krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 18:06   #1
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka

krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar


Jeżeli był już taki wątek to przepraszam
Zakładam go bo dzisiaj przyszła do mnie dziewczyna na paznokcie, miała na nich masakrę, wyryte frezarką rowy przy macieży, które podejrzewam zostaną do końca życia, zdeformowane okropnie... robiłam jej paznokcie na szablonie, gdyby przyszło np robić na tipsie to nie było by jak na te pagórki przykleić tego tipsa... to krzywda na całe życie... powiedziała, że kupiła zestaw i profesjonalny film na dvd i robiła sobie sama...
Jeszcze jedna taka aparatka to moja znajoma, która co tydzień lepi sama i zrywa zębami, matowi pilnikiem osiemdziesiątką, żeby błonki przy skórkach dobrze usunąć jak twierdzi, paznokci już prawie nie ma... zdeformowane, kupa krwiaków, dziury na płytce do mięsa, gdy juz na prawdę nie może przykleic tipsa na to co zostało po paznokciach dzwoni do mnie, żebym przyjechala zrobic paznokcie na szablonie, wręcz się brzydzę... wygłada to okropnie, tłumaczę, że daj im odpocząć, zobacz nie masz juz paznokci to mówi,że ją nawet powietrze boli i mnie męczy... Ok zrobię na jej odpowiedzialność i tłumaczę, choćby co tydzień ale uzupełniaj, nie zrywaj, a jak już chcesz zdjąć to mocz w acetonie, nie pomaga tłumaczenie... To jest okropne nie wiem jak można doprowadzić się do takiego stanu na własne życzenie...
Proszę Was, żebyście opisywały takie sytuacje, może to będzie przestrogą dla bezmyślnych osób... może im się odechce... Mile widziane zdjęcia... Jak będę miała okazję to zrobię fotę i wkleję...
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:09   #2
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

toć to jest szok... jak tak można? jeszcze samemu sobie?
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:13   #3
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Głupota,głupotą ale jak nazwiesz to,że zgadzasz się na nałożenie żelu na to,co z paznokci pozostało?
Mądrością?
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:13   #4
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

To, że samemu sobie to jeszcze pół biedy... Ale niektóre dziewoje robią taka krzywdę komuś i to jeszcze za kasę...
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:16   #5
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

no tak... ja bym chyba jednak nie założyła, a laskę do psychologa bym wysłała....
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:17   #6
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Cytat:
Napisane przez DariannaKrak. Pokaż wiadomość
Głupota,głupotą ale jak nazwiesz to,że zgadzasz się na nałożenie żelu na to,co z paznokci pozostało?
Mądrością?
Tak jak napisałam, skoro wierci mi dziurę w brzuchu do znudzenia i wiem, że jak jej odmówię to zrobi to sama, więc już wolę ja jej zrobić mniejszą krzywdę, bo i tak nie da mi spokoju i zawsze jej mówię, że na jej odpowiedzialność i obrzydliwe jest to co sobie zrobiła, to odnośnie drugiej aparatki.
Co do pierwszej były już zagojone i została deformacja więc u niej nie widziałam żadnych przeciwwskazań, chodzi mi o to, że jej już to zostanie do końca życia.
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...

Edytowane przez chubka
Czas edycji: 2010-03-02 o 18:19
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:05   #7
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Straszne!!! Ja miałam taką klientkę co sobie odrosty piłowała i jej powietrze podchodziło i tak mocno żeby zeszły.Dołki do krwi wyżłobione. Bleee....
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 19:17   #8
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
Straszne!!! Ja miałam taką klientkę co sobie odrosty piłowała i jej powietrze podchodziło i tak mocno żeby zeszły.Dołki do krwi wyżłobione. Bleee....
To wiesz jak wygląda po pilniku, a jak po frezarce!? masakra... A jak moja koleżanka dostanie grzybka albo jeszcze jakiegos innego świństwa to może wtedy się nauczy...
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:28   #9
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Boli mnie ten wątek.
A jeszcze bardziej boli mnie to, że ostatnio przy rozmowie z koleżankami - pseudostylistkami, biorącymi 40 zł za tipsy płaskie jak kotlety zrobiły na mnie wielkie oczy gdy zapytałam ile biorą od klientek za ściąganie masy. Bo przecież "My nie ściągamy tipsów, zawsze się zgryza zębami albo same odpadają".
Paranoja.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:28   #10
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Chubka, wybacz, mam nadzieję że się nie obrazisz, ale jesteś kompletnie niepoważna. Co Ciebie interesuje co ona będzie miała na paznokciach? Ty to będziesz nosić? Ciebie będzie boleć? W życiu bym się na to nie zgodziła. Jak klientka prosi o prosty płaski i szeroki french mówie że albo zrobie po mojemu, ale odsyłam do tipsiary. W tym przypadku zrobiła bym dokładnie to sa mo. Jeśli widzę, że moja praca może jedynie zaszkodzić to jej nie wykonuję. Nawet jeśli ktoś by mnie na kolanach prosił.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:35   #11
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

