Endermologia - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-09, 08:34   #211
hemoglobina77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 18
Dot.: Endermologia

Byłam już na 5 zabiegach i chyba widzę pierwsze efekty. Wprawdzie chodzę dodatkowo na endermomasaż (bardzo pobne, zamiast rolek jest głowica zasysająca - byłam na 4 takich zabiegach) i, być może, efekt wynika z obydwu. Podczas endermologii kosmetyczka skupia się raz na brzuchu, innym razem na udach, za każdym razem przejeżdża też rolkami po pozostałej części (łydki, plecy). Boczki nieco się zmniejszyły. Mam nadzieję, że po 20 zabiegach (tyle wykupiłam) efekty będą zauważalne.
hemoglobina77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 16:17   #212
J_ustyn_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Endermologia

Ja dosyć długo zastanawiałam się czy pójść na endermologię.Niestety mam za mało motywacji i czasu aby ćwiczyć kilka razy w tygodniu lub przejść na dietę - lubię jeść . Długo szukałam salonu gdzie wykonują takie zabiegi, chciałam trafić na kogoś kto się na tym zna. Obok mojego bloku znalazłam Instytut Idealist gdzie zdecydowałam się pójść. Jestem po 7 zabiegach i jestem zadowolona. Moja skóra nabrała jędrności, a brzuch,biodra i pupa tracą cm . Myślę że warto pójść i zainwestować w siebie.
J_ustyn_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 17:05   #213
J_ustyn_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Endermologia

Jestem już "po" pierwszej serii i zarówno ja jak i mąż jesteśmy zadowoleni dokupiony pakiet 2 bo trochę jeszcze mam do zrzucenia, a akurat mają promocję do 31.01 efekty widoczne "Gołym okiem" naprawdę gorąco polecam endermolgię!
J_ustyn_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 18:32   #214
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez J_ustyn_a Pokaż wiadomość
Jestem już "po" pierwszej serii i zarówno ja jak i mąż jesteśmy zadowoleni dokupiony pakiet 2 bo trochę jeszcze mam do zrzucenia, a akurat mają promocję do 31.01 efekty widoczne "Gołym okiem" naprawdę gorąco polecam endermolgię!
J_ustyn_a a mogła byś napisać ile mniej więcej ubyło Ci w obwodzie, talia, uda? po 1 serii rozumiem że seria ma 10 zabiegów Czy stosowałaś jakąś dietę dodatkowo, ćwiczenia czy tylko racjonalne odżywianie plus zabiegi.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 10:04   #215
AIVIV
Raczkowanie
 
Avatar AIVIV
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 39
GG do AIVIV Send a message via Skype™ to AIVIV
Dot.: Endermologia

Ja mialam jedna serie ( 10 zabiegow) i jestem bardzo zadowolona Szukam wlasnie znow czegos w dobrej ofercie..

Jestem bardzo zadowolona, skora zrobila sie jedrna
AIVIV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 10:26   #216
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Endermologia

ja także po serii - od stycznia miałam jedno powtórzenie Robiłam w klinice BeautyMed a efekty po 10 zabiegach były widoczne gołym okiem i wszędzie minus 2 cm (mimo noszonego już wcześniej rozmiaru S )
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 07:38   #217
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Endermologia

Ja jestem po połowie czyli 5 zabiegach póki co nic nie widać tz. o ubytek cm ale na pewno zdecydowanie skóra jest dużo gładsza mniej widoczny cellulit. Zobaczymy co dalej może dopiero teraz zaczną mi cm lecieć bo na tym najbardziej mi zależy choć nie zaprzeczę, że na dziś dzień bardzo jestem zadowolona z wyglądu skóry i jej gładkości i delikatności jak nigdy
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 21:19   #218
silvia-tcb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Endermologia

Dziewczyny, ja robiłam endermologie w 2 seriach i zawsze byłam zadowolona - ostatnia jakieś 4-5 lat temu.... teraz chciałam powtórzyć bo cellulit się narodził na nowo...
może trochę spamowo - ale czy kojarzycie jakieś miejsca (mazowieckie - najlepiej Piaseczno i okolice) gdzie można zrobić endermologię w dobrej cenie? np. 10 zabiegów za 100zł? Wiem, że kiedyś na gruponie były dobre ceny, ale przegapiłam... będę wdzięczna za wszelkie info.
silvia-tcb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 13:48   #219
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Endermologia

10 zabiegów za 100złotych to chyba nigdzie...
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:56   #220
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Endermologia

chyba po 100 zł
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 07:54   #221
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Endermologia

10 zabiegów za 1000 jest właśnie teraz w BeautyMedzie (czuje sie jak spamer :P) lub czasami mają w Image Endo - ale to nowy gabinet i nie wiem jak tam endermo wygląda
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 20:39   #222
silvia-tcb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Endermologia

tak tak... oczywiście po 100 zł... sprawdzam zatem Marianki polecenia))) Oby się udało

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Jest faktycznie!!!! Dzięki!!!!! aż kusi czy gdzieś nie będzie jeszcze taniej... ale chyba poniżej 100 zł to nie schodzą...
silvia-tcb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:43   #223
zanzara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Endermologia

