Kosmetyki M.A.C - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-24, 10:49   #1291
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
I jest w istocie.
Niestety nie udzielam sie w watku wiec nie mam szans na jakiekolwiek poparcie, nie licze zreszta na to.
Dla mnie wyglada to na klub wzajemnej adoracji.
A wszystko co zle najlepiej zwalic na mnie.


Nie potrzebuje Twoich nakretek. Dlugo sprzedaje pigmenty, z pewnoscia dluzej od Was wszystkich i wiedze odpowiednia posiadam.
Rozumiem ze jak sciagne do zdjecia nakretke i odsypie troche pigmentu to stanie sie on bardziej oryginalny, tak?
W odroznieniu od Ciebie swoje pigmenty kupuje ZAWSZE w sklepach i mam na nie paragony. Nigdy ich nie zbieralam ale po ostatnich atakach zostalam do tego zmuszona.
Nie jest to personalnie do Ciebie, raczej do innej Wizazanki, ktora cichaczem wysyla maile, w ktorch bezczelnie mnie oczernia.
Przez telefon jest slodka i mila, a za plecami zachowuje sie jak kret. I jeszcze probuje mnie wmanewrowac w swoje perfidne zagrywki..
To tyle, zostawiam Wam to do przemyslenia. Chociaz na moment sprobujcie byc obiektywne.
Mylisz się i to bardzo, moje pigmenty również są ze sklepu, a Twoje niestety nie są o czym świadczą zdjęcia
Jeden paragon na pojedyncze kolory o niczym nie świadczy, a być może tak jak zdjęcie na aukcji ściągnęłaś go z internetu...
Zupełnie OBIEKTYWNIE oceniam Twoją aukcję, gdybym próbowała kogoś do Ciebie zniechęcić nie skupiałabym się na kilku kolorach...to są FAKTY
Nie będę prowadzić nadal tej dyskusji, bo to jest po prostu przykre, jeżeli Ci zależy to nadal się wybielaj, ja w tym udziału nie będę brała i proszę nie oczerniaj innych dziewczyn, że na Ciebie donoszą, bo szczerze wątpię ,że takie sytuacje miały miejsce ja osobiście chciałabym jak najlepiej, jeszcze żadne konflikty i zwady nie przyniosły nic dobrego, a robienie świństw to sprawa ,która mnie nie dotyczy. Wierzę ,że jesteś miłą i sympatyczną osobą ale nie wierzę ,że w pełni sprzedajesz oryginalne pigmenty o czym pisałam wyżej, takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam i życzę wszystkim MACoholiczkom miłego dnia
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 11:13   #1292
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevada widzę, że znasz się na rzeczy

Mogłabyś mi powiedzieć co to wym sądzisz?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=418090385
oczywiście sprzedający zapewnia, że to oryginały
Zdziwiłabym się gdyby twierdził inaczej
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 11:32   #1293
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Nevada kod to A97 i jest wybity.
Ranko jeżeli kod jest wybity ,a nakrętka jest matowa to istnieje ogromne prawdopodobieństwo ,że masz oryginał, wiadomo ,że istnieją jeszcze inne detale, ale nakrętka i naklejka są najważniejsze...
Zapoznaj się proszę ze zdjęciami na tej stronie i porównaj do swojego pigmentu, wtedy będziesz miała 100% pewność
http://specktra.net/f257/identifying...-photos-69309/

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo

Nie doczekam się na odzew znajomych z USA, więc skorzystam z męża propozycji i jadę w tym tygodniu na podbój MAC-a w Berlinie
Muszę sobie kupić wreszcie duży kufer, bo ten co mam już mi się nie domyka

A-ha jakie konkretnie pędzle polecacie do pigmentów bo mam większość sephorowych i nie bardzo się sprawdzają
Proszę Ciebie bardzo
Polujesz na kuferek MACa? mi też się marzy, ale diabelsko drogie są
Ja do pigmentów używam pędzelka Sephora, płaskiego ze sztucznego włosia i dla mnie jest the best... jak nakładasz pigmenty?
Ja nakładam na mokro i pędzelek z pigmentem najpierw dociskam do powieki ,a potem lekko rozprowadzam

