Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-21, 14:45   #1
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Question

Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.


Hej, ok. 2 miesiące temu pofarbowałam włosy na czerń, wiem, że pochopnie zrobiłam, ale chciałam zmian w moim wyglądzie...
'Gitarka', jednak czarna farba na moich włosach po 2 umyciach (szamponem i odżywką Pantene do wł. farbowanych) wypłukuje się tak że włosy w świetle wyglądają na czerwono-brązowo-czarne Także farbowałam już dwa razy i nie chce więcej (farba Marion)

Z natury jestem jasną brunetką w okresie letnim, w zimie włosy trochę ciemnieją

Jednak mam plan, w styczniu albo w lutym rozjaśnić te czarno-czerwone włosy rozjaśniaczem 12% plus fioletowy proszek (zakup tego zestawu oczywiście w sklepie fryzjerskim) chcę to sama zrobić w domu, bo wiem że fryzjerki przeważnie pieprzą sprawę, wiem wiem włosy będą sianowate, jednak druga część zmiany to obcięcie włosów tak do ramion

Teraz moje pytanie, w którym kolorze jest mi OK?

Próbować z odcieniami blondu (kolor blondu o który mi chodzi, zamieszczam w załączniku)
czy dać sobie spokój... szczerze powiem to mam dość czarnego, dylemat czy nie nałożyć 3x czerni przed świętami, sylwestrem o i tak bo źle to wygląda... Proszę o rady, może któraś z PAŃ ma dobry pomysł...
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 15:24   #2
babeczka83
Raczkowanie
 
Avatar babeczka83
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 220
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

Nie znam się niestety na rozjaśnianiu włosków, w tym musi Ci pomóc ktoś inny. Chcę tylko napisać, że pięknie Ci w czarnym
__________________
Któregoś dnia rzucę to wszystko...
babeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 15:46   #3
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

babeczka83 dziękuję ... ale szkoda że ta czerń na włosach nie trwa cały czas tylko się wymywa co kąpiel,
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 17:33   #4
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

te dwa pierwsze zdjecia to Ty? A na trzecim ktos inny?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 17:41   #5
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

jak dla mnie brązik. oczywiście nie widziałam cię w blondzie, ale mimo wszystko brąz
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 22:25   #6
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
te dwa pierwsze zdjecia to Ty? A na trzecim ktos inny?
tak, te dwa I zdjęcia to ja, a III fotka to kolor włosów o które pytam czy by pasowały i do mnie...
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 22:33   #7
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

Kochana, jeśli masz naturalnie ciemne włosy nie rób blondu, bo będziesz się męczyć bardzo z odrostem potem... Ja mam włosy koloru średni/ciemny blond i z takim jasnym blondzikiem wytrzymałam pół roku, a potem przemalowałam na naturalny kolor. Poza tym sama czerni nie wywabisz też tego próbowałam i skończyło się na wściekle rudej marchewce dopiero fryzjerka doprowadziła mnie do normalnego stanu...
A poza tym pięknie Ci w tym brązie na pierwszym zdjęciu -tak naturalnie... A na drugim niczym Amy Lee z Evanescence

Nie rób blondu -teraz jesteś śliczna
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 01:35   #8
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Kochana, jeśli masz naturalnie ciemne włosy nie rób blondu, bo będziesz się męczyć bardzo z odrostem potem... Ja mam włosy koloru średni/ciemny blond i z takim jasnym blondzikiem wytrzymałam pół roku, a potem przemalowałam na naturalny kolor. Poza tym sama czerni nie wywabisz też tego próbowałam i skończyło się na wściekle rudej marchewce dopiero fryzjerka doprowadziła mnie do normalnego stanu...
A poza tym pięknie Ci w tym brązie na pierwszym zdjęciu -tak naturalnie... A na drugim niczym Amy Lee z Evanescence

