Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-11, 12:19   #4681
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

O maaaaaaatko pszczela !!!! Ileeeeeee teeeego do czytania
Nie bêdê cytowaæ, bo post bêdzie kilometrowy

Morgan
Gratulujê decyzji o ¶lubie. Odno¶nie daty - ja bym chyba wola³a kwiecieñ. Cieplej bêdzie to i nie zmarzniesz, kiedy akurat bêdziesz chcia³a bardzo ³adnie wygl±daæ No i te wszystkie sukienki, które ³adnie wygl±daj± nie s± zbyt cieplutki.
Ja jestem zmar¼luch, wiêc dla mnie ten fakt jest najwa¿niejszy
A kolor sukienki - mo¿e ko¶æ s³oniowa? Co¶ takiego jak tu:

9db8795d733f3a83d5052acd3aa63a57.jpg

Nie jest taki nudny jak be¿, a ³adniejszy ni¿ ecru i co¶ ró¿owawego (nienawidzê ró¿u ).

Odno¶nie farby - mo¿e pole¿eæ, a ty najpierw sprawd¼ jak mocno ci kolor dojdzie jeszcze.

Goldika, Kachula, Morgan
Odno¶nie pier¶cionka to podobaj± mi siê takie proste wzory. Brylanty s± ok, je¶li nie s± zbyt du¿e. A pier¶cionki z cyrkoniami, je¶li maj± ³adny i ciekawy wzór, s± czasem o wiele ³adniejsze ni¿ taki "napompowany" pier¶cieñ z brylanciorem
O, na przyk³ad takie:

pol_pm_Srebrny-pierscionek-z-diamentowymi-cyrkoniami-1053-1113_1.jpg i-violette-srebrny-pierscionek-liscie-z-cyrkoni-rs1425.jpg

Kachula
Przestañ kusiæ tymi Syossami !!!! No nie mam kasy na nie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 14:04   #4682
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No teraz te¿ bym wymaga³a wiêcej co do pier¶cionka No i mój by³ do¶æ ciê¿ki i swoje kosztowa³ ale go zmniejszali¶my, bo france moje palce by³y ma³e. Dziêki temu trochê cena spad³a (powiedzmy ¿e spad³a). Teraz pewnie za t± kwotê chocia¿ jedno oczko by³oby diamencikiem malutkim
Co 8,2 majirel to
A ja mia³am ecru sukienkê i blondyn± by³am i pasowa³o

A cywilny popieram! Ja najpierw taki mia³am. Ko¶cielny wyszed³ z dzieæmi (chrzciny)
Do ecru na pewno blond pasuje Tylko ja bym chcia³a ¿eby ta kiecka nie by³a taka stricte ¶lubna, tylko po prostu zwyk³a elegancka sukienka. Dla mnie to nie ma ¿adnego znaczenia w czym bêdê przez te kilka godzin. Fajnie by by³o do czego¶ pó¼niej jeszcze t± sukienkê wykorzystaæ.
Jeszcze odno¶ni farby - zauwa¿y³a¶ ¿e w necie wszystkie zdjêciach dziewczyn które robi± blondy s± na wcze¶niej rozja¶nionych w³osach? Dlatego nie wiem na ile to wszystko jest miarodajne. U mnie pewnie by tak fajnie nie wysz³o.

Ten syoss moim zdaniem do¶æ mocno obci±¿a w³osy Mimo ¿e go nie k³ad³am od nasady i rano my³am g³owê to s± takie trochê str±czkowate. Niby ³adne ale taki przyklap...
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
O maaaaaaatko pszczela !!!! Ileeeeeee teeeego do czytania
Nie bêdê cytowaæ, bo post bêdzie kilometrowy

Morgan
Gratulujê decyzji o ¶lubie. Odno¶nie daty - ja bym chyba wola³a kwiecieñ. Cieplej bêdzie to i nie zmarzniesz, kiedy akurat bêdziesz chcia³a bardzo ³adnie wygl±daæ No i te wszystkie sukienki, które ³adnie wygl±daj± nie s± zbyt cieplutki.
Ja jestem zmar¼luch, wiêc dla mnie ten fakt jest najwa¿niejszy
A kolor sukienki - mo¿e ko¶æ s³oniowa? Co¶ takiego jak tu:

Za³±cznik 5476385

Nie jest taki nudny jak be¿, a ³adniejszy ni¿ ecru i co¶ ró¿owawego (nienawidzê ró¿u ).

Odno¶nie farby - mo¿e pole¿eæ, a ty najpierw sprawd¼ jak mocno ci kolor dojdzie jeszcze.

Goldika, Kachula, Morgan
Odno¶nie pier¶cionka to podobaj± mi siê takie proste wzory. Brylanty s± ok, je¶li nie s± zbyt du¿e. A pier¶cionki z cyrkoniami, je¶li maj± ³adny i ciekawy wzór, s± czasem o wiele ³adniejsze ni¿ taki "napompowany" pier¶cieñ z brylanciorem
O, na przyk³ad takie:

Za³±cznik 5476433 Za³±cznik 5476434

Kachula
Przestañ kusiæ tymi Syossami !!!! No nie mam kasy na nie
My¶lê nad bladym ró¿em, takim z³amanym, nie ala barbie ale muszê to na sobie zobaczyæ najpierw. ALe tak jak pisa³am wy¿ej - dla mnie sukienka nie ma znaczenia. Ma byæ elegancka i w miarê skromna, bo to bêdzie 15min ¶lubu plus obiad w jakiej¶ knajpie.
Data nie do koñca ode mnie zale¿y bo tu te¿ kwestie rodzinne wchodz± w grê (bliska rodzina za granic±.
No farba mo¿e pole¿eæ , a z drugiej strony jakby ¶lub mia³ byæ faktycznie za dwa miesi±ce, to wcale nie jest tak d³ugo ¿eby z kolorem doj¶æ do ³adu
Syoss - owszem efekt niez³y, ale dla mnie to jest taka trochê bomba silikonowa. Mam wra¿enie ¿e taki sam efekt by by³ jakby wzi±c wiêcej serum marion termoochrony (ze dwa naci¶niêcia pompki) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mperatury.html

Mi siê dla odmiany takie pier¶cionki jak wklei³a¶ nie podobaj± za bardzo ozdobne. A poza tym jako¶ tak zarêczynowy mi siê kojarzy po prostu z jednym oczkiem.

