Kosmetyki M.A.C - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 16:57   #1471
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Myślę, że Agniesi się wydaje że matowe pigmenty ze względu na małą objętość są "mini"
mialam na mysli te w mniejszych opakowaniach. po 2,5g
a to one musza byc matowe? na ebayu jest duzo takich po 2,5g i tam sa np cooper sparkle, violet, forest green - to wszystki podrobki?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:59   #1472
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Myślę, że Agniesi się wydaje że matowe pigmenty ze względu na małą objętość są "mini"
aaaa-haaa
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 17:06   #1473
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny nie mam zbyt wiele czasu, wczoraj byli u mnie goście i bardzo mało miałam dla siebie czasu, dzisiaj weszłam na forum i wyrywkowo sprawdziłam kto jakie kolorki chciałaby zobaczyć, Tż pomógł zrobić foto, mam nadzieję ,że zdjęcia pomogą dokonać wyboru
Buziaki kochane Macomaniaczki
Nevado dziękuję, pomogłaś trzymaj się ciepło!
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 17:20   #1474
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Dzieki Dziewczyny Śliczny jest i jeszcze Melon mnie kusi...W ogóle zaczyna mi się udzielać Wasze szaleństwo...A biorąc pod uwagę ostatnie łupy Marioli-jest to niebezpieczne
Uważaj, uzależnienie rozszerza się jak wirus Przyjedź do mnie - dam Ci się pomazać Melonem

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
mialam na mysli te w mniejszych opakowaniach. po 2,5g
a to one musza byc matowe? na ebayu jest duzo takich po 2,5g i tam sa np cooper sparkle, violet, forest green - to wszystki podrobki?
Jakaś seria chyba rzeczywiście jest w małych opakowaniach, ale na pewno nie te co wymieniłaś
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 17:27   #1475
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Uważaj, uzależnienie rozszerza się jak wirus Przyjedź do mnie - dam Ci się pomazać Melonem

Serio dasz?

Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 18:14   #1476
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Melona można stosować jako rozświetlacz na polczki Też mam pełen wymiar
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 20:32   #1477
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Melona można stosować jako rozświetlacz na polczki Też mam pełen wymiar

No właśnie, używacie dziewczyny pigmentów tez inaczej niż jako cienie? Niektóre odcienie różowe świetnie by się sprawdziły na policzkach - takie mam wrażenie, ale nie mam pojęcia jak się zabrać do ich nałożenia, żeby to dobrze wyglądało.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 21:00   #1478
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Aaa to bardzo Ci był "potrzebny" skoro nawet do niego nie zajrzałaś

