Przyciemnienie włosów - facet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-12, 18:10   #1
zeu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8

Przyciemnienie włosów - facet


Witam forum
Jestem facetem, mam ciemne blond włosy,
chciałbym przyciemnić je o odcień czy dwa(lub trzy), ale w taki sposób by wyglądało to naturalnie, farba do włosów raczej odpada. Próbowałem "naturalnych" sposobów - kory dębu, olejku rycynowego i nic(lub prawie nic). Słyszałem o hennie ale nwm jaki będzie efekt(podobno wychodzą rude).
P.S:Użyłem funkci "szukaj" i nic nie znalazłem.
zeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 17:02   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Przyciemnienie włosów - facet

Były już podobne tematy. Poza tym są osobne wątki o hennie, naturalnych barwnikach i setki o farbach. Jeśli funkcja "szukaj" nie pomogła, to widocznie źle sformułowałeś pytanie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 18:57   #3
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Przyciemnienie włosów - facet

Proponuje ci na początek saszetki koloryzujące z Joanny
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 20:53   #4
zeu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Przyciemnienie włosów - facet

Ponawiam pytanie.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Saszetki koloryzujące?
Podajcie proszę jakieś linki lub sposób, by wyglądało to naturalnie plz
zeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 21:11   #5
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Przyciemnienie włosów - facet

wybierze sobie jakiś zbliżony do Twojego kolor z saszetki to będzie naturalnie wyglądać.
ja osobiście jak użyłam czarną z palette 4-6 myć chyba to zrobiła mi tylko troszeczkę ciemniejszy kolor. (mam ciemny blond a zrobiła mi taki jasny brązowy) a jakby Ci wyszło za ciemno to możesz włosy umyć raz czy dwa i będzie jaśniejsze

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-07-13 o 21:13
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:03   #6
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Przyciemnienie włosów - facet

Cytat:
Napisane przez zeu Pokaż wiadomość
Witam forum
Jestem facetem, mam ciemne blond włosy,
chciałbym przyciemnić je o odcień czy dwa(lub trzy), ale w taki sposób by wyglądało to naturalnie, farba do włosów raczej odpada. Próbowałem "naturalnych" sposobów - kory dębu, olejku rycynowego i nic(lub prawie nic). Słyszałem o hennie ale nwm jaki będzie efekt(podobno wychodzą rude).
P.S:Użyłem funkci "szukaj" i nic nie znalazłem.


Ja polecam gorąco odsiwiacz loreala http://allegro.pl/item1128444659_lor...oryzujacy.html
Mój men go używa i efekt jest na prawdę rewelacyjny!! Wygodny w użyciu (zapach nautralny, nie smierdzi amoniakiem ani inna chemią i trzyma się go tylko 5 min na włosach). Jest tak kilka odcieni do wyboru a efekt wychodzi bardzo naturalny. Nikt kto nie wie nie zorientował sie, że coś miał robione na włosach.
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 23:29   #7
zeu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Przyciemnienie włosów - facet

Bardzo dziękuje za odpowiedzi, rozejrze sie za tymi produktami
zeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 08:12   #8
P4TRYK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 40
Dot.: Przyciemnienie włosów - facet

Witam.

Przeszukałem forum, użyłem funkcji "szukaj" i niestety znalazłem tylko ten wątek, który nadaje się na moje pytanie.

Otóż włosy mam taki blond, lecz na lato mi się rozjaśniają i są jasne strasznie. Zawsze chciałem mieć jak najciemniejsze włosy i do tego będę dążył, lecz jak przystało na faceta, to nie za bardzo pasuje mi od razu zafarbować się - taka radykalna zmiana, bo wiadomo jak zareagują znajomi, a w dodatku będzie to nienaturalne.

U góry polecano coś takiego, ale to już od razu jest czarny?
http://allegro.pl/loreal-homme-cover...513474593.html

Kolor włosów chciałbym stopniowo ściemniać, prosto z mostu, chciałbym mieć ciemne włosy.

W załączniku przesyłam zdjęcie, by dobrze sprecyzować moje pytanie, mam nadzieję, że nic nie nabroiłem i na prawdę uzyskam pomoc.

Jest to zdjęcie z wakacji (wolałem je troszkę uciąć, by jednak nie być rozpoznanym na tym damskim forum), czyli mój naturalne kolor.

Mam jeszcze strasznie rzadkie włosy, przy okazji chciałbym je zagęścić, może na focie nie widać, ale teraz jak mam krótsze o wiele i pod światło to widać mi skórę na głowie.

Może to są pytania banalne, ale dla mnie to czarna magia, mam nadzieję, że pomożecie dziewczyny ;-).

Dziękuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0664.jpg (16,1 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez P4TRYK
Czas edycji: 2011-03-27 o 08:13
P4TRYK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 11:57   #9
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Przyciemnienie włosów - facet

jeśli nie chcesz radykalnej zmiany, to użyj szamponetki z joanny odcień kawowy brąz. ale to będzie krótkotrwały efekt, jak chcesz długotrwały no to farba.
wiem ze to nie jest moja sprawa, ale co to znaczy nie pasuje farbować się? Wg mnie każdy ma prawo robić co chce, tak jak sie jemu podoba bez patrzenia na opinię innych ludzi, no dobrze będzie widac różnicę, będzie widać ze włosy są farbowane ale co z tego? to jest twój wizerunek i Ty robisz co chcesz, aby czuć się jak najlepiej
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 18:48   #10
P4TRYK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 40
Dot.: Przyciemnienie włosów - facet

http://allegro.pl/szamponetka-kolory...490311439.html

Rozumiem, że to?

Na razie nie chcę się farbować, ponieważ kończę technikum w połowie kwietnia i wtedy mogę kombinować. Na początek mogę spróbować to co mi poleciłaś, czy jest jeszcze coś, co mogę wypróbować?

I co może mi płeć piękniejsza poradzi na rzadkie włosy, czego użyć by moje włosy były gęste i mocne.


Mogę dodać od siebie, że raczej wina złego odżywiania to nie jest, ponieważ trenuje kulturystykę od dłuugiego czasu. mam dietę i zawsze jem zdrowo, może nie raz w weekendy coś się przydarzy, biorę witaminy i minerały, więc chyba wina nie leży po tej stronie, że moje włosy są "rzadkie".

Edytowane przez P4TRYK
Czas edycji: 2011-03-28 o 13:07
P4TRYK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 17:19   #11
P4TRYK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 40
Dot.: Przyciemnienie włosów - facet

Podbijam posta, proszę płeć piękniejszą pomóżcie facetowi
P4TRYK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 19:44   #12
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Przyciemnienie włosów - facet

pomimo iż nie jestem płcią piękniejszą, jak to piszesz, polewam na rzadkie i wypadające włosy kup odzywkę Wax w aptece, używasz jej ra z wtygodniu systematycnzie
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 15:05   #13
P4TRYK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 40
Dot.: Przyciemnienie włosów - facet

Włosy mi właśnie w ogóle nie wypadają, mam dosyć takie cienkie włosy, takie "piórka" jak to dziewczyny mówiły.

Czytałem o tym WAX i ma dużo opinii pozytywnych, jak i negatywnych, może zacząć, od czegoś "lżejszego"? Ostatnio ktoś polecał jakiś szampon dobry na wzmocnienie i zagęszczenie włosów, ale nie mogę znaleźć tego już..
P4TRYK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 17:17   #14
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Przyciemnienie włosów - facet

Wejdź na podforum o pielęgnacji włosów i zbadaj wątki dot. przyspieszenia porostu. Większość wymienianych tam rzeczy (oleje, wcierki itp.) powoduje zagęszczenie i ogólnie poprawę 'jakości' włosów.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 08:27   #15
P4TRYK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 40
Dot.: Przyciemnienie włosów - facet

Ok. Poczytam tematy jak tylko znajdę chwilkę czasu, bo widzę,że sporo tego.

Co do koloryzacji, czytałem, czytałem, że faceci w nienaturalnych tak się kobietą nie podobają i uważają ich za "homo", chciałbym żeby nie było widać, że aż tak kombinowałem z włosami, na zdjęciu powyżej pokazałem mój naturalny kolor włosów.

Znalazłem jeszcze coś takiego :

http://allegro.pl/loreal-homme-cover...523917578.html
http://allegro.pl/profesjonalny-odsi...521463053.html
http://allegro.pl/odsiwiacz-nogrey-a...520010423.html


Ale jaki kolor wybrać, by był jak najbardziej naturalny, potem mogę z czasem może ściemniać te włosy, bez aż tak mocnych, nagłych zmian? I pytanie, czy nie zniszczę moich włosów takimi zabiegami?

Czy może lepiej to:
http://allegro.pl/szamponetka-kolory...490311439.html

I jak to działa, co kilka dni kolejną szamponetkę nakładac, tak? Czy ten kolor kawowy-brąz, będzie zbliżony do mojego naturalnego, lecz ściemni jest dosyć? Zależy mi na tym, ponieważ na wakacje, to moje włosy najczęściej stają się przeraźliwie "jasne".

Czy może zastosować jakąś inną taktykę, szczerze, to zawsze podobały mi się CIEMNE WŁOSY i mam nadzieję, że chciałbym już zostać przy nich na stałe, więc jak polecacie mi to rozegrać?

Pytania może banalne, ale wybaczcie, bo się nie znam i panikuje lekko :p.

Edytowane przez P4TRYK
Czas edycji: 2011-04-01 o 08:30
P4TRYK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.