Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-25, 10:11   #571
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Sudocrem kiedys stosowałam na twarz. Ja nie moge nosic bluzek krótkim rekawem bo wtedy sie dłubie, jak mam długi to nie. Długo stosowałas Sudocrem?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 10:16   #572
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Oj prawie przez pol roku... ale warto bylo. Bo te prychole na ramionach "przywiozlam" z wakacji w Hiszpanii. Nie wiem co to bylo, ale wygladalam okropnie- takie ropne powiekszone zaskorniki :/. Podejrzewam, ze to polaczenie soli morskiej i tlustych kremow na opalanie je spowodowalo, bo juz wiecej nic takiego nie mialam.
A Sudokrem lubie nawet bardziej niz masc cynkowa, bo jest mniej tlusty i fajnie tuszuje wszelkie niedoskonalosci na twarzy :P
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 12:00   #573
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
za tydzien bedzie mi to wymrazała azotem.
Shadi a wiesz, ze po tym zostaja wielkie blizny i to dlugo .

ja tez dostalam ta prace .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 12:03   #574
Kora1833
Raczkowanie
 
Avatar Kora1833
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Super, znów mnie do wyciskania wzieło. Zawsze jak idę do łazienki na siku itd ;p to patrze w lustro i coś mi nie pasuje no i tak zaczynam wyciskać i w ogóle.
Mam pytanie co jest dobre na czerwone plamki i opuchlizny po wyciskaniu?
Kora1833 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 12:12   #575
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Kora1833 Pokaż wiadomość
Super, znów mnie do wyciskania wzieło. Zawsze jak idę do łazienki na siku itd ;p to patrze w lustro i coś mi nie pasuje no i tak zaczynam wyciskać i w ogóle.
Mam pytanie co jest dobre na czerwone plamki i opuchlizny po wyciskaniu?
Gdzies czytałam, że mozna załagodzic opuchizne kostka lodu. Ale nie praktykowałam.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 12:12   #576
olivvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Podpinam się pod pytanie wyżej. Mam już taki nałóg wyciskania zaskórników i tyle. Wiem, że nie powinno się tak robić, ale ja wyciskam to i czuję taką pscyhiczną ulgę jak się pozbywam tych intruzów, które siedzą w skórze. Dezynfekuję miejsce po "zabiegu", tylko potem zostaje małe zaczerwienienie i nie też nie wiem czym to szybko zlikwidować
olivvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 16:11   #577
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Shadi a wiesz, ze po tym zostaja wielkie blizny i to dlugo .

ja tez dostalam ta prace .
nie załamuj mnie....deramtolog powiedziała ze nie bedzie sladu

wiedziałaaaamgrat ulacje
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 18:30   #578
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ruszyłam takie paskudztwo na brodzi i czole- pięknie. Muszę iśc do dermy bo wyglaam co raz gorzejnigdy w zyciu tak nie wyglądałam...
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 18:36   #579
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
ruszyłam takie paskudztwo na brodzi i czole- pięknie. Muszę iśc do dermy bo wyglaam co raz gorzejnigdy w zyciu tak nie wyglądałam...
...doskonale wiem jak sie czujesz...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 18:41   #580
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
nie załamuj mnie....deramtolog powiedziała ze nie bedzie sladu

wiedziałaaaamgrat ulacje
Shadi a ja Cie pociesze.Ja miałam zmiany tradzikowe zamrazane ciekłym azotem wiele razy(ponad 15 napewno) i nie została mi po tym zabiegu żadna blizna.Raczej stare blizny,które były bardzo głebokie sie spłycały.
Ja miałam zamrażane całe policzki i czasem brode.w dzień zabiegu skóra była zaczerwieniona i troche opuchnieta(ale wiadomo ,to duży obszar skóry) w niektórych miejscach tworzyły sie takie jakby "bąbelki", które na drugi dzień zamieniały się w strupki, a po paru dniach odpadały zostawiając gladką skóre.
Więc jeśli Ty masz jedną zmiane to myśle,ze nie musisz sie bać.Mi dermatolog powiedziała,że blizna mogłaby zostac po wymrazaniu tym np. pieprzyka czy brodawki ,bo to trzeba zrobic bardzo głęboko.

Wogóle to witam Was dziewczyny serdecznie Podpatruje Wasz wątek już od dawna,gdyż miałam taki sam problem.Na szcescie oduczyłam sie tego...

