Która bańka najlepsza do masażu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 21:04   #1
gwiazdka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4

Która bańka najlepsza do masażu?


Witam. Prowadzę salon masażu i chciałabym wprowadzić do usług masaż bańką chińską głównie chodzi mi o kuracje antycellulitową. Mam do Was pytanie. Które bańki są do tego najlepsze- szklane czy gumowe? Może już macie to doświadczenie za sobą. Proszę o pomoc w zakupie Dzięki
gwiazdka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 11:18   #2
nimfawodna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: Która bańka najlepsza do masażu?

Oczywiście, że gumowe!
Szklane się w ogóle do tego celu nie nadają.
__________________
27 lipca: nie mieszczę się w bojówki------>>27 sierpnia: mieszczę się w bojówki
nimfawodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 12:29   #3
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Która bańka najlepsza do masażu?

Cytat:
Napisane przez gwiazdka28 Pokaż wiadomość
Witam. Prowadzę salon masażu i chciałabym wprowadzić do usług masaż bańką chińską głównie chodzi mi o kuracje antycellulitową. Mam do Was pytanie. Które bańki są do tego najlepsze- szklane czy gumowe? Może już macie to doświadczenie za sobą. Proszę o pomoc w zakupie Dzięki
A mogłabyś powiedzieć z jakiego miasta jesteś?
Warto wiedzieć, w którym mieście trzymać się z daleka od salonu, który wprowadzi do swojej oferty masaż bańkami... bo jeśli masz ten cały salon i nie wiesz do czego jakie bańki się używa, to o zgrozo ...
A tak na marginesie to wystarczyło skorzystać z wyszukiwarki, jest cały obszerny wątek poświęcony masażowi bańkami,wystarczyło tam zajrzeć i wszelkie Twoje wątpliwości zostałyby rozwiane: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127280

Edytowane przez Pauleena
Czas edycji: 2010-03-14 o 12:32
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 18:10   #4
gwiazdka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Która bańka najlepsza do masażu?

Pauleena dziękuję za zainteresowanie. Dużo czytałam i dużo czytam na temat masażu bańką chińską i skoro trafiłam na to forum i zadałam pytanie to chyba świadczy o tym, że podchodzę do sprawy bardzo poważnie i jestem odpowiedzialna. Na internecie pojawia się dużo sprzecznych ze sobą opinii, dlatego też wolę słuchać rad od osób zajmujących się tym. I jeszcze jedno- skoro moje pytanie wydaje Ci się absurdalne to właściwie czemu służy to forum?? I chyba nikt nie jest alfą i omegą, a człowiek uczy się przez całe życie. Pozdrowienia
gwiazdka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 13:06   #5
nimfawodna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: Która bańka najlepsza do masażu?

Gwiazdka, jeśli prowadzisz salon masażu i chcesz ludziom pomagać a nie uszkadzać, to polecam kurs masażu i dopiero wykonywanie go. A nie naukę z internetu.
W ogole, gdzie piszą bzdury, ze masaż antycellulitowy się szklaną bańką wykonuje?:O
__________________
27 lipca: nie mieszczę się w bojówki------>>27 sierpnia: mieszczę się w bojówki
nimfawodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:21   #6
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Która bańka najlepsza do masażu?

Przyznam sie szczerze, ze przeraził mnie ten watek. O ile rozumiem w jakis sposob eksperymentowanie na swojej skórze, to nie rozumiem checi eksperymentowania na innych. Opinie na forach nie są miarodajne, nie sa pisane przez ekspertów, ale przez zwykłych uzytkowników, którzy nie zawsze znaja sie na rzeczy. Ten masaz wykonany nieumiejetnie moze byc bolesny, mozesz tez cos komus uszkodzic... Tragedia.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 20:09   #7
gwiazdka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Która bańka najlepsza do masażu?

Dla jasności: wyraźnie napisałam, że mam dopiero zamiar taki masaż wprowadzić a nie już go wprowadziłam. Póki co dopiero zbieram na ten temat informacje oraz opinie i jeśli uznam, że warto wprowadzić ten masaż to oczywiście zrobię ten kurs!!!!!!!!!!
gwiazdka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.