dietka 1000 kcal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-20, 19:50   #1
oliwka22***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 42

dietka 1000 kcal


prosze o wypowiedz osoby ktore ja stosują.Szczegolnie mam pytanko czy ten tysiaczek ma byc zjedzony np do 18 czy obojetne o ktorej sie je byleby nie przekroczyc tych 1000 kcal?ale wypowiadajcie sie rowniez ile czasu ja stosujecie i jakie efekty przynosi?
oliwka22*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 20:11   #2
lonely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 118
Dot.: dietka 1000 kcal

Poszukaj w Internecie informacji o czymś takim, jak BMR. Jak znajdziesz to wypełnij kolumny i pojawi się twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Odejmij od tego 300 kalorii i, aby być zdrową kobieta trzymaj się tego.
Nie jedzenie po 18, też pomysł nie ma jak to zostawić organizm bez baterii na 12 godzin, o ile wstajesz o 6 rano.
To, są podstawy dietetyczne z epoki kamienia łupanego, czas ruszyć do przodu i trochę poczytać http://www.dobradieta.pl

Żyj zdrowo i dbaj o swoje zdrowie. Nie katuj się!
lonely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 20:14   #3
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: dietka 1000 kcal

ja ją stosuje kilka dni dopiero ale jestem bardzo zadowolona...nie chodze głodna bo planuje wszystkie posiłki

np robie tak:
załóżmy, że sniadanie zjem o 7.30 to nastepne posiłki mam o: 10.30, 13.30, 16.30, 18.00 po 18.00 staram sie juz nic nie jesc...ale(co jeszcze mi sie nie zdarzyło) postanowiłąm, że jak mnie bardzo głód dopadnie to zjemi sobie cos białkowego....np 1 jajko itp.

Robie tak, ze kazdego wieczora planuje dokładnie wszystkie posiłki na nastepny dzień i licze kalorie tak...zeby wyszedł dokładny 1000( tylko pierwszy dzien mi sie nie udał bo wyszło 600 )

1.Śniadania jem tak do 250 kcal(białko+ weglowodany w wiekszości),
2.drugie sniadanie tak do 200(białko i weglowodany pół na pół),
3. podwieczorek tak do 150( to główni jakis owoc albo pare owoców zalezy jak kcal wyjdą),
4. obiad tak do 250( wiecej białka i troche tłuszczy- np. łyzeczka masła ok.4g rozpuszczonego na patelni),
5. kolacje tak do 150( staram sie żeby było to głownie białko bez weglowodanów)



jeszcze sie nie mierzyłam ....bo diete stosuje od czwartku( czyli konczy sie 2 dień hehe) ale ogólnie czuje sie bardzo lekko...i dobrze, chyba trafiłam na swoja diete
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 20:27   #4
oliwka22***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 42
Dot.: dietka 1000 kcal

no ja ją stosuje od 10 stycznia i juz udalo mi sie zrzucic 2 kg.To najlepsza dieta dla mnie ,przerobilam ich juz duuuzo i ona daje najlepsze rezultaty.Ja tez staram sie nie jesc po 18 ale dzis musialam zjesc o 19:30 i bylam na siebie zla no ale coz cos jesc trzeba a to byla tylko kromka razowca z serkiem ziolowym.Narazie nie stosuje zadnych cwiczonek .Obiecalam sobie ze jak schudne do 60 kg to zaczne rzezbic sylwetke bo co teraz mam rzezbic tluszcz? wypowiadajcie sie jeszcze dziewczynki o tej dietce.
oliwka22*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 20:30   #5
lonely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 118
Dot.: dietka 1000 kcal

Wyszło 600 o zgrozo, dziewczyno! Co ty miałaś w tej notatce 5 razy popcorn?
Jeśli chcesz tracić tkankę tłuszczową i mięśniową to trzymaj się tego jadłospisu.

Fatalna dieta, ale co ja tam wiem.
lonely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 20:56   #6
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: dietka 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez lonely
Wyszło 600 o zgrozo, dziewczyno! Co ty miałaś w tej notatce 5 razy popcorn?
Jeśli chcesz tracić tkankę tłuszczową i mięśniową to trzymaj się tego jadłospisu.

Fatalna dieta, ale co ja tam wiem.
na jakims wątku pisałam co jadłam...nie chce mi sie powtarzać i nie dla twojej wiadomosci nie było to sam pocorn....były to zdrowe rzeczy

mowiłam tez, że to był pierwszy dzien diety...wiec błędy dozwolone...dzis np. zjadłam juz pełne 1000...jutro tez mam tak zaplanowane i pewnie juz tak bedzie....nie nie jestem anorektyczka i nie zamierzam schodzic ponizej 1000. Co do diety to kazdemu odpowiada co innego, mi 1000 obpowiada bardzo( a fatalna to jest głodowka)

Acha i nie cwicze, juz mi akane to z głowy wybiła....bede cwiczyc( nie dużo) za jakis miesiac ale wtedy zwiekszam kcal do 1400- 1500
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 10:26   #7
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: dietka 1000 kcal

Dodam moje Trzy Grosze jeśli chcecie mieć fajne wyniki to od godzinki 16.00 ograniczcie spożywanie do minimum węglowodany. Czytałem ostatnio artykuł w MensHealth o tej metodzie, stosują je osoby które cały czas muszą wyglądać "zdrowo" czyt. Modele, modelki. Pozwala to zachować mały poziom Bf%. Tą metode zaczynam stosować pod koniec lutego kiedy zaczne sie rzeźbić. Do 16.00 będe miał 4 posiłki potem już zmieszcze dwa z małą zawartością węglowodanów (o tłuszczu już nie pisze bo to chyba zbędna)
Femminity jak widzisz sama robi podobnie:
Cyt: "5. kolacje tak do 150( staram sie żeby było to głownie białko bez weglowodanów)"
No nic to takie moje małe trzy grosze
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-21, 10:49   #8
oliwka22***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 42
Dot.: dietka 1000 kcal

dzieki szebka.Ja staram sie wogole nie jesc wegli a jesli juz to napewno nie wieczorem.Juz jakies wyniczki widac
oliwka22*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 10:53   #9
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: dietka 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez oliwka22***
dzieki szebka.Ja staram sie wogole nie jesc wegli a jesli juz to napewno nie wieczorem.Juz jakies wyniczki widac
Z węglowodanów tak całkiem rezygnować się nie powinno (z tłuszczy zresztą też nie). Także radzę sobie na nie pozwalać, byle faktycznie nie wieczorem
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.