Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-19, 13:28   #4201
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Bunny
Tiriri to już niedługo, niebawem
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 13:29   #4202
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziewczynki dobrze mowicie- przy jasniutkich włosach mala krostka wygląda jak gigant

Tyle szczescie,ze mam porcelanowa twarz ..chociaz nieraz w lato jak sie przypieke na twarzy to od razu kitka idzie w ruch bo inaczej jak skwarka - solarka
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 13:38   #4203
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Carolajn
Czy ktoś ostatnio nie pisał, że wszystkie chcą przyciemniać?
Ja się jeszcze jasnym blondem nie nacieszyłam, więc przyciemnianie mi nie w głowie ;d
No właśnie ktoś pisał wchodzę dziś na wątek a tu dziewczynom się biel po nocach śni. O przyciemnianiu też nie myślę uzyskałam wymarzony kolor i mam zamiar być mu wierna. Owszem kuszą te wszystkie cieple naturalne blondy ale na taki krok będę się decydowała w dalekiej przyszłości (o ile się odważę )

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
noc mialam potworna, duchota taka ze spac nie moglam, teraz przed kompem sie kiwam i czuje ze zemdleje chwilami nie mam sily odetchnac i serce mnie kluje...
lolka tez mi sie pochorowala, chodzi i kaszle, krztusi sie, chrapie nosem- tez za goraco dla niej i tylko lazi z kąta w kat i przywiera do podlogi...
czytaj i odzywaj sie!
a jedziesz do niego i bedziecie w miescie czy gdzies rekreacyjnie- jeziorko, las itp?

ja na weekend nad jezioro nie ma bata. znow zabaluje jak ostatnio.
ja się znów przez tą pogodę obudzić nie umiałam...taka słaba wstałam jakbym po imprezie była masakra albo cały tydzień leje albo są takie upały że zejść można. Moja sunia też włochata i w dodatku czarna pod stół uciekła do cienia bo jak jej futra dotknęłam to dosłownie parzy tż mieszka w górach (Żywiec) więc w sumie wszystko mamy pod nosem jest gdzie odpocząć i się wyciszyć może wreszcie się opalę trochę bo blada jestem jak ściana aż wstyd przy takim pięknym słońcu.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja bieli nie chcę, opatrzyła mi się
gdybym miała piękną, jasną, nieskazitelną cerę to chciałabym bardzo, ale tak...
ja też mam paskudną cerę ale stwierdziłam że dlaczego mam sobie odmawiać koloru który mi się podoba przez rzeczy na które nie mam wpływu... Przeszkadza mi moja cera strasznie ale jestem świadoma że nawet jak przestaną mi wyskakiwać niespodzianki to zostanie mi mnóstwo śladów w postaci blizn i małych czerwonych przebarwień wiem że to wszystko można załatwić i że jest szansa na odzyskanie ładnej cery ale po pierwsze że własnie ciągle mi coś wyskakuje i jak byłam na brewkach to kosmetyczka stwierdziła że dobrze by było przed zabiegami pozbyć się wysypu całkowicie a po drugie boję się. Mój kuzyn chodził na różne czyszczenia kwasy nie kwasy i ma straszną twarz wygląda jak jakaś spalona dziury po syfach takie że widać z daleka gołym okiem jaka buzia jest nierówna przeraża mnie to. Wstawię lepszą zdrowszą dietę teraz są do tego idealne warunki nabiorę słoneczka i może nie będę tak straszyć
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:04   #4204
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
ja też mam paskudną cerę ale stwierdziłam że dlaczego mam sobie odmawiać koloru który mi się podoba przez rzeczy na które nie mam wpływu... Przeszkadza mi moja cera strasznie ale jestem świadoma że nawet jak przestaną mi wyskakiwać niespodzianki to zostanie mi mnóstwo śladów w postaci blizn i małych czerwonych przebarwień wiem że to wszystko można załatwić i że jest szansa na odzyskanie ładnej cery ale po pierwsze że własnie ciągle mi coś wyskakuje i jak byłam na brewkach to kosmetyczka stwierdziła że dobrze by było przed zabiegami pozbyć się wysypu całkowicie a po drugie boję się. Mój kuzyn chodził na różne czyszczenia kwasy nie kwasy i ma straszną twarz wygląda jak jakaś spalona dziury po syfach takie że widać z daleka gołym okiem jaka buzia jest nierówna przeraża mnie to. Wstawię lepszą zdrowszą dietę teraz są do tego idealne warunki nabiorę słoneczka i może nie będę tak straszyć
U mnie tragedii już nie ma, ale nie mam jasnej cery, która z bardzo jasnymi włosami wyglądałaby ładnie... mam tylko zaskórniki, których udaje mi się pozbyć, jak zaatakuję twarz kwasami jesienią to będzie piękna, po mikro jest o niebo lepiej

