Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek! - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-24, 18:50   #1471
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Jak rozkminię o co w nim chodzi to dam znać, co sądzę
jesteś 2 osobą która mi mówi, że nie rozumie o czym piszę
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 18:58   #1472
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Mnie tez zdarzalo sie pisac

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Właściwie nadal zdarza, ale teraz sporadycznie.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 19:09   #1473
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
To nie tak, że wyrosłam z blogów i for fantasy, bo jestem za stara, tylko po prostu przestałam już wcielać się w bajkowe postacie i udawać kogoś, kim nie jestem To były takie gry jakby. Pochłaniały mi większość czasu i już chyba nie potrafiłabym do nich wrócić... Ale galerie pooglądać sobie oczywiście mogę!
Aa, to teraz wiem, że co innego miałyśmy na myśli Nie no, ja się nigdy w żadne gry czy eventy nie zabawiałam Kocham po prostu się poprzyglądać, czytać i marzyć, ahh
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Próbnie skończyłam lewą. Wyszła... masakra. Malowane na szybko, tylko do piłowania.
Żadna masakra, tylko serdeczny i mały jeszcze ciut do zaokrąglenia, ale to już zostaw sobie na jutro, ochłoń Mnie się bardzo podobają - wydają się dużo smuklejsze
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 19:52   #1474
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Też czytałam Ale drugiej części nie, tak prawdę mówiąc to nie wiedziałam o jej istnieniu. Podkradłam ją wujkowi Jaki jest Twój ulubiony bohater z pierwszej części? Moim Nuria, Julian, Fermin i Beatriz
wieki temu czytałam, dostałam ją na bierzmowanie i jakoś wtedy 2008 rok?
druga część to Gra Anioła nawet wydawała mi się lepsza niż Cień wiatru


Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość


w maju 18tka mi stuknęła dopiero

A właśnie chyba sie przełamię i na przyszły weekend coś upitraszę.

wyjdzie na pewno bo chcę spróbować


miłego wieczoru
no widzisz, a ja Cię tu postarzam
kombinuj, warto jutro wrzucę fotkę placuszka, i powiem jak wrażenia smakowe chwilę temu wyciągnięty z piekarnika, chłopcy zachwyceni, że ich karmię właśnie do sklepu wyskoczyli
dzięki



Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Próbnie skończyłam lewą. Wyszła... masakra. Malowane na szybko, tylko do piłowania.
Prezioooo! piłuj na migdałki, wiesz że mi się o wiele bardziej podobają takie u Ciebie
super! powoli dopracuj kształt, podrównaj je i zostaw! przyzwyczaisz się powoli ja też miałam meeega opory ale zostało mi tak już przy migdałkach i w sumie wszyscy chwalą
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!

Edytowane przez smoothly
Czas edycji: 2012-11-24 o 19:53
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 20:22   #1475
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Przyjmuję krytykę na bary Co zmienić, jaki kształt, czego nie robić i dlaczego nie ruszać skórek?

Duże zdjęcia, żebyście dobrze widziały
Preziu skórki coraz ładniejsze Już nie są czerwone, tak trzymaj
Ps. w zaokrąglonym wydaniu Twoje paznokcie są cudowne
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Super

Właśnie I, w przeciwieństwie do brokatu, nie ma problemu ze zmyciem.

Nefty, z okazji twojego święta wszystkiego najlekierowniejszego:cmok : Żeby ci się pazurki nie łamały i skórki nie zadzierały i lakiery trzymały na mur beton. Miałam pomysł na fajne mani, niestety nie wyszło, więc musiałam wcielić w życie plan B i mam dla ciebie coś skromniejszego. Mam nadzieję, ze mimo to spodoba się choć trochę - odrobina błysku i koloru w listopadowej szarości

Oczywiście wizaż zeżarł jakość...
Suuuuper

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dopsz, to i ja coś przygotowałam na dziś
Zacznijmy od wyjaśnień Miałam kilka innych pomysłów typu: Lublin - miasto inspiracji (wszak Nefty to Lubelaczka, przypominam), albo jakieś mani z krzywym (bo jakżeby innym w moim wykonaniu) samochodem i życzeniami szybkiego zdania prawka, albo jakieś piwko z painką... i tak mi się kłębiło, kłębiło, aż w końcu powiedziałam sobie: zróbże coś! No i zrobiłam, kolory same się wybrały i wyszły z tego wszystkiego różowe gradientowe chmury. I powiem, że pasuje mi to do Nefty (Być może trochę zadziałała mi na podświadomość moja tapeta, przedstawiam w załączniku)
No i cóż... czego mogę Ci, Nefty, życzyć oprócz góry lakierów i zawsze udanego mani? Hmm... Może tego właśnie żebyś miała swoje własne różowe chmurki, do których możesz uciec z codzienności. Co to takiego lub kto, już pewnie sama wiesz
Są nieziemskie. A obrazek na końcu

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no więc.. Nefty, spełnienia wszystkich lakierowych marzeń podrzucam mani speszal for ju, mam nadzieję, że Ci się spodoba postanowiłam pójść w klasykę, czyli czerwień, czyli to co tygryski lubią najbardziej, a to tego postanowiłam dodać trochę błyskotek, bo to uwielbia każda kobieta (przypomniały mi się i zainspirowały mnie flejksy Złej na czerwieni, ale moje nie dorastają jej do pięt )
Ładnie Ci w tej długości, zostawiłabym
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 20:54   #1476
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Witam wszystkie piękne panie oraz równie pięknego pana

Ciocia Zła powraca (przynajmniej na dzisiaj). Właśnie zaczęłam nadrabiać i zamierzam to zrobić uczciwie od 13tej strony

Dopiero jestem na 13tej,, więc jeśli w tak zwanym międzyczasie wydarzyły się jakieś sensacyjne wydarzenia, że na przykład już mnie nikt tu nie pamięta, albo że weszły w modę obgryzione króciaki bez lakieru, czy coś podobnego, to ja jeszcze tego nie wiem

Musicie uzbroić się w cierpliwość, bo nie będę w temacie jeszcze pewnie kilka dni

Uwaga! Zaczynam...



Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
W jednej stopie, duży.. Dzisiaj miałam pół skarpetki we krwi, myślałam, że zejdę w przedpokoju.. Jak byłam mała to miałam z tym problem ale od tygodnia zaczęło się odnawiać a teraz jak na złość wyjeżdżam na jazdy i muszę zagryźć zęby..
Biedna Trellusia
Nic się nie martw. Zalożą Ci te klamerki i do lata paznokietki będziesz miała jak malowanie. Fajnie, że porobiło Ci się to na zime, kiedy nikt i tak bosych stóp na świat nie wystawia.

Mam nadzieję, że na jazdach jakoś dałaś radę.

Ja kilka dni temu uczestniczylam w kursie dla piratów drogowych. Musiałam skasować sobie punkty karne, bo wiecie... jeździ się
Tu mam propozycję dla dziewczyn poszukujących kandydata na kandydata i niewiedzących gdzie zwrócić swój odwłok w tym celu.
Otóż panów było dwudziestu, a ja jedna na tym kursie. Konkurencji praktycznie żadnej i zainteresowanie moją osobą ogromne
Pamiętajmy, że raczej nie trafi się tam żadna ciamajda, tylko agresywne tygrysy szos (wiadomość dla Trelle - motocykliści też się często trafiają). W dodatku przyjeżdżają często niezłymi furami, wiec nawet blachara może coś dla siebie znaleźć

To taki luźny pomysł, który może zmotywować niektóre z nas do zdobycia prawka, bo bez tego na kurs nie wpuszczą

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pewnie mnie w końcu przestaniecie kochać za to, ale chyba znów zniknę na jakiś czas

Ale nailboxa ogarnę.
Ja nie przestanę Cię kochać. W dodatku calkiem rozumiem o co chodzi (tak mi sie przynajmiej wydaje).
Lolluś, poczuj swobodę przybywania i oddalania się stąd bez ryzyka, że coś się popsuje w relacjach
Osobiście daję Ci nawet dyspensę od cytowania i nadrabiania zaległości

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Siedzę sobie w szlafroku z białą maską na ryjku i z czepkiem oraz turbanem na głowie. Normalnie sex ocieka mną
Wyobraziłam to sobie.
Gdybym była facetem, to już bym do Ciebie leciała, bo od razu się domyśliłam, że pod szlafroczkiem nie masz nic, a pod turbanem masz cudne pukle księżniczkowych włosów...

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
To przez ten listopad Nienawidzę go, to najgorszy czas w roku Byle do grudnia

Właściwie to nie wiem co się dzieje. Jakoś mi tak źle po prostu. Coś jest nie tak, ale nie wiem co. Źle się czuję fizycznie i psychicznie. Ktoś jakiś urok na mnie rzucił czy co? Pewnie przez ten listopad. Nienawidzę tego miesiąca. Zawsze mam spadek formy, deprecha, dół jak Wielki Kanion i ogólnie jestem smutna, wredna i mam focha Ale miło, że Was mam
Ja tez tak mam ostatnimi czasy, więc wiem o czym piszesz...
Najlepiej pomagają na to narkotyki, ale niestety jest to poprawa chwilowa i w dodatku trzeba wiedzieć ile wziąć, żeby nie znaleźli Cię potem w wannie jak Whitney.

To był oczywiście żart.

Na poważnie, to mnie ostatnio tak siekło, że nawet zaczęłam się zastanawiać czy nie wrócić do antydepresanta, ale postanowiłam być dzielna i kupiłam sobie tylko wyciąg z korzenia rhodioli w tabletkach. Znajoma farmaceutka bardzo zachwalała ten preparat, więc zobaczymy...

Dasz radę Preziu, bo kto jak nie TY? Każdego dnia, nawet listopadowego, może nadejść szczęście. Trzeba w to wierzyć i czekać
Ważne jednak, żeby nie czekać bezczynnie, tylko trochę pomagać losowi. Zmuszać się do aktywności i wyjścia z domu, bo najgorsze jest zamknąć się w chacie i pogrążać w rozpaczy. Może masz jakąś koleżankę (jeśli byłby kolega, to juz w ogóle super ), która podjęłaby się wyciągania Cię do ludzi siłą To działa, chociaz na początku może być nieco, hm... denerwujące.

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Nie mam niestety nic do rozcieńczania ale jak przestanie wiać halny w portfelu to się zaopatrzę w Inglocika.


