BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-29, 19:00   #2941
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ponoc na bardzo jasne wlosy nie mozna klasc zimnych odcieni bo wtedy wyjdzie zielona poswiata
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 14:45   #2942
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Blondyneczki mam do Was pytanko....

Jedyna farba , która robi mi ładny platynowy blond ( a stosowałam ich juz cala mase i przerobilam wielu fryzjerow...zawsze w zoltkiem na glowie wracalam ) jest Garnier Color Naturals 111 - superjasny popielaty blond. Po farbowaniu wloski mam takie jakie bym chciala miec zawsze....ale problem jest niestety w tym, ze takie mam moze 1,5 - 2 tygodni ...a potem szybko sie zmywaja i robia zolte Może która zna farbe , ktora mozna uzyskac podobny efekt....ale bedzie trwalsza?

Z góry dziekuje za pomoc!
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 16:48   #2943
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ponoc na bardzo jasne wlosy nie mozna klasc zimnych odcieni bo wtedy wyjdzie zielona poswiata
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 17:58   #2944
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość

też słyszałam od dużej ilości osób o tych zieleniach itp. ale ja np. położyłam na jasny blond , średni blond nr 400 z Pallette Deluxe i miałam na głowie chłodny odcień, niemal identyczny jak na pudełku, był piękny i nie płowiał jakoś, wyglądał jak mój naturalny. Zmęczyłam włosy farbowaniem, chce wrócić do naturalnych, mam odrost 2 cm i dziś chyba zafarbuję i tez ten sam kolorek czeka na mojej półce. Mam nadzieję że kolejny raz się sprawdzi. Zawsze się nacięłam na farbach pallette zwłaszcza jesli chciałam tylko lekko przyciemnić swój blond, bo zawsze wychodziły a to za ciemno, a to za ciepły odcień. A ten jako jedyny wtedy był tafiony, mój chłopak na nowo się wtedy we mnie zakochał . Chciałabym by i tym razem kolorek mnie niezmiernie zadowolił, no zobaczymy
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:35   #2945
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Blondynki! mam wielka prosbe! te ktore dysponuja zdjeciami po farbowaniu, niech wkleja swoje fotki w tym watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796 wraz z nazwa farby i numerkiem odcienia, taka biblioteka kolorystyczna bardzo sie przyda innym Wizazankom
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 13:29   #2946
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Blondyneczki mam do Was pytanko....

Jedyna farba , która robi mi ładny platynowy blond ( a stosowałam ich juz cala mase i przerobilam wielu fryzjerow...zawsze w zoltkiem na glowie wracalam ) jest Garnier Color Naturals 111 - superjasny popielaty blond. Po farbowaniu wloski mam takie jakie bym chciala miec zawsze....ale problem jest niestety w tym, ze takie mam moze 1,5 - 2 tygodni ...a potem szybko sie zmywaja i robia zolte Może która zna farbe , ktora mozna uzyskac podobny efekt....ale bedzie trwalsza?

Z góry dziekuje za pomoc!
ja używam palette XXL - mroźny blond i zawsze polecam, nigdy moje włosy nie zżółkły zawsze wychodził super jasny blond co prawda jest to silna farba, ale nie niszczy aż tk bardzo włosów jakby się mogło wydawać. Dużo osób poleca Essential Color Schwarzkopf - czy jakkolwiek się to pisze o numerze 205 chyba to jest super jasny blond, aczkolwiek oglądałam pudełko i nie mogę się do niej przekonać, ale kto wie...
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 07:30   #2947
SylfkaXD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 180
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam. Przyłączam się do blondyneczek. =) Mam dosyć ciemny blond, wiadomo w lecie jest taki średni blond. W świetle naturalnym zazwyczaj moje włoski posiadają złote refleksy, przypominając bardziej bardzo jasny brąz aniżeli ciemny blond. W półmroku mój kolor włosów można pomylić z brązem jasnym. natomiast w świetle sztucznym...przemysłowym szczególnie (hipermarkety, światła białe lub niebieskie) moje włosy są po prostu ZIELONE! ;( Wiem, że to kwestia oświetlenia, ale bardzo mnie to denerwuje, czy można się jakoś pozbyć tego odcienia?? (
__________________
Hej dziewczyno... nie mów nic! Czas na miłość!
SylfkaXD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 08:38   #2948
luinia88
Przyczajenie
 
