Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-20, 07:55   #841
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Witam koleżanki po fachu :P Sama nosze okulary od 14 lat i jest mi z tym ok Nigdy by mi do głowy nie przyszło, żeby mieć z tego powodu kompleksy :O A te teksty o tym, że kobieta nie może być sexy to nawet nie skomentuje, bo brak słow
Bardzo ładnie wyglądasz w okularkach Oprawki pasują Ci, podkreślają charakter. W ogóle oprawki + fryzura pasują do siebie Niestety nie pomogę Ci w wyborze oprawek ale jeśli masz już nowe to koniecznie pochwal się tutaj jak będę miała wczorajsze zdjęcia to też wkleję bo ostatnio pokazywała swoje brelki przy prostych włosach a od 3 miesięcy nie prostuję włosków więc fryz zmieniłam

Cytat:
Napisane przez manila.sosil Pokaż wiadomość
dziewczyny... któraś z Was napisała, że mając wadę wzroku nie może nosić okularów słonecznych...

mam wadę ok. -3, kupiłam sobie dodatkowe oparawki i u optyka wstawiłam sobie przyciemniane szkła korekcyjne... co prawda tochę to kosztuje ale okulary są na dłużzy okres czasu! nie szłam do okulisty... optyk sam zmierzył wadę wzroku z moich okularów "białych". U jednego optyka musiałam jednak podpisać oświadczenie, że robię to na własną odpowiedzialność...

no ale pacer po plaży czy jazda w słońcu samochodem nie sprawiają mi problemów... już się nie marszczę...

naprawdę warto! w każdym dobrym salonie Wam zrobią takie okularki... tylko wybierzcie sobie fajowe oprawki

Pozdrawiam!
\Jasne ze to nie problem mieć szkła korekcyjne w okularach przeciwsłonecznych ale:
- cena za nowe okulary
- cena okularków modnych w tym sezonie tz. "muchy" jest duuuuża
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 12:17   #842
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

hej ja tez nosze okulary
uważam ze bez nich lepiej wyglądam, nosiłam przez pewien czas soczewki ale uważam ze za dozo mnie kosztowały (nie należę do osób majętnych, po za tym ma sie inne wydatki) soczewki w pewien sposób są wygodne ale wróciłam do okularów je możesz kiedy chcesz zdjac!! planuje zmiane oprawek we wrześniu i nie wiem jaki kształt kupić może mi doradzicie załączam zdj jeżeli sie uda i czekam;-) z góry dziękuje za odp
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.

Edytowane przez berethalia
Czas edycji: 2007-08-21 o 11:27
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 12:19   #843
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość

\Jasne ze to nie problem mieć szkła korekcyjne w okularach przeciwsłonecznych ale:
- cena za nowe okulary
- cena okularków modnych w tym sezonie tz. "muchy" jest duuuuża
moja siestra w wizion expres wziela dwie pary okularow (byla taka promocja) i jedne wziela przeciwsloneczne drugie normalne i to jest ekstra
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 13:51   #844
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez berethalia Pokaż wiadomość
moja siestra w wizion expres wziela dwie pary okularow (byla taka promocja) i jedne wziela przeciwsloneczne drugie normalne i to jest ekstra
No jak Mąż kupował okulary przeciwsłoneczne to też mógł dostać drugie gratis - do 79zł. I szukaliśmy takich do 79zł. Znaleźliśmy 3, może 4 pary... które wyglądały okropnie i daliśmy sobie spokój. Po prostu zapłaciłam za te okulary, które mi się podobały.
Albo w naszym VE nie ma fajnych okularów do 79zł albo my my tacy wybredni...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 14:21   #845
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

mozliwe ona jednak znalazla ladne okulary przeciwsloneczne za to te do chodzenia wybrala zle (po prostu) a zaplacila powyzej 500zl (a plcila za te zwykle)
po za tym nie ma co sie dziwic w takim sklepie zeby cos bylo ladne musi byc drogie no i oczywiscie chwyt reklamowy
ja tam sie ciesze mieszkam w malym miescie i u prywaciarzy znajduje i tanie i ladne oprwaki
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 08:49   #846
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez berethalia Pokaż wiadomość
mozliwe ona jednak znalazla ladne okulary przeciwsloneczne za to te do chodzenia wybrala zle (po prostu) a zaplacila powyzej 500zl (a plcila za te zwykle)
Przyznam szczerze, że dobre okulary przeciwsłoneczne, z porządnymi filtrami, które rzeczywiście spełniają rolę ochronną muszą swoje kosztować... i nie zdarzyło mi się znaleźć dobrej jakości okularów do 79zł, a bywają o RayBanki za 7-9 stówek...
Jeśli chodzi natomiast o takie do noszenia, to ja kupuję wszędzie gdzie tylko jakieś fajne znajdę, bo w takim przypadku nie tyle liczy się oprawka, co szkło (plastik, antyrefleks, utwardzenie) i to właśnie soczewka robi cenę, bo zdarzało mi się kupić bosssskie oprawki za 19zł a szkła za 250 robić ;-)

