Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 13:01   #181
madzia186
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: Crema schiarente na przebarwienia

judini nie stosuje go na przebarwienia po tradziku
liteona mam przebarwienia posloneczne i mama mowi ze piegi mi duzo zjasnialy plus do tego nakladam kiwi i pije sok z buraczka cwiklowego i mam nadzieje ze przyniesie to oczekiwane od dawna rezultaty
Pozdrawiam
madzia186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 19:03   #182
liteona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Crema schiarente na przebarwienia

oki, dzięki pozdrawiam
liteona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 08:09   #183
Mousse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 21
Dot.: wywabianie plam... z twarzy :)

Tak uzywam tego specyfiku pod tytułem : "Intensywny krem Wybielający"-Albucin-Maxima" z "Pharmaceris" a efekty żadne. Po miesiącu stosowania.
Mousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 11:38   #184
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: wywabianie plam... z twarzy :)

Jesli chodzi o White Objective Biodermy, to moim zdaniem wybielac to to nie bedzie. Bo za bardzo nie ma czym, bazuje na wyciagu z lukrecji, ktory skuteczny nie jest.
Krem na dzien na przebarwienia ma filtr 27
Serum na noc ma moim zdaniem za wysokie ph, aby dzialalo dobrze i jeszcze alkohol denat. w skladzie.

Ogolnie sklady dosyc, dosyc, ale napewno nie wybielajace i nie za takie pieniadze
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 09:39   #185
ekonom84
Przyczajenie
 
Avatar ekonom84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: wywabianie plam... z twarzy :)

W.O. Biodermy bazuje na kwasie glikolowym, a ten ma dzialanie wybielajace i jest dodatkowo najbezpieczniejszym z kwasów, o ile mi wiadomo. Serum na noc stosowalam przez miesiac, a na dzien wysokie filtry np. 50. Po tym okresie zauważylam ze moja plama na policzku sie rozjaśnila. Takich efektów nie dal mi zaden inny specyfik wybielajacy np MelaD LRP, czy skinoren, który przepisala mi pani dermatolog. Takze ja jestem zadowolona z White Objective.
ekonom84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:09   #186
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: wywabianie plam... z twarzy :)

Kwas glikolowy nie jest najbezpieczniejszym z kwasow, bo nie nadaje sie do naczynkowych i wrazliwych cer Jest mocno podrazniajacy. W WO kwas glikolowy jest m.in. w kremie na noc a przed nim znajduje sie sodium hydroxide, co podwyzsza ph, czyli oslabia dzialanie kwasu.
Jeszcze w kremie na noc alkohol denat., wiec do wrazliwych cer to sie nie nadaje.

Krem na dzien ma jednak tylko spf 27, co jest moim zdaniem zbyt niskie przy kuracji na przebarwienia. Dlatego dobrze, ze stosowalas na dzien spf 50

Osobiscie jestem bardzo na nie jesli chodzi o ta serie, bo za wiele mniejsze pieniadze mozna kupic krem z kwasem glikolowym o odpowiednim ph, o podanym stezeniu kwasu i dzialajacym skuteczniej (np. cos z Avene). dla mnie niestety jest to chwyt bardzo marketingowy za duze pieniadze.

Z drugiej strony ciesze sie, ze Tobie pomogl.

MelaD to tez nie na wszystkie przebarwienia pomoze a Skinoren wymaga dosyc dlugiego stosowania, ale efekty sa u mnie bardzo dobre.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!



Edytowane przez kasiahan
Czas edycji: 2007-07-13 o 11:41
kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 10:32   #187
ekonom84
Przyczajenie
 
Avatar ekonom84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: wywabianie plam... z twarzy :)

Kasiahan - dzięki za rade. Wiem ze lato to nienajlepsza pora na używanie kwasów, dlatego narazie je odstawilam, ale jesienią mam zamiar zacząc kolejna kuracje wybielającą przebarwienia. I stąd moje pytanie: które preperaty wg Ciebie są godne polecenia, które działaja skutecznie i mają odpowiednie ph Słyszałam że Neostrata to dobry preparat, z tym że mam wątpliwości co do zawartego w niej hydrochinonu. Co ty sądzisz o Neostracie?
ekonom84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 11:22   #188
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: wywabianie plam... z twarzy :)

Cytat:
Napisane przez ekonom84 Pokaż wiadomość
Kasiahan - dzięki za rade. Wiem ze lato to nienajlepsza pora na używanie kwasów, dlatego narazie je odstawilam, ale jesienią mam zamiar zacząc kolejna kuracje wybielającą przebarwienia. I stąd moje pytanie: które preperaty wg Ciebie są godne polecenia, które działaja skutecznie i mają odpowiednie ph Słyszałam że Neostrata to dobry preparat, z tym że mam wątpliwości co do zawartego w niej hydrochinonu. Co ty sądzisz o Neostracie?
Z Neostraty nic nie mialam, ale dobre opinie maja kremy z kwasem PHA, na pewno jest na Biochemii watek o nich

Hydrohinon jest w miare bezpieczny w stezeniu do 2% i jesli nie stosuje sie go dluzej, niz 4-6 miesiecy, ma zdolnosc zmniejszania liczby melanocytow.

