Essence cz. VII - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-08, 21:56   #871
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
780
To o pkt w grze? Ja za trzecim razem dograłam do 1300 jakoś a potem rzuciłam bo juz mnie wkurzało(ale wpisałam się na liste choć pierwsza osoba ma 3600 :/). Zauważyłam że przejazdy między chorągiewkami liczy za 20 a nie za 10 jak się nie wjedzie pomiędzy tylko przeskoczy 1 chorągiewkę - tylko trzeba uważać żeby się o nią nie zabić
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 21:59   #872
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
A ja nie mogę się umówić... eh a wiecie ja teraz właściwie nie używam nic z essence... a nie! smoky eye set - jak się rano maluje to tylko to się zawsze gdzieś tam wkręci i czasem ta srebrna kredka z metallics. Kurcze - właśnie dziewczyny - co ja mam z tym fantem zrobić -> te kredki to jakieś dziadostwo! Mam takie no nie wiem sama jakie powieki ale do tej pory na badziewnej bazie z joko wszystko się ładnie trzymało dzień cały a ta kredka nawet na niej po 10 min jest w załamaniu O_O
Kupię nową bazę ale najpierw chcę wykorzystać tą z joko bo wiem że jak tego nie zrobie przed zakupem to już nigdy jej nie wykorzystam a poza tym na razie mam ten problem tylko z tą jumbo kredką. Jest taka ładna... a taka okropna

(wybaczcie jakbym majaczyła, spałam 4 godziny i udaje że pracuje nad zadaniem na seminaria )
Ja mam tak z moją z ITW. To może na mojej powiece, ale i tak wrzucam ją na wymiankę
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:12   #873
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
To o pkt w grze? Ja za trzecim razem dograłam do 1300 jakoś a potem rzuciłam bo juz mnie wkurzało(ale wpisałam się na liste choć pierwsza osoba ma 3600 :/). Zauważyłam że przejazdy między chorągiewkami liczy za 20 a nie za 10 jak się nie wjedzie pomiędzy tylko przeskoczy 1 chorągiewkę - tylko trzeba uważać żeby się o nią nie zabić
Najwięcej mam 885 :/ Nie wiedziałam o tej metodzie :d Przejeżdzałam pomiędzy, za 10 pkt Popóbuję
Skacze przez króliki, przez drewno, przez zaspy, zbieram produkty a i tak coś mało tych punków.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-12-08 o 22:16
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:17   #874
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Zupełnie się z Tobą zgadzam. A moja chęć posiadania wynika z tego, że zobaczyłam fajną mozaikę i jedyną podobną znalazłam w MAC. Gdybym znalazła tańszą - nabyłabym ją.

Ja za to używam wszystkich moich róży (o dziwo wszystkie essence poza jednym, który używam rzadziej) na zmianę i to ostatnio nawet w połączeniu z brązerem - chociaż ostatnimi czasy dosyć rzadko się maluję Myślałam nawet o używaniu takiego miedzianego brązera na poliki ale stwierdziłam, że zimową porą byłaby to przesada.



No tak, jasne. Będą takie filmiki na YT o Sexi wymiatającej kosmetyki. Może nawet trafię do jakiegoś teledysku
Oczywiście jak tylko znajdę i kupię to zdam relację. Niestety ostatnio obeszłam wszystkie drogerie w Bochni i tam nie mieli Golden Powiedzieli, że może po nowym roku bo teraz nie zamawiają nowości.



Ja mam MAC i wiem, że jest przereklamowany.

A ja chcę ściąć włosy tylko... nie chce mi się jechać 6km do fryzjera

Co do Maca to ja mam podobne zdanie. Też spodobały mi się ich pudry wypiekane i jak poszłam oglądać, to normalnie szok. One mają dużo drobinek, a niektóre to mają nawet drobiny. Jeszcze podobają mi się róże: Springsheen, Peachy i Warm Soul, ale właśnie chcę poczekać z decyzją do obejrzenia paseczkowego różu Essence w tej wersji cieplejszej. A co do mineralnych jeszcze, to te z Golden Rose są bardzo podobne. Mi się podobają jeszcze te: http://www.flormar.pl/katalog.php strony 10-11, ale nigdzie ich u mnie nie ma.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:18   #875
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Hmm. Jak będziesz sławna to nie zapomnij o nas
Ja nie chce ścinać, bo mi się zrobi szop pracz i natapirowany król lew w jednym

