Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-22, 18:02   #1651
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
miał już ktoś bazę kremową? planuję jej zakup przy najblizszej okazji.ciekawa jestem czy jest ona tłusta i czy nie zapycha ?
cofnij sie troche, dziewczyny pisaly już o niej. Na pewno Ultrafiolet88 ma
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 18:49   #1652
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ja też mam. kilka stron wczesniej sporo o tym pisałam. mnie nie zapycha.
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 23:39   #1653
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
tylko dorzucili mi gratisy przyznawane w prezencie swiatecznym przyznawane wszystkim do zakupów ale zawsze dobre i to
piszesz o tych gratisach, jakby Ci się należały (tzn oczywiście należą Ci się, bo sklep się do tego zobowiązał, ale to ich uprzejmość przecież ), a w moim odczuciu trudno od sklepu wymagać, żeby dawał i gratisy, i próbki Kiedyś zależało mi na wypróbowaniu czegoś, co nie było w gratisach- ale napisałam, że chętnie zrezygnuję z jednego z prezentów (tego "najwyższego") na rzecz tych proszonych próbek. Oczywiście, żeby nie było, próbki też sama lubię i ich wyczekuję- i jak ich nie ma, to jestem rozczarowana. Ale uważam, że pod tym względem ZSK jest w porządku.

Jutro przede mną dzień gotowania i kręcenia mazideł na prezenty świąteczne. Trochę się stresuję, bo ostatnio krem wykonany na bazie tego przepisu http://www.zrobsobiekrem.pl/?mazidlo...ana-skore.,107 koncertowo mi się rozwarstwił Liczę na bazę kremową i sporo szczęścia
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 23:40   #1654
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

mam mam

nie nie zapycha,przynajmniej mnie. dooobra baza

jak mi sie rozwarstwialo cos to dodaawalam wiecej emulgatora i cacy
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez ultrafiolet88
Czas edycji: 2009-12-22 o 23:41
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 18:01   #1655
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja jeszcze raz pomarudzę w związku z tym serum oczyszczającym. To jak to z nim jest - czy przy jego stosowaniu konieczna jest ochrona filtrami, czy jest to na tyle łagodny zestaw (tak mi się wydaje), że można je stosować bez filtrowania się? Daję link, żeby było jasne o które serum mi chodzi
http://www.zrobsobiekrem.pl/?274,ser...ajace-30-15-ml
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 22:11   #1656
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

wydaje mi sie ze nie musisz sie po nim filtrowac.
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 01:27   #1657
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziękuję Składniki czekają już w lodówce,w takim razie zabiorę się za nie jakoś po świętach, albo i po Sylwestrze, bo podejrzewam, że działanie oczyszczające może początkowo niewyjściowo wyglądać
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 12:26   #1658
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ale na sto procent nie daje sobie glowy uciac moze jeszzcze gdzies podpytaj. ale napewno stosuj go na noc
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 15:15   #1659
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

mglista_noc lepiej się filtruj, w tym serum jest taki sam kwas jak w effaklarze k, a jest zalecane, żeby się filtrowac przy effaklarze
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 15:49   #1660
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

a no moze moze nigdzie nie ma ze zwieksza wrazlisco na sloncze to ale
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 17:20   #1661
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Bosti Effaclar zawiera też fotouczulający BHA,, dlatego należy przy nim stosować filtry.
Mglista_noc
- nie musisz używać filtra, LHA nie jest fotouczulający. Sama miałam to serum i był etap oczyszczania, ale nieporównywalnie lżejszy niż po BHA. Co do serum, to jest go strasznie dużo jak na 3-miesięczną datę ważności, radzę nie żałować i smarować też plecy czy dekolt, bo po dacie ważności wprawdzie nie skisł ani nie było po nim nic widać, ale pryszcze zaczęły mi wyskakiwać po każdej aplikacji.
Pisz jak się serum spisuje
P.S. Jak będziesz go ukręcać to uważaj na LHA, skubaniec jest tak drobny, że rozsypałam go po łazience i potem zbierałam po drobince (BHA to przy tym kamienie) Jeśli po obejrzeniu torebeczki z kwasem podzielisz moją opinię to może lepiej wlej do tej torebeczki strunowej z kwasem któryś z olejów i zostaw na noc do rozpuszczenia, a potem dopiero przelej do buteleczki.
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 19:06   #1662
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

