produkty Lush - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 12:03   #991
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
i to chyba normalny objaw a nie cwaniactwo


kurka, ja właśnie dla tych bananów bym go chciała....bo jeszcze rozpatruję Sympathy For The Skin ale póki co mam trochę smarowideł do ciała... to może póki co wezmę Kinga bo tańszy a rzeczywiście się tak szybko zużywa?


ja biorę Smitten! chociaż muszę przyznać, że Lemony Flutter jest genialny! to co robi przez noc z moimi zaczerwienionymi skórkami to szok a ST chcę właśnie na noc jak z jego zapachem?
Zużywa się normalnie Nogi przejadę dwa razy i starczy, później trochę rozsmarowuję i jest ok. Dla mojej normalnej skóry mogę używać cały rok, ale wydaje mi się, że dla super suchej skóry na noc to by było jednak trochę za mało.

Tak właśnie myślałam o Smitten. Ładnie pachnie?

A używałyście tych toników w tabsach do parówek?

Aaa zapomniałam o the soft touch. Zapach genialny: trochę wanilii, trochę owoców. Przejadę ręce 3-4 razy i już mam mega natłuszczone, więc trzeba trochę uważać. Nawilża bardzo dobrze. Mam tę kostkę położoną na parapecie przy łóżku i jak się wchodzi do pokoju to już od progu czuć ten zapach

Edytowane przez dorotie85
Czas edycji: 2010-10-07 o 12:06
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 12:28   #992
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Aaa zapomniałam o the soft touch. Zapach genialny: trochę wanilii, trochę owoców. Przejadę ręce 3-4 razy i już mam mega natłuszczone, więc trzeba trochę uważać. Nawilża bardzo dobrze. Mam tę kostkę położoną na parapecie przy łóżku i jak się wchodzi do pokoju to już od progu czuć ten zapach
dobrze wiedziec jest na mojej wish.. czy jest tak tlusty , ciezki jak oliwka ?Nada się na cale cialo przyzwoicie nalozony czy nie bardzo ?Wzielabym z kims na wspolnych polowke...z reszta mam ochote na wiecej polowek.....
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 12:40   #993
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
dobrze wiedziec jest na mojej wish.. czy jest tak tlusty , ciezki jak oliwka ?Nada się na cale cialo przyzwoicie nalozony czy nie bardzo ?Wzielabym z kims na wspolnych polowke...z reszta mam ochote na wiecej polowek.....
Nie jest cięzki, ale długo się wchłania. Nie wiem jak by się wchłaniał np. na nogach, nie próbowałam. Używałam go na usta i okolice ust i też spełnia swoje zadanie Jeszcze moja mała sugestia. Wydaje mi się, że soft touch będzie lepiej służył, kiedy dłonie nie będę przesuszone. Ja je miałam, kiedy zaczęłam używać soft touch i skóra na dłoniach była super nawilżona, ale tam gdzie miałam największy problem (na palcach, przy paznokciach) nie pomógł za bardzo Przez 2-3 dni używałam kremu do rąk Dermedic, aby nawilżyć te miejsca. Wczoraj i przedwczoraj porówciłam do soft touch i teraz jest idealnie. Największe zaskoczenie miałam kiedy umyłam ręce mydłem i skóra nie była ściągnięta tylko nadal miękka, tak miękka, że nie musiałam użyć kremu do rąk.

Edytowane przez dorotie85
Czas edycji: 2010-10-07 o 12:42
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 13:27   #994
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: produkty Lush

mój chłopak stosował go nawet miejscowo na twarz, i był całkowicie bezpieczny, ale ja polecałabym go używać na noc, bo jednak moim zdaniem jest tłusty i długo się wchłania. Pachnie nieziemsko i starcza na wieki
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 13:47   #995
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

dziewczyny, a widziałyście nowy Lush Times?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 14:21   #996
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Znajdę chętną na połówkę Dark Angel i Aqua Mirabilis
I jeśli ktoś się nie załapał na wspólne zamowienie to zapraszam
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 14:31   #997
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a widziałyście nowy Lush Times?
kurczę strona Lusha mi szwankuje.... nie działa wyszukiwarka, Lush Times się nie ładuje... :/ bez sensu...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 14:36   #998
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
kurczę strona Lusha mi szwankuje.... nie działa wyszukiwarka, Lush Times się nie ładuje... :/ bez sensu...
Mi właśnie też

A opłaca się brać kremy do twarzy? Mają bardzo dobre opinie, ale trochę szkoda mi wydać 50 zł za krem, który nie wiem czy będzię mi pasował :/