co do kwasów i innych zabiegów kosmetologicznych na twarz to nie sugeruj się opiniami innych, bo każdy ma inną cerę, tylko sama pójdź do dobrego sprawdzonego salonu i niech indywidualnie dobiorą Ci zabiegi
jak masz przebarwienia i blizny - nie myślałaś o laserowym usuwaniu przebarwień?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:18   #4205
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Kituś-co ja czytam..znowu kombinujesz a nie przyciemniałaś kiedyś do naturalek u fryzjera i potem wracałaś do jasniejszych? dobra, już nic nie mówię, bo jakaś moralizatorska rola mi przypadła

Asiu-fajny ten Twój kolorek, w koncu znalazłaś farbkę

Agatko-łączę się z Tobą w bólach sesji, przede mną jeszcze 4/5

Nove-jak tam krejzolu z długimi wakacjami, przypomnij gdzie tam siedzisz nad morzem?

a ja jutro gładze odrost londą 18, nic nie zmieniam bo jasniej/ciemniej/cieplej/zimniej/czy coś tam jeszcze nie chcę jest git!

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2012-06-19 o 14:20
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:27   #4206
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

o rety blizny po kwasach...nie straszcie. Ja jestem w trakcie kwasów i jest coraz lepiej, ale ja używam je na nogi (piegi, nie znoszę piegów, ale już znikają).
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:31   #4207
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
Dziewczynki dobrze mowicie- przy jasniutkich włosach mala krostka wygląda jak gigant
Tyle szczescie,ze mam porcelanowa twarz ..chociaz nieraz w lato jak sie przypieke na twarzy to od razu kitka idzie w ruch bo inaczej jak skwarka - solarka
ja to ciagle jestem rozowa albo czerwona a biale wlosy tylko to poteguja
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cascada
Mojemu braciakowi na 4 urodzinki zamówiliśmy tort w kształcie sera żółtego z dziurami, a na nim była myszka, również do zjedzenia wyglądało bajecznie!
zamowilam smietankowy z owocami i z ozdobami z toy story tutaj az takich zdolnosci piekarniczych nie maja albo im sie nie chce ale dobre robia jesli chodzi o smak
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
wiem widzialam takie torciki z serem i myszka i robia teraz furore Pamietam jak pracowalam w sali zabaw w tym roku w marcu to sie napatrzec nie moglam jakie piekne teraz torciki dla dzieci robia az zal ich zjadac pozniej....