Ja polecam zrobić listę co masz, co Cię dobrego spotkało i co w sobie uwielbiasz. Później na drugiej stronie napisz co chciałabyś w swoim życiu zmienić, co w sobie oraz wszelkie negatywne rzeczy które Cię otaczają. Przeanalizuj to dokładnie i stawiaj sobie nowe wyzwania i powoli zacznij zmieniać to, co byś chciała. Może to wydaje się głupie ale na prawdę - pomaga.
Bardzo dobry rozcieńczalnik dostaniesz w Super Pharm. Może byby tańszy od Inglota, a dobry jest na pewno, bo od lat używam

O to, to!
Bardzo fajny pomysł z tą kartką. Tylko, jezeli chodzi o mnie, to ja bym poprzestała na pierwszej stronie i czytała ją sobie po kilka razy dziennie (można tez na wszelki wypadek rozdać znajomym i sąsiadom ).

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Zazwyczaj używam patyczka kosmetycznego

Jak będzie Spotkanie Wrocławskie, to upiekę specjalnie jakiegoś torciacha
Ruda, patyczek jest do tego celu trochę za gruby i za bardzo się te farfocle od niego paprają. Lepiej nawinąć malutko watki na wykalaczkę, bo to bardziej precyzyjne narzędzie - cieńsza końcowka i mniej miękkie, więc da się opracowywać równiutki kształt brzegu lakieru.

Ja bym chciała torciacha Twojego, a Wroclaw dla mnie za daleko
Jakieś propozycje?

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Zawsze tak jest, że się bratnie dusze poznaje na drugim końcu Polski Mąż mnie nie puści!



W kształcie lakieru!
Nie zawsze
Co ten Twój mąż taki zaborczy? Powiedz, że jedziesz do cioci Zosi, kóra nauczy Cię robić pierogi i inne takie. Wtedy na pewno puści, bo zobaczy korzyść dla siebie Oczywiście ciocia Zła nauczy Cię wszystkiego, a Trelle podjedzie te parę kilosów do Trójmiasta i będzie supcio - wszyscy zadowoleni

Może w kształcie paznokcia ten tort? Byłoby łatwiej chyba

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Gąbeczką na wczorajsze mani ciapiąc nałożyłam szimerowy niezbyt ciemny różowy z wibo oraz Bubbly bombshell z Orly.
Kilkoma innymi (mieszając) namalowałam kwiatki sondą i dokleiłam (po raz pierwszy używając fimo) kwiatki, i pokryłam dwiema warstwami wibosiowej różowej starej mgiełki i 2 warstwami INM.
Ty to zdolniacha jesteś

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Swoją drogą, muszę chyba nakładać mniej lakieru, bo wydaje mi się, że kładę za grube warstwy.
Fajne smerfy
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 20:56   #1477
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Witam wszystkie piękne panie oraz równie pięknego pana
Wróciłaś
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 21:01   #1478
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Zła, jak fajnie że jesteś
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:03   #1479
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

aaaaaa Zła wróciła idę po chusteczki, bo to taka wzruszająca chwila
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:15   #1480
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
No to ten:
1- wczorajsza przeprawa przez puzzle Dawno nie układałam, chyba wyszłam z wprawy. I są na serio cholernie trudne Czarno- białe kolaże to chyba nie jest najlepszy pomysł na układanki, ale jakoś dam radę

2- Moje pudełeczko- puszeczka z Marilyn Jeszcze nie wymyśliłam do czego się przyda, ale i tak leży sobie i ozdabia toaletkę- "Natalię"

3- etui na telefon. Szukałam wszędzie po sklepach, ale nic mi się nie podobało. Zajrzałam do kramiku z cyklu "Wszystko od 1zł" i znalazłam zapłaciłam zawrotną kwotę 3,60zł I wygodne, bo zasuwane
Pudełeczko z Marylin jest supcio


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Pierwsza strona mogłaby być przerażająco krótka Żarcik
Dobrze, że żarcik, bo już chciałam

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a jednak

a tu moje świeżutkie
Bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez agrestor Pokaż wiadomość
Moj dzisiejszy wzorek poniżej

[ dodam tylko że wisienki zostały żywcem przemalowane z kanału cutepolish na youtube. Mam nadzieję że mogę to napisać, bo czuję, że powinnam edit: link wklejam, bo jednak mogę http://www.youtube.com/watch?v=JSNDZmIFJWM ]
Jakie slodkie wisienki

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
W kształcie paznokcia
No tak, wiedzialam, że ktoś też wpadl na ten pomysł

To opóźnienie w nadrabianiu mnie wkurza
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:20   #1481
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
To opóźnienie w nadrabianiu mnie wkurza
Zła! Ja nawet nie próbuję, teraz tak trudno jest mi się wbić w dyskusję A nawet jeśli to i tak przychodzę p otygodniu i a piać od nowa
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 21:20   #1482
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wieki temu czytałam, dostałam ją na bierzmowanie i jakoś wtedy 2008 rok?
druga część to Gra Anioła nawet wydawała mi się lepsza niż Cień wiatru
Chronologicznie jest chyba najpierw Gra anioła, a potem Cień wiatru?
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Są nieziemskie. A obrazek na końcu

Polecam galerię podlinkowaną w następnym poście - wciąga
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:21   #1483
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Zła się znalazła:jupi :

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Ja kilka dni temu uczestniczylam w kursie dla piratów drogowych. Musiałam skasować sobie punkty karne, bo wiecie... jeździ się
Tu mam propozycję dla dziewczyn poszukujących kandydata na kandydata i niewiedzących gdzie zwrócić swój odwłok w tym celu.
Otóż panów było dwudziestu, a ja jedna na tym kursie. Konkurencji praktycznie żadnej i zainteresowanie moją osobą ogromne
Pamiętajmy, że raczej nie trafi się tam żadna ciamajda, tylko agresywne tygrysy szos (wiadomość dla Trelle - motocykliści też się często trafiają). W dodatku przyjeżdżają często niezłymi furami, wiec nawet blachara może coś dla siebie znaleźć


