WITAJCIE dziewczyny :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 12:24   #1
mamaarielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Exclamation

WITAJCIE dziewczyny :)


Heja wam dziewczyny mam do was pytanie mam czy ten pasek jest orginalny czy tania podroba ???
__________________
mamunia Arielka
mamaarielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 13:37   #2
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: WITAJCIE dziewczyny :)

Uuuuu, koszmarna podróbka.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 14:13   #3
kotek180
Rozeznanie
 
Avatar kotek180
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 732
Dot.: WITAJCIE dziewczyny :)

Hej L_V
A po czym poznajesz, czy torebka LV to oryginał czy podróbka? Poza tym, że czasami to "po prostu widać" Ja spotykam mnóstwo torebek LV teraz i jakoś nie wydaje mi się, że całe miasto nosi oryginały...Tak z ciekawości pytam - czy są jakieś "ewidentne" oznaki fake?
__________________
Ils etaient se maries et ne s'etaient plus quittes depuis.


kotek180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 14:46   #4
justaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 589
Dot.: WITAJCIE dziewczyny :)

Trzeba znać jakie torby w jakich kolorach wyszły spod LV czy D&G czy taka kolekcja była itp. Bo czasem na bazarze torba z napisem LV a to klasyczna chanel 2.55 (przyklad) tak jakby te znaczki naklejali bez namysłu. Co do dobrej podróby to nie wiem czy skapłabym się bo nie miałam nigdy żadnego oryginału w ręce
__________________
justaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 14:51   #5
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: WITAJCIE dziewczyny :)

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Uuuuu, koszmarna podróbka.


Cytat:
Napisane przez kotek180 Pokaż wiadomość
Hej L_V
A po czym poznajesz, czy torebka LV to oryginał czy podróbka? Poza tym, że czasami to "po prostu widać" Ja spotykam mnóstwo torebek LV teraz i jakoś nie wydaje mi się, że całe miasto nosi oryginały...Tak z ciekawości pytam - czy są jakieś "ewidentne" oznaki fake?
Cytat:
Napisane przez justaa Pokaż wiadomość
Trzeba znać jakie torby w jakich kolorach wyszły spod LV czy D&G czy taka kolekcja była itp. Bo czasem na bazarze torba z napisem LV a to klasyczna chanel 2.55 (przyklad) tak jakby te znaczki naklejali bez namysłu. Co do dobrej podróby to nie wiem czy skapłabym się bo nie miałam nigdy żadnego oryginału w ręce
jest w necie lista ok. 20 znaków szczególnych którymi wyróżnia się oryginał torebek LV

najczęscie przeze mnie spotykanym "dowodem" fake'a jest to, że na materiale torebki znaczek LV jest przeszyty szwem
w torebkach oryginalnych przenigdy LV nie jest przeszyte a co za tym idzie monogram nie jest ucięty, zawsze torebka jest tak zszyta że widać całość monogramu - w podróbach nie zwracają na to uwagi na ogół
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 14:57   #6
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: WITAJCIE dziewczyny :)

Ale czesto jest tak ze to PO PROSTU widac ;d Wykonczenie glownie rzuca sie w oczy, i w sumie fakt faktem ze podroby LV sa jednymi z lepszych. Ale nawet taka glupota jak rownosc szwow albo idealnie okragle O w napisie jest wazna i po tym mozna zazwyczaj stwierdzic juz ostatecznie czy torebka (jezeli mowa o torebkach) jest oryginalna. Gdzies na wizazu jakis czas temu przewinal sie link do poradnika z ebaya jak rozpoznac fake, ale niestety nigdzie go nie zapisalam. Ale tak jak napisalam, podrobki LV sa czesto naprawde dobre i widzac taka z daleka moze nie byc mozliwe do rozroznienia czy mamy do czynienia z fake'iem czy oryginalem
__________________

meginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 15:10   #7
kotek180
Rozeznanie
 
Avatar kotek180
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 732
Dot.: WITAJCIE dziewczyny :)

Otóż to właśnie. Dobre podróbki miałam na myśli. O szwie na logo wiedziałam. Po prostu widząc, że WSZYSCY mają torebki LV np., które do tanich nie należą, i noszą w nich co popadnie - z zakupami warzywnymi włącznie, zastanawiam się, czy to możliwe, że to wszystko oryginały...Tak z czystej ciekawości Bo w większości, "z daleka" wyglądają zupełnie "normalnie" - jak LV prosto z salonu...
__________________
Ils etaient se maries et ne s'etaient plus quittes depuis.


kotek180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 09:10   #8
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: WITAJCIE dziewczyny :)

Dlatego ja swoich 15 letnich LV prawie nigdy nie nosze - z uwagi na morze podrób.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.