Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-28, 21:29   #3481
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Będę zdawała relację z olejku co jakiś czas Mam nadzieję, że będzie z czego bo będzie działał

Kosmetoholizm się szerzy
Na to wygląda, że musisz się przyłączyć do nas, nie będziesz taka samotna Swoją drogą, bardzo Cię podziwiam, być wśród tylu kosmetoholiczek i nie pęknąć Brawo!

A jak nakładasz podkład benecos? znalazłas na niego jaką metode? Pochwal się

Kosmetyki natury strzeliły w 10 z tym prezentem dla Ciebie Ciesze się, że tak Ci służy ta maseczka
Nie! Będę twarda! A po drugie, mam kryzys finansowy, więc to może i dobrze
A z benecosem nic odkrywczego, po prostu najpierw mocno go rozcieram w jednym miejscu i jak robi się "cieplejszy" to łatwiej się rozprowadza na boki. Dziwnie to brzmi, ale działa.
A nie nie nie, nie prezent i nie kosmetyki natury Składałam sama zamówienie na naturalnym pięknie i skusiłam się na tą glinkę i bardzo się cieszę
A kosmetoholizm niech się szerzy! Otworzę kiedyś dla Was i dzięki Wam specjalny ośrodek odwykowy i będzie: "Czesc, Jestem Cameron, jestem kosmetykoholiczką":hahaha :
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 21:57   #3482
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Zaraz wszystko opisze i wrzucę fotki



TAK!! Zdecydowanie mianujemy Cię wice-królową! Ale to jest bardzo mocne miejsce wice-królowej Dzięki Tobie Wizażanki wykupiły prawie cały asortyment yesów w sephorach

Hm.. a ja dzisiaj byłam w dwóch sephorach i nigdzie nie było melona



Nieeee!! Tylko nie kolejna promocja Uduszę.. Wyłączyć Kotwilce internet !


A oto moje dzisiejsze skarby :
Zdjęcie 1: Olej z róży rdzawej
Zdjęcie 2: Mydełka: Tłuścioszek, jojoba, z algami, z nagietkiem i zieloną glinką
Zdjęcie 3: Próbki z biolandera w ramach "rekompensaty" za brak jednego mydełka z zieloną glinką i przysłanie tańszych alg: krem przeciwzmarszczkowy (znowu mama dostanie) i perfumy.
Zdjęcie 4: Yesy- żel pod prysznic ogórkowy, szampon pomidorowy (wszystko dla mamy ale oczywiście podkradnę), olej kokosowy Efavitu i próbki szamponu i odżywki z P&R do włosów suczych

Eh, zapasy mam na 2 lata
Użyłam dzisiaj kremu do twarzy Yes z serii ogórkowej na dzień (dostałam wczoraj próbke). Kremik wchłonął się zanim skończyłam go wsmarowywać, skóra była mięciutka, wygładzona Po paru minutach spojrzałam w lustro a skóra zrobiła się czerwonawa Nic nie piekło, nie swędziało, nie podrażnił mnie a skóra jakaś taka dziwna się zrobiła. Teraz skóra wygląda na dziwnie zmęczoną
cudne te twoje zakupu. powiedz proszę do czego ten olejek?
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:12   #3483
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nie! Będę twarda! A po drugie, mam kryzys finansowy, więc to może i dobrze
A z benecosem nic odkrywczego, po prostu najpierw mocno go rozcieram w jednym miejscu i jak robi się "cieplejszy" to łatwiej się rozprowadza na boki. Dziwnie to brzmi, ale działa.
A nie nie nie, nie prezent i nie kosmetyki natury Składałam sama zamówienie na naturalnym pięknie i skusiłam się na tą glinkę i bardzo się cieszę
A kosmetoholizm niech się szerzy! Otworzę kiedyś dla Was i dzięki Wam specjalny ośrodek odwykowy i będzie: "Czesc, Jestem Cameron, jestem kosmetykoholiczką"
To mnie zastrzeliłaś tym tekstem Tak, tak, jak tak dalej pójdzie to bardzo szybko będziesz musiała otworzyć dla nas ten ośrodek a spotkania AK 3 razy dziennie to będzie minimum

Jej, to przepraszam bardzo Co mi się ubzdurało, że robiłaś zamówienie w kosmetyki natury Dobrze, że mnie poprawiłaś ale tak czy siak najważniejsze, że glinka Ci bardzo służy Dzięki za instrukcje obsługi benecosem

Aaaa już wiem, to francuzzka robiła ostatnio zakupy w kosmetyki natury i dostała w prezencie glinkę Przepraszam za pomyłkę

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
cudne te twoje zakupu. powiedz proszę do czego ten olejek?
Olejek ma ponoć wręcz właściwości "lecznicze" Jest głównie na blizny, rozstępy Ma też działanie przeciwzmarszczkowe, likwiduję worki i cienie pod oczami a reszta jest tutaj: http://biolander.com/produkty/produc...osqueta-110ml/
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-28 o 22:24
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:16   #3484
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci pięknie

Cameroon- Super zakupy!

