Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-15, 07:34   #3301
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Tyle się mówi o minerałach że są naturalne, że nie szkodzą, a wręcz leczą , ale to mimo wszystko są podkłady, więc niektórym cerom mogą nie służyć. Niektórych podrażnia np. mika która bardzo często (o ile nie zawsze) jest w składzie. Z tym podkreślaniem skórek to akurat różnie bywa, bo są formuły ktore są pod tym względem fatalne i uwidaczniają też najdrobniejsze zmarszczki o których nawet nie wiedziałyśmy, że je mamy Ale generalnie peeling i nawilżanie przy mineralach to wg. mnie absolutny mus. Lubię też połączenie: filtr + minerały.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ktora drogerię internetową polecacie do zakupu kosmetyków? Któraś wypada taniej niż Sephora czy Dougi?




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
na perfumeryjnym masz wątek o wiarygodnych perfumeriach i tam zazwyczaj oprócz perfum są i kosmetyki, wypadają napewno taniej niż S. i D. osobiście nigdy nie zamawiałam, wiec nie mogę ręczyć nogami i rękami, ale dziewczyny je zachwalają. Jest tam też lista nie zaufanych perfumerii.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 08:05   #3302
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
na perfumeryjnym masz wątek o wiarygodnych perfumeriach i tam zazwyczaj oprócz perfum są i kosmetyki, wypadają napewno taniej niż S. i D. osobiście nigdy nie zamawiałam, wiec nie mogę ręczyć nogami i rękami, ale dziewczyny je zachwalają. Jest tam też lista nie zaufanych perfumerii.

Dzięki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 08:17   #3303
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ktora drogerię internetową polecacie do zakupu kosmetyków? Któraś wypada taniej niż Sephora czy Dougi?
Perfumeria Małolepsza nie dosyć,że bardzo fajne ceny mają to jeszcze jest sprawdzona przez kilka znajomych osób.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 08:17   #3304
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ktora drogerię internetową polecacie do zakupu kosmetyków? Któraś wypada taniej niż Sephora czy Dougi?
Ja mogę polecić e-glamour, dolce.pl i perfumeria.pl. Zamawiałam też parę razy z malolepsza.pl (bardzo miła obsługa) i perfumeriaMM (chyba z Krakowa, jeśli dobrze pamiętam).
Ceny trzeba sprawdzać, bo jedne rzeczy są tańsze drugie droższe, ale jeśli chodzi o perfumy, to generalnie i tak taniej wychodzi, niż w S. czy D.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 08:21   #3305
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

W Douglas online -15% przy zakupie dwóch kosmetyków do makijażu, kod: ORANGE ważny do 21.04.2014 r.


__________________
http://www.ekoloza.org/

Edytowane przez kasia68
Czas edycji: 2014-04-16 o 09:45
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 09:01   #3306
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Kończy mi się powoli Gimme Brow z Benefitu, z którego jestem bardzo zadowolona - miałam go od końca grudnia - czyli trzy i pół msca - w sumioe kilka razy w tygodniu maluje sie dwa razy dziennie (biore prysznic w srodku dnia), wiec wydajnosc nie jest taka kiepska, jak myslalam, że bedzie. Zastanawiam sie, czy kupic go ponownie czy zdecydowac sie na żel z Bobbi Brown (bo więcej i taniej )... Czy te z BB też mają w sobie takie włókna jak ten z Benefitu czy to po prostu zwykle żele? No i ciekawe, czy kolor dobiore, bo ten benefitowy wydaje sie idealny... Jutro albo w czwartek chyba sie rusze do galerii.

Dziewczyny, wklejam Wam swatche Aqua Jelly Holika Holika (w środku), o które ktoś prosił - odcień jaśniejszy 21 cz też 1 (różne są oznaczenia). Niestety mało podkładowa ze mnie dziewczyna, więc dla porównania mam tylko Diorskin Nude 010 Ivory i (z lewej) i Guerlain Parure de Lumiere 02 Beige Claire (po prawej). Lepszej jakości nie umiem wykrzesać z mojego aparatu :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1910.jpg (83,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1911.jpg (85,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1912.jpg (57,3 KB, 23 załadowań)
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 09:05   #3307
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Perfumeria Małolepsza nie dosyć,że bardzo fajne ceny mają to jeszcze jest sprawdzona przez kilka znajomych osób.

Dziękuję


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić e-glamour, dolce.pl i perfumeria.pl. Zamawiałam też parę razy z malolepsza.pl (bardzo miła obsługa) i perfumeriaMM (chyba z Krakowa, jeśli dobrze pamiętam).
Ceny trzeba sprawdzać, bo jedne rzeczy są tańsze drugie droższe, ale jeśli chodzi o perfumy, to generalnie i tak taniej wychodzi, niż w S. czy D.

