Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 15:07   #61
anthill
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 73
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

pozwolicie moje drogie że i ja się dołączę
otóż próbowałam tylu diet [ w tym ostatnio South Beach] ale efektów jako takich brak. więc rozpoczynam dietę opartą na zasadach:
1. ćwiczenia !!! i jeszcze raz ćwiczenia - 15 minut rano skakanki , wieczorem 100 brzuszków i skakanka , może jakieś bieganko czasami zamiast skakanki
2. ograniczyć złe węglowodany - pieczywo tylko pełnoziarniste i niezbyt często ( dodam ,że sama piekę bo w rodzinie odżywiamy się żywnością ekologiczną, więc kupnym chlebkom mówię nie)
3. bardzo dużo pić - wody niegazowanej , herbaty zielonej i może kupię czeroną
4. wspomagać swój organizm magnezem który jest niezbędny do spalania tłuszczu
5. hamować napady głodu poprzez 4-5 małych posiłków
6. ( nie jem słodyczy, ale nic nie zaszkodzi profilaktycznie :P) jeść chrom organiczny , a raczej połykać- naturalny a zmniejsza łaknienie na słodycze bardzo mocno i w ogóle jedzenie
7. nie ważyć się codzień bo nerwy nie pomagają chudnięciu
8. odzwyczaić się od gum do żucia ( niestety nawyk za starych czasów :P)
9. jeśc dużo warzyw a mało owoców [ niestety dostarczają zbyt dużo cukru ]
10. nie poddać się !!!!!!!!!

trzymajcie się moje miłe i oto dziś moja spowiedź
ś: 3 wafelki ryżowe + trójkącik sera light
II ś: duży jogurt naturalny + zielony ogórek
o: niestety :P 5 wafelków ryżowych + chilli con corne( ulubiony przepis z SB pyszny i jak najbardziej dietetyczny - dla chętnych podam moją wersje ]
p: kawa mleczna + pomidorek
k: pewnie już nie zdążę dziś bo planuje się dużo uczyć a po 18 staram się nie jeść zbyt dużo.

ah i ćwiczenia na dziś skakanka brzuszki i świetne ćwiczenie na mięśnie skośne brzucha [ następnym razem opisze jak ktoś będzie chciał]. a teraz lece niestety czeka mnie dłuuuuuuuuuuugie popołudnie z nosem w książkach.
całusy Żabki ;*;*;*;*;;*;*;*;*;;*;*




---------------------------------------------------------------
wzrost : 150 cm

54-53-52-51-50-49-48-47-46-45
anthill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 17:48   #62
wercik45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

[quote=anthill;11993841]
o: niestety :P 5 wafelków ryżowych + chilli con corne( ulubiony przepis z SB pyszny i jak najbardziej dietetyczny - dla chętnych podam moją wersje ]

ja jestem ciekawa i właśnie może będziemy wspierac się przepisami dietetycznymi co??
zna któraś z was jakieś dobre dania z kaszą?
wercik45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 18:37   #63
magduza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 66
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

dotka, no logiczny ten Twój sposób
a u mnie dziś PORAŻKA ;(
magduza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 18:52   #64
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Ja dziś też coś za dużo zjadłam wieczorem... Wszystko przez to, że dopiero niedawno wróciłam z uczelni, gdzie nie miałam czasu na jedzenie i mało zjadłam. To teraz nadrobiłam :/ ale to nic. Już się postaram pohamować

A niedługo poćwiczę.
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:14   #65
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez anthill Pokaż wiadomość
8. odzwyczaić się od gum do żucia ( niestety nawyk za starych czasów :P)

chilli con corne( ulubiony przepis z SB pyszny i jak najbardziej dietetyczny - dla chętnych podam moją wersje ]
a czemu odzwyczaic sie od gum?

