Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 10:05   #4441
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Te rybki jak narazie nie zapchały mnie-jupi..a smaruje cała twarz nawet pod oczami
Ja też pod oczami daję, natluszcza, że ho,hoPróbowa łam też ten Juvit pod oczy, ale jakbym klej dała, więc zrezygnowałam.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:13   #4442
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

  • This lotion helps renew your skin & remove impurities from skin surface
  • Formulated with 2 potent ingredients: Pure Thermal Plankton & Reserseol SV
  • Includes 39 trace minerals, amino acids, vitamins & pure natural active ingredients
  • Stimulates birth of new healthy cells & corrects / protects DNA from micro-damages
  • Incredibly revitalizes, soothes & calms skin
  • Leaves your skin velvety soft & radiant
  • Sposób użycia: Sweep lotion over face with a cotton pad

Laski prosim przetlumaczyc

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Dziewczyny pliss z szybkim przetlumaczeniem

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Kupilam Uwielbiam biotherm:love :
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:01   #4443
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell,dasz mi pol godzinki? zjem tylko obiad i przetlumacze ci to zaraz.


[QUOTE=Michell72;16751218]
  • This lotion helps renew your skin & remove impurities from skin surface
  • Formulated with 2 potent ingredients: Pure Thermal Plankton & Reserseol SV
  • Includes 39 trace minerals, amino acids, vitamins & pure natural active ingredients
  • Stimulates birth of new healthy cells & corrects / protects DNA from micro-damages
  • Incredibly revitalizes, soothes & calms skin
  • Leaves your skin velvety soft & radiant
  • Sposób użycia: Sweep lotion over face with a cotton pad

Dziewczyny pliss z szybkim przetlumaczeniem




Michell,
oto tłumaczenie :

*ten kosmetyczny płyn(lub mleczko,bo nie wiem,co to jest) pomaga w odnowie twojej skory i usuwa niedoskonalosci z jej powierzchni.

*stworzony z 2 silnych(skutecznych) składników: czysty plankton termalny i reserseol(cokolwiek to jest).

*zawiera 39 śladowych minerałów, aminokwasy, witaminy i czyste naturalne składniki.

*stymuluje odradzanie się nowych zdrowych komórek i naprawia/chroniDNA przed mikrouszkodzeniami

*niesamowicie odżywia, wygładza i uspokaja skórę.

*pozostawia twoja skórę aksamitnie gładką i promienną.

* sposób uzycia: nanies płyn na twarz wacikiem.


OMG co toza cudo?? hehe


Edytowane przez imiro
Czas edycji: 2010-01-27 o 13:10
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:38   #4444
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzieki Imiruśach przeciez Ty w anglii mieszkasz to jakby co pomecze cie z tlumaczeniem..mój jezyk licealny francuski ale mam duze ale co do mojego wladania nim to cudo to podaje link od babki u ktorej kupilam..ma tez serum ale wole lzejsza wersję http://www.allegro.pl/item898132225_...ja_nowosc.html Przetestuję:j upi:
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:29   #4445
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michellko, zapewniam Cie,ze mieszkanie w Anglii, Francji itp nie jest jednoznaczne ze znajomoscia jezyka ja sie uczylam wczesniej, a mieszkam tutaj tylko 2 lata,poprawilo sie jedynie moje rozumienie wypowiedzi, ale idealnie wciaz nie jest opisy na kosmetykach są najlatwiejsze do przetlumaczenia

coffeine, ja stosowalam dermamelan,odstawilam go na kilka dni,ale nie wiem, czy potrzeba,bo kobiety z forum edziecko calkowicie rozwialy moje nadzieje co do ciazy- ktos tam nawet zrobil ze mnie paranoiczke wmawiajaca wszystkim ,ze jest w ciazy. za 2tyg bede ulekarza i sie wyjasni.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:35   #4446
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam ,
sluchajcie dziewczyny , ktore preparaty lepsze na nasze plamki i rozjasnienie cery ? z wit C czy z retinolem ????? jedne i drugie podobno rozjasniaja , ino ktore lepszejsze co?????

ja tylko raz z Aurigi serum 15% z wit c mialam i porazka dla mnie , szczypalo i smierdzialo , oddalam tesciowej , takze nie mam rozeznania , ktoras ma wiedze w tym temacie ???? chetnie skorzystam

kusi mnie jakis specyfik firmy Filorga i sie zdecydowac nie moge czy z wit c kupic czy z retinolem ....

