Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-05-01, 13:55   #3181
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
O moj boze jak wspaniale Shade
To teraz mam zagwostke, kupic pianke igora, bo efekt u mnie baaardzo mi sie podoba, czy to Twoje cudo zamawialas ze str producenta?
Kupi³am w sklepie ze zdrow± ¿ywno¶ci±.
Nie namawiam do niczego, szczególnie, ¿e sama siê ba³am tego Herbatintu.
Poza tym, na zdjêciach w ¶wietle dziennym wysz³o bardzo jasno, a w rzeczywisto¶ci jest to kolor, który mogê okre¶liæ jako ciemn± 5. Fotki 3 i 4 oddaj± w miarê najwiarygodniej kolor.

Ja zostajê przy tej farbie, bo mi odpowiada. Je¶li nawet kiedy¶ rozja¶niê w³osy, to pójdê w Herbatint z wy¿szych poziomów.


Kupi³am jeszcze wczoraj rozja¶niacz Alfaparf. Zrobiê sobie kilka pasemek, ale takich u do³u w³osów, ¿eby nadaæ troszkê takiej lekko¶ci i ¶wietlisto¶ci. Potem rzucê na to Herbatint 7C - dla testu Sama jestem ciekawa, a wam, które macie ja¶niejsze poziomy, pewnie taka próba siê przyda
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-01, 14:58   #3182
liszkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witajcie dziewczyny,
tak czytam, czytam i w koñcu zdecydowa³am siê ujawniæ
Shade_23 kolor wyszed³ Ci fantastycznie! Dla mnie bêdzie za ciemny, ale jest piêkny, ja celujê w popielaty blond ale jak na razie ¶rednio mi to wychodzi (przygody z Castingami ;( ). Chêtnie wypróbujê Twoj± farbê wiêc koniecznie daj znaæ jak wysz³o 7c! <oczekuje>
liszkam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 08:44   #3183
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, proszê o pomoc-kupi³am oxydant 2% a w nawiasie pisze (vol6). O co chodzi?

I drugie pytanie: Trzeba zu¿yæ ca³± tubkê farby czy mo¿na po³owê, a drug± po³owê zakrêciæ i zostawiæ na przysz³o¶æ?


Wiem, du¿o ostatnio pytañ zadajê, ale przymierzam siê do pierwszego farbowania farb± profesjonaln± A one te¿ maj± amoniak? Bo na moim oysterze jest napisane, ¿e ma amoniak.
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 09:11   #3184
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, proszê o pomoc-kupi³am oxydant 2% a w nawiasie pisze (vol6). O co chodzi?

I drugie pytanie: Trzeba zu¿yæ ca³± tubkê farby czy mo¿na po³owê, a drug± po³owê zakrêciæ i zostawiæ na przysz³o¶æ?


Wiem, du¿o ostatnio pytañ zadajê, ale przymierzam siê do pierwszego farbowania farb± profesjonaln± A one te¿ maj± amoniak? Bo na moim oysterze jest napisane, ¿e ma amoniak.
Z tym oxy to nie czajê... A co to za firma?? Jaka¶ dziwna ta miara, skoro 3%=10v.

Je¶li chodzi o farbê, to oczywi¶cie, mo¿esz zu¿yæ tyle ile potrzebujesz a resztê zakrêciæ. Amoniak jest w wiêkszo¶ci farb trwa³ych. To normalne.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 09:23   #3185
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Oxy z oystera, 2%=6vol. O co chodzi z tymi vol? No i ile trzymacie tak± farbê na w³osach, nak³adacie na myte czy niemyte w³osy?

Shade, a Ci ile idzie farby na w³osy? Ca³a tubka czyli 100 ml?
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 09:30   #3186
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Oxy z oystera, 2%=6vol. O co chodzi z tymi vol? No i ile trzymacie tak± farbê na w³osach, nak³adacie na myte czy niemyte w³osy?