Nie zapomnę Rozpowszechnię wątek essence na cały świat
Ja mam proste i ciężkie jak druty. Może zrobimy wymiankę?
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:21   #876
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Najwięcej mam 885 :/ Nie wiedziałam o tej metodzie :d Przejeżdzałam pomiędzy, za 10 pkt Popóbuję
Skacze przez króliki, przez drewno, przez zaspy, zbieram produkty a i tak coś mało tych punków.
No metoda jest dobra bo ja omijałam wszystkie najazdy za 5 pktów :/ i jestem ślepa wiec - uwaga! - przeskakiwałam przez to co miałam zbierać :P a dzięki skakaniu przez bramki troche ukulałam ale i tak za mało... a szkoda - lubię Roxi

edit: fajowe te flormary :P ale ja nie widziałam ich nigdzie w Poznaniu

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-12-08 o 22:24
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 22:30   #877
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Najwięcej mam 885 :/ Nie wiedziałam o tej metodzie :d Przejeżdzałam pomiędzy, za 10 pkt Popóbuję
Skacze przez króliki, przez drewno, przez zaspy, zbieram produkty a i tak coś mało tych punków.
1845 - wow!! Ta metoda jest lepsza, bo się nie wywalam Dojechałam do samego końca z tylko 2 wywrotkami

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
1845 - wow!! Ta metoda jest lepsza, bo się nie wywalam Dojechałam do samego końca z tylko 2 wywrotkami
Widzę, że zasada polega generalnie na skakaniu - skakć przez wszystko co się da - tez przed domy i drzewa i zbierac produkty :d Tylko nie wiem do czego są te takie skośne "cosie" (nie skocznie tylko te drugie)



2145
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-12-08 o 22:36
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 22:35   #878
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
No metoda jest dobra bo ja omijałam wszystkie najazdy za 5 pktów :/ i jestem ślepa wiec - uwaga! - przeskakiwałam przez to co miałam zbierać :P a dzięki skakaniu przez bramki troche ukulałam ale i tak za mało... a szkoda - lubię Roxi

edit: fajowe te flormary :P ale ja nie widziałam ich nigdzie w Poznaniu
w Łodzi nie widziałam, ale napisałam do nich maila z info.


