Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-27, 14:18   #2611
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

no i mój kolorek po 3 myciach Renee Blanche 7.3RP kolor trochę odbiega...jest bardziej intensywny i odrobinę czerwony.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RB7.3RP..jpg (182,0 KB, 138 załadowań)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-05-27 o 14:33 Powód: dopis
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 15:29   #2612
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość

Dziękuję przespałam całą sobotę i nawet pod koniec X Factora usnęłam, ale za to lepiej się czuję
Spróbuj również farbowania farbami które mieszamy 1:1 a nie 1:1.5 te farby na ogół są dużo mniej rozjaśniające, kolor się mniej wypłukuje, a jak już to na rudy a nie na wypłowiały, no i oczywiście rudości na poziomie 7, bo od 8 niestety wypłukuje się wszystko na blond i to niezbyt ciekawy.
Sen najlepszy na wszystko
Na razie spróbuję 3%oksy może to coś da bo przy pierwszych farbowaniach na poziomie 8 kolor wypłukiwał się bardzo ładnie i zakochałam się w tym kolorze dobrze się czuję w takich jasnych odcieniach poziom 7 zawsze wpadał mi trochę w brąz i to mi przeszkadzało ale będę próbować ogarnąć te moje włosy, żeby czuły się jak najlepiej
Masz śliczny kolorek i z tego co widzę to poziom 7?

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-05-27 o 15:30
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 15:53   #2613
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
no i mój kolorek po 3 myciach Renee Blanche 7.3RP kolor trochę odbiega...jest bardziej intensywny i odrobinę czerwony.


 
witajcie , na wstępie .....wow Twoje włosy są oszałamiające pewnie niejedna kobieta zazdrości kolor ładny , nic nie widać żeby w czerwo wpadał , po prostu miedziany - bardziej !!!
Kathy kiedyś miałam bardzo podobne obcięcie włosów jak Ty , tylko nie tak długie i nie tak gęste. Zapewne masz swojego fryzjera , spod której ręki wychodzą tak fajnie obcięte włosy popraw mnie , ale czy ja się nie mylę, że masz....... że tak sie wyrażę cięcie włosów poprzeczno - ukośne , bez degażówki no chyba że końce tylko , ale nie wydaje mi się. Takie cięcie jest najlepsze dla włosów, moim zdaniem , nie niszczy ich.
Dzięki Wstawiam fotki takie jakie wyszły. Na dobrą sprawę włosy tylko nabrały tylko odcienia , wielkiej różnicy nie ma . Jeśli tak miałoby wyjść 8,4 to nie wiem czy te fotki by nie były 7,4 do moich włosów, ale boję sie, że wyjdą za ciemna.( możliwe że włosy nie chca przyjmować farby?) pozdrawiam serdecznie


nie wiem dlaczego ale wyskakuje błąd jak chce dodac załącznik, nie było tego wcześniej
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:07   #2614
blekitna_nasturcja
Przyczajenie
 
Avatar blekitna_nasturcja
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 15
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
no i mój kolorek po 3 myciach Renee Blanche 7.3RP kolor trochę odbiega...jest bardziej intensywny i odrobinę czerwony.
Absolutnie przepiękny! I jaki równy... Ja chyba jednak nie umiem dobrze farbować włosów, zawsze mi się wychodzą nierówne
blekitna_nasturcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:20   #2615
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy jesli kolorek jest ciut bardziej czerwony to uzyskalas identyczny efekt jak ja. pieknie prezentuja sie na Twoich lokach
a moje wlosy, standardowo nie wytrzymalam z tym paskudztwen, mnie oswiecilo po tym jak napisalas , zeby nie kusic sie na cos czego nie znam i znalazlam artego 8.34. bez amoniaku. niestety pamietalam, ze gdy kupowalam farby byl tylko 7.40, ale okazalo sie ze sa inne rudosci, bardzo delikatne. nalozylam na wlosy na niecale 30 minut. efekt wlosy w rudym kolorze, miedzianym z odcieniem czerwieni ale tez odrobiny zlota. wlosy w stanie dobrym, jedynie leciutko przesuszone konce. dzisiaj zaserwuje im mocne oczyszczenie bo walcze by pozbyc sieza pomoca sody silikonow.do idealu jaki wybralam na to lato jeszcze daleko , ale mam wlosy, kolor ogladalny, a ja przezylam weekend
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2012-05-27 o 19:26
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 21:40   #2616
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
np 9.3 plus jasne refleksy koło twarzy[COLOR=Silver]
dzieki 9.3 tylko ktora firma ?
roxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 22:01   #2617
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

a znacie takie szmponetki?

http://www.veronavpp.eu/index.php?m=catalog&t=18&pid=8

ten miedziany kasztan ładnie wygląda tylko brzmi jakos tak "ciemno"

Kathy a znasz te pianki Vitalitys?? Ciekawe jaki ten rudy wychodzi?