Shade, a Ci ile idzie farby na w³osy? Ca³a tubka czyli 100 ml?
Po prostu stê¿enie. Ró¿nie oznaczaj±. 3% lub 10vol, albo samo 3% itd. Ogólnie jest co 10. Czyli 3%=10v, 6%=20v itd. Widzia³am jednak, ¿e oryginalne, firmowe oxy maj± jakie¶ udziwnione oznaczenia. Np. L'Oreal.
Czas trzymania masz podany w ulotce i najlepiej siê tego trzymaæ. Ja trzyma³am zawsze od 30-40 minut. Farby sz³o mi przewa¿nie oko³o 60ml, ale to po zmieszaniu podstawowego koloru z mixtonem, a czasem jeszcze z czym¶. To te¿ z czasem siê wyczuje i bêdziesz odmierzaæ "z zamkniêtymi oczami"
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 09:51   #3187
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziêki za odpowiedzi, w niedzielê pewnie bêdê farbowaæ. Mam Oyster 6/11, zobaczymy co wyjdzie.

Na opakowaniu nie ma wzmianki na temat tego, czy k³asc na myte czy niemyte w³osy. Jak radzisz?
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 09:56   #3188
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za odpowiedzi, w niedzielê pewnie bêdê farbowaæ. Mam Oyster 6/11, zobaczymy co wyjdzie.

Na opakowaniu nie ma wzmianki na temat tego, czy k³asc na myte czy niemyte w³osy. Jak radzisz?
Suche i niemyte. Zawsze przy farbach trwa³ych (bariera ochronna).
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 10:19   #3189
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Suche i niemyte. Zawsze przy farbach trwa³ych (bariera ochronna).
Dziêki:-* bo w³asnie wyczytalam na allegro, ¿e na MYTE w³osy, a przy drogeryjnych zawsze by³o napisane, ¿e na niemyte. Ty te¿ mówisz, ¿e na niemyte wiêc tak zrobiê.
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-02, 14:57   #3190
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A ja dziewczyny, przetestowa³am dzi¶ mix blue... solo

Zmêczona tymi z³otymi tonami, których nie bierze ani zielony, ani popielaty mixton, rozrobi³am niebieski z wod± (zwyk³±) i po³o¿y³am to na ³eb - byle jak. Na kilka minut dos³ownie (wcze¶niej sprawdzi³am w mieszance z .11 i daje jednak wyra¼ny fioletowy odcieñ, a solo - bardziej niebieskawy). No i w³osy mi och³odzi³o, ¿e ho ho (nawet jakie¶ zielonkawe tony siê pojawi³y , co mnie nie martwi jako¶ szczególnie, bo efekt - wiadomo - chwilowy, pewnie do nastêpnego mycia). Pytanie teraz - z czym mieszaæ tego skurczybyka (utlenia siê b³yskawicznie i kolor ma tak intensywny, ¿e inne mixtony przy nim wysiadaj±)?

My¶lê, ¿e spróbujê jednak dodaæ jego wiêksz± (ni¿ wcze¶niej, kiedy dawa³am z 1-2 cm) do mieszanki z ashem i green.

Przy okazji utwierdzi³am siê w przekonaniu, ¿e zdecydowanie jest mi lepiej w ch³odnym kolorze.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-03, 22:28   #3191
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A ja wlasnie czytam sobie zagraniczne porady jak otrzymac intensywny chlodny blond.

"La numeración de el tinte es el 8.11 si tienes in tono obscuro lo colocarás a 30 vol y si tienes un rubio obscuro a rubio claro aplicalo a 20 volúmenes, el tiempo de pose en el cabello es de 45 minutos."
- czyli 8.11 z 30 vol oksy...
------------------------------------------------
SOLO COLOCA EL EFFASOL QUE COMPRASTE PREPARALO TAL Y COMO E LO INDICO Y DESPUÉS COLOCA EL 8.11 A 20 VOL, NO TE QUEDARA NARANJA TE LO ASEGURO.http://eesteticaencasa.blogspot.com/...-de-color.html
- nie wiem, co to za wynalazek z Loreal, ktory niby se naklada przed farbowaniem 8.11 z 20 oksy i ponoc nie wychodzi zaden pomarancz.. ehh
-------------------------------------------------------------------

zobaczcie jaka fotke znalazlam (nie moja)
Byla gdzies doczepiona do powyzszego posta. Kurcze moze to farbowane z tym wlasnie specyfikiem Loreala...