Edytowane przez dorotie85
Czas edycji: 2010-10-07 o 14:52
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 16:36   #999
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: produkty Lush

Chciałabym zadać pytanie odnośnie zamówień grupowych, w jaki sposób nadawane są później przesyłki po Polsce, czy traktowane są jako paczki, czy jako listy? Czy produkty delikatne (jak na przykład kule do kąpieli) są w nich bezpieczne? Jaki koszt przesyłki (wędrującej w kraju) trzeba doliczyć?
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 17:33   #1000
kisssek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 625
Dot.: produkty Lush

Witam wszystkich, czytam i wasze posty i ślinka mi cieknie aby wypróbować produkty Lusha jeżeli organizowane by były zakupy jestem chętna

Pozdrawiam wszystkich
__________________
Mój wszystkowątek


kisssek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:48   #1001
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: produkty Lush

Byłabym chętna na połówkę szamponów w kostce Seanik i New Bar

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Zwłaszcza,że Allegro to nie organizacja charytatywną i za swoje usługi też trochę kasuje Aczkolwiek rozumiem też po części osoby,które mówią "sępy",bo nie czarujmy się ale każda z nas lubi promocje, przeceny, wyprzedaże, okazje
dziękuję za obronę . I to już nie o wyprzedaże, promocje i okazje chodzi, ale nie lubię i nie zamierzam tolerować cwaniactwa

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Od razu powiem, że nie sprzedaję Lusha na Allegro!
ale (to się tyczy ogólnie, nie tylko sprawy Lusha) mówienie o kimś, kto sprzedaje za więcej niż w sklepie "te sępy" to chyba lekka przesada... przecież maja prawo wystawić swój produkt nawet ze 100% przebitką i nic nikomu do tego... oczywiście, możemy ponarzekać, że drogo itp ale tak od razu wyzwiskami rzucać? A wiadomo, każdy chce zarobić, prawda? Ja się nie dziwię że kilka zł więcej ktoś chce za szampon. Ja go nie kupię, bo za drogo i wiem, że mogę kupić taniej bezpośrednio na stronie Lusha, ale ludzie są niezorientowani albo nieposiadający karty itp którzy z chęcią skorzystają z Allegrowej oferty... Najważniejsze dla mnie to to, że ktoś sprzedaje oryginały, bo jak by wciskać za tą cenę podróby to by można się wkurzyć...
Rozumiem, można chcieć zarobić kilka złotych i prowizję za wystawienie na aukcji też trzeba zapłacić, ale to jest już chyba lekkim przegięciem - http://allegro.pl/lush-fresh-farmacy...256841862.html
Według dzisiejszego kursu za to mydełko zapłaciłybyśmy 18,75zł (bez wysyłki), a na Allegro dziewczyna (w dodatku oszustka) chce za nie 43zł Wielkością kostki się nie sugerujcie (napisała, że waży 120g), bo to kolejna ściema. Zamówiłam u niej (zanim odkryłam ten wątek i zamówienia grupowe) na jednej z poprzednich aukcji właśnie Fresh Farmancy, też napisała że waży 120g (zamiast 100g jak na stronce Lush-a), ale po dostarczeniu przesyłki i zważeniu okazało się, że moja kostka waży nieco ponad 98g (nie mówcie mi, że akurat mnie ucięto mniejszy kawałek, bo 20g to nie jest mało...).
Dla mnie to jest żywcem wykorzystywanie ludzi a takie osoby to sępy (moim zdaniem to nie jest ubliżanie), bo żerują na niewiedzy, naiwności, albo innych słabościach kupujących. I piszcie co chcecie, tacy jak ta DAMA z Allegro są u mnie na tej samej "półce" nieuczciwych ludzi co ci, którzy zawyżają koszty wysyłki (np. laska sprzedaje zegarki jelly watch za ok. 3zł, a za wysyłkę żąda 20zł, w dodatku za każdą kolejną zamówioną sztukę każe dopłacać 15zł, efekt jest taki, że kupując 3 zegarki płacicie 9zł za zegarki a 50zł za przesyłkę).
Jasne, przyjdzie głupi co kupi, a jeśli mnie to nie odpowiada, to nie muszę kupować. Ale swojego zdania nie omieszkam wyrazić

Edytowane przez Robaczywka
Czas edycji: 2010-10-07 o 18:56
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 19:02   #1002
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kisssek Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, czytam i wasze posty i ślinka mi cieknie aby wypróbować produkty Lusha jeżeli organizowane by były zakupy jestem chętna