Edytowane przez aga73
Czas edycji: 2012-05-27 o 22:12
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 07:52   #2618
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
a znacie takie szmponetki?

http://www.veronavpp.eu/index.php?m=catalog&t=18&pid=8

ten miedziany kasztan ładnie wygląda tylko brzmi jakos tak "ciemno"

Kathy a znasz te pianki Vitalitys?? Ciekawe jaki ten rudy wychodzi?
Szamponetek nie znam.
Pianka to mega rdzawy kolor pod czerwien.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 07:53   #2619
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez roxx Pokaż wiadomość
dzieki 9.3 tylko ktora firma ?
Poszukam i sie odezwe


Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 08:42   #2620
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy jesli kolorek jest ciut bardziej czerwony to uzyskalas identyczny efekt jak ja. pieknie prezentuja sie na Twoich lokach
a moje wlosy, standardowo nie wytrzymalam z tym paskudztwen, mnie oswiecilo po tym jak napisalas , zeby nie kusic sie na cos czego nie znam i znalazlam artego 8.34. bez amoniaku. niestety pamietalam, ze gdy kupowalam farby byl tylko 7.40, ale okazalo sie ze sa inne rudosci, bardzo delikatne. nalozylam na wlosy na niecale 30 minut. efekt wlosy w rudym kolorze, miedzianym z odcieniem czerwieni ale tez odrobiny zlota. wlosy w stanie dobrym, jedynie leciutko przesuszone konce. dzisiaj zaserwuje im mocne oczyszczenie bo walcze by pozbyc sieza pomoca sody silikonow.do idealu jaki wybralam na to lato jeszcze daleko , ale mam wlosy, kolor ogladalny, a ja przezylam weekend
a jak u ciebie z odrostem przy RB?
ja bede musiala uzyc 9% oxy.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez roxx Pokaż wiadomość
dzieki 9.3 tylko ktora firma ?
1. Milaton 3D farba 9.3 złoty bardzo jasny szampański blond 125 ml Mila.

2. YELLOW Alfaparf Farba 9.3 - bardzo jasny złocisty blond 100 ml YELLOW


3. ALFAPARF Evolution of the color farba 9.3 60ml
4. Kalos 9.3

do tego woda 6 lub 9%w zależności od koloru wyjściowego, może być Joanny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.3.jpg (29,8 KB, 6 załadowań)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-05-28 o 10:08 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:22   #2621
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
no i mój kolorek po 3 myciach Renee Blanche 7.3RP kolor trochę odbiega...jest bardziej intensywny i odrobinę czerwony.
Super kolor i super włosy!!! Kiedyś chyba miałaś trochę dłuższe???

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
 
witajcie , na wstępie .....wow Twoje włosy są oszałamiające pewnie niejedna kobieta zazdrości kolor ładny , nic nie widać żeby w czerwo wpadał , po prostu miedziany - bardziej !!!
Kathy kiedyś miałam bardzo podobne obcięcie włosów jak Ty , tylko nie tak długie i nie tak gęste. Zapewne masz swojego fryzjera , spod której ręki wychodzą tak fajnie obcięte włosy popraw mnie , ale czy ja się nie mylę, że masz....... że tak sie wyrażę cięcie włosów poprzeczno - ukośne , bez degażówki no chyba że końce tylko , ale nie wydaje mi się. Takie cięcie jest najlepsze dla włosów, moim zdaniem , nie niszczy ich.
Dzięki Wstawiam fotki takie jakie wyszły. Na dobrą sprawę włosy tylko nabrały tylko odcienia , wielkiej różnicy nie ma . Jeśli tak miałoby wyjść 8,4 to nie wiem czy te fotki by nie były 7,4 do moich włosów, ale boję sie, że wyjdą za ciemna.( możliwe że włosy nie chca przyjmować farby?) pozdrawiam serdecznie



nie wiem dlaczego ale wyskakuje błąd jak chce dodac załącznik, nie było tego wcześniej
Widziałam fotki Twoich włosów kilka stron wcześniej, pytałam nawet czy masz naturalnie falowane... Jeśli masz falowane, a farba nie chce przyjmować farby... Miałam podobny problem, włosy kręcone, więc ich struktura jest inna. Kolor po farbie chemicznej wychodził mi nierówno, odrost był ładny, intensywny i błyszczący, a reszta matowa i mniej intensywna (w sumie wiele osób ma ten problem), do tego mocno zniszczone włosy. Proponowano mi użycie tonera, ale się nie zdecydowałam. Ostatnie moje dwie koloryzacje robiłam henną, bardzo polecam szczególnie do kręconych włosów. Kolor mam równy, ładny, a tylko odrost robię farbą przed położeniem henny, bo ta sobie z odrostem nie radzi. Może warto wypróbować? Pozdrawiam
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 10:06   #2622
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Super kolor i super włosy!!! Kiedyś chyba miałaś trochę dłuższe???

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------


Widziałam fotki Twoich włosów kilka stron wcześniej, pytałam nawet czy masz naturalnie falowane... Jeśli masz falowane, a farba nie chce przyjmować farby... Miałam podobny problem, włosy kręcone, więc ich struktura jest inna. Kolor po farbie chemicznej wychodził mi nierówno, odrost był ładny, intensywny i błyszczący, a reszta matowa i mniej intensywna (w sumie wiele osób ma ten problem), do tego mocno zniszczone włosy. Proponowano mi użycie tonera, ale się nie zdecydowałam. Ostatnie moje dwie koloryzacje robiłam henną, bardzo polecam szczególnie do kręconych włosów. Kolor mam równy, ładny, a tylko odrost robię farbą przed położeniem henny, bo ta sobie z odrostem nie radzi. Może warto wypróbować? Pozdrawiam
mniej więcej podobna długośc od lat
jakiej henny używasz? no i prosimy o foty
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:27   #2623
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Super kolor i super włosy!!! Kiedyś chyba miałaś trochę dłuższe???