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-11 o 14:05
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 14:51   #4683
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
O maaaaaaatko pszczela !!!! Ileeeeeee teeeego do czytania
Nie bêdê cytowaæ, bo post bêdzie kilometrowy

Goldika, Kachula, Morgan
Odno¶nie pier¶cionka to podobaj± mi siê takie proste wzory. Brylanty s± ok, je¶li nie s± zbyt du¿e. A pier¶cionki z cyrkoniami, je¶li maj± ³adny i ciekawy wzór, s± czasem o wiele ³adniejsze ni¿ taki "napompowany" pier¶cieñ z brylanciorem
O, na przyk³ad takie:

Za³±cznik 5476433 Za³±cznik 5476434

Kachula
Przestañ kusiæ tymi Syossami !!!! No nie mam kasy na nie
Morgan akurat to nie takie proste wzory. Mi ka¿dy mówi³ ¿e mam wyzywaj±cy bo siê rzuca w oczy. Ale ja nie wyobra¿am sobie pier¶cionka zarêczynowego z jednym ma³ym kamyczkiem On musi nimi kapaæ i rzucac siê w oczy. Obr±czka mo¿e byc skromna ale pierdzieñ nie

I nie kuszê Syossem, tylko opisujê dzia³anie. Jak masz mnóstwo kosmetyków nie kupuj go. Ja potrzebowa³am takiej kuracji a nic poza od¿ywk± i jakimi¶ starymi maskami nie mam, wiêc go kupi³am.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê dla odmiany takie pier¶cionki jak wklei³a¶ nie podobaj± za bardzo ozdobne. A poza tym jako¶ tak zarêczynowy mi siê kojarzy po prostu z jednym oczkiem.
To chyba po prostu przyzwyczajenie z bajek i filmów amerykañskich. Tyle, ¿e tam jedno oczko jest jak kawa³ góry

W moim do wymiany nadawa³ by siê du¿y kawa³ek cyrkonii bo ta jest jakby zu¿yta. Niestety bêd±c tak dumna z pier¶cionka nosi³am go do pracy (fizycznej) i zanim siê zorientowa³am to tak trochê ¿ycia z niego uciek³o.

Mam skromny pierdzieñ ale mi siê ci±gle podoba.
P1060934d.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 15:06   #4684
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan akurat to nie takie proste wzory. Mi ka¿dy mówi³ ¿e mam wyzywaj±cy bo siê rzuca w oczy. Ale ja nie wyobra¿am sobie pier¶cionka zarêczynowego z jednym ma³ym kamyczkiem On musi nimi kapaæ i rzucac siê w oczy. Obr±czka mo¿e byc skromna ale pierdzieñ nie

I nie kuszê Syossem, tylko opisujê dzia³anie. Jak masz mnóstwo kosmetyków nie kupuj go. Ja potrzebowa³am takiej kuracji a nic poza od¿ywk± i jakimi¶ starymi maskami nie mam, wiêc go kupi³am.



To chyba po prostu przyzwyczajenie z bajek i filmów amerykañskich. Tyle, ¿e tam jedno oczko jest jak kawa³ góry

W moim do wymiany nadawa³ by siê du¿y kawa³ek cyrkonii bo ta jest jakby zu¿yta. Niestety bêd±c tak dumna z pier¶cionka nosi³am go do pracy (fizycznej) i zanim siê zorientowa³am to tak trochê ¿ycia z niego uciek³o.

Mam skromny pierdzieñ ale mi siê ci±gle podoba.
Za³±cznik 5476734
Dok³adnie

To Twój pierscionek z za³±cznika??? Wygl±da zaj***¶cie!!!! Wolê co prawda z jednym oczkiem ale ten jest niesamowicie oryginalny, nie widzia³am jeszcze takiego. No i fajnie jest zrobiony ¿e ten kamieñ w ¶rodku jest du¿y, a reszta mniejsze. Bo jak wszystkie s± takiej samej wielko¶ci to mi siê nie podoba
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 15:19   #4685
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie

To Twój pierscionek z za³±cznika??? Wygl±da zaj***¶cie!!!! Wolê co prawda z jednym oczkiem ale ten jest niesamowicie oryginalny, nie widzia³am jeszcze takiego. No i fajnie jest zrobiony ¿e ten kamieñ w ¶rodku jest du¿y, a reszta mniejsze. Bo jak wszystkie s± takiej samej wielko¶ci to mi siê nie podoba
No mój Dziêkujê. Mi najbardziej siê podoba, ¿e jest z takiego bia³ego z³ota co wygl±da jak bardzo wyblak³e zwyk³e z³oto a nie jak srebro. Wielu jubilerów teraz takie co¶ oferuje a mojego nie ma. Dlatego jak kupowali¶my obr±czki to te¿ u tego samego jubilera i mam takie same bia³e z³oto A mi kszta³t siê spodoba³, bo wygl±da³ jak kwiatek
Pierwszy pier¶cieñ od mego faceta by³ srebrny z cyrkoniami i niebieskim oczkiem, taki ma³y kwiatek. Kupi³ mi go na urodziny (pó³ roku po poznaniu) i wtedy jak posz³am na zajêcia na uczelnie zrobi³ sza³, bo wszyscy my¶leli, ¿e siê ju¿ zarêczy³am (obowi±zkowo za³o¿y³am na ten sam palec). Chyba dlatego kupili¶my kwiatek po raz drugi
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 15:27   #4686
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê nad bladym ró¿em, takim z³amanym, nie ala barbie ale muszê to na sobie zobaczyæ najpierw. ALe tak jak pisa³am wy¿ej - dla mnie sukienka nie ma znaczenia. Ma byæ elegancka i w miarê skromna, bo to bêdzie 15min ¶lubu plus obiad w jakiej¶ knajpie.
Data nie do koñca ode mnie zale¿y bo tu te¿ kwestie rodzinne wchodz± w grê (bliska rodzina za granic±.
No farba mo¿e pole¿eæ , a z drugiej strony jakby ¶lub mia³ byæ faktycznie za dwa miesi±ce, to wcale nie jest tak d³ugo ¿eby z kolorem doj¶æ do ³adu
Syoss - owszem efekt niez³y, ale dla mnie to jest taka trochê bomba silikonowa. Mam wra¿enie ¿e taki sam efekt by by³ jakby wzi±c wiêcej serum marion termoochrony (ze dwa naci¶niêcia pompki) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mperatury.html

