W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-31, 12:53   #2311
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
shizaxa, a ja kupi³am w tym miesi±cu kurteczkê i ten p³aszczyk. P³aszczyk do przeróbki :Jest prosty, a chcê taki wciêty w talii. Krawcowa mi zawsze dopasuje P³aszczyk 19 z³, kurtka 25
Widzia³am, co dziewczyny znajduj±, czasami nie w moim stylu to siê nie wypowiadam, ale te¿ widzia³am kilka fajnych ciuszków
fajne klasyczne rzeczy, jak ma Ci kto przerobiæ to super, mi siostra przerabia ale tylko skraca/zwê¿a
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
czyta³am czyta³am, ale jak obejrza³am filmik to te¿ jestem pewna, ¿e to reklama
hej
w koñcu siê wyspa³am! Uda³o mi siê szybko zasn±æ i dopiero wsta³am
te¿ tak my¶lê-¿e to reklama
Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
Najpierw Wam siê wcie³am z ombre teraz siê wetnê z lumpeksami, mam nadziejê, ¿e nie macie mi za z³e i bêde mog³a co¶ skrobn±æ od czasu do czasu
Otóz ja podziwiam wszystkie kobitki, które potrafi± z³owiæ co¶ ciekawego w sh, albo po prostu we Wroc³awiu nie ma ciekawych lumpeksów. Ja co wejdê to mam wra¿enie, ¿e ciuchy s± stare, zniszczone, jak takie szmaty, a jak ogl±dam czasem na necie zdjêcia ciuchów które dziewczyny kupuj± w sh, to mnie szlag trafia nie wiem dlaczego tak jest
bo po pierwsze nie w ka¿dym sh s± fajne rzeczy a po drugie trzeba szukaæ d³ugo a nie tylko pobie¿nie no i wprawa te¿ robi swoje, ja zawsze podziwia³am/i podziwiam nadal/ moj± kuzynkê ¿e takie super rzeczy wynajduje w swoim sh w Krk, a ja jak do niej przyjadê to nawet jednej rzeczy nie kupiê
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
hej!

wiesz to zalezy o sh. satakie jak piszesz gdzie tylko jakies stare beznadziejne rzeczy s± ,ale s± i takie ,,nowocze¶niejsze" gdzie rzeczy sprowadzane s± z zagranicznych sieciówek i sa naprawde w idealnym stanie sama mam dwa takie ulubione gdzie co prawda rzadko chodzê ,ale jak juz idê to wychodzê z worem ciuchów uwielbiam tam chodziæ ze wzglêdu, ¿e wszystko jest posegregowane na wieszakach ,a nietrzeba grzebaæ w jaki¶ koszach czy rega³ach czego niecierpie

jeszcze odczuwam delikatne bole mie¶ni a dzi¶ znów idê na æwiczenia mam nadzieje, ¿e jutro wstane z ³ó¿ka
Æwicz, æwicz, ja tez dzis ju¿ by³am
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 12:53   #2312
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Byæ mo¿e mój organizm nie potrzebuje du¿o snu Od dziecka tak ma³o ¶piê



Trzeba mieæ szczê¶cie Ja ile razy wejdê, tyle razy znajdê co¶ dla siebie i w dodatku z metk± Na allegro mam podobnie
To te¿ wynika z mojego stylu ubierania siê Noszê g³ównie proste rzeczy. Nie dla mnie jakie¶ tam falbany, koraliki i inne duperele Sporo rzeczy te¿ przerabiam. Mam wizjê, a moja krawcowa j± realizuje. Potrafi przerobiæ, tak ¿e ciuch lepiej wygl±da po jej poprawkach
Czasami moda ze sklepów i mój gust nie id± ze sob± w parze i jestem zmuszona do poszukiwania ubrañ marek, których u nas nie ma.
Bardzo czêsto co¶ co smêtnie wisi na wieszaku lub ma kiepskie zdjêcie - tak, jak te dwie rzeczy, które wstawi³am- ma ogromny potencja³. I ja ten potencja³ widzê
Mam te¿ ograniczony bud¿et i sytuacja mnie trochê zmusza do takiej kreatywno¶ci
podziwiam kreatywno¶æ, ja do ciuchów a¿ takiej nie mam, takie standardowe, zwê¿yæ, skróciæ...
Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc dziewczyny,
mam fioletowe wlosy jak wysusze wlosy to musze isc do sklepu po jakis przeciwlupiezowy szampon
Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
jak ograne te wlosy ()to wpadne


generalnie odrosty wyszly ladnie, nawet bardzo ale te jasniejsze pasma sa zwyczajnie fioletowe
wyyygladam jak stara baba

dooobra juz nie marudze, jest za☠☠☠iscie, wygladam troche jak Kelly http://gossip-celebrity-news.com/wp-...-osbourne1.jpg

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------



kurde, moglam sie sluchac Waty
chyba nie jest a¿ tak jak u Kelly?
czyli jednak wata prawde mówi w zwi±zku z Twoimi w³osami, a ja siê wczoraj tak bezczelnie smia³am
poka¿ fotki na pewno nie jest a¿ tak ¼le
wgl co to za farba?
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ja aktualnie nie gram bo to nie mój komp, ale u siebie gra³am w dwójkê albo trójkê, na zmianê



No wiesz Jak leci brazylijska telenowela te¿ wyzywasz na g³os re¿ysera i scenarzystê ¿e to psychopaci? W koñcu tam siê jeszcze bardziej pokrêcone rzeczy dziej± My siê tylko inspirowa³y¶my



Ja nieraz te¿ wejdê co¶ wyszperaæ, szczególnie dla dzieci op³aca siê tam kupowaæ ciuszki bo w pl ceny s± naprawdê kosmiczne A co najlepsze- p³aci siê du¿o kasy za nowe body, czy bluzkê z dobrego sklepu która siê zaraz mechaci, czy przeciera nie³adnie Po prostu siê nie op³aca bo jako¶æ ubranek nie idzie teraz w parze z cen±



Niee, nie zamawia³am, ale widzia³am na necie ¿e ma do¶æ fajne opinie



Nie chcê byæ wredna, ale ¶pij teraz jak najwiêcej! Potem im bli¿ej koñca to gorzej siê sypia, no a jak dzidziu¶ jest to ju¿ ca³kiem. Ja te¿ uwielbia³am spaæ d³ugo, ale teraz jak jest synio muszê siê ograniczyæ do max. 10-11 : Tylko ¿e on jest ju¿ na tyle du¿y ¿e rano go wypuszczam z ³ó¿eczka, dajê biszkopty ¿eby móg³ sobie zje¶æ, na pó³kach ma zabawki to chodzi i siê bawi z godzinkê, dwie, wiêc jeszcze sobie dosypiam w tym czasie



