Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-04, 21:52   #3511
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tylko, które rzęsy mac-a wziąć na pierwszy strzał, najlepiej o spektakularnym efekcie by mi się marzyły
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja polecam 34, są boskie
a ja 36


mam też Stunnera z cieni wzięłam tylko Outre i Carbonized.. no i oczywiście pędzlaki - 211, 226 i 193
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 22:00   #3512
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a ja 36


mam też Stunnera z cieni wzięłam tylko Outre i Carbonized.. no i oczywiście pędzlaki - 211, 226 i 193
Dziękuje tez im poświęcę swoja uwagę

Marti i jak się spisuje pędzelek 193?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 22:22   #3513
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuje tez im poświęcę swoja uwagę

Marti i jak się spisuje pędzelek 193?
nie mam pojęcia, bo moje łupy odbierała od Kamila moja siostra i dopiero dzisiaj mi je przyniosła ale pierwsze co mnie zdziwiło, to jaki on malutki myślałam, że będzie wielkościowo coś jak 190, a on jest sporo mniejszy
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 23:02   #3514
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia, bo moje łupy odbierała od Kamila moja siostra i dopiero dzisiaj mi je przyniosła ale pierwsze co mnie zdziwiło, to jaki on malutki myślałam, że będzie wielkościowo coś jak 190, a on jest sporo mniejszy
To czekam na recenzję z używania

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:24 ----------

Nałożyłam dzisiaj CCB Pearl na usta potraktowane wcześniej pomadką ochronna i efekt mnie powalił
Już się nie dziwię, że Wizażyści MAC-a tak chwalą CCB, bo one rzeczywiście są grzechu warte i o wszechstronnym zastosowaniu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 01:05   #3515
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A właśnie - propo quadów - ciemny tak jak typowałam ze zdjęc netowych - jest paskudny moim zdaniem. Ten jasny jest ciekawszy, ale nie na tyle, aby go nabyć. Zresztą tylko 2 kolorki w nim (dolne) mi się spodobały.
Mam nadzieję, ze te z Cindy będą fajniejsze.

Za to pojedyńcze cienie z MMO warte sa nabycia wszystkie

Pan Wojtek - zdecydowanie czarny koń krakowskiego MACa

Dokładnie mam takie samo zdanie nt traktowania stałych klientek w MAC-u, jak i Ty
Ciemny quad taki szaro - buro - ponurymi sie wydał i do tego kiesko sie te cienie rozcierają. W jaśniejszym - mamy identyczne zdanie odnosnie tych dwóch dolnych, zaś fioletowy bardzo mi przypomina jaśniejszą wersje Shale.

Pan Wojtek opanował pędzelki w sposób tak mistrzowski, że teraz chyba tylko do niego będe się na makijaz umawiać .

W Krakowie rzeczywiście mały światek MAC - owy egzystuje - mnie już poznają od razu - ale pomęczyłam ich mocno ostatnimi miesiącami . Lecz - skoro wciąż ważna jest reguła, że przy zakupie 3 produktów zaproszenie na makijaż się należy - to powinno być to stosowane w przypadku każdej klientki.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 10:13   #3516
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