---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Nie zapomnę Rozpowszechnię wątek essence na cały świat
Ja mam proste i ciężkie jak druty. Może zrobimy wymiankę?
Chętnie, ja mam swoich trochę dość
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 23:03   #879
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Hosenka - jeszcze troche i masz szanse być w 5(chyba, nie wiem za bardzo jak to teraz wygląda :P)! Trzymam kciuki
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 23:08   #880
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Hosenka - jeszcze troche i masz szanse być w 5(chyba, nie wiem za bardzo jak to teraz wygląda :P)! Trzymam kciuki
Musiałabym miec ok 3500 Już mnie palce bolą
ide spać. Będę miała koszmary - będę zjeżdżać na desce i skakać przez króliki i drzewa
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 23:15   #881
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Spoko to nie źle takie zjeżdżanie . Mojej koleżance przez studia się śniła głowa naszego wykładowcy którą próbowała wyrzucić a ona codziennie wracała(akcja się działa nad morzem) no i raz wypłynęła na łódce i myślała że się jej pozbyła a tu głowa następnego dnia leży na ganku jej domku i z poirytowaniem woła: "licz milisekundy po których wracam!"
hit
Ogólnie dziewczyny postanowiłam nie oglądać swatchy limitek i zdać się na los (mhm... tylko dzisiaj) - co będzie to będzie. Teraz czatuje na zbiorowych zamówieniach z elfa żeby sobie cóś wybrać :P eh... życie jest ciężkie ;P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 23:19   #882
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Spoko to nie źle takie zjeżdżanie . Mojej koleżance przez studia się śniła głowa naszego wykładowcy którą próbowała wyrzucić a ona codziennie wracała(akcja się działa nad morzem) no i raz wypłynęła na łódce i myślała że się jej pozbyła a tu głowa następnego dnia leży na ganku jej domku i z poirytowaniem woła: "licz milisekundy po których wracam!"
hit
Ogólnie dziewczyny postanowiłam nie oglądać swatchy limitek i zdać się na los (mhm... tylko dzisiaj) - co będzie to będzie. Teraz czatuje na zbiorowych zamówieniach z elfa żeby sobie cóś wybrać :P eh... życie jest ciężkie ;P
dobra koleżanka.
uuuuu ELF, też zawsze chciałam zrobic u nich zamówienie, ale teraz Święta. Może kiedyś. A z której stronki robisz zamówienie?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 23:32   #883
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Wiecie ostatnio oglądałam filmik jednej dziewczyny na yt co to była z tych co potrafią mieć na raz tylko 2 błyszczyki i kupić nowy dopiero jak poprzedni się skończy. Jak ja podziwiam takich ludzi... Patrze wtedy na moje szufladki i myślę sobię: "a kiedy ja to skończe?" :P a to że używam zaledwie 5% tego co tam jest to już w ogóle nie ma co wspominać... eeeeh ale chyba przerzuce się chwilowo na manię włosową bo moje włosy są tak złe ze chce je obciąć o jakieś dobre 20 cm. A co! <mhm... już to widze... z moimi zaplanowanymi prezentami świątecznymi dla siebie :P>
co prawda nie mam wielu błyszczyków, bo po prostu wolę zwykłe pomadki.. co nie zmienia faktu, ze kilka mam. Dziś z przykrością odkryłam, ze mój chłodzący essence skisł zaniedbałam biedaka. Jest prawie pełen (jakieś 3/4 opakowania) a już się nadaje do wyrzucenia...
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 23:42   #884
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja mam tak z moją z ITW. To może na mojej powiece, ale i tak wrzucam ją na wymiankę
a moja wręcz przeciwnie, daje ją na dolną powiekę i ślicznie się trzyma, aż byłam w szoku wszystkie moje kredki się rozmazują a ta trzyma cały dzień
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 00:01   #885
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
dobra koleżanka.
uuuuu ELF, też zawsze chciałam zrobic u nich zamówienie, ale teraz Święta. Może kiedyś. A z której stronki robisz zamówienie?
Ja nie robię bo musiałabym znowu Tżta prosić żeby mi paypala użyczył(ja tam sie na tym nie znam) i chce jakieś 2-3 rzeczy więc nie bardzo chyba mi się opłaca samemu zamawiać. Chcę się podpiąć pod jakieś zbiorowe zamówienie ale jedno właśnie przespałam. Zamawiają ze stronki UK bo US do Polski nie wozi

ten chłodzący błyszczyk też mialam i lubiłam dopóki nie zaczął się samoistnie wylewać... wyrzuciłam dziada!

Black-bubu(swoją drogą mega nick!) mi się też na dolnej i w kąciku trzyma - ale na górnej naaaah, ani trochę

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-12-09 o 00:03
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 00:08   #886
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ja nie robię bo musiałabym znowu Tżta prosić żeby mi paypala użyczył(ja tam sie na tym nie znam) i chce jakieś 2-3 rzeczy więc nie bardzo chyba mi się opłaca samemu zamawiać. Chcę się podpiąć pod jakieś zbiorowe zamówienie ale jedno właśnie przespałam. Zamawiają ze stronki UK bo US do Polski nie wozi

ten chłodzący błyszczyk też mialam i lubiłam dopóki nie zaczął się samoistnie wylewać... wyrzuciłam dziada!

Black-bubu(swoją drogą mega nick!) mi się też na dolnej i w kąciku trzyma - ale na górnej naaaah, ani trochę
W tym tygodniu chyba znowu w ELFie ma być darmowa przesyłka. Powiem Wam, że te kremowe linery mają bombowe, jeszcze fajniejsze niż z metallics, bo są trwalsze. Nie ścierają się w ciągu dnia. Jutro postaram się zrobić porównanie
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 00:25   #887
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Hm... Z tego co pamiętam to ostatnio u nas w Naturze był lakier czarny ze srebrnymi drobinamiMoonlight w koszyku, mogę oblookać jeszcze raz jakbyś chciała.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------


Kochana nie wiem czy przebranie cos Ci da. Jak kobieta jest ładna to już po ptokach, obojętnie jak się przebierze to i tak ją rozpoznają.
Pewnie,że chcę. Tylko chodzi mi o ten zupełnie czarny, a nie grafitowy [grafitowy mam ]
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 00:29   #888
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

