Promocja w Sephorze - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-19, 19:19   #2881
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
podobno ma doglebnie mnie oczyscic, po dwoch tygodniach ma byc wysyp, potem ma sie wygoic. w zestawie jest mydelko, plyn zluszczający, emulsja nawilzajaca i krem i kosztuje 215 zl wiec zobaczymy, krem będę stosowala na noc a rano idealista, mam jakies 6 probeczek wiec troszkę jest
hmm no ciekawa jestem jak sie u Ciebie sprawdzi
6 probeczek na troche powinno wystarczec;D a powiedz mi bo mega jestem ciekawa jaka byla reakacja Pani na to ,ze chcesz probeczki idealista mega zaczela zachwalac czy raczej dala probki bo chcialas ale stwierdzila ,ze sredni??
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 19:33   #2882
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

mam w swojej sepho dwie panie, z ktorymi sie uwielbiam. wiedza ze nie wyludzam probek tylko faktycznie jak bedzie ok to przyjde i wezmę. weszlam, pogadalysmy co tam u mnie, jak się revlon sprawdza, i powiedzialam ze spodziewalam sie po aquasource czegos lepszego i slyszalam ze idealist to cudo, powiedziala zebym sobie przetestowala i dala 3 probki, mowiac ze sama uzywa i jest zachwycona, potem jakos przeszlysmy do kremow i razem z metroseksualnym gogusiem mi doradzili ten zestawik, potem przy placeniu zapytala czy chce sprobowac perfecjonista, choc odradza bo jednak to lifting bardziej, wiec wrzucila kolejne trzy idealisty, plus jeszcze jakies trzy kremiki superowe ponoc. mowila ze sama to stosowala a u niej tradzik to byl koszmar, ropa na twarzy itp, i clinique pomoglo, a idealist pieknie wyrownuje.


dam sobie chwilke czasu na idealista, jak bedzie dobry to kupię zestaw- idealist, perfect chyba- maly brazowy pod oczy i hydrationist czy jakos tak krem. za 240 zl, czyli tyle ile sam idealista!
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 19:38   #2883
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
mam w swojej sepho dwie panie, z ktorymi sie uwielbiam. wiedza ze nie wyludzam probek tylko faktycznie jak bedzie ok to przyjde i wezmę. weszlam, pogadalysmy co tam u mnie, jak się revlon sprawdza, i powiedzialam ze spodziewalam sie po aquasource czegos lepszego i slyszalam ze idealist to cudo, powiedziala zebym sobie przetestowala i dala 3 probki, mowiac ze sama uzywa i jest zachwycona, potem jakos przeszlysmy do kremow i razem z metroseksualnym gogusiem mi doradzili ten zestawik, potem przy placeniu zapytala czy chce sprobowac perfecjonista, choc odradza bo jednak to lifting bardziej, wiec wrzucila kolejne trzy idealisty, plus jeszcze jakies trzy kremiki superowe ponoc. mowila ze sama to stosowala a u niej tradzik to byl koszmar, ropa na twarzy itp, i clinique pomoglo, a idealist pieknie wyrownuje.


dam sobie chwilke czasu na idealista, jak bedzie dobry to kupię zestaw- idealist, perfect chyba- maly brazowy pod oczy i hydrationist czy jakos tak krem. za 240 zl, czyli tyle ile sam idealista!
aa noto super u mnie by sie zgadzalo bo zaczelam stosowac idealista jak juz w miare sobie poradzilam z syfkami i wlasnie zaczal tak ladnie wygladzac buzke ,ze teraz nawet nie musze podkladu zawsze uzywac)
a zestawik fajny rzeczywiscie i ten krem pod oczy jest megggga wydajny wiec nawet to 5ml co tam jest wystarcza na dlugo
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 21:44   #2884
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczynki wtrące parę słów od siebie w sprawie Idealista. Mam cerę mieszaną (zimą w kier. suchej, latem w kier. tłustej + rozszrzone pory). Podczas zakupów z rok temu dostałam próbkę Pierwsze wrażenie to było wielkie woow, co za aksamitność i wyrównanie Po skończeniu próbki postanowiłam zakupić całgo idealista, kupiłam go w zestawie z kremem pod oczy AR i minaiturowym kremem Day Wear. I wtedy doszłam do wniosku, ze to serum to zwykła baza silikonowa. Na dodatek rolowała się. Jakoś przy tej małej próbce nic mi sie nie rolowało. Pory już taknie ukrywało. Na dodatek krem pod oczy AR wysuszał mi skórę pod oczami. A krem Day WEAR to zwykły krem nawilżający, pełno takich jak ten po 20 zł w Rossmanie.
Tak więc Budyniek - zanim kupisz przeczytaj opinie na KWC
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 21:52   #2885
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