Moge wypowiedziec sie o kremach, ktorych sama uzywalam, wiec nie bedzie bardzo obiektywnie

Mam cere mieszna, bardzo przetluszcza sie w strefie T, na policzkach jest czasem normalna, czasem sucha, plytko unaczyniona, wrazliwa i bardzo podatna na przebarwienia, dlatego wlasnie nie moge uzywac kwasow AHA, szczegolnie glikolowego, podobno migdalowy jest lagodniejszy i niektorym naczynkowcom krzywdy nie robi.

Podstawa pielegnacji sa u mnie filtry 50+ przez caly rok, pod ktore klade krem z wit.C (najchetniej Active C LRP), wit. oprocz tego, ze jest antyoksydantem,ma zdolność ujednolicania kolorytu skóry, rozjaśnia plamy pigmentacyjne oraz stymuluje produkcję kolagenu, jednak jej stezenie aby cokolwiek dzialalo musi wynosic minimum 5% a ph musi byc niskie.

Oprocz tego godne polecenia moim zdaniem sa retinoidy (np. na recepte z apteki Zorac, Retin-A, lub bez recepty kremy z retinaldehydem od Avene, np. Diroseal, Ystheal, Eluage, Diacneal, ten ostatni jeszcze z 6% kwasem glikolowym). Retinoidy sa jedynym skladnikiem potrafiacym naprawic szkody wyrządzone w skorze przez promieniowanie UV i maja bardzo szerokie spektrum dzialania (m.in. na przebarwienia).

U mnie sprawdza sie jeszcze kwas azelainowy (Skinoren, Acne Derm) ale pisalas, ze Tobie nie pomogl.

Jesli nie masz problemow naczynkowych to godny polecenia jest Diacneal Avene z retinaldehydem i 6% kwasem glikolowym, dziala dosc silnie.

Kwas glikolowy zawiera tez seria Lysanel SVR, w sumie to zawiera mieszanke kwasow, np.
tonik: 5% kwasu glikolowego, 1% kwasu salicylowego, 1% kwasu mlekowego, 1,5% kwasu azelainowego, 0,5% soli cynku,
krem: 12% i połączonych alfa i beta hydroksykwasów, 1,5% kwasu azelainowego, 0,5% soli cynku (krem jest juz miom zdaniem bardzo silny, wiec ja bym go uzywala po wczesniejszym przyzyczajeniu skory do takiej pielegnacji).


Mozesz poszukac tez produktow z kwasem kojowym.

Podalam ogolnie te skladniki kosmetyczne, ktore wg. mnie sa skuteczne, mysle ,ze o kazdym z tych skladnikow jest sporo napisane na Biochemii i mozesz tez przeczytac opinie innych dziewczyn.

Mam nadzieje, ze chociaz troche pomoglam, ale licze tez na wypowiedzi wizazanek madrzejszych ode mnie, bo duzo ich tutaj jest
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 15:08   #189
ekonom84
Przyczajenie
 
Avatar ekonom84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: wywabianie plam... z twarzy :)

Dzieki za wyczerpującą odpowiedź Pomogłas i to bardzo Póki co to na dzień stosuję wysokie filtry +50, a na noc Active C LRP.
ekonom84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 15:43   #190
mago34
Przyczajenie
 
Avatar mago34
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
przebarwienia na twarzy

Moim wielkim problemem są przebarwienia na twarzy, na policzkach,nad górną wargą i między łukami brwiowymi. Mam je już od kilku lat. Wydałam już kupę kasy na dermatologów i nikt mi nie pomógł. Popadłam w depresję i nerwicę z tego powodu. A wczoraj przeczytałam w necie, że z takich plam powstają czerniaki. Jestem przerażona
mago34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 20:00   #191
kasiecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: przebarwienia na twarzy

Również mam takie przebarwienia na twarzy. W moim przypadku powstały prawdopodobnie w związku z zazywaniem antykoncepcji doustej i opalaniem w solarium... bedę miała robiony peeling kawitacyjny, a ponadto zalecono mi stosowanie "wybielaczy" do skóry, np. firmy thalgo
kasiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 23:27   #192
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: przebarwienia na twarzy

A czy dermatolodzy wspominali Wam o filtrach? To jakaś zbiorowa skleroza w Polsce - prawie żaden przepisując kwasy/silne peelingi, o tym nie wspomina. Bez tego takie zabiegi tylko pogarszają stan skóry.
Poczytajcie forum, a potem zadawajcie konkretne pytania, na które nie znajdziecie odpowiedzi.

