Majtki/figi - bielizna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-01, 18:52   #1
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936

Majtki/figi - bielizna


Hej
Nosił może ktoś kiedyś taką bielizne hihi. Jeśli tak to ile cm mozna "stracić"?? prosze takze o inne spostrzezenia. Pozdro
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:51   #2
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

hmm...tzn nie wiem dokladnie o co ci chodzi? wyszczuplajaca bielizna wyszczupla optycznie...ale czy mozna przez to cos stracic w sensie faktyczniego ubytku tluszczu..no nie wiem, ale chyba raczej nie bardzo...a jezeli chodzi o efekt czysto wizuualny to to fajna sprawa i faktycznie wyglada sie lepiej duzo
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 22:36   #3
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Nio mi właśnie chodzi o optyczne wyszczuplenie. A macie moze jakies majtki godne polecenia, a nie ze tłuszcz wyłazi spod tych majtek ??
Rozumiecie?
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 22:12   #4
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Podłączam się pod pytanie Właśnie kupiłam sobie dziś 2 pary spodni i stwierdziłam, że trochę za bardzo wystaje mi tłuszczyk, jestem w trakcie (tj od jutr będę ) diety i zastanawiam się czy taka bielizna "coś daje", tj czy rzeczywiście wyszczupla optycznie i czy macie jakieś szczególnie godne polecenia ?

A i widziałam jszcze na allegro rajstopy wyszczuplające, cy któraś z Was je może nosiła/nosi/wypróbowała? Co lepiej kupić ?

Dopisek 2: schudłam i majtasy nie są mi potrzebne . A spodnie mi spadają
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2006-11-26 o 11:35 Powód: Dopisek
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 11:40   #5
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Cytat:
A i widziałam jszcze na allegro rajstopy wyszczuplające, cy któraś z Was je może nosiła/nosi/wypróbowała? Co lepiej kupić ?
No właśnie jak to jest z tymi rajstopami?
Co one właściwie dają? Czy są w stanie wyszczuplić nogi o dajmy na to 2 cm?
Od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad takimi rajstopami, jestem osobą szczupłą, tylko nie podobają mi sie moje nogi ktore moim zdaniem sa za grube w stosunku do reszty ciała a niestety żadne diety i ćwiczenia mi nie pomagają
Napiszcie prosze cos wiecej o takich rajstopach i gdzie oprocz alegro mozna je dostac ( i w jakiej cenie mniej wiecej )
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 11:46   #6
PeFKa
Raczkowanie
 
Avatar PeFKa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 484
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

A ja bym takich majtek nie zalożyła, nawet jeśli miałbym więcej tłuszczu. Generalnie jestem przeciwko takim metoda poprawienia sobie urody. Wole wyglądać gorzej niż dobrze na siłe.
__________________
Powiedzmy: NIE!!! wizażowym telenowelom
PeFKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 13:11   #7
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

ja uwazam ze taka bielizna jest ok. mam kolezanki b.szczuple z wystajacym brzuszkiem i wtedy takie stroje pomagaja poprawic wizualnie wyglad. indywidualna sprawa co kto o tym mysli ale takie cuda moga pomoc, nawet ladnie wymodelowac sylwetke pod obcisla sukienke. jesli mialabym juz stosowac takie sztuczki kupilabym sobie jakies ladne body z usztywnianymi miseczkami, majty ala Bridget Jones sa dobre tylko wtedy jak odpowiednio dobierze sie rozmiar no i jak sa dobrej firmy.
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-14, 13:18   #8
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Mnie interesują włąsciwie tylko rajstopy bo nie mam problemow z figura - tylko te nieszczęsne nogi ehh...
Obejrzałam te rajstopy na allegro i mam pewne wątpliwosci bo wszystkie z nich sa bardzo wysokie, az do pępka a mi własciwie nie potrzebny jest juz zaden modelunek powyżej ud...boję sie efektu płaskeigo tyłka :/
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 14:39   #9
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

no wiec z majtkami to jest tak...ze wciskasz to na siebie przez 10 minut fakt...brzuch jest wtedy zciśnięty i "mniejszy"...piszę w cudzysłowiu bo tam, gdzie majki się konczą robi sie wałek;/. i to taki masowo widoczy buu... no poza tym boli mnie...hm...nie wiem jak sie nazywa ta część ciała...pachwina(?) cos koło tego...tam gdzie majtki mają zakonczenie na nogi...no wiec boli, obciera i ogolnie mało wygodnie. Po godzinie noszenia takich majtek boli brzuch, robią się wzdęcia....nie mowiąc juz o tym, ze niewygodnie sie siedzi ...

no wiec jestem na nie....
a rajstop nie używałam, ale podejrzewam, że można się w nich nieźle zgrzać
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 19:30   #10
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Samych cm nie stracisz - najwyżej 2-3 cm. Bielizna wyszczuplająca modeluje i podnosi co trzeba i dzięki temu ubrania się lepiej układają. Daje to optyczny efekt wyszczuplenia, wygładzenia fałdek etc.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 19:40   #11
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Cytat:
Napisane przez PeFKa Pokaż wiadomość
A ja bym takich majtek nie zalożyła, nawet jeśli miałbym więcej tłuszczu. Generalnie jestem przeciwko takim metoda poprawienia sobie urody. Wole wyglądać gorzej niż dobrze na siłe.