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Nevada widzę, że znasz się na rzeczy

Mogłabyś mi powiedzieć co to wym sądzisz?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=418090385
oczywiście sprzedający zapewnia, że to oryginały
Zdziwiłabym się gdyby twierdził inaczej
Madziu mam zaufanie do osoby ,która sprzedaje te pigmenty, wiadomo ,że kupując odsypki przede wszystkim musimy zaufać i uwierzyć w to ,że sprzedający oferuje nam oryginalne pigmenty, tak naprawdę zdjęcia, paragony i te sprawy można ściągnąć z internetu i tak jest na wielu aukcjach...ja osobiście znam georginę , naszą forumową geonię i nie jest to zwykły sprzedawca nastawiony na zyski tylko pasjonatka dbająca o jakość używanych przez siebie i sprzedawanych przedmiotów
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 11:37   #1294
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mam pytanie, ostatnio często buszuje po Ebayu i natknęłam się na : Mini charm pigment 2,5 g. Może to banalne pytanie ale, jak to z nimi jest, to jakieś limitówki, czy po prostu małe opakowanie?



Z góry dziękuje za odpowiedź

Edit. Pytanie numer 2. Czy ten puder wygląda oryginalnie http://cgi.ebay.pl/MAC-MINERALIZED-S...ippingPayment?
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 11:53   #1295
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Mam pytanie, ostatnio często buszuje po Ebayu i natknęłam się na : Mini charm pigment 2,5 g. Może to banalne pytanie ale, jak to z nimi jest, to jakieś limitówki, czy po prostu małe opakowanie?



Z góry dziękuje za odpowiedź

Edit. Pytanie numer 2. Czy ten puder wygląda oryginalnie http://cgi.ebay.pl/MAC-MINERALIZED-S...ippingPayment?
Tanyia pigmenty ''charm'' są oryginalne, są to tak naprawdę limitowane edycje wydawane przy okazji różnych kolekcji MAC w setach takich jak np tu:
http://cgi.ebay.pl/MAC-PIGMENT-SET-L...QQcmdZViewItem

Puder jak najbardziej oryginalny są to najnowsze limitowane pudry, mam taki sam
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 11:55   #1296
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevado dziękuje za odpowiedź.
No to mam jeszcze jedno pytanie: jak się ten puder sprawuje?
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 12:08   #1297
Agusyaaa
Przyczajenie
 
Avatar Agusyaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Mylisz się i to bardzo, moje pigmenty również są ze sklepu, a Twoje niestety nie są o czym świadczą zdjęcia
Jeden paragon na pojedyncze kolory o niczym nie świadczy, a być może tak jak zdjęcie na aukcji ściągnęłaś go z internetu...
Wierzę ,że jesteś miłą i sympatyczną osobą ale nie wierzę ,że w pełni sprzedajesz oryginalne pigmenty o czym pisałam wyżej, takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam i życzę wszystkim MACoholiczkom miłego dnia
Nie chce sie czepiac, ale pisałas, ze kupujesz na EBay'u.....
Ja nie jestem oszustka, mam paragony i to nie sciagnete z internetu - jak probujesz sugerowac. Na szczesie place zawsze karta wiec ma imienne dowody zaplaty.



Male i zenujace jest to co probujecie tutaj udawadniac.
Agusyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 12:31   #1298
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
Nie jest to personalnie do Ciebie, raczej do innej Wizazanki, ktora cichaczem wysyla maile, w ktorch bezczelnie mnie oczernia.
Przez telefon jest slodka i mila, a za plecami zachowuje sie jak kret. I jeszcze probuje mnie wmanewrowac w swoje perfidne zagrywki..
To tyle, zostawiam Wam to do przemyslenia. Chociaz na moment sprobujcie byc obiektywne.
Wiesz bebe w psychologii to się nazywa projekcja.......