ejj wogole dopiero teraz doczytalam Aneczkaaaa to jakas akcja z tymi pedzlami ? ze do konkretnego produktu sie dostaje gratis, czy poporstu wydalas naprawde mega duzo kasy?
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 23:52   #2886
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
kupilam zestawik clinique z plynem zluszczajacym. moc 3. i bedziemy naprawiac skore. o maly wlos sie nie skusilam do tego o idealista, ale wzielam probki i zobaczymy przetestujemy. a clinique 3 steps podobno polecają... zobaczymy, nadzieje mam duze
3 kroki Clinique polecam w 100% Ja stosuje (oprócz kremu, który nie podszedł mi kompletnie) od ok. pół roku i jestem zachwycona (odpukać) Moja cera baaardzo się poprawiła odkąd stosuje mydełko i tonik + nawilżanie ale już z innej beczki I również czaję się na idealista więc czekam na relacje
__________________
Mój wątek kosmetyczny Zapraszam! Dokładki!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504362

Kocham
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200510102438.png
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 08:21   #2887
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
ejj wogole dopiero teraz doczytalam Aneczkaaaa to jakas akcja z tymi pedzlami ? ze do konkretnego produktu sie dostaje gratis, czy poporstu wydalas naprawde mega duzo kasy?
Żadna akcja- otrzymałam jako gratis- ale jak zobaczyłam faktyczną cenę-99zł to sie jeszcze bardziej ucieszyłam hehehe))

A co do Idealista- owszem ma na KWC niezłe opinie ale jakby się tak wczytać w lekturę komentarzy-to naprawdę licha garstka napisała, że działa tak, jak producent obiecuje- większość dziewczyn chwali go za to, że jest świetną bazą ( silikonową ), a mało która Wizażanka napisała, że np zwęża pory, czy wyrównuje koloryt- bo tak naprawdę- moim zdaniem nie robi nic poza wypełnieniem bruzd, zmarszczek i porów silikonem, zapychaniem i rolowaniem. Dla mnie nawet jako baza jest kiepski, bo wcale nie przedłuża trwałości a wręcz odwrotnie- świecę się po nim jak psu nie powiem co i to dużo szybciej niż bez...

Edytowane przez Aaaaaneczkaaaaa
Czas edycji: 2010-12-20 o 08:35
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 09:31   #2888
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
mam w swojej sepho dwie panie, z ktorymi sie uwielbiam. wiedza ze nie wyludzam probek tylko faktycznie jak bedzie ok to przyjde i wezmę. weszlam, pogadalysmy co tam u mnie, jak się revlon sprawdza, i powiedzialam ze spodziewalam sie po aquasource czegos lepszego i slyszalam ze idealist to cudo, powiedziala zebym sobie przetestowala i dala 3 probki, mowiac ze sama uzywa i jest zachwycona, potem jakos przeszlysmy do kremow i razem z metroseksualnym gogusiem mi doradzili ten zestawik, potem przy placeniu zapytala czy chce sprobowac perfecjonista, choc odradza bo jednak to lifting bardziej, wiec wrzucila kolejne trzy idealisty, plus jeszcze jakies trzy kremiki superowe ponoc. mowila ze sama to stosowala a u niej tradzik to byl koszmar, ropa na twarzy itp, i clinique pomoglo, a idealist pieknie wyrownuje.