Kotwilka- absolutnie jestem za tym, żebyś była wice królową! Dzięki Twojej informacji, oczywiście i ja odwiedziłam dziś Sephorę I... Kupiłam:
1. Mineral flowers- żel do mycia twarzy- róża i geranium dla cery normalnej i mieszanej
2. Mineral flowers- żel do mycia twarzy- rumianek dla skóry delikatnej i wrażliwej
3. Mineral flowers- krem na dzień- róża i geranium
4. Mineral flowers- krem na noc- rumianek
5. Yes to tomato- szampon
Jestem wniebowzięta tymi zakupami pierwsze naturalne i świadome
Teraz to chyba oficjalnie do Was dołączyłam...
Ale jaki tam jest wybór... nie mogłam się zdecydować.
Promocje mają być porządne w lipcu jeszcze podobno... Odżywek yes to już chyba nie było... Kusicie mnie teraz żelami tej marki, pewnie odwiedzę znowu Sephorę. Może tym razem inną i rozejrzę się za tymi odżywkami.
Ach
A własnie... Zamówiłam mydełka Tuli, ale z tego względu, że nie mogłam się zdecydować, skorzystałam z możliwości zamówienia tych małych mydełek i wybrałam 6 Wiem, że efekty są po dłuższym czasie stosowania, ale zobaczę jak się będą sprawować i które najbardziej przypadną mi do gustu.
Bardzo dziękuję za informację o promocji Lavery! Miałam kupić tam parę kosmetyków na Matique, ale zobaczę czy będzie się bardziej opłacać tam gdzie mam darmową wysyłkę czy na stronie Lavery. Chyba zaryzykuję tę serię nagietkową. Tam wpadły mi w oko też kosmetyki marki Balm Balm. Może któraś z Was stosowała?
To jak nałóg Dopiero zaczęłam zakupy naturalne, a już widzę, że będę mieć zapasy kosmetyków
No i zastanawiam się nad zamówieniem na BU... Hydrolat oczarowy chodzi mi po głowie. Sama nie wiem.
Mam jeszcze do Was pytanie. Dzielnie próbowałam przeczytać wątek i natknęłam się wtedy na Wasze testowanie podkładów Lavery, a konkretnie 02 ivory. Z tego co pamiętam, pisałyście, że jest dla Was za jasny. Jeśli chodzi o moją cerę, to jest bardzo jasna i chętne bym go kupiła, ale nie jestem pewna tego odcienia. Możecie mi powiedzieć coś więcej? Będę też wdzięczna za jakieś informacje o ogólnym jego stosowaniu.
Laverę i hudrolat oczarowy znajdziesz tez tutaj www.kosmetyki-natury.eu i tez nic nie zplacisz za przesykę. ja osobiście polecam lekki krem do cery mieszanej Combination z AnneMarie Borlind jest to delikatny fluid szybko się wchłania dobrze nawilża i matuje jest świetny
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:25   #3485
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Laverę i hudrolat oczarowy znajdziesz tez tutaj www.kosmetyki-natury.eu i tez nic nie zplacisz za przesykę. ja osobiście polecam lekki krem do cery mieszanej Combination z AnneMarie Borlind jest to delikatny fluid szybko się wchłania dobrze nawilża i matuje jest świetny
O, to ja Cię od razu o coś zapytam, jak spisuję się u Ciebie Twój hydrolat oczarowy ?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 23:27   #3486
nienormalna 89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Zapraszamy serdecznie To ja mam 2 pytanka: jak sprawują się u Ciebie szampony sante? I jak ten kremik z rokitnikiem?
Zacznijmy od tego, że jestem wrażliwa bardzo zarówno jeśli chodzi o cerę jak i o włosy. Nota bene kręcone -> potrzebuję jeszcze delikatniejszych środków. Te szampony są w porządku. Nie są złe, ale też nie zachwycają Nie pienią się (ale to chyba dość oczywiste) i są dość wydajne. Mam je już jakiś czas, a one nadal jeszcze w jakiejś tam ilości są. Wydaje mi się, że na jedno mycie dość dużo paćkam tego szamponu, bo mam wrażenie, że jak się nie pieni to trzeba wylać pół tubki, a one nadal są Tak więc pod względem wydajności - jak najbardziej. Pod względem zapachu - ten różany ma bardzo ładny zapach, ten cytrusowy mi się dużo mniej podoba (ale to subiektywna opinia), natomiast zapach nie utrzymuje się raczej na włosach, a ja jednak lubię jak mi czymś pachną No i jak najbardziej te szampony nie wysuszają. Aczkolwiek tak jak mówię - bez rewelacji. Jak mi się skończą to raczej spróbuję inne.

Co do kremu. Tak jak już pisałam - moja skóra jest bardzo przewrażliwiona. Jak nakładam krem, który ma za zadanie nawilżyć to mi się w tym momencie skóra jak na złość przesusza Więc ten krem bardzo, bardzo lubię Jak najbardziej można go stosować pod podkład, na noc, na dzień, kiedy chcesz. Wchłania się stosunkowo dobrze moim zdaniem, ma dość naturalny, nieirytujący zapach. Też również jest wydajny. Ogólnie - polecam, jako takie dobre nawilżenie

Teraz uwaga. Spróbuję wkleić drugi cytat, zobaczymy czy mi się uda

Cytat:
Napisane przez jp91
Witamy! Fajny zbiorek, następna miłośniczka mydeł i glinek
Szczerze? Uwielbiam na mydełka patrzeć, wąchać je itd :P Natomiast kupiłam dzisiaj to mydełko aloesowe i kurcze. Drażni mnie zapach strasznie.

Jestem za to miłośniczką wszelakich peelingów i maseł (zwłaszcza kakao, czekolada, wanilia ), ale jak dzisiaj weszłam do sklepu z tego typu rzeczami to po prostu mi szczena opadła jakie ceny A ja bym się tym mogła paćkać ile wlezie

Wygląda na to, że udało mi się wkleić ten cytat ^^
nienormalna 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 06:56   #3487
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

jp91, ja się chętnie do Ciebie przyłączę. Muszę pokończyć zapasy i dopiero wtedy będę kupowała coś nowego. Przygarniesz mnie?