A na codzien od lat noszę soczewki kontaktowe
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:22   #847
karmenisia
Raczkowanie
 
Avatar karmenisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Okulary nosiłam aż 6 lat, od 4 lat nosze soczewki. Czułam sie nieatrakcyjnie w okularach nie z powodu samej obecności oprawek (w tej chwili wybór jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie) tylko z powodu szkieł dla krótkowidzów które zmniejszają oczy. Przy mniejszych wadach tego nie widać, ale ja mam -5 i -6 i moje duże oczy wyglądały niekorzystnie. Gdybym miała mniejsza wadę to pewnie dalej nosiłabym okulary bo dobrze dobrane na prawdę dodają uroku
karmenisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 11:34   #848
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez karmenisia Pokaż wiadomość
Okulary nosiłam aż 6 lat, od 4 lat nosze soczewki. Czułam sie nieatrakcyjnie w okularach nie z powodu samej obecności oprawek (w tej chwili wybór jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie) tylko z powodu szkieł dla krótkowidzów które zmniejszają oczy. Przy mniejszych wadach tego nie widać, ale ja mam -5 i -6 i moje duże oczy wyglądały niekorzystnie. Gdybym miała mniejsza wadę to pewnie dalej nosiłabym okulary bo dobrze dobrane na prawdę dodają uroku
A wersja - soczewki plus jakieś zajefajne oprawki i "szkło" plastikowe tzw. zerówka? Ja kiedyś tak zrobiłam, jak nosiłam niebieskie soczewki - znalazłam cudowne niebieskie oprawki, które idealnie pasowały do niebieskiech soczewek (naturalnie brązowe oczy) i włożyłam do nich plastikowe zerówki z antyrefleksem, żeby było oczy widać. Efekt powalał
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:40   #849
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ja tam nie widze problemu w okularach, mi osobiscie podobaja sie male zgrabne, sama jestem blondynka a nosze(nie na codzien) male okulary w bordowej cienkiej obramowce.

niepodoba mi sie jak niektorzy maja okulary ktore wygladaja jak ozdoba na choinke, no ale kazdy ma swoj gust
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:44   #850
syska1311
Wtajemniczenie
 
Avatar syska1311
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 196
GG do syska1311 Send a message via Skype™ to syska1311
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja nosze okulary od 7 lat i bardzo dobrze się z nimi czuję... Co prawda pomniejszają mi oczy, ale nic na to nie poradzę...

Wydaje mi się, że dobrze dobrane okulary dodają uroku i że okularnicy wcale nie sa mniej atrakcyjni...

A oto ja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (79,9 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (92,3 KB, 112 załadowań)
__________________



syska1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:46   #851
Dyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 29
GG do Dyna Send a message via Skype™ to Dyna
Unhappy Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

a ja od jutra będę miec okulary... Proszę, pomóżn\cie. Ja nie chcę... miałam takie do tv i juz w nich wygladam kompletnie nie atrakcyjnie... co robić? Chyba nigdy nie zaakceptuje siebie w okularach...
__________________
new.romantik
Dyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 11:46   #852
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez syska1311 Pokaż wiadomość
Ja nosze okulary od 7 lat i bardzo dobrze się z nimi czuję... Co prawda pomniejszają mi oczy, ale nic na to nie poradzę...

Wydaje mi się, że dobrze dobrane okulary dodają uroku i że okularnicy wcale nie sa mniej atrakcyjni...