Było dokładnie odwrotnie i mam na to dowody......
I kończe już dyskusje na temat Twojego towaru, to Twoja sprawa czym handlujesz
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 12:35   #1299
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Nevado dziękuje za odpowiedź.
No to mam jeszcze jedno pytanie: jak się ten puder sprawuje?
Świetnie zależy jakiego efektu oczekujesz
Jest to jeden z tych pudrów ,który prawie niezauważalnie upiększają cerę, szczególnie fajna jest ta błyszcząca część ładnie podkreśla policzki

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
Nie chce sie czepiac, ale pisałas, ze kupujesz na EBay'u.....
Ja nie jestem oszustka, mam paragony i to nie sciagnete z internetu - jak probujesz sugerowac. Na szczesie place zawsze karta wiec ma imienne dowody zaplaty.



Male i zenujace jest to co probujecie tutaj udawadniac.
Jak widać słabo czytasz forum Pisałam ,że pigmenty mam od osoby prywatnej, a dodając ta osoba jest związana z MACiem i jest dla mnie autorytetem w tej dziedzinie.
Na Ebayu kupowałam na samym początku i to nieliczne sztuki, przede wszystkim limitowanki w dużo wyższych cenach jak pigmenty w sklepie, po za tym nie czuję się zobowiązana tłumaczyć się osobie ,która sprzedaje podróbki.
Wprowadzasz złą atmosferę, każdy zorientowany umie ocenić oryginał od podróbki także Twoje komentarze są zupełnie zbędne
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 14:14   #1300
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevado czy ta częśc nie błyszcząca dobrze matuje? Czy lepiej jak chce się miec matową twarz to lepiej pod spodem uzyc pudru transparentnego? Czy zmieszając obie te części pudru rozświetla to twarz czy sie świeci? Nie wiem czy dobrze zadałam pytanie, ale mam nadzieję, że zrozumiałaś
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 16:38   #1301
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Już wiem dlaczego mnie lewa ręka swędziała Po lekturze wąteku (całego ) idę zamawiać pigmenty.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 16:40   #1302
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ranko - ja właśnie zamówiłam 10 pigmentów z TBN.
Mam nadzieję, ze będą tak szybko u mnie jak były u Ciebie
Jak dotrą wkleję fotki i porównam sobie ten nieszczęsny Naked
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 17:12   #1303
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny, mam pytanie odnośnie nakładania pigmentów - wiem, że najlepszy pędzelek syntetyczny, płaski itp, bo wyczytałam w wątku, ale chodzi mi jeszcze o to jakim pędzelkiem (kształt) pigmenty najlepiej nakładać przy podkreślaniu zewnętrznego kącika oka? Taki płaski do cieni (tez używam z Sephory) to świetnie sie sprawdza przy nakładaniu na całą powiekę, ale przy kąciku wydaje mi się mało precyzyjny (albo mam mało wprawną rękę). Czy może ewentualnie gąbkowy aplikator się sprawdzi?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 17:22   #1304
Agusyaaa
Przyczajenie
 
Avatar Agusyaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Jak widać słabo czytasz forum Pisałam ,że pigmenty mam od osoby prywatnej, a dodając ta osoba jest związana z MACiem i jest dla mnie autorytetem w tej dziedzinie.
Na Ebayu kupowałam na samym początku i to nieliczne sztuki, przede wszystkim limitowanki w dużo wyższych cenach jak pigmenty w sklepie,

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
Ja byłam dziś u nas w Parku Magnoli i oglądałam cudeńka kurcze ale to nie na moja kieszeń 60 zł jeden mały cienik i 90 zł pigmencik SZOK .

A ty gdzie zamawiałaś??
Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
ja zamawiam przez internet, na ebayu światowym
Chyba jednak dobrze czytam....


Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Na Ebayu kupowałam na samym początku i to nieliczne sztuki, przede wszystkim limitowanki w dużo wyższych cenach jak pigmenty w sklepie, po za tym nie czuję się zobowiązana tłumaczyć się osobie ,która sprzedaje podróbki.
Wprowadzasz złą atmosferę, każdy zorientowany umie ocenić oryginał od podróbki także Twoje komentarze są zupełnie zbędne
Niestety nie miałam kontaktu z podróbkami więc nie posiadam tak rozległej wiedzy w tej dziedzinie jak Wy.
Zawsze kupuję pigmenty w firmowych sklepach i nie przyszło mi do głowy szukać na forach internetowych odpowiedzi jak odróżnić oryginał od imitacji.
( nie chcę być źle zrozumiana więc podkreślam, że nie podważam oryginalności Twoich pigmentów)



Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Wiesz bebe w psychologii to się nazywa projekcja.......
Było dokładnie odwrotnie i mam na to dowody......
I kończe już dyskusje na temat Twojego towaru, to Twoja sprawa czym handlujesz
Psychologia psychologią a życie życiem.
Jesteś złą, dwulicową i zawistną kobietą i nic tego faktu nie zmieni.
Widać inni nie mieli jeszcze wątpliwej przyjemności poznać Twojej drugiej strony osobowości.
I choćbyś nie wiem jak mocno tupała nogami i pisała jeszcze miliony bzdur nic nie zmieni faktu oryginalności moich pigmentów.
I chociaż miałam tego nigdy nie zrobić to swoim postępowaniem zwalniasz mnie z dangego słowa: wiec powiem ze to Ty sprzedawałaś podróbki, na co mam niezbite dowody, o czym zreszta dobrze wiesz....
W panice i lęku, że sprawa sie wyda czym handlujesz, postanowiłaś kupić oryginalne pigmenty i zaczęłaś wymachiwać rachunkami na lewo i prawo.
I zapytam: w czym moje rachunki są gorsze od Twoich?
Twoje dają Ci wiarygodność uczciwego sprzdawcy, a moje nie znaczą nic?
Gołym okiem widać jaki jest Twój cel: zniszczyć konkurencję wszelkimi możliwymi sposobami. Żałosne.
Nie uda Ci się Twój chytry plan - każdy kto ma trochę zdrowego rozsądku i dystansu do sprawy zorientuje się, że prawda nie lezy tam, gdzie Ty byś sobie życzyła.
Jesteś małym, niedobrym człowiekiem.

Jednocześnie przepraszam wszystkie Wizażanki, że muszą uczestniczyć w tak żenującej prowokacji.
Agusyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 18:02   #1305
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
Psychologia psychologią a życie życiem.
Jesteś złą, dwulicową i zawistną kobietą i nic tego faktu nie zmieni.
Widać inni nie mieli jeszcze wątpliwej przyjemności poznać Twojej drugiej strony osobowości.
I choćbyś nie wiem jak mocno tupała nogami i pisała jeszcze miliony bzdur nic nie zmieni faktu oryginalności moich pigmentów.
I chociaż miałam tego nigdy nie zrobić to swoim postępowaniem zwalniasz mnie z dangego słowa: wiec powiem ze to Ty sprzedawałaś podróbki, na co mam niezbite dowody, o czym zreszta dobrze wiesz....
W panice i lęku, że sprawa sie wyda czym handlujesz, postanowiłaś kupić oryginalne pigmenty i zaczęłaś wymachiwać rachunkami na lewo i prawo.
I zapytam: w czym moje rachunki są gorsze od Twoich?
Twoje dają Ci wiarygodność uczciwego sprzdawcy, a moje nie znaczą nic?
Gołym okiem widać jaki jest Twój cel: zniszczyć konkurencję wszelkimi możliwymi sposobami. Żałosne.
Nie uda Ci się Twój chytry plan - każdy kto ma trochę zdrowego rozsądku i dystansu do sprawy zorientuje się, że prawda nie lezy tam, gdzie Ty byś sobie życzyła.
Jesteś małym, niedobrym człowiekiem.

Jednocześnie przepraszam wszystkie Wizażanki, że muszą uczestniczyć w tak żenującej prowokacji.


