Golarka damska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 12:35   #1
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08

Golarka damska


Szeperałam i szukałam podobnego tematu ale nie udało mi się znaleźć.
Przymierzam się do kupna golarki dla kobiet. Na allegro jest wychwalana przez producentów, ale chciałam dowiedzieć się jakie są opinie użytkowników takiej golarki.
Czy golenie boli?
Czy działa na wszystkich rodzajach włosów czy tylko niektóre??
Jak jest z depilacją okolic bikini? Czy jest skuteczna?
No i ogólnie Wasze opinie.
Produkt jest stosunkowo niedrogi ale nie chcę kupować kota w worku.
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 16:29   #2
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Golarka damska

UP
prosze o odpowiedz
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 16:49   #3
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Golarka damska

Ja kupiłam dawno temu i lezy. Nie byłam zadowolona, efekt taki sam jak przy goleniu zwykła maszynką, włoski odrastały na 2-3 dzien, ostre i twarde. Golenie nie boli bo golarka ucina włoski u nasady skóry.
Ogólnie nie polecam. Aktualnie używam wosku i chyba przy nim zostane
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:29   #4
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Golarka damska

ponawiam prośbę
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 18:48   #5
AngelOfDestiny
Raczkowanie
 
Avatar AngelOfDestiny
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 148
Dot.: Golarka damska

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dawno temu i lezy. Nie byłam zadowolona, efekt taki sam jak przy goleniu zwykła maszynką, włoski odrastały na 2-3 dzien, ostre i twarde. Golenie nie boli bo golarka ucina włoski u nasady skóry.
Ogólnie nie polecam. Aktualnie używam wosku i chyba przy nim zostane
Mialam kiedyś depilator po którym skóra byla gladka dłużej jednak miałam problemy gdy wloski zaczynały wyrastać; slabsze, trudno było im się przebić przez skórę, zostawaly brzydkie bąble...
Dlatego odpowiadalaby mi golarka po której włosy wyrastają grube i od razu tylko mam pytanie - gdy zaraz po ogoleniu skóra jest idealnie gladka?
Chcialabym także dostać odpowiedzi na pytania koleżanki wyżej
AngelOfDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 17:44   #6
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Golarka damska

podbijam

Mnie także inetersuje dobra golarka. Nie szkodzi, że włoski odrastają tak szybko jak po maszynce. Ważne żeby dobrze i gładko goliła. To jak, może ktoś coś poleci

Podobno ta jest niezła, ale pewności nie mam (wyszperane w necie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Philips HP6317-01.jpg (23,1 KB, 192 załadowań)
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 18:55   #7
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Golarka damska

Ja mam golarkę brauna, ale nie jestem zadowolona, nie usuwa włosków zbyt dokładnie.
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 13:35   #8
Pisklak23
Raczkowanie
 
Avatar Pisklak23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 99
Dot.: Golarka damska

Ja mam golarkę Philipsa. Do bikini sprawdza się idealnie (w końcu nie muszę męczyć się z plastrami, a później z wrastającymi włoskami), trochę gorzej jest z nogami. Goli włoski, ale nie pozostawia uczucia jedwabistej gładkości ( ale po depilatorze też nie mamy takiego uczucia), więc czasami poprawiam maszynką,a czasami nie. Zależy.Napewno używanie golarki nie podrażnia tak skóry jak stosowanie maszynki, nie kaleczy, nie wysusza. W przypadku wrażliwej skóry są to wystarczające argumenty za posiadaniem tego typu sprzętu.
Pisklak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 12:30   #9
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Ja trochę temacik odświeże.
Dziewczyny kupiłam już dwie maszynki damskie i tragedia-nie golą dokładnie:/
Co myślicie o golarce męskiej? Jedna kobieta na wizażu tak mi radziła. Mają trzy głowice, przez co napewno lepiej łapią.Co wy na to? Boję się wydać tyle pieniędzy a znów odłożyć na półke ten sprzęt.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 19:05   #10
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Golarka damska

Ja używam męskiej golarki (takiej z trzema głowicami) do golenia włosów na nogach. Jako że mam problemy z wrastającymi włoskami i tym podobne, jestem niezwykle zadowolona z jej korzystania. Ale właśnie jest jedno ale: goli niedokładnie. To znaczy nogi nie są idealnie gładkie. Mnie to absolutnie nie przeszkadza, gdyż chodzi mi tylko o to, by nie było widać włosów, ale pewnie Tobie zależy właśnie na czymś zupełnie przeciwnym. W takim wypadku niestety, sprawuje się prawdopodobnie dokładnie tak, jak golarki damskie (prawdopodobnie, bo ja nigdy nie używałam damskiej).
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 01:26   #11
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Golarka damska