Jasne, pisz jak masz ochotê A co do fajnych sh w Twoim mie¶cie to poszukaj na necie, czêsto dziewczyny opisuj± fajne miejscówy Nie wierzê ¿e we Wrocku nic nie maSwoj± drog±, uwielbiam to miasto
to samo o ci±¿y i spaniu napisa³am kole¿ance
niech spi póki brzuch i dziecko jej w tym nie "przeszkadza"

a dzieciêce ciuszki w sh s± boskie, za ka¿dym razem jak je widzê to chcê maleñstwo
a dzi¶ mi siê sni³o, ¿e mam dziecko, ono sie urodzi³o a ja nie mia³am dla niego zadnej wyprawki
i jeszcze blok z nr 7 mi siê ¶ni³, ¿e w nim mieszkam, i to juz drugi raz ten sam blok mi siê ¶ni³
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:00   #2313
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ

Wy tak wszyscy dzisiaj o spaniu a i mi siê dzisiaj oczy same zamykaj±. W³a¶nie jadê Polskim Busem w odwiedziny do domu, mój t¿ dojedzie dopiero wieczorem. Jak dobrze, ¿e maj± tutaj wi-fi, przynajmniej mogê na necie posiedzieæ

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
No ale jak ja mam sie nie denerwowac? Co ja jestem jakies popychadlo do spelniania rozkazow? Czy moze tak glupia albo uposledzona jestem ze sobie na pewno sama nie poradze? Przeciez ja juz wiem co bede robic za miesiac, bo juz ktos za mnie ta decyzje podjal. I tak do cholery cale zycie
Wyobra¿am sobie jakie to musi byæ wkurzaj±ce, no ale kompletnie nic nie daje jak im mówisz, ¿eby siê wtr±cali, bo przecie¿ doros³a jeste¶ i potrafisz sama podejmowaæ decyzje?
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:09   #2314
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Bede nastepna


Szlag mnie trafi zaraz, wszyscy mi mowia co mam robic, kiedy jak, a gdzie do cholery jasnej moje wlasne zdanie? Nikt nawet na to nie patrzy tylko za mnie #@!$#@%$ decyzje podejmuje
Sk±d ja to znam Ja g³upie gadanie/dobre rady wpuszczam jednym uchem, a wypuszczam drugim A jak kto¶ chce zdecydowaæ co¶ za mnie to przewa¿nie i tak robiê po swojemu. Teraz np. wkurza mnie jak ca³a rodzina naciska na mnie ¿eby m³odego uczyæ korzystaæ z nocnika, podczas gdy dzieci maj± w pe³ni wykszta³cone umiejêtno¶ci fizjologiczne i panowanie nad nimi podobno dopiero oko³o 1,5roczku Wyjê³am m³odemu nocnik ¿eby siê z nim oswaja³ i za jaki¶ czas jak zobaczê ¿e bêdzie gotów zacznê go sadzaæ, i gdzie¶ mam te ca³e naciski Tak samo jak z chrztem. Ale to ju¿ inna historia...

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Æwicz, æwicz, ja tez dzis ju¿ by³am
Ja æwiczê w domu przewa¿nie, a teraz tak uty³am ¿e te¿ by mi siê przyda³o co nieco zrzuciæ

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a dzi¶ mi siê sni³o, ¿e mam dziecko, ono sie urodzi³o a ja nie mia³am dla niego zadnej wyprawki
i jeszcze blok z nr 7 mi siê ¶ni³, ¿e w nim mieszkam, i to juz drugi raz ten sam blok mi siê ¶ni³
Sprawd¼ w senniku co to znaczy Mi kiedy¶ jak jeden sen ¶ni³ siê parena¶cie razy pod rz±d jaki¶ czas pó¼niej okaza³o siê ¿e jestem w ci±¿y Dzisiaj mi siê np. ¶ni³o ¿e siê bi³am z jak±¶ lask± (i to nie pierwszy raz z ni±!) i jak zwykle przegrywa³am
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:11   #2315
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
No ale jak ja mam sie nie denerwowac? Co ja jestem jakies popychadlo do spelniania rozkazow? Czy moze tak glupia albo uposledzona jestem ze sobie na pewno sama nie poradze? Przeciez ja juz wiem co bede robic za miesiac, bo juz ktos za mnie ta decyzje podjal. I tak do cholery cale zycie
To odwróæ rolê i zaplanuj Ty ¿ycie tym osobom Brutalne i skuteczne

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
fajne klasyczne rzeczy, jak ma Ci kto przerobiæ to super, mi siostra przerabia ale tylko skraca/zwê¿a

te¿ tak my¶lê-¿e to reklama

bo po pierwsze nie w ka¿dym sh s± fajne rzeczy a po drugie trzeba szukaæ d³ugo a nie tylko pobie¿nie no i wprawa te¿ robi swoje, ja zawsze podziwia³am/i podziwiam nadal/ moj± kuzynkê ¿e takie super rzeczy wynajduje w swoim sh w Krk, a ja jak do niej przyjadê to nawet jednej rzeczy nie kupiê

Æwicz, æwicz, ja tez dzis ju¿ by³am
W Krakowie ostatnio kiepsko z ciuchami Poza tym porobi³y siê takie gangi, ¿e jak dostawa to bior± wszystko, jak leci Pó¼niej te rzeczy sprzedaj± na Allegro.