ja czekam na przepis, bo uwielbiam chili con corne
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:32   #66
anthill
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 73
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

chilli con corne
potrzebujemy:
- 4 piersi z kurczaka
- 4-5 pomidorów wg uznania
- puszka fasoli czerwonej
- 5 cebulek
- papryka słodka w proszku
- oregano
- pieprz kajeński
- zioła
- sól
- sos sojowy
piersi z kurczaka kroimy w paseczki
pomidory w kostke ( lub kupujemy pomidory w puszczce)
czerwona fasole odsączamy i płuczemy
kroimy cebulkę w piórka lub kostkę.
mięso doprawiamy dużą ilościa papryki w proszku dodajemy cebulę- żeby prszeła aromatem papryki. na patelnie dodajemy jak najmniej się da oliwy[ jeżeli macie patelnie gdzie można smazyć bez tłuszczy to wspaniale]. podsmażamy mięso ( ja lubię bardzo mocno -niemalże takie lekko chrupiące :P) dodajemy pomidorki, fasolę i resztę przypraw.
ja podaję z ryżem basmanti lub parabolicznym. pychotka.


co do jadłospisu doszło do zminy u mnie otóż upiekłam również ciasto ( przepis z wątku o SB - pozwole sobie skopiować) :
Cake au chocolate

1 jajko
1 lyzka oliwy
4 lyzki fruktozy
30 g kakao
80 g maki pp (ja dalam orkiszowa 1850)
1 lyzeczka suchych drozdzy
40 g mleka
60 g jogurtu

Jajko + fruktoze i oliwe miksujemy, dodajemy make, kakao i drozdze i miksujemy i na koniec jogurt i mleko. Wszystko razem mieszamy. Mala foremke keksowa ja wykladam zawsze papierem do pieczenia, wylewamy ciasto. Piekarnik rozkgrzeamy do 210 stopni i ciasto wkladamy na 10 min, zminiejszamy do 160 stopni i pieczemy jakies 20 min.
Aha ja dodalam drobno pokrojone morele i sliwki jeszcze.
Bardzo kakaowe, trzymajac sie zasad i laczac wegle z bialkiem swietne ciasto z dodatkiem twarogu - pyszne.
Smacznego ( przepis : effa79).

ja dodałam troszkę więcej jogurtu nat i niestety glukozę zamiast fruktozy bo smaku słodziku nie zniosę, ale pewnie też można. no i właśnie na kolację zjadłam 3 takie mini kawałeczki chociaż powiem Wam , że ślicznie mi wyrósł + troszkę ryżu ( hahha resztki z garnuszka - 3 widelce ryżu z con corne własnie)
a zaraz ćwiczenia. Właśnie czy któraś z Was ćwiczy rano? bo podobno to bardzo dobre, ale nie wiem czy dam rade wstawać jeszcze wcześniej :P

a gum bo mają strasznie dużo E i innych rzeczy , których staram się unikać a poza tym jak dużo się jej żuje ( tak jak ja;p) to pobudzają soki trawienne i człowiek szybciej głodny jest . tak mi się wydaje


---------------------------------------------------------------
wzrost : 150 cm

54-53-52-51-50-49-48-47-46-45

Edytowane przez anthill
Czas edycji: 2009-04-22 o 19:33
anthill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:35   #67
TYSiiiA
Raczkowanie
 
Avatar TYSiiiA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 419
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez wercik45 Pokaż wiadomość

ja jestem ciekawa i właśnie może będziemy wspierac się przepisami dietetycznymi co??
zna któraś z was jakieś dobre dania z kaszą?
Bardzo dobry pomysł
to mój przepis :

Kasza jaglana z warzywami

Składniki:

kaszy jaglanej, 1 szklanka
różnokolorowe papryki, 2
mała cukinia, 1
duża cebula, 1
oliwy z oliwek , 3 łyżki
czosnku, 3 ząbki
sos sojowy,
rozmaryn,
sól,
pieprz


Sposób przygotowania:

