Krótkie sweterki, bolerka- co o nich sądzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 15:55   #1
__Daria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 273

Krótkie sweterki, bolerka- co o nich sądzicie?


Ostatnio coraz bardziej mam ochotę zakupic coś takiego, ale nie znalazłam zbyt fajnych w internecie, poza tym zastanawiam się, czy będą mi pasowac. Ponieważ jesteście prawdziwymi specjalistkami modowymi, postanowiłam właśnie do Was się zwrócic.

Czy dobrze wyglądałabym, jeśli jestem niska, dośc szczupła, mam wąskie biodra, małe wcięcie w talii, ramiona raczej szerokie.. Pomyślałam, że pod taki krótki sweterek mogłabym włożyc długą prostą, jednolitą bluzkę..

Zachęcam też do wklejania zdjęc takich sweterków.
__Daria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 17:30   #2
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: Krótkie sweterki, bolerka- co o nich sądzicie?

ja powiem tak: mam figurę typowej gruszki - małe piersi, wąskie ramiona, szczupłą talię i przysadzisty dół (szerokie biodra, krótkie nogi) i nie pasują mi takie bolerka zupełnie
wydaje mi się, że mnie strasznie zniekształcają, wyglądam jeszcze bardziej nieproporcjonalnie
wniosek jest jeden - albo poszerzają biodra albo zwężają ramiona, w każdym razie nie dla mnie takie narzutki
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 17:32   #3
__Daria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 273
Dot.: Krótkie sweterki, bolerka- co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez RiotKitty Pokaż wiadomość
ja powiem tak: mam figurę typowej gruszki - małe piersi, wąskie ramiona, szczupłą talię i przysadzisty dół (szerokie biodra, krótkie nogi) i nie pasują mi takie bolerka zupełnie
wydaje mi się, że mnie strasznie zniekształcają, wyglądam jeszcze bardziej nieproporcjonalnie
wniosek jest jeden - albo poszerzają biodra albo zwężają ramiona, w każdym razie nie dla mnie takie narzutki
Czyli z tego wniosek, że mnie mogą pasowac- mam szerokie ramiona, a wąskie biodra..
__Daria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 18:33   #4
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Krótkie sweterki, bolerka- co o nich sądzicie?

zależy o jakich mówisz, fasonów tego jest mnóstwo


wydaje mi się, że ładnie to wygląda jak się ma wcięcie w talii
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 18:35   #5
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: Krótkie sweterki, bolerka- co o nich sądzicie?

tak, wydaje mi się, że będziesz dobrze wyglądać, zrównoważy ci to biodra i ramiona
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 21:34   #6
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Krótkie sweterki, bolerka- co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że ładnie to wygląda jak się ma wcięcie w talii
Moim zdaniem to zależy - chociażby od koloru. Jak się ma wcięcie w talii i się ubierze białą bluzkę długą, a na to czarne bolerko, to można to wcięcie w talii "zachwiać", bo góra się będzie wydawała mniejsza niż talia. A jak się wcięcia w talii nie ma i się ubierze odwrotnie, tj. czarna bluzka i białe bolerko, to już może się efekt talii zrobić, bo bolerko górę powiększy, a okolice talii będą się wydawały mniejsze.
Moim zdaniem trzeba po prostu poprzymierzać. Ja osobiście w takich krótkich sweterkach dobrze nie wygląda, bo pomimo że mam talię, to mnie skracają. Za to bardzo lubię takie sweterki bolerka tylko na ramiona, coś takiego: http://www.gendai.pl/images/swetry/l...rkoAzurowe.JPG
Można narzucić na bluzkę na ramiączkach albo sukienkę i ukryć ramiona, a nie skraca to tułowia, najwyżej z tyłu, ale to już nie takie straszne.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 21:50   #7
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: Krótkie sweterki, bolerka- co o nich sądzicie?

Mysle, ze przy znikomej talii, waskich biodrach i szerokich ramionach nie bedziesz dobrze wygladac w takim sweterku, aczkolwiek bez zdjec sylwetki naprawde ciezko cokolwiek stwierdzic...
__________________

meginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 22:36   #8
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Krótkie sweterki, bolerka- co o nich sądzicie?

ja tam niska jestem (155 cm wzrostu) i nosze bolerka, ba nawet mam kurtki, które się kończą w talii i to moim zdaniem dobrze wygląda. to wszystko zależy od tego, kto co lubi i jak się w tym czuje. podoba Ci się? czujesz się w tym dobrze? to sobie spraw. ja nie żałuje
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.