Moja krawcowa to moje guru Potrafi nawet poszerzyæ lekko za w±sk± rzecz Spokojnie mogê kupowaæ nawet co¶ wiêkszego, bo potrafi super dopasowaæ Do figury te¿ fajnie dobiera- mówi, co pasuje, a co nie

Z do¶wiadczenia wiem, ¿e teraz w mniejszych miejscowo¶ciach mo¿na fajne rzeczy wyszperaæ
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:14   #2316
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
No ale jak ja mam sie nie denerwowac? Co ja jestem jakies popychadlo do spelniania rozkazow? Czy moze tak glupia albo uposledzona jestem ze sobie na pewno sama nie poradze? Przeciez ja juz wiem co bede robic za miesiac, bo juz ktos za mnie ta decyzje podjal. I tak do cholery cale zycie
rozumiem Ciê doskonale, bo ja mimo i¿ mam 33 lata to mam ten problem non stop z moim ojcem, w³a¶nie przerabiam z nim wojny na temat wychowania mojej córki, bo on uwa¿a, ¿e ja nic nie wiem, a on jest najm±drzejszy tylko, ¿e to moje dziecko, a on ju¿ swój czas mia³
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ

bo po pierwsze nie w ka¿dym sh s± fajne rzeczy a po drugie trzeba szukaæ d³ugo a nie tylko pobie¿nie no i wprawa te¿ robi swoje, ja zawsze podziwia³am/i podziwiam nadal/ moj± kuzynkê ¿e takie super rzeczy wynajduje w swoim sh w Krk, a ja jak do niej przyjadê to nawet jednej rzeczy nie kupiê

Æwicz, æwicz, ja tez dzis ju¿ by³am
no w³a¶nie dlatego stwierdzam, ¿e to problem we mnie, a nie we wroc³awskich sh po prostu nie mam tego daru do wyszukiwania i tyle
Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ


Wyobra¿am sobie jakie to musi byæ wkurzaj±ce, no ale kompletnie nic nie daje jak im mówisz, ¿eby siê wtr±cali, bo przecie¿ doros³a jeste¶ i potrafisz sama podejmowaæ decyzje?
czasami to nic nie daje, ja mojemu ojcu mogê mówiæ, a on robi i tak swoje, skoñczy³o siê to tym, ¿e teraz moja córka ostatni raz pojecha³a z nim na zimowisko, wiêcej póki co jej z nim nie puszczê, chocia¿ uwa¿am, ¿e jest dobrym dziadkiem, nieba by jej uchyli³, ale w³a¶nie za bardzo, nie patrz±c na to, ¿e ona ma lat 13 traktuje j± jak kole¿ankê
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:21   #2317
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Sk±d ja to znam Ja g³upie gadanie/dobre rady wpuszczam jednym uchem, a wypuszczam drugim A jak kto¶ chce zdecydowaæ co¶ za mnie to przewa¿nie i tak robiê po swojemu. Teraz np. wkurza mnie jak ca³a rodzina naciska na mnie ¿eby m³odego uczyæ korzystaæ z nocnika, podczas gdy dzieci maj± w pe³ni wykszta³cone umiejêtno¶ci fizjologiczne i panowanie nad nimi podobno dopiero oko³o 1,5roczku Wyjê³am m³odemu nocnik ¿eby siê z nim oswaja³ i za jaki¶ czas jak zobaczê ¿e bêdzie gotów zacznê go sadzaæ, i gdzie¶ mam te ca³e naciski Tak samo jak z chrztem. Ale to ju¿ inna historia...



Ja æwiczê w domu przewa¿nie, a teraz tak uty³am ¿e te¿ by mi siê przyda³o co nieco zrzuciæ



Sprawd¼ w senniku co to znaczy Mi kiedy¶ jak jeden sen ¶ni³ siê parena¶cie razy pod rz±d jaki¶ czas pó¼niej okaza³o siê ¿e jestem w ci±¿y Dzisiaj mi siê np. ¶ni³o ¿e siê bi³am z jak±¶ lask± (i to nie pierwszy raz z ni±!) i jak zwykle przegrywa³am
U mnie w domu wszystkie dzieci sika³y na nocnik, jak mia³y mniej wiêcej roczek Teraz m³ode mamy przeginaj± w drug± stronê- 3 -4 latek nosi pieluchê Kole¿anka swojego tak d³ugo trzyma³a "a¿ bêdzie ¶wiadomy" Pewnego dnia jej powiedzia³, ¿e woli robiæ w pieluchê rano bo chce siê mu jeszcze spaæ, a na nocniku siê rozbudza
W kwestii ¿ywienia te¿ mia³a dziwne zwyczaje - jada³ tylko gotowane miêsko z kurczaka, gotowane warzywa, pieczywo, domow± wêdlinê Nie jad³ nic sma¿onego, pieczonego i posolonego S³odyczy te¿ nie jad³ Poszed³ do przedszkola i dosta³ normalne jedzenie i dosta³ sraczki A jak jej lekarz mówi³, ¿e dziecko ma je¶æ wszystko - równie¿ solone to siê puka³a w g³owê ¯ycie jej zweryfikowa³o pogl±dy Mimo wszystko uwa¿am, ¿e to mama powinna decydowaæ kiedy jej dziecko zaczyna sikaæ na nocnik i czym je ¿ywi Bo pó¼niej mama ponosi konsekwencje ewentualnych pomy³ek wychowawczych

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
rozumiem Ciê doskonale, bo ja mimo i¿ mam 33 lata to mam ten problem non stop z moim ojcem, w³a¶nie przerabiam z nim wojny na temat wychowania mojej córki, bo on uwa¿a, ¿e ja nic nie wiem, a on jest najm±drzejszy tylko, ¿e to moje dziecko, a on ju¿ swój czas mia³

no w³a¶nie dlatego stwierdzam, ¿e to problem we mnie, a nie we wroc³awskich sh po prostu nie mam tego daru do wyszukiwania i tyle

czasami to nic nie daje, ja mojemu ojcu mogê mówiæ, a on robi i tak swoje, skoñczy³o siê to tym, ¿e teraz moja córka ostatni raz pojecha³a z nim na zimowisko, wiêcej póki co jej z nim nie puszczê, chocia¿ uwa¿am, ¿e jest dobrym dziadkiem, nieba by jej uchyli³, ale w³a¶nie za bardzo, nie patrz±c na to, ¿e ona ma lat 13 traktuje j± jak kole¿ankê
Z psychologicznego punktu widzenia dobrze jest mieæ takie "kole¿eñskie" relacje z dziadkami
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 13:23   #2318
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
podziwiam kreatywno¶æ, ja do ciuchów a¿ takiej nie mam, takie standardowe, zwê¿yæ, skróciæ...



chyba nie jest a¿ tak jak u Kelly?
czyli jednak wata prawde mówi w zwi±zku z Twoimi w³osami, a ja siê wczoraj tak bezczelnie smia³am
poka¿ fotki na pewno nie jest a¿ tak ¼le
wgl co to za farba?