Pozdrawiam wszystkich
A co bys chciała?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 19:04   #1003
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Robaczywka Pokaż wiadomość
Byłabym chętna na połówkę szamponów w kostce Seanik i New Bar

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------



dziękuję za obronę . I to już nie o wyprzedaże, promocje i okazje chodzi, ale nie lubię i nie zamierzam tolerować cwaniactwa

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------



Rozumiem, można chcieć zarobić kilka złotych i prowizję za wystawienie na aukcji też trzeba zapłacić, ale to jest już chyba lekkim przegięciem - http://allegro.pl/lush-fresh-farmacy...256841862.html
Według dzisiejszego kursu za to mydełko zapłaciłybyśmy 18,75zł (bez wysyłki), a na Allegro dziewczyna (w dodatku oszustka) chce za nie 43zł
Dla mnie to jest żywcem wykorzystywanie ludzi a takie osoby to sępy (moim zdaniem to nie jest ubliżanie), bo żerują na niewiedzy, naiwności, albo innych słabościach kupujących. I piszcie co chcecie, tacy jak ta DAMA z Allegro są u mnie na tej samej "półce" nieuczciwych ludzi co ci, którzy zawyżają koszty wysyłki (np. laska sprzedaje zegarki jelly watch za ok. 3zł, a za wysyłkę żąda 20zł, w dodatku za każdą kolejną zamówioną sztukę każe dopłacać 15zł, efekt jest taki, że kupując 3 zegarki płacicie 9zł za zegarki a 50zł za przesyłkę).
Jasne, przyjdzie głupi co kupi, a jeśli mnie to nie odpowiada, to nie muszę kupować. Ale swojego zdania nie omieszkam wyrazić

Podałaś cene 100g a na aukcji jest 120
Poza tym zawsze tak funkcjonował świat i będzie
Jeśli ktoś chce zapłacić 40zł to zapłaci... może woli zapłacić więcej i nie bawić się w kupowanie za granicą... i płacenie za wysyłke skoro chce np tylko tą jedną rzecz ?

Jeśli gdzieś cukier kosztuje 2,80 a ja kupie za 2,20 to jest żerowanie na niewiedzy i mojej słabości ?
Nie wydaje mi się...

Każdy jakoś zarabia...
pozostaje tylko współczuć ludziom którzy ostro przepłacają lub nie ma im czego współczuć bo widocznie mogą sobie na to pozwolić żeby zapłacić 2 razy tyle - tak sie ten świat kręci

poza tym liczysz na to że ktoś będzie kupował za granicą płacił za wysyłke tracił czas opłacał prowizje allegro, wystawiał aukcje i będzie to robił dla zerowego zysku albo dla kilku zł ?


edit:/
widze że edytowałaś posta
no cóż.... sama dałaś się wykorzystać wiec rozumiem twoje rozgorycznie- ale to nie powód żeby ludzi nazywać sępami - trzeba bylo do niej napisac, wystawic neutralny (lub negatywny)komentarz w koncu od tego to jest... moze kolejne osoby się zastanowią przed zakupem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...





Edytowane przez Brydzia_
Czas edycji: 2010-10-07 o 19:16
Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 19:29   #1004
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny powiedzcie mi proszę, czy może któraś porównywała ceny Lusha ze sklepów stacjonarnych za granicą z cenami ze strony internetowej? Czy są takie same czy nie?
A może ktoś się orientuje czy ceny ze sklepów stacjonarnych w UK są wyższe/niższe od cen w sklepach w Europie kontynentalnej?
Wydawało mi się, że coś o różnicach kiedyś czytałam ale nie jestem pewna
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 19:32   #1005
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Ceny w UK w sklepach sa takie same jak na stronie.
Ceny w Europie są wyższe niż w UK (tak samo, ceny w sklepie takie jak na stronie, na bazie Włoch).
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 19:37   #1006
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ceny w UK w sklepach sa takie same jak na stronie.
Ceny w Europie są wyższe niż w UK (tak samo, ceny w sklepie takie jak na stronie, na bazie Włoch).



Cena sklepowa=cena w internecie.