ah.. taki popiel mi sie marzy... a ta pani ma typ urody, jakby to nie byl jej oryginlanykolor wlosow...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg photo.jpg (29,7 KB, 87 za³adowañ)
Rodzaj pliku: gif LorealEffasolHaircolorRemover.gif (15,3 KB, 16 za³adowañ)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-05-03 o 22:35
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 23:07   #3192
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
A ja wlasnie czytam sobie zagraniczne porady jak otrzymac intensywny chlodny blond.

"La numeración de el tinte es el 8.11 si tienes in tono obscuro lo colocarás a 30 vol y si tienes un rubio obscuro a rubio claro aplicalo a 20 volúmenes, el tiempo de pose en el cabello es de 45 minutos."
- czyli 8.11 z 30 vol oksy...
------------------------------------------------
SOLO COLOCA EL EFFASOL QUE COMPRASTE PREPARALO TAL Y COMO E LO INDICO Y DESPUÉS COLOCA EL 8.11 A 20 VOL, NO TE QUEDARA NARANJA TE LO ASEGURO.http://eesteticaencasa.blogspot.com/...-de-color.html
- nie wiem, co to za wynalazek z Loreal, ktory niby se naklada przed farbowaniem 8.11 z 20 oksy i ponoc nie wychodzi zaden pomarancz.. ehh
-------------------------------------------------------------------

zobaczcie jaka fotke znalazlam (nie moja)
Byla gdzies doczepiona do powyzszego posta. Kurcze moze to farbowane z tym wlasnie specyfikiem Loreala...

ah.. taki popiel mi sie marzy... a ta pani ma typ urody, jakby to nie byl jej oryginlanykolor wlosow...
a czy to czasem nie jest dekoloryzator? najpierw owa pani rozja¶ni³a nim swoje w³asne w³osy i na to k³ad³a po prostu farbê. choæ szczerze przyznam, ¿e hiszpañskiego nie znam
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-04, 10:34   #3193
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Haha, ja mam teraz co¶ takiego, niestety tylko na czê¶ci w³osów, bo jestem g³upia piiiiiiiiiiiiiiiiiii i po³o¿y³am byle jak, w dodatku w trakcie dorabia³am mieszanki i na w³osy z ty³u na dole posz³o tylko dos³ownie na chwilê.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-04, 20:01   #3194
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Kurcze, no wlasnie tam pisza, ze to nie jest dekoloryzator.

Es un excelente removedor de color aún para cabellos negros, no es un decolorante, si no un super aclaran-te, que elimina las moléculas de color de tu cabello

- Loreal Extract z Koloru (no co, zachowalam dokladne tlumaczenie)
Jest to niesamowity oczyszczacz (jak zwal tak zwal) do czarnych wlosow. Nie jest to dekoloryzator tylko super rozjasniacz, ktory eliminuje moleculy koloru z twoich wlosow".


__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-05-04 o 20:07
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 00:40   #3195
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Kurcze, no wlasnie tam pisza, ze to nie jest dekoloryzator.