A co w tym niby złego?

Staniki push-up też są według Ciebie poprawianiem urody na siłę?

Ja mam takie majtki, pomimo tego, że noszę rozmiary xs/s. Zakładam je na wielkie wyjścia, na przykład do sukienki wieczorowej. Fantastycznie podnoszą pupę i nieco spłaszczają brzuch, nie muszę się martwić, że sobie podjem i mi się coś zaokrągli pod kreacją
Czy efekt jest bardzo widoczny? Na pewno nie odejmują całego rozmiaru, raczej eliminują efekt "fałdek" i obwisłego tyłka.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-14, 19:50   #12
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość

A co w tym niby złego?

Staniki push-up też są według Ciebie poprawianiem urody na siłę?

Ja mam takie majtki, pomimo tego, że noszę rozmiary xs/s. Zakładam je na wielkie wyjścia, na przykład do sukienki wieczorowej. Fantastycznie podnoszą pupę i nieco spłaszczają brzuch, nie muszę się martwić, że sobie podjem i mi się coś zaokrągli pod kreacją
Czy efekt jest bardzo widoczny? Na pewno nie odejmują całego rozmiaru, raczej eliminują efekt "fałdek" i obwisłego tyłka.
dokladnie...zeby wszystko ladnie prezentowalo sie pod obcislym ubraniem

no wlasnie..a co w tym zlego
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 22:25   #13
SunFlover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Co do bielizny korygującej, to mogę tyle powiedzieć, że jest rewelacyjna, unosi to co trzeba, eliminuje fałdki tak gdzie trzeba i wcale nie są, aż tak uciskowe, że się nie dobrze robi.. wręcz przeciwnie dobrze dobrane dają wrażenie uczucia normalnych majtek, a efekt robią piorunujący.. Zresztą jest tyle modeli takich majtusiów, że można wybrać szczególnie pod ten odcinek ciała który chcemy w korygować
A co w tym złego, oczywiście, że nic po prostu nie którzy doskonale czują się w swoim własnym ciele pomimo pewnych niedoskonałości.
__________________

SunFlover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 07:31   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Cytat:
Napisane przez PeFKa Pokaż wiadomość
A ja bym takich majtek nie zalożyła, nawet jeśli miałbym więcej tłuszczu. Generalnie jestem przeciwko takim metoda poprawienia sobie urody. Wole wyglądać gorzej niż dobrze na siłe.
Ale czemu od razu "na siłę"? Nie rozumiem czemu od razu takie pejoratywne określenie - bo odnoszę wrażenie, że widzisz w tym coś negatywnego. Większość rzeczy, które ubieramy, ubieramy właśnie po to, aby wyglądać lepiej, korzystniej, aby zamaskować niedoskonałości. Idąc tropem takiego podejścia, powinnyśmy nosić worki po kartoflach . Wtedy nie będzie "na siłę".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 07:33   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Cytat:
Napisane przez SunFlover Pokaż wiadomość
Co do bielizny korygującej, to mogę tyle powiedzieć, że jest rewelacyjna, unosi to co trzeba, eliminuje fałdki tak gdzie trzeba i wcale nie są, aż tak uciskowe, że się nie dobrze robi.. wręcz przeciwnie dobrze dobrane dają wrażenie uczucia normalnych majtek, a efekt robią piorunujący.. Zresztą jest tyle modeli takich majtusiów, że można wybrać szczególnie pod ten odcinek ciała który chcemy w korygować
A jaką markę/marki takiej bielizny polecasz i na co powinno się zwracać uwagę kupując takie majtki? Bo zamierzam sobie takie sprawić.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 07:35   #16
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
No właśnie jak to jest z tymi rajstopami?
Co one właściwie dają? Czy są w stanie wyszczuplić nogi o dajmy na to 2 cm?
Od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad takimi rajstopami, jestem osobą szczupłą, tylko nie podobają mi sie moje nogi ktore moim zdaniem sa za grube w stosunku do reszty ciała a niestety żadne diety i ćwiczenia mi nie pomagają
Napiszcie prosze cos wiecej o takich rajstopach i gdzie oprocz alegro mozna je dostac ( i w jakiej cenie mniej wiecej )
dostałam kiedyś takie rajstopy i jak je założyłam to fajnie obciskały mi nogi, a co najlepsze dopiełam się w końcu w łydce w kozakach siostry co bez rajstop i w innych mi się nie udało. To chyba coś w tym jest;
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 08:13   #17
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
dostałam kiedyś takie rajstopy i jak je założyłam to fajnie obciskały mi nogi, a co najlepsze dopiełam się w końcu w łydce w kozakach siostry co bez rajstop i w innych mi się nie udało. To chyba coś w tym jest;
tylko takie rajstopy nie polecam paniom z problemami przewlekłej niewydolności żylnej lub takim, u ktorych jest sklonnosc do powstawania pajaczkow. Nacisk takich rajstop wiadomo, ze przyczynia sie do natezenia choroby.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 08:31   #18
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Cytat:
Napisane przez PeFKa Pokaż wiadomość
A ja bym takich majtek nie zalożyła, nawet jeśli miałbym więcej tłuszczu. Generalnie jestem przeciwko takim metoda poprawienia sobie urody. Wole wyglądać gorzej niż dobrze na siłe.
Malujesz się? Depilujesz nogi, pachy, tzw. strefę bikini? Regulujesz brwi? Farbujesz i układasz włosy? Nosisz buty na obcasach? Preferujesz biustonosze, które ładnie modelują Twój biust?
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 10:40   #19
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość
tylko takie rajstopy nie polecam paniom z problemami przewlekłej niewydolności żylnej lub takim, u ktorych jest sklonnosc do powstawania pajaczkow. Nacisk takich rajstop wiadomo, ze przyczynia sie do natezenia choroby.
Te rajtki to właśnie były masujące i anty żylakowe
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-15, 10:55   #20
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Te rajtki to właśnie były masujące i anty żylakowe
o no prosze
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 13:08   #21
SunFlover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A jaką markę/marki takiej bielizny polecasz i na co powinno się zwracać uwagę kupując takie majtki? Bo zamierzam sobie takie sprawić.