tak mi sie wydawalo ze po LHA nie trzeba nawet sprawdzalam w necie, ale przezorny zawsze ubezpieczony
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 00:52   #1663
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi Jeszcze nie robiłam tego serum, pakunek czeka sobie spokojnie w lodówce, chyba jutro się za nie zabiorę Mam plan, żeby zrobić małą dziurkę w rogu torebeczki z kwasem, i tamtędy go wydostać Mam nadzieję, że jakoś pójdzie...
A narazie zrobiłam sobie maseczkę z alg - o rany, jaki zapach Macie może na to jakiś sposób? Bo ja przetrwałam chyba tylko dzięki trzymanemu przy nosie papierkowi, skropionemu świątecznym olejkiem świerkowym
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 15:23   #1664
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Bosti Effaclar zawiera też fotouczulający BHA,, dlatego należy przy nim stosować filtry.
Mglista_noc
- nie musisz używać filtra, LHA nie jest fotouczulający. Sama miałam to serum i był etap oczyszczania, ale nieporównywalnie lżejszy niż po BHA. Co do serum, to jest go strasznie dużo jak na 3-miesięczną datę ważności, radzę nie żałować i smarować też plecy czy dekolt, bo po dacie ważności wprawdzie nie skisł ani nie było po nim nic widać, ale pryszcze zaczęły mi wyskakiwać po każdej aplikacji.
Pisz jak się serum spisuje
P.S. Jak będziesz go ukręcać to uważaj na LHA, skubaniec jest tak drobny, że rozsypałam go po łazience i potem zbierałam po drobince (BHA to przy tym kamienie) Jeśli po obejrzeniu torebeczki z kwasem podzielisz moją opinię to może lepiej wlej do tej torebeczki strunowej z kwasem któryś z olejów i zostaw na noc do rozpuszczenia, a potem dopiero przelej do buteleczki.
Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
tak mi sie wydawalo ze po LHA nie trzeba nawet sprawdzalam w necie, ale przezorny zawsze ubezpieczony
ja wychodzę z założenia, że przy każdym kwasie lepiej się filtrować, wolę dmuchać na zimne zresztą nawet bez kwasów jestem za filtrowaniem się

a do LHA się niestety zraziłam, bo nie chciał się za nic rozpuścić w oleju, leży mi teraz prawie całe opakowanie (kupiłam osobno, nie jako zestaw) i pewnie się zmarnuje, bo nie umiem dziada rozpuszczać
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png

Edytowane przez bosti
Czas edycji: 2009-12-28 o 15:29
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 21:06   #1665
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

a probowalas zmiec olej? albo zostawic na dluszy czas? np. na caly dzien?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 13:14   #1666
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
ja wychodzę z założenia, że przy każdym kwasie lepiej się filtrować, wolę dmuchać na zimne zresztą nawet bez kwasów jestem za filtrowaniem się