Na razie nie widzę, żeby olej z róży coś zrobił z moimi rozstępami. Ale nadal walczę. Skończę butlę i zobaczymy jakie będą efekty.
Mam szampon Sante z henną. Szampon ten strasznie plącze mi włosy.

Czekam na przesyłkę z Meow i Silk Naturals (minerałki) a po 10 lipca będę zamawiała mydełka z Tuli (w końcu przekonałam męża do mycia mydłem - bardzo jest zadowolony z tych mydełek) i to wszystkie zakupy w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że nie będę podatna na Wasze kuszenie.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 07:32   #3488
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nie! Będę twarda! A po drugie, mam kryzys finansowy, więc to może i dobrze
A z benecosem nic odkrywczego, po prostu najpierw mocno go rozcieram w jednym miejscu i jak robi się "cieplejszy" to łatwiej się rozprowadza na boki. Dziwnie to brzmi, ale działa.
A nie nie nie, nie prezent i nie kosmetyki natury Składałam sama zamówienie na naturalnym pięknie i skusiłam się na tą glinkę i bardzo się cieszę
A kosmetoholizm niech się szerzy! Otworzę kiedyś dla Was i dzięki Wam specjalny ośrodek odwykowy i będzie: "Czesc, Jestem Cameron, jestem kosmetykoholiczką"

a dostaniemy znizkę na seanse terapeutyczne????
Cieszę się, że benecos Ci pasuje

Zai - ten krem jest naprawdę świetny!!! Nałożyłam sobie wczoraj wieczorem na ryło dużą ilość i wszystko mi sie wchłonęło pięknie nałożyłam dużo więcej niz zwykle, bo chciałam mocno twarz nawilżyć, ale nie liczyłam na wchłonięcie całości - a tu niespodzianka . Rano juz w ogóle nie musiałam nakładać kremu, taka miałam paszczę fajna. Jeszcze raz Ci dziekuję chociaż przez Ciebie moje mocne postanowienie poprawy jakby zelżało....
Chcę sie upewnić - to ten ? http://www.matique.pl/pl/venus-krem-...-noni_569.html
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 07:38   #3489
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zai - ten krem jest naprawdę świetny!!! Nałożyłam sobie wczoraj wieczorem na ryło dużą ilość i wszystko mi sie wchłonęło pięknie nałożyłam dużo więcej niz zwykle, bo chciałam mocno twarz nawilżyć, ale nie liczyłam na wchłonięcie całości - a tu niespodzianka . Rano juz w ogóle nie musiałam nakładać kremu, taka miałam paszczę fajna. Jeszcze raz Ci dziekuję chociaż przez Ciebie moje mocne postanowienie poprawy jakby zelżało....
Chcę sie upewnić - to ten ? http://www.matique.pl/pl/venus-krem-...-noni_569.html
Ciesze się, że Ci pasuje To ten krem I chyba możesz się usprawiedliwić tym, że teraz wymieniają opakowania więc krem jest przeceniony. Byłoby grzechem nie skorzystać z tego
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 07:40   #3490
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Yes to carrots szampon - nie podoba mi się zapach jakiś taki słodkawo przytłaczający, ale może się przyzwyczaję. Pieni się średnio ale mi to nie przeszkadza. Włosy po umyciu dobrze oczyszczone i nie obciążone - co jest dla mnie bardzo istotne, ponieważ moim głównym problemem są właśnie ciężkie ulizane włosy. Ze skalpu na razie nic się nie sypie, więc chyba nie przesusza skóry głowy.
Ogólnie pierwsze wrażenie dobre tylko ten zapach...
Fajnie,że u Ciebie się sprawdził.Na mnie czeka butla tego szamponu i po powrocie będę go miała i ciekawa jestem go strasznie
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
jeśli szukasz arbuzowego żelu to polecam Ci The Body Shop nowa seria żeli pod prysznic Earth Lovers: dziś wąchałam ten arbuzowy i o mały włos nie zemdlałam z wrażenia cudny!!! Żel jest bez SLSów i bez parabenów. Kosztuje 22 zł za 250 ml. Tylko zapas mydeł mnie powstrzymał, żeby go nie kupić:
http://www.thebodyshop.com/_en/_ww/c...prdcode=85319m
Jeju ufffffffffff jak ja się cieszę,że niecierpie żeli pod prysznic-ile kasy można zaoszczędzić na coś innegoBo ten musiałby być mój na bank-arbuzowy
Cytat:
Napisane przez nienormalna 89 Pokaż wiadomość
Wrr, wczoraj pół dnia tutaj spędziłam i przeleciałam wzrokiem cały wątek i część forum

Można?

