Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pachnąca' - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-07, 20:14   #1
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390

balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów


Mam zamiar kupić (i później używać oczywiście ) jakiś balsam antycellulitowy (prawdopodobnie zdecyduję się na lipocell blocker firmy Ziaja) . Chciałabym także smarować się jakimś balsamem z dodatkiem samoopalacza (na 99,9 % będzie to Johnson's holiday skin). I w związku z tym mam pytanie: czy ja mogę używać tych dwóch balsamów na zmianę (tzn. powiedzmy, że jednego dnia posmaruję się tym antycellulitowym, a na następny dzień tym samoopalającym)???? Czy są jakieś przeciwskazania???
Z góry dziękuję za odpowiedzi

Edytowane przez myszeńka_74
Czas edycji: 2006-05-07 o 21:06
myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 21:55   #2
aisty
Przyczajenie
 
Avatar aisty
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

No jasne, że nie ma żadnych przeciwskazań. Czemu miałyby byc:P Ja uzywałam oliwki antycellulitowej z Ziaji, ale czy to pomogło:| Nie byłabym pewna.
aisty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 20:14   #3
neczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

hejka Ja używłam wiieeellluuu balsamów, zelów pod prysznic, itp. ale niestety nic nie pomoglo.....cóż trzeba albo się pogodzić ze swym wyglądem albo starać się schudnąć (np. dieta antycellulitowa) .
Papatki
neczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 20:20   #4
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

Przeciwwskazań nie ma, tylko czy specyfik antycellulitowy używany tak nieregularnie zadziała? (O ile w ogóle działa...)
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 16:13   #5
aisty
Przyczajenie
 
Avatar aisty
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

No właśnie to wszystko jest bez sensu.Te wszystkie kosmetyki. czy są jakieś co naprawde działają tak jak mają działac? Nie spotkałam się z takimi. Chyba najlepiej kupowac rzeczy z rączką z Auchana<hahaha>Po co przepłacać. Jak się ma cellulit to już zadne kosmetyki nie pomoga. Najlepiej kupić sobie nowe biodra i pupcie:P Wiem, że czasem mam pesymistyczne myślenie, ale to tylko czasem:P
aisty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 16:28   #6
majo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

Ja też mam wrażenie że te wszystkie specyfiki nie pomagają (śmiem to twierdzić z własnego doświadczenia ). A ich cudowne właściwości to tyko reklama. A może jestem w błędzie i odezwie się jakaś wizażanka która jakimś cudem pozbyła się celulitu, to bym bardzo chciła wiedzieć czym?
majo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 17:27   #7
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

No to mnie załamałyście ... Szczerze mówiąc usiłuję kupić jakiś środek antycelullitowy od dłuższego czasu i jakoś do tej pory mi się nie udało . Chyba faktycznie dlatego, że nie wierzę w ich działanie (chiałabym wierzyć, że to jest takie proste: kupujesz, smarujesz i pyk! celullit znika ). A "rzeczy z rączką" (niekoniecznie z Auchan ) - jeśli myślimy aisty o tym samym - faktycznie się sprawdzają ! Śmiało mogę polecić! Tylko, że trzeba włożyć w to sporo wysiłku, ale się opłaca! Z bardzo widocznego celullitu zostały mi ...resztki i przyznaję się, że chciałam pójść na łatwiznę z tym balsamem... Ale skoro twierdzicie, że to nic nie daje to z całą pewnością zostanę przy mojej rzeczy z rączką...

Edytowane przez myszeńka_74
Czas edycji: 2006-05-19 o 18:36
myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 21:25   #8
juliaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

coz..rzeczywiscie pesymistyczne myslenie... ja osobiscie uzywam dove gel intensive ferming...i widze efekty(z tym ze uzywam go codziennie)...a pozatym tez uzywam na nozki j&j holiday skin...po wchlonieciu sie zelu...
pozatym kolezanka poleca mi krem antycellulitowy z avonu...jej rzeczywiscie pomoglmoze sprobuje...
juliaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 22:12   #9
nube
Raczkowanie
 
Avatar nube
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 56
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

ze wszystkich środków antycellulit polecam Ci :

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5426
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5427

sama próbowałam i mogę powiedzieć, że przynosi efekty, oczywiście po jednej tubce nogi nie będa od razu wyglądały na 10 cm szuplejsze i bez zadnych objawów cellulitu, ale efekt stosowania będzie widoczny. Dobrym dodatkiem do tego zestawu będzie jeśli od czasu do czasu przebiegniesz wieczorem kawałek Napisz na co się zdecydowałaś.