No nie wiem, jak to działa - ja od pół roku chyba nie dostaję żadnych zaproszeń, choć zdecydowanie moje zakupy to zawsze więcej niż 3. produkty. Inna sprawa, że ja tych zaproszeń już wcale nie chcę - mam za dużo zachomikowane i czasu brak, żeby z nich korzystać.
Mam wrażenie, że zaproszenie dostanie tylko ta osoba, która się o nie przy większych zakupach zwyczajnie upomni, a sami z siebie już ich nie dają.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 10:42   #3517
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mam też Stunnera z cieni wzięłam tylko Outre i Carbonized.. no i oczywiście pędzlaki - 211, 226 i 193
Marti Kochana, możesz coś więcej powiedzieć o pędzelku 211 ?
Mam już 209 i 210 i żaden tak naprawdę nie zadowala mnie w 100%, może 211 będzie ideałem .
A Stunner, po zachwytach tutaj, też mnie kusi, choc ja lubię takie typowo chłodne róże i już sama nie wiem, czy go brać, czy nie, o ile w ogóle jeszcze się gdzieś ostał.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 10:56   #3518
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Jak lubisz chłodne i takie Ci pasują, to go nie bierz, nie spodoba Ci się. Stunner to róż ocieplony odrobiną koralu, pewnie widziałaś go w necie. W każdym razie świetnie się nadaje do ciepłych i neutralnych makijaży i raczej ciepłych karnacji, moim zdaniem. Ja go noszę w duecie z brzoskwiniowymi błyszczykami/ szminkami. Najbardziej lubię w duecie z różowym Rouge Allure Extrait de Gloss, Imaginaire (nr 56), który też ma kroplę brzoskwini.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 11:00   #3519
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Jak lubisz chłodne i takie Ci pasują, to go nie bierz, nie spodoba Ci się. Stunner to róż ocieplony odrobiną koralu, pewnie widziałaś go w necie. W każdym razie świetnie się nadaje do ciepłych i neutralnych makijaży i raczej ciepłych karnacji, moim zdaniem. Ja go noszę w duecie z brzoskwiniowymi błyszczykami/ szminkami. Najbardziej lubię w duecie z różowym Rouge Allure Extrait de Gloss, Imaginaire (nr 56), który też ma kroplę brzoskwini.
Dziękuję .
Właśnie po opisie koloru i po pierwszych zdjęciach w necie postanowiłam go pominąć, ale udzielił mi się powszechny nad nim zachwyt i już zgłupiałam .
Zachowam chyba jednak odrobinę rozsądku i nie będe kupować odcieni, których i tak pewnie nie będę używać.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 12:23   #3520
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja lubię mieszczać trochę za ciepły róż do chłodniejszych kolorów, jest tak świeżo wtedy, Stunner to jednak nie jest typowo ciepły kolor bo ściaga go troche w stronę chłodnego, świetnie na przykład wygląda na jasnych skórach do pomadki Ruby Woo która jest typowo chłodna, a z typowo chłodnym różem całość byłaby za ''płaska'' kolorystycznie jak dla mnie.

OlaM wsłałem pw - przepraszam, wyśle jak wrócę
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 12:38   #3521
Dirael
Raczkowanie
 
Avatar Dirael
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, jaki jest termin ważności matowych różów MACa? Nie miałam takowego w łapkach, a z tyłu opakowania nie widziałam takiej informacji (ze zdjęć na googlach )
Dirael jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 16:08   #3522
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No nie wiem, jak to działa - ja od pół roku chyba nie dostaję żadnych zaproszeń, choć zdecydowanie moje zakupy to zawsze więcej niż 3. produkty. Inna sprawa, że ja tych zaproszeń już wcale nie chcę - mam za dużo zachomikowane i czasu brak, żeby z nich korzystać.
Mam wrażenie, że zaproszenie dostanie tylko ta osoba, która się o nie przy większych zakupach zwyczajnie upomni, a sami z siebie już ich nie dają.
Ja sie nigdy nie upominałam o żadne zaproszenie na makijaż - zawsze sami dawali
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A Stunner, po zachwytach tutaj, też mnie kusi, choc ja lubię takie typowo chłodne róże i już sama nie wiem, czy go brać, czy nie, o ile w ogóle jeszcze się gdzieś ostał.
Na mnie Stunner jest cudownie chłodny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 16:36   #3523
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na mnie Stunner jest cudownie chłodny
Na mnie za to prawie go nie widać musiałam go ze 4 razy dokładać, żeby cokolwiek zobaczyć, ale jak się go dopatrzy to jest też raczej chłodny

do kiedy MMO będzie w sklepach?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 16:42   #3524
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Na mnie za to prawie go nie widać musiałam go ze 4 razy dokładać, żeby cokolwiek zobaczyć, ale jak się go dopatrzy to jest też raczej chłodny

do kiedy MMO będzie w sklepach?
Na standach pewnie tak jak zwykle - miesiąc lub do wejścia następnej kolekcji.
Ale zazwyczaj jak wchodzi nowa kolekcja, to resztki z poprzedniej są gdzieś zachomikowane z boku koło standów aktualnej kolekcji (przynajmniej tak jest w Krakowie ...)
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 16:47   #3525
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no to musi być jakaś różnica między poszczególnymi egzemplarzami bo mój daje równe krycie po dwóch warstwach.
Tester byl taki sam. Przy dwoch-trzech warstwach tzreba czekac az poprzednie lekko podeschna a ja nigdy nie mam czasu na to . Tym bardziej, ze liner schnie wolno. Panie z MACa tez mowily, ze od regularnej linii sa te linery gorsze.