Kaszę sparzyć, osączyć. Paprykę umyć, usunąć gniazda nasienne, miąższ pokroić w paski.
Umytą cukinię pokroić w ćwierć plasterki. Cebulę obrać, posiekać. Na patelni rozgrzać część oleju.
Najpierw podsmażyć samą cebulę. Gdy będzie złota, wsypać kaszę i chwilę smażyć razem. Przełożyć do rondla. Zalać 2 szklankami wody. Posolić i wstawić na 25 min do gorącego piekarnika.
Na pozostałym oleju podsmażyć posiekany czosnek. Dodać cukinię i paprykę. Dusić aż warzywa staną się miękkie, ale jędrne. Doprawić sosem sojowym, rozmarynem, solą i pieprzem.
Podawać z kaszą Smacznego





Tak to wygląda mniej więcej

Edytowane przez TYSiiiA
Czas edycji: 2009-04-22 o 19:44
TYSiiiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 19:41   #68
anthill
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 73
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Tysiia pysznie wygląda uwielbiam kasze jaglaną . inną ciekawą propozyją jest kasza kukurydziana. osobiście gotuję ją wg przepisu na opakowaniu, ale formuje z niej placuszki od 1-1,5 cm grube zostawiam do wystygnięcia i zjadam z warzywami . smakuje jak polenta a wygląda jak kanarek taka żółciutka

---------------------------------------------------------------
wzrost : 150 cm

54-53-52-51-50-49-48-47-46-45

Edytowane przez anthill
Czas edycji: 2009-04-22 o 19:42
anthill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:55   #69
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

[quote=wercik45;11996361]
Cytat:
Napisane przez anthill Pokaż wiadomość
ja jestem ciekawa i właśnie może będziemy wspierac się przepisami dietetycznymi co??
b. dobry pomysl

Cytat:
Napisane przez anthill Pokaż wiadomość
chilli con corne
(...)

Cake au chocolate
(...)

a gum bo mają strasznie dużo E i innych rzeczy , których staram się unikać a poza tym jak dużo się jej żuje ( tak jak ja;p) to pobudzają soki trawienne i człowiek szybciej głodny jest . tak mi się wydaje
dziekuje za przepisy, ale mi ochote zrobilas na chilli

a gum ja tez b. duzo zuje, to moj nalog dlatego mnie zaciekawilas

Cytat:
Napisane przez TYSiiiA Pokaż wiadomość
Kasza jaglana z warzywami
o matko, wyglada pysznie!
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 20:00   #70
TYSiiiA
Raczkowanie
 
Avatar TYSiiiA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 419
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Ja osobiście wole ryż no i mniej tuczy A w kuchni to ja na ogół eksperymentuje robie różne dziwne rzeczy czasami jadalne czasami nie haha Ale przeważnie da sie je zjeśc !!

A muszę sie pochwalic ważyłam się i jest 1 kilo mniej ...jupi
Oby tak dalej mi szło


Edytowane przez TYSiiiA
Czas edycji: 2009-04-22 o 20:19
TYSiiiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 20:21   #71
midnight
Raczkowanie
 
Avatar midnight
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 93
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

a ja się też mogę pochwalić że chociaż (napiszę nieładnie) obżerałam się przez 2 dni i to w większości słodyczami to dzisiaj waga pokazała mi 1,5kg mniej!
__________________
Be happy.

01.06.2009r.
ćwiczenia: 13dni (od 03.06)
8Abs: 9dni (od 07.06)



Edytowane przez midnight
Czas edycji: 2009-04-22 o 20:22
midnight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 20:23   #72
pagka
Wtajemniczenie
 
Avatar pagka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 076
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