Es un excelente removedor de color aún para cabellos negros, no es un decolorante, si no un super aclaran-te, que elimina las moléculas de color de tu cabello

- Loreal Extract z Koloru (no co, zachowalam dokladne tlumaczenie)
Jest to niesamowity oczyszczacz (jak zwal tak zwal) do czarnych wlosow. Nie jest to dekoloryzator tylko super rozjasniacz, ktory eliminuje moleculy koloru z twoich wlosow".


moim zdaniem jak zwa³, tak zwa³, to pewnie po prostu chwyt marketingowy
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 18:25   #3196
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wreszcie jestem ukontentowana Mam zimny jasny br±zik na g³owie (wydaje mi siê, ¿e to poziom 6 - 6,5, czyli mój naturalny). Kurczê, od razu mi lepiej, twarz jako¶ normalnie wygl±da. Po³o¿y³am asha, a potem w ja¶niejsze, niefarbniête wcze¶niej miejsca po blue, blue ze zwyk³± wod±. Dos³ownie na chwilê, bo strasznie szybko chwyta. Wiêc chyba nastêpnym razem bêdê farbowaæ ashem z blue (tylko nie wiem, ile go daæ, ale mam czas, ¿eby to przemy¶leæ, bo przez nastêpne 2 miesi±ce nie dotykam siê ¿adnych farb, no chyba, ¿e siê wyp³ucze nierówno).

W ka¿dym razie tak sobie my¶lê, ¿e ten blue po solidnym rozcieñczeniu wod± móg³by pos³u¿yæ jako niebieska p³ukanka - farbowanka, bez oksydantu

Zrobiê jak±¶ fotkê, jak doschn± mi w³osy.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-05-05 o 18:47
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 19:13   #3197
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Wreszcie jestem ukontentowana Mam zimny jasny br±zik na g³owie (wydaje mi siê, ¿e to poziom 6 - 6,5, czyli mój naturalny). Kurczê, od razu mi lepiej, twarz jako¶ normalnie wygl±da. Po³o¿y³am asha, a potem w ja¶niejsze, niefarbniête wcze¶niej miejsca po blue, blue ze zwyk³± wod±. Dos³ownie na chwilê, bo strasznie szybko chwyta. Wiêc chyba nastêpnym razem bêdê farbowaæ ashem z blue (tylko nie wiem, ile go daæ, ale mam czas, ¿eby to przemy¶leæ, bo przez nastêpne 2 miesi±ce nie dotykam siê ¿adnych farb, no chyba, ¿e siê wyp³ucze nierówno).

W ka¿dym razie tak sobie my¶lê, ¿e ten blue po solidnym rozcieñczeniu wod± móg³by pos³u¿yæ jako niebieska p³ukanka - farbowanka, bez oksydantu

Zrobiê jak±¶ fotkê, jak doschn± mi w³osy.
Hmm... Niez³y pomys³ z t± "p³ukank±" z mixa! Ja w³a¶nie siê zastanawia³am, co zrobiæ z farbami, bo wyrzuciæ szkoda...

Moje w³osy s± ju¿ po trzecim myciu. Woda leci czysta. Farba trzyma mocno. Jest tak samo ch³odno, jak by³o. Jestem szczê¶liwa
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 20:29   #3198
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ech, fotki wychodz± mi jakie¶ beznadziejne, ale wydaje mi siê, ¿e kolorek mam podobny do ostatniego Caate - w s³oñcu te¿ oczywi¶cie l¶ni na ciep³o. Ale w naturalnym ¶wietle i pod lamp± - zimno.

Shade - ja jestem okropnie ciekawa tych farb, ale próbowa³abym robiæ siódemk±, czyli 7 zmieszane z 7c pewnie. Czy to prawda, ¿e pó¼niej ciê¿ko siê na tê farbê k³adzie inn±, zwyk³± znaczy siê?

P³ukanka jest raczej mo¿liwa tylko z mia blue, bo tylko on taki mocarz.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 20:39   #3199
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Ech, fotki wychodz± mi jakie¶ beznadziejne, ale wydaje mi siê, ¿e kolorek mam podobny do ostatniego Caate - w s³oñcu te¿ oczywi¶cie l¶ni na ciep³o. Ale w naturalnym ¶wietle i pod lamp± - zimno.

Shade - ja jestem okropnie ciekawa tych farb, ale próbowa³abym robiæ siódemk±, czyli 7 zmieszane z 7c pewnie. Czy to prawda, ¿e pó¼niej ciê¿ko siê na tê farbê k³adzie inn±, zwyk³± znaczy siê?

