co w trawie piszczy...-niska samoocena, brak pewnosci siebie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-16, 11:30   #1
Channel93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Unhappy

co w trawie piszczy...-niska samoocena, brak pewnosci siebie


Czesc! długo zwlekałam z napisaniem tego.
Mój problem polega na tym ze pewien czas temu ktos zrobil cos, czego ja odczuwam skutki do dzisiaj, chodzi o to ze przez ta osobe stracilam zupelnie wiarę w siebie... dla niego zapewne była to swietna "zabawa" upokorzyc kogos. Nie będe owijac w bawełne, chodzilam kiedys na zajęcia dodatkowe, i ta osoba ktoregos dnia dała mi cos do zrozumienia, ze smierdze ,bo co innego moze oznaczac odwracanie głowy i smianie się, z czasem dowiedzialam się ze chodzilo o perfumy, poprostu nie podobaly się tej osobie, ale ja nie umiem oddzielic roznicy od tego ze ktos smierdzi, i uzywa zbyt np mocnych perfum, dla mnie to samo. Od tamtej pory wiem ze bardzo się zmienilam, kompletnie stracialam pewnosc siebie, wiele osob powatarza mi kazdego dnia ze ładna ze mnie dziewczyna i wgl, ale ja dalej brne w to bagno, zamykam się na ludzi, jak wychodze gdzies przezywam katusze, zastanawiając się czy dobrze wyglądam i w ogóle, umawianie z chłopakami nie wchodzi w rachube, bo tylko bym się zastanawiala czy nie smierdze i wgl, przez to wszystko nie realizuje swoich marzen, nie chce nigdzie wyjezdzac bo boje sie nowych znajomosci, pewnych siebie ludzi, osmieszenia, wystapienie przez duzą publicznoscią chociaz w szkole parazlizuje mnie. A najbardziej wkurza mnie to ze wbiło mi się takie cos w głowe a mianowicie to ze ja nie moge np miec rozpuszczonych włosow, do tego ładnie się ubrac i umalowac, bo będe wyglądac za ładnie... szok :/
poradzcie cos... oprocz spotkania z psychologiem,bo pewnie takich rad bedzie duzo.rozumiem.
Channel93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:44   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: co w trawie piszczy...-niska samoocena, brak pewnosci siebie

Cytat:
Napisane przez Channel93 Pokaż wiadomość
Czesc! długo zwlekałam z napisaniem tego.
Mój problem polega na tym ze pewien czas temu ktos zrobil cos, czego ja odczuwam skutki do dzisiaj, chodzi o to ze przez ta osobe stracilam zupelnie wiarę w siebie... dla niego zapewne była to swietna "zabawa" upokorzyc kogos. Nie będe owijac w bawełne, chodzilam kiedys na zajęcia dodatkowe, i ta osoba ktoregos dnia dała mi cos do zrozumienia, ze smierdze ,bo co innego moze oznaczac odwracanie głowy i smianie się, z czasem dowiedzialam się ze chodzilo o perfumy, poprostu nie podobaly się tej osobie, ale ja nie umiem oddzielic roznicy od tego ze ktos smierdzi, i uzywa zbyt np mocnych perfum, dla mnie to samo. Od tamtej pory wiem ze bardzo się zmienilam, kompletnie stracialam pewnosc siebie, wiele osob powatarza mi kazdego dnia ze ładna ze mnie dziewczyna i wgl, ale ja dalej brne w to bagno, zamykam się na ludzi, jak wychodze gdzies przezywam katusze, zastanawiając się czy dobrze wyglądam i w ogóle, umawianie z chłopakami nie wchodzi w rachube, bo tylko bym się zastanawiala czy nie smierdze i wgl, przez to wszystko nie realizuje swoich marzen, nie chce nigdzie wyjezdzac bo boje sie nowych znajomosci, pewnych siebie ludzi, osmieszenia, wystapienie przez duzą publicznoscią chociaz w szkole parazlizuje mnie. A najbardziej wkurza mnie to ze wbiło mi się takie cos w głowe a mianowicie to ze ja nie moge np miec rozpuszczonych włosow, do tego ładnie się ubrac i umalowac, bo będe wyglądac za ładnie... szok :/
poradzcie cos... oprocz spotkania z psychologiem,bo pewnie takich rad bedzie duzo.rozumiem.
nie chcesz psychologa, to moze pogadaj z kims komu ufasz-mama, siostra?

jesli sama sobie nie mozesz z tym poradzic /o ile probujesz/to nie wiem czy jesli powiem''pozytywne myslenie działa cuda''coś zmieni

a tego pogrubionego nie rozumiem-za ładnie?co w tym złego?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:48   #3
Channel93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: co w trawie piszczy...-niska samoocena, brak pewnosci siebie

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;20714303]nie chcesz psychologa, to moze pogadaj z kims komu ufasz-mama, siostra?