pozdrowienia , ps. nie wiem jak u was z pogoda ale u mnie snieg pada , za to mniejszy szok jak spojrze na termometr , uff koncu moze z domu wyjde

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-01-27 o 16:37
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:57   #4447
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapiel,jesli chodzi o 15% flavo C forte, to dopiero po tym specyfiku dostalam zmarszczek pod oczami! ale zuzylam do konca! pieklo, szczypalo, a ja dalej uzywalam
teraz kupilam pod oczy eye colagen filler z loreala. az 15funtow,ale jest efekt wybielajacy i zmniejszajacy zmarszczki. Naprawde widoczny efekt!
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 17:09   #4448
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Flavo c 15% jest wszędzie odradzane. Wiele osób na niego narzeka i zachwalane jest to słabsze , chyba 9%.

Ogólnie przy plamach lepsza witamina C niz retinol bo gdzies czytałam że od retinolu mozna plam dostać więc kółko się zamyka.

Obejrzałam ostatnio Wasze profile na NK i Takie lachony jesteście że ho ho ho i żadnych plam nie widze
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:20   #4449
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

imiro

Lapiel,jesli chodzi o 15% flavo C forte, to dopiero po tym specyfiku dostalam zmarszczek pod oczami! ale zuzylam do konca! pieklo, szczypalo, a ja dalej uzywalam
teraz kupilam pod oczy eye colagen filler z loreala. az 15funtow,ale jest efekt wybielajacy i zmniejszajacy zmarszczki. Naprawde widoczny efekt!
......................... .....
Imiro , dziekuje Ci za odpowiedz , poki co nie mam zmarszczek przy oczach ale oczywiscie caly czas probuje robic wszystko by ich sie dorobic jak najpozniej , takze dobrze wiedziec co warto kupic , choc mam swojego faworyta pod oczeta -Biotherm Rides Repair Chroma Lift - ma kolorek rozowy i nalozony pod oczka tez superowo rozjasnia i napina , ja malo i zle sypiam , takze musze dobry kremik po oczy rano bo nie wygladaja najlepiej ....
Najbardziej zalezy mi na rozjasnieniu calej twarzy i plam!
tak bym chciala w koncu trafic na jakis cudowny specyfik , zdaje sie nie tylko ja

pozdrawiam Cie , trzymaj sie

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Catherine1980
Flavo c 15% jest wszędzie odradzane. Wiele osób na niego narzeka i zachwalane jest to słabsze , chyba 9%.

Ogólnie przy plamach lepsza witamina C niz retinol bo gdzies czytałam że od retinolu mozna plam dostać więc kółko się zamyka.

Obejrzałam ostatnio Wasze profile na NK i Takie lachony jesteście że ho ho ho i żadnych plam nie widze
......................... .....

0! czesc Cati , jak sie masz mamusiu ? a synus jak ? sliczny jak aniolek , widzialam na NK , jakie rzesy ma i Ty tez wygladasz swietnie , az milo popatrzec na Was oboje ....

a widzisz to mi cos nowego powiedzialas , nie wiedzialam ,ze od retinolu plamy wychodza , to bym narobila sobie jeszcze ....tak to jest jak czlowiek w desperacji wszystkiego chce sporobwac , czasami sobie dopiero narobisz ....

dobrze ,ze tu jestescie , zawsze jest kogo popytac

dziekuje Cati , pozdrawiam Ciebie i maluszka
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:27   #4450
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

chcialabym Was obejrzec na Nk lub gdzie tam macie konta. widzialam tylko Michell i Szatanke. ja mam kontona facebooku,moge tez mailem przeslac.czekam na priv

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Lapiel,ja tez nie mialam zmarszczek pod oczami- dopoki nie zaczelam uzywac flavo C forte 15% pod oczy
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:46   #4451
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

imiro

Lapiel,ja tez nie mialam zmarszczek pod oczami- dopoki nie zaczelam uzywac flavo C forte 15% pod oczy
......................... .....

ups ! widzisz , tez mialas oddac tesciowej
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 17:50   #4452
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imirus ja kcem cie zobaczyczaraz Ci namiary podamLapi sprobuj pod te oczeta Kofeinowy roll-on pod oczy z Garniera.wiem,wiem garnier to ble ale ten specyfik ponoc jest rewelacyjny i kosztuje ok 30 paru zlotych flavo to 8 % ale ja skonczylam i teraz mam ochote na inne cuda..tylko wiecie..pisałam juz Lapi ze od kiedy maziałam pigmanormem ,potem wlasnie flavo na noc i roc za dnia (filtr)nic mi nie ściemniało latem ani nie przybyło..wiec moze cos tam dziala jak tylko dostane pigma razem z Lapusiem(powiedz ze ładnie Lapuś sie odplamiamywe dwie zawsze razniej
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:51   #4453
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapiel, moja teasciowa jest cala biedna pomarszczona, dobrze,ze jej nie dolozylam zmarch,bo ją bardzo lubie

chcialabym fotki jakies Wasze obejrzec,please
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:56   #4454
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

imiro
Lapiel, moja teasciowa jest cala biedna pomarszczona, dobrze,ze jej nie dolozylam zmarch,bo ją bardzo lubie
......................... ......