I wysyłam zdjęcia mojego zbioru, niedużego dość

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A oto moje dzisiejsze skarby :
Zdjęcie 1: Olej z róży rdzawej
Zdjęcie 2: Mydełka: Tłuścioszek, jojoba, z algami, z nagietkiem i zieloną glinką
Zdjęcie 3: Próbki z biolandera w ramach "rekompensaty" za brak jednego mydełka z zieloną glinką i przysłanie tańszych alg: krem przeciwzmarszczkowy (znowu mama dostanie) i perfumy.
Zdjęcie 4: Yesy- żel pod prysznic ogórkowy, szampon pomidorowy (wszystko dla mamy ale oczywiście podkradnę), olej kokosowy Efavitu i próbki szamponu i odżywki z P&R do włosów suczych

Eh, zapasy mam na 2 lata
Użyłam dzisiaj kremu do twarzy Yes z serii ogórkowej na dzień (dostałam wczoraj próbke). Kremik wchłonął się zanim skończyłam go wsmarowywać, skóra była mięciutka, wygładzona Po paru minutach spojrzałam w lustro a skóra zrobiła się czerwonawa Nic nie piekło, nie swędziało, nie podrażnił mnie a skóra jakaś taka dziwna się zrobiła. Teraz skóra wygląda na dziwnie zmęczoną
Pięknie się Twoje zakupy prezentująFajnie,że Ci olejek nie cuchnie-mi już też nie,ale co smrodził przy pierwszych aplikacjach to mojeZdawaj relacje ze wszystkiego
Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Kotwilka- absolutnie jestem za tym, żebyś była wice królową! Dzięki Twojej informacji, oczywiście i ja odwiedziłam dziś Sephorę I... Kupiłam:
1. Mineral flowers- żel do mycia twarzy- róża i geranium dla cery normalnej i mieszanej
2. Mineral flowers- żel do mycia twarzy- rumianek dla skóry delikatnej i wrażliwej
3. Mineral flowers- krem na dzień- róża i geranium
4. Mineral flowers- krem na noc- rumianek
5. Yes to tomato- szampon
Jestem wniebowzięta tymi zakupami pierwsze naturalne i świadome
.
To Ci powiem,że już przepadłaś i jesteś"nasza"po takich zakupach
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

I pytanko: czy znacie kosmetyki Korres? są w Sephorze, reklamują się jako eko, ale obejrzałam skład chyba żelu pod prysznic i był SLES na przodzie, więc już dalej nie patrzyłam
Ale mają też kolorówkę, podobno bez parafiny, glikoli etc.:
http://www.korres.com/default.aspx
No właśnie słyszałam o nich-jak wrócę to muszę przelecieć się do sephory i je wymacać


A ja zdaje relacje z kosmetyków p&r.Dostałam scrub,masło do ciała i krem do rąk -to 1 zestaw i 2 to odżywka,maska,szampon seria regeneracja.

Wszystko pięknie zapakowane.Dostałam brelok i parę próbek.
Krem do rąk świetny-przyznam,że lepszego jeszcze nie miałam.Masło czeka na swoją kolej(muszę zużyć najpierw balsamy)i scrub w najbliższym czasie wypróbuję.

Aaa i wersja żurawina ostro jedzie cytryną,a raczej lodem cytrynowym.
Kokos i trawa cytrynowa ładnie pachnie kokosem i prawdziwą cytryną-wolę tą nutę.

Włosy są świeżo umyte to jeszcze nic napisać nie mogę,bo mokre są.Ale jeśli chodzi o zapach szmaponu i odżywki to czuję perfum bondai trochę warsztat samochodowyJeste m ciekawa czy szampon dobrze oczyścił skórę głowyi czy włosy wytrzymają mi 2 dni
Maskę wypróbuje za jakiś czas.

Jeszcze przestrzegam przed balsamem do ciała AMB-pierwsze wrażenie było złudne.Balsam słabo bardzo nawilża.Do dupy z takim balsamem-więcej nie kupię i niech się już kończy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:07   #3491
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ciesze się, że Ci pasuje To ten krem I chyba możesz się usprawiedliwić tym, że teraz wymieniają opakowania więc krem jest przeceniony. Byłoby grzechem nie skorzystać z tego
Tak, tak - argument przecenienia kosmetyków świetnie zdał egzamin przy kupowaniu 4 kremów do twarzy, żelu do mycia twarzy, kremu do rąk i 2 balsamów firmy Mineral flowers oraz 3 szamponów, 2 odżywek i żelu pod prysznic Yes.... czemu więc nie miałaby zadziałac i w tym przypadku
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Fajnie,że u Ciebie się sprawdził.Na mnie czeka butla tego szamponu i po powrocie będę go miała i ciekawa jestem go strasznie

Jeju ufffffffffff jak ja się cieszę,że niecierpie żeli pod prysznic-ile kasy można zaoszczędzić na coś innegoBo ten musiałby być mój na bank-arbuzowy



Pięknie się Twoje zakupy prezentująFajnie,że Ci olejek nie cuchnie-mi już też nie,ale co smrodził przy pierwszych aplikacjach to mojeZdawaj relacje ze wszystkiego

To Ci powiem,że już przepadłaś i jesteś"nasza"po takich zakupach

No właśnie słyszałam o nich-jak wrócę to muszę przelecieć się do sephory i je wymacać


A ja zdaje relacje z kosmetyków p&r.Dostałam scrub,masło do ciała i krem do rąk -to 1 zestaw i 2 to odżywka,maska,szampon seria regeneracja.

Wszystko pięknie zapakowane.Dostałam brelok i parę próbek.
Krem do rąk świetny-przyznam,że lepszego jeszcze nie miałam.Masło czeka na swoją kolej(muszę zużyć najpierw balsamy)i scrub w najbliższym czasie wypróbuję.

Aaa i wersja żurawina ostro jedzie cytryną,a raczej lodem cytrynowym.
Kokos i trawa cytrynowa ładnie pachnie kokosem i prawdziwą cytryną-wolę tą nutę.

Włosy są świeżo umyte to jeszcze nic napisać nie mogę,bo mokre są.Ale jeśli chodzi o zapach szmaponu i odżywki to czuję perfum bondai trochę warsztat samochodowyJeste m ciekawa czy szampon dobrze oczyścił skórę głowyi czy włosy wytrzymają mi 2 dni
Maskę wypróbuje za jakiś czas.