No właśnie nie bardzo wiem po co to zrobiłam , ale z tego co pamiętam to chciałam spróbować się malować profesjonalnie i doopa z tego wyszła, bo jak przy małym dziecko można się umalować? I do tego jeszcze profesjonalnie: p:
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 21:04   #1479
Krynolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: W-Wa
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
No właśnie nie bardzo wiem po co to zrobiłam , ale z tego co pamiętam to chciałam spróbować się malować profesjonalnie i doopa z tego wyszła, bo jak przy małym dziecko można się umalować? I do tego jeszcze profesjonalnie: p:
Zgadzam się z tym .Nie można się pomalować .
Krynolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 21:23   #1480
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Karmeloo padam już z nóg ,ale wklejam obiecane zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg provencewhitegoldpinkopal.jpg (77,4 KB, 144 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 21:30   #1481
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevadko cudowna mój wątek zaginął wśród zachwytów nad przecudowną kolekcją Marioli (do których oczywiśie dołączam się całym sercem ) i chciałabym tu tylko poprosić o jakieś foty pigmentu Polished Ivory w jak największej ilości (różne efekty) Jestes w stanie jakoś jutro je wrzucić? będę baaaardzo wdzięczna!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 21:43   #1482
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Nevadko cudowna mój wątek zaginął wśród zachwytów nad przecudowną kolekcją Marioli (do których oczywiśie dołączam się całym sercem ) i chciałabym tu tylko poprosić o jakieś foty pigmentu Polished Ivory w jak największej ilości (różne efekty) Jestes w stanie jakoś jutro je wrzucić? będę baaaardzo wdzięczna!
Kasiu kochana!
Jasne ,że zrobię na jutro, dzisiaj padam już z nóg, a umysłowo jestem wykończona także nie zadawajcie mi trudnych pytań
Póki jeszcze pamiętam opowiem o volcanic ash czyli peelingu wulkanicznym MACa, użyłam już 3 razy, jest fantastyczny, po pierwsze szokuje mnie wydajność, nic z tego peelingu jeszcze nie ubyło konsystencja bardzo treściwa, czuć ,że ma się na buzi dobry kosmetyk, wyjątkowy ''wulkaniczny'' zapach, peeling bardzo dobrze ściera martwy naskórek, buzia po zmyciu jest jędrna, rozjaśniona, odmłodzona, nie ma suchych skórek, pory zamknięte na 3 spusty
Jednym słowem: POLECAM
Zamówiłam też z tej serii peeling do ust z balsamem, tylko jeszcze czekam na przesyłkę
Jeszcze co do Fix+ to GENIALNA rzecz, dużo lepsza od bazy mixing medium water base, ta druga szczypała mnie trochę i ogólnie było nie miło a fix jest bardzo przyjemny i wydaje mi się ,że dodatkowo nawilża skórę... na youtube enkore mówi ,że spryskuje ją całą twarz i jest to taki ''moisturizer'', dodatkowo utrwala makijaż, także polecam szczególnie dziewczynom ,którym nie trzymają się cienie na powiekach czy pigmenty
Chyba już powiedziałam co chciałam a jeśli nie to się jeszcze wrócę hehe
Chcę spaaaać....
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 22:02   #1483
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Karmeloo padam już z nóg ,ale wklejam obiecane zdjęcie
Nevadka normalnie i love you!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 22:04   #1484
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dzięki serdeczne Nevadko będę więc zatem jutro wyczekiwać! Dobrej nocy!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 22:21   #1485
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevadko gdańskiego klapsa dostanieszkusicielu maly
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 22:25   #1486
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a mi nikt nie odp nie to nie widac tak mialo byc bedzie jeden blyszczyk mniej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 22:36   #1487
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Jeszcze co do Fix+ to GENIALNA rzecz, dużo lepsza od bazy mixing medium water base, ta druga szczypała mnie trochę i ogólnie było nie miło a fix jest bardzo przyjemny i wydaje mi się ,że dodatkowo nawilża skórę... na youtube enkore mówi ,że spryskuje ją całą twarz i jest to taki ''moisturizer'', dodatkowo utrwala makijaż, także polecam szczególnie dziewczynom ,którym nie trzymają się cienie na powiekach czy pigmenty
Co do Fix+ zgadzam się w całej rozciągłości, Enkore swoim entuzjazmem mnie zaraził ja tak robię, jak on, i bardzo sobie chwalę Podbił mnie totalnie, jak powiedział, ze myślał, ze MAC wycofuje Fix+ (a zmieniali tylko opakowanie) i poleciał kupić 20 butelek To jest taki kosmetyk, którego można nie kupować, owszem, i lepiej tego nie robić, bo potem nie można bez niego żyć

Dziewczyny, Wasze pigmenty mnie się śnią! Jestem zauroczona kompletnie.

Tak się rozglądam, i umyśliłam sobie teraz pędzel MAC 187 (do MSF, który też mam w planach ), ale właściwie mam tylko ebay do zakupów, a tam pędzle podrabiają na potęgę, znacie sprzedawcę, który ma oryginalne pędzle?


edit:
dużo MAC-a wrzucili na Truskawe, ale w małych ilościach

Edytowane przez alkapone
Czas edycji: 2008-09-01 o 07:36 Powód: newsy
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 15:22   #1488
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Obiecana dla Nevady recenzja pędzli
Ogólnie mogę powiedziec, że lepszych pędzli nie miałam. O wiele lepiej i prościej się nimi maluje niż Sephorowymi czy klinikowymi ( w sumie mam jeden tylko taki do malowania całej powieki,więc szału nim nie robie ). Wcześniej miałam problemy z cieniowaniem zewnętrznego kącika oka do Smokey Eye, teraz szczególnie z pędzlem 219 to bardzo proste.
#208- używam go do kresek, łatwo maluje się nim fluidline, grybosc kreski mozna stopniowac, bardzo fajny
#209 - na poczatku stosowałam do poprawek czy uzupełniania koloru, gdzie mi go zabraklo albo musialam poprawiac paleczka, doskonały do lnera w cianiach, a takze do fluidline - chyba nawet łatwiej sie nim maluje jak 208
#219- mój ulubiony- totalny KWC ! Zabrałabym go na bezludna wyspę ( gdybym tam jechała ). Doskonale się nim nakłada cien w zewnetrzny kącik oka - w ksztalcie litery v, oraz cieniuje. Jest bardzo precyzyjny. Można łatwo nim nanosic poprawki, czy malowac kreskę międzu ruchoma a nieruchoma powieką.
#224 - bardzo miękki pędzel, lubię nim miziac sie po powiece . Używam go do malowania całej powieki, badz wewnętrznego kącika. Do cieniowania między ruchomą a nieruchomą częscia powieki sie nie nadaje- ma dosc luzno ulozone wloski i dlatego nie jest precyzyjny ( na Youtobe polecaja taki podobny mniejszy biały jako bardziej precyzyjnyalbo 217 lub 222 )
#242 jakoś nie umiem się dogadac z tym pędzlem. Na początku wogóle nie chciały się trzymac go cienie, po drugim wypraniu jest lepiej, ale nie rewelacyjnie, za to jest doskonały do pigmentów i do tego będe go uzywac- nic sie nie osypuje i dosc precyzyjnie mi wychodzi malowanie pigmentami. Choc do konca się z nim nie dogadałam
#275 - bardzo lubię ten pędzel i gdyby nie 219 byłby moim KWC. Super łatwo nim sie cieniuje- zewnętrzny kącik oka , precyzyjny, miękki.

