Kosmetyki Ben Nye - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-01, 20:53   #1
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267

Kosmetyki Ben Nye


Zakładam wątek zbiorczy dot. kosmetyków Ben Nye, w szczególności pudrów, które są chyba najbardziej popularnym produktem z tej firmy.

Zapraszam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 23:06   #2
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki Ben Nye

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zakładam wątek zbiorczy dot. kosmetyków Ben Nye, w szczególności pudrów, które są chyba najbardziej popularnym produktem z tej firmy.

Zapraszam .
Nie miałam jeszcze przyjemności korzystać z produktów tej firmy a czytałam, że są fajne. Ciekawa jestem czy tak jest? Powiesz coś o nich?
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 00:21   #3
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki Ben Nye

Ja się najbardziej zastanawiam czy banana nie wygląda bardzo żółto na twarzy i czy nadaje się do skóry suchej jako utrwalacz podkładu. Czy nie wysuszy za bardzo suchej skóry?
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 07:35   #4
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki Ben Nye

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie miałam jeszcze przyjemności korzystać z produktów tej firmy a czytałam, że są fajne. Ciekawa jestem czy tak jest? Powiesz coś o nich?
Założyłam ten wątek przede wszystkim dlatego, że dotąd zakładane były odrębne wątki dot. głównie sypkich pudrów Ben Nye, a chciałabym, aby odtąd w tym jednym zbiorczym wątku mogły sie znaleźć pytania i odpowiedzi na temat produktów tej marki. Wkrótce postaram się sensownie uporządkować to, co dotąd zostało napisane w tym temacie .

Moja wiedza na temat Ben Nye ogranicza się do tego, że to amerykańska marka stworzona dla profesjonalistów.
Osobiście używałam jedynie sypkich pudrów tej marki z serii trenasparentnych, w odcieniach Neutral Set (biały) oraz Fair (w opakowaniu wydaje się lekko różowawy, ale na skórze tego nie widać, zostaje delikatny, neutralny kolorystycznie woal).

Mam nadzieję, że wkrótce Wizażanki będą się tu dzielić doświadczeniami na temat produktów marki .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 07:39   #5
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki Ben Nye

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Założyłam ten wątek przede wszystkim dlatego, że dotąd zakładane były odrębne wątki dot. głównie sypkich pudrów Ben Nye, a chciałabym, aby odtąd w tym jednym zbiorczym wątku mogły sie znaleźć pytania i odpowiedzi na temat produktów tej marki. Wkrótce postaram się sensownie uporządkować to, co dotąd zostało napisane w tym temacie .

Moja wiedza na temat Ben Nye ogranicza się do tego, że to amerykańska marka stworzona dla profesjonalistów.
Osobiście używałam jedynie sypkich pudrów tej marki z serii trenasparentnych, w odcieniach Neutral Set (biały) oraz Fair (w opakowaniu wydaje się lekko różowawy, ale na skórze tego nie widać, zostaje delikatny, neutralny kolorystycznie woal).

Mam nadzieję, że wkrótce Wizażanki będą się tu dzielić doświadczeniami na temat produktów marki .
...
cięzko troche rozpatrywac BenNye pod kątem wizażowym..bardziej marka używana w charakteryzacji...jedynie pudry zyskały popularność poza branżą...nie wiem co więcej pisać,generalnie świetna jakość materiałów charakteryzatorskich,kolo rówka ok:cienie ,róże... ale ograniczona ilościowo porównując jej rozbudowanie z innymi brendami.Fajna seria HD,ale też raczej nie na codzień.... natomiast pudry składowe naprawde ''takie se''' aczkolwiek efekt ładny,sama lubie i używam na codzień.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-10-02 o 07:42
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 07:43   #6
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki Ben Nye

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
cięzko troche rozpatrywac BenNye pod kątem wizażowym..bardziej marka używana w charakteryzacji...jedynie pudry zyskały popularność poza branżą...nie wiem co więcej pisać,generalnie świetna jakość materiałów charakteryzatorskich,kolo rówka ok ale ograniczona ilościowo porównując jej rozbudowanie z innymi brendami.
To w takim razie może zmienić tytuł wątku na "Ben Nye - pudry" .
Czekam na propozycje, jak chcialybyście, aby wątek wyglądał .
Mnie chodziło o to, by pojawiające się od czasu do czasu pytania o odcienie i właściwości pudrów były w jednym miejscu, aby ułatwić znalezienie informacji w tym temacie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 07:49   #7
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki Ben Nye