Wiecie co sie okazalo tak wogole ? Moja kolezanka dzisiaj trafila do szpitala na ten sam oddzial co ja....Leczyla sie u tej samej ginekolog co ja i zrobila jej zabieg kolposkopii po czym bardzo krwawila i lekarka wlozyla jej tam tampony zeby pozniej sobie je wyjela. Co sie okazalo moja kumpela nie mogla sobie tego wyjac- wszystko miala w srodku posklejane.....zabrano ja dzisiaj w nocy do szpitala i ponoc lekarze byli w takim szoku bo wszystko miala niedosc ze posklejane to popalone w srodku jakby jakims kwasem......no tragedia no ponoc nawet numeru do tej lekarki szukali zeby dowiedziec sie czym ona to robila...

i teraz wydaje mi sie ze to wlasnie ta lekarka zarazila mnie tymi bakterami, bo tez dziwnym zbiegiem okolicznosci trafilam do szpitala niedlugo po zabiegu kolposkopii, ktory ona mi robila ;/;/ eh a cieszyla sie taka dobra opinia
boze kochany co tam sie dzieje
masakra i zal bo pozniej trzeba cierpiec przez czyjes niedopatrzenie
Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
xXxKyliexXx myslalam ze Ty jasniutka blondyneczka

Dodaje moje wloski swiezo po malowaniu i myciu, ehhh czemu one nie mogą być bardziej szare/popielate
A poza tym , dziwne,ze od polowy są kręcone, wolalabym juz miec jednej struktury a nie tak
I uprzedzam- są po naturalnym wyschnięciu, nic z nimi nie robione, a tak wygladają jak wygniecione No i weź tu bądź zadowolona ze swoich włosów
wow daj mi takie loki wolalabym takie niz moje puszace sie a 'la shakira dlatego ostatnio zaczelam krecic swojeznudzila mnie ta shakirka
bardzo ciekawy kolor
jak dla mnie to 3 ostatnie
bo kocham roze i czerwienie
a rowniez wszelkie biale odcienie
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
i tak ja jestem chyba tutaj najciemniejsza watkowa blondyna
dolacze do ciebie niedlugo

kitka ciesze sie i wiedzialam ze ci te zabiegi pomoga
infa witaj


jeszcze czekaja mnie wieczorem zajecia a na pocieszenie szybko skoczylam do h&m sie rozejrzec i kupilam sobie spodniczke rozowa z kieszeniami cienka na lato super no i na dzisiejsze zajecia bedzie jak znalazlz tylu na zamek i guziczek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0002.jpg (59,8 KB, 17 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-06-19 o 14:33
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 14:31   #4208
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
o rety blizny po kwasach...nie straszcie. Ja jestem w trakcie kwasów i jest coraz lepiej, ale ja używam je na nogi (piegi, nie znoszę piegów, ale już znikają).
kwasy latem?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:37   #4209
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hej ho
Ale sajgon u mnie praca, praca, praca! Czeko i Bunny. Moja praca też głównie na stojąco jest, jak posiedzę z 10 minut w ciągu całego dnia to jest super, a pracuję od 9.30-do około 19-20, w sezonie będzie od 9-22 max. Póki co jestem twardziel pociesza mnie, że w fakacje co 4 dzień wolny będzie. No ale takie uroki sezonu, pracy po 8 h nie ma szans by znaleźć :<

AAA wlaśnie Bunny czy jest jakaś sklepowa opcja na wybielenie kłaków, czy tylko nadzieja w alfie?
co Ty chcesz wybielać

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc ja dzis rano bo od rana znow bede latac
ale jedna z przyjemniejszych rzeczy bedzie zamowienie torta dla mojego malca na 5 urodzinyjuz pomalu wyczerpuja mi sie pomysly w jakim ksztalcie i jaki mu zamowic
dobrze ze z rana slonce swieci to odrazu lepszy humor i wiecej checi do zycia
wieczorem napewno mnie nie bedzie juz bo mam zajecia



masakra i pozniej czlowiek nabawi sie jakiegos syfu i zastanawia sie skad to
gdzie ta ochrona , sklepowe?
dobrze ze sobie podpasek jeszcze nie wymieniaja na sklepie
u mnie wszystko stoi na polkach rowniotko i nie ma mowy o otworzeniu czy majstrowaniu przy czyms a czasami sklepowe ktore sa na sklepie potrafia zwrocic uwage zeby nie brac z polki i nie przestawiac bo ma byc tak w rzadziku jak one postawilyco tez czasami wkurza ..
pokazywalam wam kiedys np tusz do rzes jak jest zapakowany ze nie ma mowy zeby go odkrecac 20 razy ..do tego sa testery..tak samo z kazdym prawie kosmetykiem.