Nie rób blondu -teraz jesteś śliczna
dziękuję za tak miłe słowa otuchy,
jednak w ciągu niecałych 2 miesięcy odkąd mam czarne włosy denrwuje mnie na myśl ciągłego farbowania ich, bo po umyciu farba nie szamponetka, zmywa się i zmywa, nawet jak używam odpowiednich szamponów po koloryzacji i odżywki... Oj, nie wiem jak to będzie, kusi mnie rozjaśnienie jednak boję się, sama piszesz że ciężko utrzymać blond kolor... a czerń trudno odbarwić...
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 07:22   #9
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

Moim zdaniem na tym 1foto ślicznie wyglądasz. To drugie foto chyba przesycone jest kolorami, czy faktycznie masz aż tak czarno czarne włoski? Wydaje mi się, że brąz byłby odpowiedni. Tymm bardziej, że na pierwszym foto masz dosyc ciemną karnację, a według mnie jasne blondy do takiej nie pasują.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 09:35   #10
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
dziękuję za tak miłe słowa otuchy,
jednak w ciągu niecałych 2 miesięcy odkąd mam czarne włosy denrwuje mnie na myśl ciągłego farbowania ich, bo po umyciu farba nie szamponetka, zmywa się i zmywa, nawet jak używam odpowiednich szamponów po koloryzacji i odżywki... Oj, nie wiem jak to będzie, kusi mnie rozjaśnienie jednak boję się, sama piszesz że ciężko utrzymać blond kolor... a czerń trudno odbarwić...
No ciężko, do blondu szczególnie. a poza tym musisz się liczyć z tym, że przy blondzie robionym w domu odrost zawsze będzie nienaturalnie żółty przy ciemnych włosach jak czerń Ci spływa (mowa koleżanka miała podobnie) to zrób sobie brązik jaki masz na pierwszym zdjęciu -śliczny kolor
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Moim zdaniem na tym 1foto ślicznie wyglądasz. To drugie foto chyba przesycone jest kolorami, czy faktycznie masz aż tak czarno czarne włoski? Wydaje mi się, że brąz byłby odpowiedni. Tymm bardziej, że na pierwszym foto masz dosyc ciemną karnację, a według mnie jasne blondy do takiej nie pasują.
zgadzam się
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 11:17   #11
nella226
Raczkowanie
 
Avatar nella226
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 153
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

na pierwszym zdjęciu wyglądasz cudownie : ) czerń Cię trochę przytłacza a przejście w blond musiałabyś etapowo robić (najbezpieczniej) u fryzjera i na pewno kondycja włosów by na tym znacznie ucierpiała. Może przyciemnisz o 2tony np. te włoski na 1zdjęciu?
nella226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 11:37   #12
paznokietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 75
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

jestem za brązem dla Ciebie efektownie i przy tym naturalnie
paznokietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 12:57   #13
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Moim zdaniem na tym 1foto ślicznie wyglądasz. To drugie foto chyba przesycone jest kolorami, czy faktycznie masz aż tak czarno czarne włoski? Wydaje mi się, że brąz byłby odpowiedni. Tymm bardziej, że na pierwszym foto masz dosyc ciemną karnację, a według mnie jasne blondy do takiej nie pasują.
mi strasznie brakuje tego naturalnego brązu, fotka z wakacji gdzie byłam mocno opalona (bo szybko opala mnie na złotko xD). A II fotka była robiona po dniu kiedy miałam farbowane włosy, także kolor intensywny, niestety takiego już nie mam, ponieważ jak pisałam - się dziwnie zmywa

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No ciężko, do blondu szczególnie. a poza tym musisz się liczyć z tym, że przy blondzie robionym w domu odrost zawsze będzie nienaturalnie żółty przy ciemnych włosach jak czerń Ci spływa (mowa koleżanka miała podobnie) to zrób sobie brązik jaki masz na pierwszym zdjęciu -śliczny kolor
będę i tak musiała użyć 12% wody utlenionej i rozjaśniacza - błekitnego proszku, łatwo tym zestawem uzyskać blond bo mopd tymi czarnymi ukrywam 'kucyk' rozjaśnianych włosów, które pfu, pfu jeszcze żyją