Jeszcze przestrzegam przed balsamem do ciała AMB-pierwsze wrażenie było złudne.Balsam słabo bardzo nawilża.Do dupy z takim balsamem-więcej nie kupię i niech się już kończy
Myśle, że dupa będzie Ci wdzięczna za smarowanie balsamem AMB
To ja Ci polecam masło do ciała mineral flowers - to jest jakis cholerny cud!! W życiu nie miałam takiego balsamu.... z wyglądu strasznie tłuste, treściwe w trakcie smarownia i sprawia wrażenie, że nie wchłonie sie nigdy w zyciu, a po paru minutach nie ma nic oprócz cudnie gładkiej, mięciutkiej skóry. Wczoraj siedziałam na filmie, smarowałam sie balsamem a potem głaskałam sie po nogach jak jakaś debilka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 08:11   #3492
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
O, to ja Cię od razu o coś zapytam, jak spisuję się u Ciebie Twój hydrolat oczarowy ?
no to już melduję
Pierwszy raz mam hydrolat i nie jestem rozczarowana. Stosuję go jako tonik po umyciu twarzy. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, skóra miękka w dotyku. Świetnie ściąga pory... aż tylek widac heheh Zapach miły i przyjemny.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:20   #3493
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
To mnie zastrzeliłaś tym tekstem Tak, tak, jak tak dalej pójdzie to bardzo szybko będziesz musiała otworzyć dla nas ten ośrodek a spotkania AK 3 razy dziennie to będzie minimum

Jej, to przepraszam bardzo Co mi się ubzdurało, że robiłaś zamówienie w kosmetyki natury Dobrze, że mnie poprawiłaś ale tak czy siak najważniejsze, że glinka Ci bardzo służy Dzięki za instrukcje obsługi benecosem

Aaaa już wiem, to francuzzka robiła ostatnio zakupy w kosmetyki natury i dostała w prezencie glinkę Przepraszam za pomyłkę

Olejek ma ponoć wręcz właściwości "lecznicze" Jest głównie na blizny, rozstępy Ma też działanie przeciwzmarszczkowe, likwiduję worki i cienie pod oczami a reszta jest tutaj: http://biolander.com/produkty/produc...osqueta-110ml/
Cieszę się, że z taką radością pójdziecie na terapię
A to nic się nie stało Co to za pomyłka
A co do olejku, to na cienie to on nie działa.. przynajmniej ten z mazideł. Niedługo (za jakiś tydzien lub dwa) mi się skończy to zamówię z Alepii i porównam

Cytat:
Napisane przez nienormalna 89 Pokaż wiadomość
Zacznijmy od tego, że jestem wrażliwa bardzo zarówno jeśli chodzi o cerę jak i o włosy. Nota bene kręcone -> potrzebuję jeszcze delikatniejszych środków. Te szampony są w porządku. Nie są złe, ale też nie zachwycają Nie pienią się (ale to chyba dość oczywiste) i są dość wydajne. Mam je już jakiś czas, a one nadal jeszcze w jakiejś tam ilości są. Wydaje mi się, że na jedno mycie dość dużo paćkam tego szamponu, bo mam wrażenie, że jak się nie pieni to trzeba wylać pół tubki, a one nadal są Tak więc pod względem wydajności - jak najbardziej. Pod względem zapachu - ten różany ma bardzo ładny zapach, ten cytrusowy mi się dużo mniej podoba (ale to subiektywna opinia), natomiast zapach nie utrzymuje się raczej na włosach, a ja jednak lubię jak mi czymś pachną No i jak najbardziej te szampony nie wysuszają. Aczkolwiek tak jak mówię - bez rewelacji. Jak mi się skończą to raczej spróbuję inne.

Co do kremu. Tak jak już pisałam - moja skóra jest bardzo przewrażliwiona. Jak nakładam krem, który ma za zadanie nawilżyć to mi się w tym momencie skóra jak na złość przesusza Więc ten krem bardzo, bardzo lubię Jak najbardziej można go stosować pod podkład, na noc, na dzień, kiedy chcesz. Wchłania się stosunkowo dobrze moim zdaniem, ma dość naturalny, nieirytujący zapach. Też również jest wydajny. Ogólnie - polecam, jako takie dobre nawilżenie

Teraz uwaga. Spróbuję wkleić drugi cytat, zobaczymy czy mi się uda



Szczerze? Uwielbiam na mydełka patrzeć, wąchać je itd :P Natomiast kupiłam dzisiaj to mydełko aloesowe i kurcze. Drażni mnie zapach strasznie.

Jestem za to miłośniczką wszelakich peelingów i maseł (zwłaszcza kakao, czekolada, wanilia ), ale jak dzisiaj weszłam do sklepu z tego typu rzeczami to po prostu mi szczena opadła jakie ceny A ja bym się tym mogła paćkać ile wlezie

Wygląda na to, że udało mi się wkleić ten cytat ^^
Brawo za wklejenie cytatu hahaha
Szkoda, że jest tak mało i tylko w dużych miastach sklepó z naturalnymi kosmetykami. Nie można pójść i spokojnie obejrzeć i powąchać...
A zapachy kakao i czekolady uwielbiam ale raczej zimą;P

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
jp91, ja się chętnie do Ciebie przyłączę. Muszę pokończyć zapasy i dopiero wtedy będę kupowała coś nowego. Przygarniesz mnie?

Na razie nie widzę, żeby olej z róży coś zrobił z moimi rozstępami. Ale nadal walczę. Skończę butlę i zobaczymy jakie będą efekty.
Mam szampon Sante z henną. Szampon ten strasznie plącze mi włosy.

