Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-19, 15:09   #1
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324

Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???


Ostatnio w mediach reklamują bezpłatne badania skóry prowadzone przez firmę BIODERMA czy była może któraś z was na takim badaniu?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 13:01   #2
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

hej, dostałam o tym wiadomość na maila, codziennie rano i wieczorem są rozdawane zaproszenia ale trzeba wypełnić ankietę, info u nich na stronie

ale niech wypowie się ktoś kto już był
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:34   #3
tygrysiasta
Przyczajenie
 
Avatar tygrysiasta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 24
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Hej, właśnie wracam z tej wizyty. W sumie nie wiem do końca, jak ją ocenić... Poza tym, że zostałam zdołowana, no to chyba ten lekarz rzeczywiście miał rację. Nie spodziewałam się, że moja skóra ma aż tyle problemów. Dostałam całą torebkę próbek z Biodermy, ulotki i dowiedziałam się, których kosmetyków używać (oczywiście jedna seria nie starczy, trzeba będzie zaoszczędzić na zakupy w aptece ), lekarz przepisał mi receptę na jakieś dwa lekarstwa, ale już wiem, że ich nie kupię, bo ceny nie na mój studencki portfel. Na koniec usłyszałam, że najlepiej, jeśli jesienią zrobię sobie 3 zabiegi po 1800 złotych każdy Ogólnie fajnie, że dostałam masę próbek za darmo, dowiedziałam się co nieco o skórze (w życiu bym nie wpadła na to, że jest wrażliwa), ale myślę, że ogólna diagnoza trochę przesadzona. Poza tym lekarz był miły, pooglądał mi buzię, ale jego stosunek był trochę "olewawczy", w stylu "gdybyś zapłaciła, byłbym milszy", ale może to tylko moje osobiste wrażenie.
tygrysiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 08:29   #4
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Ja wczoraj czyhałam przy komputerze i udało mi się zarejestrować na to badanie formularz uaktywnił się o 20:30 a już po dwóch minutach limit miejsc się wyczerpał , masakra, to jakaś walka o przetrwanie czy co?
Już drżę na samą myśl o wyroku lekarza

Tygrysiasta a czy ten lekarz badał ci również stopień jędrności skóry? Czy na to badanie trzeba przyjść sote ? Bez podkładów i innych tam takich.. ?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 12:11   #5
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Może też spróbuję powalczyć o badanie a nuż widelec się uda
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 19:36   #6
tygrysiasta
Przyczajenie
 
Avatar tygrysiasta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 24
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Tygrysiasta a czy ten lekarz badał ci również stopień jędrności skóry? Czy na to badanie trzeba przyjść sote ? Bez podkładów i innych tam takich.. ?
Nie badał mi stopnia jędrności skóry (nie wiem, może uznał, że skoro mam 20 lat, to nie ma takiej potrzeby). Nikt mi wcześniej nie powiedział, żeby zmyć makijaż itd., ale stwierdziłam, że lepiej tak zrobić i przed wizytą zmyłam makijaż płynem micelarnym (nie smarowałam już żadnym kremem).
A mi się udało zarejestrować za pierwszym razem, fakt, że czatowałam od 20.28 i co chwila odświeżałam stronę
tygrysiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 20:38   #7
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Jest już wątek na temat tej akcji,ale co tam...
Mi udało się zapisać na miniony tydzień. Jednak kiedy dotarłam do gabinetu (na drugim końcu miasta !) dowiedziałam się,że nikt z Biodermy nie poinformował recepcjonistki o mojej wizycie.. Dodatkowo miałam mieć wizyte 13 kwietnia, przełożyli ją na 15 i dzwonią do mnie czy przeczytałam meila(którego oczywiście nie dostałam!) ale w końcu potwierdziłam. W końcu pani z gabinetu Beauty Derm (bo tam miałam miec wizyte) przneiosła mnie na 22 (czyli na jutro) bo akurat nie było nikogo kto by się mógł mną zająć... Porażka Biodermy i nie odpowiedzialność moim zdaniem! Zobaczymy jak to będzie jutro.
Słyszałam,że dermatolodzy,którzy biorą udział w akcji są "zmuszeni" do robienia reklamy kosmetyków Biodermy :/ co swoją drogą jest zbędnym traceniem czasu i są właśnie tacy jak już tu ktoś wyżej napisał czyli "gdybyś zapłaciła byłbym milszy..." ponoć większość nie bardzo zwraca uwage na stan skóry pacjentki i faktycznie chce doradzić coś sensownego, a jedynie chce jak najszybciej odwalić darmową robote. Na początku byłam przyjaźnie nastawiona,ale teraz niestety nie bardzo i mam nadzieje,że jutro nie okaże się,że straciłam czas!
Piszcie jak najwięcej o tych konsultacjach bo bardzo jestem ciekawa jak to jest w innych miastach (ja jestem z Warszawy.)
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 22:54   #8
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Hmmm...troszkę ciężko jest mi się odnieść do waszych opinii. Skoro są to dni Biodermy to trudno by nie reklamowali swoich kosmetyków a konkurencyjne firmy. Żadko też zdarza się by dermatolog był miły, chociaż uważam że na takich akcjach ciężko uświadczyć prawdziwego dermatologa A tak swoja droga to jak powinien wg was wyglądać taka akcja, co chciałybyście usłyszeć od takiego wg mnie dermokonsultanta, bo jakos mam wrażenia że czy są to dni La Roche , Vichy, Bioderma czy Skin czy cokolwiek innego to wszystkie te akcje są takie jakby naciagane ...
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 09:32   #9
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Tygrysiasta za pierwszym razem ci się udało ty Fuksiaro hehe

