Drogie podklady ;) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 18:53   #481
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
trzeba bylo powiedziec Paniom to moze by jakos skombinowaly kolor albo przynajmniej jakby sie pojawil to zezwolilyby CI na wykorzystanie tej znizki?
te panie w galerii nie sa pomocne za bardzo.promocja byla tylko w ten weekend a sama mi mowila ze dostawy maja raczej rzadko. niestety nic sie nie dalo zrobic
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:15   #482
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
te panie w galerii nie sa pomocne za bardzo.promocja byla tylko w ten weekend a sama mi mowila ze dostawy maja raczej rzadko. niestety nic sie nie dalo zrobic
to niech sie cmokna! nastepnym razem moze sie uda niektorzy po prostu mysla ze klient jest po to zeby im sie nie nudzilo a taka prawda ze one sa dla klientow i gdyby nie oni to by raczel zarabiac na kim ani na czym nie mialy bo jakis sens jest zeby ktos pracowal w sklepie w ktorym brak zyskow?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:35   #483
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Drogie podklady ;)

Drogie Wizażanki, mam pytanie do wysokopólkowopodkładowych maniaczek!

Zdecydowałam się na zakup podkładu między 100 - 200 zł. Moja cera jest bardzo wrażliwa, szybko się przetłuszcza ale pod spodem jest przesuszona i mało elastyczna. Na noc używam kwasów(effaclar) a na dzień o tej porze roku kremu Oilatum, który świetnie służy moeje cerze choć pozostawia tłustą warstewke. poszukuję podkłądu który nie przesuszy, będzie zawierał fitry przeciwsłoneczne i nie będzie powodował przetłuszczania skóry. zależy mi na czymś lekkim, chyba że istnieje cudo o wyskoim kryciu przy równoczesnej lekkości i niewidoczności . Dla porównania - apteczny Unifiance LRP jest świetie kryjący ale dla mnie to efekt maski a nie photoshopa. Do czego zmierzam - zastanawiałam się nad podkładami Clinique - dostałam w Sephorze Superbalanced do przetestowania, ale nie jestem przekonana- początkowo cera jest promienna, ale szybko się przetłuszcza.. Zależy mi na podkładach które nie szkodzą cerze. Im delikatniejszy skład tym lepiej. Co polecacie Wizażanki z trudną wrażliwą cerą? Czy zwracacie uwage na delikatnosć i skłąd podczas zakupu podkładu?
pozdrawiam
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:52   #484
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, mam pytanie do wysokopólkowopodkładowych maniaczek!

Zdecydowałam się na zakup podkładu między 100 - 200 zł. Moja cera jest bardzo wrażliwa, szybko się przetłuszcza ale pod spodem jest przesuszona i mało elastyczna. Na noc używam kwasów(effaclar) a na dzień o tej porze roku kremu Oilatum, który świetnie służy moeje cerze choć pozostawia tłustą warstewke. poszukuję podkłądu który nie przesuszy, będzie zawierał fitry przeciwsłoneczne i nie będzie powodował przetłuszczania skóry. zależy mi na czymś lekkim, chyba że istnieje cudo o wyskoim kryciu przy równoczesnej lekkości i niewidoczności . Dla porównania - apteczny Unifiance LRP jest świetie kryjący ale dla mnie to efekt maski a nie photoshopa. Do czego zmierzam - zastanawiałam się nad podkładami Clinique - dostałam w Sephorze Superbalanced do przetestowania, ale nie jestem przekonana- początkowo cera jest promienna, ale szybko się przetłuszcza.. Zależy mi na podkładach które nie szkodzą cerze. Im delikatniejszy skład tym lepiej. Co polecacie Wizażanki z trudną wrażliwą cerą? Czy zwracacie uwage na delikatnosć i skłąd podczas zakupu podkładu?
pozdrawiam
sama wytestowalam wiele podkladow bo mam skore prolematyczna, tu sie przetluszcza a tu przesusza, clinique ma swietne podklady ale jak masz przetluszczajace sie partie twarzy to to nie to HD tez nie bardzo...u mnie najlepiej sprawdz sie revlon colorstay kosztuje ok 70zl w sklepie, z innych podkladow musze wytestowac DW, lancoma czy guerlaina zanim sie wypowiem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:12   #485
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to niech sie cmokna! nastepnym razem moze sie uda niektorzy po prostu mysla ze klient jest po to zeby im sie nie nudzilo a taka prawda ze one sa dla klientow i gdyby nie oni to by raczel zarabiac na kim ani na czym nie mialy bo jakis sens jest zeby ktos pracowal w sklepie w ktorym brak zyskow?
Ja w sumie ze wzgledu na traktowanie klienta rzadko tam kupuje.Kiedys stalam 10 min bo chcialam kupic 5 diora,ale ze sie nie doczekalam to poszlam do douglasa.A wiesz,nawet ta babka chciala mi wcisnac DW ale inny kolor,ale ja juz podziekowalam,bo nie przyszlam po byle co,tylko po upatrzona rzecz.Zreszta po nieudanym kolorze diorforever nie bawie sie w kupowanie w ciemno.Szczegolnie za kwote powyzej 100zl .
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:44   #486
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Zakupowe szaleństwo ale ci zazdraszczam
nie ma czego... bede chwalic jak uzyje dopiero ...no co swieta ida trzeba zaszalec
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 18:36   #487
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Drogie podklady ;)