to samo o ci±¿y i spaniu napisa³am kole¿ance
niech spi póki brzuch i dziecko jej w tym nie "przeszkadza"

a dzieciêce ciuszki w sh s± boskie, za ka¿dym razem jak je widzê to chcê maleñstwo
a dzi¶ mi siê sni³o, ¿e mam dziecko, ono sie urodzi³o a ja nie mia³am dla niego zadnej wyprawki
i jeszcze blok z nr 7 mi siê ¶ni³, ¿e w nim mieszkam, i to juz drugi raz ten sam blok mi siê ¶ni³
illumina od welli, odcieñ 9/60

kupi³am ju¿ szampon, zaraz idê dzia³aæ i wzielam sobie przy okazji nowy plyn do kapieli o zapachu mango i brzoskwini pogoda do , do tego fioletowe wlosy na mej glowie nic tylko isc sie odprezyc
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:32   #2319
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
illumina od welli, odcieñ 9/60

kupi³am ju¿ szampon, zaraz idê dzia³aæ i wzielam sobie przy okazji nowy plyn do kapieli o zapachu mango i brzoskwini pogoda do , do tego fioletowe wlosy na mej glowie nic tylko isc sie odprezyc
a pokaz jak wyszlo prosze zanim umyjesz
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:33   #2320
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 220
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ

Z psychologicznego punktu widzenia dobrze jest mieæ takie "kole¿eñskie" relacje z dziadkami
na pewno, ale u mnie to skomplikowane, mój ojciec prze¿ywa drug± m³odo¶æ i zrobi³ siê mega wyluzowany, do tego stopnia, ¿e zasady które próbujê jej wpoiæ on ³amie no i robi pewne rzeczy wbrew mnie za moimi plecami, utwierdzaj±c j±, ¿e to jest ok
__________________
Byæ mo¿e Bóg chcia³, aby¶ pozna³ wielu z³ych ludzi zanim poznasz tê dobr±, aby¶ móg³ j± rozpoznaæ kiedy ona siê w koñcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:43   #2321
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Byæ mo¿e mój organizm nie potrzebuje du¿o snu Od dziecka tak ma³o ¶piê



Trzeba mieæ szczê¶cie Ja ile razy wejdê, tyle razy znajdê co¶ dla siebie i w dodatku z metk± Na allegro mam podobnie
To te¿ wynika z mojego stylu ubierania siê Noszê g³ównie proste rzeczy. Nie dla mnie jakie¶ tam falbany, koraliki i inne duperele Sporo rzeczy te¿ przerabiam. Mam wizjê, a moja krawcowa j± realizuje. Potrafi przerobiæ, tak ¿e ciuch lepiej wygl±da po jej poprawkach
Czasami moda ze sklepów i mój gust nie id± ze sob± w parze i jestem zmuszona do poszukiwania ubrañ marek, których u nas nie ma.
Bardzo czêsto co¶ co smêtnie wisi na wieszaku lub ma kiepskie zdjêcie - tak, jak te dwie rzeczy, które wstawi³am- ma ogromny potencja³. I ja ten potencja³ widzê
Mam te¿ ograniczony bud¿et i sytuacja mnie trochê zmusza do takiej kreatywno¶ci
Ale tez przez mnoejsz± ilo¶æ snu jeste¶ w stanie zrobiæ wiêcej rzeczy. Co do lumpów to jaki jest zaciesz ze masz cos w czym nie zobczysz nikogo

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc dziewczyny,
mam fioletowe wlosy jak wysusze wlosy to musze isc do sklepu po jakis przeciwlupiezowy szampon
Na jakie w³osy farbowalas ze wyszly fioletowe???
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 13:44   #2322
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
czasami to nic nie daje, ja mojemu ojcu mogê mówiæ, a on robi i tak swoje, skoñczy³o siê to tym, ¿e teraz moja córka ostatni raz pojecha³a z nim na zimowisko, wiêcej póki co jej z nim nie puszczê, chocia¿ uwa¿am, ¿e jest dobrym dziadkiem, nieba by jej uchyli³, ale w³a¶nie za bardzo, nie patrz±c na to, ¿e ona ma lat 13 traktuje j± jak kole¿ankê
Mo¿e masz racjê, nie wiem, u mnie zawsze pomaga³a rozmowa bo nawet je¶li ju¿ siê czasem zdarza³o takie zachowanie i uk³adanie ¿ycia to zawsze konsekwentnie i stanowczo mówi³am, ¿e mog± sobie gadaæ ile chc± a ja i tak zrobiê swoje. No i w koñcu stwierdzili, ¿e rzeczywi¶cie to nic nie da i przestali siê wtr±caæ, teraz mam totalny spokój. Szybko ich nauczy³am
Ale ludzie s± ró¿ni i nie ka¿dego dzia³a to samo

Jednak ten net w tym autobusie nie jest taki super, wkurza mnie, co chwila rwie po³±czenie, strona to siê ³aduje kilka minut. Chyba resztê podró¿y spêdzê gapi±c siê w szybê. Dobrze, ¿e jeszcze widno, bêdê drzewa ogl±daæ Mog³am chocia¿ gazetê jak±¶ kupiæ.
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:48   #2323
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie w domu wszystkie dzieci sika³y na nocnik, jak mia³y mniej wiêcej roczek Teraz m³ode mamy przeginaj± w drug± stronê- 3 -4 latek nosi pieluchê Kole¿anka swojego tak d³ugo trzyma³a "a¿ bêdzie ¶wiadomy" Pewnego dnia jej powiedzia³, ¿e woli robiæ w pieluchê rano bo chce siê mu jeszcze spaæ, a na nocniku siê rozbudza
W kwestii ¿ywienia te¿ mia³a dziwne zwyczaje - jada³ tylko gotowane miêsko z kurczaka, gotowane warzywa, pieczywo, domow± wêdlinê Nie jad³ nic sma¿onego, pieczonego i posolonego S³odyczy te¿ nie jad³ Poszed³ do przedszkola i dosta³ normalne jedzenie i dosta³ sraczki A jak jej lekarz mówi³, ¿e dziecko ma je¶æ wszystko - równie¿ solone to siê puka³a w g³owê ¯ycie jej zweryfikowa³o pogl±dy Mimo wszystko uwa¿am, ¿e to mama powinna decydowaæ kiedy jej dziecko zaczyna sikaæ na nocnik i czym je ¿ywi Bo pó¼niej mama ponosi konsekwencje ewentualnych pomy³ek wychowawczych