a moja lubi eksperymentowac na swojej twarzy dlatego chciala te serum odemnie , nie zebym jej zlosliwie wcisnela , nie , az taka paskuda ze mnie nie jest
......................... ......................

taaa Michell , siem odplamim ! , mam nadzieje ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-01-27 o 17:58
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 18:07   #4455
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imi kiedyś dziewczyny jak chciały się nawzajem obejrzeć i nie było jeszcze NK to w swoich profilach gdzieś dodawały zdjęcia a następnie wysyłały sobie na wizazu zaproszenia do grona przyjaciół.
Ale jak to technicznie zrobić z tym wklejaniem fotosów tutaj to nie wiem , bo ja zazwyczaj mam problemos
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 18:21   #4456
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro-nareszcie blondynka ales Ty drobniutka kobieto ślicznie Lapi no Ty to jestes hi hi bidna teściowa prosze o więcej wiary.. cel-biała twarz Cati Szymus jest śliczny oczeta jak gwiazdy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 18:23   #4457
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

torba na walentynki hi hi
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 18:41   #4458
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ja tez blond Imircie widzialam , tak tylko sie wiekiem swoim nie chwalimy nie ?, noo oprocz Michellki i Cati - One se wpisaly roczniki reszta , w tym i ja cicho sza
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 18:55   #4459
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapiel i Michell,wy to jak gwiazdy wygladacie czekam na Cat zdjecia, bo nadal nie doszly.

co do wieku, jestem rocznik 75, z 6pazdziernika(co oznacza,ze jeszcze nie mam 35lat, caly czas 34)

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cath,wlasnie doszly Twoje zdjecia. synus marzenie,przeslodki! jest cudowny a na Twoim zdjeciu widac,jaka masz ladna cere i wlosy tez! reszta pewnie tez ma piekne cery,tylko mniej bylo widac na zdjeciu. ja mam chyba najgorsza z was cere
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 19:25   #4460
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro ja tez 6 pazdziernikamoja Ty wago blizniacza ciut młodsza

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

nikomu sie torba nie podoba???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 22:16   #4461
lunna76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Unhappy Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Was Plamki
Dziś dzień 3 - boli, piecze, boli, piecze
Dziś sie raz juz zawahałam, czy nakładac ten Cos 2 - mam wrażenie, że mi się skóra pali.
Czy to tak ma wyglądać? Buuuuuuuuuuu..........:ry cze-smarkam:
Do tego mam PMS
lunna76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 23:24   #4462
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lunka a mówilam uwazaj zebys ranek sobie nie zrobila..lepiej dac sie skorze uspokoic albo cieniutko,cieniutko..jak bedzie Lapi to podpytaj no i nikomu sie na chichotki nie zebrało po cool torbie..:baba :
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 08:37   #4463
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

lunna76

Witam Was Plamki
Dziś dzień 3 - boli, piecze, boli, piecze
Dziś sie raz juz zawahałam, czy nakładac ten Cos 2 - mam wrażenie, że mi się skóra pali.
Czy to tak ma wyglądać? Buuuuuuuuuuu..........:ry cze-smarkam:
......................... .

Lunka , zrob dzien - dwa przerwy , twarz musi sie wygoic ...
wytrwalosci zycze , jak cos to pisz
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 08:50   #4464
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lunna, zrob 2 dni prezrwy i w tym czasie natłuszczaj skore. przy drugim opakowaniu cos skora sie przyzwyczaja, przynajmniej moja i tylko lekko rozowa jestem.