Dziewczyny a jak to jest ze składami i delikatnością dla cery? Wypróbowałam dziś podkład Kanebo, ale efekt jest zbliżony do Bourjois 10 hours sleep effect. Czy podkład Kanebo jest w jakiś sposób lepszy dla cery niż Burżuj? Mam bardzo wrażliwą skórę i właśnie delikatność i pielęgnacja dla skóry to powód dla którego chcę sie zdecydować na droższy podkład.
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 18:40   #488
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to jest ze składami i delikatnością dla cery? Wypróbowałam dziś podkład Kanebo, ale efekt jest zbliżony do Bourjois 10 hours sleep effect. Czy podkład Kanebo jest w jakiś sposób lepszy dla cery niż Burżuj? Mam bardzo wrażliwą skórę i właśnie delikatność i pielęgnacja dla skóry to powód dla którego chcę sie zdecydować na droższy podkład.
składu nie znam, ale Kanebo słynie przede wszystkim z pielęgnacji (jak wszystkie japońskie marki z resztą), więc skład podkładu Kanebo jest na pewno skomponowany w trosce o cerę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 19:08   #489
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Drogie podklady ;)

hmmm no no chyba się skuszę tym bardziej, że np. tusz bourjois daje piękny efekt ale strasznie mnie uczula, więc z podkłdem też nie chcę ryzykować
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 19:26   #490
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Ja w sumie ze wzgledu na traktowanie klienta rzadko tam kupuje.Kiedys stalam 10 min bo chcialam kupic 5 diora,ale ze sie nie doczekalam to poszlam do douglasa.A wiesz,nawet ta babka chciala mi wcisnac DW ale inny kolor,ale ja juz podziekowalam,bo nie przyszlam po byle co,tylko po upatrzona rzecz.Zreszta po nieudanym kolorze diorforever nie bawie sie w kupowanie w ciemno.Szczegolnie za kwote powyzej 100zl .
no w koncu 100zl to nie jest jakis grosz u mnie dopiero za rok w pazdzierniku otworza douglasa! mam nadzieje ze sephora tez bedzie bo wtedy bede mogla chodzic testowac to tu to tam a jak sie ma tylko marrionaud to wogole..
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 22:07   #491
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Dzisiaj jestem po testach diora Forever w płynie , musze przyznać ze jest całkiem całkiem. długotrwały mat (w sumie cery tłustej ani mieszanej nie mam-moze dlatego) buzka gładka , efekt bardzo mi sie podobał , dosc trwały, nie podraznił , a obawiałam sie tak jak dziewczyny pisały czuc troszke alkohol, jedyne co to dosc szybko zasycha i trzeba konkretnie działać zeby nie narobic plam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 00:28   #492
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Drogie podklady ;)