Ceny w UK najtańsze.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 19:42   #1007
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Mi właśnie też

A opłaca się brać kremy do twarzy? Mają bardzo dobre opinie, ale trochę szkoda mi wydać 50 zł za krem, który nie wiem czy będzię mi pasował :/
a nie możesz od kogoś próbki załatwić? ja np w ten sposób dwa wyeliminowałam ze względu na zapychanie... ale skorzystałam z uprzejmości koleżanki-wizażanki

Cytat:
Napisane przez Robaczywka Pokaż wiadomość

Rozumiem, można chcieć zarobić kilka złotych i prowizję za wystawienie na aukcji też trzeba zapłacić, ale to jest już chyba lekkim przegięciem - http://allegro.pl/lush-fresh-farmacy...256841862.html
Według dzisiejszego kursu za to mydełko zapłaciłybyśmy 18,75zł (bez wysyłki), a na Allegro dziewczyna (w dodatku oszustka) chce za nie 43zł Wielkością kostki się nie sugerujcie (napisała, że waży 120g), bo to kolejna ściema. Zamówiłam u niej (zanim odkryłam ten wątek i zamówienia grupowe) na jednej z poprzednich aukcji właśnie Fresh Farmancy, też napisała że waży 120g (zamiast 100g jak na stronce Lush-a), ale po dostarczeniu przesyłki i zważeniu okazało się, że moja kostka waży nieco ponad 98g (nie mówcie mi, że akurat mnie ucięto mniejszy kawałek, bo 20g to nie jest mało...).
zgadzam się ze wszystkim co piszesz, sprzedawanie, zwłaszcza rzeczy na wagę w ten sposób to trochę chamskie... No i niezgodne z aukcją. 120 g a 100g to spora różnica i ja bym kobiecie negatywa za to wystawiła... z drugiej strony zawsze boję się wystawić negatywa nieuczciwemu sprzedawcy bo później dostaję negatywa zwrotnego za to tylko że o nim/niej źle napisałam... co powinno być jakoś monitorowane...znam sprzedawcę który za neutrala wystawia negatywy... wracając do tematu: zgadzam się, laska sobie życzy dużo, bardzo dużo zwłaszcza biorąc pod uwagę Twoje wyliczenia... no, trzeba do tego dodać wysyłkę która tania nie jest (jasne, jak ktoś zamawia hurtem to mu się ta wysyłka wraca)... O co mi chodziło to o nie nazywanie ludzi od razu oszustami czy cwaniakami tylko za to że wystawiają aukcję z wysoką ceną... co innego oszukiwanie na wadze a co innego po prostu ustalenie sobie ceny za dany produkt, przecież koniec końców to nie nasz problem że sprzedający czegoś nie sprzeda... chodzi mi tylko o to

Cytat:
Dla mnie to jest żywcem wykorzystywanie ludzi a takie osoby to sępy (moim zdaniem to nie jest ubliżanie), bo żerują na niewiedzy, naiwności, albo innych słabościach kupujących. I piszcie co chcecie, tacy jak ta DAMA z Allegro są u mnie na tej samej "półce" nieuczciwych ludzi co ci, którzy zawyżają koszty wysyłki (np. laska sprzedaje zegarki jelly watch za ok. 3zł, a za wysyłkę żąda 20zł, w dodatku za każdą kolejną zamówioną sztukę każe dopłacać 15zł, efekt jest taki, że kupując 3 zegarki płacicie 9zł za zegarki a 50zł za przesyłkę).
Jasne, przyjdzie głupi co kupi, a jeśli mnie to nie odpowiada, to nie muszę kupować. Ale swojego zdania nie omieszkam wyrazić
ale kupujący w dzisiejszych czasach to bardzo świadomy człowiek, siedzimy na forach, mamy dostęp do stron internetowych, wiemy ile co kosztuje...
Ooooo a ten proceder z cenami zawyżonymi to mnie też nieziemsko irytuje... jak czasem zamawiam takie małe słoiczki na odsypki i one kosztują 6-7zł a czasem kwoty za wysyłkę mnie rozwalają... po 10zł... no proszę... wiem ile kosztuje list polecony priorytetowy
i to co pogrubione w zasadzie podsumowuje całą dyskusję
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 19:47   #1008
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ceny w UK w sklepach sa takie same jak na stronie.
Ceny w Europie są wyższe niż w UK (tak samo, ceny w sklepie takie jak na stronie, na bazie Włoch).
Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość


Cena sklepowa=cena w internecie.