Dziękuję


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 09:23   #3308
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nie oszukujmy się pieniadze z budżetu państwa w małym stopniu idą faktycznie na państwo, w większości idą na wydatki służbowe typu paliwo do samolotu Tuska.
Żenada

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Kończy mi się powoli Gimme Brow z Benefitu, z którego jestem bardzo zadowolona - miałam go od końca grudnia - czyli trzy i pół msca - w sumioe kilka razy w tygodniu maluje sie dwa razy dziennie (biore prysznic w srodku dnia), wiec wydajnosc nie jest taka kiepska, jak myslalam, że bedzie. Zastanawiam sie, czy kupic go ponownie czy zdecydowac sie na żel z Bobbi Brown (bo więcej i taniej )... Czy te z BB też mają w sobie takie włókna jak ten z Benefitu czy to po prostu zwykle żele? No i ciekawe, czy kolor dobiore, bo ten benefitowy wydaje sie idealny... Jutro albo w czwartek chyba sie rusze do galerii.

Dziewczyny, wklejam Wam swatche Aqua Jelly Holika Holika (w środku), o które ktoś prosił - odcień jaśniejszy 21 cz też 1 (różne są oznaczenia). Niestety mało podkładowa ze mnie dziewczyna, więc dla porównania mam tylko Diorskin Nude 010 Ivory i (z lewej) i Guerlain Parure de Lumiere 02 Beige Claire (po prawej). Lepszej jakości nie umiem wykrzesać z mojego aparatu :P
Dziękuję,ja prosiłam.Ten 21/01 zdecydowanie za jasny dla mnie.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 10:02   #3309
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
To jest moje rozczarowanie roku-że minerały też mogą zapychać. A już widziałam siebie z idealnie dobranym kolorem i cerą piękniejącą z dnia na dzień...
Mnie właśnie najczęściej minerały zapychały:/

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ktora drogerię internetową polecacie do zakupu kosmetyków? Któraś wypada taniej niż Sephora czy Dougi?




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mogę polecić Dolce.pl nieraz zdarzyło mi się tam kupić perfumy dużo taniej i wszystko było w porządku.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 10:35   #3310
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


Ja wiem chodziło mi tylko o schemat, że próbki powinny być dla każdego klienta, bo w końcu nie są to produkty za małe pieniądze, poza tym często mogą uczulać itd. więc powinno się wypróbować zanim się kupi, a tu wielkie trudności z ich zdobyciem, klient proszący o nie czuje się, jak jakiś żebrak, że wręcz ma fanaberie prosząc o cokolwiek, bo powinien brać garściami i nie patrzeć czy pasuje a potem na allegro setki bezpłatnych mini produktów za kasę
zgadzam się z Tobą w 100%

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja juz nie kupuje bez probek, no chyba, ze w super cenie i wiem, ze psezedam bez straty. Moja skora sie ekspresowo zapycha. Po jednym uzyciu juz wiem czy bedzie ok czy mnie wysypie. Wczoraj testowalysmy z mama mineraly z Annabells i niestety i ja i mnie przypchalo Obudzilam sie rano z kilkoma nieprzyjacielami

ja to sobie absolutnie nie wyobrażam bo mam b.wrażliwą skórę, często uczulają mnie kremy, podkłady, już za dużo kasy wtopiłam w takie buble, a poza tym co to za mazianie się w perfumerii, co ja mam stwierdzić w tak krótkim czasie czy mi to pasuje czy nie yyy nieee, zawsze proszę o próbki i mam to gdzieś co kto sobie pomyśli
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 10:51   #3311
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny,jakieś przecieki kiedy w S.będzie 3 w cenie 2?potrzebuję mojego ulubionego micela,skończy mi się lada dzień.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 10:56   #3312
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Żenada
Zgadzam sie. Widac braki w elementarnej wiedzy na temat budzetu panstwa. Moze wszyscy przestanmy placic podatki: nie bedzie wojska, strazy pozarnej, policji, wiezniowie beda biegac luzem, drog, poczty, kolei i sluzby zdrowia. Hakuna Matata .

btw: wszystkiego najlepszego z okazji Tax Day . Dzis wlasnie wypada ten amerykanski dzien.