widzisz darianno, ja mam taki przypadek i zakladam, poniewaz wiem, ze zrobie mniejsza krzywde..
chubka pisze,ze to jej kolezanka.. a ja tak mam z moja serdeczna przyjaciolka
znamy sie jakies 20lat, jak zaczelam "bawic" sie w paznokcie
to ona oczywiscie jak to ona, kupila sobie zestaw na all
jak go zobaczylam u niej, to myslalam, ze padne
znam ja na wylot. wiem, ze jak sie uprze, to nic jej nie odciagnie od pomyslu

przyleciala po mniesiacu z placzem, ze ja pace bola.
plytka przepilowana tak, ze szok

prosi ratuj.. to co mam zrobic?
klientke bym odprawila z kwitkiem, bez wyrzutow sumienia i kazala wrocic za czas blizej nieokreslony
ale jej nie odprawie, bo pojdzie i sama sobie zrobi, albo pojdzie do jakiejs gowniary pseudo jak ja znam

odratowalam raz, przyszla drugi.. a ja jej nie odesle, bo kocham jak siostre, wiec wybaczam.

no glupota, ale co poradzic..

pol roku temu przyszla dziewczyna
jeden paznokiec do polowy zdarty, drugi- praktycznie go nie ma, kolejny z siniakiem etc.
pytam co sie stalo, a ona mowi, ze podpatrzyla kilka razy jak jej stylistka robila i znala ,ze juz umie.
powiem, ze nawet nie pracowala na allegrowych zelach, a na SF, no ale co z tego, skoro brak umiejetnosci.
zrobilam jej pazurki, a ona patrzy i ze zdziwieniem mowi, no ja robilam tak samo, a wyszlo jakos inaczej.
rozbroila mnie totalnie, ale jak pojawila sie dwa tyg pozniej, to odetchnelam z ulga

i takis sytuacji moge opisac milion

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2010-03-02 o 19:37
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 20:07   #12
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
widzisz darianno, ja mam taki przypadek i zakladam, poniewaz wiem, ze zrobie mniejsza krzywde..
chubka pisze,ze to jej kolezanka.. a ja tak mam z moja serdeczna przyjaciolka
znamy sie jakies 20lat, jak zaczelam "bawic" sie w paznokcie
to ona oczywiscie jak to ona, kupila sobie zestaw na all
jak go zobaczylam u niej, to myslalam, ze padne
znam ja na wylot. wiem, ze jak sie uprze, to nic jej nie odciagnie od pomyslu

przyleciala po mniesiacu z placzem, ze ja pace bola.
plytka przepilowana tak, ze szok

prosi ratuj.. to co mam zrobic?
klientke bym odprawila z kwitkiem, bez wyrzutow sumienia i kazala wrocic za czas blizej nieokreslony
ale jej nie odprawie, bo pojdzie i sama sobie zrobi, albo pojdzie do jakiejs gowniary pseudo jak ja znam

odratowalam raz, przyszla drugi.. a ja jej nie odesle, bo kocham jak siostre, wiec wybaczam.

no glupota, ale co poradzic..