To Ty pokazujesz jaką jesteś osobą..
Atakujesz mnie, bo potwierdziłam, ze kolor basic red ma pojemnośc 2, 5 grama
Nie obchodzi mnie co sprzedajesz . Ja nie muszę udowadniać, ze Twoje pigmenty sa podróbkami....ściślej mowiac wśród oryginałow masz podróby. Zauważaja to same klientki i to one oceniają. Miałam mnóstwo maili w tej sprawie i moge napisać jakie dokladnie kolory mialaś, badz jeszcze masz podrobione, a także maili gdzie osoby informowały mnie, że wysyłasz im bzdury pod moim adresem. Mnie by nie było stać na taka perfidię.
Tylko w tym wątku 2 osoby napisały, ze dostały od Ciebie badziewie jak z bazaru. Także masz komentarz , w ktorym osoba napisała, ze dziwi ja dlaczego kilka kolorów, ktore zakupiła u Ciebie rózni sie od tych kupionych w sklepach za granica. Dużo bym mogła na ten temat napisać.

Jakby mi przeszkadzała konkurencja , jak to nazywasz, to nie miałabym tak dobrych kontaktów z wizażankami, które mają ten sam towar co ja. Dla mnie sprzedaż pigmentów nie jest priorytetem w zyciu i nie muszę się poniżać i niszczyć ludzi. Nie boli mnie fakt, że ktos sprzeda wiecej niż ja.

Po trzecie......gdzie miałas okazję poznać drugą strone mojej osobowości , po jednej rozmowie tel. ??
O jakim danym słowie mówisz???? Nawet w tym wątku nie kryłam, ze pierwsza partia pigmentów, ktorą kupiłam na wspólnych zakupach z wizażankami okazała sie bardzo podejrzana. Nie mialam jeszcze takiej wiedzy o produktach MAC, jaka mam teraz i nieswiadomie wystawiłam to na aukcje. Jednak po zorientowaniu sie szybko zakupiłam za grube pienadze pożądny towar. nie mialam sumienia wciskac ludziom badziewia. Zakup towaru w salonie nie byl powodowany panika i lekiem ( rety skąd Ty to bieerzesz), ale zwykłą ludzka uczciwoscią.


I nie wiem cos sie uwzięła akurat na mnie????
To Nevada jest na tyle odważna, ze potrafiła napisać wprost. Za to ja bardzo cenie, za jej pasje, rzetelność, sumiennośc, kulture osobista i za wiele, wiele innych rzeczy.

I dziewczyno nie pogrążaj się bardziej, nie atakuj innych, nie doszukuj się prowokacji, ani chytrych planów. To Ty rozpetałas całą tą zbedna dyskusję, mi jest naprawde obojetne co sprzedajesz. Mozesz nawet kupic " pigmenty " .....prawie MAC, oznaczane literami alfabetu . Nie obchodzi mnie to.

Aha...jeszcze apropo's rachunków, którymi podobno wymachuję. Róznica polega na tym, ze Ty masz jeden malutki rachunek, a ja caly plik na kilkaset pozycji.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 18:30   #1306
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Agusyaaa, Geonia - bardzo proszę o zaprzestanie dyskusji na temat nie związany z profilem wątku, a zwłaszcza o nieobrzucanie się argumentami ad personam, i dalsze ewentualne wyjaśnianie wszystkich nieporozumień via Prywatne Wiadomości/Email. Dalsze kontynuowanie tej dyskusji poskutkuje przyznaniem punktów obu adwersarkom. Ponadto przypominam, że promowanie własnych aukcji na łamach forum może być rozumiane jako nieopłacona reklama, a co za tym idzie stanowić pogwałcenie regulaminu serwisu.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:07   #1307
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Agusyaaa, Geonia - bardzo proszę o zaprzestanie dyskusji na temat nie związany z profilem wątku, a zwłaszcza o nieobrzucanie się argumentami ad personam, i dalsze ewentualne wyjaśnianie wszystkich nieporozumień via Prywatne Wiadomości/Email. Dalsze kontynuowanie tej dyskusji poskutkuje przyznaniem punktów obu adwersarkom. Ponadto przypominam, że promowanie własnych aukcji na łamach forum może być rozumiane jako nieopłacona reklama, a co za tym idzie stanowić pogwałcenie regulaminu serwisu.

Pozdrawiam!