Dasz radę Preziu, bo kto jak nie TY? Każdego dnia, nawet listopadowego, może nadejść szczęście. Trzeba w to wierzyć i czekać
Ważne jednak, żeby nie czekać bezczynnie, tylko trochę pomagać losowi. Zmuszać się do aktywności i wyjścia z domu, bo najgorsze jest zamknąć się w chacie i pogrążać w rozpaczy. Może masz jakąś koleżankę (jeśli byłby kolega, to juz w ogóle super ), która podjęłaby się wyciągania Cię do ludzi siłą To działa, chociaz na początku może być nieco, hm... denerwujące.
Zła, uwielbiam Cię Wybacz, ale uśmiałam się do łez

A propos tego drugiego, to koleżanki mają mnie gdzieś. Zajęte mężami, kochankami, sąsiadami Jedna za to wiernie stoi u mego lewego boku

A że po paru kieliszkach moje zdolności psychoruchowe nieco straciły na sile, to złagodziłam to coś a'la pipki i zostało to coś co w załączniku. Postanowiłam ambitnie wytrwać w tym czymś, zapuścić to coś i spróbować migdałków. Oby tylko mnie nikt nigdzie nie zapraszał, bo z tym czymś to ja z domu nie wypełznę.

EDIT: Po chwili namysłu... o to ostatnie jestem spokojna:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL370435.jpg (110,5 KB, 71 załadowań)
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-11-24 o 21:24
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:27   #1484
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
EDIT: Po chwili namysłu... o to ostatnie jestem spokojna:P
Śliczne pazury jak zwykle Preziu, czemu czytasz książkę do góry nogami ?
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:31   #1485
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Miałam diamentową u mnie prócz dobrych efektów nie było nic
To próbuj z nią
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mnie tez zdarzalo sie pisac .
Taaaa To tak jakby Leonardo powiedział, że czasem zdarzało mu się coś namalować....

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ty to zdolniacha jesteś

Dzięki. Gdzie byłaś ja Cię nie było?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:33   #1486
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Śliczne pazury jak zwykle Preziu, czemu czytasz książkę do góry nogami ?
Są okropne Spróbuje migdałków i ewentualnie wrócę do kwadratów.
I jednak nie podoba mi się ten nowy różowy Miss Sporty

Do góry nogami? Wiedziałam, że coś jest nie tak
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:41   #1487
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Snieguś - rozbawiłas mnie wlasnie do łez dzieki

Preziu - przyczyniłas sie do tego (książką, nie paznokciami)

To tak jak Kelly Bundy - oglądała hiszpański kanał, bo myślała, że to po angielsku, tylko takie słowa, których jeszcze nie zna.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:45   #1488
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Snieguś - rozbawiłas mnie wlasnie do łez dzieki

Preziu - przyczyniłas sie do tego (książką, nie paznokciami)

To tak jak Kelly Bundy - oglądała hiszpański kanał, bo myślała, że to po angielsku, tylko takie słowa, których jeszcze nie zna.
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:48   #1489
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
To tak jak Kelly Bundy - oglądała hiszpański kanał, bo myślała, że to po angielsku, tylko takie słowa, których jeszcze nie zna.

__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 21:51   #1490
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Snieguś - rozbawiłas mnie wlasnie do łez dzieki
.
Ale ja to w 100% serio mówiłam.

Twoja poezja sprawia, ze czuję słowa które czytam. Oni spłyną ścianami.... kilka słów a tyle emocji... Kocham ten wiersz. Jest przerażający
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:57   #1491
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Dziekuje Kochanie zwlaszcz, ze wiem, ze nie pałasz ogólnie uczuciem do poezji. Tym większy to komplement
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 22:14   #1492
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Zgodnie z założeniami, starałam się spiłować pomalowane paznokcie w kształt przypominający migdała.
Zmyłam lakier i paznokcie wydają mi się teraz obrzydliwe
Co Ty mówisz? Fajne są. Oczywiście na pewno będzie lepiej, gdy je pomalujesz, bo migdałki juz tak mają. Może troszkę spiłowałabym jeszcze boczki w niektórych. Idealny ksztalt ma maluszek

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Poza tym chciałam się pożalić...w poniedziałek byłam w Ross, bo chciałam Wibo kupić niestety nie było na półce, ale zapytałam czy są zapasy w szufladzie. Były, kupiłam 1 sztukę. Nie otwierałam go, dopiero we wtorek jak zabierałam się za malowanie :[ okazuje się, że był macany szyjka upaćkana lakierem, ciężko go było nawet odkręcić. To znaczy, że już kosmetykom z szuflady nie można ufać?
Ufac nie mozna nikomu, ale czy to faktycznie taki dramat z tymi macankami? Ja się zbytnio nie podniecam. W razie czego rozcieńczę, czy coś... Szkoda zdrowia

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
A ten brokatowy to taki granatowy z holograficznymi drobinkami co tak śmierdzi? nr 287, ja mam akurat z lovely, pokazywałam go dawno temu (załącznik). Jak myślisz?
Matko, jaki piękny (paznokcie tez fajne, ale moglam przypuszczać, że Twoje wyglądają super w każdym kształcie )
Nie pokazuj mi takich kusicieli, skoro wiesz, że mam fisia na punkcie niebieściaków i podobnych. Chcę go