jesli sama sobie nie mozesz z tym poradzic /o ile probujesz/to nie wiem czy jesli powiem''pozytywne myslenie działa cuda''coś zmieni

a tego pogrubionego nie rozumiem-za ładnie?co w tym złego?[/QUOTE]

hmm sęk w tym ze mysle, ze chyba na to nie zasługuje, kurcze sama nie wiem a co do tego aby z kims porozmawiac zaufanym, to nie mam nikogo takiego
Channel93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:54   #4
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: co w trawie piszczy...-niska samoocena, brak pewnosci siebie

Cytat:
Napisane przez Channel93 Pokaż wiadomość
hmm sęk w tym ze mysle, ze chyba na to nie zasługuje, kurcze sama nie wiem a co do tego aby z kims porozmawiac zaufanym, to nie mam nikogo takiego
powinnas myslec ze zasługujesz na to co najlepsze, jesli ty tak bedziesz myslec to inni też

moze jakis telefon zaufania?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:53   #5
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: co w trawie piszczy...-niska samoocena, brak pewnosci siebie

Cytat:
Napisane przez Channel93 Pokaż wiadomość
hmm sęk w tym ze mysle, ze chyba na to nie zasługuje, kurcze sama nie wiem a co do tego aby z kims porozmawiac zaufanym, to nie mam nikogo takiego
ubierz się ładnie, wyjdź na ulice.
to będzie pierwszy krok do tego byś zobaczyła co się wtedy stanie i poczuła się dobrze.
Rozpuść włosy
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 14:33   #6
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: co w trawie piszczy...-niska samoocena, brak pewnosci siebie

Zrób sobie małą terapię szokową.
Spójrz na to co napisałaś.
Zdołowało Cię to, że komuś NIE PODOBAŁY SIĘ TWOJE PERFUMY!
No czy to nie jest śmieszne? Nie jest Ci trochę głupio że taka błahostka tak na Ciebie podziałała? Ładna dziewczyna, a przejmuje się jakimiś palantami?
Zadaj sobie te pytania, odpowiedz i pomału pracuj nad sobą. To, że jesteś ładna i możesz stać się atrakcyjna jeśli tylko tego zechcesz, to Twój atut, a nie kara boska!!
Wiadomo, że nie jest miłe usłyszeć od kogoś, że się śmierdzi - ale co innego, jeśli chodzi o brak higieny, a co innego o odmienne gusta perfumowe.

Powodzenia!
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 21:34   #7
Channel93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: co w trawie piszczy...-niska samoocena, brak pewnosci siebie

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Zrób sobie małą terapię szokową.
Spójrz na to co napisałaś.
Zdołowało Cię to, że komuś NIE PODOBAŁY SIĘ TWOJE PERFUMY!
No czy to nie jest śmieszne? Nie jest Ci trochę głupio że taka błahostka tak na Ciebie podziałała? Ładna dziewczyna, a przejmuje się jakimiś palantami?
Zadaj sobie te pytania, odpowiedz i pomału pracuj nad sobą. To, że jesteś ładna i możesz stać się atrakcyjna jeśli tylko tego zechcesz, to Twój atut, a nie kara boska!!
Wiadomo, że nie jest miłe usłyszeć od kogoś, że się śmierdzi - ale co innego, jeśli chodzi o brak higieny, a co innego o odmienne gusta perfumowe.

Powodzenia!
dałas mi do myslenia, dzięki!
Channel93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 10:46   #8
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: co w trawie piszczy...-niska samoocena, brak pewnosci siebie

mialam podobnie i troche mam do teraz.
bałam sie ze bede za ładna. haha jak to brzmi ;d a to dlatego ze nie lubilam wzroku 30- i wiecej-letnich facetów. dla mnie to bylo okropne.
teraz to juz wlasciwie mam to gdzies i chce ladnie wyglądać : >

czasami tez mam mysli ze smierdze i unikam wtedy ludzi, nie nawidze tego uczucia. przeciez myję się, dezodorant jest a wciaz boje sie ze smierdze. okropienstwo ; <
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 13:52   #9
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: co w trawie piszczy...-niska samoocena, brak pewnosci siebie

Musisz postarać się coś zmienić bo inaczej będziesz się męczyła. Albo zrób sobie wspomnianą wyżej terapię szokową albo spróbuj metodę małych kroczków Powinnas znalezc sobie jakąś osobę (przyjaciółkę) z którą będziesz mogła pogadać.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:12   #10
Channel93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: co w trawie piszczy...-niska samoocena, brak pewnosci siebie

czasami tez mam mysli ze smierdze i unikam wtedy ludzi, nie nawidze tego uczucia. przeciez myję się, dezodorant jest a wciaz boje sie ze smierdze. okropienstwo ; <[/QUOTE]

przepraszam ze dosc długo nic nie odpisywałam, ale byłam nad morzem )
hmm moge zapytac się Ciebie skąd to u Ciebie sie wzieło? była jakas taka sytuacja, przez którą teraz tez tak masz?
Channel93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 14:51   #11
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: co w trawie piszczy...-niska samoocena, brak pewnosci siebie

Nie przejmuj się
Ja od zawsze cierpię na brak pewności siebie.
moja babcia zawsze mi powtarzała że jestem za chuda, że mam krzywe nogi idt. I tak mi to wpoiła że na pewno nigdy nie pomyśle o sobie "ładna"
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.