Dziewczyny, czy któraś z Was ma jakieś szminki z MACa? Jeśli tak, to proszę o opinię i najlepiej zdjęcie Przymierzam się do zakupu :P
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:51   #1308
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A ja proszę o opinie o błyszczykach plushglas, a szczególnie o wildly lush(jak ktoś miał akurat ten kolorek )
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 22:21   #1309
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Nevado czy ta częśc nie błyszcząca dobrze matuje? Czy lepiej jak chce się miec matową twarz to lepiej pod spodem uzyc pudru transparentnego? Czy zmieszając obie te części pudru rozświetla to twarz czy sie świeci? Nie wiem czy dobrze zadałam pytanie, ale mam nadzieję, że zrozumiałaś
Hmm nie wiem czy dobrze matuje, bo mam taka wstrętną cerę ,że u mnie wszystko się świeci już po pół godziny, nie ważne co nałożę
Nie mniej jednak polecam puder gdyż naturalnie upiększa on cerę, matowy puder ujednolica cerę, która staje się promienista, a nałożona błyszcząca część na kości policzkowe ładnie ,ale też subtelnie połyskuje

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Już wiem dlaczego mnie lewa ręka swędziała Po lekturze wąteku (całego ) idę zamawiać pigmenty.
Dziewczyny! mamy nową uzależnioną!

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Ranko - ja właśnie zamówiłam 10 pigmentów z TBN.
Mam nadzieję, ze będą tak szybko u mnie jak były u Ciebie
Jak dotrą wkleję fotki i porównam sobie ten nieszczęsny Naked
Koniecznie zdaj relację

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie nakładania pigmentów - wiem, że najlepszy pędzelek syntetyczny, płaski itp, bo wyczytałam w wątku, ale chodzi mi jeszcze o to jakim pędzelkiem (kształt) pigmenty najlepiej nakładać przy podkreślaniu zewnętrznego kącika oka? Taki płaski do cieni (tez używam z Sephory) to świetnie sie sprawdza przy nakładaniu na całą powiekę, ale przy kąciku wydaje mi się mało precyzyjny (albo mam mało wprawną rękę). Czy może ewentualnie gąbkowy aplikator się sprawdzi?
Kajol ja w trudno dostępne miejsca używam takiego samego pędzelka ,ale mniejszego

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość


Dziewczyny, czy któraś z Was ma jakieś szminki z MACa? Jeśli tak, to proszę o opinię i najlepiej zdjęcie Przymierzam się do zakupu :P
Konopio ja mam sporo szminek MAC, w wątku znajdziesz moją kolekcję w tym szminki
MAC ma ogromną ofertę kolorystyczną i na pewno znajdziesz coś dla siebie, bardzo lubię nietypowe kolory ,które często występują jako limitowanki, ostatnio bardzo często używam Ramblin' Rose z kolekcji Nocturnelle Formal Black
Tutaj znajdziesz kolorek:
http://www.maccosmetics.com/template...CT_ID=PROD1439

Jutro może zrobię jakiś ''swatches'' moich szminek


Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
A ja proszę o opinie o błyszczykach plushglas, a szczególnie o wildly lush(jak ktoś miał akurat ten kolorek )
Plushglass to zaraz obok Dazzleglass moje ulubione błyszczyki
Z tego jak się zorientowałam i przekonałam plushglass ''powiększa'' usta, ma cudowny zapach i świetną gęstą konsystencję, mój ulubiony kolorek to bountiful
POLECAM SZCZERZE!!! a sporo już błyszczyków w swoim życiu przetestowałam
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 22:39   #1310
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Hmm nie wiem czy dobrze matuje, bo mam taka wstrętną cerę ,że u mnie wszystko się świeci już po pół godziny, nie ważne co nałożę
Nie mniej jednak polecam puder gdyż naturalnie upiększa on cerę, matowy puder ujednolica cerę, która staje się promienista, a nałożona błyszcząca część na kości policzkowe ładnie ,ale też subtelnie połyskuje



Dziękuje Ci Nevado za odpowiedź

Kliknęłam, a co mi tam ( jestem już uzależniona )
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 22:46   #1311
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość



Wklejam również okropną podróbkę pigmentu Goldenaire, specjalnie na życzenie kasiaj85
ufff Nevadko, jednak mój Goldenaire nie był aż tak rózowy... On raczej pod pewnym kątem delikatnie tylko był zabarwiony, duuużo delikatniej niż na zdjęciu, które wkleiłaś! Ale jeszcze to w MACu sprawdzę żebym wiedziała na pewno o co prosić moją Sis.
Dzięki za pomoc
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 23:34   #1312
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Pytanie do ranki i do innych posiadaczek pigmentu Fairylite.
Czy ten pigment jest beżowy czy wpada lekko w róż? Bardzo bym prosiła o zdjęcie jak wyglada na skórze. Widziałam na truskawkowych zdobyczach ale nadal nic nie wiem
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 08:51   #1313
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A ja mam pytanie i prośbę do Nevady
Czy mogłabyś obfocić swoje Dazzleglassy? Oglądam (na fotkach) i strasznie mnie kuszą
(wiem, ze Nevada ma, moze ktoś jeszcze?) dziękuję
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 09:15   #1314
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Hej,

a ktoś mógłby wkelić zdjęcie pędzelków? Bo ja wczoraj próbowałam coś zmalować i miałam pigment wszędzie, a nie o takie coś mi chodziło
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 10:03   #1315
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

niestety mi tez sie pigmenty osypuja bo zawsze biore za duzo i nie mam jeszcze wprawy.
ale zawsze mam w pogotowiu mleczko.

zrobie zdjecie Fairylite.
efekt na mokro:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3044.jpg (52,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3046.jpg (33,9 KB, 89 załadowań)
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2008-08-25 o 10:25
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 13:09   #1316
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci Nevado za odpowiedź

Kliknęłam, a co mi tam ( jestem już uzależniona )
Zawsze to usług mam nadzieję ,że będziesz zadowolona

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ufff Nevadko, jednak mój Goldenaire nie był aż tak rózowy... On raczej pod pewnym kątem delikatnie tylko był zabarwiony, duuużo delikatniej niż na zdjęciu, które wkleiłaś! Ale jeszcze to w MACu sprawdzę żebym wiedziała na pewno o co prosić moją Sis.
Dzięki za pomoc
Bardzo proszę

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie i prośbę do Nevady
Czy mogłabyś obfocić swoje Dazzleglassy? Oglądam (na fotkach) i strasznie mnie kuszą
(wiem, ze Nevada ma, moze ktoś jeszcze?) dziękuję
Alkapone właśnie wykonałam kawał roboty i obfociłam błyszczyki i szminki, zdjęcia niżej

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Hej,

a ktoś mógłby wkelić zdjęcie pędzelków? Bo ja wczoraj próbowałam coś zmalować i miałam pigment wszędzie, a nie o takie coś mi chodziło
Lemirko pędzelków nie fotografowałam, ale ja używam pędzelka sephora nr8
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mackolekcja.jpg (109,2 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blyszczykimac1.jpg (90,5 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dazzleglass1.jpg (87,5 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dazzleglasszbliska1.jpg (81,9 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorydazzleglass1.jpg (57,9 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki1.jpg (76,0 KB, 113 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 13:13   #1317
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

część 2 i moje śliczne pigmenciki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szminki2.1.jpg (95,7 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pigmenty1.jpg (115,6 KB, 155 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 13:19   #1318
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

NEVADA! PADłAM
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 13:21   #1319
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
niestety mi tez sie pigmenty osypuja bo zawsze biore za duzo i nie mam jeszcze wprawy.
ale zawsze mam w pogotowiu mleczko.

zrobie zdjecie Fairylite.
efekt na mokro:
ranko, bardzo dziękuję
jesteś zadowolona z tego koloru, zastanawiam się czy warto go kupować ponieważ podobny efekt pewnie osiagnę chociażby jasnym beżem z paletki Earth Reflection,l innym rozswietlajacym beżem lub maźnięciem się Amber Diamond ( jasnym paskiem)
pewnie się mylę, proszę o wyprowadzenie mnie zbłędu
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 13:21   #1320
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość

Alkapone właśnie wykonałam kawał roboty i obfociłam błyszczyki i szminki, zdjęcia niżej


Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
część 2 i moje śliczne pigmenciki
będziesz mnie musiała zbierać z podłogi

Imponująca kolekcja
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.