A oto ja
zgadzam się z Tobą w 100%
Ładne foteczki, masz ładną buźkę i ładnie dobrane okularki
Pozdrawiam
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:47   #853
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Dyna Pokaż wiadomość
a ja od jutra będę miec okulary... Proszę, pomóżn\cie. Ja nie chcę... miałam takie do tv i juz w nich wygladam kompletnie nie atrakcyjnie... co robić? Chyba nigdy nie zaakceptuje siebie w okularach...

może nieznalazłaś jeszcze odpowiednio dobranych, zreszta do wygladu trzeba przywyknac tez...
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:47   #854
syska1311
Wtajemniczenie
 
Avatar syska1311
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 196
GG do syska1311 Send a message via Skype™ to syska1311
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Dyna Pokaż wiadomość
a ja od jutra będę miec okulary... Proszę, pomóżn\cie. Ja nie chcę... miałam takie do tv i juz w nich wygladam kompletnie nie atrakcyjnie... co robić? Chyba nigdy nie zaakceptuje siebie w okularach...
Idź do optyka i szukaj, szukaj, aż znajdziesz takie, w których będzie Ci ładnie i w których będziesz sie dobrze czuła...

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
zgadzam się z Tobą w 100%
Ładne foteczki, masz ładną buźkę i ładnie dobrane okularki
Pozdrawiam
Dziękuję
__________________



syska1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:57   #855
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

tak dokladnie trzeba zakladac wszystkie oprawki az sie jakies znajdzie
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:09   #856
Dyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 29
GG do Dyna Send a message via Skype™ to Dyna
Unhappy Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ja juz wybrałam... takie delikatne, prostokatne, z czarną oprawka tylko u góry. Już nawet nie chodzi o wygląd - chociaż też... niby wszyscy mi mówią, że ładnie mi w okularach itp, ale ja się w nich czuje beznadziejnie. Po wakacjach do szkoły... najgorsze jest to, ze będą się ze mnie śmiali... wystarczy, ze powiedziałam jednej kolezance i reakcja był smiech... U nas w szkole, co jest może ok 400 osób, na palcach jednej reki mozna policzyc osoby w okularach... na prawdę... nie wiem co to bedzie. Wyleczą mi sie szybko oczy, jesli bedę je nosiła? Nigdy nie miałam okularów, a tu nagle -2! A Wy? Ile juz nosicie? Szybko sie leczy wzrok?
Nie wiem co to będzie.. Moze się przyzwyczaję. Jutro jade po odbiór... Dziś ostatni dzień, gdy moje niebieskie oczy nie są zasunięte szkłami!
__________________
new.romantik
Dyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:13   #857
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Dyna Pokaż wiadomość
Wyleczą mi sie szybko oczy, jesli bedę je nosiła? Nigdy nie miałam okularów, a tu nagle -2! A Wy? Ile juz nosicie? Szybko sie leczy wzrok?
Ja noszę okulary od... 8 lat. Obecnie to -2,25 i -3,25. Od 5 lat wada się nie powiększa, ale ani ciut tez się nie zmniejsza, bo z tego co wiem... krótkowzroczność może się tylko pogłębiać, nie leczy się jej poprzez noszenie okularów, ew. laserowo.
Ja okulary uwielbiam, był okres, kiedy wolałam swoją twarz w okularach niż bez. To kwestia doboru oprawek i samopoczucia - zaakceptuj siebie samą, a problem zniknie!

Cytat:
Napisane przez syska1311 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że dobrze dobrane okulary dodają uroku i że okularnicy wcale nie sa mniej atrakcyjni...

A oto ja
Mam jedne takie same oprawki! Świetnie wyglądasz, naprawdę!!! Takie oprawki potrafią dodać twarzy charakteru, prawda?

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2007-08-21 o 12:15 Powód: dopisek
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:19   #858
Dyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 29
GG do Dyna Send a message via Skype™ to Dyna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

no to mnie pocieszyłaś... matko... wpadnę w depresję... Czyli co? do końca zycia bedę miec okulary? (nie znajde sobie męza i zostanę starą panną) głupie okulary!!!!! Brrr
__________________
new.romantik
Dyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:24   #859
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Dyna Pokaż wiadomość
no to mnie pocieszyłaś... matko... wpadnę w depresję... Czyli co? do końca zycia bedę miec okulary? (nie znajde sobie męza i zostanę starą panną) głupie okulary!!!!! Brrr
Hahaha! Ja znalazłam Męża jako okularnica I potrafi on bezczelny czasami powiedzieć "jak idziesz tak ubrana to nałóż te malinowe okulary, będzie świetnie pasować", albo "jak idziesz na spotkanie z klientem, to nałóż te czarne oprawki, wyglądasz w nich jak jędza" oczywiście zamiast soczewek te okulary