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------



Z psychologicznego punktu widzenia dobrze jest mieæ takie "kole¿eñskie" relacje z dziadkami
Ja nie mówiê o 3-4 latku sikaj±cym w pieluchy, bo do tego te¿ nie d±¿ê Ale nie chcê na si³ê sadzaæ dziecka na nocniku gdy widzê ¿e nie jest na to gotowy, mog³abym go tym zniechêciæ. Im bêdzie bli¿ej do wiosny i lata tymbardziej bêdê dzia³aæ, bo na lato chcia³abym go odpieluszkowaæ, ¿eby potem ju¿ nie by³o na zimê problemu. Ale nie rozumiem tej presji ka¿dego dooko³a, ¿e jak syn skoñczy³ roczek to muszê go ju¿ i teraz koniecznie odpieluszkowaæ Bo co? Bêdzie siê gorzej rozwija³? Bo nasze mamy kiedy¶ tak robi³y i my te¿ powinny¶my? Dla mnie to kompletna bzdura. Synka nigdy nie odstawia³am od np. smoczka, bo zrobi³ to sam. By³ taki moment, ¿e zacz±³ zasypiaæ parê razy bez niego, i bardziej siê nim bawi³ ani¿eli mia³ go w buzi. I wtedy dawa³am mu go coraz mniej a¿ w koñcu w ogóle przesta³ siê domagaæ. Z odstawieniem pieluch te¿ bêdê czekaæ a¿ zobaczê ¿e jest gotów na to, narazie tak jak powiedzia³am, oswajam go z nocnikiem, k³adê na niego misie, staram siê mu t³umaczyæ ¿e one tam robi± sisi i ¿e Filipek te¿ tam bêdzie robi³ Zamierzam jeszcze kupiæ tak± ksi±¿eczkê dla dzieci o sikaniu do nocnika w³a¶nie i mu czytaæ, t³umaczyæ, pokazywaæ obrazki ¿eby go stopniowo w to wprowadzaæ. Uwa¿am ¿e na wszystko jest czas i nie potrzebujemy ¿eby nas ci±gle ponaglano, bo po co stresowaæ dziecko No ale wiadomo, ¿e ka¿dy inaczej postêpuje z dzieckiem i tu nie ma co wnikaæ Z tym ¿ywieniem to te¿ masakra, nie wolno przesadziæ ani w jedn± ani drug± stronê
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:49   #2324
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Exclusive, na szczê¶cie mój m±¿ jest tego samego zdanis i noe mam z tym problemu. Jak slucham na zony znajomych to przeciez nie moga spac bo sniadanko mezowi, potem obiadek, papu slodkie. Cale szczescie ze moj maz nie jest tak wychowany...
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:52   #2325
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra wrzucam Wam fotki tego Loreala Ombre, uprzedzam, ¿e specjalnie robi³am wy¿ej i z lekkimi refleksami, bo ba³am siê ordynarnego przej¶cia, jednak niepotrzebnie, bo ta szczoteczka jest cudna
Buah czemu nie wchodzisz na AG?
³adnie fajne strzy¿enie, widac ze sie uk³adaja

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny kochana w wynajmowanej przez nas kawalerce gdzie nie ma drzwi tylko otwarta przestrzen to ten krolik nie mialby gdzie biegac bo wiadomo pies prawie caly czas w domu;-) jak kupimy wlaasne to na pewno kroliczka sobie sprawie ciekawe co na to tz bo o takim pomysle swoim mu nie mowilam
aha... nie no ja moge lolke zamknac w przedpokoju, krolik sobie polata troche, potem krolik do klatki a lolka wolna

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
to poczekaj, bo teraz bêdê testowaæ piaskowy z platynowym ale mnie siê te¿ wtedy ten efekt podoba³ i nie wiem co mi odbi³o, ¿e chcia³am przyciemniæ i to zrobi³am jak mi ta mieszanka nie przypasuje to wracam do tej po piaskowym i karmelowym
ja tam nie wiem czemu ty sie tej joanny wtedy czepilas jak bylo naprawde ³adnie i sexi

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
hahaha dziewczyny, ja tak na szybko ladnie w Dreamie poplyneli http://www.plotek.pl/plotek/1,111758...zezeniach.html

jak dla mnie to reklama i prowo z ta winda, nie uwierze ze by takie nagranie upublicznili
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jaja





To ja jestem te¿ hardcorowa, robiê przewa¿nie domy piêtrowe-dwupiêtrowe i ¿onê umieszczam gdzie¶ na samej górze i robiê zapas zadañ dla niej, a mê¿a na dole z kochank± i tam czyni± sw± powinno¶æ
jestescie okrutne

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Ex!
Co za seksistowskie podej¶cie! Faceta siê zamyka z dzieciakami, a kobietê z kochankiem, no co Ty


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Dzien dobry
U mnie jest tak potê¿ny wiatr,¿e boje sie,¿e mnie zdmuchnie jak bede sz³a do pracy


Serdeczne gratulacje
Ja mysle,¿e mo¿esz farbowac, tylko tak ja juz Bunny i Ex wspomnialy.
W przewiewnym pomieszczeniu,¿eby Ci sie nie dobrze nie zrobi³o czy cos podobnego
Ja Farbuje Palette A10 wiec jesli jestes ciekawa efektow zapraszam do albumu


pieknie to wyglada
szkoda , ze ja nie moge sobie zrobic



Ja z wypiekami na twarzy mecz oglada³am
Ehhhh...ten remis mnie nie satysfakcjonuje...ale gol Fabregasa
chyba sie zakocha³am




matko jakie psychopatki


co sobie bedziesz zalowac
Ja sobie zasponsorowa³am kurtke za 170 zl i nie mam z tym problemu
w koncu po cos pracuje, a nie tylko na ¿arcie, ¶rodki czysto¶ci i inne "przyziemne" sprawy bede wydawac
kylie a czemu teraz robisz a10 a nie 219? lepszy kolor po niej? jakie roznice zauwazasz?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Nic nowego nie mam w pielegnacji, tylko pare odzywek ale one byly juz testowane u mnie w domu i wszystko bylo ok. Wczoraj umylam samym szamponem i potem tylko odzywka bez splukiwania iii dupa. To samo co przedwczoraj. Jest lepiej ale czuje nadal przy skorze glowy ze cos jest I swedzi mnie to i sie drapie ciagle A konce niby mieciutkie w dotyku ale jak sie patrzy to odzywki wolaja

Bardzo ladne


I tak sie dygam Bo niby mnie korci i wiem ze mi ladnie, ale pamietam ze zawsze jak mialam taki posredni blond to sie konczylo na brazie bo sie czulam za malo wyraznie
Nie wiem sama, musze szybko te londy zamowic zeby nie korcilo

Mi moj chomik zdechl po 1 dniu


gratuluje

Ja bym chciala ta nude i bing bang


Czuje chec czuje, ale wiem ze u mnie przyciemnianie moze sie brazem skonczyc

Wlosy sie nie przejadly na pewno, bo dbam o to zeby bylo roznorodnie, szampony po prostu wiem ktore lubia a ktorych nie i np wogole L'oreali czy Schaumy nie kupuje bo wiem ze wywale do kosza.