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------


Widziałam fotki Twoich włosów kilka stron wcześniej, pytałam nawet czy masz naturalnie falowane... Jeśli masz falowane, a farba nie chce przyjmować farby... Miałam podobny problem, włosy kręcone, więc ich struktura jest inna. Kolor po farbie chemicznej wychodził mi nierówno, odrost był ładny, intensywny i błyszczący, a reszta matowa i mniej intensywna (w sumie wiele osób ma ten problem), do tego mocno zniszczone włosy. Proponowano mi użycie tonera, ale się nie zdecydowałam. Ostatnie moje dwie koloryzacje robiłam henną, bardzo polecam szczególnie do kręconych włosów. Kolor mam równy, ładny, a tylko odrost robię farbą przed położeniem henny, bo ta sobie z odrostem nie radzi. Może warto wypróbować? Pozdrawiam

Witajcie , na wstępie dodam , że walczę ze zdjęciami i za cholerkę nie mogę ich wrzucić , nie wiem co się dzieje , wyskakuje błąd, wcześniej było ok
Tak , mam falowane , delikatnie kręcone włosy- hmmm.....
ale chyba powinnam powiedzieć, że miałam nie wiem co sie stało, ale po umyciu odżywką zrobiło mi się siano , jak już ugniotę włosy , to po godz jest siano , szok nie wiem co jest powodem , czy mycie odżywka i zrobiłam to źle , czy farbowanie włosów, czy olej owanie , czy maski których używam sprawiły , że sa nie takie jak były!!
szok , jak nie moje włosy , czekam na ampułki może cos pomogą( dodam , że odżywka z polecenia Kathy, więc ok)

Piszesz, że włosy kręcone gorzej przyjmują farbę, nie równo sie kładzie? dlaczego , co to ma za znaczenie? mi zawsze farba sie przyjmowała dobrze , tylko dobrać poziomu nigdy nie umiałam i podobał mi się nie ten ,wychodził ciemniejszy, a teraz jest ok , podoba mi sie , choć nie do końca jest to co chciałam , ale nic straconego , będziemy za pomocą rad dziewczyn , dalej próbować
Kathy ma kręcone włosy i nigdy nie słyszałam , żeby narzekała czy powiedziała , że jej włosy farby nie przyjęły!!, więc nie widzę związku , ale ja ekspertem od budowy włosa nie jestem.
pozdrawiam udało się , weszły

prosze 1. wyjsciowe
2-3 teraźniejsze 8,43+6,4+orange ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lk7a5nzRDS1qghet5o1_500.jpg (35,7 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez RUDAkaska
Czas edycji: 2012-06-20 o 15:14
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 11:02   #2624
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziewczyny z włosami kręconymi to jest naprawdę nie prosta sprawa, przede wszystkim trzeba odróżnić 2 rzeczy włosy kaloryzowane nie będą się zachowywały tak jak naturalne, a włosy cienkie nie będą się zachowywały tak jak grube, dlatego nie dla każdego olejowanie, a już na pewno nie dla włosów koloryzowanych ponieważ oleje wymywają farbę i czasem zmieniają na okropny kolor (w zależności od pigmentu). Słyszałam już wiele razy o dziewczynach które nakupowały olejków, szampon babydream i 100 innych kosmetyków które tak naprawdę źle wpłynęły na ich włosy, ponieważ nie były dostosowane do ich potrzeb. Testowały, testowały a tu nic tylko gorzej.
Włosy farbowane (półdługie/długie) owszem myjemy delikatnym szamponem, ale
nie dla niemowląt ponieważ ten niemiłosiernie splącze nasze włosy, używamy takiego szamponu który jest delikatny, mało chemiczny, dobrze wymyje skórę głowy nie podrażni i poplącze włosów w ,,dredy,,. Mycie odżywką nie sprawdzi się u osób które mają tłustą skórę głowy. Po umyciu włosów zawsze należy użyć odżywki, jeśli ma silikony to nie szkodzi (silikonów nie używamy jedynie przed farbowaniem), jeśli spłukamy odżywkę i czujemy że włosy nadal nie są super gładkie, kładziemy tą samą odżywkę jeszcze razy na same końce i od razu spłukujemy....nie musimy kupowac 10 innych odżywek chyba że ktoś lubi.
Jest dużo odżywek na rynku które mają głównie za zadanie ułatwić rozczesywanie poprzez zmiękczenie włosów, chociaż producenci o tym nie piszą. Następnie kładziemy bawełniany ręcznik na włoski i tak chodzimy ok 15 minut, potem rozczesujemy włosy zabezpieczamy końce serum silikonowych po to żeby się nie zniszczyły podczas suszenia, ocierania o ubrania itp. Suszymy włoski średnim powerem i temperaturą za pomocą dyfuzora. Dziewczyny kręconowłose przed suszeniem nakładają przeważnie krem do loków i ugniatają włosy.
Raz na tydzień i to w zupełności wystarczy kładziemy konkretną maskę do włosów
po to żeby je dobrze nawilżyć, najlepiej maskę bez silikonów i z zbilansowanymi olejkami (a nie sam olej). Słuchamy potrzeb swoich włosów one wiedzą co lubią najbardziej, NIE sugerujemy się bardzo tym że komuś pomogło.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 11:19   #2625
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Szamponetek nie znam.
Pianka to mega rdzawy kolor pod czerwien.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Kathy znasz moje wymagania Czyli ta pianka nie dla mnie? Ja cały czas szukam marchewy. Kupiłam piankę z Venity "słoneczny oranż" no dla mnie masakra - wyszły no w sumie tak jak napisali Bardzo słoneczny a nie o to mi chodzi.