Aha! Mąż też okularnik! Ale za to jaki przystojny
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 12:32   #860
Dyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 29
GG do Dyna Send a message via Skype™ to Dyna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

he he dzieki, za małą dawkę optymizmu;0 może faktycznie nie bedzie tak źle?
__________________
new.romantik
Dyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:33   #861
syska1311
Wtajemniczenie
 
Avatar syska1311
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 196
GG do syska1311 Send a message via Skype™ to syska1311
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Dyna Pokaż wiadomość
ja juz wybrałam... takie delikatne, prostokatne, z czarną oprawka tylko u góry. Już nawet nie chodzi o wygląd - chociaż też... niby wszyscy mi mówią, że ładnie mi w okularach itp, ale ja się w nich czuje beznadziejnie. Po wakacjach do szkoły... najgorsze jest to, ze będą się ze mnie śmiali... wystarczy, ze powiedziałam jednej kolezance i reakcja był smiech... U nas w szkole, co jest może ok 400 osób, na palcach jednej reki mozna policzyc osoby w okularach... na prawdę... nie wiem co to bedzie. Wyleczą mi sie szybko oczy, jesli bedę je nosiła? Nigdy nie miałam okularów, a tu nagle -2! A Wy? Ile juz nosicie? Szybko sie leczy wzrok?
Nie wiem co to będzie.. Moze się przyzwyczaję. Jutro jade po odbiór... Dziś ostatni dzień, gdy moje niebieskie oczy nie są zasunięte szkłami!
Nie przejmuj się tym, że będziesz jedną z niewielu osób, które mają okulary... Będziesz sie wyróżniac z tłumu nie-okularników
U mnie w szkole jest tak samo i nie słyszałam jeszcze żadnych dziwnych komentarzy, albo czegoś w tym stylu...

Krótkowzroczności nie da sie wyleczyć inaczej niż laserowo...

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja noszę okulary od... 8 lat. Obecnie to -2,25 i -3,25. Od 5 lat wada się nie powiększa, ale ani ciut tez się nie zmniejsza, bo z tego co wiem... krótkowzroczność może się tylko pogłębiać, nie leczy się jej poprzez noszenie okularów, ew. laserowo.
Ja okulary uwielbiam, był okres, kiedy wolałam swoją twarz w okularach niż bez. To kwestia doboru oprawek i samopoczucia - zaakceptuj siebie samą, a problem zniknie!

Mam jedne takie same oprawki! Świetnie wyglądasz, naprawdę!!! Takie oprawki potrafią dodać twarzy charakteru, prawda?
Zgadzam się z tym...

Dziękuję za komplement... Gdy je kupiłam wiele osób mi mówiło, że bardzo fajnie w nich wyglądam... Byłam w szoku
__________________



syska1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:39   #862
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Dyna Pokaż wiadomość
no to mnie pocieszyłaś... matko... wpadnę w depresję... Czyli co? do końca zycia bedę miec okulary? (nie znajde sobie męza i zostanę starą panną) głupie okulary!!!!! Brrr

z tego co wiem to minusy chyba sa juz nie do wyleczenia (jedynie do poprawienia) a plusy do calkowitego wyleczenia, duz tez zalezy od wieku, ja nosilam od 2 roku zycia gdzies i zawsze mowiono mi ze w okresie dojzewania moze mi wada minac i owszem minela, teraz od komputera troszke sie pogorszylo to nosze do kompa czytania pisania, ja jak nie nosilam okularow to wrecz tesknilam za nimi- tak mi sie podobaja
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:46   #863
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dyna, nie przejmuj się tak ja właśnie dzisiaj idę po odbiór a czuję się jakbym szła na ścięcie nie cierpię okularów, przez 2 lata nosiłam soczewki, ale teraz chcę i muszę dać oczom odpocząć bo mi się często jakieś infekcje pojawiały.
Wybrałam okulary podobne do Twoich, delikatne, prostokątne, z czarną oprawką tylko na górze.
No cóż, pozostaje to tylko zaakceptować
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 18:10   #864
Dyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 29
GG do Dyna Send a message via Skype™ to Dyna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Drogie wiżażystki! Dziekuje Wam, za tyle odpowiedzi... Nie wiem co to będzie... Może za rok namówię mame na szkła kontaktowe? na razie czuje się jak noseknosek... jutro ściecie...
__________________
new.romantik
Dyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 18:17   #865
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

A ja muszę wybrać się do okulisty po nowe okularki:/
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 19:31   #866
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez syska1311 Pokaż wiadomość
Ja nosze okulary od 7 lat i bardzo dobrze się z nimi czuję... Co prawda pomniejszają mi oczy, ale nic na to nie poradzę...