Czekam na telefon lub maila z potwierdzeniem wizyty. Ja jadę przebadać skórę do Krakowa,w sumie to macie trochę racji, nikt nie lubi pracować za darmo może dlatego te konsultacje nie są na najwyższym poziomie się okaże... tylko trochę nie wierzę że dermatolodzy biorący udział w tej akcji "Za darmo" naprawdę nie mają chociaż małego profitu z tego tytułu.
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 12:22   #10
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

ja myślę że za darmo nic nie ma, dermatolog to przecież lekarz i za swoją prace zostanie dobrze wynagrodzony a gabinety współpracujące z Biodermą też mają jakąś reklamę przecież

bez urazy dla lekarzy
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 15:03   #11
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Byłam dzisiaj na wizycie w Beauty Derm w Warszawie. Przyznam,że było całkiem ok chociaż nie do końca dowiedziałam się wszystkiego co chciałam...
Oczywiście dostałam próbki odpowiednie dla mojej skóry,ale obeszło się bez wykładu na temat pozostałych kosmetyków Biodermy. Pani doktor zmyła mi makijaż i dokladnie obejrzała moją twarz, potem nałożyła jakiś kremik,który super wygładził mi buźke. Przepisała mi też Clindacne punktowo na pryszcze. Niestety cała konsultacja skupiła się na twarzy, a ja mam problem z całym ciałem i włosami. Po prostu musze przyjść na wizyte za 90zł i sie dowiedzieć reszty...aaaa..jeszcze zaproponowała mi 4-6 zabiegów peelingiem migdałowym (200zł jeden)....
no i oczywiscie prosiła przekazać mamie,że też powinna przyjść na konsultacje...ehh..
Jestem zadowlona w 99% bo chciałam wyleczyć trądzik,a nie dostać tylko próbki kremów..myślałam,że przepisze mi jakieś antybiotyki czy coś,ale niestety.
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 15:57   #12
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Cytat:
Napisane przez Valentino Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na wizycie w Beauty Derm w Warszawie. Przyznam,że było całkiem ok chociaż nie do końca dowiedziałam się wszystkiego co chciałam...
Oczywiście dostałam próbki odpowiednie dla mojej skóry,ale obeszło się bez wykładu na temat pozostałych kosmetyków Biodermy. Pani doktor zmyła mi makijaż i dokladnie obejrzała moją twarz, potem nałożyła jakiś kremik,który super wygładził mi buźke. Przepisała mi też Clindacne punktowo na pryszcze. Niestety cała konsultacja skupiła się na twarzy, a ja mam problem z całym ciałem i włosami. Po prostu musze przyjść na wizyte za 90zł i sie dowiedzieć reszty...aaaa..jeszcze zaproponowała mi 4-6 zabiegów peelingiem migdałowym (200zł jeden)....
no i oczywiscie prosiła przekazać mamie,że też powinna przyjść na konsultacje...ehh..
Jestem zadowlona w 99% bo chciałam wyleczyć trądzik,a nie dostać tylko próbki kremów..myślałam,że przepisze mi jakieś antybiotyki czy coś,ale niestety.
No to super ,że się wizyta w miarę udała. Powiedz mi iledni trzeba czekać na potwierdzenie wizyty czekam na telefon ale nikt nie dzwoni
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 16:21   #13
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