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja to sobie absolutnie nie wyobrażam bo mam b.wrażliwą skórę, często uczulają mnie kremy, podkłady, już za dużo kasy wtopiłam w takie buble, a poza tym co to za mazianie się w perfumerii, co ja mam stwierdzić w tak krótkim czasie czy mi to pasuje czy nie yyy nieee, zawsze proszę o próbki i mam to gdzieś co kto sobie pomyśli
Ja tak samo. Na targach urodowych w zeszly weekend zapytalam na stanowisku Kryolan o biala baze do rozjasniania podkladu. Pani przyniosla baze i chciala mi wylac ja znienacka na reke. Odsunelam sie szybko i mowie, ze chcialabym probke, bo nie wiem czy moje podklady i moja skora sie z ta baza polubia. Obsluga byla w ciezkim szoku. W koncu pani pokonala swoj szok i powiedziala, ze oni probek nie robia. No i sobie poszlam.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-04-15 o 10:57
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:00   #3313
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46040850]Zgadzam sie. Widac braki w elementarnej wiedzy na temat budzetu panstwa. Moze wszyscy przestanmy placic podatki: nie bedzie wojska, strazy pozarnej, policji, wiezniowie beda biegac luzem, drog, poczty, kolei i sluzby zdrowia. Hakuna Matata .

btw: wszystkiego najlepszego z okazji Tax Day . Dzis wlasnie wypada ten amerykanski dzien.



Ja tak samo. Na targach urodowych w zeszly weekend zapytalam na stanowisku Kryolan o biala baze do rozjasniania podkladu. Pani przyniosla baze i chciala mi wylac ja znienacka na reke. Odsunelam sie szybko i mowie, ze chcialabym probke, bo nie wiem czy moje podklady i moja skora sie z ta baza polubia. Obsluga byla w ciezkim szoku. W koncu pani pokonala swoj szok i powiedziala, ze oni probek nie robia. No i sobie poszlam.[/QUOTE]
klask i:
Ze zniecierpliwieniem czekałam na Twój komentarz,masz taką kwiecistą mowę,że wiedzialam,iż na Ciebie i Twoją ripostę do tego wyżej mogę liczyć
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:04   #3314
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

W D. online 25 zł. rabatu na cały asortyment przy zakupach za min. 180 zł., kod: TANIOCO150 ważny do 27.04.2014 r.


__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:13   #3315
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Tez czekalam co Jamsik odpowie
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:17   #3316
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

sprzedałam Clarisonica żegnaj niewypale

pytałam ostatnio o szczoteczkę zwykłą Shiseido,ma któraś z Was?
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:18   #3317
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny są jeszcze w Sephorze / Douglasie kompakty Shiseido Sun Protection ? Sprawdzałam w internetowych i nie ma
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:30   #3318
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
klask i:
Ze zniecierpliwieniem czekałam na Twój komentarz,masz taką kwiecistą mowę,że wiedzialam,iż na Ciebie i Twoją ripostę do tego wyżej mogę liczyć

Moze sie zaraz dowiemy jak sila umyslu gasic pozary. Nie wiem jak Ty, ale ja jestem ciekawa.
No i przy okazji dowiedzielismy sie, ze Tusk wydaje wiecej na paliwo niz wynosi PKB Belgii . Wiesz, ze lubie poglebiac swoja wiedze, wiec czekam na wiecej .

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Tez czekalam co Jamsik odpowie
Ej, a czemu tak?

btw: jak tam krem z retinolem?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Pozale sie przy okazji, ze chcialam kupic matowa kredke do ust Revlon (moja milosc do matow trwa). Okazalo sie, ze wszystkie kolory dostepne w Polsce do cieplaki. Fee.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:32   #3319
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny są jeszcze w Sephorze / Douglasie kompakty Shiseido Sun Protection ? Sprawdzałam w internetowych i nie ma
Ostatnio wszędzie je widziałam na przecenach I zastanawiałam się czy będzie jakaś nowa wersja?

Mama mówiła, że coś będzie w Sephorze, -40% Jakiś plakat wisial w nasze Plazie. Chyba, że to z tej poprzedniej akcji i mama niedowidziała
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 11:40   #3320
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Odkryłam fajny zmywak do ryjka - To macowy Cleanse Off/Oil w zielonej butelce - skutecznie usuwa makijaz z twarzy. A nie chciałam wierzyć, jak mi macówki mówily
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:49   #3321
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
sprzedałam Clarisonica żegnaj niewypale

pytałam ostatnio o szczoteczkę zwykłą Shiseido,ma któraś z Was?
Super
Jednak moja opinia o szczoteczce nadal bardzo pozytywna

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46041254]
Moze sie zaraz dowiemy jak sila umyslu gasic pozary. Nie wiem jak Ty, ale ja jestem ciekawa.
No i przy okazji dowiedzielismy sie, ze Tusk wydaje wiecej na paliwo niz wynosi PKB Belgii . Wiesz, ze lubie poglebiac swoja wiedze, wiec czekam na wiecej .



Ej, a czemu tak?

btw: jak tam krem z retinolem?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Pozale sie przy okazji, ze chcialam kupic matowa kredke do ust Revlon (moja milosc do matow trwa). Okazalo sie, ze wszystkie kolory dostepne w Polsce do cieplaki. Fee.[/QUOTE]


Wiem,wiem jak lubisz i chylę czoła

Stosuję tylko na noc i to co 3dobę wg.wskazań i jest ok(czy to nie do mnie było z tym kremem?)