No to i ja się dołączam do wątku Właśnie zaczęłam odchudzanko 19.04 więc wątek jak najbardziej dla mnie.
Ja nie stosuję diety jakiejś konkretnej, po prostu próbuje zmienić swoje złe nawyki żywieniowe, moje zasady-
1. 5 mniejszych posiłków, zamiast 3 duże
2. Pić dużo wody i przynajmniej 2-3 kubki herbaty bez cukru - to akurat dla mnie nie problem, bo nigdy nie lubiłam herbaty z cukrem Całkowicie zrezygnowałam ze słodkich napojow, o dziwo łatwo mi to przyszło
3. Nie jesć słodyczy. Jakoś nie mam napadów na słodkie, ale jak mi się już zdaży to pewnie się skuszę na jakieś małe coś, bo później ochota może przyjść ze zdwojoną siłą, a powiedzmy sobie szczerze, że raz na ruski rok nie zaszkodzi zjeść kosteczki czekolady.
4. Jem błonnik (łyżeczka od herbaty popijana przynajmniej szklanką wody) - pomoże na trawienie
5. Nie jeść smażonego.
6. Ograniczyć czerwone mięso, jeść drób i duuuużo ryb (akurat lubię niewiele, ale te które lubię mogę jeść tonami )
7. Cwiczyć na twisterze, narazie to tylko 15-20 min, ale to dopiero początek . wiem, że się rozkręcę, a póżniej dodam jeszcze jakieś ćwiczenia, np. skakanka. Nie wszystko na raz żeby to nie była terapia szokowa. Dla wzmocnienia efektu ćwiczeń zjadam fat burnera. Kupiłam kiedyś więc trzeba dokończyć, a później chyba zrezygnuję z takich wynalazków.

A poza ym to wiadomo - dużo warzyw i owoców, więcej ruchu, piękna pogoda to i można na spacer pójść zamiast się wylegiwać w łóżku no i wierzyć w siebie ach no i nie ważyć się codziennie bo wtedy zawsze waga stoi w miescu
__________________

Edytowane przez pagka
Czas edycji: 2009-04-22 o 20:26
pagka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 06:42   #73
anthill
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 73
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09


---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

pewnie pomyślicie, żę internetowy maniak ze mnie. ale nie
ja po prostu wstałam wcześniej i ćwiczyłm z rana co prawda mniej niż wieczorem , ale zawsze coś :P

ś: kawałeczek ciasta mojego z mąki pp, 3 wafelki ryżowe, plasterek serka light, pomidorek
II ś: sałatka z sałaty lodowej, kalafiora, 1/2 pommidora, 1/2 ogórka + 1 i 1/2 łyżki serka kremowego light ( 0,2 g tłuszczu ) -taka szalona improwizacja



a teraz popijam jeszcze kawe inkę z mleczkiem 1,5 % niestety nie 0,5% i czuję się wspaniale . Chyba przez to ćwiczenie.

miłego dnia Żabki i dużo słonka , bo u mnie niestety pada


---------------------------------------------------------------
wzrost : 150 cm

54-53-52-51-50-49-48-47-46-45
anthill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 10:00   #74
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez magduza Pokaż wiadomość
dotka, no logiczny ten Twój sposób
a u mnie dziś PORAŻKA ;(
magduza u mnie tez PORAZKA ale co tam, dzisiaj musi byc lepiej
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 10:34   #75
eneles
Przyczajenie
 
Avatar eneles
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Trómiasto
Wiadomości: 21
Cool Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez TYSiiiA Pokaż wiadomość
Ja osobiście wole ryż no i mniej tuczy A w kuchni to ja na ogół eksperymentuje robie różne dziwne rzeczy czasami jadalne czasami nie haha Ale przeważnie da sie je zjeśc !!
Chciałabym zaznaczyć że wręcz przeciwnie kasz jaglana najmniej tuczy gdyż nie zawiera glutenu a dodatkowo gotowana na dużej ilości wody świetnie nawadnia organizm poprawia florę w żołądku i jelitach no i co najważniejsze odkwasza organizm a jak ryz to tylko brązowy
Natomiast co do gotowania to właśnie o to chodzi żeby eksperymentować bo praktyka czyni mistrza


no i co więcej dodam u mnie ostatni dzień nie przebiegł wedle norm :/ niestety nie ma się czym chwalić tylko 2 posiłki małe na zimno ale to wina remontu w domu i odciętej wody plus brak czasu :/....dzisiaj w sumie podobnie:/...ale od jutra będę miała już spokój więc z powrotem do 5 posiłeczków powrócę ...a jak waga nie mam pojęcia bo nie mam jeszcze takowego sprzętu :P ważę się okazjonalnie ale to też się zmieni i sprawdzę za jakiś czas czy mile się zaskoczę