Cytat:
Napisane przez nella226 Pokaż wiadomość
na pierwszym zdjęciu wyglądasz cudownie : ) czerń Cię trochę przytłacza a przejście w blond musiałabyś etapowo robić (najbezpieczniej) u fryzjera i na pewno kondycja włosów by na tym znacznie ucierpiała. Może przyciemnisz o 2tony np. te włoski na 1zdjęciu?
no pierw trzeba pozbyć się konkretnie czerni ... pewnie i tak uczynię że będę dążyć do naturalnego brązu

Cytat:
Napisane przez paznokietka Pokaż wiadomość
jestem za brązem dla Ciebie efektownie i przy tym naturalnie
dzięki za radę

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^
Boję się tych nadchodzących zmian, rady potrzebne dziękuję - niedawno jeszcze byłam zakochana w czerni ale tej intensywnej, boje się ją likwidować bo ładne siano będzie no ale nic co ludzkie nie jest mi obcem w styczniu zacznę działać Ciekawa sprawa mam już mój kolor .. odrosty =) tęskno za tym karmelowatym w lecie kolorku brąz, nooo głupota i tylIi...
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 22:50   #14
freakyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

hej! w czarnym wyglądasz naprawdę super. moim zdaniem powinnaś pozostać przy tym kolorze dopóki się nie znudzi co do schodzenia koloru - nie wiedziałam co to za farba marion, ale poczytałam trochę na ten temat, ogólnie wiele kobiet narzeka na szybkie schodzenie koloru... Zanim postanowisz rozjaśniać - spróbuj ostatni raz ale z inną farbą. Ja sama używam schwarzfopfa Brillance (odcień krucza czerń). u mnie w ogóle kolor nie schodzi, dopiero po odrostach widać czas jaki upłynął od ostatniego farbowania, a nawet nie uzywam szamponu do wlosow farbowanych. jednak zanim wpadłam na ta farbe, zaczęłam od garniera chyba - to była tragedia, miałam jakieś dziwne plamy i jeszcze bardziej niż zwykle sianowate włosy. Trzeba próbować
freakyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 08:44   #15
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

a ja też uważam, że ta czerń Cię przytłacza. Wg mnie mogłabyś wrócić do swojego naturalnego koloru włosów, następnie, jeżeli nadal będziesz chciała coś zmieniać, stopniowo zmieniać kolor włosów o jeden ton w stronę jaśniejszego.
W końcu nawet mulatki miewały jasne włosy. Jeśli się o nie bardzo dobrze zadba, a odcień włosów będzie współgrał z urodą, to chyba można ostrożnie poeksperymentować
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 15:47   #16
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
a ja też uważam, że ta czerń Cię przytłacza. Wg mnie mogłabyś wrócić do swojego naturalnego koloru włosów, następnie, jeżeli nadal będziesz chciała coś zmieniać, stopniowo zmieniać kolor włosów o jeden ton w stronę jaśniejszego.
W końcu nawet mulatki miewały jasne włosy. Jeśli się o nie bardzo dobrze zadba, a odcień włosów będzie współgrał z urodą, to chyba można ostrożnie poeksperymentować
o co racja to racja, właśnie ten kolor co pokazałaś w załącznikach strasznie za mną chodzi, stopniowo, rozumiem z rozjaśnianiem nie ma żartów zwłaszcza że mam rozjaśnione pod spodem najdłuższe włosy które sięgały by już do pasa, jednak po rozjaśnianiu pokruszyły się końcówki i zapuszczanie na nowo...

dzieki
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 18:51   #17
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

Najlepiej ja pierwszym zdjęciu, włosy brązowe i opalona cera, tak wyglądasz świetnie. Dużo lepiej niż czarnych. W blondzie nie wiem, cieżko sobie wyobrazić, w każdym razie zrezygnowałabym z czerni.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 08:49   #18
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