Czekam na przesyłkę z Meow i Silk Naturals (minerałki) a po 10 lipca będę zamawiała mydełka z Tuli (w końcu przekonałam męża do mycia mydłem - bardzo jest zadowolony z tych mydełek) i to wszystkie zakupy w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że nie będę podatna na Wasze kuszenie.
Przygarnę, przygarnę!
Walcz, walcz! Ile razy dziennie się smarujesz? Od jak dawna masz te rozstępy?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

a dostaniemy znizkę na seanse terapeutyczne????
Cieszę się, że benecos Ci pasuje
Anulka, Ty to koniecznie dostaniesz zniżkę i nawet kierowcę, bo gdzie Ty tam sama przyjdziesz? Na odwyk? A w życiu!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:39   #3494
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

A ja z uporem maniaka znowu byłam w Sephorze (łącznie już w 3) i nigdzie nie mają promocji
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:52   #3495
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Przygarnę, przygarnę!
Walcz, walcz! Ile razy dziennie się smarujesz? Od jak dawna masz te rozstępy?
Smarowałam raz dziennie ale od tygodnia robie to rano i wieczorem. Moje rozstępy są stare (część ma około 10 lat ale są i takie, które mają 2 lata - na razie jedne i drugie są mi bardzo oddane)
I dziękuję za przyjęcie do grona walczących z kusicielkami
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 08:56   #3496
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że z taką radością pójdziecie na terapię


Anulka, Ty to koniecznie dostaniesz zniżkę i nawet kierowcę, bo gdzie Ty tam sama przyjdziesz? Na odwyk? A w życiu!

o matko, umrę ze śmiechu...oplułam sie serkiem wiejskim przez Ciebie
Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
A ja z uporem maniaka znowu byłam w Sephorze (łącznie już w 3) i nigdzie nie mają promocji
No co Ty????? W wawie chyba w kazdej przecenione! A pytałaś? Kupowałam ostatnio miniaturki w arkadii i tam też na półkach mieli ceny normalne, ale zapłaciłam promocyjną.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 09:01   #3497
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cześć
Kotwilka- dziękuję za wiadomość o mydełku Jeśli chodzi o przeceny, to pani w Sephorze powiedziała, że teraz promocje dopiero się zaczynają, a będą trwać cały lipiec. A w Matique darmowa przesyłka od 150 zł
Anulka- bardzo dziękuję za informację o kremie noni. No to teraz znowu będę się zastanawiać czy się nie skusić...
Cameroon- Oczywiście zamierzam używać i zdam relację, nawet teraz
jp91- no tak, tak, określenie 'zakupoholiczka' coraz bardziej do mnie pasuje
Nienormalna- hej.
francuzzka- dziękuję
A więc...
Przetestowałam wczoraj żel do mycia twarzy do cery mieszanej i krem rumiankowy na noc. Jestem wniebowzięta skóra jest mięciutka, rano nadal gładka, nawilżona cudo, cudo! Jestem w szoku. Jak tylko zaczęłam myć twarz, to pomyślałam: nigdy nie wrócę do drogeryjnych produktów!
Jeśli chodzi o zapach to żel pachnie ładnie. Krem też, ale on już bardziej przytłaczająco i mdło, ciężki zapach.
Zaraz idę testować krem na dzień do cery mieszanej i szampon pomidorowy.
A zdjęcie wstawiam poniżej.
Dzisiaj chyba pojadę szukać odżywki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07528.jpg (82,6 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2011-06-29 o 09:03
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 09:22   #3498
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Smarowałam raz dziennie ale od tygodnia robie to rano i wieczorem. Moje rozstępy są stare (część ma około 10 lat ale są i takie, które mają 2 lata - na razie jedne i drugie są mi bardzo oddane)
I dziękuję za przyjęcie do grona walczących z kusicielkami
Ależ proszę Mam nadzieję, że chociaż się zmniejszą. Moje mają 5 lat i zmniejszają się. Jak tej olejek działa to nie mam pojęcia.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

