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

A co sądzicie o sali bankietowej w złotoryi?
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 13:51   #19
imprezowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Witam, ja polecam nowootworzoną sale napoleońska w Legnicy ul. Struga, bardzo miła obsługa, wyśmienite jedzenie, byłem na andrzejkach i na sylwestra, moj kolega robil tam wesele na 150 osób i jest bardzo zadowolony.
imprezowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 14:07   #20
camile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

1

Edytowane przez camile
Czas edycji: 2011-02-16 o 23:19
camile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 21:15   #21
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Mam dalej do odstapienia sale Dolce Vita w Kunicach na wesele 22 maja 2010 cena
1000zl kaucji, ktora wplacilismy. Cena wesela za osobe 170zl z
poprawinami, mozliwosc wesela bez poprawin wtedy cena 140zl wg mojej umowy, dzieci do lat 8
bezplatnie... sala piekna polozona nad jeziorem kunickim, piekny ogrod.
sala miesci do 200 osob.W cenie tort weselny, chleb weselny i szampan
wiecej informacji na priv, albo na meila(dla przesadnych sale oddaje ze wzgledu na znalezienie sali blizej miejsca zamieszkania)
Oferta bardzo atrakcyjna cenowo porownajac z innymi w okolicy.
Chetnych proszsze o o meila z numerem tel oddzownie napewno. moge rowniez przeslac menu
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 17:12   #22
Oto Ja
Raczkowanie
 
Avatar Oto Ja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wygwizdowo;)
Wiadomości: 47
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Czy tylko ja mam wrażenie, że niektóre z wpisów są autorstwa właścicieli sal
Jakiś czas temu sama potrzebowałam rady odnośnie sali weselnej dlatego postanowiłam wyrazić swoją subiektywną opinię na temat dwóch sal:
Pałac "ALBERTA" osobiście nie widziałam, był tam za to mój tato i powiedział, że nie chce tam więcej wracać, to co tam zastał raczej nie określił "Pałacem" a raczej "strasznym Dworem" , może coś od tego czasu się zmieniło lecz chciałabym zaznaczyć, że wizyta w tym miejscu była pod koniec 2009 roku.
Ja zdecydowałam się na sale Napoleońską, cena jest dość wysoka ale nam zależało by menu było obfite, a ta sala właśnie to zapewnia. Nie mogę się jeszcze wypowiedzieć ani na temat smaku potraw, ani czy obiecana dekoratorka ładnie ustroiła salę, gdyż wesele dopiero będę tam miała w drugiej połowie roku. Poza tym jest tam dość ładnie, wielkim minusem jest tam otoczenie i brak dużego parkingu. Sala ma szerokie stoły, które zapewne pomieszczą duże ilości jedzenia dzięki czemu nie powinno być wrażenia "ciasnoty" na stole.
Pozdrowienia dla wszystkich zadręczonych przygotowaniami weselnymi Wizażanek Trzymajmy się dziewczyny!
Oto Ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 21:02   #23
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Cytat:
Napisane przez Oto Ja Pokaż wiadomość
Czy tylko ja mam wrażenie, że niektóre z wpisów są autorstwa właścicieli sal
pani reklamująca pałac "A.." już z nami nie ma: 3 posty i 3 reklamy. W razie takich wątpliwości proszę wciskać "Zły post" poprzez naciśnięcie "Zgłoś" pod avatarem wizażanki.

Też trzymam za Was kciuki Dziewczyny w poszukiwaniu sali. Powodzenia!
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 11:10   #24
rapaeli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Cytat:
Napisane przez mysiulek Pokaż wiadomość
ja mam wesele w chacie karczowiska - na trasie legnica-lubin....polecam... objechalismy cala legnice i okolice aby znalezc sale na ponad 100 osob z noclegami...wiem ze bardzo fajna jest sala "magnolie" niestety nie wybralismy jej bo nie miala tyle noclegow co potrzebujemy...ciekawa jest tez arkadia., ale z niej takze zrezygnowalismy bo kierownik z ktorym rozmawialismy i chcielismy dowiedziec sie jak najwiecej nie byl w stanie odpowiedziec nam na wiekszosc pytan, na pytanie o proporcje jedzenia (daje przykladowe menu-bez ilosci) odpowiedzial nam "jedzenia jest duzo"...nam to nic nie mowilo, no ale coz...sale ktora odradzam wg mojego gustu to ta na koskowickiej (jest jednak najtansza)...jest tez sporo sal wygladajacych jak bar mleczny...jak ktos jest zainteresowany sala w ktorej bede miec wesele to prosze pisac na priva...mam menu i podesle linki do kilku stron z jej zdjeciami (na oficjalnej stronie sa zdjecia bardzo stare)...mam z kilku sal menu i przykladowe ceny (nie mieli jeszcze dokladnych cen na 2010)-mowa o salach w legnicy...wiec kto potrzebuje to pisac do mnie prywatna wiadomosc...pozdrawiam i zycze powodzenia w poszukiwaniach...dodam jeszcze ze warto zadawac duzo pytan np. co do korkowego itd., bo jesli sie nie zapytacie o takie rzeczy to moga wam o tym nie powiedziec, a po podpisaniu umowy mozecie byc zdziwieni...
Witam! Jeśli mogę prosić o te linki z fotkami sal w "chacie karczowiska"to poproszę. Mam termin na czerwiec 2011 i bardzo się boję czy sala spełni moje oczekiwania, czy jedzonko jest dobre i dużo - bo z otrzymanego menu trudno mi to wywnioskować. Pozdrawiam!
rapaeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:10   #25
Lentylka_
Raczkowanie
 