Michell, bardzo mimilo spotkac kogos,kto urodzil sie tak,jak ja 6 pazdziernika. moj maz jest spod wagi rowniez,jego siostra i brat blizniak tez(co do blizniaka zrozumiale).

a w ogole jesli chodzi o moja sytuacje, to niezle jestem skolowana- dzis dostalam bolow z rana i dzwonie do szpitala,na co pani,ze to pewnie okres,zeby sie nie martwic. bol sie zmniejszyl, okresu niet. to czekanie mnie wykonczy- nie wiem, co jest,czy jakies komplikacje czy rzeczywiscie w ciazy jestem. bosze. mam dosc.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 08:59   #4465
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Luna , dobrze i szybko ukoi twarz krem Avene Cicalfate lub Bephanten , pryskanie woda termalna daje chlodzacy efekt- tez z Avene polecam ...nawet cos na oparzenia posloneczne mozna nalozyc , szybko regeneruja takie preparaty - Phantenol ja uzywalam

pewnie juz to wyczytalas i wiesz ale tak na wszelki wypadak pisze , w kazdym razie cos gojacego typowo i nawilzajacego nakladaj teraz i jakos to bedzie ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-01-28 o 09:01
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 09:39   #4466
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Wytrwałości Imirko trzymam kciuki na bejbusia !!! a popatrz jaki zbieg okolicznosci,mało znam ludzi spod znaku wagi,badz co badz najlepszego znaku ne? Jezu u nas znowu sniezyca mnie sie tych ferii w gorach odechciewa coraz bardziej mały tylko czeka na wyciąg..ze tez facet w wieku 5 lat ma tak odjechane na wagoniki Thomas..i wszystko co pociag przypomina

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Lunka jak lico?

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Imiro przetlumacz-jesli mozesz- YSL the effect thick volume curls upwards extremely Mascara-this silikone rich rormula pumps up your lashes instanity lengthening and separating.... i czy ktos moze mi ja znalesc na necie bo ja szukam i d...a
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 10:26   #4467
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Wytrwałości Imirko trzymam kciuki na bejbusia !!! a popatrz jaki zbieg okolicznosci,mało znam ludzi spod znaku wagi,badz co badz najlepszego znaku ne? Jezu u nas znowu sniezyca mnie sie tych ferii w gorach odechciewa coraz bardziej mały tylko czeka na wyciąg..ze tez facet w wieku 5 lat ma tak odjechane na wagoniki Thomas..i wszystko co pociag przypomina
Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość


Imiro przetlumacz-jesli mozesz- YSL the effect thick volume curls upwards extremely Mascara-this silikone rich rormula pumps up your lashes instanity lengthening and separating.... i czy ktos moze mi ja znalesc na necie bo ja szukam i d...a



tłmaczenie:
efekt grubych podkreconych ekstremalnie do góry rzes o zwiększonej objetosci. mascara- ta silikonowa bogata formuła podkreca rzesy natychmiast(instantly chyba powinno byc-sprawdz) wydłuzając je i oddzielając od siebie.

co do bejbe to na razie nie mam nadziei ijestemzla,ze dalam sie poniesc euforii calkowicie nieuzasadnionej-zmylily mnie pobolewania brzucha i dodatni test.
widze,ze Twoj chlopczyk tez 5-letni. moj bedzie mial5lat w lutym. ja znam sporo osob wag-bo u mnie tak sie jakos skladalo,ze przyjaciele to wagi, wodniki lub blizniaki. no i moja milosc to waga.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 10:34   #4468
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

IMI laseczko to może byc ciąża. Ja w dniu kiedy miałam dostac okres to dostałam strasznych bóli jak na okres i byłam pewna że to okres, pognałam do kuchni po tabletki Ibuprofen i dalej spać. Na następną noc znowu to samo więc juz byłam pewna że to okres , znowu tabletki i znowu nic. Bolało mnie tak 4 dni i się uspokoiło ale okres nie nadszedł. Okazało się że u niektórych kobiet po prostu ciąża zagnieżdża sie boleśnie. Przypadkiem nie bierz tabletek tak jak ja bo podobno w pierwszych dniach ciąży można ją zabic silnymi lekami.
Buziolki kochana
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 11:06   #4469
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

aaa to fakt mnie z pierworodna tez brzuch bolal i juz myslalam ze nici z bejbusia - malzenstwo juz rok trwalo wiec czekalismy z utesknieniem na te dwie kreseczki no i wyszly..dzis maja 1.80 wzrostu i strasznie pyskują biora nas za siostry..o to mile aaa to kupuje ten tusz...Imiro a ile to juz po tym poronieniu???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 12:59   #4470
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dziewczyny, czy te plamy można w ogóle całkowicie usunąć? ja już tracę nadzieję... nie chce być skazana na neostrate i tym podobne koszmarki przez reszte życia... boję się, że to może zaszkodzić moim dzieciom w przyszłości, dermatolog mnie ostrzegała zeby nie przesadzać.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.