Kupujemy BB Creamy III - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-10, 11:26   #1081
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Wow, minęło południe, a tu się nic nie dzieje
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 11:34   #1082
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

No właśnie też się dziwię,jaki tu spokój ostatnio... Aż nakupowałam sama pełnowymiarówki różne i się spłukałam Za to pod choinką nie będzie pusto
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 12:10   #1083
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

justynalenka, nie kwęcz, tylko mów jakie, bo człowieka kusi
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 12:33   #1084
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
justynalenka, nie kwęcz, tylko mów jakie, bo człowieka kusi
Swanicoco SNAIL Mucus Cell Repair Gommage Peeling - po odlewce nie mogłam się mu oprzeć w całości
Herbal Deep Cleansing Nose Pores Blackheads Remove Conk Mask - o tym już mówiłam
ZAMIAN Gold Cacao Chocolate Pack - kończy się moja truskawka z Baviphat, odlewka czekoladki była ok więc też się skusiłam na pełny wymiar
SKINFOOD Acorn Jelly Mask 20g - upolowana na aukcji miniaturka w pięęęęęknym słoiczku będę w nim trzymać kremik,który sobie sama mieszam no i może zmniejszy moje pory-kratery
Kose Deep Cleansing Oil Softymo - też z aukcji taniej o kilkanaście zł niż zwykle i większa pojemność za mniejszą cene jak Skinfood Honey Tea...
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.

Edytowane przez justynalenka
Czas edycji: 2011-12-10 o 12:35
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 13:12   #1085
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Kose Deep Cleansing Oil Softymo - też z aukcji taniej o kilkanaście zł niż zwykle i większa pojemność za mniejszą cene jak Skinfood Honey Tea...
Próbowałas go już wcześniej? Fajny?
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 13:30   #1086
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Próbowałas go już wcześniej? Fajny?
Nie próbowałam właśnie. Czytałam dużo pozytywnych opinii, proponowałam do rozbiórki ale nie było chętnych...
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 13:34   #1087
Delorean
Raczkowanie
 
Avatar Delorean
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 217
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmuś pisałam ci wiadomość, ale mi nie odpisałaś, jednak przeglądając arkusz doszłam do wniosku że te rzeczy co zamawiałam przyszły juz wszystkie do innych, bo mają zaznaczone, a u mnie pusto.. Mogę je odebrać już czy nie?
__________________
Mój Blog - http://deloean.blogspot.com/
Ćwiczę z E. Chodakowską+ skakanka
Delorean jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-10, 13:39   #1088
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Próbowałas go już wcześniej? Fajny?
Mam Kose Speedy Cleansing Oil i jestem bardzo z niego zadowolona. Bardzo wydajny, jedna pompka w błyskawiczny sposób usuwa cały makijaż, łącznie oczu skończył mi się płyn do demakijażu oczu i ryzyk fizyk wypróbowałam olejek, co było bardzo ryzykowne przy moich wrażliwych ślepiach. Ale obyło się bez tego, fajnie usuwa tusz oraz żelowe eyelinery.
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 14:01   #1089
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Miałam dzisiaj problem z wysyłką. Pani w okienku nie chciała przyjąć pudełka, bo pudełko nie może lecieć jako list, musi jak paczka....

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
SKINFOOD Acorn Jelly Mask 20g - upolowana na aukcji miniaturka w pięęęęęknym słoiczku będę w nim trzymać kremik,który sobie sama mieszam no i może zmniejszy moje pory-kratery
Ja zużyłam trzy próbki tej maseczki i nic... zero efektu.

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
a czego jeszcze nie ma?
Loshi i jednego z kremów Lioele, ale ja bym poczekała do wtorku, bo wtedy wszystko przychodzi.

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Wow, minęło południe, a tu się nic nie dzieje
I dobrze

Cytat:
Napisane przez Delorean Pokaż wiadomość
Zygmuś pisałam ci wiadomość, ale mi nie odpisałaś, jednak przeglądając arkusz doszłam do wniosku że te rzeczy co zamawiałam przyszły juz wszystkie do innych, bo mają zaznaczone, a u mnie pusto.. Mogę je odebrać już czy nie?
Po weekendzie możesz odebrać.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 14:04   #1090
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
I dobrze
No właśnie chyba troszkę lawinę zaczęłam ^^' Przy okazji zapytam, co się dzieje z tym drugim HadaLabo? Pamiętam, że pisałaś, że problem z nim jakiś jest, nie rozwiązał się? (sam )
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 14:06   #1091
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj problem z wysyłką. Pani w okienku nie chciała przyjąć pudełka, bo pudełko nie może lecieć jako list, musi jak paczka....