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Łapcie spiłowane golaski hmm na zdjęciach zawsze wyjdą niedociągnięcia
Piękne. To oczywista oczywistość

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

Dowiedziałam się o pewnym chłopaku, którego do tej pory lubiłam, że z niego niezły gnój... Za przeproszeniem

To, że ludzie są źli i bez serca... A przynajmniej większość, których znam. Przekonałam się o tym, jak wyśmiewali pewną osobę z dużą nadwagą z mojej szkoły. To było okropne. I robił to też chłopak, w którym byłam na zabój zakochana...
Tak bywa
Współczuję, bo wiem, że to nic przyjemnego tak się kimś rozczarować.
Ja mam taki charakter, że jestem bardzo ufna i ludzi oceniam bardzo pozytywnie. Nie mówię, że zawsze, bo trochę zmyslu obserwacji mam i nieraz zauważę jakąś skazę, ktora mnie zrazi juz na początku. Zdarza się to jednak dość rzadko. Przeważnie do nowych znajomości jestem nastawiiona wręcz entuzjastycznie i nieraz to się później mści. Niezależnie od tego ryzyka lubię u siebie tę cechę i nie zamierzam jej zmieniać Mam wrażenie, że nieraz osoby, które na początku przeszacowałam (mam na myśli, że nie zauważylam ich negatywnych cech) w kontakcie ze mną staraly się te cechy korygować i dzięki temu stawały się lepsze. Oczywiście nie wykluczam, że to tylko takie moje złudzenie
Tak, czy owak przyjemniej jest wszystkich lubic, niż nie lubić


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
A ja pomalowałam piękną czerwienią = dodałam nabytek z inglota- brokacik. Powiem Wam, że na żywo cudo, ale jutro dam zdjęcia w świetle dziennym. Na razie jedno + bonus (i nie, nie jest nim wystający sznurek z szafy )


Piesio musi byc bardzo kochany. Tak mu dobrze z oczków patrzy

Twoje paznokcie w czerwieni wyglądają bosko. Jedyne zastrzeżenie mam do krawędzi lakieru przy skórkach. Ta linia powinna być równa i półokrągła, bo inaczej wygląda to nieprofesjonalnie

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Też prawda, ja sama zwracam uwagę najpierw na buty, potem na dłonie, a na koniec twarz Jak facet ma duże, męskie dłonie z długimi palcami i lekko wypukłymi żyłami z zadbanymi paznokciami to już jestem jego Bardzo mnie takie coś pociąga. U kobiet zresztą też, chociaż lesbijką nie jestem, haha.
Dłonie są ważne. Szczególnie u kobiety. Zawsze patrze na paznokcie i jeśli kobieta ma zaniedbane, to nie potrafię ja uznac za elegancką. Tak już mam

Co do facetów mam trochę odwrotnie. Podobają mi się takie prawdziwe męskie dłonie bez śladu manicure oprócz równego opiłowania. Żadne tam nawilżane specjalnie skórki, czy polerka. Nie, nie nie. Moga być nawet lekko szorstkie, bo prawdziwy macho kremu nie używa
(Szyszuś, nie bierz tego do siebie, bo to dotyczy jedynie potencjalnych kandydatów na mojego faceta. Co do pozostałych, to lubię jak mają manicure i te wszystkie fiki miki, więc spoko ). Kompletna dyskwalifikacja jest, jak facet ma małe, kobiece dlonie. Nie lubię i już

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Boże, zabij mnie, ale daj taką płytkę!
Wyobraziłam sobie jak leżysz w grobie, z którego wystaje dłoń z idealną, długą płytką i wszyscy żałobnicy się zachwycają
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 22:33   #1493
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Piesio musi byc bardzo kochany. Tak mu dobrze z oczków patrzy

Twoje paznokcie w czerwieni wyglądają bosko. Jedyne zastrzeżenie mam do krawędzi lakieru przy skórkach. Ta linia powinna być równa i półokrągła, bo inaczej wygląda to nieprofesjonalnie

Jest kochana Dziękuję
Co do skórek- to moja bolączka. Nigdy nie potrafię tak idealnie wyczyścić jak np. Mgiełka
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 22:35   #1494
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Zapomniałam wrzucić Na Wasze nieszczęście przypomniałam sobie Oczywiście pamiętacie, że nie mam za grosz talentu i nigdy sama nie maluję wzorków? Tak. To wrzucam, skoro liczy się idea


Nefty, wszystkiego najlakierowszego! Zdrowych, mocnych i niełamiących się, nierozdwajających i niepękających pazurków! Wszystkiego naj! Twoje i Twoich pazurków zdrówko

P.S. Nie zmieściło mi się "s" na kciuku


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL370410.jpg (93,2 KB, 68 załadowań)
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 22:35   #1495
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Śliczne pazury jak zwykle Preziu, czemu czytasz książkę do góry nogami ?
haha Prezio tylko udaje że czyta
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
To tak jak Kelly Bundy - oglądała hiszpański kanał, bo myślała, że to po angielsku, tylko takie słowa, których jeszcze nie zna.