Avatar luinia88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam dziewczyny. w poniedziałek jestem umówiona na balejaż. Chcę jakieś dwa odcienie blondu. Dodam, ze teraz mam swój naturalny kolor włosów czyli ciemny blond i mam ciemną oprawę twarzy... Myślałam nad jansym blondem i popielatym. Czy macie jakieś foteczki? Będe bardzo wdzięczna za pomoc
luinia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 16:57   #2949
Organza78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Dziewczyna a probowała juz ktoras z Was nowej Palette cool blonds? Zdjecie i krotki opis https://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci/Blondynka-byc.
Jestem ciekawa czy one faktycznie nadaja zimny odcien. A moze znacie dobra farbe ktora zagwarantuje taki efekt?
Dziekuje z góry za odp.
Ja też jestem ciekawa efektu po cool blonde, ale pewnie to włosy niszczy...

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Witam.
Własnie jestem w trakcie zchodzenia z czerni na blond, postanowiłam więc dołączyc się do tego watku
Mam totalny metlik jaki chce miec końcowy odcień blondu, narazie katuje je rozjaśniaczem baleyage (u fryzjera oczywiscie). Jestem juz bardziej blond niż czarna
Bardzo podoba mi sie blond tej dziewczyny ze zdjecia po lewej stronie mam taką karnacje i tez takie ciemne oczy, jesli ktos sie orientuje jaki to odcień lub posiada taki blond na swojej głowie to prosze o podpowiedz. Przeokropnie mi sie ten kolor podoba
Jakie piękne blondy
Organza78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 14:35   #2950
iza8668
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hej.ja mam złoty odcien wlosow farbowalam sama(l'oreal casting)..a teraz jednak chce powrocic szybkodo dawnego kolorku czyli jasny blondczy wybrac dekoloryzacje czy pasemka???osobiscie nie podobaja mi sie pasemka itp.wole jednolity kolor...wiec mam dylemat prosze o pomoc
iza8668 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 16:22   #2951
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

tak sobie mysle, czy moze nie powrocic by do naturalnego koloru co odrosty ciemny blond albo cos teges, cos w popieli?? tzn sprawdzic czy bedzie mi dobrze? ew uzyc rozjasniacza zebyu wrocic do blondu

sprawdzilam sobie ciemne kolory na rossmannie i wychodzi na to ze przy bobie twarzowo mi w ciemnym kolorze.
wzielam dla porowania moja dlugosc wlosow czyt chlopczyca i nie wyszlo to za ladnie

nie wiem czy to moze moje zludzenie, ale czy zadowolenie z koloru moze miec powiazanie z dlugoscia wlosow?
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 17:27   #2952
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
tak sobie mysle, czy moze nie powrocic by do naturalnego koloru co odrosty ciemny blond albo cos teges, cos w popieli?? tzn sprawdzic czy bedzie mi dobrze? ew uzyc rozjasniacza zebyu wrocic do blondu

sprawdzilam sobie ciemne kolory na rossmannie i wychodzi na to ze przy bobie twarzowo mi w ciemnym kolorze.
wzielam dla porowania moja dlugosc wlosow czyt chlopczyca i nie wyszlo to za ladnie

nie wiem czy to moze moje zludzenie, ale czy zadowolenie z koloru moze miec powiazanie z dlugoscia wlosow?


wg mnie jak najbardziej moze miec powiazanie
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 21:12   #2953
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja przy nastepnym farbowaniu chyba skusze sie na Loreal kolor P01 metaliczny srebrny blond
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 02:13   #2954
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja własnie schodze z czerni na blond, 2 razy robiłam pasemka u fryzjerki (naszczescie to znajoma która prowadzi zkład wiec drogo nie wzieła) a teraz pojde na całość, kupie sobie rozjasniacz CHI ponoc jest rewelacyjny i nie niszczy, drogi jest ale włosy najwazniejsze. Uzywam duzo kosmetyków do włosów tej firmy i jestem zachwycona, nigdy nie miałam takich fajnych włosów Czasami warto zainwestować

Ja robie znajomej odrosty,ona kupuje rozjasniacz Joanny, włosy ma ciemny blond a ma prawie platyne od niego tylko sianko ma ostro wysuszone az szorstkie.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2009-10-07 o 02:15
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 10:15   #2955
masta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 252
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej Kochane, kurcze, przepraszam jeżeli na moje pytanie będzie odpowiedz juz wczesniej na tym forum, ale dotarlam "tylko do 50 strony";P