Edytowane przez eneles
Czas edycji: 2009-04-23 o 10:40
eneles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 15:28   #76
anthill
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 73
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
magduza u mnie tez PORAZKA ale co tam, dzisiaj musi byc lepiej
oj dziewczynki powiem Wam , że u mnie też krucho by było bo jestem niestety przed miesiączką i włączyło mi się już wpierdzielanie i mało dziś nie pożarłam jakiegośpączka albo precelka... ale zapiłam się wodą i dałam rade. Wy też dacie wierze w Was bardzo mocno

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez eneles Pokaż wiadomość
Chciałabym zaznaczyć że wręcz przeciwnie kasz jaglana najmniej tuczy gdyż nie zawiera glutenu a dodatkowo gotowana na dużej ilości wody świetnie nawadnia organizm poprawia florę w żołądku i jelitach no i co najważniejsze odkwasza organizm a jak ryz to tylko brązowy
Natomiast co do gotowania to właśnie o to chodzi żeby eksperymentować bo praktyka czyni mistrza


no i co więcej dodam u mnie ostatni dzień nie przebiegł wedle norm :/ niestety nie ma się czym chwalić tylko 2 posiłki małe na zimno ale to wina remontu w domu i odciętej wody plus brak czasu :/....dzisiaj w sumie podobnie:/...ale od jutra będę miała już spokój więc z powrotem do 5 posiłeczków powrócę ...a jak waga nie mam pojęcia bo nie mam jeszcze takowego sprzętu :P ważę się okazjonalnie ale to też się zmieni i sprawdzę za jakiś czas czy mile się zaskoczę
właśnie się zdziwiłam , że kasza niby tuczy. ryż biały jest afe - tzn bardziej tuczy. co do zimnych posiłków to pociesze Cię tym że ja jestem skazana na takowe przez szkołę i pracę także też conajmniej 2 są zimne , ale można zawsze kombinować sałatkami


---------------------------------------------------------------
wzrost : 150 cm

54-53-52-51-50-49-48-47-46-45

Edytowane przez anthill
Czas edycji: 2009-04-23 o 15:41
anthill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 17:52   #77
anulka8112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 57
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Witam was dziewczyni ja rowniez odchudzam sie od 19 kwietnia tylko ze ja zazywam do diety tabletki linea waze ok 63 kg przy wzroscie 170 cm moje boczki i uda sa potezne. skacze na skakance codziennie 10 minut
anulka8112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 18:37   #78
QNadiaQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 85
GG do QNadiaQ
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Hej wszytskim nowym starym itp. Strasznie długo mnie tu nie było, brak czasu chyba Już opowiadam co tam u mnie waga raz leciw dół raz stoi w miejscu ale nie rośnie !!!! a to najważniejsze. No i byłam wczoraj na zakupach, przymierzyłam z tone rzeczy i o dziwo we wszystko co chciałam weszłam CUDA !! No to lece na rowerek. Wiem krótko i nie ciekawie ale co ja poradze ze w moim planie dnia panuje taka anarchia.
__________________
90-85-80-77-75-70-66


www.calawtrawie9.fbl.pl
QNadiaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 18:42   #79
anthill
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 73
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

no to przyszedł czas na dopiske
otóż :
obiad : kasza jaglana (Tysiiia narobiłaś mi smaku na nią wczoraj :P) 3 kotlety sojowe, czerwona kapusta
k : szklanka mleka 1,5% + płatki owsiane + 2,5 kotleta sojowego.


jestem wściekła na siebie bo rzucam się na jedzenie jak dzika :[ i nie mogę przestać o nim myśleć. masakra.

ok idę ćwiczyć i pozmywać naczynka :P też jakieś ćwiczenie w końcu

całuski i wstępne dobranoc

p.s zna któraś z Was przepis na ciasto z kaszy gryczanej ? moja babcia kiedyś akie upiekłai sobie pomyślałam , że gdyby troszkę zmodyfikować to całkiem fajne i dozwolone ciacho by wyszło - a zależy mi bo za tydzień wyjeżdżam w góry z ukochanym i znajomymi czyli będzie milion jedzenia a ja chyba umrę na nich patrząc także chce się uzbroić w swoją ekologiczną i "odchudzoną" żywność :P