Nie wiem co jest


Eh jade na szkolenie bhp
to albo zle splukujesz albo wode ma jakas nieteges...
co ty temu chomikowi zrobilas???

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczynki

Dziekuje za te opinie odnosnie rzes, sza³u nie ma, ale poki co nie uczulaja fajnie mi sie je nosi i s± fajnie podkrecone (moje tez s± dlugie ale proste).
Wstepnie jak bede 15 lutego na farbie to kosmetyczka mi doczepi jak cos odpadnie i sprobuje troszke ponosic. chyba ze uznam ze s± beznadziejne-w miedzy czasie.

Jadê na uczelnie, muszê odebrac indeksy z sekretariatu katedry i zanie¶æ na inn±. Mam teraz przerwe, egzaminy zdane w zerowkach, zaliczenia zdane wiec wolne

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Z farbowaniem w ciazy, ja nie znam zadnych potwierdzonych informacji. Czytalam w roznych zrod³±ch ze w I trymsetrze najlepiej malowaæ czyms bez amoniaku bo on drazni i moze wywolac w ciazy uczulenie, nadwrazliwosc itd.
Potem ponoc juz mozna wszystkim.
Ja pewnie jak bylabym w ciazy (bo najlepiej mi zawsze zastanowiæ siê co ja bym zrobi³a jak komu¶ radzê) malowa³abym w I trymestrze farba bez amoniaku, np wella touchem. A potem normalna.
gratki ze tak szybko z sesja sobie poradzilas

ja tam bede farbowala. tak naprawde zadnych badan opublikowanych na NIE nie ma. mowi sie ze lepiej nie... no ale- przeciez mowi sie tez o lekach i innych rzeczach ktore lepiej nie a jednak w razie wypadku sie podaje...
najwyzej farbowalabym nie wiem no w wiekszych odstepach- co 1,5 miesiaca i juz.

mam kilka kolezanek co o ciazy sie dowiedzialy dopiero w 2-3 miesiacu i mozna pow ze pierwszy trymestr szalaly i wiele zakazanych rzeczy robily i wszystko sie dobrze skonczylo ich dzieciom nic nie dolega...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:58   #2326
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Moja krawcowa to moje guru Potrafi nawet poszerzyæ lekko za w±sk± rzecz Spokojnie mogê kupowaæ nawet co¶ wiêkszego, bo potrafi super dopasowaæ Do figury te¿ fajnie dobiera- mówi, co pasuje, a co nie

Z do¶wiadczenia wiem, ¿e teraz w mniejszych miejscowo¶ciach mo¿na fajne rzeczy wyszperaæ
to kto¶ prywatny?
czy ma swoj± dzia³alno¶æ?
droga jest ?
Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ

Jednak ten net w tym autobusie nie jest taki super, wkurza mnie, co chwila rwie po³±czenie, strona to siê ³aduje kilka minut. Chyba resztê podró¿y spêdzê gapi±c siê w szybê. Dobrze, ¿e jeszcze widno, bêdê drzewa ogl±daæ Mog³am chocia¿ gazetê jak±¶ kupiæ.
tak my¶la³am ¿e tak bêdzie, bo ten autobus jednak jest w ruchu
Mi³ej podró¿y i wspania³ych widoków
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 13:58   #2327
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra wrzucam Wam fotki tego Loreala Ombre, uprzedzam, ¿e specjalnie robi³am wy¿ej i z lekkimi refleksami, bo ba³am siê ordynarnego przej¶cia, jednak niepotrzebnie, bo ta szczoteczka jest cudna
Buah czemu nie wchodzisz na AG?
którym ombre robi³a¶? jaki nr?

wrzucisz fotki w ¶wietle dziennym? ja te¿ siê przymierzam do tego ombraka, obym sobie poradzi³a, bo te¿ chcê mieæ ³adne przej¶cie miêdzy kolorami a nie takie odciêcie góra ciemna dó³ jasny
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 14:02   #2328
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

O Bunny zawita³a

A powiedz mi Bunny czy a10 to mocno drazni±ca farba?? Teraz jak jestem bliska ladnego blondu nie chcialabym tak tego zostawic chyba ze naprawde istnia³oby ryzyko, ale piszecie ze mozna. Ona mocno rozja¶nia prawda??
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 14:02   #2329
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
hehehe mam taka kolezanke, ktora jak codziennie nie wejdzie do sh to normalnie depresje ³apie


spoko

Bunny
mam problem, tzn moj T¿ ma problem ze skora g³owy.
Odk±d sam pamieta zawsze zaraz na przodzie nad czolem, gdzie jest linia w³osow ma potworny ³upie¿. Oprocz tego jeszcze ma kilka takich "³at" z tylu.
Tak jak pisze to nie jest cala g³owa tylko takie "placki".
Myje Head&shoulders ale mi sie wydaje,¿e ten szampon tylko to potêguje
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...2-rodzaje.html

ja umyje wlosy to na chwile( powiedzmy od rana do wieczora) wyglada to ok, na drugi dzien jest masakra zowu

moze powinien bardziej nawil¿aæ sklap
wez mu wywal ten syf nie ma nic gorszego od h&s kup mu clear men do wrazliwej skory i w aptece masc clotrimazol (ok 3zl). niech wysmaruje glowe ta mascia jak jest w domu, ponosi z godzine, dwie i umyje wlosy clearem. jest wielka szansa ze jak bedzie na clearze to mu juz nie wroci wcale ten lupiez- moj tz nie mial narotow od kilku lat a wczesniej byla taka sieka ze myslalam ze ma jakas skorna chorobe