Mam nadzieję, że może komuś się przyda moja recenzja, chciałam jeszcze zaznaczyc, że nie jestem profesjonalistką, i zapewne w bardziej sprawnych rękach pędzle mogą jeszcze lepiej się sprawowac jak w moich
Kupowałam je za pośrednictwem siostry w salonie MAC w Madrycie - takze nie martwie sie o ich orginalnosc, i mimo wszystko chyba bardziej polecam kupowanie w salonie niż na Ebayu ( wiele podróbek ). Wg mnie warto dołozyc troszkę pięniędzy i miec na pewno orginalne.

Dimiti sama się czaję na tego cielaczkowego MACowego błyszczyka, jednak jestem sierota i nie umiem się posługiwac Paypalem, więc nici z mojego kupowania. Jednak wiem, ze rewelacyjnie wygląda na ustach, bo ma go moja przyjaciółka, wychodzi bardzo naturalnie, chyba półtransparentny jest ( o ile dobrze pamiętam).

Nevado ciesze się, że zachęciłaś mnie do tego podwójnego pudru mineralnego z rozświetlaczem. Kolor okazał sie ok, choc myslalam ze będzie za jasny, ale ja bladziaczek jestem , i jest ok. Naprawdę jest fajniutki, ta częsc świecąca wygląda ładnie, rozświetla policzki, a na różu Laury Geler pieknie sie prezentuje

Choruje na Spiced chockolate, róż blooming orz na błyszczyk cherry blossom Tak więc jeszcze to + maskara i prep + primie light i stopuje z zakupami i zaczynam odkładac pieniążki na pędzle do twarzy

Pozdrawiam wszystkie MAComaniaczki
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 15:33   #1489
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

hej
a mial moze ktos z Was ten blyszczyk?

http://us.strawberrynet.com/productD...80368&goChar=M
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 16:13   #1490
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny, czy te Mac'i to są pigmenty czy cienie? Na truskawie dorzucili mnóstwo kolorów ale podpisali, że to cienie. Proszę specjalistki o info

http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=2483#2483
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 16:14   #1491
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

cienie
byly dzis dwa pigmenty na Tru ale jak widac juz nie ma
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 16:21   #1492
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dimiti sama się czaję na tego cielaczkowego MACowego błyszczyka, jednak jestem sierota i nie umiem się posługiwac Paypalem, więc nici z mojego kupowania. Jednak wiem, ze rewelacyjnie wygląda na ustach, bo ma go moja przyjaciółka, wychodzi bardzo naturalnie, chyba półtransparentny jest ( o ile dobrze pamiętam).


Pozdrawiam wszystkie MAComaniaczki
ooo to swietnie! wlasnie zalezy mi zeby wygladal naturalnie ale rozjasnial usta takim cielakiem jak bedziesz chciala sobie cos kliknac na truskawce a bedziesz miala problem z pay palem to daj znac na pw to pomoge
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hej
a mial moze ktos z Was ten blyszczyk?