dam sobie chwilke czasu na idealista, jak bedzie dobry to kupię zestaw- idealist, perfect chyba- maly brazowy pod oczy i hydrationist czy jakos tak krem. za 240 zl, czyli tyle ile sam idealista!
Byłam ostatnio w seph i tez polecono mi idealista, faktycznie pięknie pachniewypróbuj to co dostałaś i napisz nam jak sie sprawdza, ja przy okazji zakupow tez poprosze o probkę
Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wtrące parę słów od siebie w sprawie Idealista. Mam cerę mieszaną (zimą w kier. suchej, latem w kier. tłustej + rozszrzone pory). Podczas zakupów z rok temu dostałam próbkę Pierwsze wrażenie to było wielkie woow, co za aksamitność i wyrównanie Po skończeniu próbki postanowiłam zakupić całgo idealista, kupiłam go w zestawie z kremem pod oczy AR i minaiturowym kremem Day Wear. I wtedy doszłam do wniosku, ze to serum to zwykła baza silikonowa. Na dodatek rolowała się. Jakoś przy tej małej próbce nic mi sie nie rolowało. Pory już taknie ukrywało. Na dodatek krem pod oczy AR wysuszał mi skórę pod oczami. A krem Day WEAR to zwykły krem nawilżający, pełno takich jak ten po 20 zł w Rossmanie.
Tak więc Budyniek - zanim kupisz przeczytaj opinie na KWC
Mój dermatolog ktory jest cudotwórca powiedział,ze nie watro wywalac kasy na te kremy wysokopólowe bo najlepszym nawilazaczem jest krem bambinona poczatku troche sie zdziwiłam, no ale zastosowalam sie do jego zaleceń- świetnie nawilza, łagodzi podraznienia i kosztuje 6zł:O wydaje mi sie ze Idealist z ktorym mialam stycznosc tylko przez chwilke w sklepie wygrywa dzięki zapachowi i konsystencji, ale tak jak mowie w wieku 20-24 mozna sprobowac jeszcze bambino, zamiast ładowac 240 w krem


Dziewczyny jakie wymogi trzeba spełnic zeby pracowac w Seph, trzeba miec skonczona jakas kosmetologie?
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 11:16   #2889
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

https://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci/Regeneracja-zima

probowal ktos?? bo chce zmienic swoj fekkai ale nie wiem na co...


Jennifer z tego co wiem kosmetologii nie ale trzeba miec jakies kursy makijażu/ fwizazu skonczone i miec jakies pojecie o tym wszystkim
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:29   #2890
niezniszczalna
Raczkowanie
 
Avatar niezniszczalna
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wtrące parę słów od siebie w sprawie Idealista. Mam cerę mieszaną (zimą w kier. suchej, latem w kier. tłustej + rozszrzone pory). Podczas zakupów z rok temu dostałam próbkę Pierwsze wrażenie to było wielkie woow, co za aksamitność i wyrównanie Po skończeniu próbki postanowiłam zakupić całgo idealista, kupiłam go w zestawie z kremem pod oczy AR i minaiturowym kremem Day Wear. I wtedy doszłam do wniosku, ze to serum to zwykła baza silikonowa. Na dodatek rolowała się. Jakoś przy tej małej próbce nic mi sie nie rolowało. Pory już taknie ukrywało. Na dodatek krem pod oczy AR wysuszał mi skórę pod oczami. A krem Day WEAR to zwykły krem nawilżający, pełno takich jak ten po 20 zł w Rossmanie.
Tak więc Budyniek - zanim kupisz przeczytaj opinie na KWC
Ja też używałam idealista i byłam średnio zadowolona, lepszy złuszczasz do problematycznej cery to clinique turnaround serum. Ale jestem zakochana w innym serum EL: ANR! Jest to cudowne serum, świetnie nawilża skórę ( nie tylko chwilowo!), chroni moja skórę, wydłuża trwałośc makeup'u o wiele bardziej niż idealist, do stosowania na dzien i noc uważam że to dobra inwestycja w przyszłość )
__________________



Apple freak and big fan


niezniszczalna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:43   #2891
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

ANR jest z tego co pamietam bardziej liftingujące, a ja chce zlikwidowac paskudnie widoczne pory.