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wyobraziłam sobie jak leżysz w grobie, z którego wystaje dłoń z idealną, długą płytką i wszyscy żałobnicy się zachwycają
Zła, dobrze,że wróciłaś
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 22:47   #1496
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Moje pazury w neglizu
Niezdrowo się podnieciłam. Mogłaś im chociaż majtki założyć

Śliczne są

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3764819 0]

Klik i jeszcze raz [/QUOTE]


Na pocieszenie Ci powiem, że ja w podobnych okolicznościach dostalam 10pkt + 200zł U mnie było nawet lepiej, bo przejście całkiem puste, a jadąca obok mnie policja zwolniła i "wypuścili" mnie do przodu = wyprzedzanie przed przejściem. Nadmieniam, że toczylam się ok. 30km/h


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Anulka, trochę się porządzę, ale nie mogłam się powstrzymać!
Patrzcie, Dziewczyny, na kwintesencję mroku i seksu w jednym: KLIK!
A tutaj taka "malutka" metamorfoza Ani pazurków: KLIK! i KLIK!
No, to teraz grzecznie zbieramy ząbki z podłogi
Piękny ten Louboutin

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ups ale wtopa

To jeszcze raz:
Do stycznia wytrzymasz Ja mam szósty zmysł i przepowiadam: zdasz


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
I ten... No... Co do puzzli. Wkurzało mnie, że są takie trudne i od razu postawiłam sobie za punkt honoru, że dam radę je ułożyć, że nie przerwę i nie zostawię. I oczywiście jak to baba- musiałam swego dopiąć. Miałam to jakoś bardziej w czasie rozłożyć, ale tak się zawzięłam, że... Ułożyłam wczoraj całość
Jak się Karola na coś uprze to nie ma uja we wsi
Było coraz łatwiej, bo mniej puzzli zostawało. Ale i tak NIGDY WIĘCEJ czarno białych

Muszę chyba kupić kolejne, bo co bedę wieczorami robić. Znowu książki czytać



Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Super są te lakiery...

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37658211]
Byłam dziś w Rossmanie i kupiłam szampon przeciwłupieżowy(niestety problem z łupieżem do mnie powrócił,a chce ściąć włosy trochę i chce pozbyć się łupieżu),oraz nowy żel pod prysznic Original Source o zapachu śliwki i syropu klonowego:TAKI.Pachnie obłędnie !
Był jeszcze pomarańcza i lukrecja,ale pachniał jak milka z nadzieniem karmelowym. Tisane w aptece nie było,więc nie kupiłam.Nie wiadomo,czy w przyszłym tygodniu będzie chemia,bo na poniedziałek są zastępstwa,bo pani z chemii jest na L4,ale do kiedy to nie wiadomo.Niestety,nie jest to śmieszne jak ja mam tylko jedynkę :P
W środę wywiadówka
A w piątek jadę do Łodzi <juuuuuuupi>
Ale się rozpisałam.No nic mam nadzieje że nikogo nie zanudziłam....Miłego wieczoru Moje Ptysie [/QUOTE]
Jesteś pewna, że masz łupież?
Może skóra łuszczy Ci się z powodu nieodpowiednich/zbyt mocnych detergentów w używanych szamponach? Ja tak miałam. Teraz myję odżywką i od czasu do czasu Hippem dla dzieci bez SLSów. Łupież zniknął...
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 22:58   #1497
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Witam wszystkie piękne panie oraz równie pięknego pana
wróóóóóóóciłaś!


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Chronologicznie jest chyba najpierw Gra anioła, a potem Cień wiatru?
pierwsza część wydana to Cień Wiatru, druga to Gra Anioła, ale jeśli chronologicznie poskładać całą historię to można czytać je odwrotnie, ale wtedy całość traci swój urok


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A że po paru kieliszkach moje zdolności psychoruchowe nieco straciły na sile, to złagodziłam to coś a'la pipki i zostało to coś co w załączniku. Postanowiłam ambitnie wytrwać w tym czymś, zapuścić to coś i spróbować migdałków. Oby tylko mnie nikt nigdzie nie zapraszał, bo z tym czymś to ja z domu nie wypełznę.

EDIT: Po chwili namysłu... o to ostatnie jestem spokojna:P
powoli je piłuj na migdałki, będą rewelacyjne, zobaczysz
a ten lakier swego czasu uwielbiałam chciałam go dzisiaj kupić, ale jakoś tak... za duży wybór był i wyszłam z niczym


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wyobraziłam sobie jak leżysz w grobie, z którego wystaje dłoń z idealną, długą płytką i wszyscy żałobnicy się zachwycają



Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Zapomniałam wrzucić Na Wasze nieszczęście przypomniałam sobie Oczywiście pamiętacie, że nie mam za grosz talentu i nigdy sama nie maluję wzorków? Tak. To wrzucam, skoro liczy się idea


Nefty, wszystkiego najlakierowszego! Zdrowych, mocnych i niełamiących się, nierozdwajających i niepękających pazurków! Wszystkiego naj! Twoje i Twoich pazurków zdrówko

P.S. Nie zmieściło mi się "s" na kciuku


mega



a ja dopiero gości odprawiłam
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 23:15   #1498
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Spamuję paznokciami z wtorku
Kolor super, ale kształt do obróbki. Dziewczyny zresztą juz pisaly

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
To i ja spamuję starym mani i nowym kształtem (jeszcze sporo muszę nad nim popracować...). I jeszcze prawa dłoń, której nigdy nie wrzucam, bo jej nie lubię - tunel środkowego paznokcia jest tragicznie zdeformowany przez "gulkę" od pisania
W ogóle cała ta zmiana kształtu mi nie wyszła, ble.
Bardzo ładna miętka i paznokcie też całkiem fajne. Nie marudź

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Widzę, że nowa część


U mnie jakoś leci.. paznokcie całkiem osłabły. Musze kupić eveline..