Możecie polecić jakąś dobrą, sprawdzoną golarkę (z trymerem /lub bez) ? chodzi mi żeby się sprawdzała głównie do nóg i bikini
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 14:09   #12
alice203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 153
Dot.: Golarka damska

Nie wiedziałam gdzie to napisać, ale dziewczyny pomóżcie co mam wybrać, po depilacji zwykłą maszynką już na następny czy 2 dzień pojawia się kłująca "tarka", normalne, włoski zaczynają odrastać, kiedy chce wtedy znów je zgolić żeby było gładko to straszne mam podrażnienia, zaczerwieniona skóra, często nawet krew leci i wtedy muszę czekać kilkanaście dni aż włoski bardziej urosną i wtedy je zgolić, ale to bez sensu bo przez ten czas są włoski i nie moge ich się pozbyć bo kiedy tylko delikatnie zaczynają odrastać i kłują to o zgoleniu ich nie ma mowy zwykłą maszynką bo strasznie mi podrażnia. Czy w takiej sytuacji golarka elektryczna byłaby dobrym rozwiązaniem? Mogę nawet i zgalać te włoski co 2 dni, ale żebym nie miała strasznych podrażnien zaczerwienia, jak po jednorazówce.
alice203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 16:23   #13
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Golarka damska

Cytat:
Napisane przez alice203 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam gdzie to napisać, ale dziewczyny pomóżcie co mam wybrać, po depilacji zwykłą maszynką już na następny czy 2 dzień pojawia się kłująca "tarka", normalne, włoski zaczynają odrastać, kiedy chce wtedy znów je zgolić żeby było gładko to straszne mam podrażnienia, zaczerwieniona skóra, często nawet krew leci i wtedy muszę czekać kilkanaście dni aż włoski bardziej urosną i wtedy je zgolić, ale to bez sensu bo przez ten czas są włoski i nie moge ich się pozbyć bo kiedy tylko delikatnie zaczynają odrastać i kłują to o zgoleniu ich nie ma mowy zwykłą maszynką bo strasznie mi podrażnia. Czy w takiej sytuacji golarka elektryczna byłaby dobrym rozwiązaniem? Mogę nawet i zgalać te włoski co 2 dni, ale żebym nie miała strasznych podrażnien zaczerwienia, jak po jednorazówce.
Mam taki sam problem:/ podłączam się pod pytanko
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 16:29   #14
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Golarka damska

Cytat:
Napisane przez alice203 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam gdzie to napisać, ale dziewczyny pomóżcie co mam wybrać, po depilacji zwykłą maszynką już na następny czy 2 dzień pojawia się kłująca "tarka", normalne, włoski zaczynają odrastać, kiedy chce wtedy znów je zgolić żeby było gładko to straszne mam podrażnienia, zaczerwieniona skóra, często nawet krew leci i wtedy muszę czekać kilkanaście dni aż włoski bardziej urosną i wtedy je zgolić, ale to bez sensu bo przez ten czas są włoski i nie moge ich się pozbyć bo kiedy tylko delikatnie zaczynają odrastać i kłują to o zgoleniu ich nie ma mowy zwykłą maszynką bo strasznie mi podrażnia. Czy w takiej sytuacji golarka elektryczna byłaby dobrym rozwiązaniem? Mogę nawet i zgalać te włoski co 2 dni, ale żebym nie miała strasznych podrażnien zaczerwienia, jak po jednorazówce.
wybierz wosk

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

golarka elektryczna tutaj w niczym nie pomoże, goleniem nie usuniesz włosków na dłużej niż max 4-5 dni
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 16:48   #15
alice203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 153
Dot.: Golarka damska

Nie zależy mi zbytnio na dużej ilości dni bez depilacji, mogę się golić i co 2 dni. Zależy mi tylko żeby móc co 1- 2 dni dogalać te włoski co już wyrosły, bez podrażnien i zaczerwienia. I zastanawiam się co by się do tego najlepiej nadawało...