wczorajszy wieczor wygladal tak:
*zmycie makijazu przy pomocy wody i żelu intymnego
*mleczko do demakijazu ziaja- uzywane samo do demakijazu powoduje u mnie mega lzawienie, mozecie mi polecic cos do demakijazu ale raczej z nizszej polki- nie zalezy mi na tym jakos tak bardzo bardzo?
*mydelko z woda clinique ladne uczucie odswiezenia, jakby sciagniecia twarzy, takiej czystosci, przez jakies mentole najpewniej
*płyn złuszczajacy clinique pieklo troszke i szczypalo, pojechalam mocniej okolice nosa i brody
*żel nawilzajacy cliniquemile, lekkie, bez wiekszych wrazen
*idealistw dotyku na buzi podobny do silikonowej bazy sepho
*kremik nawilzajacy clinique z 3 steps. tu juz mi sie zaczynalo wszystko rolowac na buzi

taka kolejnosc polecila mi kobietka w sepho, zobaczymy jak zadziala. boję się ze przez stosowanie innych kremow sam idealist nie dotrze jakby do skory tak jak powinien. rano zrobilam to samo oprocz kremu ostatniego, bo makijaz by mi płatami schodzil.

watpliwosci mam takie- boję się ze idealist to tak naprawde same silikony, ktore bardziej się osadzą w porach i dlatego będą płytsze. a na dluzsza metę zapcha i po wymyciu ze tak powiem bedzie dokladnie to samo.

moze to zludzenie-nawet na pewno- ale ladniej jakby wygladam, tak świeżej, mniej syfnie jak ja nazywam taka zmeczona skore z grudkami.

narazie to tyle, zobaczymy co dalej.
cos byście zmienily w tej kolejnosci? musze jeszcze wytestowac aquasource do konca, moze efekt nie spektakularny, ale moze z czasem cos da. wiec mam mętlik straszny w glowie jak to poukladac :/
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 15:39   #2892
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
ANR jest z tego co pamietam bardziej liftingujące, a ja chce zlikwidowac paskudnie widoczne pory.

wczorajszy wieczor wygladal tak:
*zmycie makijazu przy pomocy wody i żelu intymnego
*mleczko do demakijazu ziaja- uzywane samo do demakijazu powoduje u mnie mega lzawienie, mozecie mi polecic cos do demakijazu ale raczej z nizszej polki- nie zalezy mi na tym jakos tak bardzo bardzo?
*mydelko z woda clinique ladne uczucie odswiezenia, jakby sciagniecia twarzy, takiej czystosci, przez jakies mentole najpewniej
*płyn złuszczajacy clinique pieklo troszke i szczypalo, pojechalam mocniej okolice nosa i brody
*żel nawilzajacy cliniquemile, lekkie, bez wiekszych wrazen
*idealistw dotyku na buzi podobny do silikonowej bazy sepho
*kremik nawilzajacy clinique z 3 steps. tu juz mi sie zaczynalo wszystko rolowac na buzi

taka kolejnosc polecila mi kobietka w sepho, zobaczymy jak zadziala. boję się ze przez stosowanie innych kremow sam idealist nie dotrze jakby do skory tak jak powinien. rano zrobilam to samo oprocz kremu ostatniego, bo makijaz by mi płatami schodzil.

watpliwosci mam takie- boję się ze idealist to tak naprawde same silikony, ktore bardziej się osadzą w porach i dlatego będą płytsze. a na dluzsza metę zapcha i po wymyciu ze tak powiem bedzie dokladnie to samo.

moze to zludzenie-nawet na pewno- ale ladniej jakby wygladam, tak świeżej, mniej syfnie jak ja nazywam taka zmeczona skore z grudkami.

narazie to tyle, zobaczymy co dalej.
cos byście zmienily w tej kolejnosci? musze jeszcze wytestowac aquasource do konca, moze efekt nie spektakularny, ale moze z czasem cos da. wiec mam mętlik straszny w glowie jak to poukladac :/
zmywasz twarz zelem do higieny intymnej?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 16:14   #2893
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

ja bym dawala idealista tylko rano ;p na to krem i na to baze ;p


a ogolnie to przyszlam napisac o czyms innym ale zpaomnialam o czym
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 16:19   #2894
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
zmywasz twarz zelem do higieny intymnej?
tak, bo schodzi pięknie, a zel do higieny intymnej jest bardzo delikatny, ma ph obojetne, i nie podraznia takich partii do jakich jest przeznaczony, wiec nie ma prawa podrazniac tez twarzy. pierwsza rzecz po jakiej nie mialam wysypu niespodzianek, nie bylam sciagnieta, przesuszona.
Cytat:
ja bym dawala idealista tylko rano ;p na to krem i na to baze ;p
znaczy rano bez plynu zluszczajacego? tylko buzia umyta mydlem clinique, potem idealist, krem nawilzajacy clin i na clin baze silikonowa??