Cytat:
Napisane przez poziomkakj Pokaż wiadomość
Najlepiej ja pierwszym zdjęciu, włosy brązowe i opalona cera, tak wyglądasz świetnie. Dużo lepiej niż czarnych. W blondzie nie wiem, cieżko sobie wyobrazić, w każdym razie zrezygnowałabym z czerni.
w czrni to jak upadly aniol ciezko mi bedzie z niej zejsc glupota moja tera bede rozjasniac nie zdziwie sie jak niedlugo bede bez wlosow he he
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 17:13   #19
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

Jasny brąz będzie dobrym rozwiązaniem . Czarny Cię przytłacza, w blondzie nie potrafię sobie Ciebie wyobrazić.

A co do wychodzenia z czarnego w zaciszu domowym - oczywiście, że sie da. Jestem tego najlepszym przykładem. Choć cena za to jest wysoka
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 18:43   #20
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Jasny brąz będzie dobrym rozwiązaniem . Czarny Cię przytłacza, w blondzie nie potrafię sobie Ciebie wyobrazić.

A co do wychodzenia z czarnego w zaciszu domowym - oczywiście, że sie da. Jestem tego najlepszym przykładem. Choć cena za to jest wysoka
Napisz proszę jakiego użyłaś zestawu do rozjaśnienia czarnych włosów... czy mowa o wodzie 12 % do rozjaśniania włosów? ,i czy użyłaś takiego proszku niebieskiego PLATINER premium we fryzjerskim można go dostać...?
jak znajdziesz czas to opisz troszkę twoje poczynania, oraz czy bardzo ci sie włosy spaliły tym zabiegiem, czy się kruszyły takie tam... z góry dziękuję
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 20:03   #21
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Kochana, jeśli masz naturalnie ciemne włosy nie rób blondu, bo będziesz się męczyć bardzo z odrostem potem...
No co Ty z tymi odrostami? Jaka meka Ja sporo rozjasniam od 8 lat i robie odrosty raz na miesiac i jakas mi sie jeszcze nie znudzilo ani nie czuje sie cierpietnica

Tutaj jednak polecam braz bo on jest najkorzystniejszy dla autorki watku.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No ciężko, do blondu szczególnie. a poza tym musisz się liczyć z tym, że przy blondzie robionym w domu odrost zawsze będzie nienaturalnie żółty przy ciemnych włosach jak czerń Ci spływa (mowa koleżanka miała podobnie) to zrób sobie brązik jaki masz na pierwszym zdjęciu -śliczny kolor

zgadzam się
Blond robiony w domu dobra farba nie wychodzi zolty. Pisze to z wlasnego doswiadczenia.
Jak czern splywa nalezy uzyc trwalsza farbe - podobno przoduje w tym palette, ale tego juz nie pisze na podstawie wlasnych doswiadczen.

Nie tak trudno sie schodzi z ciemnych kolorow. Przy dzisiejszej chemii to kwestia wizyty u dobrego fryzjera.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 18:22   #22
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

W brązie bardzo ładnie, lepiej niż w czarnych...
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 18:09   #23
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

spokojnie już do tematu podchodze hUrRaa widać moje odrosty =D brązoWe =)
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 19:08   #24
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

Mi tam najbardziej podoba się ten jasny brąz na pierwszej fotce.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 15:37   #25
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Mi tam najbardziej podoba się ten jasny brąz na pierwszej fotce.
Mi też.
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 16:26   #26
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

dziekuje za wypowiedzi, niebawem mam zamiar zacząć stopniowo dązyc do odzyskania brązu, za którym bardzo tesknie...
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 17:05   #27
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

pierwsze foto rzadzi! slicznie Ci bylo
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 19:46   #28
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Brąz, czerń, a marzy się jasny odcień.

dzięki, no własnie było teraz ciężka praca w pozbywaniu się czarnego mnie czekam...
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.