btw: macalam Machmakera i troche marniutki ten podklad. Pomijajac, ze tak zachwalali jasna jedynke, ze spodziewalam sie czegos naprawde jasnego. Gdyby nie to, ze podklad ciemnieje to bylby dla mnie dobry kolorystycznie na lato.
Ponoc wiele osob skarzy sie na ciemnienie podkladu. Zachwycac sie nad nim wiec ciezko.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-09-05 o 16:50
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 17:07   #3526
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Marti Kochana, możesz coś więcej powiedzieć o pędzelku 211 ?
Mam już 209 i 210 i żaden tak naprawdę nie zadowala mnie w 100%, może 211 będzie ideałem ..
Oleńko, bardzo chętnie, ale musiałabyś poczekać kilka dni.. jestem teraz w PL i nie zabrałam ze sobą żadnego linera, tylko kredki.. więc nawet nie mam jak sprawdzić
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 17:08   #3527
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Cindy i Posh Paradise
Dzięki za info Dzisiaj dowiedziałam się coś więcej o tych kolekcjach. Jestem niesamowicie ciekawa nowych quadów i pigmentów oraz fioletowego eyelinera i pudru Lightscapade (to chyba repromote?)
Z Posh Paradise poluje na PP. Zobaczymy co to będzie w październiku

Dzisiaj przetestowałam za to róż Equilibrium oraz podkład Matchmaster w kolorze 2. W pojemniczku wygląda na ciemny, przynajmniej jak dla mojej bardzo jasnej karnacji, ale po nałożeniu idealnie dopasował się z jej kolorytem. Podkład wygląda na twarzy bardzo naturalnie, z tego co dowiedziałam się w salonie zatrzymuje wydzielanie sebum w skórze od razu po aplikacji dzięki czemu skutecznie matowi skórę...podobno Nie wierzę jednak, że jakikolwiek kosmetyk, który ma wyglądać naturalnie na twarzy zmatowi moją cerę na długo, w tym przypadku jak i w innych jest tak samo. Pomijając tą właściwość jestem bardzo zadowolona z krycia, gdyż tak jak napisałam podkład nie tworzy nawet w najmniejszym stopniu efektu kryjącej ''maski''. Ładnie wyrównuje koloryt cery, ale nie przykrywa wyraźniejszych niedoskonałości. Zaznaczę przy tym, że nałożyłam małą ilość z próbki... Jutro będę kontynuowała test.
Róż Equilibrium rewelacyjny. Najbardziej w MACowych blushach lubię właśnie satyny, pięknie stapiają się z cerą, a jeśli do tego dochodzi dobrze skomponowany odcień to już w ogóle cud miód i orzeszki
Equilibrium dodatkowo świetnie spełnia rolę kosmetyku ''modelującego''
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 17:15   #3528
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Nie wierzę jednak, że jakikolwiek kosmetyk, który ma wyglądać naturalnie na twarzy zmatowi moją cerę na długo, w tym przypadku jak i w innych jest tak samo. Pomijając tą właściwość jestem bardzo zadowolona z krycia, gdyż tak jak napisałam podkład nie tworzy nawet w najmniejszym stopniu efektu kryjącej ''maski''. Ładnie wyrównuje koloryt cery, ale nie przykrywa wyraźniejszych niedoskonałości.
Polecam wyprobowac zatem podklad Make Up Atelier. Matowi naprawde super. Pudru sypkiego uzywam teraz w niewielkiej ilosci i to nie na cala twarz (mowa o upalach).
Kryje swietnie (co dla mnie jest super bo kazdy korektor jest dla mnie za ciemny). Nie robi maski. Nie ciemnieje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 17:31   #3529
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;29220974]Polecam wyprobowac zatem podklad Make Up Atelier. Matowi naprawde super. Pudru sypkiego uzywam teraz w niewielkiej ilosci i to nie na cala twarz (mowa o upalach).
Kryje swietnie (co dla mnie jest super bo kazdy korektor jest dla mnie za ciemny). Nie robi maski. Nie ciemnieje.[/QUOTE]

Dzięki za radę, na pewno się przyda tym bardziej, że mam dość tego ''świecenia'' Dotąd używałam podkładów Lancome (mineralny) oraz Chanel Mat Lumiere. Świetny efekt, ale to nie są podkłady matujące. Z kolei kremy matujące do twarzy mają taki defekt, że często zapychają mi pory.