Cytat:
a ogolnie to przyszlam napisac o czyms innym ale zpaomnialam o czym
lecytynka doppel hertz:P
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 16:33   #2895
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
tak, bo schodzi pięknie, a zel do higieny intymnej jest bardzo delikatny, ma ph obojetne, i nie podraznia takich partii do jakich jest przeznaczony, wiec nie ma prawa podrazniac tez twarzy. pierwsza rzecz po jakiej nie mialam wysypu niespodzianek, nie bylam sciagnieta, przesuszona.


znaczy rano bez plynu zluszczajacego? tylko buzia umyta mydlem clinique, potem idealist, krem nawilzajacy clin i na clin baze silikonowa??




lecytynka doppel hertz:P
No ja w sumie tak robie
rano Effelaclar potem pureness shiseido potem idealista krem z forumla 10.0.6 i baza z benefita i na ot juz podklad z clarinsa i jest bossssko ,dziisaj sie wlasnie Panie w Mango mnie pytaly czego uzywam do twarzy;p

a i mialam napisac ,ze strasznie lubie plyn do demakijazu z clinique 2 fazowy a z tanszych i wcale nie gorszych to Bourjois jets mega! wsyztsko schodzi



aa i wlasnie wiem czym sie chcialam pochwalic;D kupilam bratu przent ;D hihi perfumy Tommiego H. ( o boze sa tak cudne ,ze chyba sama moglabym je nosic ;P ) i spinki do kosuzli z vistuli tez mi sie mega podobaja;D niech sie cieszy
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma




Edytowane przez unrepeatable
Czas edycji: 2010-12-20 o 16:36
unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 16:45   #2896
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

dzis nalozylam tak jak pisalam wczesniej i się ciut swiecę, myslę, ze rano jednak jutro zrobię tak:
mydelko
plyn zluszczajacy
idealista
aquasource.

zobaczymy czy bedzie lepiej, musze zaczac uzywac probek ktore dostaje, bo nic tylko stertą mi rosną, az nie wiem co z nimi robic czesto notorycznie dostaję wszelakie kremy, zapachow tez mam sporo, kiedys dostalam w prezencie zestaw miniaturek perfum i wszystko gdzies zalega i się starzeje:P
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 17:13   #2897
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
ANR jest z tego co pamietam bardziej liftingujące, a ja chce zlikwidowac paskudnie widoczne pory.


taka kolejnosc polecila mi kobietka w sepho, zobaczymy jak zadziala. boję się ze przez stosowanie innych kremow sam idealist nie dotrze jakby do skory tak jak powinien. rano zrobilam to samo oprocz kremu ostatniego, bo makijaz by mi płatami schodzil.

watpliwosci mam takie- boję się ze idealist to tak naprawde same silikony, ktore bardziej się osadzą w porach i dlatego będą płytsze. a na dluzsza metę zapcha i po wymyciu ze tak powiem bedzie dokladnie to samo.


No właśnie na takich wnioskach skonczyła się moja przygoda z Idealistem. Zwykla baza silikonowa. Gdy już zaczela zapychać - odstawilam. Dziś stoi 15 ml i czeka nie wiadomo na co. Kupiłam baze Sephory i efekt jest nawet lepszy bo lepiej wypełnia pory, które są moim utrapieniem...
A serum ANR to super sprawa. Tu faktycznie obietnice producenta są spełniane. Podobnie jak serum Lancome Genifique.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Dziewczyny jakie wymogi trzeba spełnic zeby pracowac w Seph, trzeba miec skonczona jakas kosmetologie?
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe (technik usług kosmetycznych), zawodowe lub matura, mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta.
http://www.sephora.pl/pl/cid10/konsultant.html
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 01:11   #2898
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocja w Sephorze

Budynku...

Jesli chodzi o droższe vs tansze to droższe mają wieksze stęzenia na ogół skladników
aktywnych tzn w praktyce,ze szybciej dostrzegasz efekty działania.

Maską Korresa mialam i jest fajna równie skuteczna co Sisley a tańsza.

Idealist jaknajbardziej podciąga się pod serum. Ma alfa-hydroksy kwasy więc ładnie
oczyści skórę,rozświetli i zwezy pory.Dodatkowo wygładzi niemalże jak silikon.
Może by ono zamiast arugi.