a do LHA się niestety zraziłam, bo nie chciał się za nic rozpuścić w oleju, leży mi teraz prawie całe opakowanie (kupiłam osobno, nie jako zestaw) i pewnie się zmarnuje, bo nie umiem dziada rozpuszczać
To pisz od razu jaki masz stosunek do filtra. Mglista_noc pytała się czy musi filtrować się ze względu na zwiększoną wrażliwość po danym kwasie, jak po BHA, AHA, czy chociażby dziurawcu.
A co do LHA: czy zostawiłaś kwas na całą noc w oleju, w temperaturze pokojowej? Dużo osób odruchowo wsadza miksturę do lodówki.
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 14:45   #1667
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
a probowalas zmiec olej? albo zostawic na dluszy czas? np. na caly dzien?
Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
To pisz od razu jaki masz stosunek do filtra. Mglista_noc pytała się czy musi filtrować się ze względu na zwiększoną wrażliwość po danym kwasie, jak po BHA, AHA, czy chociażby dziurawcu.
A co do LHA: czy zostawiłaś kwas na całą noc w oleju, w temperaturze pokojowej? Dużo osób odruchowo wsadza miksturę do lodówki.
pewnie, że próbowałam i nic. chyba rzeczywiście spróbuję rozpuścić w innym oleju
a co do filtrów przy kwasach - każdy kwas sprawia, że naskórek jest cieńszy, więc jest wyższe ryzyko uszkodzenia DNA komórek skóry, stąd lepiej się filtrować przy każdym kwasie, nawet przy tym niefotouczulającym. takie jest moje zdanie, nikt nie musi się filtrować, robi to dobrowolnie i profilaktycznie
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 21:06   #1668
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ja niestety nie moge no ale trudno przynajmniej ratuje sie pudrem mineralnym z filtrami bylam w stacjonarnym zysku ww Wawie. smieszny taki regalik, nie wszystko bylo w sumie. ale byl olej sliwkowy ktorego nie ma w internetowym sklepie i 50ml oleju naturalnego avokado zakupialam za 5,50 czyli taniej niz na stronie.
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 16:21   #1669
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
A prosiłaś o jakies probki? Ja jak poproszę to zawsze dostaję nawet jak robię małe zamówienie.
tak napisałam do nich jakie chciałabym próbki w celu przetestowania kosmetyku, a zamówienie zrobiłam na ponad 15ozł
Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
piszesz o tych gratisach, jakby Ci się należały (tzn oczywiście należą Ci się, bo sklep się do tego zobowiązał, ale to ich uprzejmość przecież ), a w moim odczuciu trudno od sklepu wymagać, żeby dawał i gratisy, i próbki Kiedyś zależało mi na wypróbowaniu czegoś, co nie było w gratisach- ale napisałam, że chętnie zrezygnuję z jednego z prezentów (tego "najwyższego") na rzecz tych proszonych próbek. Oczywiście, żeby nie było, próbki też sama lubię i ich wyczekuję- i jak ich nie ma, to jestem rozczarowana. Ale uważam, że pod tym względem ZSK jest w porządku.
tak o tych gratisach które teraz dodają do wartości zamówienia, ale czytałam że dziewczyny jak zamawiały przed świetami to dostawały te gratisy i tez próbki o które poprosiły wiec pomyślałam sobie że może i Ja dostanę ale trudno nie dostałam, przecież nic się nie stało i tak lubię ten sklep
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 17:04   #1670
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ja wplacilam kase 18 grudnia i jesccze nie mam przesylki, fakt ze mieli przewre a do 20 im ponoc nie doszlo, wyslali mi 28 -taką dostalam wiadomosci- i dalej przesylki nie ma... czyli juz czekam dwa i pol tygodnia
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 00:23   #1671
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ultrafiolet88 jeżeli wysłali przesyłkę, to może po prostu idzie wolniej w związku z przeładowaniem poczty w okresie okołoświątecznym. Pewno przyjdzie w tym tygodniu
A ja już sobie zmieszałam serum Poszło całkiem ok, wydaje mi się, że proszek się dobrze rozpuścił. Ale kto tam wie co jest na dnie takiej plastikowej buteleczki No w każdym razie smaruję się dzielnie co wieczór
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 20:44   #1672
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Ultrafiolet88 jeżeli wysłali przesyłkę, to może po prostu idzie wolniej w związku z przeładowaniem poczty w okresie okołoświątecznym. Pewno przyjdzie w tym tygodniu
A ja już sobie zmieszałam serum Poszło całkiem ok, wydaje mi się, że proszek się dobrze rozpuścił. Ale kto tam wie co jest na dnie takiej plastikowej buteleczki No w każdym razie smaruję się dzielnie co wieczór
no mam nadzieje, bo dzis poniedzialek i nic, guupia poczta
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 21:32   #1673
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

a ja zrobiłam kolejne już zamówienie: szóste. podsumowałam że od września wydalam w ZSK ponad 1000zł. chyba nie jestem do konca normalna...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 21:54   #1674
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
a ja zrobiłam kolejne już zamówienie: szóste. podsumowałam że od września wydalam w ZSK ponad 1000zł. chyba nie jestem do konca normalna...
ja wydając ponad 400 myślałam, że nie jestem, ale nie jest ze mną aż tak źle ale jak to się mówi punkt widzenia zależy od punktu siedzenia (i zarobków znaczy się
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 22:18   #1675
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
a ja zrobiłam kolejne już zamówienie: szóste. podsumowałam że od września wydalam w ZSK ponad 1000zł. chyba nie jestem do konca normalna...
jeśli nie do końca normalna, to na pewno nie jedyna Ja podliczyłam moje zamówienia od września- 2x mazidła, 3 x ZSK i 1x Biochemia- i też wyszło ponad 1000 Ostatnie duże zamówienie było usprawiedliwione niejako, bo robiłam prezenty pod choinkę- ale już widzę, że lecytyna mi się skończyła, centella kończy, alg jest połowę Ale chyba prędzej będę wyciskać lecytynę z kapsułek, niż powiem mężowi, że muszę zrobić kolejne zamówienie Daję sobie 2-3 msc spokoju chyba, zwłaszcza, że koszty przesyłek mnie dobijają lekko.
Ewentualnie zawitam po cichu do tego stacjonarnego ZSK ;P