Mi siê dla odmiany takie pier¶cionki jak wklei³a¶ nie podobaj± za bardzo ozdobne. A poza tym jako¶ tak zarêczynowy mi siê kojarzy po prostu z jednym oczkiem.
Ja nie lubiê ¿adnego ró¿u

Te pier¶cionki co wklei³am to jak dla mnie dobre by by³y zamiast obr±czki, a nie jako zarêczynowy. Chodzi mi g³ównie o to, ¿e ciekawy wzór z cyrkoniami tez mo¿e byæ ³adny.
Ale idealny dla mnie jest nie za wielki brylancik i prosty wzór pier¶cionka

Có¿, Syossa od biedy bym u siebie w mie¶cie dosta³a. Marion termoochronny u mnie to jak UFO - wiadomo, ¿e jest, ale nikt nie widzia³
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 15:27   #4687
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A najlepsze jest to, ¿e u jubilera nic mi siê nie podoba³o a mój men patrzy³ uwa¿nie i nagle pyta mnie czy ten jest ok? A ja jak go zobaczy³am to normalnie ale potem facet cenê poda³ a ja
A mój m³ody na to: bierzemy, nie ¿a³uj kasy bo widzê, ¿e ci siê oczy ¶wiec± Mia³ racjê
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 15:32   #4688
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
I nie kuszê Syossem, tylko opisujê dzia³anie. Jak masz mnóstwo kosmetyków nie kupuj go. Ja potrzebowa³am takiej kuracji a nic poza od¿ywk± i jakimi¶ starymi maskami nie mam, wiêc go kupi³am.
Zrobi³am inaczej - stworzy³am w±tek wymiankowy z moim badziewiem i w wish listê wrzuci³am tego Syossa. Je¶li uda mi siê dostaæ (choæby odlewkê) to przetestujê i je¶li mi nie podpasuje, to nie bêdzie mi szkoda wydanej kasy

Cytat:
To chyba po prostu przyzwyczajenie z bajek i filmów amerykañskich. Tyle, ¿e tam jedno oczko jest jak kawa³ góry

W moim do wymiany nadawa³ by siê du¿y kawa³ek cyrkonii bo ta jest jakby zu¿yta. Niestety bêd±c tak dumna z pier¶cionka nosi³am go do pracy (fizycznej) i zanim siê zorientowa³am to tak trochê ¿ycia z niego uciek³o.

Mam skromny pierdzieñ ale mi siê ci±gle podoba.
Za³±cznik 5476734
To twój pier¶cionek? £adny bardzo i przemy¶lany wzór, ale ja bym takiego nie chcia³a. Za du¿o siê dzieje jak dla mnie i ja bym wszêdzie takim zahacza³a, bom pierdo³a
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 15:36   #4689
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No mój Dziêkujê. Mi najbardziej siê podoba, ¿e jest z takiego bia³ego z³ota co wygl±da jak bardzo wyblak³e zwyk³e z³oto a nie jak srebro. Wielu jubilerów teraz takie co¶ oferuje a mojego nie ma. Dlatego jak kupowali¶my obr±czki to te¿ u tego samego jubilera i mam takie same bia³e z³oto A mi kszta³t siê spodoba³, bo wygl±da³ jak kwiatek
Pierwszy pier¶cieñ od mego faceta by³ srebrny z cyrkoniami i niebieskim oczkiem, taki ma³y kwiatek. Kupi³ mi go na urodziny (pó³ roku po poznaniu) i wtedy jak posz³am na zajêcia na uczelnie zrobi³ sza³, bo wszyscy my¶leli, ¿e siê ju¿ zarêczy³am (obowi±zkowo za³o¿y³am na ten sam palec). Chyba dlatego kupili¶my kwiatek po raz drugi
A to siê nie dziwiê ¿e masz do takiego wzoru sentyment
Teraz te kolory z³ota s± kompletnie inne ni¿ dawniej. Kiedy¶ z³oto by³o takie ¿ó³te a teraz ciê¿ko odró¿niæ bia³e od ¿ó³tego, u mnie tylko to widaæ w ¶wietle dziennym. Mój wygl±da jak wyblak³e ¿ó³te z³oto
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie lubiê ¿adnego ró¿u

Te pier¶cionki co wklei³am to jak dla mnie dobre by by³y zamiast obr±czki, a nie jako zarêczynowy. Chodzi mi g³ównie o to, ¿e ciekawy wzór z cyrkoniami tez mo¿e byæ ³adny.
Ale idealny dla mnie jest nie za wielki brylancik i prosty wzór pier¶cionka