Ja przez dlugi czas używałam Clinique p.real- ale przestał mi pasować. Zwłaszcza nie sprawdzał się w trudnych warunkach np po nieprzespanej nocy. Wczesniej jeszcze miałam soft finish, ale jeszcze gorzej się sprawdzał. Od niedawna mam givenchy prisme foundation i subli'mine sculpt light i narazie jestem z nich bardzo zadowolona. Testowałam jeszcze normalny subli' mine (bo to na niego od początku polowałam, ale niestety nie było ani jednego w sephorze, a 20% zniżki wołało "kupuj"; )- i też się spisywał na medal.
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 18:11   #493
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Drogie podklady ;)

Dziewczyny poradźcie mi. Mam cerę mieszaną, nie jest idealna, ale nie mam pryszczy. Trochę niedoskonałości na nosie. Nie świeci się tak strasznie, raczej jest zaróżowiona w okolicach nosa. Chciałabym, żeby nie była i żeby kolor bhył taki jednolity. Krycie nie jest aż tak STRASZNIE istotne.

Lepiej wybrać przy takiej cerze Dior Sculpt czy Dior Icone?
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 19:16   #494
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie mi. Mam cerę mieszaną, nie jest idealna, ale nie mam pryszczy. Trochę niedoskonałości na nosie. Nie świeci się tak strasznie, raczej jest zaróżowiona w okolicach nosa. Chciałabym, żeby nie była i żeby kolor bhył taki jednolity. Krycie nie jest aż tak STRASZNIE istotne.

Lepiej wybrać przy takiej cerze Dior Sculpt czy Dior Icone?
Ja szukalam dobrego krycia zaczerwienien (naturalnego efektu, bez maski), ujednolicenia, nawilzenia (!) i delikatnego matowienia (nos - mam mieszana cere). Mam Spectacular HR i jestem zadowolona. Kupie sobie jeszcze baze pod podklad i bede do wieczora jednolita
Ja wybralam HR po wielu probach i powiem Ci jedno - sama musisz wyprobowac, bo nie da rady kupic podkladu z polecenia. Idz po probki do drogerii a znajdziesz czego szukasz
Ja wyszukalam w KWC najlepsze podklady, bralam probki i okazywalo sie, ze dla mnie nie sa odpowiednie. Wystarczylo, ze raz uzylam HR i polecialam kupic.
__________________
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd"
.


Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/

Edytowane przez zuza678
Czas edycji: 2008-12-10 o 19:17
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 19:55   #495
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Drogie podklady ;)

ja juz mam mojego DW.nie czekalam na zniżke,chciałam juz mieć coś dobrego.Ogólnie mógłby troche nawilżać ale w sumie jestem baaardzo zadowolona.Mam go na twarzy od 6 rano i z jedna poprawka przetrwal do 20.00 jestwm pod wrażeniem.Mam nadzieje ze na dluższa mete bedzie też ok.
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 20:22   #496
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, mam pytanie do wysokopólkowopodkładowych maniaczek!

Zdecydowałam się na zakup podkładu między 100 - 200 zł. Moja cera jest bardzo wrażliwa, szybko się przetłuszcza ale pod spodem jest przesuszona i mało elastyczna. Na noc używam kwasów(effaclar) a na dzień o tej porze roku kremu Oilatum, który świetnie służy moeje cerze choć pozostawia tłustą warstewke. poszukuję podkłądu który nie przesuszy, będzie zawierał fitry przeciwsłoneczne i nie będzie powodował przetłuszczania skóry. zależy mi na czymś lekkim, chyba że istnieje cudo o wyskoim kryciu przy równoczesnej lekkości i niewidoczności . Dla porównania - apteczny Unifiance LRP jest świetie kryjący ale dla mnie to efekt maski a nie photoshopa. Do czego zmierzam - zastanawiałam się nad podkładami Clinique - dostałam w Sephorze Superbalanced do przetestowania, ale nie jestem przekonana- początkowo cera jest promienna, ale szybko się przetłuszcza.. Zależy mi na podkładach które nie szkodzą cerze. Im delikatniejszy skład tym lepiej. Co polecacie Wizażanki z trudną wrażliwą cerą? Czy zwracacie uwage na delikatnosć i skłąd podczas zakupu podkładu?
pozdrawiam
Wydaje mi się, że musisz udać się do perfumerii po próbki i próbować próbować Każdy lubi co innego i każdemu pasuje coś innego. Mam podobną cere do twojej, przetłuszczającą się ale jedna odwodnioną.
Moim KWC jest Mat Lumiere (za piękny efekt Photoshopa) ale dużo osób narzeka że ich zapycha.
Z lekkich ale trwałych wypróbuj może Superfit Clinique i Teint Idole Ultra Lancoma. Ael tak jak mówię są skrajne opinie na temat podkładów.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 21:19   #497
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Drogie podklady ;)