P³ukanka jest raczej mo¿liwa tylko z mia blue, bo tylko on taki mocarz.
Nie mam pojêcia, czy po Herbatint ciê¿ko siê farbuje pó¼niej chemi±. Tak¿e czyta³am takie opinie, ale producent nigdzie o tym nie wspomina. Zreszt± henna rzekomo te¿ by³a przeszkod± dla farb, a ja zmieni³am kolor bez wiêkszych problemów.

Ta 7C naprawdê na palecie by³a cuuudnaaa!! Jak mnie kiedy¶ znów najdzie na rozja¶nianie, pasemka itd. to bez dwóch zdañ bêdê celowaæ nastêpnie w 7C
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 22:56   #3200
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mam pojêcia, czy po Herbatint ciê¿ko siê farbuje pó¼niej chemi±. Tak¿e czyta³am takie opinie, ale producent nigdzie o tym nie wspomina. Zreszt± henna rzekomo te¿ by³a przeszkod± dla farb, a ja zmieni³am kolor bez wiêkszych problemów.

Ta 7C naprawdê na palecie by³a cuuudnaaa!! Jak mnie kiedy¶ znów najdzie na rozja¶nianie, pasemka itd. to bez dwóch zdañ bêdê celowaæ nastêpnie w 7C
ja mam chrapke na 7c, mozna gdzies zobaczyc efekty wlosowe
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 23:07   #3201
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Takie co¶ mi wpad³o przypadkiem:
http://www.forum.herbatint-polska.pl/viewtopic.php?t=26
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 23:17   #3202
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Moje marzenie to takie co¶ jak na tym zdjêciu...wow!

tylko co zmieszac, aby takie wyszlo... eh...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1498301ga.jpg (26,8 KB, 96 za³adowañ)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 23:21   #3203
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
moim zdaniem jak zwa³, tak zwa³, to pewnie po prostu chwyt marketingowy
no ja wiem wszak zastanawia mnie skad babka ze zdjecia ma taki kolor wlosow, gdyz ma typ urody typowy dla kruczoczarnch wlosow i mniemam, ze takowe wlasnie posiada w naturze... i jesli udalo sie jej uzyskac ten popiel na zdjeciu to bardzo ciekawi mnie, jak tego dokonala (i na 90% to autorka posta o Loreal Remover Extracto de Color)...

kurcze, moze to ma sens.. zmieszac 7.1 z najwyzszym oksy jakie istnieje....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg photo.jpg (29,7 KB, 29 za³adowañ)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-05-05 o 23:24
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 23:25   #3204
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Poka¿ wiadomo¶æ
O! Super! Bêdzie co czytaæ!!

Jak macie mo¿liwo¶æ zerkn±æ gdzie¶ w paletê na ¿ywo, to zróbcie to W necie nic fajnego nie znalaz³am.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-05, 23:56   #3205
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
no ja wiem wszak zastanawia mnie skad babka ze zdjecia ma taki kolor wlosow, gdyz ma typ urody typowy dla kruczoczarnch wlosow i mniemam, ze takowe wlasnie posiada w naturze... i jesli udalo sie jej uzyskac ten popiel na zdjeciu to bardzo ciekawi mnie, jak tego dokonala (i na 90% to autorka posta o Loreal Remover Extracto de Color)...

kurcze, moze to ma sens.. zmieszac 7.1 z najwyzszym oksy jakie istnieje....
moim zdaniem, uzyskaæ popielaty kolor nie jest tak ciê¿ko, ale utrzymaæ ju¿ tak, fotka od razu po farbowaniu zrobiona to raz, a dwa, skoro wcze¶niej u¿yty by³ dekoloryzator, to nie by³o tego, z czym walczymy my - rudych/czerwonych prze¶witów na ciemnych w³osach
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-06, 08:24   #3206
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
O! Super! Bêdzie co czytaæ!!
S± tam te¿ inne w±tki, w których rad udziela Konsultantka:
http://www.forum.herbatint-polska.pl/viewforum.php?f=2

http://www.forum.herbatint-polska.pl/viewtopic.php?t=17
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-06, 14:40   #3207
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Super to forum Herbatint! Du¿o cennych porad!