Timze zone z koleji nie mówie,że jest akurat najlepszym kremem do cery problematycznej,
jest myśle naprawde dobry (mnie pasował),ale przede wszystkim spełnia funkcje o których
pisałaś:usuwa zmeczenie-rozswietla,niezatyka porow,nadaje się do mieszanej,
ma działanie anti-aging (na 1 oznaki starzenia skóry );



A co do Idealista to on wcale nie nadaje sie tylko dla młodych cer. Coraz więcej dojrzalych
kobiet ma problemy z rozszerzonymi porami i zlym zluszczaniem naskorka .
Ten produkt wlasnie przez takie osoby moze byc rowniez stsoswany.Wszystko zalezy od skory i potrzeb.

gabi1234 mnie bardzo pasowalo serum nawilzajace oraz krem na piersze zmarszczki (i podklad ).
Generalnie mam skore mieszana okresowo w kierunku suchej lub przetluszczajacej sie i krem to
pomimo bogateh formuly jak dla mnie ideal .
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 07:51   #2899
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci/Regeneracja-zima

probowal ktos?? bo chce zmienic swoj fekkai ale nie wiem na co...


Jennifer z tego co wiem kosmetologii nie ale trzeba miec jakies kursy makijażu/ fwizazu skonczone i miec jakies pojecie o tym wszystkim

ine słyszałam nic o tych kosmetykach ale................ podobno fekkai jest super, co masz z fekkai'a? ja bym sie na cos skusiła bo mam -20% do sephory i bon na 100zł który w sephorze też można wykorzystać

teraz mam straszny dylemat bo i pędzle bym kupiła i high beam benefita i fekkaia i butter clinique i kurcze WSZYSTKO !!!!!!!
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 10:12   #2900
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Promocja w Sephorze

Jestem wściekła na S...
Przez ostatnie 2 m-ce zrobiłam w Sephorze 4 transakcje.

Coś mnie tknęło żeby sprawdzić stan pkt, gdyż ostatnio nie dostałam żadnego smsa z info o rabacie.

Wchodzę, a tam SZOK 1 transakcja i 83pkt. Myślę WTF

Nie nabijały mi baby w ogóle pkt. Odnalazłam dwa paragony i dzisiaj się przejdę i zapytam co to za jaja!

Odechciewa się kupować.
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 10:21   #2901
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Jestem wściekła na S...
Przez ostatnie 2 m-ce zrobiłam w Sephorze 4 transakcje.

Coś mnie tknęło żeby sprawdzić stan pkt, gdyż ostatnio nie dostałam żadnego smsa z info o rabacie.

Wchodzę, a tam SZOK 1 transakcja i 83pkt. Myślę WTF

Nie nabijały mi baby w ogóle pkt. Odnalazłam dwa paragony i dzisiaj się przejdę i zapytam co to za jaja!