o matko, umrę ze śmiechu...oplułam sie serkiem wiejskim przez Ciebie
Smacznego

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cześć
Kotwilka- dziękuję za wiadomość o mydełku Jeśli chodzi o przeceny, to pani w Sephorze powiedziała, że teraz promocje dopiero się zaczynają, a będą trwać cały lipiec. A w Matique darmowa przesyłka od 150 zł
Anulka- bardzo dziękuję za informację o kremie noni. No to teraz znowu będę się zastanawiać czy się nie skusić...
Cameroon- Oczywiście zamierzam używać i zdam relację, nawet teraz
jp91- no tak, tak, określenie 'zakupoholiczka' coraz bardziej do mnie pasuje
Nienormalna- hej.
francuzzka- dziękuję
A więc...
Przetestowałam wczoraj żel do mycia twarzy do cery mieszanej i krem rumiankowy na noc. Jestem wniebowzięta skóra jest mięciutka, rano nadal gładka, nawilżona cudo, cudo! Jestem w szoku. Jak tylko zaczęłam myć twarz, to pomyślałam: nigdy nie wrócę do drogeryjnych produktów!
Jeśli chodzi o zapach to żel pachnie ładnie. Krem też, ale on już bardziej przytłaczająco i mdło, ciężki zapach.
Zaraz idę testować krem na dzień do cery mieszanej i szampon pomidorowy.
A zdjęcie wstawiam poniżej.
Dzisiaj chyba pojadę szukać odżywki
Oj przepadłaś....:P
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 10:03   #3499
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ankazar, jp91- fakt
Relacji ciąg dalszy- krem do cery mieszanej na dzień- szybko się wchłania, jest wydajny, wrażenia bardzo dobre skóra miękka, miła w dotyku.
A szampon- bardzo wydajny! Aż wzięłam go za dużo, co zaowocowało ogromną ilością piany. Pachnie bajecznie! Coś mi ten zapach mówi, ale nie wiem co... Pachnie jakoś znajomo. Co do włosów po jego użyciu, jeszcze nie wiem. Czekam aż wyschną. Szkoda, że nie mam odżywki...
Myślę teraz o płynie micelarnym. Pisałyście coś o Born to bio, muszę go znaleźć w jakimś sklepie. To po prostu płyn micelarny, czy jest jakiś szczególny?
Ale się rozkręciłam. Chcę sobie sprawić żel pod prysznic, balsam, peeling, odżywkę, co najmniej Miałyście rację, to uzależnienie.
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 10:40   #3500
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Mariposa, szampon masz najlepszy ze wszystkich
Krem na dzień mineral flowers do mieszanej jest cudny, ale jak nie kupisz sobie balsamu do ciała mineral flowers to będziesz żałować..... naprawdę ten balsam to poezja kosztuje 21 zł. Ja chyba właśnie kupię sobie jeszcze ze 2 (tylko nie mów nikomu, że znowu cos kupuję ), bo to pierwszy balsam, w przypadku którego smaruje sie codziennie i nie mogę się doczekac kolejnego razu.... Balsamy miałam po rok z hakiem i wyrzucałam połowę, bo sie przeterminował. Strasznie nie lubię się smarować.....Ale tym uwielbiam. Mam 2 zielone i chcę sobie jeszcze żółty i czerwony zakupić. Najwyżej jak będe widziała, że nie zużyję, to oddam mamie pod choinkę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 10:58   #3501
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anula- masz rację, szampon jest świetny włosy schną (nie używam suszarki od jakiegoś czasu) i są miękkie, pachnące. Kusisz balsamem, może rzeczywiście sprawić sobie ten Mineral Flowers...
Pomysł bardzo dobry. Cieszę się, że tak dobrze Ci służy. Nikomu nic nie powiem..
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:18   #3502
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Myśle, że dupa będzie Ci wdzięczna za smarowanie balsamem AMB
To ja Ci polecam masło do ciała mineral flowers - to jest jakis cholerny cud!! W życiu nie miałam takiego balsamu.... z wyglądu strasznie tłuste, treściwe w trakcie smarownia i sprawia wrażenie, że nie wchłonie sie nigdy w zyciu, a po paru minutach nie ma nic oprócz cudnie gładkiej, mięciutkiej skóry. Wczoraj siedziałam na filmie, smarowałam sie balsamem a potem głaskałam sie po nogach jak jakaś debilka
Tak kusisz tym balsamem,że po powrocie jak go jeszcze w swojej sephorze trafię to kupię


Włosy po p&r są w porządkuBez rewelacji,która mogłaby rzucić na kolana.Najważniejsze,że szampon oczyszcza moją skórę głowyJednak poczekam jeszcze z 3-4 tygodnie zanim wydam wyrok ostateczny w myśl zasady o tym,żeby dać czas kosmetykom naturalnym.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:26   #3503
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Anula- masz rację, szampon jest świetny włosy schną (nie używam suszarki od jakiegoś czasu) i są miękkie, pachnące. Kusisz balsamem, może rzeczywiście sprawić sobie ten Mineral Flowers...
Pomysł bardzo dobry. Cieszę się, że tak dobrze Ci służy. Nikomu nic nie powiem..
dzięki za dochodwanie tajemnicy
Szamponowi mówimy duże TAK. Odżywce też.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Tak kusisz tym balsamem,że po powrocie jak go jeszcze w swojej sephorze trafię to kupię


Włosy po p&r są w porządkuBez rewelacji,która mogłaby rzucić na kolana.Najważniejsze,że szampon oczyszcza moją skórę głowyJednak poczekam jeszcze z 3-4 tygodnie zanim wydam wyrok ostateczny w myśl zasady o tym,żeby dać czas kosmetykom naturalnym.
Jak gdzies dorwiecie balsam MF to zaryzykujcie - trudno znaleźć lepszy sposóbb na wydanie 21zł
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:31   #3504
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jak gdzies dorwiecie balsam MF to zaryzykujcie - trudno znaleźć lepszy sposóbb na wydanie 21zł
Widzę anula, że starasz się nie wypaść z roli
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:52   #3505
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Widzę anula, że starasz się nie wypaść z roli
no wiesz.... pojawili sie chetni no moje stanowisko więc co mi zostało?
Wiesz, ja zawsze tak mam - jak mi się cos podoba to od razu bym chciała, żeby wszyscy to mieli i tez się cieszyli.... Nie wszyscy to doceniaja niestety, ale na szczęście Wy mnie rozumiecie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 11:56   #3506
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anula- ja zdecydowanie rozumiem i jestem wdzięczna
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:06   #3507
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Anula- ja zdecydowanie rozumiem i jestem wdzięczna
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 13:06   #3508
madziunia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 28
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Witam wszystkich

ja mam takie pytanie dotyczace tego samoopalacza http://www.kosmetyki-natury.eu/Organ...00ml-1250.html

czy ktoś z Was stosował? jak wrazenia? ponoć jest rewalacyjny.
W kosmetykach natury jest teraz promocja na kosmetyki BIO2YoU drugi kosmetyk 50% taniej.
madziunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 13:11   #3509
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

o matko, umrę ze śmiechu...oplułam sie serkiem wiejskim przez Ciebie

No co Ty????? W wawie chyba w kazdej przecenione! A pytałaś? Kupowałam ostatnio miniaturki w arkadii i tam też na półkach mieli ceny normalne, ale zapłaciłam promocyjną.