Pozdrawiam.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 11:09   #193
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: przebarwienia na twarzy

Eh moja twraz to jedno wielkie przebarwienie :/ ale po tradziku!!! Pewnie bede iala robione peelingi ale boje sie, ze i nic nie dadza... co do masci... czy moglby mi ktos poradzic cos ,,wybielajacego''? Pewnie padnie odpowiedz ,,acnederm'' tak acnederm jest dobry... ale wysypuje mnie po nim! tak jak po masci cebulowej!
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 18:25   #194
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Question Mocznik na przebarwienia?

Od ok 2 tygodni przecieram łydki (blizny i przebarwienia podepilacyjne) roztworem mocznika ok50 %, bo z tego co czytałam to działa on zmiękczająco i złuszczająco na skórę. Tylko, że większego efektu złuszającego nie zauważyłam i mam pytanie: czy dodatkowo oprócz tego mocznika powinnam stosować kwas salicylowy(np. maść na odciski 20 % kwasu), czy to pomoże czy zaszkodzi? Wiem np. , że w Xerialu 50% oprócz mocznika są jakieś kwasy. I główne pytanie, czy sam mocznik działa w ogóle złuszczająco, czy dopiero w połączeniu z kwasami?
Bardzo proszę o pomoc osoby rozeznane w temacie
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 18:55   #195
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Mocznik na przebarwienia?

jak dołożysz kwas, to efekty będą szybsze.
mocznik działa różnie w zależności od stężenia. do około 10% nawilża, powyżej 10% również złuszcza i zmiękcza.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 19:01   #196
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Mocznik na przebarwienia?

Justy-mam pytanie przy okazji,czy mozna wykorzystac Saliderm na wlasnie takie blizny i przebarwienia na udach?czy to stezenie 10% kwasu salicylowego nie bedzie zbyt silne?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 19:05   #197
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: Mocznik na przebarwienia?

Też tak myślę, boję się tylko przedobrzyć -żeby mi tylko to połączenie całkiem skóry nie wygryzło. Ten xerial 50% zawiera nieco niższe stężenie kwasu, a mimo to jest na nim napisane .żeby tylko na pięty itp. stosować, a więc skórę bardzo zrogowaciałą. Mimo to chyba jednak spróbuję, w końcu i tak od paru lat chodzę tylko w spodniach.
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 19:19   #198
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: Mocznik na przebarwienia?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Justy-mam pytanie przy okazji,czy mozna wykorzystac Saliderm na wlasnie takie blizny i przebarwienia na udach?czy to stezenie 10% kwasu salicylowego nie bedzie zbyt silne?
Wiem, że to nie do mnie pytanie, ale się wypowiem: moim zdaniem 10% kwas salicylowy nie zaszkodzi. Dla porównania: ja stosowałam 40% kwas salicylowy(maść na odciski) na łydki i dopiero po kilku dniach (5-6?) smarowania dwa razy dziennie skóra zaczęła się delikatnie złuszczać. Potem stosowałam stężenie 50% i skóra poschodziła (z moją nieszczęsną pomocą) szybciej i mocniej, miałam czerwone podrażnienia w tych miejscach ale wszystko się wygoiło. Moje przebarwienia trochę zbledły ale tylko trochę. Teraz kombinuję z mocznikiem. Tylko, że skóra na udach jest delikatniejsza i tak wysokie stężenia nie są odpowiednie, ale myślę, że z 10 % powinno być OK.
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 19:25   #199
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Mocznik na przebarwienia?

saliderm stosowany punktowo nie powinien zaszkodzić. ale jeśli okazałoby się, że jest za mocny- mozna go rozcieńczyć.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 19:25   #200
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Mocznik na przebarwienia?

No wlasnie troche sie boje bo robilam male podejscie testujac Saliderm i piecze to diabelnie.....a jezeli nie Saliderm to moze wykorzystac tonik Lysanel lub krem Lysanel?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 19:37   #201
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Mocznik na przebarwienia?