wiesz co ja czekałam dosyć długo, pomyślałam już sobie,ze pewnie nie udało mi sie załapać...;/ przynajmniej tydzień czekałam ... na dodatek pani,która do mnie zadzwoniła powiedziała coś w tym stylu:"czy zgadza się pani na przyjście w innym dniu? czy przeczytała pani meila z informacja o przełożeniu terminu wizyty?" oczywiscie nikt mnie o niczym nie poinformował i meila nie dostałam..także wnioskuje z tego,że mają tam niezłe zamieszanie...
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 17:22   #14
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Cytat:
Napisane przez Valentino Pokaż wiadomość
wiesz co ja czekałam dosyć długo, pomyślałam już sobie,ze pewnie nie udało mi sie załapać...;/ przynajmniej tydzień czekałam ... na dodatek pani,która do mnie zadzwoniła powiedziała coś w tym stylu:"czy zgadza się pani na przyjście w innym dniu? czy przeczytała pani meila z informacja o przełożeniu terminu wizyty?" oczywiscie nikt mnie o niczym nie poinformował i meila nie dostałam..także wnioskuje z tego,że mają tam niezłe zamieszanie...

Potwierdziłam termin wizyty , dziś babka dzwoniła przy rejestracji na kompie podałam termin 28.kwietnia jednak wolne miejsce jest dopiero na 12.maja więc co do zamieszania pewno masz racje
Oby mi tylko pomógł ten dermatolog
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 18:52   #15
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Hej, ja polowałam w czwartek na zaproszenie, ja miałam pilna rozmowę telefoniczna i jeszcze Mama coś ode mnie chciała wiedzieć więc Siostra klikała na stronie Biodermy. No i konsternacja bo nie wiem czy się dostałam, Siostra wybrała miasto, wypełniła krótką ankietę, wybrałą dzień i godzine wizyty TYLKO NIE WIEM W JAKIEJ KLINICE! - Później potwierdziła i był komunikat że wyślą maila lub skontaktują sie telefonicznie. Do dziś nie maila.

Czy ja się faktycznie już dostałam do programu?
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 19:20   #16
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

thecla myślę że skoro był komunikat to na pewno się dostałaś raczej będą do Ciebie dzwonić na podany numer telefonu tak od 2 do 3 dni powinni się z Tobą skontaktować Ja dostałam telefon z Biodermy 2 dni po zgłoszeniu będzie ok
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 10:31   #17
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

poczekam cierpliwie a później obdzwonię te 3 kliniki, zobaczymy
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 11:04   #18
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Wczoraj po południu miałam telefon z Biodermy jak zobaczyłam że to krakowski numer od razu się ucieszyłam. Teraz już wiem gdzie mam iść na to badanie, uffff
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 18:58   #19
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Super ciesze się, że ci się udało na kiedy masz termin i gdzie idziesz na badanie?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 10:13   #20
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Cytat:
Napisane przez thecla Pokaż wiadomość
Hej, ja polowałam w czwartek na zaproszenie, ja miałam pilna rozmowę telefoniczna i jeszcze Mama coś ode mnie chciała wiedzieć więc Siostra klikała na stronie Biodermy. No i konsternacja bo nie wiem czy się dostałam, Siostra wybrała miasto, wypełniła krótką ankietę, wybrałą dzień i godzine wizyty TYLKO NIE WIEM W JAKIEJ KLINICE! - Później potwierdziła i był komunikat że wyślą maila lub skontaktują sie telefonicznie. Do dziś nie maila.

Czy ja się faktycznie już dostałam do programu?
Aby się zarejestrować, trzeba było wybrać gabinet przy klikaniu. Ja już byłam na tej konsultacji i jestem bardzo zadowolona. Pani dermatolog była bardzo miła, wizyta odbyła się bez problemu. Dzwoniono do mnie i sama wybrałam termin oraz godzinę.
Nie było potrzeby zmywać makijażu (używam minerałów i to w małej ilości), pani doktor dokładnie obejrzała moją cerę, udzieliła mi wiele cennych wskazówek. Szkoda, że nie dostałam próbek, bo chętnie wypróbowałabym kremy z Fluidactive.
Dostałam dokładną analizę mojej cery, podobało mi się to, że dermatolog poświęcił mi dużo uwagi oraz czasu.
Polecam!
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 11:48   #21
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

PanzerKitty Idę dzisiaj o 14.00 do Prodermy na ul. Preministej w Poznaniu.