Jestem naturalną ciemna blondynką, odrosty wychodzą zimne, farbuje na taki naturalny sredni blond. Jednak bardzo chciałabym wrócić do moich naturalnych włosków ze względu na to, że przez farbowanie tak sie niszcza... Chociaz w takim kolorku mi ładniej

Wyczytałam gdzies na forum, ze metoda farbowania na kolor zblizony do naturalnego sie nie sprawdza, odrosty sa u mnie max widoczne więc nie jestem w stanie ich zapuścić.... Mam do wyboru jeszcze jakieś inne opcje? oczywiście nie wchodzi w gre sciecie włosów, są długie i ich długość kocham:P

Bo ja juz sama nie wiem co robic. Dwa lata je farbuje i sa teraz takie suche, zniszczone, a byly takie piekne ! wściekłośc mnie bierze na siebie samą...


POMOCY

Edytowane przez masta
Czas edycji: 2009-10-07 o 10:15 Powód: literówka
masta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 16:42   #2956
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny pomocy!!

Farbowałam włosy farbą z Garniera - Belle Color 111 - bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający. Dziś coś mnie podkusiło i zafarbowałam włosy również Garnierem ale 100% color - ultrajasny opalizujący blond. Włosy są obrzydliwie żółte! Teraz wiem,że jest mi dobrze tylko w popielatych odcieniach.

Jutro kupie farbę i mam prośbe do Was: którą wybrać tak aby pokryła te obrzydliwie żółte włosy?

1. Garnier, Color Naturals 111 - superjasny popielaty blond

2. Loreal, Recital Preference Stockholm

amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 20:33   #2957
dakira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 17
GG do dakira
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam wszystkie blondynki...jestem z natury ciemna mysiakiedy mialam osiemnascie lat pierwszy raz farbnelam sie na blond taki jasny i tak ten kolor mi towrzyszy przez moje cale zycie czasami mam go dosyc taka nuda na tej glowie,kilka razy probowalam cos zmienic i zaszalalam z brazem i calkiem niezle mi bylo ale jak zobaczylam ladną blondynke to juz za chwile stalam w drogerii przy polce z farbami....zaczely mi sie podobac odcienie miodu miedzi cos czuje ze zrealizuje swoja zachcianke pewnie dlugo nie wytrzymam z inny kolorem na glowie ,ale wiecie co mam nadzieje ze trafie kiedys na taki kolor ze bede miala wyglad babki z pazurem bo czasami mam dosyc wizerunk blondyneczki...
dakira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 11:20   #2958
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez amorkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!!

Farbowałam włosy farbą z Garniera - Belle Color 111 - bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający. Dziś coś mnie podkusiło i zafarbowałam włosy również Garnierem ale 100% color - ultrajasny opalizujący blond. Włosy są obrzydliwie żółte! Teraz wiem,że jest mi dobrze tylko w popielatych odcieniach.

Jutro kupie farbę i mam prośbe do Was: którą wybrać tak aby pokryła te obrzydliwie żółte włosy?

1. Garnier, Color Naturals 111 - superjasny popielaty blond

2. Loreal, Recital Preference Stockholm

Mi Garnier juz dwa razy skore uratowal....wlasnie pokryl zolte niewypaly po innych farbach.Polecam! Dla mnie 111 z Color Naturalsa lepiej chwyta i ladniejsza platynka, niz po Belle Color...po niej mialam zoltawe.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 15:33   #2959
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Mi Garnier juz dwa razy skore uratowal....wlasnie pokryl zolte niewypaly po innych farbach.Polecam! Dla mnie 111 z Color Naturalsa lepiej chwyta i ladniejsza platynka, niz po Belle Color...po niej mialam zoltawe.
Pofarbowałam włosy Garnierem Color Naturals 111 i kolor wyszedł cudowny! Taki jak na opakowaniu. Idealnie pokrył obrzydliwie żółte włosy
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 15:42   #2960
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja po 6 -cio miesięcznej przerwie znów jestem blondynką
Jak byłam u fryzjera to pani fryzjerka [szkolona w anglii i stanach] mówiła że najlepsze farby na rynku to Loreal i Wella.
W żadnym wypadku nakazała nie używać palette, Garniera.

