Obfite upławy mimo braku infekcji PROSZE O POMOC - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-27, 20:01   #1
aghnieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5

Obfite upławy mimo braku infekcji PROSZE O POMOC


Witam dziewczyny,
jestem młodą kobietą i borykam się z problemem bardzo obfitych upławów. Zaznaczam, że nie są to te "chore" upławy, wynikające z jakiś infekcji. Po prostu są, codziennie od kilku lat, przez cały cykl tak samo obfite (może obfitsze w okresie owulacji). Pytałam panią ginekolog czy coś jest nie tak, jednak tylko wzruszyła ramionami.
Są one dość kłopotliwe, brudzą bieliznę nieestetycznymi śladami, dodatkowo nawet spodnie. Nie czuję się z tym komfortowo, zwłaszcza jak jestem z mężczyzną.

Czy są tu kobiety z podobnym problemem? Są jakieś leki, cokolwiek zeby to trochę przystopować?

Z góry dziękuję za odpowiedz
aghnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 20:30   #2
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Obfite upławy mimo braku infekcji PROSZE O POMOC

Tabletki antykoncepcyjne pomagają
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 18:35   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Obfite upławy mimo braku infekcji PROSZE O POMOC

Ja tak mam całe życie, prawie w każdym dniu cyklu jest bardzo mokro, a w środku cyklu to już w ogóle. Cóż, taka uroda, za to facet zadowolony, bo gdy się podniecam, jest tego jeszcze więcej
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 16:30   #4
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Obfite upławy mimo braku infekcji PROSZE O POMOC

Mam tak, odkąd zaczęłam miesiączkować. Twoje "upławy" nie są upławami, a jedynie fizjologią Twojego ciała, którą albo zaakceptujesz, albo będziesz próbowała czymś załagodzić. To dziwne, że ginekolog wzruszył ramionami, bo powinien Cię o tym uświadomić. Mało jest kobiet idealnych. Jedne mają tak, a drugie siak. Jeżeli bardzo Ci to przeszkadza, spróbuj zmienić chociażby emulsję do higieny intymnej. Drobne podrażnienia, bądź zła higiena działają w opisany przez Ciebie sposób. Nie przejmuj się tym, wybierz się do innego lekarza, który otoczy Cię opieką i tyle. Dla świętego spokoju możesz wykonać badania hormonów i ginekologiczne, by wykluczyć jakieś nieprawidłowości.
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-31 17:30:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.