To zróbmy może jakiś napad na ten zbiorowy wątek z elfa :P darmowa przesyłka do mnie przemawia :P ale pewnie jest powyżej jakiejś kwoty - sama tego nie "napykam" :P

hym hym hym mam teraz w użyciu szary z dw i jakoś grzeje szufladę od tygodnia. Jutro dam mu oddychac!
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 00:39   #889
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Pewnie,że chcę. Tylko chodzi mi o ten zupełnie czarny, a nie grafitowy [grafitowy mam ]
Jest czarny z takim srebrnymi brokatem

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
a moja wręcz przeciwnie, daje ją na dolną powiekę i ślicznie się trzyma, aż byłam w szoku wszystkie moje kredki się rozmazują a ta trzyma cały dzień
Tzn. na dolnej daje rade, ale górna to porażka
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 02:17   #890
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Black-bubu(swoją drogą mega nick!) mi się też na dolnej i w kąciku trzyma - ale na górnej naaaah, ani trochę
Dziękuję
W takim razie muszę spróbować na górnej, a macie jakieś sposoby żeby na dolnej powiece i w kąciku oka kredki się nie rozmazywały ? Najpiękniejszy kolor z essence - granatowy - night fever z kredek niestety tak mi się pięknie rozmazuje, że musiałam przestać go używać. Próbowłam nawet z bazą, ale baza joko po roku zaschneła tak bardzo, ze za nim nie mogę jej wydobyć z pudełka.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:07   #891
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Dziękuję
W takim razie muszę spróbować na górnej, a macie jakieś sposoby żeby na dolnej powiece i w kąciku oka kredki się nie rozmazywały ? Najpiękniejszy kolor z essence - granatowy - night fever z kredek niestety tak mi się pięknie rozmazuje, że musiałam przestać go używać. Próbowłam nawet z bazą, ale baza joko po roku zaschneła tak bardzo, ze za nim nie mogę jej wydobyć z pudełka.
też właśnie używam lekko zaschniętą bazę. Wzięłam sposób z internetu- rozgrzej ją trochę suszarką i będzie ok Postanowiłam ją zużyć
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 12:47   #892
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez ewelinkia Pokaż wiadomość
Kolor (Nr. 34 Walk of Fame) jest bardzo fajny, co do trwałości - u mnie lakiery Essence trzymają się ok. 2 dni.

Ale to i tak dobrze, kiedyś kosmetyczka pomalowała mi paznokcie Chanel i nawet tych dwóch dni nie wytrzymał
a mnie się wydawało, ze ten lakier inaczej się nazywa jak go w sklepie oglądałam
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 12:49   #893
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Widziałam I love Berlin w oczekiwanych na włoskiej podstronie Essence, więc raczej będzie "w świecie" też
Dobrze że do mnie nie przemawia, no chyba że paleta...

Zeszłam pół miasta w poszukiwaniu zmywacza w pisaku. I kurde nie ma oczywiście, nigdzie. Uch
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 13:16   #894
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
też właśnie używam lekko zaschniętą bazę. Wzięłam sposób z internetu- rozgrzej ją trochę suszarką i będzie ok Postanowiłam ją zużyć
też moja postanowiłąm zużyć, daje ją do mikrofali, potem taką płynną próbuję nałożyć ale na palcu natychmiast zasycha na w ogóle nie chce się rozprowadzić, masakra, albo jak już uda mi się ją nałożyć na powieke robi się na niej skorupka koloru bazy, zamiast być przezroczystą, no szok. Bardzo lubie bazę z my secret była swego czasu w limitce jakiejś, wyglądała troszkę jak błyszczyk.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 13:32   #895
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Aha i po drodze do biblioteki odwiedziłam rossmana - na świętym Marcinie w poznaniu szafy essence brak
W Rossie w Pestce też nie ma

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Mnie tez kusi Kobo i Golden, ale sama nie wiem.
Jak wypróbujesz to napisz mi jak się sprawują.
Ja mam z Kobo róż, ten taki brzoskwiniowy - jest bardzo fajny, ale mocno napigmentowany, więc trzeba mocno rozetrzeć

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic z Maca, ale coraz częściej słyszę, ze jest przereklamowane.
Ja mam jeden cień MACa, i w sumie jest przeciętny...