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
Najpierw Wam siê wcie³am z ombre teraz siê wetnê z lumpeksami, mam nadziejê, ¿e nie macie mi za z³e i bêde mog³a co¶ skrobn±æ od czasu do czasu
Otóz ja podziwiam wszystkie kobitki, które potrafi± z³owiæ co¶ ciekawego w sh, albo po prostu we Wroc³awiu nie ma ciekawych lumpeksów. Ja co wejdê to mam wra¿enie, ¿e ciuchy s± stare, zniszczone, jak takie szmaty, a jak ogl±dam czasem na necie zdjêcia ciuchów które dziewczyny kupuj± w sh, to mnie szlag trafia nie wiem dlaczego tak jest
pisz z nami do woli
ja tez nie umiem znalezc nic... przez cale zycie znalazlam moze z 5 sztuk fajnych sh ciuszkow

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc dziewczyny,
mam fioletowe wlosy jak wysusze wlosy to musze isc do sklepu po jakis przeciwlupiezowy szampon


Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki za wyraz wspolczucia

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie zazdroszczê takich miejsc mam kole¿ankê, która mieszka w Lesznie i jak mi pisze, ¿e za 30 z³ obkupi³a siebie i synka to mnie a¿ trzêsie, bo te¿ bym chcia³a

No w³a¶nie to chyba te¿ trochê moja wina, bo mnie tej kreatywno¶ci brakuje. Niestety ale sama nic nie wykombinujê, kupujê ciuchy które mi wpadn± w oko u kogo¶ najczê¶ciej

a jednak czyli masz w³osy z waty
Buah nie wymiguj siê mów mi tu szybko czemu Ciê na AG nie ma
waciana blondyna sesese

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
jak ograne te wlosy ()to wpadne


generalnie odrosty wyszly ladnie, nawet bardzo ale te jasniejsze pasma sa zwyczajnie fioletowe
wyyygladam jak stara baba

dooobra juz nie marudze, jest za☠☠☠iscie, wygladam troche jak Kelly http://gossip-celebrity-news.com/wp-...-osbourne1.jpg

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------



kurde, moglam sie sluchac Waty
OMG chybabym padla jakbym tak wygladala jak kelly

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Bede nastepna


Szlag mnie trafi zaraz, wszyscy mi mowia co mam robic, kiedy jak, a gdzie do cholery jasnej moje wlasne zdanie? Nikt nawet na to nie patrzy tylko za mnie #@!$#@%$ decyzje podejmuje
zrob jak ja- powiedzialam sobie ze od 2013 nikt za mnie nie bedzie juz decydowal w niczym i ze bede robic co zechce i poki co tak jest koniec z wykorzystywaniem mnie o!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 14:06   #2330
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
gratki ze tak szybko z sesja sobie poradzilas

ja tam bede farbowala. tak naprawde zadnych badan opublikowanych na NIE nie ma. mowi sie ze lepiej nie... no ale- przeciez mowi sie tez o lekach i innych rzeczach ktore lepiej nie a jednak w razie wypadku sie podaje...
najwyzej farbowalabym nie wiem no w wiekszych odstepach- co 1,5 miesiaca i juz.

mam kilka kolezanek co o ciazy sie dowiedzialy dopiero w 2-3 miesiacu i mozna pow ze pierwszy trymestr szalaly i wiele zakazanych rzeczy robily i wszystko sie dobrze skonczylo ich dzieciom nic nie dolega...
dziekuje

nie ma doniesien ze amoniak przenika przez skore.
trzeba uwazac jak ze wszystkim.

ja tez mam takie kolezanki, palily pily nie wiadomo co...i wszystko ok.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 14:06   #2331
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bo amoniak to napewno ma. I czu mam j± zmieszaæ z 219??? Tak czytalam na Twoim blogu. Czy lepiej sam± a10 zeby by³y ja¶niejsze i bez ¿ó³ci??
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 14:11   #2332
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
O Bunny zawita³a

A powiedz mi Bunny czy a10 to mocno drazni±ca farba?? Teraz jak jestem bliska ladnego blondu nie chcialabym tak tego zostawic chyba ze naprawde istnia³oby ryzyko, ale piszecie ze mozna. Ona mocno rozja¶nia prawda??
no jest mocna choc te nowe serie co teraz wypuscili maja obnizona zawartosc amoniaku np.
jezeli nigdy cie farby nie palily w glowie, nie mialas uczulen to mysle ze nic zlego ci nie grozi- ona ma 12% utleniacz wiec sila rzeczy musi popiec w skore z 10-15 minut. cos za cos.(choc mnie nie piecze ale ja ja klade na wlosy umyte odzywka bez szamponu i to zabezpiecza wszelkie reakcje skory)
jest mocna i najlepiej wsrod sklepowek rozjasnia...

zawsze jak uznasz ze cos sie zle dzieje- slabo ci, piecze ze nie wytrzymasz to lecisz pod kran i pluczesz chlodna woda... i tyle.
nie zabije cie to ani twojego malenstwa.

albo zapuszczaj ombre... jesli bardzo sie boisz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 14:16   #2333
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
zawsze jak uznasz ze cos sie zle dzieje- slabo ci, piecze ze nie wytrzymasz to lecisz pod kran i pluczesz chlodna woda... i tyle.
nie zabije cie to ani twojego malenstwa.

albo zapuszczaj ombre... jesli bardzo sie boisz
to wlasnie chodzi o to ze nasze receptory moga odebrac amoniak jako cos nieprzyjemnego, ból-a rekacja organizmu na bol=uwalnianie wielu hormonow. stad tez proponuja nie uzywac w pierwszym trymestrze.
Bo tworzenie organow i narzadow dziecka to 4-6 tydzien zycia p³odowego.
a jak zaczyna sikaæ w 13 tygidniu (to juz II trymestr) to jak cos to wysika
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 14:17   #2334
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

A u mnie stopnia³ ¶nieg i jest sucho W koñcu mogê zak³adaæ zamszowe botki
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 14:17   #2335
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje

nie ma doniesien ze amoniak przenika przez skore.
trzeba uwazac jak ze wszystkim.

ja tez mam takie kolezanki, palily pily nie wiadomo co...i wszystko ok.
no wlasnie... nie wiem moze zycie zweryfikuje mi poglady, ja nigdy w ciazy nie bylam wiec nei mam doswiadczenia swojego... ale mialam kontakt z wieloma kobitkami w roznych momentach ciazy jako ich fryzjerka i bylo ok. farbowaly, rozjasnialy, balejazowaly... troche sie obawialy ale mowily ze musza sie mezom podobac, byly naprawde pieknymi, zadbanymi kobietami a mimo strachu wolaly nie miec odrostow bo mowily ze przez to czuja sie brzydkie i odpychajace
samopoczucie mamy najwazniejsze- mama zadowolona z wygladu to i dziecko w brzuszku szczesliwe
mysle ze jesli nie ma zagrozenia ciazy, nie ma mocnych alergii to mozna farbowac. i jesli dobrze sie tego dnia czujemy.