milego dnia lece zaraz zamowic tort najpierw
teraz robią takie cudne torciki dla dzieciaczków, że żal jeść
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:40   #4210
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja to ciagle jestem rozowa albo czerwona a biale wlosy tylko to poteguja


wow daj mi takie loki wolalabym takie niz moje puszace sie a 'la shakira dlatego ostatnio zaczelam krecic swojeznudzila mnie ta shakirka
bardzo ciekawy kolor .
No ale tą czerwien zawsze mozna na szczescie przykryc róznymi specyfikami

A co do ala shakiry hm...gdybym miala miec od początku głowy loczki to bardzo chetnie je od Ciebie przygarne
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:42   #4211
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
pamietam jak w lelku obsluga przyklejala podpaski i wkladki na opakowaniu testowym zeby ludzie nie rozrywali opakowan zeby sprawdzic ksztalt czy grubosc

Rety, to aż wydaję się niemożliwe. Co za ludzie??!!
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 14:42   #4212
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
walnij odrost z 12% i na dlugosci na 6% na 15 minut.
i bedziesz biala jak sniezka
śnieżka to akurat ma czarne włosy
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:51   #4213
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

http://www.dobrarada.com.pl/galerie/...egas_15327.jpg
http://www.dobrarada.com.pl/galerie/...egas_15328.jpg
http://www.dobrarada.com.pl/galerie/...egas_15332.jpg



xXxKYLIExXx

czarne albo czerwone

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
śnieżka to akurat ma czarne włosy
to jak macocha ze śnieżki i łowcy

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
W sumie to nie za wiele się wydarzyło. Tyle co zapuściłam się jak buszmen, bo nie mam czasu na fryzjera, ani się skupić na pielęgnacji dlatego ich stan się pogorszył :< I wkurza mnie to ciemniejsze w kółeczku, ale z biegiem czasu zetnę cholerstwo ;d Trochę nieświeże, więc lekko za bardzo przyżółte, ale na świeżo też widać to dziadostwo, tyle że przy odrościee

a bym chciała takie ładne, biaaałee
faktycznie jakby mniej chłodne
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:52   #4214
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kituś-co ja czytam..znowu kombinujesz a nie przyciemniałaś kiedyś do naturalek u fryzjera i potem wracałaś do jasniejszych? dobra, już nic nie mówię, bo jakaś moralizatorska rola mi przypadła
no właśnie zauważyłam, że coś mi moralizujesz ostatnio

widocznie wtedy nie byłam jeszcze gotowa na powrót do naturalek, teraz jestem
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
kwasy latem?
właśnie, co to za rzeźnik
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:52   #4215
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie wiedziałam co to jest na początku

wiem, że pewnie weźmiesz różowe, wiem to

mnie najbardziej podoba się 2,3 i 5

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------


niedługo do Ciebie dołączę
pożyjemy zobaczymy
czytałam u Ciebie, że przeprowadziłaś się do Trójmiasta?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:54   #4216
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pożyjemy zobaczymy
czytałam u Ciebie, że przeprowadziłaś się do Trójmiasta?
już jakiś czas temu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:54   #4217
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
kwasy latem?
tak wyszło, ale nie opalam się i chodzę tylko w długich spodniach
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:55   #4218
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

biel to taki kolor, że niestety nie każdemu w nim twarzowo

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
już jakiś czas temu
chyba przeoczyłam
sama?