Odezwę się jeszcze..
Agata, co Ty tak, jak po ogień?

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Malinka jeszcze czasem kuknie, ale Zła gdzieś zaginęła.
A co takiego dziś robisz?
Ja siedzę do wieczora sama w domu, bo mąż ma w ten weekend zjazd na uczelni
Ktoś zauważył
Medi

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
No a teraz ha ha ha
zmolestuję Was zdjęciami, tak, tak znowu

lakiery na zdjęciu też są
coral prosilk 128 - jedna warstwa
essence wampirzy 01 gold old buffy - jedna warstwa
brokatowy lakier z chińczyka ma nawet jakąś nazwę color cosmetics 78
ale pierwszy raz widzę taką nazwę - też jedna warstwa

serdeczny mam lekko zwichrowany w kształcie także na niego nie patrzcie
Ala, świetne są Bardzo ciekawe połączenie. Ja bym tego nie wymyśliła

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Cześć
Uwaga, będę sypać historyjkami!

Politechnika we Wro organizuje dodatkowe zajęcia dla licealistów. Siedzę sobie na wykładzie dzisiaj rano (7:30), z braku miejsca skompresowana na podłodze. 2 rzędy przede mną jakaś para, zajęta bardziej sobą niż czymkolwiek innym, siedzi sobie wygodnie na krzesłach. Szlag mnie już trafiał, bo w końcu oni mogli sobie gruchać gdzie indziej, to nie musiałabym drętwieć na podłodze, aż tu nagle w połowie wykładu się zorientowałam, że to jest mój były z nową dziewczyną
Dobre

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Tak też zrobiłam i podziwiam, chociaż nie umiem oddać ich prawdziwego wyglądu na zdjęciu.

*********

Pomalowałam te swoje szpony na czarno (ColoRama Maybellline) i pociągnęłam perfumowaną, fioletową, Revlonowską mgiełką - wyszło pięknie i cudownie: taki głęboki, pachnący fiolet. Ale za nic nie umiem oddać ani prawdziwego kształtu, ani prawdziwego koloru na focie W realu są bardziej fioletowe i smuklejsze. Porównanie golasów i koloru:
a nie mówiłam?

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hahaha
To ja opowiem jak wczoraj czekałam u lekarza dermatologa. Wchodzi babcia z dziadkiem (pod 1 numerkiem), widać, że dziadzio bardzo słaby, bo babcia trzymała go, otwierała mu drzwi itp. itd. A jakaś baba:
-Jak to tak! 2 osoby pod jednym numerkiem!?!?!?!?!
Jakaś inna jej mówi, że może mąż potrzebuje pomocy przy rozebraniu, bo bardzo słaby. A tamta wredna:
-Taaa, oszukują na każdym kroku, jak daje rade chodzić to i rozebrać się da.

Myślałam, że ją rozszarpię
Stara zazdrosna pinda.

Załączam Amę jak była mała Uwaga- powoduje ślinotok
To są sceny, ktorych świadkiem bywam codziennie
Ludzie są okropni.

Piesio jest po prostu 100997765 x

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, zrobiłam ogromny postęp. Wywaliłam 8 lakierów! Będzie miejsce na Bondziaki
Brawo dla tej Pani

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Kremy do rąk to inwestycja w siebie

Moje właśnie zmyte mani. Wybaczcie oszałamiającą jakość zdjęcia (światła dziennego nie uświadczysz...) i starte końcówki (nie wiem jak to jest, ze zawsze zbieram się do zdjęcia tuż przed zmyciem). Ułożenie ręki takie dziwne, bo chciałam pokazać prawdziwe proporcje paznokci - teraz widać, jakiego mam wielkiego kciuka
Świetne cieniowanie i bardzo ładny ksztalt pazurków Kawko
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 00:16   #1499
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Lightbulb Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

nie ma czasu nawet... wiecznie ktoś zawalony nauką, a to się z kimś umówimy, a to posiedzimy ze znajomymi, raz w tygodniu mamy wypad. na zakupy do tesco. spontanicznie raz na jakiś czas dodatkowo wpadniemy do lidla.
Tak wygląda normane życie
Na serio, to się nie będę wymądrzać, bo za mało danych podalaś i trudno się zorientować co właściwie szwankuje. Jeśli to tylko rutyna, nie warto się przejmować = trzeba przetrzymać/pogodzić się z nieuchronnością ucieczki motyli z brzucha po pewnym czasie.
Jeśli jednak szwankuje jeszcze coś innego i bardzo Ci to przeszkadza, to nie warto uważać dwóch lat za jakąś wieczność, w imię której należałoby poświęcic kolejne 20 lat na życie w bylejakości.
Dwa lata to sporo dla kogoś, kto dopiero startuje w doroslość. Z perspektywy mojej (czyli kobiety w średnim wieku między czterdziestką, a śmiercią), dwa lata, to jakaś nieznacząca chwilka

Smooth, zrób tak, żeby bylo Ci w życiu dobrze. Nie gódź się na niepotrzebne kompromisy, które okażą się potem kamieniem w bucie.
Uważam, że z życia trzeba brać to, co najlepsze. Zawsze (o ile to możliwe) wybierać to, co sprawia nam radość i daje szczęście. Świadome poświęcenie ma sens wyłącznie w sytuacjach zagrażających życiu wlasnemu lub bliskich

Przyczadziłam Może moje wynurzenia nie są adekwatne do sytuacji, ale ponieważ mam dziś jakąś niewyjaśnioną wenę, to nie będę kasować. Może się komuś przyda...