Ja zużyłam trzy próbki tej maseczki i nic... zero efektu.



Loshi i jednego z kremów Lioele, ale ja bym poczekała do wtorku, bo wtedy wszystko przychodzi.



I dobrze



Po weekendzie możesz odebrać.
To gdyby te dwie rzeczy przyszły we wtorek to wyślesz mi w środę wszystko?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-10, 14:07   #1092
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj problem z wysyłką. Pani w okienku nie chciała przyjąć pudełka, bo pudełko nie może lecieć jako list, musi jak paczka....
Dobre sobie Ja kilkakrotnie dostawałam kosmetyki w pudełkach i był to właśnie list polecony.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 15:19   #1093
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Do 2 kg można jako list wysyłać.
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 18:35   #1094
marchewka333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 95
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus
Pisałam już do Ciebie na PW jakiś czas temu, ale nic nie odpisałaś, więc napiszę jeszcze raz tutaj, na wypadek, gdyby moja wiadomość gdzieś zaginęła w gąszczu innych.

Chciałam spytać, o dwie sprawy - czy ta niedopłata, która ciągle widnieje przy moim zamówieniu, to tylko z powodu Twojego zapracowania, czy z moim przelewem poszło coś nie tak?? Za 13 i 14 zamówienie zrobiłam 2 przelewy - na 20 i 30 zł. Sprawdź to w wolnej chwili, bo ten minus przy moim zamówieniu spędza mi sen z powiek:-( Prześlę Ci potwierdzenie, jeśli będziesz chciała.

A druga sprawa - proszę o połączenie, jeśli jest taka możliwość 13 i 14 zamówienia, bo tam są tylko 3 odlewki i nie ma sensu robić z tego dwóch przesyłek (to i praca dla Ciebie dodatkowa, a i dla mnie zaoszczędzone grosiki...) Chyba, że organizacyjnie tak będzie dla Ciebie wygodniej, to ok...
marchewka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 18:38   #1095
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

zygums mam pytanko czy jest szansa, żeby poleciało do mnie coś z 13 zamówienia?
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 21:06   #1096
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

zygmuś a czy do mnie 12 może już polecieć jakoś w najbliższym czasie?
Potem zmieniam miejsce zamieszkania i nie wiem który mam Ci adres podać do wysyłki już żeby trafiło do mnie...
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 21:45   #1097
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Kupiłam dzisiaj w Rossmannie słoiczki 10ml, może lepsze niż te co mam. I butelkę z pompką, szkoda, że nie ma mniejszych, bo 100ml to trochę dużo.

W pudełkach już dużo poleciało, dopiero dzisiaj trafiła mi się pani, która uparcie uważała, że tak nie można.

wiolusia00, tak

Kayako, samo to się nic nie chce zrobić We wtorek powinnam go dostać.

Cytat:
Napisane przez marchewka333 Pokaż wiadomość
Zygmus
Pisałam już do Ciebie na PW jakiś czas temu, ale nic nie odpisałaś, więc napiszę jeszcze raz tutaj, na wypadek, gdyby moja wiadomość gdzieś zaginęła w gąszczu innych.

Chciałam spytać, o dwie sprawy - czy ta niedopłata, która ciągle widnieje przy moim zamówieniu, to tylko z powodu Twojego zapracowania, czy z moim przelewem poszło coś nie tak?? Za 13 i 14 zamówienie zrobiłam 2 przelewy - na 20 i 30 zł. Sprawdź to w wolnej chwili, bo ten minus przy moim zamówieniu spędza mi sen z powiek:-( Prześlę Ci potwierdzenie, jeśli będziesz chciała.

A druga sprawa - proszę o połączenie, jeśli jest taka możliwość 13 i 14 zamówienia, bo tam są tylko 3 odlewki i nie ma sensu robić z tego dwóch przesyłek (to i praca dla Ciebie dodatkowa, a i dla mnie zaoszczędzone grosiki...) Chyba, że organizacyjnie tak będzie dla Ciebie wygodniej, to ok...
Wpisałam już wpłaty i usunęłam opłatę za przesyłkę w 14, poleci wszystko razem

Cytat:
Napisane przez _Enea_ Pokaż wiadomość
zygums mam pytanko czy jest szansa, żeby poleciało do mnie coś z 13 zamówienia?
Duża szansa jest

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
zygmuś a czy do mnie 12 może już polecieć jakoś w najbliższym czasie?
Potem zmieniam miejsce zamieszkania i nie wiem który mam Ci adres podać do wysyłki już żeby trafiło do mnie...
W poniedziałek może polecieć
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 22:10   #1098
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj w Rossmannie słoiczki 10ml, może lepsze niż te co mam. I butelkę z pompką, szkoda, że nie ma mniejszych, bo 100ml to trochę dużo.
Te butelki to niby przeznaczone sa do podrecznego do samolotu, a maksymalnie moga byc 100ml opakowania. Ale nie pomysleli zeby zrobic mniejsze, przeciez generalnie zabiera sie na urlop mniej kosmetykow Ja kupilam sobie taka zakrecana butelczyne, ale sloiczkow u mnie nie widzialam