AniaA,Gwendolyn gratuluje zdobycia pracy

Edytowane przez dzastina000
Czas edycji: 2007-09-25 o 18:46 Powód: błąd
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 19:00   #581
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dzastino, ciesze sie, ze Tobie to tak pomogło i że nie masz śladów ufff, bo mi juz ich wystarczy...a mialas wymrazane takie zwykłe wypryski, czy jakies nacieki? ja bede miała w ten psoób usuwane chyba 3 rzeczy...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 19:32   #582
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja zeby nie zostly mi blizny po wyciskaniu a przyznam ze nie dosc ze wyciskam to jeszcze dlubie w tym igla...tak ze czasami mam taka dziure na dlugosc 1/3 igly... masakra a blizny ani jednej...w pewnym sensie zawdzieczam to grubej skorze ktora sie szybko regeneruje..a w pewnym tym co stosuje... awiec:
jak rozdrapie sie strasznie to robie taki rytual...miejsce przemywam mydlem szarym 3 razy dziennie i potem smaruje cicaplastem z la roche posay...i jesli siedze w domu to zapackuje glinka ziwelona w postaci pasty i z tym chodze po domu
jesli zrobi sie skorupka tak po 4 dniach leciutko ja odrywam i znow myje szarym mydlem a potem smaruje juz zelem na blizny ktory jest super...jak sprawdze jesgo nazwe to napisze... ale koszt okolo 80zl wiec nie tani .. no ale za glupote (grzebanie w twarzy) sie placi ehh... no ale dzieki temu nie mam zadnych nowych blizn
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 19:52   #583
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Shadi wiesz co? Ty się bałaś zdjęć, a u mnie było dzis robione zdjęcie całego zespołu ja zapomniałam do tego stopnia o tych paskudztwach na mojej twarzy,że się usadowiłam w pierwszym rzędzie W ogóle w pracy nie mam czasu o nich myśleć, bo cały czas mam coś do roboty. Przyjechałam dziś tak wymęczona do domu no i miałam jeszcze pare urzędowych spraw do załatwienia i zdrapałm tą brodę - ech ja głupia, jak ja jutro ze strupem pójdę?
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 20:00   #584
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

agusiamatyldka to napisz co to za maść na blizny może cena w tym przypadku będzie świadczyć o jakości i skuteczności I niedłub bo po łapkach dostaniesz!

AAniua gratuluję !! Widzisz już zaczyna się układać dziewczyny jak wam zazdrosze że znalazłyście prace Ja też zaczynam bardziej zintensyfikowanie szukać może coś sie znajdzie i dla mnie
A nie słyszałaś może czy ktoś chce szuka kogoś na pokoj lub ma do wynajęcia mieszkanie w Poznaniu to tak OT tematu jak cos prosze o PW

A ja nadal wyciskam chcoiaż już nie tak jak kiedyś ale codziennie wyciskam 2 - 3 pryszcze ale to albo takie które już siedzą na wierzchu ale te ropniaki ale pomimo tych wykwitów na twarzy sądze że nie jest już tak tragicznie i żyję z nadzieją że bedzie lepiej chociaż dziś sie załamałam rano bo drugi ropniak na policzku i nie dało się zatuszować bo odstaje na kilometr i siedząc teraz w domu cały czas go cisne nie przed lustem ale tak jak siedze czy cos robie moze mi predzej wyjdzie nasamrowałam pastą cynkowa zobaczymy co z tego bedzie

Ja już nawet się nie smuce z tego powodu bo śmiać mi się chce bo to przez głupote więc się smieje aaa i jeszcze jeden sposób niepolecam ale moze dzieki niemu też mnie wyciskam jak mam już iść wysiskać biore papierosy i ide do "może przyszłego teścia" i palę i odchodzi mi ochota na wyciskanie na jakiś czas hehehe
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 20:10   #585
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Aaniu Grrrratuluje!!!
Gwen to za rozdrapanie brody
Ja znowu chora! teraz to musze juz iść na zwolnienie żeby sie porządnie wyleczyć. niestety przedszkole to wylęgarnia zarazków
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 20:20   #586
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

gratuluje pracujacym! wiedzialam ze wam sie uda..