Kathy ja mam króciutkie włosy i rano jak wstaję to wyglądam jakby piorun w rabarbar strzelił więc potrzebuję je tylko zmoczyć - nie myc! Czy takie moczenie głowy dosłownie parę sekund samą woda też wymywa kolor? Twoje włosy na zdjeciu sa takie wyraziste po 3 myciach czyli około 10 dni po farbowaniu a ja juz po tygodniu jestem wypłowiała.
Albo juz mam schize na tym punkcie
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 11:41   #2626
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Kathy znasz moje wymagania Czyli ta pianka nie dla mnie? Ja cały czas szukam marchewy. Kupiłam piankę z Venity "słoneczny oranż" no dla mnie masakra - wyszły no w sumie tak jak napisali Bardzo słoneczny a nie o to mi chodzi.

Kathy ja mam króciutkie włosy i rano jak wstaję to wyglądam jakby piorun w rabarbar strzelił więc potrzebuję je tylko zmoczyć - nie myc! Czy takie moczenie głowy dosłownie parę sekund samą woda też wymywa kolor? Twoje włosy na zdjeciu sa takie wyraziste po 3 myciach czyli około 10 dni po farbowaniu a ja juz po tygodniu jestem wypłowiała.
Albo juz mam schize na tym punkcie
jeśli moczysz je np sprayem to nie wymywa co innego pod prysznicem.
Niestety rudości od poziomu 8 w górę szybko się wymywają - dlatego zawsze piszę że najlepsze rudości są na poziomie 7.
Jeśli kolor się trochę wymył to nie szkodzi, poza tym marchewki zawsze szybko się wymywają, to nie jest trwały pigment. Pianka zdecydowanie nie dla ciebie. Może spróbuj maski Espresso miedź na jasnych włosach Agusiaki ładnie ona się prezentowała, zerknij do jej albumu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 13:55   #2627
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

[QUOTE=RUDAkaska;34362000]Tak , mam falowane , delikatnie kręcone włosy- hmmm.....
ale chyba powinnam powiedzieć, że miałam nie wiem co sie stało, ale po umyciu odżywką zrobiło mi się siano , jak już ugniotę włosy , to po godz jest siano , szok nie wiem co jest powodem , czy mycie odżywka i zrobiłam to źle , czy farbowanie włosów, czy olej owanie , czy maski których używam sprawiły , że sa nie takie jak były!!
szok , jak nie moje włosy , czekam na ampułki może cos pomogą( dodam , że odżywka z polecenia Kathy, więc ok)

Piszesz, że włosy kręcone gorzej przyjmują farbę, nie równo sie kładzie? dlaczego , co to ma za znaczenie? mi zawsze farba sie przyjmowała dobrze , tylko dobrać poziomu nigdy nie umiałam i podobał mi się nie ten ,wychodził ciemniejszy, a teraz jest ok , podoba mi sie , choć nie do końca jest to co chciałam , ale nic straconego , będziemy za pomocą rad dziewczyn , dalej próbować
Kathy ma kręcone włosy i nigdy nie słyszałam , żeby narzekała czy powiedziała , że jej włosy farby nie przyjęły!!, więc nie widzę związku , ale ja ekspertem od budowy włosa nie jestem.
[QUOTE]
A jesteś pewna, że to właśnie farbowaniem ich nie wysuszyłaś? Kathy ma rację, trzeba poznać potrzeby swoich włosów. Czytałaś wątek dla zakręconych? Tam często się pisze, że struktura włosa jest inna, kręcone rzadko się błyszczą a ich pielęgnacja jest troszkę bardziej skomplikowana niż pielęgnacja włosów prostych. Poza tym nie każdy olej wygładzi i nawilży Ci włosy, może spowodować efekt odwrotny. Tak samo np. gliceryna, po której mi włosy się puszą. W mojej wypowiedzi chodziło głównie o to, aby się dowiedzieć, czy nie masz podobnego problemu do mnie jeśli chodzi o przyjmowanie farby chemicznej przez włosy. Jak nie masz takiego problemu to super Chciałam po prostu zaproponować inną opcję farbowania

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
mniej więcej podobna długośc od lat
jakiej henny używasz? no i prosimy o foty
A bo wydawało mi się, że na takim zdjęciu w czarnym płaszczu bodajże miałaś ciut dłuższe, ale może osoby pomyliłam i widziałam u kogoś innego albo tylko mi się wydawało:p