pol roku temu przyszla dziewczyna
jeden paznokiec do polowy zdarty, drugi- praktycznie go nie ma, kolejny z siniakiem etc.
pytam co sie stalo, a ona mowi, ze podpatrzyla kilka razy jak jej stylistka robila i znala ,ze juz umie.
powiem, ze nawet nie pracowala na allegrowych zelach, a na SF, no ale co z tego, skoro brak umiejetnosci.
zrobilam jej pazurki, a ona patrzy i ze zdziwieniem mowi, no ja robilam tak samo, a wyszlo jakos inaczej.
rozbroila mnie totalnie, ale jak pojawila sie dwa tyg pozniej, to odetchnelam z ulga

i takis sytuacji moge opisac milion
Właśnie... gdyby to była klientka miałabym ją w d... i to co sobie zrobi, ale to moja koleżanka (prawie rodzina, siostra cioteczna mojego chłopaka) więc to chyba z litości, wiem, że wyrządzę jej mniejsze zło...
Byli, nie obrażam się broń Boże, kazdy ma prawo do swojego zdania, i tak cię lubię
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:42   #13
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Ja bym zrobiła w takiej sytuacji, ale tylko raz! W ramach ratowania. I tłukłabym do łebka! Ale jeśli pomimo nauczki i mojego tłumaczenia powtórzyłaby się sytuacja to już bym odmówiła zdecydowanie.

Co do bruzd - skąd pewność, że to wina pseudo? Jeżeli sa wyryte frezarką czy pilikiem, to przerosną razem z paznokciem. Jeżeli jest to defekt płytki, 6to jest to zdecydowanie wina uszkodzonego łożyska. Mam uszkodzone łożysko. Było uszkodzone przez ok 9 lat. Od pół roku staram się nie znęcać nad skórkami z różnym skutkiem (nerwica) i paznokieć przerasta coraz ładniejszy. Klientka mogła sobie sama pazura załatwić wycinaniem skórek np. Ja skubałam skróy (tak, że miałam cały wał odsłonięty) ze 2 lata, zanim zaczęły powstawać bruzdy. Od frezarki wyszłaby jedna czy dwie i sobie przerastały razem z płytką. Ale to już temat do innego wątku.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:47   #14
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Ja bym zrobiła w takiej sytuacji, ale tylko raz! W ramach ratowania. I tłukłabym do łebka! Ale jeśli pomimo nauczki i mojego tłumaczenia powtórzyłaby się sytuacja to już bym odmówiła zdecydowanie.

Co do bruzd - skąd pewność, że to wina pseudo? Jeżeli sa wyryte frezarką czy pilikiem, to przerosną razem z paznokciem. Jeżeli jest to defekt płytki, 6to jest to zdecydowanie wina uszkodzonego łożyska. Mam uszkodzone łożysko. Było uszkodzone przez ok 9 lat. Od pół roku staram się nie znęcać nad skórkami z różnym skutkiem (nerwica) i paznokieć przerasta coraz ładniejszy. Klientka mogła sobie sama pazura załatwić wycinaniem skórek np. Ja skubałam skróy (tak, że miałam cały wał odsłonięty) ze 2 lata, zanim zaczęły powstawać bruzdy. Od frezarki wyszłaby jedna czy dwie i sobie przerastały razem z płytką. Ale to już temat do innego wątku.
Moja gwiazda sama powiedziala ze zrobila to sobie SAMA frezarka i juz dosyc dawno a ten ,,rów'' jest cały czas, zreszta cały paznokciec to fale dunaju
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:54   #15
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