Avatar Lentylka_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 53
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

My wesele organizujemy w sali Tatarak w Jakuszowie. Byłam tam już na jednym weselu ( w tym roku będziemy drugi raz) i bardzo mi się podobało. Ceny są wg mnie bardzo niskie (140zł/osobę z poprawinami +dowóz gości gratis) a do organizacji oraz jedzenia przyczepić się nie można.
Na samym początku napaliliśmy się na salę Napoleońską (190zł/osoba), ale właściciel powiedział, że mamy za małą listę gości (musi być min 100 osób).
Zwiedziliśmy: Magnolie, Hotel Nowodworski, Dolce Vita, Napoleońską więc jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie podpowiem
Lentylka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 11:04   #26
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Cytat:
Napisane przez Lentylka_ Pokaż wiadomość
My wesele organizujemy w sali Tatarak w Jakuszowie. Byłam tam już na jednym weselu ( w tym roku będziemy drugi raz) i bardzo mi się podobało. Ceny są wg mnie bardzo niskie (140zł/osobę z poprawinami +dowóz gości gratis) a do organizacji oraz jedzenia przyczepić się nie można.
Na samym początku napaliliśmy się na salę Napoleońską (190zł/osoba), ale właściciel powiedział, że mamy za małą listę gości (musi być min 100 osób).
Zwiedziliśmy: Magnolie, Hotel Nowodworski, Dolce Vita, Napoleońską więc jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie podpowiem
W napoleońskim cena 190 zł to już z poprawinami? I czy trzymają się sztywno wytyczonych godzin? Widziałam na ich stronce ,że wesele tylko do 4 rano a poprawiny od 14 do 20 ... troszkę "ciasne" te godziny.
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:34   #27
mysiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 94
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Cytat:
Napisane przez rapaeli Pokaż wiadomość
Witam! Jeśli mogę prosić o te linki z fotkami sal w "chacie karczowiska"to poproszę. Mam termin na czerwiec 2011 i bardzo się boję czy sala spełni moje oczekiwania, czy jedzonko jest dobre i dużo - bo z otrzymanego menu trudno mi to wywnioskować. Pozdrawiam!
Kiedyś strona nie miała zaktualizowanych zdjęć. Obecnie wystarczy wejść na stronę internetową chaty karczowisk i zdjęcia są aktualne. Dodam tylko, że pokrowce na krzesła, które widnieją na zdjęciach to dodatkowy koszt-są z firmy dekoratorskiej.
Co do jedzenia to będę mogła się dokładnie wypowiedzieć po ślubie, a więc w przyszłym tygodniu.
__________________

mysiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 16:25   #28
frankjol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Hej
Jeśli jeszcze aktualne to prosze podeślij menu jola_frankiewicz@interia. pl
Pozdrawiam
Jola
frankjol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 17:48   #29
mysiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 94
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

witam....jestem juz po weselu, a wiec:
- jedzenie jest bardzo dobre (taka jest zarowno moja opinia jak i obecnych gosci) i jest go sporo, wiec zabraknac nie powinno,
- na sali (sala balowa) jest bardzo duzo miejsca do zabawy z czego goscie byli zadowoleni,
- dodatkowo stoic sali nie trzeba bo sama w sobie jest elegancka, chata jesli ktos chce dekoruje je balonami (wliczone w cene)...ja mialam nie miec balonow na scianach, a jak weszlismy na sale to sie zdziwilam, bo balony byly! ale pozniej nie zalowalam bo dzieci mialy czym sie bawic.
Jesli ktos ma juz zarezerwowana tam sale to moge podpowiedziec jakie stosuje sie tam drobne "haczyki" na ktore trzeba sie nastawic, zeby nie dowiedziec sie tak jak my-tydzien przed slubem, ale to nie jest nic az tak bardzo zlego (pisac na priv). Z wesela tam jestem bardzo zadowolona, aczkolwiek jest jest minus-jedzenie po weselu i poprawinach nagle "znika". Powinno go zostac sporo (wiem ile zostalo po weselu a co zostalo wystawione na stol na poprawiny), a oficjalnie zostalo tyle co kot naplakal (mowa o miesie, krokietch itp.), wiec moja rada-najlepiej spisac po weselu ile zostalo miesa, krokietow itp. oraz ciasta czyli takiego jedzenia co mozna zamrozic! takiego jedzenia co nie mozna zamrozic zostaje mnostwo, tylko co z tego jak trzeba to zjesc juz....to tyle...pozdrawiam wszystkie Panny Młode
__________________

mysiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 14:29   #30
ally_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam sali na wesele w okolicach Legnicy

Witajcie!!!
Mam pytanko odnośnie sali weselnej Tango w Legnicy. Czy był ktoś tam , jak jedzenie, obsługa i ogólne wrażenie.Pozdrawiam
ally_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 19:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.