Parę stron wcześniej coś dodałam, tylko takie mało wyraźne... https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2405 Zabieram się do wrzucenia zdjęć już od dawna, ale ciepło się zrobiło i zaglądam tu tylko od czasu do czasu żeby coś podczytać W każdym razie na weekend kolejne hennowanie Używam henny khadi amla z jatrophą, dodaję łyżkę lub dwie kurkumy, a ostatnio dodałam też do mieszanki trochę odżywki i teraz chyba też tak zrobię Naprawdę w porównaniu z farbami w moim przypadku henna wygrywa, a farbować będę tylko odrosty
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 13:56   #2628
ewa787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witam,
Bardzo proszę o radę, czy pasowałby do mnie jakiś odcień rudości? Swoje włosy mam ciemny blond. Przepraszam jeśli nie w tym wątku co trzeba zamieściłam pytanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0102.jpg (45,5 KB, 28 załadowań)
ewa787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 14:09   #2629
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewa787 Pokaż wiadomość
Witam,
Bardzo proszę o radę, czy pasowałby do mnie jakiś odcień rudości? Swoje włosy mam ciemny blond. Przepraszam jeśli nie w tym wątku co trzeba zamieściłam pytanie
najważniejsze czy ty będziesz się dobrze czuła?
po przymierzaj okrycia głowy/ chusty w kolorach pomarańczy lub czerwieni.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 14:58   #2630
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy odrosty prz RB zaupelnie kryla mi 6, czasami nawet rozwazalam 3. RB jest farba, ktora powoduje pewna "dwoistosc" odczuc moim zdaniem. z jednej strony zadowala , ma sporo plusow, z drugiej- czegos brak, jakiejs kropki nad i. teraz pojawila sie nowa kuracja keratynowa z RB i tak mysle, ze moze gdyby sie skusic na cala pielegnacje tymi srodkami mogloby byc pieknie.
wiem, ze gdybym sie decydowala na powrot do RB to dodawalabym do koloru troche blondu, zwlaszcza latem. zmeczyly mnie takie mega intensywne kolory i teraz z radoscia przyjme delikatniejszy kolor.
co do Twojego koloru moglabys go tonowac revlonem 7.40
widzialam tez te tonery w tubkach, ale kolory sa wyjatkowo brzydkie albo tania ruda czerwien ( takie brzydkie wydanie, nie wiem jak opisac ale to ma cos z pomaranczem chyba tyle ze wieszosc to jakby targowa farba) albo cos w typie tone z vitalitys.

moje wlosy potraktowalam wczoraj szapomonem z soda, troche sie balam, ale okazalo sie wlasnie tego potrzebowaly. ogromny plus za to, ze gdy zmylam waxa zniknelo odczucie suchych koncowel. teraz rozwazam co ile moge go stosowac, bo wiem, ze rutynowo raz w miesiacu sie skusze
myslisz, ze kilku sloneczenych pasemek przy twarzy nie bedzie wygladac tanio mam mega uraz do wsiowych balejazy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:20   #2631
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy odrosty prz RB zaupelnie kryla mi 6, czasami nawet rozwazalam 3. RB jest farba, ktora powoduje pewna "dwoistosc" odczuc moim zdaniem. z jednej strony zadowala , ma sporo plusow, z drugiej- czegos brak, jakiejs kropki nad i. teraz pojawila sie nowa kuracja keratynowa z RB i tak mysle, ze moze gdyby sie skusic na cala pielegnacje tymi srodkami mogloby byc pieknie.
wiem, ze gdybym sie decydowala na powrot do RB to dodawalabym do koloru troche blondu, zwlaszcza latem. zmeczyly mnie takie mega intensywne kolory i teraz z radoscia przyjme delikatniejszy kolor.
co do Twojego koloru moglabys go tonowac revlonem 7.40
widzialam tez te tonery w tubkach, ale kolory sa wyjatkowo brzydkie albo tania ruda czerwien ( takie brzydkie wydanie, nie wiem jak opisac ale to ma cos z pomaranczem chyba tyle ze wieszosc to jakby targowa farba) albo cos w typie tone z vitalitys.

moje wlosy potraktowalam wczoraj szapomonem z soda, troche sie balam, ale okazalo sie wlasnie tego potrzebowaly. ogromny plus za to, ze gdy zmylam waxa zniknelo odczucie suchych koncowel. teraz rozwazam co ile moge go stosowac, bo wiem, ze rutynowo raz w miesiacu sie skusze
myslisz, ze kilku sloneczenych pasemek przy twarzy nie bedzie wygladac tanio mam mega uraz do wsiowych balejazy
ok, pisałaś że do RB zalecasz tylko oryginalny oxy?
sodę stosowałaś w celu zmycia silikonów czy wypłukania koloru?
Balejaż, ja mam też uraz szczególnie że w Polsce nikt nie potrafi dobrze zrobić, i fakt faktem wygląda to ,,wsiowo,, - ładnie wygląda przy jasnej rudości parę grubych jasnych kłaczków przy twarzy, no ale mowa o długich włosach. Często balejaż zlewa się po paru myciach z płowiejącym rudym i wtedy efekt jest bardzo słaby.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:30   #2632
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

[QUOTE]
A jesteś pewna, że to właśnie farbowaniem ich nie wysuszyłaś? Kathy ma rację, trzeba poznać potrzeby swoich włosów. Czytałaś wątek dla zakręconych? Tam często się pisze, że struktura włosa jest inna, kręcone rzadko się błyszczą a ich pielęgnacja jest troszkę bardziej skomplikowana niż pielęgnacja włosów prostych. Poza tym nie każdy olej wygładzi i nawilży Ci włosy, może spowodować efekt odwrotny. Tak samo np. gliceryna, po której mi włosy się puszą. W mojej wypowiedzi chodziło głównie o to, aby się dowiedzieć, czy nie masz podobnego problemu do mnie jeśli chodzi o przyjmowanie farby chemicznej przez włosy. Jak nie masz takiego problemu to super Chciałam po prostu zaproponować inną opcję farbowania