a sama mam dzis beznadziejny humor..i zla jestem..nic mi sie nie udalo dzis.. wszystko na opak..pod gorke..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 20:26   #587
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ziuta panią nauczycielką zostałaś?przedszkolanką?W iększość ludzi uważa,że też powinnam być nauczycielką po swoich studiach,ale ja never ever Ciebie podziwiam - bo ja z rozwrzeszczanymi dzieciaczkami w takiej ilości bym nie wytrzymała (Kiedyś miałam praktyki miesięczne w gimnazjum i potem drugi miesiąc w liceum i to mi wystarczy jeśli chodzi o kontakt ze szkolnictwem)
A tam gdzie teraz jestem, chociaż dopiero to jeden dzień, podoba mi się jak na razie bardzo Kurcze wytrwałości próbuję w nieruszaniu buźki (dziś trochę poległam), niech mnie nie zwolnią za wygląd nieatrakcyjny(brrrr same ropniaki na buzi-nie wiem co mi się dzieje-czekam do przyszłej środy i ide do dermy) i niech podniosą pensję troszkę - to moge tam zostać na dłużej
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 20:54   #588
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
dzastino, ciesze sie, ze Tobie to tak pomogło i że nie masz śladów ufff, bo mi juz ich wystarczy...a mialas wymrazane takie zwykłe wypryski, czy jakies nacieki? ja bede miała w ten psoób usuwane chyba 3 rzeczy...
Ślady Słońce mam ale po tym co sama zmajstrowałam, bo moj tradzik to była tragedia...
Po zamrażaniu nie zostały mi blizny,tylko przez pare dni po odpadnieciu strupka skóra może być zaróżowiona.Ale zamrazanie to tylko pomoc doraźna.działa tylko na to co jest widoczne,ale przyczyny tradziku nie zlikwiduje raczej... wiesz, niektóre co miałam to nie były zwykłe pryszcze na pewno,to raczej bym nazwała wrzodami
Ja z tradzikiem walcze od podstawowki a swoje lata mam wiec troche śladow na twarzy mamA od 1,5 roku było naprawde STRASZNIE.W ciągu 15 miesiecy przeszłam ponad 30 różnych zabiegów złuszczania naskorka(wszystkie u dermatologa) i chyba wszystkie możliwe leki wyczerpałam.Od 1,5 miesiąca jestem na Roa..
Główka do góry,bedzie dobrze
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 21:42   #589
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jej nic nie dłubie, a moja cera wygląda okropnie jestem strasznie blada i jak to przed okresem wyskoczyło mi pare syfów a za 3 dni mam 18 urodziny i przyjeżdza rodzinka. Wyglądam jak jakaś zjawa moja twarz jest przezroczysta z czerwonymi plamkami i strupkami
shima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 22:03   #590
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a wiec tak zel nazywa sie VERADERM i mialam go przepisanego po wycieciu guzka z piersi...tak na marginsie mam 21 lat(prawie) a to bylo 1 rok temu...tak dla przestrogi badajcie sie sloneczka...wracajac do tematu glownego mi on na blizne pomogl i to bardzo .. miedzy oczami 1 msc temu sobie wydlubalam dziure... w domu sie smieja ze w poprzednim wcieleniu bylam gornikiem;p...taka wielka diure wydlubana igla porzednie no i dzis prawie nie ma sladuto chyba swiadczy o jakosci zelu....
zastanawiam sie ostatnio czy moje problemy z cera a sa niewielkie nie sa przypakiem spowodowane problemem z migdalkami ??...wiecie cos moze o tym.. one sa wielkie i dziurawe i w srodku jest ropa... no ogolnie beznadzieja... sama nie wiem...narazie mam od 1 tyg ogorszenie cery po peelingu migdalowym tragedi nie ma ale gorzej niz przed...ehh.. amialo byc tgak pieknie...
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 22:08   #591
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

moja tata tez mial jakis zel na blizny.. tylko nie pamietam jak sie nazywal- teraz po operacji nie ma sladu. Jak znajde go jeszcze w domu to wam powiem jak sie nazywal. Tylko, ze te zele dzialaja na w miare swieze blizny.. na stare dziaja bardzo mocno zluszczajace peeligi.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 22:17   #592
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

gwen, ciesze sie ze praca Ci sie tak podoba tez mam strupa bleble kolo brody trzymamy łapki!!!

dzastin, ojj to wiele przeszłas ale takie trzeba usuwac bo by sie to babrało i babrało wrrr

shima, ja mam tak ciało opalone geba blada jak ściana...nie dus tych syfków, podczas okresu tos ie wszystko wolniej goi...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 22:38   #593
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
shima, ja mam tak ciało opalone geba blada jak ściana.....
Mam to samo :P


Oj, dzis mialam nerwowy dzien . Ciagle cos sie nie uklada- zycie jest brutalne . Mam nadzieje, ze dla odstesowania sie nie przyjdzie mi jutro do glowy pomysl pocisniecia sie. Na razie dzielne sie trzymam..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 11:57   #594
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dzastina000 i jak znosisz kuracje ROA?

gwendolyn dobrze, ze podoba Ci sie w pracy . a w jakiej branzy pracujesz? mam nadzieje, ze dermatolog cos zaradzi. moja skora nie tolerowala differinu.