A czy na pewno można pisać tu i polecać marki... :P jestem nowa i jeszcze nie znam dokładnie wszystkich zasad :P ale to nic najwyżej dostanę bana :P Co do producenta bielizny korygującej to jest najlepsza Firma MITEX, ogromny wybór majtek korygujących, które rewelacyjnie potrafią zniwelować optycznie brzuszek tuż po porodzie, a nawet niewidoczne fałdki na brzuszku [ te spowodowane zbędnym tłuszczykiem], są różne modele majtek, dlatego jest w czym wybierać i na pewno znajdziesz Coś pasującego dla Siebie. Pytałaś na co zwracać uwagę, cała linia bielizny tej firmy jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i są bezszwowe, znakomicie się maskują pod eleganckimi ubraniami. Myślę, że moja odpowiedź jest wyczerpująca, jeśli masz jeszcze jakieś pytanie, najlepiej napisz do mnie na PW, polece Ci nawet dobry sklep internetowy z tą bielizną.
__________________

SunFlover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 13:45   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Cytat:
Napisane przez SunFlover Pokaż wiadomość
A czy na pewno można pisać tu i polecać marki... :P jestem nowa i jeszcze nie znam dokładnie wszystkich zasad :P ale to nic najwyżej dostanę bana :P Co do producenta bielizny korygującej to jest najlepsza Firma MITEX, ogromny wybór majtek korygujących, które rewelacyjnie potrafią zniwelować optycznie brzuszek tuż po porodzie, a nawet niewidoczne fałdki na brzuszku [ te spowodowane zbędnym tłuszczykiem], są różne modele majtek, dlatego jest w czym wybierać i na pewno znajdziesz Coś pasującego dla Siebie. Pytałaś na co zwracać uwagę, cała linia bielizny tej firmy jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i są bezszwowe, znakomicie się maskują pod eleganckimi ubraniami. Myślę, że moja odpowiedź jest wyczerpująca, jeśli masz jeszcze jakieś pytanie, najlepiej napisz do mnie na PW, polece Ci nawet dobry sklep internetowy z tą bielizną.
Bardzo dziękuję, właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałam - konkretna i wyczerpująca. Mitex wydawał mi się OK firmą, ale wolę zawsze usłyszeć opinię użytkowniczki, bo sprzedawczynie wiadomo, że wszystko będą zachwalać pod niebiosa . I oczywiście możesz udzielać takich odpowiedzi . Ostrzeżenie mogłabyś dostać, gdybyś przy okazji dała mi adres swojego sklepu, w którym sprzedawałabyś bieliznę Mitex .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 14:51   #23
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
dostałam kiedyś takie rajstopy i jak je założyłam to fajnie obciskały mi nogi, a co najlepsze dopiełam się w końcu w łydce w kozakach siostry co bez rajstop i w innych mi się nie udało. To chyba coś w tym jest;
Dziękuje bardzo za odpowiedz
Teraz juz jestem przekonana do tych rajstop, co prawda mam skłonnosci do dostawania pajączkow na nogach, ale moze znajde akurat takie o których mowisz - anty żyllakowe
A pamietasz moze jakiej firmy były Twoje rajstopy?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 17:41   #24
PeFKa
Raczkowanie
 