http://us.strawberrynet.com/productD...80368&goChar=M
sa jego zdjecia pare postow dalej ladnie wyglada taki biel z przebiciem brudnego rozu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 16:21   #1493
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dzięki Ranka - czyli rozumiem, że jeśli są pigmenty do podpisują, że to pigmenty. A pigmenty też takie malutkie? I w jakiej cenie były?
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 16:22   #1494
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

pigmenty sa w takich malych jakby sloiczkach. wejdz sobie na strone MAC i tam zobaczysz

na Tru sa po ok. 50 zl

dimiti o tym kolorze akurat nie bylo mowy

dziewczyny zobaczylam ze ktos tu zwrocil uwage na te odsypki z rzekomej Brazylii..one sa rzeczywiscie z USA ,przepraszam moja pomylka. zasugerowalam sie czyms i nie do konca doczytalam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 16:27   #1495
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
pigmenty sa w takich malych jakby sloiczkach. wejdz sobie na strone MAC i tam zobaczysz

na Tru sa po ok. 50 zl
O dzięki . Czyli czasami wrzucają - będę musiala przyfilować
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 16:38   #1496
tucia09
Raczkowanie
 
Avatar tucia09
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Kosmetyki M.A.C

hejka jestem tu nowa i mam pyatnko czym sie roznia te pigmenty od cieni i ktore sa lepsze... z gory dziekuje i pozdrawiam
__________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile...
-----------------------------------
tucia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 16:42   #1497
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez tucia09 Pokaż wiadomość
hejka jestem tu nowa i mam pyatnko czym sie roznia te pigmenty od cieni i ktore sa lepsze... z gory dziekuje i pozdrawiam
niedawno też o to pytałam , więc czuję się zobowiązana, aby tobie przekazać tą wiadomość - cienie to cienie, a pigment to bardziej nasycona wersja cienia, bardziej intensywny i wyrazisty. Bardzo długo utrzymuje się na oku, można nakładać na mokro dla zglebienia koloru
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 16:44   #1498
tucia09
Raczkowanie
 
Avatar tucia09
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Kosmetyki M.A.C

na mokro?? wystarczy zmoczyc aplikator czy powieke zwilzyc??
__________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile...
-----------------------------------
tucia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 16:52   #1499
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez tucia09 Pokaż wiadomość
hejka jestem tu nowa i mam pyatnko czym sie roznia te pigmenty od cieni i ktore sa lepsze... z gory dziekuje i pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
niedawno też o to pytałam , więc czuję się zobowiązana, aby tobie przekazać tą wiadomość - cienie to cienie, a pigment to bardziej nasycona wersja cienia, bardziej intensywny i wyrazisty. Bardzo długo utrzymuje się na oku, można nakładać na mokro dla zglebienia koloru
też jestem fanką pigmentów MACa od niedawna. Oprócz wspomnianych przez Giga10 zalet chciałabym dodać, że wg mnie pigmenty łatwiej jest stopniować niż cienie w kamieniu, tzn jak nałożysz 1 warstwę to efekt jest delikatny, następna daje głębszy kolor i tak można się dłuuugo bawić. Póki co korzystam z odsypek z allegro i jestem bardzo zadowolona! Fajny sposób by sprawdzić, czy taka forma Ci odpowiada. Ja wcześniej dłuuugo używałam "zwykłych" cieni, trochę Inglota, a później to różne eksperymenty i muszę przyznać, że po pewnym czasie zaczęłam stosować je coraz mniej. Dopiero niedawno wrócił mi szał na cienie. I dzięki KWC i forum odkryłam pigmenty. I one sprawiły, że znów mam wielką ochotę malować oczy!
Uwaga - bardzo ważne - uzależniają!!!!!!!! A co za tym idzie - są ekstra środkiem przeczyszczającym dla portfela.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:06   #1500
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
też jestem fanką pigmentów MACa od niedawna. Oprócz wspomnianych przez Giga10 zalet chciałabym dodać, że wg mnie pigmenty łatwiej jest stopniować niż cienie w kamieniu, tzn jak nałożysz 1 warstwę to efekt jest delikatny, następna daje głębszy kolor i tak można się dłuuugo bawić. Póki co korzystam z odsypek z allegro i jestem bardzo zadowolona! Fajny sposób by sprawdzić, czy taka forma Ci odpowiada. Ja wcześniej dłuuugo używałam "zwykłych" cieni, trochę Inglota, a później to różne eksperymenty i muszę przyznać, że po pewnym czasie zaczęłam stosować je coraz mniej. Dopiero niedawno wrócił mi szał na cienie. I dzięki KWC i forum odkryłam pigmenty. I one sprawiły, że znów mam wielką ochotę malować oczy!
Uwaga - bardzo ważne - uzależniają!!!!!!!! A co za tym idzie - są ekstra środkiem przeczyszczającym dla portfela.

hehehe święta racja..jak nic ja jeszcze nigdy nie byłam od niczego uzależniona no i chop wpadłam jak śliwka w kompot...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.