Nie łam się,zaraz wydasz kasę na coś innego
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki

Edytowane przez ddiana
Czas edycji: 2014-04-15 o 11:50
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:52   #3322
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ostatnio wszędzie je widziałam na przecenach I zastanawiałam się czy będzie jakaś nowa wersja?

Mama mówiła, że coś będzie w Sephorze, -40% Jakiś plakat wisial w nasze Plazie. Chyba, że to z tej poprzedniej akcji i mama niedowidziała

No ja też jakiś czas temu widziałam je na przecenach, ale tylko ciemne odcienie Na firmowej stronie nadal jest

Ciekawa ta promocja
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:53   #3323
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość


Wiem,wiem jak lubisz i chylę czoła

Stosuję tylko na noc i to co 3dobę wg.wskazań i jest ok(czy to nie do mnie było z tym kremem?)

Nie łam się,zaraz wydasz kasę na coś innego
Pytanie o krem to do Beaty bylo, bo bralysmy na spolke. Nie wiedzialam, ze tez Iherbowy krem bralas .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:58   #3324
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46041788]Pytanie o krem to do Beaty bylo, bo bralysmy na spolke. Nie wiedzialam, ze tez Iherbowy krem bralas .[/QUOTE]
Nie,ja pisałam wcześniej,że uczuliło mnie serum dr.Brandta z retinolem
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:59   #3325
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Super
Jednak moja opinia o szczoteczce nadal bardzo pozytywna

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------




Wiem,wiem jak lubisz i chylę czoła

Stosuję tylko na noc i to co 3dobę wg.wskazań i jest ok(czy to nie do mnie było z tym kremem?)

Nie łam się,zaraz wydasz kasę na coś innego
no widzisz niestety na każdego działa inaczej,dobrze,że sprzedałam i jestem stratna jakieś 80 zł bo kupiłam za 511 a sprzedałam za 439 zł - z darmową wysyłką
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:02   #3326
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Odkryłam fajny zmywak do ryjka - To macowy Cleanse Off/Oil w zielonej butelce - skutecznie usuwa makijaz z twarzy. A nie chciałam wierzyć, jak mi macówki mówily
Może i fajny,ale dlaczego taki drogi
Mój się kończy,a uzywam tego nowego z pompką Sephorowego,za 55zł i też mi drogo

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
no widzisz niestety na każdego działa inaczej,dobrze,że sprzedałam i jestem stratna jakieś 80 zł bo kupiłam za 511 a sprzedałam za 439 zł - z darmową wysyłką
To powiem,że miałaś szczęście,za taką cenę sprzedać.Tym bardziej,że kupująca(cy) musi dokupić nakładkę.gratuluję
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:02   #3327
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46040850]Na targach urodowych w zeszly weekend zapytalam na stanowisku Kryolan o biala baze do rozjasniania podkladu. Pani przyniosla baze i chciala mi wylac ja znienacka na reke. Odsunelam sie szybko i mowie, ze chcialabym probke, bo nie wiem czy moje podklady i moja skora sie z ta baza polubia. Obsluga byla w ciezkim szoku. W koncu pani pokonala swoj szok i powiedziala, ze oni probek nie robia. No i sobie poszlam.[/QUOTE]
To mnie zawsze zastanawia, dlaczego na rękę mogą wylewać produkt z testera, a już do pojemniczka nie mogą Tak jakby to była jakaś różnica, czy klient przetestuje na miejscu czy w domu. Chyba, że to taki trick, aby nie dać nikomu zbyt wiele czasu do namysłu i aby dokonał zakupu pod wpływem chwili i pod presją czasu.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:03   #3328
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
no widzisz niestety na każdego działa inaczej,dobrze,że sprzedałam i jestem stratna jakieś 80 zł bo kupiłam za 511 a sprzedałam za 439 zł - z darmową wysyłką

To całkiem nieźle

Na Feel są promocje na kosmetyki ekologoczne. Dzis jest na Antipodes -20%.
Klepnęłam krem na noc z avocado.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:06   #3329
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Może i fajny,ale dlaczego taki drogi
Mój się kończy,a uzywam tego nowego z pompką Sephorowego,za 55zł i też mi drogo

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------


To powiem,że miałaś szczęście,za taką cenę sprzedać.Tym bardziej,że kupująca(cy) musi dokupić nakładkę.gratuluję
Ja wyślę z końcówką - bo tak napisałam w aukcji a czy ktoś będzie używał czy wyrzuci to mi już obojętne ważne, że się szybko i dobrze sprzedał.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:12   #3330
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny dostałam info,że od dziś do 19ego włącznie będzie oferta 2 za 3 marki Sephora
Jadę po micele
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.