A tak w ogole to dobrze ze tu spokoj, przynajmniej moge sobie chorowac bezstresowo. Chociaz tydzien czasu z zapaleniem zatok juz mi bokiem wychodzi
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 12:03   #1099
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość

Wpisałam już wpłaty i usunęłam opłatę za przesyłkę w 14, poleci wszystko razem
Jeśli chodzi o wpłaty, to moja też jest jeszcze nie wpisana wysłałam Ci jakiś czas temu 13zł, żeby wyrównać to co jestem Ci winna i właśnie też nie wiem, czy po prostu nie masz czasu wpisać czy akurat mój przelew Ci umknął
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 12:13   #1100
kawaii_girl
Przyczajenie
 
Avatar kawaii_girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Przepraszam jeśli nie piszę we właściwym temacie, ale nie wiedziałam gdzie to napisać, wybaczcie
Chciałabym kupić sobie pierwszy (na razie) krem BB. Dużo o nich słyszałam i sporo poszperałam na ich temat w necie, ale nadal nie jestem pewna co do odcienia.
Wiem, że najlepiej wypróbować próbki bo każda cera jest inna, ale postanowiłam że zapytam także was, bo przeglądając forum i szukając informacji zauważyłam, że wiecie bardzo dużo o tych produktach
Zastanawiam się nad kupnem 30 ml Lioele BTS (chciałam sobie go zamówić razem z Cherry Tint Lioele, bo już od jakiegoś czasu się nad nim zastanawiałam, a tak to byłaby jedna przesyłka^^), a to dlatego, że podobno mają największe "właściwości lecznicze" a zależałoby mi właśnie na tym, żeby były one jak najlepsze. Tylko, że nie wiem czy ten kolor będzie mi pasował. Na jednych blogach jest napisane, że jest za ciemny, na innych, że za jasny. Nie wiem już jaki to jest właściwie kolor. Chciałabym, żeby nie był widoczny^^
Znalazłam na jednym z blogów opis Lioele Triple Solution i tam było napisane, że kolor jest zbliżony do podkładu Maybelline Affinitone 03, a ten odcien pasuje mi w "zimne" miesiące idealnie. Może któraś z pań miała Lioele BTS i mogłaby mi doradzić, bo w głowie mam już totalny mętlik
Jeszcze raz przepraszam, że piszę o tym tutaj i mam nadzieję, że mi pomożecie
kawaii_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 12:41   #1101
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmusiu- kiedy poleci moja paczuszka ?
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 14:33   #1102
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus pisalam do Ciebie kilka PW ale na zadna nie dostalam odp bylo to kilka tygodni temu...
Prosze jezeli jest juz wszystko z mojego zamowienia nr 12 to wyslij je do mnie.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 15:05   #1103
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez kawaii_girl Pokaż wiadomość
Przepraszam jeśli nie piszę we właściwym temacie, ale nie wiedziałam gdzie to napisać, wybaczcie
Chciałabym kupić sobie pierwszy (na razie) krem BB. Dużo o nich słyszałam i sporo poszperałam na ich temat w necie, ale nadal nie jestem pewna co do odcienia.
Wiem, że najlepiej wypróbować próbki bo każda cera jest inna, ale postanowiłam że zapytam także was, bo przeglądając forum i szukając informacji zauważyłam, że wiecie bardzo dużo o tych produktach
Zastanawiam się nad kupnem 30 ml Lioele BTS (chciałam sobie go zamówić razem z Cherry Tint Lioele, bo już od jakiegoś czasu się nad nim zastanawiałam, a tak to byłaby jedna przesyłka^^), a to dlatego, że podobno mają największe "właściwości lecznicze" a zależałoby mi właśnie na tym, żeby były one jak najlepsze. Tylko, że nie wiem czy ten kolor będzie mi pasował. Na jednych blogach jest napisane, że jest za ciemny, na innych, że za jasny. Nie wiem już jaki to jest właściwie kolor. Chciałabym, żeby nie był widoczny^^
Znalazłam na jednym z blogów opis Lioele Triple Solution i tam było napisane, że kolor jest zbliżony do podkładu Maybelline Affinitone 03, a ten odcien pasuje mi w "zimne" miesiące idealnie. Może któraś z pań miała Lioele BTS i mogłaby mi doradzić, bo w głowie mam już totalny mętlik
Jeszcze raz przepraszam, że piszę o tym tutaj i mam nadzieję, że mi pomożecie