Co do MACa, przy ostatnich zakupach nabyłam korektor Studio Sculpt i jest to moje największe rozczarowanie. Dotąd miałam płynny Select Moisturecover i Studio Finish. Pani z MACa zapewniła mnie, że ten Sculpt będzie jak mój ulubiony Studio Finish tylko wydajniejszy. Sculpt strasznie tępo się nakłada, w dodatku wysuszył mi skórę powiek, która zaczęła się łuszczyć. Kolor jest ładny, rozświetla i przykrywa partie na które go nakładam, ale jest nieprzyjemny w użyciu i wysusza także z mojej strony go nie polecam
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 17:34   #3530
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na mnie Stunner jest cudownie chłodny
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
...
Stunner to jednak nie jest typowo ciepły kolor bo ściaga go troche w stronę chłodnego
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Na mnie za to prawie go nie widać musiałam go ze 4 razy dokładać, żeby cokolwiek zobaczyć, ale jak się go dopatrzy to jest też raczej chłodny
No i właśnie - chłodny, nie chłodny, oto jest pytanie . Na swatchach też raz bardziej wygląda na wpadający w delikatny róż, a raz wyraźnie widać tkwiący w nim koralowy odcień. Wiedząc jednak, że na mojej chłodnej skórze prawie wszystko (cienie, róże, szminki) się dziwnie ociepla , pewnie też dominowałby koral (pewnikiem na każdej skórze wybija inne tony, jak to zwykle bywa). Ale problem sam się rozwiązał - we Wro już go nie ma .

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Oleńko, bardzo chętnie, ale musiałabyś poczekać kilka dni.. jestem teraz w PL i nie zabrałam ze sobą żadnego linera, tylko kredki.. więc nawet nie mam jak sprawdzić
No pewnie, rozumiem, no problem .
Zresztą, jako, że cierpimy na tą samą manię pędzlową , i tak podjęłam męską, jedynie słuszną decyzję, że kupuję i mam już odłożony . W niedzielę po zakupach będę wiedzieć, czy warto było, ale w sumie pędzli nigdy dość .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 17:42   #3531
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dzięki za radę, na pewno się przyda tym bardziej, że mam dość tego ''świecenia'' Dotąd używałam podkładów Lancome (mineralny) oraz Chanel Mat Lumiere. Świetny efekt, ale to nie są podkłady matujące. Z kolei kremy matujące do twarzy mają taki defekt, że często zapychają mi pory.

Co do MACa, przy ostatnich zakupach nabyłam korektor Studio Sculpt i jest to moje największe rozczarowanie. Dotąd miałam płynny Select Moisturecover i Studio Finish. Pani z MACa zapewniła mnie, że ten Sculpt będzie jak mój ulubiony Studio Finish tylko wydajniejszy. Sculpt strasznie tępo się nakłada, w dodatku wysuszył mi skórę powiek, która zaczęła się łuszczyć. Kolor jest ładny, rozświetla i przykrywa partie na które go nakładam, ale jest nieprzyjemny w użyciu i wysusza także z mojej strony go nie polecam
Ja po nalozeniu mam od razu praktycznie matowa skore (nakladalam np dzis podklad na tlusty krem Sensibio). Przy innym podkladzie kosmetyk po prostu slizgalby mi sie po twarzy utrudniajac nakladanie po czym zrobilby ze mnie bombke. JEsli chodzi o mat skory to spisuje sie na piatke. Naprawde.
Krycie tez powala.
Dodatkowym plusem jest kolor. Jestem blada. Ostatnio nie uzywam jednak filtrow (wiem, grzech ). Jak na moje mozliwosci to opalilam sie mocno (wciaz jestem jednak jasniejsza niz NC15). Najjasniejszy MAP pasuje mi teraz idealnie. Ponoc wybor kolorow maja spory (do tego podklady pogrupowane na 4 tonacje).
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 19:30   #3532
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja wczoraj nabyłam korektor Prolongwear w odcieniu NC30, też chciałam Studio Sculpt, ale pan w krakowskim MAC-u mi go odradził. BTW, bardzo miły pan tam pracuje teraz zobaczymy jak się będzie sprawował. Następny mój zakup to chyba będzie Studio Fix, jaki wg Was jest ten podkład?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 19:41   #3533
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
podkład Matchmaster w kolorze 2. W pojemniczku wygląda na ciemny, przynajmniej jak dla mojej bardzo jasnej karnacji, ale po nałożeniu idealnie dopasował się z jej kolorytem. Podkład wygląda na twarzy bardzo naturalnie, z tego co dowiedziałam się w salonie zatrzymuje wydzielanie sebum w skórze od razu po aplikacji dzięki czemu skutecznie matowi skórę...podobno Nie wierzę jednak, że jakikolwiek kosmetyk, który ma wyglądać naturalnie na twarzy zmatowi moją cerę na długo, w tym przypadku jak i w innych jest tak samo. Pomijając tą właściwość jestem bardzo zadowolona z krycia, gdyż tak jak napisałam podkład nie tworzy nawet w najmniejszym stopniu efektu kryjącej ''maski''. Ładnie wyrównuje koloryt cery, ale nie przykrywa wyraźniejszych niedoskonałości. Zaznaczę przy tym, że nałożyłam małą ilość z próbki... Jutro będę kontynuowała test.
Zgadzam sie z Toba, ze Matchamster 2.0 wygląda ciemno, ale na skórze dopasowywuje sie idealnie
Co do zatrzymywania wydzielania sebum - to prawda- 3 dzień testuje ten podkład i pierwszy raz nie potrzebowałam poprawki makijazu w ciągu dnia (mimo 29 stopni za oknem), takze jak dla mnie rewelacja bez cienia przesady. Prawdą jest też, ze nie ukryje wszystkiegogo, ale i nie takie sa obietnice producenta - od tego jest przecież korektor