Wydaje mi się, że dobrze dobrane okulary dodają uroku i że okularnicy wcale nie sa mniej atrakcyjni...

A oto ja
Na pomniejszone oczy polecam mocniejszy makijaż
A w okularkach wyglądasz super! Nie jest to twarz płaska i cukierkowa tylko zadziorna i pewna siebie - kobita z charakterem

Cytat:
Napisane przez Dyna Pokaż wiadomość
Po wakacjach do szkoły... najgorsze jest to, ze będą się ze mnie śmiali... wystarczy, ze powiedziałam jednej kolezance i reakcja był smiech... U nas w szkole, co jest może ok 400 osób, na palcach jednej reki mozna policzyc osoby w okularach... na prawdę... nie wiem co to bedzie.
Rety... jakie durne zachowanie! Nie rozumiem współczesnej młodzieży żeby się śmiać z kogoś :conf used: Nie przejmuj się koleżanką bo widać jeszcze niedojrzała jest
Ja moje pierwsze brelki kupiłam w II klasie technikum i noszę do teraz nieprzerwanie (jestem już na studiach). Na początku też za bardzo nie mogłam sie przyzwyczaić ale teraz gdy kilka miesięcy temu kupiłam nowe oprawki - jestem super zadowolona Wiem że pasuje mi w nich i wiem że zwracają uwagę innych i to mi się podoba. Masz teraz do wyboru tyyyyyle super oprawek, ja bym najchętniej chciała mieć kilka różnych ale niestety funduszy brak :/
Cytat:
Napisane przez Dyna Pokaż wiadomość
Czyli co? do końca zycia bedę miec okulary? (nie znajde sobie męza i zostanę starą panną) głupie okulary!!!!! Brrr
Jesli masz minusy to raczej tak aczkolwiek jak już ktoś tu napisał - jesli wada zastopuje to można ją wyleczyć laserowo. Moja sie niestety pogłębia :/
W każdym razie poprzedniego chłopaka poznałam nosząc okulary, jeszcze następnego też i obecnego najfajniejszego z nich wszystkich też będąc rasową okularnicą. Okulary nie mają nic do tego naprawdę. Durny to facet jeśli skreśla kobietę z powodu okularów - nic nie stracisz
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 19:38   #867
aneta-16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 12
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja nosiłam okulary kiedy miałam 9, 10 lat. Powinnam je nosić nadal, ale szczerze mówiąc nie najlepiej się czuję w nich ;/ I w ten sposób już od jakichś 6, 7 lat okularów nie noszę. W wieku 10 lat miałam szkła +1 a teraz nie wiem... Mam nadzieję, że się nie pogłębiło. Pozdrawiam
aneta-16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 07:58   #868
Dyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 29
GG do Dyna Send a message via Skype™ to Dyna
Exclamation Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

"Jesli masz minusy to raczej tak aczkolwiek jak już ktoś tu napisał - jesli wada zastopuje to można ją wyleczyć laserowo. Moja sie niestety pogłębia :/
W każdym razie poprzedniego chłopaka poznałam nosząc okulary, jeszcze następnego też i obecnego najfajniejszego z nich wszystkich też będąc rasową okularnicą. Okulary nie mają nic do tego naprawdę. Durny to facet jeśli skreśla kobietę z powodu okularów - nic nie stracisz "



Kurczę... może mi się nie pogłębi... a szkła kontaktowe? trzeba je ściągać na noc itp? ile kosztują? uhhh za 5 godzin po odbiór okularów...

Macie rację! Będę nosć okulary, potem szkła kontaktowe, aż w końcu zrobię sobie operację

Wszystko z tymi okularami przez miejscowych okulistów!!! na pozatku miałam -1, zaczęłam nosić okulary i po poł roku wzrok poprawił się do -0,5, ale oni nie zmienili mi nic! Mialam poprostu zle okulary! I tak nagle ile? -2!!!!! Nie wytrzymamam...
__________________
new.romantik
Dyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 10:00   #869
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

mysle ze osoby uwazajace ze okulary to koniec swiata lekko przesadzaja, tym bardziej ze teraz jest taaaaaaaaki wybor, a okularki wrocily do lask mody
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 11:26   #870
DzIkUsEk :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

A ja mam oprawki żelowe. Są prawie niewidoczne i bardzo lekkie. Mam bardzo delikatną i małą twarz. Inne okulary są "za ciężkie" na moją twrz i źle wygłądają.
DzIkUsEk :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.