Co do stosowania razem z balsamem brązującym mozesz używać jednego kosmetyku wieczorem a drugiego rano

Pozdrawiam, nube

P.S. Też używam balsamu J&J i jak na razie daje dobre efekty brązujące
nube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 23:10   #10
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

Zgadzam się z nube, może być jeden rano, drugi wieczorem A w ogóle u mnie najlepsze efekty balsam antycellulitowy przynosi, kiedy się nim nasmaruję (+obowiązkowo masaż), a potem wskakuję w długie spodnie i np na stepper Albo inne ćwiczenia czy taniec... czasem też stosuję rano i potem idę biegać. W każdym razie z balsamem brązującym na pewno gryźć się nie będą.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 13:20   #11
aisty
Przyczajenie
 
Avatar aisty
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

Myszenka 74 a o jaki konkretnie balsam ci chodzi? Bo u mnie rzeczy z raczką to tylko są w Auchanie:P To sa te najtańsze produkty marki Auchan
aisty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 17:37   #12
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

Aisty myślałyśmy jednak o czymś innym ... Hasło "rzecz z rączką" skojarzyło mi się z takim zwykłym , ręcznym przyrządem do masażu... Za chwilę wstawię zdjęcie...
myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 17:56   #13
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

to właśnie ten przyrząd:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mas6pn.jpg (11,8 KB, 16 załadowań)
myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 17:59   #14
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

Dziękuję dziewczyny za wszystkie odpowiedzi Na razie jeszcze nie kupiłam żadnego antycellulitu... jak kupię i zacznę stosować dam znać
myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 19:08   #15
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

Po ile jest ten przyrząd wyzej wstawiony? Ja widzialam w Rossmanie byl po 11zl. to duzo?
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 21:13   #16
sweet18
Raczkowanie
 
Avatar sweet18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 210
GG do sweet18
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

Witam- osobiscie polecam balsam ujedrniajacy z Erisa-slicznie pachnie, bardzo niska cena-ok 12 zl, skora jest niesamowice miekka i gladka,a przy regularnym stosowaniu (ja stosuje co wieczor) daje naprawde super efekty. Co do balsamu Holiday z Johnsona-hmm..dla mnie byl koszmarny- smierdzial..nierownomiern ie schodzil ze skory przez co mialam plamy.. No ale moze u ciebie zadziala inaczej
sweet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 09:06   #17
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

11 zł to taka średnia cena. Naprawdę polecam ten przyrząd, potrafi zdziałać cuda,ale trzeba go uzywać bardzo regularnie ( = codziennie!!!!!). Przy nieregularnym stosowaniu piorunujących efektów niestety nie będzie.

Balsamu J&J Holiday Skin uzywałam już w zeszłym roku i byłam z niego bardzo zadowolona.
myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 10:24   #18
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

Co do cellulitu - straszne z was pesymistki

Mnie jakoś udało się prawie tego pozbyć (prawie, bo nadal z tym walczę - wrodzone skłonności i pigułki jednak robią swoje) - fakt, nie był on taki "ogromny" - ale wystarczyło codzienne stosowanie tego żelu z Ziai, do tego raz na tydzień peeling z tej samej serii, i jeszcze masaże ostrą sizalową rękawicą. Bonusowo ćwiczenia na pupę i uda - nie przemęczałam się, były to proste wymachy itp., no i rezygnacja - chociaż w części - z białego pieczywa, słodyczy i chipsów.. I jakoś się udało.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 14:03   #19
aisty
Przyczajenie
 
Avatar aisty
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 26
Wink Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

No to Myszeńka 74 naprawde całkiem o czymś innym myslałyśmy. Kiedyś szorowałaś się myjką sizalową, ale mi się szybko odechciało
aisty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 17:01   #20
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

Podepne się do wątku
Któraś z Was polecała antycellulitowy peeling-masaż myjący Erisa i w związku z tym mam pytanie : 3 razy w tygodniu myję się szorstką rękawicą czy więc jest sens stosowac jeszcze taki peeling? Czy mycie się rekawica nie daje takiego samego efektu co mocno ścierający peeling??
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:03   #21
Kornika
Przyczajenie
 
Avatar Kornika
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 25
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