Có¿, Syossa od biedy bym u siebie w mie¶cie dosta³a. Marion termoochronny u mnie to jak UFO - wiadomo, ¿e jest, ale nikt nie widzia³
Ten marion jest w naturach, chocia¿ zwykle go kupujê na all przy okazji innych rzeczy.
Ju¿ wiem o jaki mi ró¿ chodzi³o - nie blady, tylko tzw. brudny
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A najlepsze jest to, ¿e u jubilera nic mi siê nie podoba³o a mój men patrzy³ uwa¿nie i nagle pyta mnie czy ten jest ok? A ja jak go zobaczy³am to normalnie ale potem facet cenê poda³ a ja
A mój m³ody na to: bierzemy, nie ¿a³uj kasy bo widzê, ¿e ci siê oczy ¶wiec± Mia³ racjê
To razem wybierali¶cie pier¶cionek?? Jako¶ tak dziwnie
Ja nawet nie wiedzia³am ¿e o¶wiadczyny bêd±
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 15:42   #4690
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A najlepsze jest to, ¿e u jubilera nic mi siê nie podoba³o a mój men patrzy³ uwa¿nie i nagle pyta mnie czy ten jest ok? A ja jak go zobaczy³am to normalnie ale potem facet cenê poda³ a ja
A mój m³ody na to: bierzemy, nie ¿a³uj kasy bo widzê, ¿e ci siê oczy ¶wiec± Mia³ racjê
Mia³a¶ racjê, ze go z³apa³a¶ Skoro zauwa¿y³ takie co¶, ¿e jego kobiecie oczka siê ¶wiec± z rado¶ci to facet jest wyj±tkowy.

Mój brat nie ³apie aluzji nawet je¶li podejdzie i kopnie go w ty³ek... Wspó³czujê jego dziewczynie

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ten marion jest w naturach, chocia¿ zwykle go kupujê na all przy okazji innych rzeczy.
Ju¿ wiem o jaki mi ró¿ chodzi³o - nie blady, tylko tzw. brudny
3 Natury u mnie w mie¶cie s± - w ¿adnej nie ma tego Mariona. W zasadzie prawie nic z Mariona nie ma Jedyne co siê niedawno pokaza³o to szamponetki i jakie¶ serum na koñcówki, taki ma³y wypierdek.
A specjalnie nie bêdê na Allegro kupowaæ, bo dro¿ej przesy³ka wyjdzie.
Z reszt± teraz mam na razie tego L'Oreala i jedwab z Green Pharmacy. Krzywdy mi te nie robi±, wiêc najpierw muszê je zu¿yæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 15:58   #4691
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A to siê nie dziwiê ¿e masz do takiego wzoru sentyment
Teraz te kolory z³ota s± kompletnie inne ni¿ dawniej. Kiedy¶ z³oto by³o takie ¿ó³te a teraz ciê¿ko odró¿niæ bia³e od ¿ó³tego, u mnie tylko to widaæ w ¶wietle dziennym. Mój wygl±da jak wyblak³e ¿ó³te z³oto
To razem wybierali¶cie pier¶cionek?? Jako¶ tak dziwnie
Ja nawet nie wiedzia³am ¿e o¶wiadczyny bêd±
O¶wiadczy³ mi siê w walentynki a dok³adnie 5 minut przed pó³noc± jak siê koñczy³y (franca lubi czekaæ do samego koñca i mnie denerwowaæ). Le¿eli¶my w ³ó¿ku i ja po³o¿y³am siê na jego klacie i patrzy³am mu w oczy i... on w moje i wtedy powiedzia³, ¿e chwila jest dobra. A ja pytam na co? A on: A nie chcia³aby¶ ze mn± tak byæ ju¿ do koñca? Ja zdêbia³am, potem spyta³am czy nie ¿artuje a potem siê pop³aka³am mówi±c mu, ¿e tak. On na to: nie mam pier¶cionka ale jak tylko bêdê mia³ pieni±dze to kupiê Ci tak ¶wiec±cy jak tylko bêdziesz chcia³a (czy jako¶ tak). Ogólnie mieli¶my problemy wtedy z robot±, stad brak kasy na pierdzieñ, a skoro jemu chwila wyda³a siê taka nie inna to mia³am nie przyj±æ o¶wiadczyn? Po miesi±cu czy dwóch pojechali¶my sobie od tak pochodziæ po CH i on mnie prowadzi za rêkê i ci±gnie i gdy doszli¶my do jubilera to oczywi¶cie ³zy w oczach a potem.... a potem go przepchnê³am i rzuci³am siê do gablot ogl±daæ

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³a¶ racjê, ze go z³apa³a¶ Skoro zauwa¿y³ takie co¶, ¿e jego kobiecie oczka siê ¶wiec± z rado¶ci to facet jest wyj±tkowy.
On nie ³apie, ale czasem wie co mi siê podoba. Ale ogólnie ³apie aluzji za nic....
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 16:16   #4692
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
O¶wiadczy³ mi siê w walentynki a dok³adnie 5 minut przed pó³noc± jak siê koñczy³y (franca lubi czekaæ do samego koñca i mnie denerwowaæ). Le¿eli¶my w ³ó¿ku i ja po³o¿y³am siê na jego klacie i patrzy³am mu w oczy i... on w moje i wtedy powiedzia³, ¿e chwila jest dobra. A ja pytam na co? A on: A nie chcia³aby¶ ze mn± tak byæ ju¿ do koñca? Ja zdêbia³am, potem spyta³am czy nie ¿artuje a potem siê pop³aka³am mówi±c mu, ¿e tak. On na to: nie mam pier¶cionka ale jak tylko bêdê mia³ pieni±dze to kupiê Ci tak ¶wiec±cy jak tylko bêdziesz chcia³a (czy jako¶ tak). Ogólnie mieli¶my problemy wtedy z robot±, stad brak kasy na pierdzieñ, a skoro jemu chwila wyda³a siê taka nie inna to mia³am nie przyj±æ o¶wiadczyn? Po miesi±cu czy dwóch pojechali¶my sobie od tak pochodziæ po CH i on mnie prowadzi za rêkê i ci±gnie i gdy doszli¶my do jubilera to oczywi¶cie ³zy w oczach a potem.... a potem go przepchnê³am i rzuci³am siê do gablot ogl±daæ
http://24.media.tumblr.com/tumblr_ma...lo2zo1_500.gif
http://k-cray.2327926.n4.nabble.com/...LY51qz4rgp.gif
http://media.tumblr.com/5a2d094cb108...ZuO1qz4rgp.gif
(o jejku, nie wytrzymam)