Ja jestem po 3 zabiegu. Już jest lepiej, gładsza skóra i luźniej w spodniach ale jak czytam niektóre wypowiedzi jaki to przyjemny zabieg, że można na nim usnąć to się zastanawiam czy na ten sam zabieg chodzimy. Mnie jednak boli
zanzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 22:01   #224
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Endermologia

Ja jestem po 5 zabiegu - ciałko super) wprawdzie robię we Wrocławiu ale pisze bo widziałam na stronie że mają tez gabinet w Warszawie więc może akurat kogoś zainteresuje http://www.artestetica.pl/
W świetnych cenach można upolować karnety na zabiegi w ich sklepie internetowym z promocjami
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 23:13   #225
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez zanzara Pokaż wiadomość
Ja jestem po 3 zabiegu. Już jest lepiej, gładsza skóra i luźniej w spodniach ale jak czytam niektóre wypowiedzi jaki to przyjemny zabieg, że można na nim usnąć to się zastanawiam czy na ten sam zabieg chodzimy. Mnie jednak boli
ja jestem już po 7 zabiegach i już mnie tak nie boli ogólnie jest ok może jedynie wewnętrzna strona ud jeszcze troszkę boli.

Niestety luźniej w spodniach nie mam ale na pewno skóra jest o niebo gładsza, z pewnością bardziej jędrna, napięta i mogę śmiało powiedzieć, że cellulitu za dużo nie zostało więc jestem zadowolona. Choć przykro mi, że z obwodu mi cm nie poleciały bo na tym najbardziej mi zależało ale cóż życie. Może druga seria coś zadziała ale to dopiero w maju planuję gdzieś. zobaczymy.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 11:21   #226
zanzara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
ja jestem już po 7 zabiegach i już mnie tak nie boli ogólnie jest ok może jedynie wewnętrzna strona ud jeszcze troszkę boli.

Niestety luźniej w spodniach nie mam ale na pewno skóra jest o niebo gładsza, z pewnością bardziej jędrna, napięta i mogę śmiało powiedzieć, że cellulitu za dużo nie zostało więc jestem zadowolona. Choć przykro mi, że z obwodu mi cm nie poleciały bo na tym najbardziej mi zależało ale cóż życie. Może druga seria coś zadziała ale to dopiero w maju planuję gdzieś. zobaczymy.
Mam nadzieję, ze tez mi się trochę skóra przyzwyczai, bo w niektórych miejscach to niezły hard core jest
A tak z innej strony, czy może ktoś z Was próbował endermologii na biust? W gabinecie do którego chodzę jest taka oferta, ale się zastanawiam czy to działa i czy nie jest masakra w odczuwaniu.
zanzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 17:58   #227
zielonaoliwkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 55
Dot.: Endermologia

Ja niestety mam problem z luźną skórą i właśnie zastanawiam się nad endermologią, czy myślicie, że pomoże mi ona pzrywrócic skórę do dobrej kondycji??
zielonaoliwkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 18:36   #228
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Nina_86 Pokaż wiadomość
J_ustyn_a a ile zabiegów wyniosła Twoja seria? Bo ja się zapisałam i u mnie seria wynosi 5 zabiegów, a serii podobno trzeba z 3 zrobic
u mnie seria wynosi 10 zabiegów po 2 na tydzień, jednak myślę czy by nie dokupić 2 serii albo przynajmniej jeszcze 5 zabiegów.
Póki co zaczęłam jeszcze ćwiczyć od zeszłego tygodnia chociaż po 30 minut dziennie 5 dni w tygodniu.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 15:31   #229
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Nina_86 Pokaż wiadomość
To też wezmę 10 i zobaczę jakie efekty, Oliwka a gdzie robisz, w jakim mieście i ile płacisz?
płacę 900 zł za 10 zabiegów a robię tu
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 12:08   #230
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Endermologia

Ja myslę że właśnie bardzo Ci pomoże , mnie świetnie ujędrniła skórę

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez zielonaoliwkaaa Pokaż wiadomość
Ja niestety mam problem z luźną skórą i właśnie zastanawiam się nad endermologią, czy myślicie, że pomoże mi ona pzrywrócic skórę do dobrej kondycji??
moja odp wyzej jest do Ciebie zielonaoliwkaaa tylko... cytat mi ise nie wkleił >
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 10:04   #231
fifiand
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

chodze na endermologie placa 120 za jeden zabieg w warszawie - bardzo tanio to jest ale nie mam w ogole efektow. Babka mi jezdzi ta glowica jakby chciala a nie mogla. Jakos tak widze ze to bez sensu. Ostatnio czytalam ze bardzo wazne jest jak sie robi ten masaz. DLatego sie powaznie zastanawiam zeby dac sobie szanse i zapisac sie gdzie indziej. Znalazlam inny gabinet i tez za 120 zl- sprobuje - ciekawa jestem czy bedzie roznizca. Jak nie to daje sobie spokoj z enderologia
fifiand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 07:56   #232
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Endermologia

Fifiand zapisz się tam, gdzie mają najnowsze urządzenie - Endermolab endermo LPG daje efekty nie wiem jak maszyny z innych firm, ale podobno są dużo gorsze
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 10:07   #233
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Endermologia