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------






hej , napisałam że nie miałam takich problemów, mysle, że nie farba spowodowała ten stan włosów. Z robiły mi sie takie po myciu odżywką, a farbowały sie zawsze ok. Dziekuję za chęc propozycji , ale przynajmniej do tej pory nie było takich sytuacji , a farba byc może po prostu za wysoki poziom był nie weim, wiem tylko , że zawsze włosy uzyskiwały o 1 ton ciemniejszy niz zamierzony. Dlatego tak naprowadziłam dziewczyny odnoście farby, bo nie chciałam żeby wyszły za ciemne, ale nigdy nie farbowałam profesjonalnymi tylko ze sklepu

Jeśli chodzi o zabiegi , to chyba zostane przy szamp. delikatnych, z odżywką i jak zawsze olejkiem na końcówki oraz pianką lub balsamem do włosów kręconych. We włosy wgniatam preparat , nie tre ich i podsuszam suszarka( bład jaki robie to , ze czasami za ciepły nawiew!!!).Widac, nie ma co cudować i zmieniać, zostaje przy tym co było , doprowadze je do pożądku i będzie ok, kolor nie jest zły jest rudy , typowo rudy , ale jasny wiec może 7? albo 8 zmieszaną? zastanowie sie , na razie mam czas na lekką odbudowe . Dzieki , ważne , że wielu rzeczy sie dowiedziałam .
pozdrawiam i dziekuję a rady Kathy i nie tylko przyjęłam i bede je stosować
Moge Kathy prosić o odp. na pytanie we wcześniejszym poście? odnośnie ciecia włosów?
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:50   #2633
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
 
witajcie , na wstępie .....wow Twoje włosy są oszałamiające pewnie niejedna kobieta zazdrości kolor ładny , nic nie widać żeby w czerwo wpadał , po prostu miedziany - bardziej !!!
Kathy kiedyś miałam bardzo podobne obcięcie włosów jak Ty , tylko nie tak długie i nie tak gęste. Zapewne masz swojego fryzjera , spod której ręki wychodzą tak fajnie obcięte włosy popraw mnie , ale czy ja się nie mylę, że masz....... że tak sie wyrażę cięcie włosów poprzeczno - ukośne , bez degażówki no chyba że końce tylko , ale nie wydaje mi się. Takie cięcie jest najlepsze dla włosów, moim zdaniem , nie niszczy ich.
Dzięki Wstawiam fotki takie jakie wyszły. Na dobrą sprawę włosy tylko nabrały tylko odcienia , wielkiej różnicy nie ma . Jeśli tak miałoby wyjść 8,4 to nie wiem czy te fotki by nie były 7,4 do moich włosów, ale boję sie, że wyjdą za ciemna.( możliwe że włosy nie chca przyjmować farby?) pozdrawiam serdecznie


nie wiem dlaczego ale wyskakuje błąd jak chce dodac załącznik, nie było tego wcześniej
na początku miałam włosy zapuszczać na mniej więcej taką samą długość bez cieniowania, po czym okazało się że przy mojej ilości włosów, a mam ich na szczęście dużo robił się tzw trójkąt lub jak ja to nazywam efekt cocer spaniela więc trzeba je było pocieniować, ale delikatnie tak aby góra nie za bardzo sterczała, koło twarzy lekko ukośnie oraz prosiłam żeby końce nie były za bardzo wycieniowane, w sumie są to 3 poprzeczne warstwy cieniowania.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 17:30   #2634
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy powiem Ci, ze moim zdaniem zdecydowanie lepiej wychodzi RB z oryginalna woda. pierwsze chyba 2 razy robilam z inna, potem po jakims czasie tez i zdecydowanie przy oryginalnej wodzie duzo lepsze efekty.
co do szamponu z soda- w sumie chcialam obu efektow, raz ze dawalam duzo silikonow ostatnio a to przy moich wlosach powoduje zle efekty, a poza tym wyplukanie tej czerwonejj poswiaty lezy mi na sercu
a co do balejazu niestety wlosy mam do twarzy wiec jedynie rozwazalam cieniutkie pasemka w odcieniu rudosci i tyle, absolutnie "wsiowe" efekty mnie nie kreca;/ wiec na razie odpuszczam;]
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2012-05-28 o 17:35
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 21:29   #2635
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witajcie , te fotki sa bardziej wyraźne - chyba , lepsze wyszły, prosze o wypowiedzenie sie Kathy , co o tym sądzi i ewentualne wskazówki co do farby na nastepne farbowanie.