w douglasie jest Spectacular HR ?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 22:05   #498
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Drogie podklady ;)

o kochana Zuzia i tutaj Wiesz co... no właśnie miałam sporo póbek i testowałam i najbardziej upodobałam sobie Diory. Z tym, że pure light był za lekki a za capture total za ciżki. Po Forever miałam jakies zapchane pory. Najbardziej odpowiadają mi właśnie Sculpt i Icone. Przy czym skłaniam się bardziej ku temu drugiemu, bo taki super pudrowy efekt. Z tym, że chciałam dowiedzieć jak to jest przy dłuższym używaniu.
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 22:25   #499
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie mi. Mam cerę mieszaną, nie jest idealna, ale nie mam pryszczy. Trochę niedoskonałości na nosie. Nie świeci się tak strasznie, raczej jest zaróżowiona w okolicach nosa. Chciałabym, żeby nie była i żeby kolor bhył taki jednolity. Krycie nie jest aż tak STRASZNIE istotne.

Lepiej wybrać przy takiej cerze Dior Sculpt czy Dior Icone?
witam ja posiadam icone i wiesz co mimo ,ze nie mam mieszanej cery potrafie sie swiecic po nim , na tą obecną pore jestem z niego bardzo zadowolona bo moja z natury sucha cera jest po nim gladziutka i nawilzona . cera jest satynowa ,ale jakiegos wiekszego matu mi nie gwarantuje
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 22:47   #500
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Drogie podklady ;)

ooo dziękuję Ci bardzoo . Mat nie jest tak ważny, zawsze ratuje mnie puder. Raczej chodzi mi właśnie o ujednolicenie koloru cery i ukrycie zmeczenia (dwa kierunki i praca robią swoje).
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 23:49   #501
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
ooo dziękuję Ci bardzoo . Mat nie jest tak ważny, zawsze ratuje mnie puder. Raczej chodzi mi właśnie o ujednolicenie koloru cery i ukrycie zmeczenia (dwa kierunki i praca robią swoje).
proszę bardzo mysle ze spokojnie bedziesz zadowolona to mój jak narazie kwc , ale wiadomo , kazda cera wymaga czego innego dla mnie jest niezawodny , mimo ,ze eksperymentuje teraz np.z forever w płynie, lancomem color ideal itp. icone i tak zajmuje nr 1 w moim kosmetycznym kuferku
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 13:12   #502
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
o kochana Zuzia i tutaj Wiesz co... no właśnie miałam sporo póbek i testowałam i najbardziej upodobałam sobie Diory. Z tym, że pure light był za lekki a za capture total za ciżki. Po Forever miałam jakies zapchane pory. Najbardziej odpowiadają mi właśnie Sculpt i Icone. Przy czym skłaniam się bardziej ku temu drugiemu, bo taki super pudrowy efekt. Z tym, że chciałam dowiedzieć jak to jest przy dłuższym używaniu.
Witaj i tu, Kochana moja
Mysle, ze nie masz sie co obawiac, Dior to dobra firma i na pewno probka bedzie odpowiadala oryginalowi. Popatrz na opinie na KWC, ale z tego co widzialam dziewczyny dobrze go oceniaja, a tam sa opinie "dlugoterminowych" uzytkowniczek
Ja jeszcze moglabym Ci polecic Photogenica Lancoma, bardzo ladny efekt, Anies tez go miala (ale dla nas jest troche zbyt wysuszajacy), natomiast Pralina byla nim podobno zachwycona
__________________
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd"
.


Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 14:16   #503
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Drogie podklady ;)

Dziewczyny

Zamierzam sobie kupic wychwalany Photogenic Lumessence Lancome.Nie znalazlam go w Spehorze,wiec pozostaje opcja internet.Tylko,ze ja zupelnie nie wiem jaki kolor mam wybracUzywam Revlona Colorstay odcien Buff i jest o.k.Moze ktoras z Was odrobinke mi pomozeZastanwiam sie nad Buff 4C....???
http://www.lancome-usa.com/makeup/fo....htm#anchor001
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 20:23   #504
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Zamierzam sobie kupic wychwalany Photogenic Lumessence Lancome.Nie znalazlam go w Spehorze,wiec pozostaje opcja internet.Tylko,ze ja zupelnie nie wiem jaki kolor mam wybracUzywam Revlona Colorstay odcien Buff i jest o.k.Moze ktoras z Was odrobinke mi pomozeZastanwiam sie nad Buff 4C....???
http://www.lancome-usa.com/makeup/fo....htm#anchor001

oj bardzo dobre pytanie , ja tez zamierzam kupic ten podklad , wczoraj nawet maziałam się nim w Douglasie , jest cudowny jaka konsystencja cudo normalnie!!! ale z kolorami to chyba nie jest najlepiej... albo te swiatla powoduja ze ta czwórka (nr 4) stała sie bardzo jasna albo w rzeczywistosci taka jest?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 20:43   #505
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Drogie podklady ;)

Kicia masz na mysli 4C????
Ja szukam kolorku zblizonego do BUFF Revlona Colorstay...ale jak znalesc...oto jest pytanie,bo u mnie w Sephorze nie ma
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 21:22   #506
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Kicia masz na mysli 4C????
Ja szukam kolorku zblizonego do BUFF Revlona Colorstay...ale jak znalesc...oto jest pytanie,bo u mnie w Sephorze nie ma
ło matko , nie pamiętam ale wiem ze były nr od 1-4 ale opisu czyli "c" nie widziałam , bo na stronie lancome ,która podałas faktycznie sa takie oznaczenia , w sob bede to przygladne sie im dokładniej
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 22:27   #507
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Drogie podklady ;)

Kiciu to ja slicznie poprosze..luknij na te kolorkiBede mucio wdzieczna
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 22:01   #508
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Drogie podklady ;)

Przeglądnęłam wątek od strony 13..
Spisałam kilka podkladów, pójde do Douglasa może coś mi tam raczą dać
Czy któryś z tych:
-Dior, Diorskin, Sculpt.
- Deborah, Colour Copy
-HR spectacular
-lancome photogenic lumessence
estee lauder Double wear
-guerlain parure extreme

Będzie dobry na zimę? Mam cerę naczynkową tj jest czerwone poliki, lekko wysuszoną na brodzie i skroniach, oraz ciut tłustą na czole. Chcę coś co zmatowi, i nawilży.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 15:05   #509
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Drogie podklady ;)

Dziewczyny a ja znow zakupilam sobie nowy podklad To mój 5 podklad ale tamte zostawiam na lato bo malo nawilzaja...Kupilam Chanel Vitalumiere i dzis go uzylam 1wszy raz...Na razie jestem zadowolona-super nawilza,buzia sie blyszczy,ma naturalny kolor a przedewszystkim bez problemu sie rozprowadza...Zobacze jak sie bedzie sparwowal,jesli bedzie caly czas tak jak w tej chwili to pobije Diorskin forever,ktory tez jest swietny aczkolwiek trzeba go dobrze rozprowadzic i nie cackac sie z nim bo moze smugi zostawiac-szybko zasycha...
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 19:49   #510
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Przeglądnęłam wątek od strony 13..
Spisałam kilka podkladów, pójde do Douglasa może coś mi tam raczą dać
Czy któryś z tych:
-Dior, Diorskin, Sculpt.
- Deborah, Colour Copy
-HR spectacular
-lancome photogenic lumessence
estee lauder Double wear
-guerlain parure extreme

Będzie dobry na zimę? Mam cerę naczynkową tj jest czerwone poliki, lekko wysuszoną na brodzie i skroniach, oraz ciut tłustą na czole. Chcę coś co zmatowi, i nawilży.
Odradzam w takim razie EL Double Wear. To podklad silnie kryjacy, poza tym wysusza
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.