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To w takim razie może zmienić tytuł wątku na "Ben Nye - pudry" .
Czekam na propozycje, jak chcialybyście, aby wątek wyglądał .
Mnie chodziło o to, by pojawiające się od czasu do czasu pytania o odcienie i właściwości pudrów były w jednym miejscu, aby ułatwić znalezienie informacji w tym temacie.
...
ja bym zostawiła tak jak jest może komus wpadnie w ręce jakas Benajowa perełka i zechce sie podzielić z nami tą wiedzą ja mogę Wam polecić np sztuczna krew,skrzepy i farbki do ciała...jak to kogos interesuje
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 07:55   #8
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki Ben Nye

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ja bym zostawiła tak jak jest może komus wpadnie w ręce jakas Benajowa perełka i zechce sie podzielić z nami tą wiedzą ja mogę Wam polecić np sztuczna krew,skrzepy i farbki do ciała...jak to kogos interesuje
To dobrze, zostawiam na razie tak jak jest . Mam nadzieję, że wątek w takim kształcie się sprawdzi, jednak sugestie nadal miło widziane .

Ze sztucznej krwi ja osobiście nie skorzystam , jednak profesjonalistki zapewne skorzystają z porad .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 12:03   #9
gutkacia
Raczkowanie
 
Avatar gutkacia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 133
Dot.: Kosmetyki Ben Nye

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Ja się najbardziej zastanawiam czy banana nie wygląda bardzo żółto na twarzy i czy nadaje się do skóry suchej jako utrwalacz podkładu. Czy nie wysuszy za bardzo suchej skóry?
Mnie też to interesuje, bo opakowanie jest duże i obawiam się, że jak je kupię będę rozpaczać nad zażółceniem skóry
__________________
http://nailstale.blogspot.com/
gutkacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 14:46   #10
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki Ben Nye

Niby mam skore z podtonem zoltym wiec ciepla. Zawsze uzywam cieplych podkladow i pudrow i w sumie sie sprawdza, ale wszystkie z produktow ktore uzywam to po prostu jasny bez a nie taka szalona zolc jak w przypadku banana
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 19:35   #11
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Kosmetyki Ben Nye

Miałam brązer w kremie tej firmy i był bardzo fajny, mega mocno napigmentowany (dla mnie zbyt mocno), miałam też ochotę na podkład, ale akutalnie mam fazę na bb kremy
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 15:27   #12
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki Ben Nye

Cytat:
Napisane przez gutkacia Pokaż wiadomość
Mnie też to interesuje, bo opakowanie jest duże i obawiam się, że jak je kupię będę rozpaczać nad zażółceniem skóry
...
BN jest na talku...więć z wysuszaniem to róznie bywa...nie jest napewno pielęgnujący,ma dosc prosty skład...jaednak jak dla mnie nie matuje na plasko więc dzieki temu twarz dodatkowo wygląda zdrowo...mozna kupic mniejsze opakowanie lub odsypkę...nie inwestowałabym w ciemno w dużą banane.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 14:51   #13
hele_dore
Przyczajenie
 
Avatar hele_dore
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Ben Nye

Używam eyelinera tej firmy w formie cake'a. Jak dotąd nie zamierzam zamienić go na inny. Jest bardzo trwały. Nakłada się go pędzelkiem zwilżonym wodą. Do cake'a jestem przekonana bardziej niż do linera w żelu.
hele_dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 14:24   #14
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Ben Nye

Uzywam od roku Bana i Fair zalezy ktory mi pod reke podejdzie i wydaje mi sie, ze te pudry sie dopasowuje do skory.
Nie biela ani nie przyciemniaja mi cery.

Jestem blada.
Mam cere normalna w strone suchej i nie zauwazylam, zeby przez sie przesuszala przy zastosowaniu tych kosmetykow.

Edytowane przez blackdaisy
Czas edycji: 2013-10-16 o 14:27
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.