Pytałam. Panie patrzyły na mnie z politowaniem
W ogóle obsługe Sephory częśto nie należy do najmilszych
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 13:41   #3510
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez nienormalna 89 Pokaż wiadomość
Wrr, wczoraj pół dnia tutaj spędziłam i przeleciałam wzrokiem cały wątek i część forum

Można?

I wysyłam zdjęcia mojego zbioru, niedużego dość
Od razu chciałam sprostować, że niestety mydło siarkowe i odżywki Isana i Joanna nie są niestety naturalne
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
uwaga, uwaga!
Niniejszym, ja łaskawie Wam panująca mianuję Kotwilkę vice Królową Kusicielek
Juhu!! Dzięki Kochana, będę brać z Ciebie przykład. Tylko żeby uczeń nie przerósł mistrza
Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, są jakieś różnice pomiędzy mydełkami z Lawendowej farmy i Tuli? Bo jutro zamierzam zamawiać
Ogólnie rzecz biorąc te z Lawendowej Farmy są znacznie mocniej pachnące i trochę tańsze.
A trzeba by każde mydełko z osobna analizować żeby coś więcej powiedzieć. Z obu firm są robione na olejach zimnotłoczonych, ręcznie.
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


dla Królowej i wice Królowej.. panujcie nam z litością dla naszych portfeli!

Oj udały się zakupy bardzo. Jeszcze czekam tylko na mojego micelka i będzie komplet

A teraz wyłączać Kotwilce neta
Buuuu nie chcesz mnie już widzieć A ja Ci takie fajnie promocje zapodaję tu
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A ta glinka, którą dostałam z naturalnego piękna też superowa. Użyłam jej wczoraj przed snem jako środka do mycia i dziś rano jako maseczki. Ale jeden wielki minus - potrzeba bardzo bardzo dużo siły, żeby wycisnąć tą pastę z tubki. Inne glinki w paście też są takie? Nie wiem, bo kupowałam zawsze w saszetkach. Kiedyś kupiłam jedną w paście - białą z argiletz, ale z niej więcej wody leciało niż pasty. No ale wracając do plusów to ładnie oczyszcza, myje twarz, leciutko peelinguje, twarz jest gładka, oczyszczona, i ma ładny kolor. Rano też robił mi się pryszcz, teraz już go prawie nie widzę. Aj udał mi się zakup
To chyba zalezy od materiału z jakiego zrobiona jest tubka Bo ja mam tę zieloną z Argile Province i łatwo się wyciska.
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
jp91, ja się chętnie do Ciebie przyłączę. Muszę pokończyć zapasy i dopiero wtedy będę kupowała coś nowego. Przygarniesz mnie?

Na razie nie widzę, żeby olej z róży coś zrobił z moimi rozstępami. Ale nadal walczę. Skończę butlę i zobaczymy jakie będą efekty.
Mam szampon Sante z henną. Szampon ten strasznie plącze mi włosy.

Czekam na przesyłkę z Meow i Silk Naturals (minerałki) a po 10 lipca będę zamawiała mydełka z Tuli (w końcu przekonałam męża do mycia mydłem - bardzo jest zadowolony z tych mydełek) i to wszystkie zakupy w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że nie będę podatna na Wasze kuszenie.
A z Meow i Silk Minerals robiłaś zamówienia sama czy zbiorowe na Wizażu?
Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Ankazar, jp91- fakt
Relacji ciąg dalszy- krem do cery mieszanej na dzień- szybko się wchłania, jest wydajny, wrażenia bardzo dobre skóra miękka, miła w dotyku.
A szampon- bardzo wydajny! Aż wzięłam go za dużo, co zaowocowało ogromną ilością piany. Pachnie bajecznie! Coś mi ten zapach mówi, ale nie wiem co... Pachnie jakoś znajomo. Co do włosów po jego użyciu, jeszcze nie wiem. Czekam aż wyschną. Szkoda, że nie mam odżywki...
Myślę teraz o płynie micelarnym. Pisałyście coś o Born to bio, muszę go znaleźć w jakimś sklepie. To po prostu płyn micelarny, czy jest jakiś szczególny?
Ale się rozkręciłam. Chcę sobie sprawić żel pod prysznic, balsam, peeling, odżywkę, co najmniej Miałyście rację, to uzależnienie.
To taki: http://www.biomania.pl/kosmetyki-nat...o-brazowe.html
Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Pytałam. Panie patrzyły na mnie z politowaniem
W ogóle obsługe Sephory częśto nie należy do najmilszych
Patrz, a ja byłam ostatnio w dwóch sephorach i panie były milusie aż za bardzo!

Dostałam od Ankazar lotion do twarzy z różą z AMB i dołączam sie do zachwytu. Nałożyłam go na twarz na noc, pod oczami i koło nosa sobie jeszcze dołożyłam olej z malin i skóra jest nawilżona, miękka. Bardzo fajna rzecz

Użyłam odzywki P&R Objętość i Wzmocnienie, której próbkę dostałam w Sephorze. Śmierdzi męskim Brutalem Ale włosy są jakby sztywniejsze, takie mięsiste. Trudno po jednym razie wydać opinię, ale do cienkich włosów może dać fajny efekt
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.