Ceny w UK najtańsze.
Dzieki za info, czyli UK rules
A może któraś przeliczała jakiego rzędu te różnice między UK a resztą?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 19:58   #1009
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzieki za info, czyli UK rules
A może któraś przeliczała jakiego rzędu te różnice między UK a resztą?
Ja kiedyś porównywałam wyrywkowo ceny UK kontra Niemcy. Normą było kilkanaście złotych różnicy,czasami 20kilka na jednym produkcie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 19:58   #1010
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: produkty Lush

Nie chcę się narzucać ani nic, ale bardzo zależy mi na odpowiedzi. Więc ponawiam pytanie.
Jak rozwiązujecie sprawę rozsyłania kosmetyków do uczestniczek grupowych zakupów?
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:02   #1011
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Nie chcę się narzucać ani nic, ale bardzo zależy mi na odpowiedzi. Więc ponawiam pytanie.
Jak rozwiązujecie sprawę rozsyłania kosmetyków do uczestniczek grupowych zakupów?
nie narzucasz się, ale czasem wystarczy poszukać.... np na stronie Poczty Polskiej... Bo nie sądzę żeby Organizatorki narzucały z góry przesyłkę (nie spotkałam się z tym). Wysyłasz w PL tak jak chcesz - polecony w bąbelkowej, paczka, jak bądź tylko musisz się liczyć z różnymi kosztami.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:04   #1012
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Nie chcę się narzucać ani nic, ale bardzo zależy mi na odpowiedzi. Więc ponawiam pytanie.
Jak rozwiązujecie sprawę rozsyłania kosmetyków do uczestniczek grupowych zakupów?
To zależy od organizatorek. Jak będziesz chciała paczkę to paczką zostanie do Ciebie wysłany Lush, ogólnie chyba listami poleconymi priorytetowymi są nadawane zakupy. Koszt uzależniony jest od cennika Poczty Polskiej. Co do kuli się nie wypowiem,ale po tym jak dostałam paczkę od Olencji ,Glorious Mud,który jest bardzo kruchy, przyszedł w jednym kawałku w kopercie bąbelkowej, to myślę,że kule też by w kopercie przetrwały.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:08   #1013
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: produkty Lush

Dziękuję ślicznie. Teraz będę się rozglądała za jakimś otwartym zamówieniem, bo straaasznie się napaliłam na halloweenowe produkty.
Do tej pory zamówienia robiłam sama, ale dla 3 rzeczy to się po prostu nie opłaca.
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:09   #1014
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie. Teraz będę się rozglądała za jakimś otwartym zamówieniem, bo straaasznie się napaliłam na halloweenowe produkty.
Do tej pory zamówienia robiłam sama, ale dla 3 rzeczy to się po prostu nie opłaca.
no z takimi kwotami wysyłki do PL to się nie opłaca 3 rzeczy zamówić, to fakt...
p.s. fajna kicia w avatarze
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:12   #1015
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: produkty Lush

właściwie to koszt wysyłki jest prawie identyczny jak koszt tychże produktów (które jak przypuszczam są fantastyczne)
PS:to Filip, który czai się na moje palce przebierające po klawiaturze. Na twoim też śliczna
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:13   #1016
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a nie możesz od kogoś próbki załatwić? ja np w ten sposób dwa wyeliminowałam ze względu na zapychanie... ale skorzystałam z uprzejmości koleżanki-wizażanki
Nie mam za bardzo od kogo, a chciałabym wypróbować enzymion i vanishing cream
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:19   #1017
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: produkty Lush

Przy zamówieniu możesz poprosić o próbki, na pewno Ci dodadzą.
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:23   #1018
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Przy zamówieniu możesz poprosić o próbki, na pewno Ci dodadzą.
Właśnie czekam na jedno zamówienie. Poprosiłam o próbki, ale nie zawsze chcą dać

Nowy Lush Times po niemiecku: http://web6.m-eshop.de/shops/0000092...S_2010_web.pdf
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:32   #1019
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzieki za info, czyli UK rules
A może któraś przeliczała jakiego rzędu te różnice między UK a resztą?
Ostatnio koleżanka kupowała mi w Holandii kilka produktów, wybrałam te z najmniejszą różnicą, bo te 6 zł potraktowałam jako przesyłkę, ale niektóre miały i 18- 21 zł różnicy. A nie były to najdroższe produkty!

Na stronie lusha można subskrybować wysyłkę Lush Timesa, czy wysyłają go też oddzielnie- bez zamówienia? Jakie są koszty, czy może bezpłatne?
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015

Edytowane przez magrat16
Czas edycji: 2010-10-07 o 20:34
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:39   #1020
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
właściwie to koszt wysyłki jest prawie identyczny jak koszt tychże produktów (które jak przypuszczam są fantastyczne)
PS:to Filip, który czai się na moje palce przebierające po klawiaturze. Na twoim też śliczna
są fantastyczne, są.
dziękuje w imieniu Jasia będzie zachwycona jak jej przekażę

dorotie - nie mam żadnego z nich a chętnie bym podesłała próbeczkę... sama teraz będę prosić o Celestial i Enzymion
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.