Queen Siostra ma szybkie paluszki i nie przyuważyła jaką klinikę wybrała. Maila nie przysłali do dziś, ale zadzwonili- więc ok.

Później napisze jak było.
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 15:31   #22
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

OK to czekam na recenzje
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 12:13   #23
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

witam,

tak jak obiecałam opiszę Wam wizytę w Prodermie

Przyjmowała mnie lekarka medycyny estetycznej , nazwiska nie pamiętam- ale miała podwójne. Pani doktor najpierw zebrała wywiad: choroby, operacje, ciąże, itd. Spisała wszystkie kosmetyki, które używam; zabiegi kosmetyczne. Później odbyło się samo badanie cery. Pani doktor zmyła makijaż, ponaciągała, podusiła skórę prze kilka minut.
Wypełniłam krótką ankietę o stanie mojej cery a pani doktor dopisała swoje wnioski.

Dowiedziałam się że moja skóra z mieszanej przechodzi w normalną I ma tendencję do rumienia zwiewnego, i tu przeżyłam szok- czasami się rumienie (sporadycznie) ale nie myślałam że z moimi naczynkami jest tak źle. Poza tym mam popękane naczynka na płatkach nosowych i mało elastyczną skórę jak na mój wiek. Skłonność do przebarwień.

Dostałam oczywiście próbki kremów, filtrów, płynu micelarnego, broszury i pani doktor ustaliła program pielęgnacji cery:

- zaproponowała zamknięcie naczynek na nosie
- peeling kwasem mlekowym
- w niedalekiej przyszłości mezoterapię

Myślę że badanie było bardzo rzetelnie przeprowadzone i dowiedziałam się wszystkiego co chciałam.
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 12:29   #24
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

hey dzięki za szczegółowe sprawozdanie ja już się nie mogę doczekać swojej wizyty
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 12:08   #25
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Proszę bardzo
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 17:13   #26
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Dziewczyny Biorę udział w konkursie na czekoladę LINDT czy możecie na mnie zagłosować ??? Jeszcze nigdy nic nie wygrałam może w końcu mi się uda

http://www.mistrzczekoladylindt. pl/p...llen_waltz_282


Z góry dzięki
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 10:53   #27
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

mniam, zagłosowałam
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 11:03   #28
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Dziewczyny, a czy można jeszcze na taką wizytę się zapisać? Podajecie jakąś stronę
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 13:04   #29
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy można jeszcze na taką wizytę się zapisać? Podajecie jakąś stronę
na konsultacje biodermy można było się zapisywac do 23 kwietnia
Ja byłam i tylko sobie humor zepsułam. Kilka próbek nie było tego wartych
Wnioskiem pokonkursowym jest źle dobrana pielęgnacja, co jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem, bo kosmetyki wybieram w ścisłym porozumieniu z wizażem, a jedynym wysuszającym kosmetykiem jest żel do mycia twarzy. Okazałao się, ze filtr, starannie przeze mnie wybierany mnie zapycha, krem nawilżający nie spełnia swojej funkcji, tonik polecony prze innego dermatologa też jest zły Na konsultacje zapisałam się dlatego, ze od dłuższego czasu nie moge zapanowac nad moją szalejącą skórą,a teraz będę walczyc jeszcze z marnym nastrojem
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 13:15   #30
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Twoja skóra bez tajemnic Bioderma bezpłatne badania był ktoś???

Cytat:
Napisane przez aksalotl Pokaż wiadomość
na konsultacje biodermy można było się zapisywac do 23 kwietnia
Ja byłam i tylko sobie humor zepsułam. Kilka próbek nie było tego wartych
Wnioskiem pokonkursowym jest źle dobrana pielęgnacja, co jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem, bo kosmetyki wybieram w ścisłym porozumieniu z wizażem, a jedynym wysuszającym kosmetykiem jest żel do mycia twarzy. Okazałao się, ze filtr, starannie przeze mnie wybierany mnie zapycha, krem nawilżający nie spełnia swojej funkcji, tonik polecony prze innego dermatologa też jest zły Na konsultacje zapisałam się dlatego, ze od dłuższego czasu nie moge zapanowac nad moją szalejącą skórą,a teraz będę walczyc jeszcze z marnym nastrojem
O rany, to w sumie może nie mam czego żałować. Chociaż ja jutro się wybieram na taką bezpłatną dermokonsultację z Iwostinu. Może się czegoś ciekawego dowiem
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.