To że go zrobiła dawno to ok Ale musi cały czas majstrować przy skórach skoro macierz nawet trochę sie nie poprawia. Mówię z własnego doświadczenia, a ja naprawdę mam zmasakrowany ten paznokieć. Miałam jeszcze 2 i przerosły w sumie zaraz po tym jak przestałam je terroryzować Jeśli Pani przychodzi teraz do Ciebie regularnie to polecam bgardzo delikatnie obchodzić sie z tym paznokciem - lepiej dzień przed stylizacją zrobić porządny manicure, niż odsuwac skóry na sucho patyczkiem czy kopytkiem, mi frezarka nawet sprawia problem w tym zakresie.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 21:02   #16
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
To że go zrobiła dawno to ok Ale musi cały czas majstrować przy skórach skoro macierz nawet trochę sie nie poprawia. Mówię z własnego doświadczenia, a ja naprawdę mam zmasakrowany ten paznokieć. Miałam jeszcze 2 i przerosły w sumie zaraz po tym jak przestałam je terroryzować Jeśli Pani przychodzi teraz do Ciebie regularnie to polecam bgardzo delikatnie obchodzić sie z tym paznokciem - lepiej dzień przed stylizacją zrobić porządny manicure, niż odsuwac skóry na sucho patyczkiem czy kopytkiem, mi frezarka nawet sprawia problem w tym zakresie.
Była u mnie pierwszy raz także tego nie wiem czy ciągle jest cos robione, ale paznokcie w opłakanym stanie... jak przyjdzie na uzupełnienie to zobaczymy czy majstruje fakt, ze skórami przy tym bidnym paznokciu było ciężko...
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 21:39   #17
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Cytat:
Ale musi cały czas majstrować przy skórach skoro macierz nawet trochę sie nie poprawia
B Z D ura!
czasem mozna sobie zalatwic pazura tak, ze juz nic nie pomoze.. sorry!
a tak w ogole jak wam kiedys wstawie zdjecia onycholizy, to was zatkam
ale to kiedys bo musze dorwac nagiego palucha :P
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 21:56   #18
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

w takiej sytuacji - jak jest masakra (spiłowane pazury, cieniutka jak papier płytka) najlepiej połozyć akryl. Akryl elegancko trzyma paznokcie w ryzach, ochrania płytkę i co najważniejsze:
kobiecina przezyje zabieg

bo kładzenie żelu na takie papierki to morderstwo - w czasie utwardzania panna bedzie chodzić po suficie z bólu. Tak będzie parzyło.

lepiej dac primer (zdezynfekuje i zamorduje ewentualne grzyby, mchy i paprocie), połozyć maskujący akryl - nie przedłużać paznokci - wręcz skrócić do opuszka i tak przez pół roku. jak odrosną - mozna dalej działać. naprawiałm kiedyś taki pazur (w polowie przeciety pilnikiem do mięsa - w poprzek płytki, laska sobie TV oglądała i ściagała sama żel - amatorka oczywiście). Gdybym pannę puściła z takim pazurem to by chyba umarła z bolu. Paznokieć trzymał się pod akrylem i sukcesywnie zrastal - aż odpadła ta odcięta część.

poza tym pod akryl mimo wszystko nie trzeba aż tak dokładnie zmatowić paznokcia - bo troszkę akryl penetruje płytkę i trzyma się lepiej, a nawet jak odpadnie to mozna ponownie nałozyc. żel nie penetruje paznokcia a jak jest paznokieć cieniutki - jest wilgotny od płynów ustrojowych które przez niego przenikają i żel liftuje bardzo szybko.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 22:16   #19
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
B Z D ura!
czasem mozna sobie zalatwic pazura tak, ze juz nic nie pomoze
Ale to już trzeba być arcyARCYarcy mistrzem :P
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 08:37   #20
Pyzia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 50
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
B Z D ura!
czasem mozna sobie zalatwic pazura tak, ze juz nic nie pomoze.. sorry!
a tak w ogole jak wam kiedys wstawie zdjecia onycholizy, to was zatkam
ale to kiedys bo musze dorwac nagiego palucha :P

ja znalazłam takie zdjęcie na internecie .
Pyzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:14   #21
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Fuj!
To jest okropne! Jak mozna doprowadzic paznokcie do takiego stanu?
Ja rowniez obgryzam i wiem, ze to oblesne ale nie zadaje tym sobie bolu tylko okropny wyglad i zniszczenie plytki na wlasne zyczenie
Ale takie paznokcie jak zalaczone na zdjeciach?
Przeciez to masakra!!
Jak Wy dziewczyny mozecie robic jeszcze panokcie na takim "czyms" Ja bym chyba nie potrafila sie za to zabrac, zeby cokolwiek pomoc
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:47   #22
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Cytat:
Napisane przez Gringoo Pokaż wiadomość
Fuj!
To jest okropne! Jak mozna doprowadzic paznokcie do takiego stanu?
Ja rowniez obgryzam i wiem, ze to oblesne ale nie zadaje tym sobie bolu tylko okropny wyglad i zniszczenie plytki na wlasne zyczenie
Ale takie paznokcie jak zalaczone na zdjeciach?
Przeciez to masakra!!
Jak Wy dziewczyny mozecie robic jeszcze panokcie na takim "czyms" Ja bym chyba nie potrafila sie za to zabrac, zeby cokolwiek pomoc
z tym co jest na zdjięciach powyżej też nie wiedziałabym co mam zrobić, nie podjęła bym się...
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 11:42   #23
sardyniaa
Przyczajenie
 