A do mnie dotar³a (wreszcie!! Po miesi±cu!!) Subrina. Ten lotion przydymiony popiel. Narazie nie próbujê, bo mam raczej ch³odny kolorek, ale psiknê³am na wacik i jak dla mnie to po prostu bardziej stê¿ona p³ukanka fioletowa. Poza tym sk³ad mi siê bardzo nie podoba
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-06, 22:05   #3208
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
moim zdaniem, uzyskaæ popielaty kolor nie jest tak ciê¿ko, ale utrzymaæ ju¿ tak, fotka od razu po farbowaniu zrobiona to raz, a dwa, skoro wcze¶niej u¿yty by³ dekoloryzator, to nie by³o tego, z czym walczymy my - rudych/czerwonych prze¶witów na ciemnych w³osach
Nom racja... chociaz jak dla mnie, uzyskac jest rownie ciezko jak utrzymac
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-07, 00:41   #3209
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Nom racja... chociaz jak dla mnie, uzyskac jest rownie ciezko jak utrzymac
ja chyba odkry³am, czemu moje w³osy ostatnio mega szybko straci³y kolor, u¿ywa³am szamponu bardziej naturalnego, bez slsów i innych takich i niekoniecznie widaæ s³u¿y³o moim farbowañcom. teraz, gdy ¶wieci s³oneczko kolor bêdzie p³owia³ szybko i nie chce siê a¿ farbowaæ.

Shade kusi strasznie tym Herbatintem mnie przede wszystkim trwa³o¶ci±, bo miewa³am takie dni, gdy ¼le siê czu³am w zbyt zimnych w³osach, najbardziej chcia³abym ³adny, jasny/¶redni nasycony br±z o neutralnym poblasku, be¿ miedzi i czerwieni, brrr
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-09, 07:14   #3210
watam
Raczkowanie
 
Avatar watam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

ostatnio przegl±da³am swoje zdjecia, z ró¿nych okresów w ró¿nych kolorach, swoje naturalne mia³am ¶liczne br±z zimny na poziomie 5 lub 6, teraz jak mam odroty to te¿ widzê popielat± poswiatê (dziêki wam nauczy³am siê rozpoznawaæ co i jak i za to ¶licznie dziêkuje ) szkoda tylko, ¿e mam sporo siwych, wtedy nie malowa³abym na 100%.
Przed malowaniem siê castingiem na czerñ kupowa³am br±z z welli color touch i dopiero teraz przypadkiem okaza³o siê ¿e to by³ kolor 5,71 czyli popielato br±zowy sredni br±z ( kupowa³am na oko z palety zupe³nie nie¶wiadomie) i na zdjêciach ten kolor jest cudny, pamiêtam, ¿e wyp³ukiwa³ siê na brunatno bez czerwonej poswiaty malowa³am tym kolorem do¶æ d³ugo ogólnie to by³ ciemny g³êboki kolor i mam w planach powrót do niego, ale chcê go wymieszaæ z 6,71 popielato br±zowy ciemny bl±d. czy mozna tak zmieszaæ kolory? tj: 5,71+6,71? czy w mieszaniu kolorów jest jaka¶ zasada? np. zimny odcieñ tylko z natur±? itp.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 5,71 popielato br±zowy ¶redni br±z.jpg (30,1 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6,71 popielato br±zowy ciemny bl±d.jpg (43,6 KB, 11 za³adowañ)
__________________
" Od ponad roku stosujê zasadê M¯+WR i by³a to najlepsza decyzja w moim ¿yciu."

Edytowane przez watam
Czas edycji: 2013-05-09 o 07:20
watam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.