zreszta mysle ze w ogole ciaza to nie choroba i o ile nie mamy z nia problemow, powiklan to nie ma co sie ograniczac we wszystkim bo dzidzius...
moja mama wiele rzeczy zakazanych robila i jestem normalna miala zatrucie ciazowe i toksoplazmoze...i jakos udalo sie bez szwanku dla mnie mimo ze bylam wczesniaczkiem wazacym 1,2kg

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo amoniak to napewno ma. I czu mam j± zmieszaæ z 219??? Tak czytalam na Twoim blogu. Czy lepiej sam± a10 zeby by³y ja¶niejsze i bez ¿ó³ci??
ja mieszam bo tak uzyskuje najjasniejszy i najchlodniejszy kolor. stosowalam je tez osobno. ale zmieszane to u mnie najlepsza opcja
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 14:21   #2336
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny wazylas 1,2 kg? wow malo!
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 14:36   #2337
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny wazylas 1,2 kg? wow malo!
no niestety do tego mie¶ci³am siê ojcu na dloni tak by³am ma³a... spêdzi³±m pózniej ponad miesiac w inkubatorze i tylko do mnie rodzinka dojezdzala hehe
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 14:41   #2338
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
no niestety do tego mie¶ci³am siê ojcu na dloni tak by³am ma³a... spêdzi³±m pózniej ponad miesiac w inkubatorze i tylko do mnie rodzinka dojezdzala hehe
no to sie mialas...
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 14:43   #2339
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny napisa³am do Ciebie maila w sprawie ombre, ale spoko, nie ma po¶piechu
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-31, 14:49   #2340
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka¿ wiadomo¶æ
na pewno, ale u mnie to skomplikowane, mój ojciec prze¿ywa drug± m³odo¶æ i zrobi³ siê mega wyluzowany, do tego stopnia, ¿e zasady które próbujê jej wpoiæ on ³amie no i robi pewne rzeczy wbrew mnie za moimi plecami, utwierdzaj±c j±, ¿e to jest ok
A tak z ciekawo¶ci to ile tato ma lat?
Fajnie mieæ takiego dziadka Ja mia³am konserwatywnego
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale tez przez mnoejsz± ilo¶æ snu jeste¶ w stanie zrobiæ wiêcej rzeczy. Co do lumpów to jaki jest zaciesz ze masz cos w czym nie zobczysz nikogo

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------



Na jakie w³osy farbowalas ze wyszly fioletowe???
Nigdy nie spotka³am osoby ubranej tak, jak ja Mo¿e i mam kiepski gust, ale przynajmniej nie wygl±dam, jak pó³ miasta Raz sobie kupi³am w Vero Modzie kurtkê pó³ Krakowa w niej chodzi³o

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie mówiê o 3-4 latku sikaj±cym w pieluchy, bo do tego te¿ nie d±¿ê Ale nie chcê na si³ê sadzaæ dziecka na nocniku gdy widzê ¿e nie jest na to gotowy, mog³abym go tym zniechêciæ. Im bêdzie bli¿ej do wiosny i lata tymbardziej bêdê dzia³aæ, bo na lato chcia³abym go odpieluszkowaæ, ¿eby potem ju¿ nie by³o na zimê problemu. Ale nie rozumiem tej presji ka¿dego dooko³a, ¿e jak syn skoñczy³ roczek to muszê go ju¿ i teraz koniecznie odpieluszkowaæ Bo co? Bêdzie siê gorzej rozwija³? Bo nasze mamy kiedy¶ tak robi³y i my te¿ powinny¶my? Dla mnie to kompletna bzdura. Synka nigdy nie odstawia³am od np. smoczka, bo zrobi³ to sam. By³ taki moment, ¿e zacz±³ zasypiaæ parê razy bez niego, i bardziej siê nim bawi³ ani¿eli mia³ go w buzi. I wtedy dawa³am mu go coraz mniej a¿ w koñcu w ogóle przesta³ siê domagaæ. Z odstawieniem pieluch te¿ bêdê czekaæ a¿ zobaczê ¿e jest gotów na to, narazie tak jak powiedzia³am, oswajam go z nocnikiem, k³adê na niego misie, staram siê mu t³umaczyæ ¿e one tam robi± sisi i ¿e Filipek te¿ tam bêdzie robi³ Zamierzam jeszcze kupiæ tak± ksi±¿eczkê dla dzieci o sikaniu do nocnika w³a¶nie i mu czytaæ, t³umaczyæ, pokazywaæ obrazki ¿eby go stopniowo w to wprowadzaæ. Uwa¿am ¿e na wszystko jest czas i nie potrzebujemy ¿eby nas ci±gle ponaglano, bo po co stresowaæ dziecko No ale wiadomo, ¿e ka¿dy inaczej postêpuje z dzieckiem i tu nie ma co wnikaæ Z tym ¿ywieniem to te¿ masakra, nie wolno przesadziæ ani w jedn± ani drug± stronê
Dlatego napisa³am: niech sobie ka¿da mama decyduje, jak robiæ I potem pretensje sama do siebie
Zna³am ch³opca, który w wieku 7 lat smoka doi³
Jak u mnie jest jakie¶ "cudze" dziecko to pytam, co je, czego nie mo¿e I jak np. mama powie, ¿e nie daje s³odyczy to nie wciskam na si³ê, ¿e koniecznie muszê go t± czekoladk± poczêstowaæ Tak samo z sokami z kartonu, znam mamy, które tylko mineraln± do picia daj±

Poza tym matki z dzieæmi doprowadzaj± mnie do sza³u odk±d mi taka jedna mamusia przejecha³a wózkiem po stopach I dodam, ¿e trotuar by³ szeroki i mia³a miejsce

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
to kto¶ prywatny?
czy ma swoj± dzia³alno¶æ?
droga jest ?

tak my¶la³am ¿e tak bêdzie, bo ten autobus jednak jest w ruchu
Mi³ej podró¿y i wspania³ych widoków
Nataszka ma dzia³alno¶æ, a gdzie ty mieszkasz?
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.