Avatar PeFKa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 484
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Nie wiem dlaczego się tak zbulwersowałyście. Noście sobie co chcecie, ja napisałam, ze nie założyłabym czegoś takiego bo po 1. czułabym się jak ściśnięta, a po 2. jak nie ja. Wole zaakceptować swoje kilogramy niż je ukrywać przed światem.
Poprostu głupio bym się czuła idąc ulicą i widząc, że jestem chuda, a to tylko zastługa jakiś majtek. Wolałabym sie odchudzać.
Co do staników powiększających biust to również ich nie uznaje bo wole być płaska niż mieć biust z gąbki.
Blond bejbe naprawde nie wiem co cie tak śmieszy.

Może jestem dziwna, nie wiem. Jak tak to trudno. Żeby było jeszcze śmieszniej, i dziwniej to nie uznaje też farbowania włosów, tipsów, kilogramowej tapety na twarzy która ukrywa wszystko.

Aha myje się, lekko maluje, depiluje, gole i wyrywm brwi.Nie jestem dzikusem. Poprostu chce aby ludzie oglądali mnie naturalną. Dobra może troche przesadziłam z tymi majtkami, ale ja bym sie na takie cos nie zdecydowała.

Troche to chaotycne, sory.
__________________
Powiedzmy: NIE!!! wizażowym telenowelom
PeFKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 19:02   #25
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Podnosze

Czy ktoś mogłby mi polecić jakich firm rajstopy wyszczuplające są najlepsze?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 10:43   #26
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

up
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 16:47   #27
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

A ja podbiję za Durgą, wątek stary ale może ktoś ma doświadczenie w kwestii rajstop wyszczuplających? Na stoisku z rajstopami ogladałam jeden model, ale nie przekonał mnie, a poza tym kosztował 6 zł więc nie wierzę w jego skuteczność Potrzebuję rajstop fajnie modelujących nogę ...możecie coś polecić?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 13:34   #28
mariposka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

ja polecam majtki MITEX model Elite IV - są bardzo wysokie, sięgaja pod biust, są bezszwowe, ściągają bardzo dobrze, żadnych wałków nie widać. Producent podaje na opakowaniu rozmiary i cm, wg nich powinnam mieć L natomiast M kupiłam i sa idealne, polecam niższe o 1 rozmiar, efekt super, mozna nosic pod sukienką, nic nie widac a na oko mamy mniej o 1- rozmiary. POLECAM
mariposka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 13:50   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

Wątek jak widzę odgrzebany. Kiedyś sama się tu radziłam.


No i w końcu mam takie majtki. Nie jakiejś ekskluzywnej firmy, kosztowały coś koło 30 zł, ale efekt jest - np. obcisłe jeansy lepiej leżą, wszystko jest wygładzone, pośladki nieznacznie uniesione. Warto zainwestować w coś takiego. Ale cudów się nie spodziewajmy - wyszczupla to góra o 4 cm (jeśli zainwestuje się w jakieś dobre i dobrze dopasowane dla nas). Najważniejszy efekt to wygładzenie wszystkiego, lepsze rozłożenie. Trzeba liczyć się z wydatkiem 35-50 zł, warto kupić coś polskiej firmy. No chyba, że ma się okazję angielskiej - oni się na tym znają.

Zależy jaki się nosi rozmiar, ile ma się tłuszczyku, z czym dokładnie problem...

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2008-12-30 o 13:55
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 16:33   #30
becia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 175
Dot.: Majtki wyszczuplające !!

podnosze
interesuja mnie majtki wyszczuplajace...widziala m ze dziewczyny polecaja firme MITEX...ale chcialabym uzskac konkretna porade-ogolnie jestem szczupla osobba ale moim mankamentem jest moj brzuch.nigdy nie byl plaski ale po ciazy zrobil sie jak dla mnie ogromny.ogolnie wygladam jakbym byla w 4 miesiacu ciazy(a nie jestem)!za miesiac ide na wesele i chcialabym wygladac na nim ciut lepiej niz teraz...podpowiedzcie mi ktory model bedzie dla mnie najlepszy i czy warto inwestowac w takiego "ulepszacza urody"?mam nadzieje ze wypowiedza sie posiadaczki tych cudow i podziela sie ze mna swoimi uwagamipozdrawiam
__________________
od karmienia do karmienia, od pieluchy do pieluchyzycie jest piekne
becia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-16 20:15:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.