Nie¼le mia³a¶. Jak dla mnie to idealnie trafi³ z chwil±

Je¶li idzie o ta pogrubion± czê¶æ:

http://media.tumblr.com/tumblr_melrtj7Qdg1rqocz5.gif
http://31.media.tumblr.com/tumblr_lt...zb83o1_500.gif
http://i1218.photobucket.com/albums/..._pin/sgb10.gif

Cytat:
On nie ³apie, ale czasem wie co mi siê podoba. Ale ogólnie ³apie aluzji za nic....
Ale chocia¿ ma przeb³yski
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 17:54   #4693
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Trafi³ nie trafi³ ja tam zawsze uwa¿a³am, ¿e decyzja o zarêczeniu nie powinna wychodziæ wy³±cznie od faceta. On swoj± decyzj± daje ci znaæ, ¿e tak te¿ o tym my¶li (dobrze wiedzia³, ¿e ja ju¿ dawno chcia³am) ale pier¶cionek mo¿na wybraæ razem i razem go kupiæ. Jak trzeba to wspólnie siê z³o¿yæ na zakup. To przecie¿ nie jest tylko jego decyzja ale i moja. Czemu to on ma ca³± kasê wywalaæ. Ale to moje zdanie i wiele, wiele lasek twierdzi (moje znajome), ¿e pier¶cieñ powinien byæ wart od jednej do trzech pensji faceta... To ju¿ trochê chore a nie romantyczne.
Poza tym jak on móg³by kupiæ mi sam skoro nawet mojego rozmiaru palca nie zna³. On nie wiedzia³, ¿e istnieje co¶ takiego jak rozmiar palca
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 18:04   #4694
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Trafi³ nie trafi³ ja tam zawsze uwa¿a³am, ¿e decyzja o zarêczeniu nie powinna wychodziæ wy³±cznie od faceta. On swoj± decyzj± daje ci znaæ, ¿e tak te¿ o tym my¶li (dobrze wiedzia³, ¿e ja ju¿ dawno chcia³am) ale pier¶cionek mo¿na wybraæ razem i razem go kupiæ. Jak trzeba to wspólnie siê z³o¿yæ na zakup. To przecie¿ nie jest tylko jego decyzja ale i moja. Czemu to on ma ca³± kasê wywalaæ. Ale to moje zdanie i wiele, wiele lasek twierdzi (moje znajome), ¿e pier¶cieñ powinien byæ wart od jednej do trzech pensji faceta... To ju¿ trochê chore a nie romantyczne.
Poza tym jak on móg³by kupiæ mi sam skoro nawet mojego rozmiaru palca nie zna³. On nie wiedzia³, ¿e istnieje co¶ takiego jak rozmiar palca
Zgadzam siê z tob± je¶li idzie o decyzjê i wybór pier¶cionka. Ja bym wola³a razem z facetem wybraæ, bo znaj±c ¿ycie kupi³by co¶ co by mi siê wcale nie podoba³o.

A te teksty o pier¶cionku równowarto¶ci kilku pensji - co to kurde ma byæ? Zastaw siê a postaw siê... Por±bane takie baby s±. Wa¿ne, ¿eby pier¶cionek by³ ³adny, praktyczny przy noszeniu, wytrzyma³y, a cena to ju¿ niewa¿na.


Ale tym stwierdzeniem o odepchniêciu go i ogl±daniu gablot mnie rozbawi³a¶, bo ja to sobie od razu wyobrazi³am w typowym, dramowym stylu - przerysowane i komiczne
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-11 o 18:07
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 18:15   #4695
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedzia³am mê¿owi ¿e ma byæ "U" i wal maszynk±, bo no¿yczki têpe. Oto co zdzia³a³ Jest ok. Krócej ale U jest
Za³±cznik 5472070
wow, ¶wietnie Ci obci±³ te w³osy
a ja swoje te¿ skróci³am o dobre ponad 10 cm ale ju¿ dawno, bo na pocz±tku pa¼dziernika.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³am siê Wam pochwaliæ ¿e jestem zarêczona
oooo gratulacje

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ

A moje 6,34 na wodzie 9% przyciemnilo mi wlosy, szlag :/
o kurcze

MorganLeFay mam baaardzo podobny pier¶cionek tylko mój ma troszeczkê wiêksze oczko, ale dos³ownie troszeczkê
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 18:48   #4696
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadzam siê z tob± je¶li idzie o decyzjê i wybór pier¶cionka. Ja bym wola³a razem z facetem wybraæ, bo znaj±c ¿ycie kupi³by co¶ co by mi siê wcale nie podoba³o.

A te teksty o pier¶cionku równowarto¶ci kilku pensji - co to kurde ma byæ? Zastaw siê a postaw siê... Por±bane takie baby s±. Wa¿ne, ¿eby pier¶cionek by³ ³adny, praktyczny przy noszeniu, wytrzyma³y, a cena to ju¿ niewa¿na.


Ale tym stwierdzeniem o odepchniêciu go i ogl±daniu gablot mnie rozbawi³a¶, bo ja to sobie od razu wyobrazi³am w typowym, dramowym stylu - przerysowane i komiczne
Ja wiem jak sobie to widzia³a¶ Ja to ju¿ widzia³am w stylu anime jak pisa³am