No a ja walcze z celulitem od wielu lat!! Już w szkole podstawowej się zastanawiałam dlaczego mam takie uda, a inne koleżanki nie. Prawdę powiedziawszy to nie było nic aż tak widocznego, ale prz ściśnieciu skóry (np. siad po turecku) było widać grudki. No i zaczęłam z tym walczyć pare lat później. Nogdy nie zniknęło całkowicie! Ale myślę że to dlatego że brakowałomi systematyczności. Dzisiaj już wiem jak walczyć. Przez jakiś rok chodziłam 2 razy w tyg. na aerobik, rower, trochę gimnastyki w domciu na uda i pośladki. Do tego krem Avonu, prysznice ciepłe - zimne, masaże (kupiłam sobie taki masażer podobny do tego który prezentowała myszeńka powyżej) no i widziałam efekty. NAJWAżNIEJSZA SYSTEMATYCZNOŚĆ. Ale przez zimę się zaniedbałam, przytyłam 5 kg i poroblem wrócił ..... z natężeniem!!!! Dlatego od 2 tyg. rozpoczęłąm swoją walkę. I wiem jedno ruch jest najważniejszy, samo smarowanie nie starcza. No więc do walki kobiety. Pozdrawiam.
__________________
Kornika
Kornika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:05   #22
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

samo smarowanie balsamem antycellulitowym niewiele daje, jednak w połączeniu z regularnymi i intensywnymi masażami podczas wcierania, gimnastyką i naprzemiennymi natryskami naprawdę pomaga. Jestem tego żywym przykładem
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 19:31   #23
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

ja tam w balsamy antycellulitowe nie wierzę, ale jako dobre wygładzenie skóry używam serum Eveline, które Ci polecam. Dodatkowo stosuję bez żadnych preciwskazań balsam brązujący Daxa żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam jak również nie słyszałam, ze nie można ich naprzemian stosować
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 21:22   #24
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

Cytat:
Napisane przez Durga
Podepne się do wątku
Któraś z Was polecała antycellulitowy peeling-masaż myjący Erisa i w związku z tym mam pytanie : 3 razy w tygodniu myję się szorstką rękawicą czy więc jest sens stosowac jeszcze taki peeling? Czy mycie się rekawica nie daje takiego samego efektu co mocno ścierający peeling??
I w jednym i w drugim przypadku (rękawica sizalowa / peeling) chodzi o złuszczenie naskórka , a co za tym idzie o ujędrnienie skóry. Ale - tak jak we wszystkim zresztą - i w tym przypadku szczerze radziłabym zachować umiar. Wydaje mi się, że jak będziesz szorowała się 3 razy w tygodniu rękawicą i do tego jeszcze stosowała peeling to możesz ..przedobrzyć....ale nie jestem fachowcem w tej dziedzinie...zdrowy rozsądek mi tak podpowiada...
myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 21:37   #25
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

A tak swoją drogą ciekawa jestem czy dwadzieścia, trzydzieści i więcej lat temu kobiety też miały cellulit czy to wytwór naszych czasów?
myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 12:40   #26
majo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

Cytat:
Napisane przez myszeńka_74
A tak swoją drogą ciekawa jestem czy dwadzieścia, trzydzieści i więcej lat temu kobiety też miały cellulit czy to wytwór naszych czasów?
Wytworem naszych czasów jest nagonka na idealne ciało, a cellulit kobiety zawsze miały.
majo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 16:23   #27
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

Cytat:
Napisane przez majo
Wytworem naszych czasów jest nagonka na idealne ciało, a cellulit kobiety zawsze miały.
To prawda, widac to na przykład na obrazach Rubensa
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 16:26   #28
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

Cytat:
Napisane przez myszeńka_74
I w jednym i w drugim przypadku (rękawica sizalowa / peeling) chodzi o złuszczenie naskórka , a co za tym idzie o ujędrnienie skóry. Ale - tak jak we wszystkim zresztą - i w tym przypadku szczerze radziłabym zachować umiar. Wydaje mi się, że jak będziesz szorowała się 3 razy w tygodniu rękawicą i do tego jeszcze stosowała peeling to możesz ..przedobrzyć....ale nie jestem fachowcem w tej dziedzinie...zdrowy rozsądek mi tak podpowiada...
Dziękuje Ci bardzo. Właściwie sama doszłam do takich wniosków ale wolałam się upewnic bo nie znam się na tym za dobrze
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 17:04   #29
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

a używała może któraś z was albo używa te kremiki ( wszystkie 3 z erisa)? a jak tak to jak sie sprawują?
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 23:09   #30
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: balsam antycellulit + inne rodzaje balsamów

A ja w ostatnich dniach przeczytałam sporo pochlebnych opinii na temat garnier roll on.... może warto się na to skusić? Albo nowy ujędrniająco - masujący żel nivea ( z tą specjalną masującą końcówką) - czy któraś z Was już go może używała?
myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-28 16:23:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.