Shadi i dzisiaj zdjecie grupowe, tak?

oliwko niestety nie pomoge w sprawie pokoju .

lea88 mam nadzieje, ze udalo Ci sie nie grzebac.

shima ja tez z tych bladych i kazdy syf jest bardziej widoczny z tego powodu .

wczoraj wieczorem zaczelam grzebac przy buzi, ale w pewnym momencie sie pohamowalam, na szczescie. oczywiscie dzisiaj sa tego skutki . ruszylam zaskorniki i teraz mam czerwone placki na buzi.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 12:01   #595
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Od wczoraj nie ruszyłam ramion, trzymajcie za mnie kciuki, che miec gładkie ramiona!!!
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 12:03   #596
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Od wczoraj nie ruszyłam ramion, trzymajcie za mnie kciuki, che miec gładkie ramiona!!!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 13:22   #597
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
dzastina000 i jak znosisz kuracje ROA?
Aniu ja kuracje jak narazie znosze bardzo dobrze.Jedyny skutek uboczny to to,że raz poleciała mi krew z nosa(ale dziewczyny z watku o Roa mówiły,że tak może być), a i oczywiscie mam sucha skore twarzy,ale akurat dla mnie to jest pozytywny skutek uboczny.wczesniej z mojej twarzy można było zbierac tłuszcz,a teraz skora nie produkuje nawet grama tłuszczu,makijaz trzyma sie cały dzień,podkład nie ciemnieje...

Zanim zaczełam brac Roa miałam depresje(naprawde moge to tak nazwac) i nie zauważyłam pogorszenia nastroju,wrecz przeciwnie odkad moja twarz sie polepsza moje samopoczucie także,bo widze,ze cos wreszcie zapanowało nad moja skora.
Przez miesiac brałam dawke 20mg,zrobiłam badania,które wyszły bardzo dobrze i teraz przez 3 miesiace mam brac 40.Zobaczymy jak to bedzie...
Mam wreszcie pozytywne nastawienie,mysle,że pomoze mi w leczeniu
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 13:34   #598
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez dzastina000 Pokaż wiadomość
Aniu ja kuracje jak narazie znosze bardzo dobrze.Jedyny skutek uboczny to to,że raz poleciała mi krew z nosa(ale dziewczyny z watku o Roa mówiły,że tak może być), a i oczywiscie mam sucha skore twarzy,ale akurat dla mnie to jest pozytywny skutek uboczny.wczesniej z mojej twarzy można było zbierac tłuszcz,a teraz skora nie produkuje nawet grama tłuszczu,makijaz trzyma sie cały dzień,podkład nie ciemnieje...

Zanim zaczełam brac Roa miałam depresje(naprawde moge to tak nazwac) i nie zauważyłam pogorszenia nastroju,wrecz przeciwnie odkad moja twarz sie polepsza moje samopoczucie także,bo widze,ze cos wreszcie zapanowało nad moja skora.
Przez miesiac brałam dawke 20mg,zrobiłam badania,które wyszły bardzo dobrze i teraz przez 3 miesiace mam brac 40.Zobaczymy jak to bedzie...
Mam wreszcie pozytywne nastawienie,mysle,że pomoze mi w leczeniu
Prosze podajcie link o tym ROA
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 13:46   #599
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Prosze podajcie link o tym ROA
Roa to skót od Roaccutane.Tansze odpowiedniki tego to Izotek, Aknenormin,Curacne.Ja akurat biore Curacne

Na Biochemii jest o tym temat
http://www.wizaz.pl/forum/newreply.p...eply&p=5383977

Edytowane przez dzastina000
Czas edycji: 2007-09-26 o 13:48 Powód: błąd
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 14:10   #600
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez dzastina000 Pokaż wiadomość
Roa to skót od Roaccutane.Tansze odpowiedniki tego to Izotek, Aknenormin,Curacne.Ja akurat biore Curacne

Na Biochemii jest o tym temat
http://www.wizaz.pl/forum/newreply.p...eply&p=5383977
Czy to przypadkiem nie sa antybiotyki wypisywane na receptę przez dermatologów?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.