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
wow, ¶wietnie Ci obci±³ te w³osy
a ja swoje te¿ skróci³am o dobre ponad 10 cm ale ju¿ dawno, bo na pocz±tku pa¼dziernika.
Jak siê postara to mu wychodzi
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 19:04   #4697
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wiem jak sobie to widzia³a¶ Ja to ju¿ widzia³am w stylu anime jak pisa³am
Hahahahaha
W stylu anime to koniecznie musisz mieæ kwiaty unosz±ce siê wokó³ ciebie lub opadaj±ce p³atki ró¿ w chwili ol¶nienia
Efekty d¼wiêkowe te¿ s± wtedy genialne, jakie¶ fanfary po³±czone z g³osem uderzenia po odepchniêciu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 19:11   #4698
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
O¶wiadczy³ mi siê w walentynki a dok³adnie 5 minut przed pó³noc± jak siê koñczy³y (franca lubi czekaæ do samego koñca i mnie denerwowaæ). Le¿eli¶my w ³ó¿ku i ja po³o¿y³am siê na jego klacie i patrzy³am mu w oczy i... on w moje i wtedy powiedzia³, ¿e chwila jest dobra. A ja pytam na co? A on: A nie chcia³aby¶ ze mn± tak byæ ju¿ do koñca? Ja zdêbia³am, potem spyta³am czy nie ¿artuje a potem siê pop³aka³am mówi±c mu, ¿e tak. On na to: nie mam pier¶cionka ale jak tylko bêdê mia³ pieni±dze to kupiê Ci tak ¶wiec±cy jak tylko bêdziesz chcia³a (czy jako¶ tak). Ogólnie mieli¶my problemy wtedy z robot±, stad brak kasy na pierdzieñ, a skoro jemu chwila wyda³a siê taka nie inna to mia³am nie przyj±æ o¶wiadczyn? Po miesi±cu czy dwóch pojechali¶my sobie od tak pochodziæ po CH i on mnie prowadzi za rêkê i ci±gnie i gdy doszli¶my do jubilera to oczywi¶cie ³zy w oczach a potem.... a potem go przepchnê³am i rzuci³am siê do gablot ogl±daæ
Mój te¿ siê w ³ó¿ku o¶wiadczy³ To dobrze rokuje
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Trafi³ nie trafi³ ja tam zawsze uwa¿a³am, ¿e decyzja o zarêczeniu nie powinna wychodziæ wy³±cznie od faceta. On swoj± decyzj± daje ci znaæ, ¿e tak te¿ o tym my¶li (dobrze wiedzia³, ¿e ja ju¿ dawno chcia³am) ale pier¶cionek mo¿na wybraæ razem i razem go kupiæ. Jak trzeba to wspólnie siê z³o¿yæ na zakup. To przecie¿ nie jest tylko jego decyzja ale i moja. Czemu to on ma ca³± kasê wywalaæ. Ale to moje zdanie i wiele, wiele lasek twierdzi (moje znajome), ¿e pier¶cieñ powinien byæ wart od jednej do trzech pensji faceta... To ju¿ trochê chore a nie romantyczne.
Poza tym jak on móg³by kupiæ mi sam skoro nawet mojego rozmiaru palca nie zna³. On nie wiedzia³, ¿e istnieje co¶ takiego jak rozmiar palca
no tego jeszcze nie s³ysza³am ¶wiat jednak oszala³
Akurat mi siê strasznie podoba idea kupowania pier¶cionka tylko przez faceta, rozmiar zawsze mo¿na zmieniæ. Inicjatywa moim zdaniem zawsze pochodzi od mê¿czyzny. W koñcu po to siê pyta czy za niego wyjdê ¿eby poznaæ moje zdanie
Mój trafi³ idealnie mówi³ ¿e zmierzy³ sobie jaki¶ mój pier¶cionek i zobaczy³ dok±d mu siê wsunie na palec.
Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
oooo gratulacje

MorganLeFay mam baaardzo podobny pier¶cionek tylko mój ma troszeczkê wiêksze oczko, ale dos³ownie troszeczkê
Dziêkujê
Mam nadziejê ¿e przyniós³ Ci szczê¶cie
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 19:23   #4699
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Mój te¿ siê w ³ó¿ku o¶wiadczy³ To dobrze rokuje

no tego jeszcze nie s³ysza³am ¶wiat jednak oszala³
Akurat mi siê strasznie podoba idea kupowania pier¶cionka tylko przez faceta, rozmiar zawsze mo¿na zmieniæ. Inicjatywa moim zdaniem zawsze pochodzi od mê¿czyzny. W koñcu po to siê pyta czy za niego wyjdê ¿eby poznaæ moje zdanie
Mój trafi³ idealnie mówi³ ¿e zmierzy³ sobie jaki¶ mój pier¶cionek i zobaczy³ dok±d mu siê wsunie na palec.

Dziêkujê
Mam nadziejê ¿e przyniós³ Ci szczê¶cie
£ó¿ko jest magiczne Jak maj± na sobie nasze cycki, to wszystko s± w stanie znie¶æ, nawet ¿eniaczkê
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 19:33   #4700
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
£ó¿ko jest magiczne Jak maj± na sobie nasze cycki, to wszystko s± w stanie znie¶æ, nawet ¿eniaczkê
No ma³o brakowa³o, a bym siê zsika³a ze ¶miechu Dobrze, ¿e niedawno pêcherz opró¿ni³am, to nic siê nie sta³o


Matko, ja jutro do Wa-wy jadê i bêdê mieæ jakie¶ 3-4 godziny wolnego po odwiedzeniu Biologii na UW.
Co ja ze sob± zrobiê to nie wiem, chyba mi tam z nudów odbije
Jaki¶ pomys³, gdzie mogê jechaæ?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 19:40   #4701
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Hahahahaha
W stylu anime to koniecznie musisz mieæ kwiaty unosz±ce siê wokó³ ciebie lub opadaj±ce p³atki ró¿ w chwili ol¶nienia
Efekty d¼wiêkowe te¿ s± wtedy genialne, jakie¶ fanfary po³±czone z g³osem uderzenia po odepchniêciu
Tak wygl±da³am w ¶rodku gdy podeszli¶my do jubilera:
http://images2.wikia.nocookie.net/__...f/fe/Anime.gif
To mu zrobi³am z rado¶ci aby wej¶æ pierwsza (mniej wiêcej co¶ takiego ):http://img203.imageshack.us/img203/6274/gifsana.gif
ak jak zobaczy³am pier¶cionek:http://25.media.tumblr.com/cd0cc0bb1...9wm2o1_500.gif
Tak gdy siê o¶wiadczy³: http://s2.favim.com/orig/28/anime-bl...com-237584.gif
Tak mnie on widzia³ zanim siê o¶wiadczy³ (st±d o¶wiadczyny)http://media.moddb.com/images/groups...f0uio1_500.gif
tu jak mi powiedzia³, ¿e kupi mi ten pierdzieñ mimo ceny, a ja do niego NAPRAWDÊ?!http://i.pinger.pl/pgr483/2da626a00003f01151e67365
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 19:40   #4702
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ

Dziêkujê
Mam nadziejê ¿e przyniós³ Ci szczê¶cie
tak, jestem szczê¶liwa mê¿atk± a pier¶cionka nie zdejmujê, w niczym mi nie przeszkadza i jest mega wygodny o nic nie zahaczam a do tego ¶licznie siê prezentuje a noszê go razem z obr±czk± na jednym palcu
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 19:43   #4703
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No ma³o brakowa³o, a bym siê zsika³a ze ¶miechu Dobrze, ¿e niedawno pêcherz opró¿ni³am, to nic siê nie sta³o


Matko, ja jutro do Wa-wy jadê i bêdê mieæ jakie¶ 3-4 godziny wolnego po odwiedzeniu Biologii na UW.
Co ja ze sob± zrobiê to nie wiem, chyba mi tam z nudów odbije
Jaki¶ pomys³, gdzie mogê jechaæ?
Na mie¶cie to ja od 5 lat nie lata³am. Id¼ na dobr± kawusiê i ciacho gdzie maj± darmowe WiFi
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 19:49   #4704
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak wygl±da³am w ¶rodku gdy podeszli¶my do jubilera:
http://images2.wikia.nocookie.net/__...f/fe/Anime.gif
To mu zrobi³am z rado¶ci aby wej¶æ pierwsza (mniej wiêcej co¶ takiego ):http://img203.imageshack.us/img203/6274/gifsana.gif
ak jak zobaczy³am pier¶cionek:http://25.media.tumblr.com/cd0cc0bb1...9wm2o1_500.gif
Tak gdy siê o¶wiadczy³: http://s2.favim.com/orig/28/anime-bl...com-237584.gif
Tak mnie on widzia³ zanim siê o¶wiadczy³ (st±d o¶wiadczyny)http://media.moddb.com/images/groups...f0uio1_500.gif
tu jak mi powiedzia³, ¿e kupi mi ten pierdzieñ mimo ceny, a ja do niego NAPRAWDÊ?!http://i.pinger.pl/pgr483/2da626a00003f01151e67365
HAHAHAHHAHAHAHA !!!!!!!
Honey-senpai i Tamaki rz±dz± Tamaki to te¿ jedyny blondyn jakiego kiedykolwiek polubi³am za sam wygl±d LOL A jego charakter dobi³ targu i przepad³am, zosta³ jednym z moich ulubionych postaci nie tylko w Ouran High School Host Club ale i z innych anime.
Ale Goku i Gohana z Dragon Balla nie przebije

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Na mie¶cie to ja od 5 lat nie lata³am. Id¼ na dobr± kawusiê i ciacho gdzie maj± darmowe WiFi
Eh... We¼, ja w Wa-wie od 2 lat nie by³am. Nie wiem gdzie maj± wi-fi. A i tak mój telefon ma mnie w 4 literach, bo co¶ siê ostatnio trochê wiesza. Chyba by siê przyda³o zaktualizowaæ oprogramowanie, ale za Chiny nie wiem jak to zrobiæ z androidem...

No nic, to ja pewnie skoñczê w Blue City, Z³otych Tarasach (brrr....) lub pojadê do Arkadii.
Albo wyczajê dojazd do Galerii Mokotów, bo tam jeszcze nigdy nie by³am. Pewnie siê zgubiê po drodze tam, ale có¿...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 19:57   #4705
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
HAHAHAHHAHAHAHA !!!!!!!
Honey-senpai i Tamaki rz±dz± Tamaki to te¿ jedyny blondyn jakiego kiedykolwiek polubi³am za sam wygl±d LOL A jego charakter dobi³ targu i przepad³am, zosta³ jednym z moich ulubionych postaci nie tylko w Ouran High School Host Club ale i z innych anime.
Ale Goku i Gohana z Dragon Balla nie przebije


Eh... We¼, ja w Wa-wie od 2 lat nie by³am. Nie wiem gdzie maj± wi-fi. A i tak mój telefon ma mnie w 4 literach, bo co¶ siê ostatnio trochê wiesza. Chyba by siê przyda³o zaktualizowaæ oprogramowanie, ale za Chiny nie wiem jak to zrobiæ z androidem...

No nic, to ja pewnie skoñczê w Blue City, Z³otych Tarasach (brrr....) lub pojadê do Arkadii.
Albo wyczajê dojazd do Galerii Mokotów, bo tam jeszcze nigdy nie by³am. Pewnie siê zgubiê po drodze tam, ale có¿...
A nie masz w aplikacjach takiego czego¶ jak "aktualizacje"? Ja mam androida jelly czy co¶ i tak mam. Tak mi przez wifi znajduje i instaluje.

Ale poda³a¶ 4 centra które s± dla mnie do d... Albo nowobogaccy albo pseudo biznesmeny albo pseudo gwiazdy i masa gimbusów. Ale... w Galerii Mokotów kupi³ mi pier¶cionek Mo¿esz tam jechaæ ale ceny... Nawet za kawê s± OMG.
Jed¼ gdzie¶ blisko bo po d³ugim weekendzie mog± byæ jutro zatory.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 20:04   #4706
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A nie masz w aplikacjach takiego czego¶ jak "aktualizacje"? Ja mam androida jelly czy co¶ i tak mam. Tak mi przez wifi znajduje i instaluje.