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj nabyłam korektor Prolongwear w odcieniu NC30, też chciałam Studio Sculpt, ale pan w krakowskim MAC-u mi go odradził. BTW, bardzo miły pan tam pracuje teraz zobaczymy jak się będzie sprawował. Następny mój zakup to chyba będzie Studio Fix, jaki wg Was jest ten podkład?
Myślę, ze to dobry wybór, bo byłam malowana w niedziele tym korektorem przez Pana, który Ci go polecił i rewelacyjnie przykrył pod oczami to co miał przykryć
A przy okazji chciałam sie zapytać - ile ów korektor Pro Long kosztuje? Bo przymierzam sie również do niego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 19:45   #3534
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Myślę, ze to dobry wybór, bo byłam malowana w niedziele tym korektorem przez Pana, który Ci go polecił i rewelacyjnie przykrył pod oczami to co miał przykryć
A przy okazji chciałam sie zapytać - ile ów korektor Pro Long kosztuje? Bo przymierzam sie również do niego
70 zł zresztą wszystkie korektory tyle kosztują. Uciekłam z zajęć żeby go kupić
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 19:51   #3535
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
70 zł zresztą wszystkie korektory tyle kosztują. Uciekłam z zajęć żeby go kupić
Dziękuje Nie wiedziałam, ze wszystkie maja taką sama cenę
Widzę, ze mac wciąga do tego stopnia, ze się wagaruje
Teraz się zastanawiam, ktory kolor Pro Long pasowałby do Matchamstera 2.0 i wydaje mi sie ze tez dwójka byłaby dobra. Aczkolwiek w ciemno cięzko kombinować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 19:56   #3536
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuje Nie wiedziałam, ze wszystkie maja taką sama cenę
Widzę, ze mac wciąga do tego stopnia, ze się wagaruje
Teraz się zastanawiam, ktory kolor Pro Long pasowałby do Matchamstera 2.0 i wydaje mi sie ze tez dwójka byłaby dobra. Aczkolwiek w ciemno cięzko kombinować
Tak mi powiedział, ten przesympatyczny pan w okularach z i takim loczkiem z grzywki Ja dopiero zaczynam się wciągać w to, a już czuje się uzależniona następnym punktem na mojej liście jest baza/odżywka do rzęs z serii Prep+Prime oraz podkład studio fix a potem....są kolejne punkty mój portfel zacznie mnie błagać o litość za niedługo
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 19:59   #3537
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Tak mi powiedział, ten przesympatyczny pan w okularach z i takim loczkiem z grzywki Ja dopiero zaczynam się wciągać w to, a już czuje się uzależniona następnym punktem na mojej liście jest baza/odżywka do rzęs z serii Prep+Prime oraz podkład studio fix a potem....są kolejne punkty mój portfel zacznie mnie błagać o litość za niedługo
Podkład Studio Fix zapycha Nie wierzyłam w to dopóki sie nie przekonałam na swojej buzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:11   #3538
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Podkład Studio Fix zapycha Nie wierzyłam w to dopóki sie nie przekonałam na swojej buzi
Nawet ten podkład z pudrem?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 21:10   #3539
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Nawet ten podkład z pudrem?
A ten w kamieniu to nie wiem, zerknij na KWC
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 00:00   #3540
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
A ja lubię mieszczać trochę za ciepły róż do chłodniejszych kolorów, jest tak świeżo wtedy, Stunner to jednak nie jest typowo ciepły kolor bo ściaga go troche w stronę chłodnego, świetnie na przykład wygląda na jasnych skórach do pomadki Ruby Woo która jest typowo chłodna, a z typowo chłodnym różem całość byłaby za ''płaska'' kolorystycznie jak dla mnie.
o, o! kolejna rada do notatnika

Kamilu, a jaki róż poleciłbyś do szminek o fioletowych odcieniach (Violetta, Play time, Spitfire, Bust Out itp) coś chłodnego, różowego, też wpadającego w fiolet? a do jaskrawego różu/fuksji? (jak Girl about Town czy Cany yum-tym)
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.