BB kremów nie ma sensu porównywać do podkładów, bo ze względu na stosunkowo niskie krycie i morze silikonów w składzie, na każdej buzi wyglądają inaczej. Jeśli nie masz ciemnej cery z wyraźnie żółtym pigmentem, to większość bb kremów powinna Ci pasować. Ja mam cerę na poziomie NW10-NW15 MACa i choć niemal wszystkie podkłady drogeryjne są dla mnie za ciemne, to w przypadku bb kremów mogę np. śmiało używać Skin79 Hot Pink. Chociaż podkład o takim ciemnym odcieniu wywołałby u mnie palpitacje Musisz po prostu wypróbować, nie ma innej rady.
PS. I też nie wierz bezgranicznie w dobroczynne działanie wszytkich bb kremów. Ja używam ich od 2-3 miesięcy i nie zauważyłam specjalnie ich pielęgnacyjnego działania. Używam, bo na skórze wyglądają lepiej pod tradycyjnych podkładów A nawilżanie i pielęgnację zostawiam kremom.


I żeby nie było do końca OT... Zygmus, wiadomo coś o iFionie?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 15:17   #1104
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Przeżywam małe zatrucie pokarmowe, więc jest mnie tu mniej, czytam, ale nie piszę.

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Te butelki to niby przeznaczone sa do podrecznego do samolotu, a maksymalnie moga byc 100ml opakowania. Ale nie pomysleli zeby zrobic mniejsze, przeciez generalnie zabiera sie na urlop mniej kosmetykow Ja kupilam sobie taka zakrecana butelczyne, ale sloiczkow u mnie nie widzialam

A tak w ogole to dobrze ze tu spokoj, przynajmniej moge sobie chorowac bezstresowo. Chociaz tydzien czasu z zapaleniem zatok juz mi bokiem wychodzi
Wiem, że do samolotu, ale 100ml np szamponu nie zabieram na urlop. Szkoda, że nie pomyśleli o mniejszym, takie 50ml by mnie uszczęśliwiło.
Słoiczki u mnie były koło butelek.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wpłaty, to moja też jest jeszcze nie wpisana wysłałam Ci jakiś czas temu 13zł, żeby wyrównać to co jestem Ci winna i właśnie też nie wiem, czy po prostu nie masz czasu wpisać czy akurat mój przelew Ci umknął
Umknął, zaraz to sprawdzę.

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Zygmusiu- kiedy poleci moja paczuszka ?
DO środy na pewno, tak żeby przed weekendem była.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Zygmus pisalam do Ciebie kilka PW ale na zadna nie dostalam odp bylo to kilka tygodni temu...
Prosze jezeli jest juz wszystko z mojego zamowienia nr 12 to wyslij je do mnie.
W poniedziałek poleci.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
I żeby nie było do końca OT... Zygmus, wiadomo coś o iFionie?
Leci. Jeżeli będzie tak jak powinno być, to we wtorek/środę powinna pojawić się w UK.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 16:14   #1105
kawaii_girl
Przyczajenie
 
Avatar kawaii_girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

quench, dzięki za odpowiedz Chyba się na niego zdecyduję ^^
kawaii_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 18:31   #1106
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus dużo zdrówka.

Jeśli nic nie przyjdzie z mojego zamówienia 12, 13 ,14 do wtorku 20 grudnia to prosze wyślij to co jest 21 grudnia. Wtedy w piątek powinno być u mnie. Zamówiłam mnóstwo rzeczy za prawie 500zł i jakby wszystko razem miało polecieć to chyba w worku.
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 18:43   #1107
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus, jak nie dojdą we wtorek te rzeczy, na które czekasz i czekam, to proszę, wyślij i mi, co masz mojego, bo z doświadczenia wiem, że moja poczta po przyszłym weekendzie już się nie ogarnie i poczekam do stycznia chyba, żeby odebrać paczkę ._.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:06   #1108
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

zygmus a co z moim zamówieniem, przyszło już wszystko??? już chyba z prawie 2m-ce czekam i nic
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:58   #1109
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Przeżywam małe zatrucie pokarmowe, więc jest mnie tu mniej, czytam, ale nie piszę.
Umknął, zaraz to sprawdzę.
Oj, biedna...

Mój też sprawdź, jeśli możesz i chyba miałam jakąś groszową nadpłatę z poprzednich zamówień. Albo coś źle kojarzę
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:07   #1110
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Zygmus a co z moim przelewem?? Poszedł 20.11 i trochę się martwię że go nie ma w arkuszu tak długo
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.