Edytowane przez Migdał
Czas edycji: 2010-01-04 o 22:19 Powód: dopiesek
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 22:24   #1676
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

w stacjoranym jest duzo oleji, z reszta jest roznie ale conieco mozna wyszperac. fakt, koszty zamowien sa przerazajace moglby by sie te sklepy wszystkie w jeden polączyc
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 22:32   #1677
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Ale chyba prędzej będę wyciskać lecytynę z kapsułek, niż powiem mężowi, że muszę zrobić kolejne zamówienie
dooooooooooobre... ja swojemu nie mówię nawet
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 09:50   #1678
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dzisiaj w DzieńDobry TVN mówili o ZSK - szkoda, że włączyłam telewizor jak materiał się już kończył W każdym razie jakiś pan próbował zrobić krem z bazy kremowej, ale wyszedł mu raczej balsam (konsystencja leista) - tylko że z tego urywka, który widziałam wynikało, że dodawał wszystko "na oko"
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 11:21   #1679
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1626185 3]Dzisiaj w DzieńDobry TVN mówili o ZSK - szkoda, że włączyłam telewizor jak materiał się już kończył W każdym razie jakiś pan próbował zrobić krem z bazy kremowej, ale wyszedł mu raczej balsam (konsystencja leista) - tylko że z tego urywka, który widziałam wynikało, że dodawał wszystko "na oko"[/QUOTE]
nom mówili, ten kremik wyszedł im za rzadki i czegos tam dorzucili na kocu zeby byl gesciejszy ale nie usłyszałam czego..
byly podane dwa przepisy na kremy, jeden na szybciocha spisałam, pozniej go powtorzyli a ten drugi byl wyswietlony na ekranie za krotko i nie powtorzyli go!! wiec nie mam calosci jak ktos ogladal i spisał to prosze dajcie przepis, szukalam na ich str ale tego przepisu nie znalazłam
1.krem nawilzajacy na dzien:
10ml oleju
30ml fazy wodnej
5ml HA
5ml aloesu
2,5g mocznika
2,5 g pantenolu
szczypta alantoiny
15ml wody
2.krem był do cery chyba tłustej i mieszanej
5,75 ml HA
2,5g SAP
1,25g pantenol 75%
0,25g kompozycja wit all in one
15ml hydrolat rumiankowy
.....i jeszcze cos było ale nie zdazyłam spisac, tak sie zastanawiam jakich skadników w drugim kremie moze brakowac, specjalistki pomozcie
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 12:19   #1680
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
nom mówili, ten kremik wyszedł im za rzadki i czegos tam dorzucili na kocu zeby byl gesciejszy ale nie usłyszałam czego..
byly podane dwa przepisy na kremy, jeden na szybciocha spisałam, pozniej go powtorzyli a ten drugi byl wyswietlony na ekranie za krotko i nie powtorzyli go!! wiec nie mam calosci jak ktos ogladal i spisał to prosze dajcie przepis, szukalam na ich str ale tego przepisu nie znalazłam
1.krem nawilzajacy na dzien:
10ml oleju
30ml fazy wodnej
5ml HA
5ml aloesu
2,5g mocznika
2,5 g pantenolu
szczypta alantoiny
15ml wody
2.krem był do cery chyba tłustej i mieszanej
5,75 ml HA
2,5g SAP
1,25g pantenol 75%
0,25g kompozycja wit all in one
15ml hydrolat rumiankowy
.....i jeszcze cos było ale nie zdazyłam spisac, tak sie zastanawiam jakich skadników w drugim kremie moze brakowac, specjalistki pomozcie
w pierwszym przepisie brakuje emulgatora - oni dodawali bazę kremową
w drugim przepisie również brakuje bazy kremowej, no i fazy olejowej - chyba że ten drugi krem miał być bezolejowym "żelem" (niestety tak jak pisałam obejrzałam tylko końcówkę programu, więc nie wiem jaki był zamysł)
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.