Odechciewa się kupować.
Ale może miałaś nie 4 tylko 5 transakcji,i już Ci się wyzerowało???
Ja tak miałam w Marionnaud - kupowałam,kupowałam i raz se myślę: sprawdzę stan punktów: patrzę - 0
Za dwa dni przyszedł kupon zniżkowy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 10:47   #2902
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale może miałaś nie 4 tylko 5 transakcji,i już Ci się wyzerowało???
Ja tak miałam w Marionnaud - kupowałam,kupowałam i raz se myślę: sprawdzę stan punktów: patrzę - 0
Za dwa dni przyszedł kupon zniżkowy
Nie sądzę...
A kupon żaden nie przyszedł
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 11:14   #2903
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
wczorajszy wieczor wygladal tak:
*zmycie makijazu przy pomocy wody i żelu intymnego
*mleczko do demakijazu ziaja- uzywane samo do demakijazu powoduje u mnie mega lzawienie, mozecie mi polecic cos do demakijazu ale raczej z nizszej polki- nie zalezy mi na tym jakos tak bardzo bardzo?
*mydelko z woda clinique ladne uczucie odswiezenia, jakby sciagniecia twarzy, takiej czystosci, przez jakies mentole najpewniej
*płyn złuszczajacy clinique pieklo troszke i szczypalo, pojechalam mocniej okolice nosa i brody
*żel nawilzajacy cliniquemile, lekkie, bez wiekszych wrazen
*idealistw dotyku na buzi podobny do silikonowej bazy sepho
*kremik nawilzajacy clinique z 3 steps. tu juz mi sie zaczynalo wszystko rolowac na buzi :/
To ja się wtrącę.
Z tego co pamiętam, mówili że krem/żel ostatni krok powinno się stosować pod krem docelowy.
Płynem złuszczającym nie powinnaś trzeć, a już w ogóle przecierać dwa razy w tym samym miejscu, raz wacikiem i wystarczy, pamiętaj o tym. poza tym można się do tego płynu niejako przyzwyczaić do tego stopnia, że ja sobie później z rozpędu oczy (zamknięte of kors) przecierałam... i nie szczypało ani nic..
A w ogóle to nie za dużo wszystkiego na noc? mam na myśli głównie kremy... mi się wydaje (ale nie jestem specjalistą ani nic) że jeden krem dobrze nawilżający/odżywiający skórę powinien w zupełności wystarczyć... przecież w tej nocy skóra ma właśnie czas na odpoczynek... Nie wyobrażam sobie nałożyć idealista na noc. Miałam kilka próbek tego kremu, niezły był jako baza pod makijaż ale na dłuższą metę bankowo by mnie zapchał.
Stosowałam 3 kroki dość długo (z półtora roku jak nic) i niestety zaczęły mi bardzo przesuszać skórę (a miałam 2). Odstawiłam Mój mąż za to stosuje z powodzeniem anti blemish i jest raczej zadowolony... choć też muszę pomyśleć nad zmianą jego pielęgnacji
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 12:22   #2904
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Budynku...

Jesli chodzi o droższe vs tansze to droższe mają wieksze stęzenia na ogół skladników
aktywnych tzn w praktyce,ze szybciej dostrzegasz efekty działania.

Maską Korresa mialam i jest fajna równie skuteczna co Sisley a tańsza.

Idealist jaknajbardziej podciąga się pod serum. Ma alfa-hydroksy kwasy więc ładnie
oczyści skórę,rozświetli i zwezy pory.Dodatkowo wygładzi niemalże jak silikon.
Może by ono zamiast arugi.

Timze zone z koleji nie mówie,że jest akurat najlepszym kremem do cery problematycznej,
jest myśle naprawde dobry (mnie pasował),ale przede wszystkim spełnia funkcje o których
pisałaś:usuwa zmeczenie-rozswietla,niezatyka porow,nadaje się do mieszanej,
ma działanie anti-aging (na 1 oznaki starzenia skóry );



A co do Idealista to on wcale nie nadaje sie tylko dla młodych cer. Coraz więcej dojrzalych
kobiet ma problemy z rozszerzonymi porami i zlym zluszczaniem naskorka .
Ten produkt wlasnie przez takie osoby moze byc rowniez stsoswany.Wszystko zalezy od skory i potrzeb.

gabi1234 mnie bardzo pasowalo serum nawilzajace oraz krem na piersze zmarszczki (i podklad ).
Generalnie mam skore mieszana okresowo w kierunku suchej lub przetluszczajacej sie i krem to
pomimo bogateh formuly jak dla mnie ideal .

dziękuję bardzo za odpowiedź
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 13:52   #2905
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

bardzo Wam dziekuję dziewczyny

żelik nawilzajacy po płynie musi byc, bo jest on jakby uzupelnieniem ponoc, ten trzeci ostatni krem mozna modyfikowac, ale raczej będę nakladac idealista po plynie, bo jest mocniejszy i ma zwęzic pory, czyli wnikac w zluszczona plynem skorę.

moze to zludzenie ale wydaje mi się, ze zaczynają wychodzic powoli syfy ze skory, mialam na policzku taka gulkę jakby i wybila mi zostawiajac strupek, pieknie ten plyn wysusza. ja mam wysuszona skore, ale bardziej wydaje mi się spragniona, a po tym wszystkim powoli się napoi liczę. probka idealista starczyla mi na dwa dni, przy uzywaniu rano i wieczorem. uzywam narazie tak, zeby dac skorze terapię szokową :P czyli jeszcze 10 dni idealista, chyba ze postosuję tylko rano, a wieczorem zostanę tylko i wylacznie przy 3 steps calej serii :niewiem: nie wiem szczerze mowiac ktora opcja lepsza.