Hm... co komu pasuje
Właśnie zakupiłam szampon Joanny do włosów siwych i rozjaśnianych, bardzo go lubie, nadaje piekny chłodny kolorek
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 09:32   #2961
Ewela2089
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hej Blondynki

Też jestem blondynką od urodzenia miałam bardzo jasny kolor włosów...powiem,że wręcz białyD niestety z biegiem lat moje włosy zaczęły ciemnieć, a przez ostatnie 2 lata tak to się nasiliło iż postanowiłam sięgnąć po drastyczny środek...rozjaśniacz! Nie mogłam patrzeć już w lustrze na te moje rudawe włosy;( teraz mam nawet ładny blondek a to było moje pierwsze farbowanie...a teraz chciałabym utrzymać taki jasny blond, a nie chce już włosów mordować kolejny raz rozjaśniaczem...dlatego dziewczyny może doradzicie mi coś...???bo ja w tych sprawach mam bardzo małe doświadczenie)myślałam, że całe życie będę miała moje jasne naturalne włoski i nie będę musiał farbować..a tu taka niespodzianka)
Ewela2089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 10:26   #2962
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

sama farba powinna juz sobie poradzic. mnie pieknie rozjasnia odrosty - chyba u mnie to jest juz ciemny blond
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 11:24   #2963
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez amorkaa Pokaż wiadomość
Pofarbowałam włosy Garnierem Color Naturals 111 i kolor wyszedł cudowny! Taki jak na opakowaniu. Idealnie pokrył obrzydliwie żółte włosy
Ciesze sie, że moglam doradzic
Daj znac czy dlugo sie u Ciebie na wloskach trzyma...bo mi po ok.3 tygodniach zmywa sie i robi zołtawy. Ciekawa jestem czy tylko ja tak mam czy tak jest z ta farba,
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 11:56   #2964
Ewela2089
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A jakafarbę możecie doradzić mi...??
Ewela2089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 13:33   #2965
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej dziewczyny
Ja na wakacjach zdecydowałam się przejść z rudawego brązu, który mi się znudził, na blond. Nie było łatwo, ale się udało i efektów nie żałuję. Obecnie mam dość jasne włosy, używałam farb Wellaton bardzo jasny blond popielaty i wcześniej rozświetlony naturalny blond. Niestety bardzo szybko widać odrosty, bo moje włosy rosną w zastraszającym tempie i szczerze mówiąc, mam dość chodzenia co trzy tyg. do fryzjera na robienie odrostów... a źle się czuję, gdy odrost ma ok. 1 cm, bo wg mnie wygląda to fatalnie.

Ponieważ blond rozświetlił moją buźkę i podobam się sobie w tym kolorze, postawnowiłam z niego nie rezygnować tylko tym razem przefarbować włosy na jakiś średni blond, najlepiej w chłodnym odcieniu, bo ciepłe mi nie pasują.

Znacie jakieś farby, dzięki którym z jasnego blondu otrzymam blond średni? Załączam zdjęcia o co mi mniej więcej chodzi
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 17:52   #2966
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez amorkaa Pokaż wiadomość
Pofarbowałam włosy Garnierem Color Naturals 111 i kolor wyszedł cudowny! Taki jak na opakowaniu. Idealnie pokrył obrzydliwie żółte włosy
A moze jakas fota??
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 22:35   #2967
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej dziewczyny mam pytanie. Jak uzyskac taki odcien?
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 17:28   #2968
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Ewuśka69 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie. Jak uzyskac taki odcien?
To jest chyba beżowy jasny blond ale jak go uzyskać? nie mam pojęcia
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 18:12   #2969
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
To jest chyba beżowy jasny blond ale jak go uzyskać? nie mam pojęcia


Hmmm.....Czyli chyba fryzjer zostaje Moze jakas dziewczyna ma cos podobnego na glowie to niech sie odezwie
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 14:20   #2970
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Już dawno miałam dodać tu zdjęcie włosów ale zapomniałam
Więc tak jak wcześniej napisałam: pofarbowałam włosy włosy Garnierem 100% color ultrajasny opalizujący blond. Kolor wyszedł obrzydliwy -> żółto - rudy Następnego dnia użyłam farby Garnier Color Naturals 111. Dodaje zdjęcie jak wygląda kolor po 2 tygodniach

Ewuśka69 - a jak się trzyma Twój kolor po Wellatonie?
moniczorek - dziękuję za radę

Edytowane przez amorkaa
Czas edycji: 2009-11-17 o 18:57
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.