Edytowane przez alice203
Czas edycji: 2011-03-26 o 16:49
alice203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 21:41   #16
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Golarka damska

Cytat:
Napisane przez alice203 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam gdzie to napisać, ale dziewczyny pomóżcie co mam wybrać, po depilacji zwykłą maszynką już na następny czy 2 dzień pojawia się kłująca "tarka", normalne, włoski zaczynają odrastać, kiedy chce wtedy znów je zgolić żeby było gładko to straszne mam podrażnienia, zaczerwieniona skóra, często nawet krew leci i wtedy muszę czekać kilkanaście dni aż włoski bardziej urosną i wtedy je zgolić, ale to bez sensu bo przez ten czas są włoski i nie moge ich się pozbyć bo kiedy tylko delikatnie zaczynają odrastać i kłują to o zgoleniu ich nie ma mowy zwykłą maszynką bo strasznie mi podrażnia. Czy w takiej sytuacji golarka elektryczna byłaby dobrym rozwiązaniem? Mogę nawet i zgalać te włoski co 2 dni, ale żebym nie miała strasznych podrażnien zaczerwienia, jak po jednorazówce.
Ja mam ten sam problem i myślałam, że męska golarka mnie uratuje- mogę powiedzieć stanowcze NIE! Pomyłka, wydane 200zł niepotrzebnie.
A co do wosku, to ja się nie tykam takich pomysłów, bo przy takiej wrażliwej skórze to samobójstwo. Później się ląduje w wątku: blizny po depilacji.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 21:59   #17
alice203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 153
Dot.: Golarka damska

Co do wosku to również nawet o tym nie myślę...
alice203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 22:02   #18
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Golarka damska

Cytat:
Napisane przez alice203 Pokaż wiadomość
Co do wosku to również nawet o tym nie myślę...
Rozumiem Twój ból naprawdę... Odkryłam jedynie co to jak się golić by podrażnień nie mieć, ale tak jak Ty nie mogę na drugi dzień poprawić.
I jak tu gdzieś wyjechać? Wyjść dwa dni pod rząd w krótkich spodenkach?

(Jeśli do tego masz blizny po depilacji zapraszam na nasz wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=112385&page=68)
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 22:56   #19
alice203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 153
Dot.: Golarka damska

Blizn na szczęscie nie mam.
Naprawdę nie wiem już czego się łapać jestem w stanie nawet co 1 dzień się dogalać, żeby było normalnie, ale jak skoro skóra wtedy tak się podrażnia,że krew dosłownie leci, i co ogole się za pierwszym razem jest nawet znośnie,a potem ma mtydzień czekać aż bardziej odrosną włoski żeby móc je zgolić, a przez ten tydzień to co owłosiona chodzić masakra.

Edytowane przez alice203
Czas edycji: 2011-03-26 o 22:57
alice203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 11:17   #20
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Golarka damska

Cytat:
Napisane przez alice203 Pokaż wiadomość
Blizn na szczęscie nie mam.
Naprawdę nie wiem już czego się łapać jestem w stanie nawet co 1 dzień się dogalać, żeby było normalnie, ale jak skoro skóra wtedy tak się podrażnia,że krew dosłownie leci, i co ogole się za pierwszym razem jest nawet znośnie,a potem ma mtydzień czekać aż bardziej odrosną włoski żeby móc je zgolić, a przez ten tydzień to co owłosiona chodzić masakra.
włoski wrastają po prostu i zgalając je co dzień lub co drugi dzień cierpi na tym skóra.
moim zdaniem powinnaś zapuścić się trochę i spróbować wosku, będzie po kłopocie

odnośnie golarki jednorazowej czy elektrycznej to chodzi jedynie o okres używalności co do wzrostu włosków nie ma żadnej różnicy, bo włosy są po prostu usuwane z powierzchni a nie z cebulki więc wzrost odbywa się zupełnie w ten sam sposób.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 11:34   #21
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Golarka damska