---------------------------------------------------------------
wzrost : 150 cm

54-53-52-51-50-49-48-47-46-45

Edytowane przez anthill
Czas edycji: 2009-04-23 o 18:45
anthill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 18:58   #80
anieczka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

hej dziewczyny!przylaczam sie do was i mam nadzieje ze w koncu to mnie zmotywuje do zrzucenia troche kg,zaczelam dopiero kilka dni temu,dokladnie trzy,jak narazie dobrze idzie(maz pomaga),potrzebuje czasem dobrego slowa czy porady jesli cos zepsuje.
anieczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 19:18   #81
SherynCaal
Przyczajenie
 
Avatar SherynCaal
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 6
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Witam dziewczyny Też się dołączam, od 19.04 jestem na diecie Generalnie jem po prostu mniej i rano ćwiczę przez pół godzinki + długi spacer z psem
Razem damy radę ^^
__________________
Life is so beautiful
SherynCaal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 19:32   #82
pagka
Wtajemniczenie
 
Avatar pagka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 076
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

a ja dzis na obiadek mialam salatke z salaty lodowej, rzodkiewki i świezego ogorka, skropione sokiem z cytryny i z pieprzem. nigdy ne wyobrazalam sobie salatki bez sosu, ale dzis sprobowalam i musze powiedziec ze mi smakuje!!
__________________
pagka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:21   #83
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

U mnie dziś grzecznie z jedzeniem
Zaraz jeszcze poćwiczę nogi i spać, bo padnięta jestem... Wstawanie codziennie koło 6 to nie jest to, co tygryski lubią najbardziej
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 22:59   #84
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

A u mnie znowu slabo. Nieregularnie, kalorycznie, niezdrowo. Nawet nie bede pisac co, bo sie zalamiecie Ale trudno, postaram sie odrobic w kolejnych dniach. dobranoc
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 05:48   #85
SherynCaal
Przyczajenie
 
Avatar SherynCaal
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 6
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Dzień dobry Wstałam dzisiaj o 5 i jakimś cudem trzymam się na nogach, chociaż strasznie chce mi się spać :P
Wczoraj na kolacje zjadłam jeden jogurcik i trochę poćwiczyłam przed snem :P
Chyba dzisiaj będzie piękna pogoda
__________________
Life is so beautiful
SherynCaal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 06:33   #86
anulka8112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 57
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Witam czy ktoras z was stosuje tabletki linea?
anulka8112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 07:52   #87
KasiaJT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 16
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

ja od pewnego czasu uzywam Clarinol, do tego dieta i cwiczenia i powoli waga idzie w dół, ale ciężko okreslić jak duza w tym rola tabletek ( o ile jest jakakolwiek )
KasiaJT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 09:03   #88
anulka8112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 57
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

mam nadzieje ze do 1 czerwca schudne 6 kg ale to chyba marzenie scietej glowy
anulka8112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 09:15   #89
anieczka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

dzisiaj moj 4 dzien dietki i cwiczen,mam pytanko czy to normalne ze czuje sie troche zmeczona i czym mozna zastapic sol
pozdrawiam
anieczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 09:42   #90
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Zrzuć ze mną zbędne kg-my od 19.04.09

Cytat:
Napisane przez anieczka81 Pokaż wiadomość
dzisiaj moj 4 dzien dietki i cwiczen,mam pytanko czy to normalne ze czuje sie troche zmeczona i czym mozna zastapic sol
pozdrawiam
Nie wiem jak ze zmeczeniem, ale sol mozesz sprobowac zastapic vegeta. Tez zawiera w sobie sol, ale generalnie jest zdrowsza.

Ja juz po sniadanku, 2 kromki ciemnego chleba z zoltym serem + szklanka mleka 2 % z 2 lyzkami otrebow pszennych
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.