Cytat:
Z tego co pamiętam, mówili że krem/żel ostatni krok powinno się stosować pod krem docelowy.
tam są cztery produkty:
mydelko
płyn
żel nawilzajacy
krem taki jakis mocniej nawilzajaco regenerujacy

raz do tej pory uzylam tego ostatniego kremu, bo się rolowal, wczoraj uzylam jakiejs probki zagranicznego super wypas kremu ktory dostalam w sepho.
Cytat:
Płynem złuszczającym nie powinnaś trzeć, a już w ogóle przecierać dwa razy w tym samym miejscu, raz wacikiem i wystarczy, pamiętaj o tym.
tylko tam gdzie mam najwieksze zaskorniki, nos, policzki pod oczami, broda. tak przynajmniej mi konsultant powiedzial.

Cytat:
Timze zone z koleji nie mówie,że jest akurat najlepszym kremem do cery problematycznej,
jest myśle naprawde dobry (mnie pasował),ale przede wszystkim spełnia funkcje o których
pisałaś:usuwa zmeczenie-rozswietla,niezatyka porow,nadaje się do mieszanej,
ma działanie anti-aging (na 1 oznaki starzenia skóry );
pogubilo się niedoswiadczone w kremach dziecię... co to time zone?
Cytat:
Maską Korresa mialam i jest fajna równie skuteczna co Sisley a tańsza.
gdzie korrensa znajdę? bedzie najlepsza do oczyszczenia i jakby pobudzenia cery?

:kwiatek:
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 15:23   #2906
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Nie sądzę...
A kupon żaden nie przyszedł
mi sie wydaje ,ze Ci sie jednak wyzerowalo;D a z kuponami u nich to ciezka sprawa, czasem przychodza nawet i po 2 miechach ale panie w systemie wszystko maja wiec wystarczy ,ze przy nastepnych zakupach wspomnisz one sprawdza

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
ine słyszałam nic o tych kosmetykach ale................ podobno fekkai jest super, co masz z fekkai'a? ja bym sie na cos skusiła bo mam -20% do sephory i bon na 100zł który w sephorze też można wykorzystać

teraz mam straszny dylemat bo i pędzle bym kupiła i high beam benefita i fekkaia i butter clinique i kurcze WSZYSTKO !!!!!!!
Ja mam szampon Technician ,odzywke Rx i maske Technican i wszystko namietnie uzywam ;D tylko lakier wole z Joico i zastanawiam sie jeszcze nad kupnem tego Salon glaze bo gdzies czytalam ,ze jest mega

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

buahha moj brat wlasnie wyszedl z sephory i do mnie dzwoni ,ze juz nigdy tam nie wroci bo poszedl po 1 rzecz a te panie tak ladnie sie nim zajely ,ze ma duzo wiecej niz 1 rzecz;P hahha
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 15:30   #2907
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocja w Sephorze

z mojej listy Sephorowej na -30% odpadła 1 rzecz
Dior Shimmer Amber
bo nie wytrzymałam i kupiłam na -20%
teraz tylko został do kupienia różyk
trzymajcie kciuki, by mój kolor był dostępny jeszcze po Świętach
a potem na odwyk
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 16:08   #2908
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
z mojej listy Sephorowej na -30% odpadła 1 rzecz
Dior Shimmer Amber
bo nie wytrzymałam i kupiłam na -20%
teraz tylko został do kupienia różyk
trzymajcie kciuki, by mój kolor był dostępny jeszcze po Świętach
a potem na odwyk
ja tez nie wytrzymałam i kupiłam na -20% róż z Chanela-uwielbiam ten rózany zapach
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 16:38   #2909
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Promocja w Sephorze

jestescie okrutne.
pod waszym wpływem chcę METEORYTKI I PĘDZEL!!! ( )

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

jesli chodzi o Fekkai to mam sprej chroniacy przed cieplem suszarki/prostownicy/lokowki i uv. jest fandastyczny mam pol roku juz a jeszcze pol butelki zostało!
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 16:44   #2910
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocja w Sephorze

a ja mam spokój z Meteorytkami, bo
Guerlain niestety testuje na zwierzętach
mam czystsze sumienie i pełniejszy portfel

A Annneczko na ile ci wystarcza różyk Chanela?
Ja mam różyk na 3 lata
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.