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Kurcze - właśnie dziewczyny - co ja mam z tym fantem zrobić -> te kredki to jakieś dziadostwo! Mam takie no nie wiem sama jakie powieki ale do tej pory na badziewnej bazie z joko wszystko się ładnie trzymało dzień cały a ta kredka nawet na niej po 10 min jest w załamaniu O_O
Kupię nową bazę ale najpierw chcę wykorzystać tą z joko bo wiem że jak tego nie zrobie przed zakupem to już nigdy jej nie wykorzystam a poza tym na razie mam ten problem tylko z tą jumbo kredką. Jest taka ładna... a taka okropna
Ja niestety mam to samo z kredkami, nie tylko Essencowymi, używam ich tylko na dolną powiekę, bo na górnej od razu się zbierają...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 13:33   #896
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Dobrze że do mnie nie przemawia, no chyba że paleta...

Zeszłam pół miasta w poszukiwaniu zmywacza w pisaku. I kurde nie ma oczywiście, nigdzie. Uch

Tego różowego? Ja go mam i taki średniawy jest. Bez zachwytów tylko zapach ładny. W sumie to samo można zrobić patyczkiem nasączonym zmywaczem.


Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
też moja postanowiłąm zużyć, daje ją do mikrofali, potem taką płynną próbuję nałożyć ale na palcu natychmiast zasycha na w ogóle nie chce się rozprowadzić, masakra, albo jak już uda mi się ją nałożyć na powieke robi się na niej skorupka koloru bazy, zamiast być przezroczystą, no szok. Bardzo lubie bazę z my secret była swego czasu w limitce jakiejś, wyglądała troszkę jak błyszczyk.
W mikrofali mogła być zbyt wysoka temperatura i straciła swoje właściwości. Ja kiedyś wrzuciła błyszczyk do szklanki i polałam gorącą wodą, żeby mi spłynął bo ciężko go było już wydobyć i niestety po tym zabiegu zrobiła się z niego galareta z kisielem Nadawał się tylko do wywalenia
Sposób z suszarką jest lepszy.
Taką bazę jak błyszczyk znajdziesz z firmy APC:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...el.html&next=1
A ja mam tę:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...zy.html&next=1
Tak jak napisałam w recenzji - im dłużej używam tym bardziej jestem zadowolona. Jest tania i nie zasycha w opakowaniu.
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2010-12-09 o 13:37
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 13:39   #897
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
też moja postanowiłąm zużyć, daje ją do mikrofali, potem taką płynną próbuję nałożyć ale na palcu natychmiast zasycha na w ogóle nie chce się rozprowadzić, masakra, albo jak już uda mi się ją nałożyć na powieke robi się na niej skorupka koloru bazy, zamiast być przezroczystą, no szok. Bardzo lubie bazę z my secret była swego czasu w limitce jakiejś, wyglądała troszkę jak błyszczyk.
Takie roztapianie może mieć bardzo niekorzystne skutki dla bazy, może ona stracić przez to swoje właściwości etc. Raczej nie jest to kosmetyk przystosowany do wysokich temperatur.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 14:26   #898
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Tak odnośnie roztapiania... mi się skóra na plecach jeży jak widzę na youtubie czasem laski które biorą zapalniczkę i opalają kredkę do oczu żeby była miękka. Rozumiem rozgrzanie w rękach, żeby się roztopiła ale opalać? Przecież to robią bezpośrednio nad ogniem O_O przecież tam się jakieś substancje smoliste mogą zrobić z tej kredki(kij wie o co mi chodzi w każdym razie mój instynkt mówi mi - to jest be!). Ja bym się bała to do ciała przyłożyć żeby się coś nie wchłonęło a one tak coniennie sobie na oczy aplikują O_O brrrrrrr
Mi dzisiaj flormar odpisał, że będą otwierać stoisko w Poznaniu ale jeszcze nie ma - dla zainteresowanych tymi różami.

A sprawdzał ktoś może douglasy? Greatdee - dzięki za info szukamy rossmanów z essence w poznaniu, widział ktoś?
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 15:29   #899
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VII

Otwierają koło mnie Rossmana mam nadzieję,że z Essence
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 16:38   #900
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Wrocławianki, czy widziałyście gdzieś róże paseczkowe z Essence?
Ja tez szukam I nie widzialam nigdzie do tej pory
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.