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kituś-co ja czytam..znowu kombinujesz a nie przyciemniałaś kiedyś do naturalek u fryzjera i potem wracałaś do jasniejszych? dobra, już nic nie mówię, bo jakaś moralizatorska rola mi przypadła

Asiu-fajny ten Twój kolorek, w koncu znalazłaś farbkę

Agatko-łączę się z Tobą w bólach sesji, przede mną jeszcze 4/5

Nove-jak tam krejzolu z długimi wakacjami, przypomnij gdzie tam siedzisz nad morzem?

a ja jutro gładze odrost londą 18, nic nie zmieniam bo jasniej/ciemniej/cieplej/zimniej/czy coś tam jeszcze nie chcę jest git!
było coś pamiętam

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-06-19 o 14:58
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:56   #4219
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

oj, mnie do bieli to byłoby bardzo szybko, ale tak nie chcę
Lavia 15, przeoczyłam akurat, ale to w głowie się nie mieści, co opisałaś.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 14:56   #4220
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja to ciagle jestem rozowa albo czerwona a biale wlosy tylko
Tobie myślę, że ładnie byłoby w takim odcieniu jaki ma Twoja siska
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:57   #4221
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
chyba przeoczyłam
nie odczułam potrzeby, aby to ogłaszać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:58   #4222
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no właśnie zauważyłam, że coś mi moralizujesz ostatnio

widocznie wtedy nie byłam jeszcze gotowa na powrót do naturalek, teraz jestem

właśnie, co to za rzeźnik

sorry, chyba lekkie zboczenie zawodowe mi się robi już nic nie mowie

mnie jakis krem zapchał ostatnio, ale nie wiem ktory bo testowałam z 6 różnych próbek oczywiście kilka zaskórników widać tylko w lusterku 5x powiększajacym ale i tak musiałam je potraktować po swojemu czyt.zmasakrować
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:58   #4223
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

obrona tuż tuż

w ogóle co to był za weekend chce jeszcze
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:59   #4224
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
obrona tuż tuż

w ogóle co to był za weekend chce jeszcze
od dwóch miesięcy piszesz, że obrona tuż tuż
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:00   #4225
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie odczułam potrzeby, aby to ogłaszać
dobrze Wielka Madam o nic nie pytam

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
od dwóch miesięcy piszesz, że obrona tuż tuż
pokaż mi ten pościak
30 czerwca mam termin
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:01   #4226
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dobrze Wielka Madam o nic nie pytam

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------



pokaż mi ten pościak
30 czerwca mam termin
Lady nie kpij.... chyba każdy zdążył zauważyć, że za sobą nie przepadamy, nie musisz walić takich tekstów, żeby było jeszcze bardziej niemiło, bo to się nudne robi

akurat do Twoich postów nie chce mi się dokopywać, ale często piszesz, że zaraz masz obronę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:02   #4227
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
tak wyszło, ale nie opalam się i chodzę tylko w długich spodniach
wow.no to podziwiam za takie poświęcenie...
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:09   #4228
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Lady nie kpij.... chyba każdy zdążył zauważyć, że za sobą nie przepadamy, nie musisz walić takich tekstów, żeby było jeszcze bardziej niemiło, bo to się nudne robi

akurat do Twoich postów nie chce mi się dokopywać, ale często piszesz, że zaraz masz obronę
wiesz co teraz to jestem w szoku
wchodzę normalnie na wiazaż, zapytałam o przeprowadzkę i od razu do mnie czepianie się

owszem pisałam z 2 miesiące temu, że zaczynam szukać kiecki na obronę tak samo jak na sierpniowe wesele ale jak widać co nie doczytają - dopowiedzą
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:11   #4229
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dziewczyny nie kloccie sie, poza tym, po co zaczynacie jakikolwiek wspolny temat, skoro nie mozecie zyc ze sobą w zgodzie?..

dajcie spokoj, cieplo jest, zycie jest piekne
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 15:14   #4230
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
tak wyszło, ale nie opalam się i chodzę tylko w długich spodniach
podziwiam
ale u siebie tego sobie nie wyobrazam
nie moglas przelozyc tego na inne pore roku
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.