Ale poda³a¶ 4 centra które s± dla mnie do d... Albo nowobogaccy albo pseudo biznesmeny albo pseudo gwiazdy i masa gimbusów. Ale... w Galerii Mokotów kupi³ mi pier¶cionek Mo¿esz tam jechaæ ale ceny... Nawet za kawê s± OMG.
Jed¼ gdzie¶ blisko bo po d³ugim weekendzie mog± byæ jutro zatory.
Ja mam aktualizacje, ale aplikacji które instalujê. Ja chcia³am samego androida zaktualizowaæ, bo podejrzewam, ¿e siê ¶miecia zebra³o i co¶ a'la reinstalacja systemu by siê przyda³a.


Z tym gdzie jechaæ to mnie pocieszy³a¶ Ja nie wiem, gdzie i¶æ, bo Wa-wê znam tyle co na SGGW i do Zoo dojechaæ
Nigdy mnie nie nosi³o po mie¶cie.
No nic, najwy¿ej pójdê do Galerii Centrum (czy jak to siê zwie) i bêdê siê snu³a po Empiku i innych sklepach
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 20:08   #4707
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance jak nie chcesz gimbusow i bogaczy to jedz na Wileñski. To obok mojej uczelni i tak w ¿yciu nie spotka³am nikogo kto by na zadumanego bogacza wygl±da³, za co przed wej¶ciem nie raz atakowali mnie bezdomni o 1z³ na wino ale jest tam rossmann, kawe tez wypijesz. Do tego jest malutkie. i niedaleko dworca zachodniego
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 20:13   #4708
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam aktualizacje, ale aplikacji które instalujê. Ja chcia³am samego androida zaktualizowaæ, bo podejrzewam, ¿e siê ¶miecia zebra³o i co¶ a'la reinstalacja systemu by siê przyda³a.


Z tym gdzie jechaæ to mnie pocieszy³a¶ Ja nie wiem, gdzie i¶æ, bo Wa-wê znam tyle co na SGGW i do Zoo dojechaæ
Nigdy mnie nie nosi³o po mie¶cie.
No nic, najwy¿ej pójdê do Galerii Centrum (czy jak to siê zwie) i bêdê siê snu³a po Empiku i innych sklepach
O dojazdy mnie nie pytaj, bo teraz tak nachrzanili trasy autobusów itp ¿e nic nie wiem. Zreszt± ja ju¿ autobusami od 5 lat nie je¿d¿ê A w empiku to i dobr± ksi±¿kê na pod³odze mo¿na by³o kiedy¶ poczytaæ

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance jak nie chcesz gimbusow i bogaczy to jedz na Wileñski. To obok mojej uczelni i tak w ¿yciu nie spotka³am nikogo kto by na zadumanego bogacza wygl±da³, za co przed wej¶ciem nie raz atakowali mnie bezdomni o 1z³ na wino ale jest tam rossmann, kawe tez wypijesz. Do tego jest malutkie. i niedaleko dworca zachodniego
Ach Wileñski... Prawie mnie okradli, proponowali dziwne rzeczy i raz jeden tak siê uwzi±³ (szed³ za mn± wszêdzie), ¿e musia³am skierowaæ swe kroki do jakiego¶ ochroniarza aby ten go¶ciu odwróci³ siê i poszed³ To by³y czasy!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 20:20   #4709
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Morgan sukienka w pudrowym rozu moze byc fajna! teraz ponoc takie sa bardzo modne. Ja mialam snieznobiala z czarnym paskiem ale wiadomo kazdy ma inny gust. A tez upieralam sie, ze chce zwykla sukienke wieczorowa, a jak przymierzylas slubna pierwsza w pierwszym salonie to od razu ja pokochalam i wiedzialam, ze innej nie wybiore.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-11, 20:20   #4710
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance jak nie chcesz gimbusow i bogaczy to jedz na Wileñski. To obok mojej uczelni i tak w ¿yciu nie spotka³am nikogo kto by na zadumanego bogacza wygl±da³, za co przed wej¶ciem nie raz atakowali mnie bezdomni o 1z³ na wino ale jest tam rossmann, kawe tez wypijesz. Do tego jest malutkie. i niedaleko dworca zachodniego
Ej... Jak dobrze jarzê to Wileñski jest niedaleko ZOO, a to nie jest blisko Dworca Zachodniego Raczej Wschodniego.
W sumie tam tez nigdy nie by³am to mogê siê przejechaæ. Tylko najpierw wymy¶le jak pijaczków unikn±æ

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
O dojazdy mnie nie pytaj, bo teraz tak nachrzanili trasy autobusów itp ¿e nic nie wiem. Zreszt± ja ju¿ autobusami od 5 lat nie je¿d¿ê A w empiku to i dobr± ksi±¿kê na pod³odze mo¿na by³o kiedy¶ poczytaæ

Ach Wileñski... Prawie mnie okradli, proponowali dziwne rzeczy i raz jeden tak siê uwzi±³ (szed³ za mn± wszêdzie), ¿e musia³am skierowaæ swe kroki do jakiego¶ ochroniarza aby ten go¶ciu odwróci³ siê i poszed³ To by³y czasy!
Ja tez autobusami nie je¿d¿ê od 5 lat Bo na SGGW to metrem siê t³uk³am zawsze
Có¿, to jako¶ bêdê musia³a w centrum kr±¿yæ. Na przeciwko Centralnego jest Rossmann do¶æ spory (hehehehe, ja nie bêdê nic kupowaæ, serio, przysiêgam ).

Na szczê¶cie do mnie nigdy siê nikt nie przyczepi³, bo nie wygl±dam zachêcaj±co.
Za to okra¶æ mnie chcieli jak z praktyk w ZOO wraca³am w które¶ wakacje. Dobrze, ze mia³am wszystkie kieszonki pozasuwane (bo mam lekk± paranojê na tym punkcie) a w portfelu to mo¿e z 2 z³ote w drobniakach mia³am "na bu³eczkê"
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-11 o 20:23
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.