Czy endermologia nadaje się dla osób, które nie są otyłe a szczupłe? Chciałabym sobie wyszczuplić jedynie problematyczną strefę (pupa i uda )
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 10:54   #234
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Endermologia

Witajcie, też się zastanawiam nad endermologią. Ale narazie szukam jakiegoś gabinetu w łodzi lub okolicach, który by się do tego nadał. Może macie jakieś propozycje. Tyle tych gabinetów jest w łodzi że można oszalec. A może macie jakieś doświadczenia z gabienetem Dr Irena Eris?, bo u mnie w mieścinie taki jest.
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 12:46   #235
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Endermologia

Jagagaga spokojnie się nadają ja mam rozmiar 34/36 i chodziłam a i tak wszędzie minus 2 cm dodatkowo było ale to bardziej na cellulit i ujędrnienie - ja mam np "większe"uda (wg mnie, bo wg innych to kompletna bzdura ) i może spróbuję tylko na ich tylną część czegoś innego ale to przy okazji zdrowego odżywiania i ruchu.
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 09:28   #236
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Jagagaga spokojnie się nadają ja mam rozmiar 34/36 i chodziłam a i tak wszędzie minus 2 cm dodatkowo było ale to bardziej na cellulit i ujędrnienie - ja mam np "większe"uda (wg mnie, bo wg innych to kompletna bzdura ) i może spróbuję tylko na ich tylną część czegoś innego ale to przy okazji zdrowego odżywiania i ruchu.
Tak bardzo bym chciała wyszczuplić sobie wewnętrzną stronę ud Oczywiście odżywiam się zdrowo i uprawiam sport, ale te moje uda niestety nie chcą kształtować się tak jakbym chciała.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 13:16   #237
27Kika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: Endermologia i skutki uboczne

Endermologia i skutki uboczne.
Jestem po serii 10 zabiegow. Kiedys niesamowicie napalilam sie na te zabiegi, czytalam o tym w internecie na stronach dobrych salonow i skusilam się. To był jednak bląd.
Jedyne co zauwazylampo serii zabiegow to skutki uboczne.
Tluszcz na udach przemiescil sie w inne miejsa np nad kolano czego wczesniej nie bylo, Popękaly mi naczynka na udzie- podobno to wina osoby wykonującej bolalo mnie, a ona twierdzila ze musi bolec , nic bardziej mylnego od pani dermatolog dowiedzialam sie ze endermologia nie moze bolec!!!
Jesli boli tzn ze jest niewlasciwe wykonywana i stad te skutki uboczne.
Mam 25 lat i popekane naczynka na udach niczym 50letnia kobieta
Efektów wyszczuplenia brak, a wygladzenie skóry to moge sobie zafundowac kremem antycellulitowym.
Załuje ze sie zgodzilam na te zabiegi, Zaplacilam kupe kasy, a to co mi pozostalo po tym to tragedia...
27Kika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 16:55   #238
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Endermologia i skutki uboczne

O kurde 27Kika27, w takim razie powinnaś zareklamować tę usługę i domagać się zwrotu pieniędzy oraz nie wiem, może jakiegoś leczenia? Zwrotu kosztów zamykania popękanych naczynek
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 08:04   #239
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Endermologia i skutki uboczne

Dokładnie, miałaś bardzo niefachowo zrobione zabiegi...masakra może być odczuwalny LEKKI ból na samym początku, zresztą Pani kosmetolog powinna dobierać próg do Twojego odczuwania a miałaś wcześniej skłonność do pękających naczynek? Bo to w sumie jest przeciwwskazanie do zabiegu.

jagagaga
tez miałam problem z wew. stroną ud - pomógł mi bardzo przyrząd do ćwiczeń motylek/agrafka - robię ok 70 zgięć/machnięć na dzień i 20 wieczorem i mam przerwę między udami tylko trzeba pamiętać o regularności i dobrym ułożeniu przyrządu przy okazji jeszcze chodzenie bardzo pomaga na tą część ciała
__________________


Edytowane przez Mirianka
Czas edycji: 2012-04-06 o 08:05
Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:24   #240
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Endermologia i skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Dokładnie, miałaś bardzo niefachowo zrobione zabiegi...masakra może być odczuwalny LEKKI ból na samym początku, zresztą Pani kosmetolog powinna dobierać próg do Twojego odczuwania a miałaś wcześniej skłonność do pękających naczynek? Bo to w sumie jest przeciwwskazanie do zabiegu.

jagagaga
tez miałam problem z wew. stroną ud - pomógł mi bardzo przyrząd do ćwiczeń motylek/agrafka - robię ok 70 zgięć/machnięć na dzień i 20 wieczorem i mam przerwę między udami tylko trzeba pamiętać o regularności i dobrym ułożeniu przyrządu przy okazji jeszcze chodzenie bardzo pomaga na tą część ciała
Też mam ten przyrząd A jakie jest prawidłowe ustawienie motylka? Codziennie trzeba ćwiczyć? Z góry dziękuję za odpowiedzi
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-27 17:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.