Cytat:
Napisane przez alice203 Pokaż wiadomość
Blizn na szczęscie nie mam.
Naprawdę nie wiem już czego się łapać jestem w stanie nawet co 1 dzień się dogalać, żeby było normalnie, ale jak skoro skóra wtedy tak się podrażnia,że krew dosłownie leci, i co ogole się za pierwszym razem jest nawet znośnie,a potem ma mtydzień czekać aż bardziej odrosną włoski żeby móc je zgolić, a przez ten tydzień to co owłosiona chodzić masakra.
Ja mam to samo dermatolog poleciła mi taki sposób. Zaraz po depilacji moja skóra nie jest podraźniona, zaczyna się to dopiero na drugi dzień lub kilka godzin po depilacji. Powiedziała, że podraźnienia te można zminimalizowac stosując bezpośrednio po depilacji ( w naszym przypadku po goleniu) na czystą i suchą skórę Pilarix, jest to środek zalecany przy rogowaceniu, przy zapaleniu okołomieszkowym, jako środek łagodzący o tonizujący po depilacji. Nie stosuje się go na skóre podraźnioną czy usianą krostkami. Mam go w domu ale jeszcze nie próbowałam stosowac na okolice bikini, póki co smaruje nim nogi, nie tylko po goleniu, stosuje go po każdej kąpieli zgodnie z zaleceniem pani dermatolog. Powiedziała jeszcze, że bezwzględnie trzeba stosowac kremy do depilacji ale najlepiej apteczne, bo drogeryjne tylko nasilą ten probelm. Za każdym razem starac się używac nowej maszynki, albo odkazac spirytusem jeśli jednej maszynki chcemy użyc 2 razy. Nie wolno depilowac podrażnionej skóry. Ostatecznym rozwiązaniem jest laser. - to tyle co mi powiedziała. Poza tymi sposobami nic więcej nie można zrobic, jej zdaniem.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 11:46   #22
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Golarka damska

Ja po depilacji używam atalana-puder i jest git
I wypracowałam również sposób golenia.

Tylko co z tego jak na drugi dzień o poprawkach można pomarzyć?
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 14:03   #23
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Golarka damska

Golarka jest świetna, bo nie podrażnia w ogóle skóry, a zwykła maszynka już tak. Można się nią golić codziennie, nic się nie stanie, ale ciężko jest ogolić bardzo krótkie i cienkie włosy... polecam do bikini, ale do nóg raczej nie, ogolenie ich do idealnej gładkości graniczy z cudem i trwa baaardzo długo.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 14:14   #24
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Golarka damska

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Golarka jest świetna, bo nie podrażnia w ogóle skóry, a zwykła maszynka już tak. Można się nią golić codziennie, nic się nie stanie, ale ciężko jest ogolić bardzo krótkie i cienkie włosy... polecam do bikini, ale do nóg raczej nie, ogolenie ich do idealnej gładkości graniczy z cudem i trwa baaardzo długo.
Nogi ogolić nią na gładko to faktycznie cud, ale bikini również nie dam rady. Szczypie mnie wtedy choćbym nie wiem jak uważała.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 14:38   #25
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Golarka damska

U mnie zostają takie malutkie włoski, prawie jakby ich nie było, nie przeszkadzają mi więc nie próbowałam golić jeszcze bardziej pachy golę do maksymalnej gładkości i jest ok, tylko muszę uważać na ten mały, metalowy grzebień bo jak wjechałam nim sobie w skórę to bolało...
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 19:17   #26
ewe77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 218
Dot.: Golarka damska

ja na szczęście nie mam żadnych podrażnień, ale bardzooo szybko odrastają mi włoski. Co sądzicie o kremach spowalniających odrastanie? dobre są?
ewe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 20:58   #27
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Golarka damska

Cytat:
Napisane przez ewe77 Pokaż wiadomość
ja na szczęście nie mam żadnych podrażnień, ale bardzooo szybko odrastają mi włoski. Co sądzicie o kremach spowalniających odrastanie? dobre są?
Trochę offtopujemy.

Te kremy myślę, że mają sens przy wyrywaniu włosków - nie goleniu.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 21:01   #28
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Golarka damska

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Trochę offtopujemy.

Te kremy myślę, że mają sens przy wyrywaniu włosków - nie goleniu.
Dokładnie a poza tym słyszałam, że trzeba stosowac je również między depilacjami a nie tylko bezpośrednio po.
Ja właśnie po goleniu posmarowałam się wcześniej wspomnianym Pilarixem. Zobaczymy jaki efekt. Dam znac
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:11   #29
ewe77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 218
Dot.: Golarka damska

Przepraszam: ) byłam po prostu ciekawa: ))
ewe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:12   #30
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Golarka damska

Cytat:
Napisane przez ewe77 Pokaż wiadomość
Przepraszam: ) byłam po prostu ciekawa: ))
Nic się nie stało Ciekawość rzeczą ludzką

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Dokładnie a poza tym słyszałam, że trzeba stosowac je również między depilacjami a nie tylko bezpośrednio po.
Ja właśnie po goleniu posmarowałam się wcześniej wspomnianym Pilarixem. Zobaczymy jaki efekt. Dam znac
Po zwykłym goleniu? To koniecznie daj znać!
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-10 11:30:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.