Co do ciecia włosów,takie cięcie nie niszczy włosów, miałam dłuższy czas podobną fryzurę , ale delikatnie za ramiona i takiego uroku nie było i włosy były geste , a teraz cicia tylko niszczą włosy i do moich włosów obecne modne cięcie nie działa pozytywnie .

z góry dziekujęi pozdrawaiam

Edytowane przez RUDAkaska
Czas edycji: 2012-06-20 o 15:16
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 05:26   #2636
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Witajcie , muszę wam powiedzieć, że kolor który uzyskałam kombinacją różnych odcieni farb z dnia na dzień podoba mi się , co prawda nie jest to co zamierzałam osiągnąć , ale jest wreszcie RUDY a nie ciemny mahoń czy czerwień lub kasztan .
Dziękuje za podpowiedzi co do mieszania farb , jeszcze dużo muszę się nauczyć, ale mam nadzieję , że liczyć na waszą pomoc będę mogła.
Dziś odbieram przesyłkę i biorę się za regeneracje włosów, oczywiście nie myjąc nigdy więcej samą odżywką, tylko delikatnymi szamponami , co jakiś czas oczyszczające je Po kuracji jak pozwolicie , wstawię fotki , bo nie ukrywam , że sama jestem ciekawa efektu.
Dziękuję jeszcze raz za podpowiedzi , następnym razem farbowanie będzie 8,4 , sama jestem ciekawa, ale na to muszę poczekać.
Dzięki dziewczyny za wszystkie sugestie pozdrawiam
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 10:00   #2637
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
Witajcie , te fotki sa bardziej wyraźne - chyba , lepsze wyszły, prosze o wypowiedzenie sie Kathy , co o tym sądzi i ewentualne wskazówki co do farby na nastepne farbowanie.

Co do ciecia włosów,takie cięcie nie niszczy włosów, miałam dłuższy czas podobną fryzurę , ale delikatnie za ramiona i takiego uroku nie było i włosy były geste , a teraz cicia tylko niszczą włosy i do moich włosów obecne modne cięcie nie działa pozytywnie .

z góry dziekujęi pozdrawaiam
mogła byś dać fotkę całej fryzury z tyłu, mniej więcej tak jak ja to zrobiłam.
Kolor ładny ale moim zdaniem trochę za mało intensywny jak na te farby którymi farbowałaś, może włosy nie przyjmują farby z jakiejś przyczyny?(porowatość, nie zmyte silikony?)

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
Witajcie , muszę wam powiedzieć, że kolor który uzyskałam kombinacją różnych odcieni farb z dnia na dzień podoba mi się , co prawda nie jest to co zamierzałam osiągnąć , ale jest wreszcie RUDY a nie ciemny mahoń czy czerwień lub kasztan .
Dziękuje za podpowiedzi co do mieszania farb , jeszcze dużo muszę się nauczyć, ale mam nadzieję , że liczyć na waszą pomoc będę mogła.
Dziś odbieram przesyłkę i biorę się za regeneracje włosów, oczywiście nie myjąc nigdy więcej samą odżywką, tylko delikatnymi szamponami , co jakiś czas oczyszczające je Po kuracji jak pozwolicie , wstawię fotki , bo nie ukrywam , że sama jestem ciekawa efektu.
Dziękuję jeszcze raz za podpowiedzi , następnym razem farbowanie będzie 8,4 , sama jestem ciekawa, ale na to muszę poczekać.
Dzięki dziewczyny za wszystkie sugestie pozdrawiam
pochwal się co używasz do regeneracji, lub co będziesz używać?
Pamiętaj że oleje bardzo wymywają rudy kolor.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 14:41   #2638
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
mogła byś dać fotkę całej fryzury z tyłu, mniej więcej tak jak ja to zrobiłam.
Kolor ładny ale moim zdaniem trochę za mało intensywny jak na te farby którymi farbowałaś, może włosy nie przyjmują farby z jakiejś przyczyny?(porowatość, nie zmyte silikony?)

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------


pochwal się co używasz do regeneracji, lub co będziesz używać?
Pamiętaj że oleje bardzo wymywają rudy kolor.

witajcie , co do zdjęcia , nie miałam możliwości żeby ktoś mi zrobił dlatego robiłam je sama , a reki dłuugaśniej nie mam a tak na poważnie , masz racje że słabo farba złapała, zawsze były intensywniejsze , ale farby były z ciemniejszego poziomu i nie miałam problemu. Ale nic straconego , za miesiąc lub 1.5 jak regeneruje kłaki położę farbę i dam fotki.Mam nadzieję że będzie dobrze. Postaram się jeszcze w tej farbie zrobić całość włosów może rzeczywiście lepiej będzie widoczny kolor.
Jesli chodzi o olejowanie , to przyznam się, ostatnio często tłuściłam włosy ale zaprzestałam, umyłam raz odżywką i od tamtej pory ciężko mi doprowadzić te włosy do kultury
Jesli chodzi o regeneracje , to chyba zadna rewelacja , odżywka VATIKA dogłębnie regener., na zmianę z Isana babs., niedawno doszła odż. loreala-seria expert ale leży i dokładałam troche kilka kropek nafty kosmet. z olej. rycynowym,( teraz się zastanawiam czy olejku jaśminowego nie mieszac razem z odżywką, żeby nie olejować samym olej),i domowe maski- miód, cytryna , olejek kokos. , ( nie myślcie , że codziennie coś na głowie mam) i serum wzmacniające na końcówki, z szamponów to Organicum bez barwników, SLS, SLES, Parabenów, silikonu i ekstraktów syntetycznych.
a i do farbowanych syoss do farbowanych bez sil., vitalitys fluid do loków i pianka, wcześniej pianka Nivea i żele
a teraz czekam na regeneracje i mam nadzieję że cała kuracja jaką zamówiłam , którą mam zamiar całą zakończyć czyli do końca wykorzystać to co dostane , to są:
tu skopiuje bo druzo pisania