Avatar sardyniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Najgorsze co moze być to jak panny obserwuja stylistki a potem same majstruja w domu,a na koncu przychodza i prosza ratuj. Chociaż mnie osobiście najbardzej drażni jak ładnie zrobie paznokcie, a babka po miesiącu błaga o wizyte,bo poprostu ,,zaraz jej wszystkie odpadna", albo,, sa w takim opłakanym stanie" a potem przychodzi co do czego to widze,że sama przy nich majstrowała, skracała,piłowała, dłubała...az starch
sardyniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:40   #24
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Cytat:
Napisane przez sardyniaa Pokaż wiadomość
Najgorsze co moze być to jak panny obserwuja stylistki a potem same majstruja w domu,a na koncu przychodza i prosza ratuj. Chociaż mnie osobiście najbardzej drażni jak ładnie zrobie paznokcie, a babka po miesiącu błaga o wizyte,bo poprostu ,,zaraz jej wszystkie odpadna", albo,, sa w takim opłakanym stanie" a potem przychodzi co do czego to widze,że sama przy nich majstrowała, skracała,piłowała, dłubała...az starch
.......
mnie bardziej drażni jak po miesiącu wpada w histerie ,ze ona musi natychmiast zrobić paznokcie bo ma na nich masakre i w ogóle,a okazuje się,że ta masakra to milimetrowe podpowietrzenie na serdecznym......
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 09:06   #25
Pyzia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 50
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

hmm to ja Was czymś teraz zabije ;D miałam dziewczynę która nigdy nie miała paznokci żelowych nie miała o nich zielonego , bladego pojęcia , tylko naturalne paznokcie była u mnie 2 razy na paznokciach . byla u mnie w listopadzie i w grudniu
. a teraz co ? teraz od stycznia sama robi paznokcie po 15 zł ;/są paskudne ale co zrobić .. pokażę Wam Jej pracę .. Jej szwagierki próbują moje klientki skasować Tekstem -> a nie chciałabyś pójść do XYZ , ona dopiero się uczy ale robi naprawdę ładne paznokcie <- yy..ale to moja wina bo ja robiąc paznokcie opowiadałam .. teraz to żeby to , teraz tak żeby tak . już nie udzielam prywatnych korepetycji , rozmawiam o głupotach
Pyzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 09:13   #26
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Rzeczywiście piękne Korepetycji nigdy sie nie daje, ale ja osobiście zawsze opowiadam o czynnościach jakie wykonuję i po co. Jednak nie informuję je za każdą wizytą co do czego i jak po kolei nieee
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 10:08   #27
zanecicha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 78
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Hahaha... o kurde Odbija sobie finansowo za wizyty u Ciebie Niezła laska... No i już z dwóch lekcji się "wszytskiego" nauczyła
zanecicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 10:23   #28
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

wszyscy mają "maszynki do tipsów", mam i ja!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 13:42   #29
luckybabe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 174
GG do luckybabe
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

wow...co za profesjonalne prace
Byli....przy takiej stylistce nie masz szans hehehehe
__________________
razem 3 lata

dzień ślubu 20.08.11

Addicted to diving

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=424956
luckybabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 14:02   #30
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Mi kiedyś jedna kobieta (nie jakaś siksa!) wprost powiedziała, żebym przy uzupełniania nauczyła ją przedłużania! To nawet pytanie nie było. 'jak będziesz mi uzupełniała, to od razu NAUCZYSZ mnie przedłużać' ! Efekt jaki osiągnęła? Poszukiwania nowej stylistki

Jeżeli dziewczyny chcą sobie krzywdę robić, to ich problem. Ale jeśli zabierają się za innych, to trzeba je tępić i koniec.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK


Edytowane przez Magali
Czas edycji: 2010-03-09 o 14:05
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.