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
pokazuję moje bidulki
+ zdjęcie poprzednich, długich
Meeow, nie dramatyzuj. Wiem co czujesz, bo niedawno przezywałam to samo Odrosną i to bardzo szybko.
Krótkie też ładne, ale skoro lepiej czujesz się w długich, to miej dlugie i już

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

W ogóle to chodzi za mną założenie bloga - mam ochotę na wylanie z siebie moich kosmetycznych przemyśleń, tylko boję się, ze nie będę miała czasu...
Zakładaj. Nikt przecież nie każe Ci pisać codziennie

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Mnie też to irytuje.
Kiedyś spotkałam w przychodni koleżankę mamy, która przyszła ze swoją mamą. Przyszła akurat wtedy, gdy następnym pacjentem miałam być ja. Ona mnie nie kojarzy po wyglądzie. Na drzwiach gabinetu wisiała długa lista z nazwiskami pacjentów. Zatem do sedna. Wchodzi pani X z matką (ok. 65 lat na oko). Matka siada tuz pod drzwiami gabinetu (co już mnie zaniepokoiło), X spr listę. Jest dłuuugo, dłuuugo za mną. Drzwi się otwierają, ja wstaję, a X do matki "szybko, teraz ty, pośpiesz się". Ja grzecznie, że przepraszam bardzo, ale teraz JA. A ona do mnie pogardliwie syczy "Jaka bezczelna! Chyba czytać dziecko nie umiesz! Zero szacunku!" i niemal siłą wrzuca matkę do gabinetu. No myślałam, że mnie krew zaleje. To ja tracę pół dnia, czekam, a ona max 10 minut. Przywiezie tyłek samochodem, wepcha się i wróci szybko do domu. Żeby jeszcze zapytała, ale lepiej się wepchać. A jak ktoś się upomni to obszczekać Ciekawe czy skojarzyła nazwisko
hehehe, standarcik. Nie takie rzeczy me oczy widzialy. Zresztą sama pójdę do piekła za te wszystkie kłamstwa, które sprzedaję, żeby wejść do gabinetu bez kolejki

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Wiecie, jak mnie mąż wczoraj zagiął?
Pokazuję mu TE pazurki Anuli, a on: O, jak Louboutin!

Ja się pytam- skąd on to wie?!
Może jego kochanka nosi w łóżku

oczywiście to tylko taki żarcik. Na pewno widział w TV


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobra, pokazuję fazę pierwszą nadchodzącego mani. Chyba jeszcze w życiu nie zrobiłam tak kiepskich zdjęć paznokci
Wczoraj jeszcze ciut poprawiłam kształt, ale na razie zostawiam
Boska ta czerń

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
moje paznokcie mają dziwne właściwiości jak są długie to przypominają pazurki Złej (gdzie ona się podziewa? ), a jak są krótkie to Twoje
Zgadza się W dodatku ja tez mam aktualnie skrócone

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
No i obraziłam się
Źle się odbiło, zbąbliło jak nieszczęście, utwardzacz gęsty już niemiłosiernie, a top, którego ostatnio zawsze używam (Manhattan przyspieszający wysychanie) nie nadaje się do nakładania na suchy lakier, o czym się dziś przekonałam... Podsumowując: nie mam dobrego utwardzacza, nie mam kasy na utwardzacz, mam brzydkie mani i nic nie umiem na kolokwium...
I wiecie co teraz zrobię? Zastosuję taktykę je.bać to i pójdę oglądać serial Nie dam się pożreć złemu humorowi A do kolosa jeszcze zdążę się pouczyć, o!
Dobrze mówisz

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37687409]
Odezwał się do mnie kolega: czy mu zrobię wszystkie zadania z analizy z koła od innej grupy, a on mi zapłaci . Powiedziałam że mu mogę jedno wytłumaczyć za darmo, to wybrał sobie jakieś, do wszystkich powiedziałam żeby szukał sobie kogoś innego.[/QUOTE]

Kolega jest absolutnie do odpalenia z kręgu znajomych
Musisz tylko obmyślić chytry plan i zrobić to z hukiem tak, żeby dokładnie wiedział o co chodzi

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
hej hołłł
ja po pierwszej lekcji włoskiego po przerwie, było cuuuuuuudnie
Jakież było moje zdziwienie gdy się okazało, że moja nowa nauczycielka jest również a właściwie przede wszystkim wykładowcą języka japońskiego...
Wow! Japoński... fajna sprawa
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 00:26   #1500
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Możecie zazdrościć. Weekend był absolutnie idealnie cudowny. Na pełnych obrotach, z mnóstwem łażenia.... ale cudowny po prostu. Szkoda że taki krótki.

Poniżej moje nowe dzieci.

gadżety i dodatki... suuuper. Lol wpatrzyła te cudowności w Pepco. Tam są mikro perełki.... cuuudo.
No i wróciłyśmy po jolly.....

Czyż nie sa piękne? Nie mogę przestać się na nie gapić. Mani robiła Lolli.... Piękności
Wspaniałe zakupy, ale mani wykonany przez Lolli naprawdę wymiata

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mówisz, masz
Faktycznie fajnie to wygląda, ale nie wiem czy u mniee by mi się podobało...

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dawno nic nie było:d
Muszę kupić pędzelek do czyszczenia skórek
Przepiękne mani
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.