FAROUK BIOSILK SILK STRATE 350 ML 1

Alfaparf Midollo di Bamboo Pro-Concentrate - koncentrat proteinowy 500 ml 1

PROFISILK PROFESIONAL VOLUME PUSH-UP spray do modelowania włosów z proteinami jedwabiu 200 ml

Flor Illum - płukanka 50 ml - różne kolory
Kolor: Flor Illum - miedź 1

Alfaparf Midollo di Bamboo THERMAL FILLER COLOR - kuracja do włosów farbowanych lub rozjasnianych 6 x 5 ml 1

Alfaparf Midollo di Bamboo Zestaw - Restructuring Shampoo 250 ml, Recharging Mask 250ml, Daily Repair 125ml
czy dobrze nie wiem , jakieś wskazówki? to na regeneracje , a później powrót do jeszcze zobaczymy , posłucham rad Kathy - to co pisała, najpierw kuracja. pozdrawiam
fotki wstawię , ale na razie jestem sama w domu chłopy pouciekali mają dość tematu włosów
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 17:35   #2639
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

RUDAkaska jest tego trochę moje włosy to by mnie chyba znienawidziły za taką ilość odżywek itd ale wiadomo, co włos to inne upodobania poza tym masz kręcone, więc na pewno potrzebują więcej regeneracji
Sama muszę znaleźć jakieś dobre serum do końcówek
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 17:49   #2640
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
witajcie , co do zdjęcia , nie miałam możliwości żeby ktoś mi zrobił dlatego robiłam je sama , a reki dłuugaśniej nie mam a tak na poważnie , masz racje że słabo farba złapała, zawsze były intensywniejsze , ale farby były z ciemniejszego poziomu i nie miałam problemu. Ale nic straconego , za miesiąc lub 1.5 jak regeneruje kłaki położę farbę i dam fotki.Mam nadzieję że będzie dobrze. Postaram się jeszcze w tej farbie zrobić całość włosów może rzeczywiście lepiej będzie widoczny kolor.
Jesli chodzi o olejowanie , to przyznam się, ostatnio często tłuściłam włosy ale zaprzestałam, umyłam raz odżywką i od tamtej pory ciężko mi doprowadzić te włosy do kultury
Jesli chodzi o regeneracje , to chyba zadna rewelacja , odżywka VATIKA dogłębnie regener., na zmianę z Isana babs., niedawno doszła odż. loreala-seria expert ale leży i dokładałam troche kilka kropek nafty kosmet. z olej. rycynowym,( teraz się zastanawiam czy olejku jaśminowego nie mieszac razem z odżywką, żeby nie olejować samym olej),i domowe maski- miód, cytryna , olejek kokos. , ( nie myślcie , że codziennie coś na głowie mam) i serum wzmacniające na końcówki, z szamponów to Organicum bez barwników, SLS, SLES, Parabenów, silikonu i ekstraktów syntetycznych.
a i do farbowanych syoss do farbowanych bez sil., vitalitys fluid do loków i pianka, wcześniej pianka Nivea i żele
a teraz czekam na regeneracje i mam nadzieję że cała kuracja jaką zamówiłam , którą mam zamiar całą zakończyć czyli do końca wykorzystać to co dostane , to są:
tu skopiuje bo druzo pisania

FAROUK BIOSILK SILK STRATE 350 ML 1

Alfaparf Midollo di Bamboo Pro-Concentrate - koncentrat proteinowy 500 ml 1

PROFISILK PROFESIONAL VOLUME PUSH-UP spray do modelowania włosów z proteinami jedwabiu 200 ml

Flor Illum - płukanka 50 ml - różne kolory
Kolor: Flor Illum - miedź 1

Alfaparf Midollo di Bamboo THERMAL FILLER COLOR - kuracja do włosów farbowanych lub rozjasnianych 6 x 5 ml 1

Alfaparf Midollo di Bamboo Zestaw - Restructuring Shampoo 250 ml, Recharging Mask 250ml, Daily Repair 125ml
czy dobrze nie wiem , jakieś wskazówki? to na regeneracje , a później powrót do jeszcze zobaczymy , posłucham rad Kathy - to co pisała, najpierw kuracja. pozdrawiam
fotki wstawię , ale na razie jestem sama w domu chłopy pouciekali mają dość tematu włosów
strasznie dużo, po co zamówiłaś aż tyle?
Recharging Mask 250ml trzymałam 1 x w tygodniu 1 h pod ciepłym ręcznikiem, działanie podobne do Cementu Kerastase.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
RUDAkaska jest tego trochę moje włosy to by mnie chyba znienawidziły za taką ilość odżywek itd ale wiadomo, co włos to inne upodobania poza tym masz kręcone, więc na pewno potrzebują więcej regeneracji
Sama muszę znaleźć jakieś dobre serum do końcówek
ja jestem bardzo zadowolona z Gliss Kur - uchronił mnie przed rozdwojonymi końcami.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-olejkami.html
i jeszcze jeden bardzo fajny
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ine-serum.html
a powiem szczerze że czaje się na ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...lax-fluid.html
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-05-29 o 17:52
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.