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
saliderm stosowany punktowo nie powinien zaszkodzić. ale jeśli okazałoby się, że jest za mocny- mozna go rozcieńczyć.
Czym mozna go rozcienczyc i jakie zachowac proporcje?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 19:37   #202
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Mocznik na przebarwienia?

wszystko pomoże- prędzej lub później. lysanel jest dość delikatny i myślę, że zużyjesz co najmniej pełne opakowanie zanim pojawi sie satysfakcjonujący efekt.
może na początek rozcieńcz trochę salidermu pół na pół z np. alkoholem, a potem jak sie skóra nieco przyzwyczai- stosuj nierozcieńczony (miejscowo)

i jeszcze link do watku o bliznach podepilacyjnych (i salidermie) na LU- powinien zadziłać, bo forum mialo zostać otwarte:
http://www.phpbbserver.com/laborator...m=laboratorium
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 19:54   #203
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Mocznik na przebarwienia?

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
wszystko pomoże- prędzej lub później. lysanel jest dość delikatny i myślę, że zużyjesz co najmniej pełne opakowanie zanim pojawi sie satysfakcjonujący efekt.
może na początek rozcieńcz trochę salidermu pół na pół z np. alkoholem, a potem jak sie skóra nieco przyzwyczai- stosuj nierozcieńczony (miejscowo)

i jeszcze link do watku o bliznach podepilacyjnych (i salidermie) na LU- powinien zadziłać, bo forum mialo zostać otwarte:
http://www.phpbbserver.com/laborator...m=laboratorium

Dziekuje Justy nie szperalam tam akurat za Salidermem ale zostane jednak przy nim,bo jezeli przy Lysanelu efekty mam zobaczyc dopiero po co najmniej zuzytym opakowaniu to zdecydowanie wole wybrac Saliderm.

Zaciekawila mnie tez oliwka z 5% stezeniem kwasu salicylowego Salicylol,czy ma sens uzywanie jej zamiennie z Salidermem?czy lepiej nie kombinowac i zostac przy jednym?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 19:58   #204
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Mocznik na przebarwienia?

salicylol ze względu na olejową bazę będzie dośc delikatny- prędzej już do smarowania np. nóg, żeby zapobiec wrastaniu, niż do mocniejszego złuszczania istniejących blizn.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 16:53   #205
akazqa
Raczkowanie
 
Avatar akazqa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 98
Dot.: przebarwienia na twarzy

Do DagmaraRose2000

hejka, bardzo długo męczyłam się z bezskutecznoscią kremów na przebarwienia po trądziku.. do czasu aż ginekolog przepisał mi Diane 35 (tabletki antykoncepcyjne - wskazane w leczeniu tradziku). Dopiero to pomogło!
zycze powodzenia w walce
akazqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 17:18   #206
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: przebarwienia na twarzy

czyraki?? hehehe.... z przebarwien? pierwszy raz slysze o czyms takim... czyraki owszem ale ze znamion czy pieprzykow...ale nie przebarwien...
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 23:14   #207
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: przebarwienia na twarzy

nie diany brac raczej nie bede...biore curacne... wszystkie syfki pozlazily a mialam cala twarz wysypana ... tylko NAPRAWDE cala a nie jak niektore panienki placza z powodu 6 syfkow na twarzy :/ moich bylo z 20 i byly stanem zapalnym ;( pozbylam sie ich DZIEKI BOGU , Pani DERMATOLOG i curacne ;D ale te przebarwienia kurde... bede miec peelingi to napewno ale do tego czasu mnie skreci... moge sie cieszyc z tego ze przebarwienia u mnie po acnedermie znikaja wec nie sa ,,trudne do zlikwidowania'' ... tylko no... ten wysyp jest :/
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 17:44   #208
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: przebarwienia na twarzy

Acnederm to chyba najsłynneijsza i najbardziej popularna maść na brzebarwieni, też jej używam (efekty marnawe jak u mnie) ale przez pewien czas na przebarwienia stosowałam skinoren może to by Ci pomogło i nie miałabyś wysypu.....
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 20:56   #209
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: przebarwienia na twarzy

Slyszalam o nim! A pomogl? dlugo musialas stosowac? Orientuje sie , ze kosztuje cos z 40 - 50 zl mam racje?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 23:21   #210
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: przebarwienia na twarzy

Łacze watki i zalecam zaprzyjaznic sie z wyszukiwarka

Pozdrawiam

Hexx
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-09 18:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.